plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 20:25   #4381
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

wiem ze powinien ;/ ale nie kupilam bo nie mialam pieniedzy ;(
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 21:00   #4382
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Ale jeśli zostawisz go jeden dzień dłużej, to nic nie da... Poza tym plaster działa przez 7 dni. Efekt może być taki, że cykl ci się rozreguluje, ale podczas seksu, używaj dodatkowego zabezpieczenia.
PS. Rozumiem brak kasy, ale gdzie w takich sytuacjach Twój chłopak? Bo chyba go masz, tak? Nie dość, że nie kupuje kondomów, bo zapewne kochacie się bez, to jeszcze na plastry nie dorzuci? Hmm.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 22:11   #4383
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

no wlasnie jest nieodpowiedzialny zalatwilam te plastry ale ja juz nie mam sil do niego.....juz brak slow musze od innych pozyczac a on sie tym nie przejmuje , gdyby nie to ze wczoraj sie z nim kochalam to bym nie kupywala nakleilam po 22 plasterek a normalnie o 20 naklejam ...... ja juz nie mam sil do niego i do tego jak podchodzi do tego wszystkiego
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:30   #4384
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Zmień faceta, bo to o czym piszesz, to pewnie wierzchołek góry lodowo-problemowej.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:42   #4385
Cuddy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

A ja mam pytanie o czas zmiany plastra. Przy tabletkach, w ulotce było zaznaczone, żeby brać tabletkę o jednej porze cały czas. Czy z plastrami jest podobnie? Przykładowo jeżeli zmieniam plaster zazwyczaj około godziny 18-20, to czy następnym razem kiedy zmienię plaster o 10 rano, to mogę np. dostać okres wcześniej niż zwykle, lub analogicznie np. dzień później. Nie wiem czy mogę sobie tak sama zmienić czas naklejania plastra i nic mi się nie poprzesuwa? Chciałabym zmieniać rano, ale od początku zmieniam wieczorem.

xxcherry90xx, lepiej porozmawiaj ze swoim facetem. Obydwoje się bawicie a nie tylko Ty... Jeżeli nie chcesz żeby dorzucał się cały czas, to chociaż zaznacz, że chcesz na niego liczyć kiedy Tobie zabraknie na plastry pieniędzy. Najgorsze jest to, że dziewczyny wstydzą się poprosić własnego faceta o pieniądze...
Cuddy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:47   #4386
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cuddy90 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że dziewczyny wstydzą się poprosić własnego faceta o pieniądze...
Dokładnie A przecież i on z tego 'korzysta'. Ok, tylko dziewczyna nakleja, ale plastry służą obojgu.. No cóż, każdy ma to, na co sobie pozwala.

Co do zmiany - tak naprawdę na zmianę plastra masz cały dzień, bo to DZIEŃ zmiany plastra, więc możesz nakleić o 10, a nastepny tydzień później o 18. Ale ja np. nie kombinuję, naklejam zawsze wieczorem, godzina waha się o jakieś 3h. Poza tym łatwiej mi zapamiętać, skoro zmieniam plaster zawsze wieczorem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:52   #4387
Cuddy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

No ja właśnie też nie chcę przekombinować... Może po prostu z każdym następnym plasterkiem będę go przyklejać chwilę wcześniej aż będę mogła zrobić to rano.
Cuddy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 12:58   #4388
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
no wlasnie jest nieodpowiedzialny zalatwilam te plastry ale ja juz nie mam sil do niego.....juz brak slow musze od innych pozyczac a on sie tym nie przejmuje , gdyby nie to ze wczoraj sie z nim kochalam to bym nie kupywala nakleilam po 22 plasterek a normalnie o 20 naklejam ...... ja juz nie mam sil do niego i do tego jak podchodzi do tego wszystkiego
Dokładnie... Zmień faceta. Ten widocznie jestem z tobą tylko dla seksu, a po co ci taki pasożyt? Ja sobie nie wyobrażam, żeby w takiej sytuacji facet nie DAŁ kasy na plastry. To głupota, gdyby potem upominał się o nią (w razie pożyczki). Ja jeszcze jak nie naklejałam plastrów, facet zawsze kupował kondomy łącznie z nawilżaczami itd. NIGDY mi tego nie wypomniał. A jak ja miałam, to zawsze coś się dorzuciłam
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:57   #4389
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Moi byli tak samo tylko ten , wiecie jak to jest jak sie zakocha , ale koniec z tym , juz mam dosc pozyczania teraz siostra sie upomina eeeeeh...a on nic sobie nie robi jeszcze to co mi napisal ze " jak bede w ciazy to bedzie milo " a chodzilo o to ze nie chcialam kupywac po raz kolejny a on mi przypomnial ze sie kochalismy dzien wczesniej tak bym nie kupila bo nie mialam a tak pozyczylam.. dokladnie to wierzcholek gory ...
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:58   #4390
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:02   #4391
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
nadal nie mam okresu, chociaz brzuch mnie boli tak ''na okres''. od naklejenia plastra jutro minie tydzień. wysłałam zapytanie do lekarzy na dwóch stronkach internetowych oraz pójdę pewnie do lekarza w przyszłym tygodniu, także napiszę jaki tego wynik, tak na przyszłość, gdyby ktoś zrobił takie głupstwo w przyszłości

ale tak sobie myślę że może ten plaster ''zablokował'' mi okres??? co o tym myślicie?

Wczoraj w końcu dostałam okres!! przez to przyklejenie w zły dzień rzeczywiście nie dostałam planowanego okresu. dostałam okres po 52 dniach! I przez ostatnią godzinę miałam najgorsze bóle okresowe jakie pamiętam od 5 lat... Nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Leżałam, kucałam, stałam, próbowałam chodzić - wszystko sprawiało mi straszny ból. I nie przesadzam. Ból był baaardzo nisko, praktycznie hmm jakby w pochwie nawet. I po raz pierwszy w życiu jest mi nieziemsko niedobrze. Przez tą godzinę strasznie mnie zbierało na wymioty. Teraz, mimo że ból minął (tzn boli ale da się żyć) także mi niedobrze i leżę na kanapie z miską na podłodze, w razie czego. Wiem, że niektóre dziewczyny tak mają podczas każdego okresu. Tylko że na hormonach bóle okresowe powinny się zmniejszyć! Może to tylko 1 raz, ponieważ jeden okres mnie ominął? Mam nadzieję, bo byłam bliska dzwonienia na pogotowie żeby mi jakiś zastrzyk morfinowy walnęli czy coś

A jak Wasze bóle okresowe? Zmniejszyły się?


Acha, pójdę do lekarza i tak, gdyż chcę wykluczyć ewentualną chorobę, infekcję, ciążę czy poronienie. Wiem, że prawdopodobnie jest to po prostu zaburzony plastrami cykl miesięczny i stąd to wszystko, ale wolę dmuchać na zimne...
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2011-09-26 o 13:10
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 13:06   #4392
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Weź sobie no-spę i Ibuprom Max. Na mdłości - zaparz miętę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:14   #4393
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
A jak Wasze bóle okresowe? Zmniejszyły się?

Ja teraz nie mam bóli, z czego bardzo się cieszę
Znam takie sytuacje, jakie opisałaś. Pamiętam jak około godziny zwijałam się z bólu na podłodze, potrafiłam zjeść pięć tabsów i beczałam (często się to zdarzało )

Co do no-spy, to ja nie polecam. Na mnie w ogóle to nie pomogło. W sensie, jak miałam te silne bóle. Ibuprom chyba najlepszy.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:33   #4394
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Hej dziewczyny , pamietacie jak pisalam wam ze jeden plaster mi sie znisczyl...no i ma problem teraz jetem ciagle do tylu z jednym czasem ciezko mi ogarnac jak mam przykleic czy to ten tydzien czy nastepny a wiec okres byl 10.08.2011 plaster 11.08.2011 potem byly te 3 tyg 4.09.2011 dostalam okres nio i 22 .09 .2011 przykeilam 3 plaster teraz mam przerwe , dzisiaj odklejam i 6 przyklejam tak? nie wiem jak mam to zapisywac juz mi sie myli wszystko , jakbym miala ten plaster to bym wiedziala a tak musze zawsze kupic na ost i potem tak jest ;/

a i jeszcze , ja zawsze mialam problemy z tradzikiem i plastry w ogole mi nei pomagaja czasem mysle ze jest gorzej , jak uzywalam Yaz to nie mialam w ogole ale za to przytylam 6 kg a od plastrow nic... myslicie ze zmienic na tabletki? i moze tansze bo wiecie jak z moim....?
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580

Edytowane przez xxcherry90xx
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:35
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:41   #4395
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość

Ja teraz nie mam bóli, z czego bardzo się cieszę
Znam takie sytuacje, jakie opisałaś. Pamiętam jak około godziny zwijałam się z bólu na podłodze, potrafiłam zjeść pięć tabsów i beczałam (często się to zdarzało )

Co do no-spy, to ja nie polecam. Na mnie w ogóle to nie pomogło. W sensie, jak miałam te silne bóle. Ibuprom chyba najlepszy.
ja mam tak samo - dzięki evrze nawet nie wiem zwracam uwagi na to że mam okres, bo czuję się tak dobrze i nie wyobrażam sobie co by było jakbym jej nie stosowała.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:19   #4396
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

cherry - dlaczego sobie nie naklejasz w kalendarzu tych naklejek, które są w opakowaniu?
Ja jestem do tyłu o 2 plastry, bo dwa razy przesuwałam krwawienie, ale przyklejam sobie na kalendarzu naklejki i sprawdzam co jakiś czas ile mam plastrów w opakowaniu.

Co do tańszej metody antykoncepcji ze względu na faceta - ech, bez komentarza..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:19   #4397
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
myslicie ze zmienic na tabletki? i moze tansze bo wiecie jak z moim....?
Ja myślę, żeby w ogóle odstawićwszystko bo widzę brak odpowiedzialności z twojej strony. Skoro cię nie stać i nie możesz zapamiętać tak łatwej rzeczy to nawet nie ma sensu.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:21   #4398
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

a ja po odstawieniu mam jazdy, pierwszy okres dostałam 12 września, drugi wczoraj :/. trochę mnie to niepokoi, normalne po odstawieniu?
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:26   #4399
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
a ja po odstawieniu mam jazdy, pierwszy okres dostałam 12 września, drugi wczoraj :/. trochę mnie to niepokoi, normalne po odstawieniu?
Osobiście uważam że tak.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 19:19   #4400
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
cherry - dlaczego sobie nie naklejasz w kalendarzu tych naklejek, które są w opakowaniu?
Ja jestem do tyłu o 2 plastry, bo dwa razy przesuwałam krwawienie, ale przyklejam sobie na kalendarzu naklejki i sprawdzam co jakiś czas ile mam plastrów w opakowaniu.

Co do tańszej metody antykoncepcji ze względu na faceta - ech, bez komentarza..
no tylko ze nie moge za bardzo pokazywac ze mam plastry , moja mama chyba by oszlalala;p a takiego typowego nie mam dla siebie kalendarza

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Ja myślę, żeby w ogóle odstawićwszystko bo widzę brak odpowiedzialności z twojej strony. Skoro cię nie stać i nie możesz zapamiętać tak łatwej rzeczy to nawet nie ma sensu.
hehe....widze kolezanka ma jakies problemy , stac mnie ale nie zawsze na czas mam pieniazki , z chlopakiem gorzej ale mysle ze jakby byly tansze to cala kwote by dal.

nie pisze tu zebyscie mnie tyraly ale zebyscie mi doradzily ale chyba nie jestem mile widziana , szkoda . zycze milego wieczorku
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:25   #4401
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
no tylko ze nie moge za bardzo pokazywac ze mam plastry , moja mama chyba by oszlalala;p a takiego typowego nie mam dla siebie kalendarza
To dlaczego nie kupisz sobie swojego kalendarza? To jest koszt parę złotych.

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
stac mnie ale nie zawsze na czas mam pieniazki , z chlopakiem gorzej ale mysle ze jakby byly tansze to cala kwote by dal.
Gdyby Cię było stać i miałabyś normalnego faceta, to byś nie miała takich problemów, niestety.

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
nie pisze tu zebyscie mnie tyraly ale zebyscie mi doradzily ale chyba nie jestem mile widziana , szkoda . zycze milego wieczorku
Nikt Cię tu nie tyra. Zrozum, to nie o to chodzi. Po prostu zachowujesz się nieodpowiedzialnie - nie możesz zapamiętać kiedy masz przyklejać plastry. Do tego masz nieodpowiedzialnego faceta - nie partycypuje w kosztach antykoncepcji, z której korzystacie OBOJE.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 13:16   #4402
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
takiego typowego nie mam dla siebie kalendarza
Jak pisała koleżanka wyżej, to koszt paru złotych. Warto w taki zainwestować. A jak nie, to może zapisuj sobie na kartce? To chyba żaden problem

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
hehe....widze kolezanka ma jakies problemy , stac mnie ale nie zawsze na czas mam pieniazki , z chlopakiem gorzej ale mysle ze jakby byly tansze to cala kwote by dal.
Ale o co ci teraz chodzi bo nie rozumiem. Ja mam jakieś problemy?
Skoro cię stać, to czemu pisałaś że nie masz pieniędzy? Zawsze jest opcja odłożenia, schowania, żeby w razie 'w', jakaś kasa była. A skoro twojemu facetowi nie pasuje, to niech kupuje kondomy i zobaczymy co wtedy powie. Ja się w ogóle dziwie, że ty dalej z nim jesteś No ale, mi nic do tego.[/QUOTE]
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:00   #4403
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dziewczyny!
Mam pytanka do Was. Był czas ze stosowałam plastry ale z marnym skutkiem gdyż moja głowka szalała w kwestii dz.niepożądanych (i to tych najgorszych).Chc iałabym do nich wrocić ale teraz mądrzej- z badaniami. i teraz takie jest moje pytanie: jakie badania powinny być wykonane? Pytam się Was bo chciałabym zrobić je indywidualnie( recepte na plastry jeszcze mam i do lekarza raczej bym nie szła).poza tym niedawno byłam u niego na regularnych badaniach wiec nie bede sie teraz umawiac na wizyte tylko po to zeby mi pow. jakie badania sie wykonuje.
Druga sprawa...jeżeli badania beda ok to czy mogę zaczać stosować plastry sama?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:48   #4404
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Mam pytanka do Was. Był czas ze stosowałam plastry ale z marnym skutkiem gdyż moja głowka szalała w kwestii dz.niepożądanych (i to tych najgorszych).Chc iałabym do nich wrocić ale teraz mądrzej- z badaniami. i teraz takie jest moje pytanie: jakie badania powinny być wykonane? Pytam się Was bo chciałabym zrobić je indywidualnie( recepte na plastry jeszcze mam i do lekarza raczej bym nie szła).poza tym niedawno byłam u niego na regularnych badaniach wiec nie bede sie teraz umawiac na wizyte tylko po to zeby mi pow. jakie badania sie wykonuje.
Druga sprawa...jeżeli badania beda ok to czy mogę zaczać stosować plastry sama?
Zależy co to byly za skutki uboczne wcześniej.
Co do badań: próby wątrobowe: alat, aspat. Bilirubina, APTT - krzepliwość krwi, cukier.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 11:25   #4405
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
Chciałabym do nich wrocić ale teraz mądrzej- z badaniami. i teraz takie jest moje pytanie: jakie badania powinny być wykonane?
Polecam poczytać TEN wątek lub popytać lekarza.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:13   #4406
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dziewczyny, stosuję już 6 opakowanie Evry ,a mam taki ból piersi,że nie potrafię chodzić. Ja wiem,że to jeden ze skutków ubocznych,ale coś powinno się unormować, tym bardziej,że wczesniej nie odczuwałam takich dolegliwości az tak. Czy to jest normalne?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 11:01   #4407
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Zrób USG piersi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:09   #4408
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

dziewczyny czy któraś z Was nie miałby odsprzedać(wymienić się) jednego plastra Evra albo całego jednego opakowania?Sytuacja absolutnie awaryjna. jeśli tak proszę o kontakt ze mną na prv.

Edytowane przez Sherezada
Czas edycji: 2011-10-03 o 09:26
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:57   #4409
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Sherezada Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was nie miałby odsprzedać(wymienić się) jednego plastra Evra albo całego jednego opakowania?Sytuacja absolutnie awaryjna. jeśli tak proszę o kontakt ze mną na prv.
Nawet jeśli ktokolwiek by się zgodził to zanim dojdzie przesyłka to szybciej by Ci było iść po receptę i ją wykupić.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:42   #4410
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

no waśnie niekoniecznie bo na nfz mogę się dostać dopiero 7 listopada
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.