Zazdrośnice, część 67. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 21:16   #901
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
ja mysle, ze nie mozna patrzec w takich kategoriach, bo nie kazdy na wszystko sie nadaje. Wazne zeby miec plan i konsekwentnie go realizowac. Podstawy sa wazne, a moze na tym jak to mowisz, nie wymagajacym kierunku Karola zdobędzie jakies podstawy. Od czegoś trzeba zacząć Wiem, ze patrzysz na to z innej perspektywy, bo studiujesz weterynarię i dla ciebie to po prostu mało, ale skoro Karoli sie to podoba to czemu nie?
masz racje z tymi ratownikami, ze traktuja ich gorzej niz lekarzy, no ale fakt faktem, ze medycyny nie studiowali tylko ratownictwo medyczne. no i tak czy inaczej oni tez sa potrzebni.
wazne by miec jakas baze i potem mozna sie dokształcac.



tylko by trzeba ja lakierem do włosów spryskac, zeby była sztywniejsza. tak to sie zmemle i zerwie a to by była zła wrozba :P
Oczywiście, wszystko co piszesz jest racją, napisałam to wszystko, bo po prostu znam trochę środowisko i chciałam w tej kwestii ostrzec Karolę - gdybym nie miała z tym żadnej styczności nie odradzałabym jej niczego
A to, że studiuję wet nie ma nic do rzeczy, jak bym studiowała kosmetologię, ochronę środowiska, zarządzanie czy cokolwiek innego to i tak znałabym to środowisko i również to napisała Akurat weterynaria teraz coraz gorzej przędzie i wcale nie jest łatwo z pracą
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:16   #902
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
JA to jednak jestem zakupoholiczką chyba
cos kupila???

najka gratuluje zareczyn
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:17   #903
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

jak mogłam nie pomyśleć o nitce?
wiem!!! zrobię mu pierdzienia z modeliny
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:19   #904
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
JA to jednak jestem zakupoholiczką chyba
co kupiłaś?

Najka, nie poznałam Cię
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:20   #905
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

arra z tego co sie orientuje to czyszczenie takich gorszych rzeczy jak jakies chemikalia, jakies zanieczyszczenia biologiczne itd, ale pewnie w szkole okaze sie ze to bardziej skomplikowane jest
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:22   #906
UsagiT
Raczkowanie
 
Avatar UsagiT
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 88
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
JA to jednak jestem zakupoholiczką chyba
co kupiłaś ?
UsagiT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:22   #907
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
a ja mam w szpitalu znajomego RM i robi wiecej niz lekarze, nie jest zadnym popychadłem i wcale zle nie zarabia. on mnie wszedzie wkreci tylko musze najpierw miec jakies wykształcenie.
jedni lubia siedziec w biurze, inni pracowac w szpitalu. chce to robic.
a ja mam znajomych po RM i żaden nie narzeka Prowadzą szkolenia dla firm, pracują w pogotowiu, nieźle zarabiają Nie ważne jakie perspektywy ma statystycznie zawód, ważne żeby być w nim dobrym. trzymam kciuki :P
Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
masz racje z tymi ratownikami, ze traktuja ich gorzej niz lekarzy, no ale fakt faktem, ze medycyny nie studiowali tylko ratownictwo medyczne.
co nie czyni ich gorszymi od lekarzy, a jedynie specjalistami innej dziedziny niż medycyna.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:23   #908
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
cos kupila???
Body, sukienkę i bluzkę A tak dobrze mi już szło oszczędzanie. Jednak powinnam sobie zrobić blokadę rodzicielską na asosa bo zawsze tam coś wypatrzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xl.jpg (14,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl2.jpg (15,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl 3.jpg (14,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:24   #909
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
jak mogłam nie pomyśleć o nitce?
wiem!!! zrobię mu pierdzienia z modeliny

Najka zmieniłaś avatar!!!!!! Jak ja Cię teraz będę rozpoznawała?!?! Powinien być zakaz zmiany avatarów

Mi mój TŻ zrobił kiedyś z czarnej gumki do majtek Ale ładnie mu wyszło, bo znalazł też jakieś materiałowe małe serduszko u koleżanki w słoiku z bibelotami (zajmowała się trochę krawiectwem) i zrobił z tego pierścionek z serduszkiem To było słodkie. I urocze. I mam ten pierdzień po dziś dzień schowany

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Body, sukienkę i bluzkę A tak dobrze mi już szło oszczędzanie. Jednak powinnam sobie zrobić blokadę rodzicielską na asosa bo zawsze tam coś wypatrzę.
Pierwsza i trzecia pozycja sam seks ekstra
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:25   #910
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Albo nitkę Sorry ale nie mogłam się powstrzymać przed tym skojarzeniem


---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Body, sukienkę i bluzkę A tak dobrze mi już szło oszczędzanie. Jednak powinnam sobie zrobić blokadę rodzicielską na asosa bo zawsze tam coś wypatrzę.
jakie ekstra ciuchy!
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:25   #911
UsagiT
Raczkowanie
 
Avatar UsagiT
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 88
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Najka zmieniłaś avatar!!!!!! Jak ja Cię teraz będę rozpoznawała?!?! Powinien być zakaz zmiany avatarów

Mi mój TŻ zrobił kiedyś z czarnej gumki do majtek Ale ładnie mu wyszło, bo znalazł też jakieś materiałowe małe serduszko u koleżanki w słoiku z bibelotami (zajmowała się trochę krawiectwem) i zrobił z tego pierścionek z serduszkiem To było słodkie. I urocze. I mam ten pierdzień po dziś dzień schowany

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Pierwsza i druga pozycja sam seks ekstra
co chcesz od avatara Najki?? seksi jest!!!

Aleks, na pewno będziesz w nich bombowo wyglądać
UsagiT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:27   #912
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
a ja mam znajomych po RM i żaden nie narzeka Prowadzą szkolenia dla firm, pracują w pogotowiu, nieźle zarabiają Nie ważne jakie perspektywy ma statystycznie zawód, ważne żeby być w nim dobrym. trzymam kciuki :P
co nie czyni ich gorszymi od lekarzy, a jedynie specjalistami innej dziedziny niż medycyna.

No nie wiem... Myślę, że raczej ratownicy medyczni mają po prostu okrojoną wiedzę lekarską Nie wydaje mi się, żeby lekarz nie mógł był jednocześnie ratownikiem medycznym, natomiast ratownik lekarzem już chyba nie bardzo
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:28   #913
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Oczywiście, wszystko co piszesz jest racją, napisałam to wszystko, bo po prostu znam trochę środowisko i chciałam w tej kwestii ostrzec Karolę - gdybym nie miała z tym żadnej styczności nie odradzałabym jej niczego
A to, że studiuję wet nie ma nic do rzeczy, jak bym studiowała kosmetologię, ochronę środowiska, zarządzanie czy cokolwiek innego to i tak znałabym to środowisko i również to napisała Akurat weterynaria teraz coraz gorzej przędzie i wcale nie jest łatwo z pracą
rozumiem twoj punkt widzenia, bo akurat na moich studiach tez sporo sie namęczyłam i chcac nie chcac patrze z takiej perspektywy na tych , ktorzy wybrali ten kierunek na mniej absorbujacej uczelni.

QUOTE=Gwizdak;41158473]a ja mam znajomych po RM i żaden nie narzeka Prowadzą szkolenia dla firm, pracują w pogotowiu, nieźle zarabiają Nie ważne jakie perspektywy ma statystycznie zawód, ważne żeby być w nim dobrym. trzymam kciuki :P
co nie czyni ich gorszymi od lekarzy, a jedynie specjalistami innej dziedziny niż medycyna.[/QUOTE]
ale ja sie z toba zgadzam Odnioslam sie do tego co Jovi napisała, ze gorzej ich traktują (w domysle w karetkach pogotowia).
ja mam w rodzinie faceta, ktory skonczył napjpierw pielegniarstwo, a ze był w tym dobry, to poszedł na specjalizacje z anestezjologii a ogolnie jest po technikum samochodowym.
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:28   #914
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez UsagiT Pokaż wiadomość
co chcesz od avatara Najki?? seksi jest!!!
Nie mówię, że jest zły, tylko, że się przyzwyczaiłam do poprzedniego Teraz mi będzie ciężko sobie Najeczkę wyobrażać
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:29   #915
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Body, sukienkę i bluzkę A tak dobrze mi już szło oszczędzanie. Jednak powinnam sobie zrobić blokadę rodzicielską na asosa bo zawsze tam coś wypatrzę.
superanckie!
__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:30   #916
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
No nie wiem... Myślę, że raczej ratownicy medyczni mają po prostu okrojoną wiedzę lekarską Nie wydaje mi się, żeby lekarz nie mógł był jednocześnie ratownikiem medycznym, natomiast ratownik lekarzem już chyba nie bardzo
ja sie nie znam, ale wydaje mi sie, ze lekarz jednak jest bardziej decyzyjny niz RM, szczegolnie w karetce.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

aleks,to trzecie to body?? ale super! i sukienka tez niczego sobie, ale bluzka nie moja stylówa
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:33   #917
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
ja sie nie znam, ale wydaje mi sie, ze lekarz jednak jest bardziej decyzyjny niz RM, szczegolnie w karetce.
Są karetki, gdzie jeżdżą tylko ratownicy, bez lekarza. Tyle, że niewiele mogą zrobić, jedynie czynności niezbędne i ze wszystkim muszą czekać aż dojadą do szpitala i weźmie się za to lekarz. Ale niestety nie wiem w jakich momentach jeżdżą tylko ratownicy, a w jakich ratownicy i lekarze Co nie zmienia faktu, że jak jest dobry ratownik to nie uwierzę, żeby nie wykonywał normalnych czynności lekarskich - skoro go znają w szpitalu, lekarze też, ufają, to myślę, że wtedy dają takiemu wolną rękę.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:34   #918
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
jakie ekstra ciuchy!
JAk tak mówicie to czuję się rozgrzeszona

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
[/COLOR]aleks,to trzecie to body?? ale super! i sukienka tez niczego sobie, ale bluzka nie moja stylówa
Tak, to czarne to body
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:38   #919
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
No nie wiem... Myślę, że raczej ratownicy medyczni mają po prostu okrojoną wiedzę lekarską Nie wydaje mi się, żeby lekarz nie mógł był jednocześnie ratownikiem medycznym, natomiast ratownik lekarzem już chyba nie bardzo
oczywiście, że nie, ale też nie ma takiej potrzeby. Zadaniem ratownika jest udzielić pierwszej pomocy ALS i dowieźć żywego do szpitala, gdzie przejmą go lekarze. Do karetki lekarz nie jest potrzebny i zpunktu widzenia zdrowia publicznego lekarz w karetce to nie potrzebny wydatek - wykształcenie lekarza jest dużo droższe niż RM i nie ma sensu go trzymać w karetce. Od tego są ratownicy medyczni. Ustawa o RM miała to regulować z resztą, ale wyszło jak wyszo (jak w Pl ze wszystkim sensownym). Z resztą nie znam ratowników uzurpujących sobie praw do bycia lekarzami. A to że nimi nie są nie czyni ich w niczym gorszym. Tak samo jak pielęgniarka nie jest gorsza od lekarza, bo nim nie jest - jest specjalistą innej dziedziny, również medycznej.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
a ogolnie jest po technikum samochodowym.
a on ma na imię Sebastian? bo mam takiego kumpla
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:38   #920
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie, ale też nie ma takiej potrzeby. Zadaniem ratownika jest udzielić pierwszej pomocy ALS i dowieźć żywego do szpitala, gdzie przejmą go lekarze. Do karetki lekarz nie jest potrzebny i zpunktu widzenia zdrowia publicznego lekarz w karetce to nie potrzebny wydatek - wykształcenie lekarza jest dużo droższe niż RM i nie ma sensu go trzymać w karetce. Od tego są ratownicy medyczni. Ustawa o RM miała to regulować z resztą, ale wyszło jak wyszo (jak w Pl ze wszystkim sensownym). Z resztą nie znam ratowników uzurpujących sobie praw do bycia lekarzami. A to że nimi nie są nie czyni ich w niczym gorszym. Tak samo jak pielęgniarka nie jest gorsza od lekarza, bo nim nie jest - jest specjalistą innej dziedziny, również medycznej.
Myślę, że tu właśnie te potrzeby i kwestie ekonomiczne mają zasadnicze znaczenie
Zgadza się. Ale z pielęgniarką też jest tak, że raczej nie ma rzeczy, którą ona wykonuje, a której nie wykonałby lekarz No, ale tu też wchodzą kwestie wysokiego 'ja' niektórych lekarzy i ich 'nie zniżania się' do niskiego dla nich poziomu. Ale to już inna pogawędka
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:44   #921
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
rain oo własnie ja tez mam osemke ktora mi sie wyrzyna od 2 lat.. i teraz w koncu mi dziaslo sie zrobilo martwe wokół zeba a zab wybija sie w złą strone... dopiero to odkrylam a dentysci mi zapisywali tylko antybiotyk i kazali szałwia płukac...;/ w poniediałek mam wizyte u innej dentystki sprawdzonej mam nadzieję, ze ona mi pomoże bo ból jest okropny... no i zapach przy tym gnijacym dziasle az mi czasem wstyd..;/
a co do szkoly to zajecia od wrzesnia, a teraz tylko zapisy

i moj tatoo:
Ciekawy tatuaż

Dziękuje

Gratulacje decyzji zapisania się do szkoły

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Mam tak codziennie 5.00 pobudka



Ale spoko, kariery jeszcze nie kończy Tak w radio mówili

To już jest mit - spytajcie Stefci - nie jestem już takim nieogarem



Widzę, że Zazdrośnice to nawet hurtowo do dentysty chodzą Ja też idę jutro
Dorosłaś!?
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:45   #922
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

no ale wlasnie w tym rzecz, ze ja nie chce byc lekarzem jakbym chciala to bym zacisnela zeby po lo i poszla na studia siedziala u rodzicow na garnuszku i studiowala(tylko albo ja bym ich zabila albo oni mnie, bo dogadujemy sie i jestesmy najlepsza rodzina na swiecie z daleka i na weekendy), ale wlasnie mi bardziej sie podoba zawod RM albo asystenta, opiekuna czy pielegniarki. niby okrojona wersja ale to mnie bardziej kreci. lekarz to dla mnie za duze obciązenie psychiczne i kilka lat wyjetych z zyciorysu
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.

Edytowane przez karola991
Czas edycji: 2013-06-04 o 21:47
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:49   #923
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Karola a ja to Ci zazdroszczę, że wiesz kim chcesz być i co chcesz robić. I mocno trzymam kciuki za realizację planów
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:50   #924
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
a co to???

oooooo nie....
taki soczek wiesz.... zobaczysz dziecko, nic się nie bój
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:51   #925
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odp: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Hej juz po urlopie.
Dobrze że w Londynie słońce świeci bo bym deprechę złapała

Gwizdak domek z ogródkiem to jest to

naj wg Twojej relacji koncert musiał być niesamowity choć nie jestem wielką fanką Lany

Byou mam nadzieję, że Was wstrętni Czesi nie zaleją

Frezi kuruj gardełko :tulę:

Wczoraj dotarliśmy do Londynu lekko wykończeni, bo w samolocie jakiś gówniarz darł się przez całą drogę jakby ktoś go ze skóry obdzierał.... 2,5 godziny pisków...
Za to po przyjeździe czekała na nas uczta serowa. Współlokatorka, Francuzka, była w domu i przywiozła sery. Było pyyycha
Zazdroszcze serów, uwielbiam sery
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:52   #926
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
no ale wlasnie w tym rzecz, ze ja nie chce byc lekarzem jakbym chciala to bym zacisnela zeby po lo i poszla na studia siedziala u rodzicow na garnuszku i studiowala(tylko albo ja bym ich zabila albo oni mnie, bo dogadujemy sie i jestesmy najlepsza rodzina na swiecie z daleka i na weekendy), ale wlasnie mi bardziej sie podoba zawod RM albo asystenta, opiekuna czy pielegniarki. niby okrojona wersja ale to mnie bardziej kreci. lekarz to dla mnie za duze obciązenie psychiczne i kilka lat wyjetych z zyciorysu
Ja Cię rozumiem, bo pewnie po prostu kręci Cię medycyna, a lekarz to wymagający zawód pod każdym względem Mnie też zawsze medycyna kręciła, ale też nie chciałabym zostać lekarzem medycyny ludzkiej Chyba głównie dlatego, że musiałabym leczyć złych ludzi ( bo zdecydowanie jest więcej złych ludzi na świecie niż dobrych ) Wiem, dziwne podejście, ale tak mam Dlatego wybrałam zwierzaki.
Medycyna i pokrewne to super ciekawy temat
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:54   #927
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Odp: Zazdrośnice, część 67.

a no wlasnie ja zapomnialam napisac ze tez bym chciala byc u carmi na uczcie serów u nas ostatnio byl festiwal francuski i mozna bylo kupic rozne sery ale taaakie drogie ze szkoda mi bylo
aleks
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:01   #928
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Świetny, choć ten z dmuchawcem też całkiem całkiem. 1000000 razy miałam fazy tatuażowe, ale nigdy się nie zdecydowałam. No i dobrze, pewniej już się nie zdecyduje.

Naj zdrowiej kobietko

Gwizdak cóż to za alergie masz?

Chyba już więcej nie nadrobię bo normalnie zaraz tu zasne.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:02   #929
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Myślę, że tu właśnie te potrzeby i kwestie ekonomiczne mają zasadnicze znaczenie
Zgadza się. Ale z pielęgniarką też jest tak, że raczej nie ma rzeczy, którą ona wykonuje, a której nie wykonałby lekarz No, ale tu też wchodzą kwestie wysokiego 'ja' niektórych lekarzy i ich 'nie zniżania się' do niskiego dla nich poziomu. Ale to już inna pogawędka
ale jakby ludzie mieli patrzec na to, jak lekarze traktuja Rm, czylu jak to piszesz, z wyzszoscia, to by nikt nie szedł na RM a jednak ludzie ida.

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


a on ma na imię Sebastian? bo mam takiego kumpla
Sławek :P

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Karola a ja to Ci zazdroszczę, że wiesz kim chcesz być i co chcesz robić. I mocno trzymam kciuki za realizację planów
ty tez tak mozesz wystarczy tylko chcieć i dązyc do tego (wiem wiem,latwo sie mowi, gorzej robi )
a tak BTW to wlasnie Aleks, co chciałabys robic? bo teraz mgr konczysz, tak?
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:04   #930
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Zazdrośnice, część 67.

Najka Padłam z wrażenia A jaki ten twój narzeczony jest rezolutny

Karola, czy ty jesteś ścisłowcem? Pytam, bo sterylizacja po mikrobiologii kojarzy mi się z milionem norm, metod, temperatur, maszyn itp. W szpitalu, w którym miałam praktyki, używali jedynie autoklawu i nie robili tego wyedukowani pracownicy. Więc może będziesz mieć większe szanse się wkręcić, skoro to jakiś nowy kierunek?
A RM będziesz studiować dziennie?

Co do śmiesznych kierunków, to mnie rozwaliło coś takiego: http://www.umcs.lublin.pl/articles.php?aid=2625
A kiedyś to wystarczyło mieć po prostu pomysł, smykałkę, podejście do ludzi i być otwartym....
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.