Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 10:11   #31
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
Aniusia, gratulacje, teraz zobaczysz jak polecą laski z kapuścianego i wszystkie tu przyleca z fasolkami tylko czekać!! majowo-czerwcowe tez otwierała laseczka z próbować a to dobrze wróży. powodzenia i obyś pieknie nam rosła i nie nudziła (się), nie miała jakis rewelacji itd.
Monia - teraz to prawie wszystkie wateczki otwierają dziewczyny z próbowac Ja załozyłam styczniowy, Adatka marcowo-kwietniowy i teraz licowy Ania. Super. Oby tak dalej
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:26   #32
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Monia - teraz to prawie wszystkie wateczki otwierają dziewczyny z próbowac Ja załozyłam styczniowy, Adatka marcowo-kwietniowy i teraz licowy Ania. Super. Oby tak dalej
Hmm to dobry znak ja zarazam fluidkami staraczki zeby zaczely przeskakiwac na lipcowki

Monia - nudzic mnie juz zaczelo.. nie moge spac na wznak bo mnie muli moj brzdac wymusza na mnie pozycje embrionalna do spania, ale spoko tak tez lubie spac, no i pierwsze 3 miechy mam spac na brzuchu bo mam tylozgiecie szyjki macicy ponoc po to zeby sie dostosowala jak dzidzia bedzie rosla w brzuszku no i zebym miala lzejszy porod... ufff to takie odlegle jest dla mnie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 12:10   #33
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

jeszcze się zdziwisz jak szybko to zleciało, ja już w 13 tygodniu jestem a nadal nie mogę uwierzyc że to już... co do mdłości - mi się dziwnie odwróciło. kiedyś jadałam w pracy zawsze jogurty. bo w sumie dobre i szybko można wciagnąć. a teraz na sam smak jogurta aż mnie cofa... ale jem, bo lepiej toleruję dłuższe posiedzneia w wc... a śpie też jak embrion, albo z rozwalonymi jak do gwałtu ( )nogami, bo jakos tak mi wygoniej. kiedyś spałam na brzuchu albo (uwaga!) na wznak z rękoma do góry (czyli nad głową), teraz nie moge bo mnie wszystko ciagnie

heh, właśnie jakaś laska załozyła wątek czerwcowo-lipcowy. ludzie to mają pomysły... jest już maj-czerwiec, czerwiec-lipiec i twój wątek
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 13:21   #34
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
jeszcze się zdziwisz jak szybko to zleciało, ja już w 13 tygodniu jestem a nadal nie mogę uwierzyc że to już... co do mdłości - mi się dziwnie odwróciło. kiedyś jadałam w pracy zawsze jogurty. bo w sumie dobre i szybko można wciagnąć. a teraz na sam smak jogurta aż mnie cofa... ale jem, bo lepiej toleruję dłuższe posiedzneia w wc... a śpie też jak embrion, albo z rozwalonymi jak do gwałtu ( )nogami, bo jakos tak mi wygoniej. kiedyś spałam na brzuchu albo (uwaga!) na wznak z rękoma do góry (czyli nad głową), teraz nie moge bo mnie wszystko ciagnie

heh, właśnie jakaś laska załozyła wątek czerwcowo-lipcowy. ludzie to mają pomysły... jest już maj-czerwiec, czerwiec-lipiec i twój wątek
pewnie jakas nieznajoma mozna by polaczyc te watki
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:05   #35
niuleczek
Raczkowanie
 
Avatar niuleczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 44
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

eh...jak miło czyta się takie pełne radości watki, posty...zafasolkowane kobietki jak wasze samopoczucie???
__________________
Będę mamą!!!!!!



http://www.tik-tak.pl/m.linijka.i.3555.jpg
niuleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 21:53   #36
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Witam wszystkie Wizażantki!
Wczoraj zrobiłam test i pojawiły się II kreseczki.
Normalnie szok! Sprobowalismy i za pierwszysm razem sie udalo i to nawet bez obliczania kiedy bedzie dokladnie owulacja. Jestem szczesliwa.
Wyliczylam ze dzidziuś powinien pojawic sie na samym poczatku lipca ok3-7.
Co do objawoc to wlasciwie myslalam ze jestem spiaca i zmeczona przez to przestwaienie czasu i mialam ostatnio kilka spraw na glowie, a tu psikus. Hehe proprostu jestem w ciąży i chce mi sie w ciagu dnia spac- czego nigdy wczesniej nie bylo.
Mdlosci raczej nie mam tylko bole piersi i chyba faktycznie juz urosly- mimo ze to gdzies ok. 3 tyg.
Pozdrawiam wszystkie kobitki.
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 06:42   #37
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażantki!
Wczoraj zrobiłam test i pojawiły się II kreseczki.
Normalnie szok! Sprobowalismy i za pierwszysm razem sie udalo i to nawet bez obliczania kiedy bedzie dokladnie owulacja. Jestem szczesliwa.
Wyliczylam ze dzidziuś powinien pojawic sie na samym poczatku lipca ok3-7.
Co do objawoc to wlasciwie myslalam ze jestem spiaca i zmeczona przez to przestwaienie czasu i mialam ostatnio kilka spraw na glowie, a tu psikus. Hehe proprostu jestem w ciąży i chce mi sie w ciagu dnia spac- czego nigdy wczesniej nie bylo.
Mdlosci raczej nie mam tylko bole piersi i chyba faktycznie juz urosly- mimo ze to gdzies ok. 3 tyg.
Pozdrawiam wszystkie kobitki.
Witaj Verono

Gratuluje 2 kreseczek na tescie Piszesz, ze jestes w 3 tygodniu, rozumiem ze liczylas od momentu zaplodnienia czy terminu ostatniej miesiaczki?. Ja jestem wg terminu ostatniej miesiaczki na koncowce 5 tygodnia, natomiast wg zaplodnienia to koncowka trzeciego. Rozwiazanie wg kalkulatorow porodu mam na 5 lipca
Wczoraj masakrycznie bolala mnie macica i ciagly pachwiny.. ponoc to efekt rozpulchniania i powiekszania sie jej.. Dzis jest o niebo lepiej. Rano standardowo mnie troche muli, ale pozniej jest juz okej. W mojej rodzinie mama i siostra potwornie wymiotowaly, mam cicha nadzieje, ze jednak mnie to ominie. Ale jak pomysle, ze wszystko przede mna to mam ciarki na calym ciele Ale z drugiej strony.. byleby maluszek rosl zdrowo i urodzil sie bez komplikacji, reszta jest do zniesienia.
Napisz cos o sobie, skad jestes, jak masz na imie, w jakim jestes wieku

Pozdrawiam cie serdecznie i mam nadzieje, ze bedzie Ci milo w naszym watku
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 08:53   #38
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Witaj Verono

Gratuluje 2 kreseczek na tescie Piszesz, ze jestes w 3 tygodniu, rozumiem ze liczylas od momentu zaplodnienia czy terminu ostatniej miesiaczki?. Ja jestem wg terminu ostatniej miesiaczki na koncowce 5 tygodnia, natomiast wg zaplodnienia to koncowka trzeciego. Rozwiazanie wg kalkulatorow porodu mam na 5 lipca
Wczoraj masakrycznie bolala mnie macica i ciagly pachwiny.. ponoc to efekt rozpulchniania i powiekszania sie jej.. Dzis jest o niebo lepiej. Rano standardowo mnie troche muli, ale pozniej jest juz okej. W mojej rodzinie mama i siostra potwornie wymiotowaly, mam cicha nadzieje, ze jednak mnie to ominie. Ale jak pomysle, ze wszystko przede mna to mam ciarki na calym ciele Ale z drugiej strony.. byleby maluszek rosl zdrowo i urodzil sie bez komplikacji, reszta jest do zniesienia.
Napisz cos o sobie, skad jestes, jak masz na imie, w jakim jestes wieku

Pozdrawiam cie serdecznie i mam nadzieje, ze bedzie Ci milo w naszym watku
Anisiu nie tak potwornie jak piszesz, stadnardowo rano przy myciu zabkow - a jak nie rano to popoludniu po pracy nie belo tak zle
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:59   #39
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Anisiu nie tak potwornie jak piszesz, stadnardowo rano przy myciu zabkow - a jak nie rano to popoludniu po pracy nie belo tak zle
Dobra dobra, widzialam co sie z toba dzialo, o slinotoku nie wspomnialam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:27   #40
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Heyka,
jestem z Wrocławia i jestem z 84`. Wg. kalendarza tez mam koncowke 3 tyg a od pierwszego dnia ostatniego @ koncowke 5 tyg.
U mnie mama raczej malo wymiotowala i ja mam rowniez nadzieje ze mnie to ominie.
Mam tez nadzieje ze nagle nie zacznę jeść słodyczy bo ogólnie ich nie lubię.
Nie jest jeszcze nic potwierdzone, bo Święta i nie zdazylam isc do lekarza ale mysle ze II kreseczki nie pojawily by sie blednie. Test wogole zrobilam pod wieczor bo nie moglam wytrzymac .
Boli mnie czasem jajnik jak przy @ i po południu poprostu zasypiam na stojąco, jak jadę autem po pracy to oczy mi sie same zamykaja.
Jestem tu od niedawna, opisz proszę coś o Sobie.

P.S. czekamy na następne fasolki.
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:28   #41
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Hehe zapomniałam mam na imię Weronika i miło mi Was poznać
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 09:33   #42
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Heyka,
jestem z Wrocławia i jestem z 84`. Wg. kalendarza tez mam koncowke 3 tyg a od pierwszego dnia ostatniego @ koncowke 5 tyg.
U mnie mama raczej malo wymiotowala i ja mam rowniez nadzieje ze mnie to ominie.
Mam tez nadzieje ze nagle nie zacznę jeść słodyczy bo ogólnie ich nie lubię.
Nie jest jeszcze nic potwierdzone, bo Święta i nie zdazylam isc do lekarza ale mysle ze II kreseczki nie pojawily by sie blednie. Test wogole zrobilam pod wieczor bo nie moglam wytrzymac .
Boli mnie czasem jajnik jak przy @ i po południu poprostu zasypiam na stojąco, jak jadę autem po pracy to oczy mi sie same zamykaja.
Jestem tu od niedawna, opisz proszę coś o Sobie.

P.S. czekamy na następne fasolki.
Ja jestem z Gliwic, mam 30 lat to moja 1 ciaza . Jak w zeszla sobote zrobilam test i wyszly 2 kreski to w poniedzialek zadzwonilam do swojego lekarza i kazal mi przyjsc dopiero 9 listopada, powiedzial ze wtedy USG bedzie mialo sens, bo bedzie mozna zobaczyc pecherzyk i zarodek ktory powinien miec ok.4mm po 21 dniach od zaplodnienia zacznie bic serduszko, wiec bede to mogla zaobserwowac. Mnie juz odrzucilo od kawy, herbaty, bola mnie plecy jakbym miala mega zakwasy Duzo ziewam w ciagu dnia, wczoraj drzemnelam sie po pracy, ale az tak mocno senna sie nie robie Ostatni okres mialam 1 pazdziernika, a ty? zastanawiam sie czy w podobnym czasie zafasolkowalysmy
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:33   #43
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Hehe zapomniałam mam na imię Weronika i miło mi Was poznać
Milo mi, Ania jestem
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:48   #44
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Ja zrobiłam test 31.10.
Ostatni okres mialam 27.09 i cykle mam gdzies 30 dniowe.
W sumie plecy mnie tez bola ale jakos nie pomyslalam ze to od tego, raczej myslalam ze mam niewygodne lozko, albo za dlugo spie hehe. Kawy zazwyczaj pijalam duzo ale teraz tez jakos ograniczylam, tzn zobaczymy jak bedzie w pracy bo zazwyczaj tam moglam wypic ze 4 dziennie. Co do jedzenia to na razie nie mam zadnych uprzedzeń (jeszcze).
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:06   #45
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam test 31.10.
Ostatni okres mialam 27.09 i cykle mam gdzies 30 dniowe.
W sumie plecy mnie tez bola ale jakos nie pomyslalam ze to od tego, raczej myslalam ze mam niewygodne lozko, albo za dlugo spie hehe. Kawy zazwyczaj pijalam duzo ale teraz tez jakos ograniczylam, tzn zobaczymy jak bedzie w pracy bo zazwyczaj tam moglam wypic ze 4 dziennie. Co do jedzenia to na razie nie mam zadnych uprzedzeń (jeszcze).
to faktycznie podobnie, bo ja mialam cykle 26 dniowe przychodzily jak w zegarku, wiec dokladnie 27 dni pozniej zrobilam test i wyszla ciaza

Wyglada na to, ze bedziemy rodzic w podobnym czasie. A tymczasem mozemy sie dzielic odczuciami. Zawsze lepiej miec z kims pogadac co sie czuje, niz miec glupie mysli
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:10   #46
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
WITAM
Z wielką przyjemnością mogę sie pochwalić że spodziewam się dziecka
Wczoraj rano zrobiłam test - wynik dwie kreski!!!!!!!

Super - bardzo sie cieszymy z tego.

Jeszcze nie byłam u lekarza - wizytę mam dopiero w środę. Wtedy pochwalę się który to tydzień!!!
Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o tym - chcemy najpierw mieć potwierdzenie od lekarza.

Piszcie jakie macie objawy.....
pozdrawiam mamuśki czerwcowo - lipcowe 2008
Bądźmy w kontakcie


Witaj.
Moje objawy to zgaga - niezyt miłe uczucie powiększone i bolące piersi - też nic przyjemnego, co jeszcze hmm od czasu do czasu ból w okolicach brzuszka, bóle głowy około południa i wieczorami, senność, zmiany nastrojów.....
Ale WARTO!!!!

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-01-31 o 13:29 Powód: post pod postem
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 18:30   #47
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

Witam wszystkie kobitki.
Wlasciwie to dopisalam sie juz do mamus lipcowo- sierpniowych, ale w sumie to mo termin to sam poaczatek lipca wiec i tutaj sie dopisuje.
Dwa dni temu pojawily mi sie dwie duze krechy w tescie i juz za pierwszym razem nam sie udalo.
Pozdrawiam.
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:59   #48
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Miło by było dołączyć się do tego wąteczku, ale jak na razie po raz kolejny gratuluję! No i podbieram trochę fluidków!!
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 21:37   #49
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Smile Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

Witam wszystkie mamy
Ja dzis zrobilam test..i wyszedl pozytywny stad moja obecnosc tutaj. Szukam wsparcia..jestem młoda i zupelnie nie wiem jeszcze co,jak, gdzie..
Moje objawy..? Zaczelo sie od tego ze nie dostałam okresu..potem bole w okolicach jajnikow i ogromna chec jedzenia. Nie slodyczy, ale konkretnych potraw
Zupelnie nie wiem za co powinnam sie zabrac...Jaki poradnik, jaka dieta?
Pomozcie...
pozdraiwam
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 22:09   #50
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
pewnie jakas nieznajoma mozna by polaczyc te watki
już pisałam do moderatora - zobaczymy czy zareaguje. jak zdrówko?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:50   #51
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

Moje gratulacje!
Napisz cos wiecej kiedy mniej wiecej termin? Cos o sobie? Jak samopoczucie?
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 07:54   #52
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: MAMUSIE czerwcowo - lipcowe 2008

Narazie niewiele moge powiedziec... O ciazy wiem tylko z testu kupionego w aptece do ginekologa ide w przyszlym tyg mam nadzieje znajdzie dla mnie czas.. Bylam u niego 12 października i nic nie stwierdzil mimo ze mowilam mu ze planujemy ciaze. Okres mialam na 20 października i nie dostałam go. Nie wiem czy to wina lekarza czy po prostu to jest jeszcze tak wczesna ciaza ze jej nie zauwazyl..
Ciesze sie na wiesc o małym bąbelku...
Dzis miałam ciezka noc... Na przemian bylo mi goraco a raz zimno i 2 razy bieglam do toalety bo myslalam ze zwymiotuje, ale na szczescie zadnych takich histori nie bylo.
A wasze objawy jak sie czujecie???
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 15:49   #53
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Anisia ogromniaste gratulacje faktycznie czas tak leci ze wierzyc sie nie chce dopiero co pisałam o marcówkach a tu juz lipiec sierpien ale sie ciesze strasznie - dbaj o siebie i maleństwo
mam nadzieje ze dołacza do ciebie dziewczyny z probowac - trzymam mocno kciuki zwłaszcza za weteranki - mam nadzieje ze wkoncu ich marzenie sie spełni

pozdrawiam
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 18:36   #54
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Anisia ogromniaste gratulacje faktycznie czas tak leci ze wierzyc sie nie chce dopiero co pisałam o marcówkach a tu juz lipiec sierpien ale sie ciesze strasznie - dbaj o siebie i maleństwo
mam nadzieje ze dołacza do ciebie dziewczyny z probowac - trzymam mocno kciuki zwłaszcza za weteranki - mam nadzieje ze wkoncu ich marzenie sie spełni

pozdrawiam
Adatko, dziekuje serdecznie za gratki w sumie niedawno sie do was przylaczylam, a tu przyszla mamcia ze mnie

Zobaczysz ani sie nie obejrzymy i bedziemy tulily nasze malenstwa Ja tez trzymam kciuki za nasze kochane weteranki, wpadnij podrzucic jakies fluidki na probowac przyda sie dziewczynom w akcji "listopadowego walenia"

pozdrawiam i wszystkiego dobrego Adatko!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:38   #55
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Hej kobitki Wpadłam do Was nałapać fluidków i lecę pod prysznic. Wiem, że objawy ciąży są niewyczuwalne po 2-3 dniach od ewentualnego zapłodnienia, ale ja tu umieram na ból sutków i klocie w jajniku Jednak nie nastawiam się, naprawdę!!! Już nie raz miałam podobne objawy, a potem @ jak się patrzy, ale co mi tak nawciągam się tych Waszych fluidków. Wszystkiego dobrego kochane
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:41   #56
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Hej kobitki Wpadłam do Was nałapać fluidków i lecę pod prysznic. Wiem, że objawy ciąży są niewyczuwalne po 2-3 dniach od ewentualnego zapłodnienia, ale ja tu umieram na ból sutków i klocie w jajniku Jednak nie nastawiam się, naprawdę!!! Już nie raz miałam podobne objawy, a potem @ jak się patrzy, ale co mi tak nawciągam się tych Waszych fluidków. Wszystkiego dobrego kochane
Kasiulko wciagaj ile wlezie , ale masz racje nie mysl o tym, poczekaj spokojnie do konca cyklu i ewentualnie testuj

jak co to trzymam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:59   #57
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

wow wiem, ze powtarzam ale jak ten czas pędzi wydaje mi sie, ze to tak niedawno dołączyłam do wątku mamuś czerwiec-lipiec-sierpien 2007 a tu kolejny topik przyszłych wakacyjnych mam
życzę cudnych 9 miesięcy i ciekawego topiku pełnego optymistycznych postów i ciekawych ludzi Ja mam ogromny sentyment do naszego topiku ciązowego i do tej pory czasem go podczytuje

Pozdrawiam, mamusia sierpniowa 07
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:01   #58
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
wow wiem, ze powtarzam ale jak ten czas pędzi wydaje mi sie, ze to tak niedawno dołączyłam do wątku mamuś czerwiec-lipiec-sierpien 2007 a tu kolejny topik przyszłych wakacyjnych mam
życzę cudnych 9 miesięcy i ciekawego topiku pełnego optymistycznych postów i ciekawych ludzi Ja mam ogromny sentyment do naszego topiku ciązowego i do tej pory czasem go podczytuje

Pozdrawiam, mamusia sierpniowa 07
Kanciu dziekuje za mile slowa , mam nadzieje ze wkrotce dziewczyny do nas dolacza narazie sa dwie mamusie oby coraz wiecej szczegolnie trzymam za staraczki z watku "probowac do skutku III" niektore dziewczyny prowadza wrecz heroiczna walke, strasznie bym chciala zeby im sie w koncu udalo... najlepiej wszystkim na liscie...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:13   #59
kamilam3
Raczkowanie
 
Avatar kamilam3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Gratuluje przyszłym mamusiom
__________________
"Miej serce i patrzaj w serce"
kamilam3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:40   #60
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :)))

Ogromne gratulacje dla przyszlych rodzicow

jestem z wakacyjna mamusia malutkiego Adrianka.. rodzilam w lipcu tego roku i musze powiedziec ze ciaza duzo przyjemniej mi minela gdy mialam oparcie w dziewczynach na wizazu.. zycze temu watkowi aby byl tak rozgadany jak nasz

a najgoretsze buziaki slemy dla maluskich fasolinek.. niech im sie dobrze rosnie
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.