Fashion House - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 21:22   #61
kanett
Raczkowanie
 
Avatar kanett
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 270
Dot.: Fashion House

Ja tez jestem ciekawa Wie ktos moze kiedy beda tam promocje w sportowych sklepach? (mam na mysli adidasa, pume itp)

Bede bardzo wdzieczna
kanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:55   #62
Soundboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fashion House

Niestety jestem zmuszony do potwierdzenia powyższych opinii.... jak dla mnie Fashion House to totalna żenada ,owszem ...sportowe rzeczy są czasami za bezcen,ale inne marki,raczej niepowiązane ze światem sportowym jak choćby Tommy Hilfiger (którego osobiście bardzo lubię) czy Lacoste to po prostu żart... owszem..ceny nieco niższe,ale wybór...odnoszę wrażenie,że czas w tych sklepach się zatrzymał, ciągle te same produkty, a przeceny dotyczą ubrań,które leżą tam już chyba czwarty sezon,sklep Lacoste to kompletna porażka,owszem...buty są,baa....nawet jest i wybór,,ale na butach się kończy,sprawdzam dalej...Wrangler... tą markę również lubię,ale różnica na większości rzeczach w kwocie 20 - 50 zł niż w standardowym sklepie to chyba jakaś pomyłka,gdyby nie to,że w/w budynek jest nieopodal mnie praktycznie zastanawiałbym się mocno nad wycieczką w tamtym kierunku,pozdrawiam forumowiczów ,i ogłaszam swój mniej lub więcej udany debiut
Soundboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.