Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 07:47   #1801
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Tylko, że mnie chyba chodzi o coś więcej.
Sama używam tylko i wyłącznie oryginalnych perfum - takie lubię, takie mi się podobają, ale ortodoksja/fanatyzm we wszystkim jest groźny i jakoś razi mnie taka ostentacja w pogardzie dla podróbek - ludzie ich zawsze używali, będą używać i nasze tyrady niewiele w tej materii zmienią, a dla mnie to takie trochę budowanie poczucia własnej wartości cudzym kosztem, na zasadzie: "co, co używają podróbek/sprzedają podróbki są be".
Jakoś trąci mi to brakiem tolerancji - i to wcale nie brakiem tolerancji dla podróbek, tylko ja odbieram to jako traktowanie z góry osób ich używających i nie dających się "nawrócić" na drogę oryginalnych zapachów.
No nie wiem, ale jak dla mnie, to niech sobie każdy używa czego chce.

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.

A w temacie to znowu nie wiem, czym pachnieć
Wczoraj przyleciało Poeme, ale chyba dziś za gorąco na takiego killera, więc z cieszeniem sie nowym nabytkiem poczekam do przyszłego tygodnia - ma się ochłodzić.

A dziś będzie coś lżejszego...

Ech, przydałby mi się ten program do podejmowania decyzji autorstwa TŻ Dzikiej Truskawy
Dokładnie Joasiu, dokładnie. Zgadzam sie z każdym słowem.

A w temacie ...upajam się envy

Ps. Joasiu, poeme w upał też cudownie się rozwija. kilka minut temu rozmawiałyśmy na ten temat z Kasią...ale wiesz my jesteśmy kileromaniaczki więc nasze poczucie woni może byc lekko zwichrowane
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 07:55   #1802
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Macie rację dziewczyny nie raz spotykałam się z Paniami w refanie przy okazji zakupu pustych flaszek i zgadzam się z twierdzeniem ,że to jest tylko ich praca, a patrzenie z góry na te osoby jest krzywdzące, po za tym nawet jak używają tych zapachów to już ich sprawa - może lubią ,może nie mają pieniążków na drogie perfumy (bo ileż one mogą zarobić na takim stoisku ).

Narazie niczym nie pachnę, idę się wykąpać i wtedy w coś ,,wskoczę''
Dzisiaj porównywalnie do ciężkich upałów fajna pogoda, lekki ziąb i deszczyk popaduje to jest to!
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:00   #1803
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Joasiu wypróbuj Poeme w słoneczku - pięknie kwitnie
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość


Ps. Joasiu, poeme w upał też cudownie się rozwija. kilka minut temu rozmawiałyśmy na ten temat z Kasią...ale wiesz my jesteśmy kileromaniaczki więc nasze poczucie woni może byc lekko zwichrowane
Ech, no skoro tak mnie namawiacie, to chyba ulegnę
Co się będę kłócić, Wasz związek z Poeme jest zdecydowanie dłuższy niż mój - ulegam i będzie Poeme
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:02   #1804
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Witaj Basiu...po długiej nieobecności. Cieszę się, że wróciłaś. Mnie po nocach śni się Angel i...Niewinny.

________

To cud,że jeszcze żyję razem z moim laptopem. Nad Krakowem w nocy przeszła ogromna nawałnica z piorunami i rozwścieczonym wiatrem. Mieszkam na czwartym pietrze i ulewa w ciagu minuty podtopiła mi drzwi przy balkonie. Latałam z recznikami jak szalona. Rano widać było na ulicy spustoszenie. Połamane gałęzie, wyrwane z korzeniami olbrzymie drzewo.
Co za pogoda, strach sie położyć spać.

Pachnę Planet SPA oliwką.
Witaj Fajne są takie sny, oby tylko się spełniały

Nad Warszawą też przeszła burza nad ranem, na szczęście nie było aż tak potężnej ulewy jak w Krakowie, no ale i tak już potem usnąć nie mogłam i wyrwałam po 5 - tej z łóżka.


Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ludzie!!!! Nie wierzę w to co czytam. Moje podejście do tego typu "zapachów alternatywnych" jest chyba jasne i nie musze tłumaczyc że nie lubuje się w tego typu "tańszych odpowiedznikach", ale Wasze komentarze nie maja nic wspólnego z oceną sprzedawanych tam zapachów. Wy oceniacie ludzi (może sie mylę ale tak to odczytałam), którzy tam pracują patrząc na nich i ich pracę pogardzliwym wzrokiem, sytuację w której się znaleźli, ich status społeczny. Dzewczyny... antypatia do RZECZY musi mieć swoje granice
W tej kwestii jak najbardziej zgadzam się z mulier.
Nie używam podróbek, więc ich nie kupuję, oferujące je stoiska staram się po prostu omijac z daleka, a jak już się zdarzy, że ktoś mi je zaproponuje to grzecznie dziękuję bez robienia "szopek".
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:03   #1805
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

witam

dzisiaj bedzie DV
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:06   #1806
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pachnę Organzą i całe szczęście, że mam tylko miniaturkę, bo zpach na dłuższą metę jest męczliwy.

Miłego dnia Wszystkim życzę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:17   #1807
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No musiała, sadystka jedna, musiała...

Dziękuję Ci najpiękniej za zburzenie mojego, ciężko wypracowanego, przekonania, że tych Pereł wcale nie chcę...
Jak spotkamy sie w środę w okolicach centrum to bedzie okazja w Złotych Tarasach przekonać sie ze "Mille et une Rose" jest stanowczo przereklamowane. Ja sie zawiodłam i to bardzo. Ale za to nie wachaj innych bo ja w jedne wpadłam jak 'sliwka w Eau de Fier".
Nie napisze które co by nie kusić.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja morduję tylko komary (ale to walka o przetrwanie jest: albo ja jego, albo on mnie) i muchy (bo "Mucha to jest zwierzę głupie, co siada na kupie").
Pajączki hołubię właśnie dlatego, że to sprzymierzeńcy.
U Mnie pod Kapcia ida tylko komary, bąki i muchy. Wszelkie inne spokojnie laduja za trawce wypuszczone na wolnosc. Pajaczki to ja uwielbiam i zadnemu krzywdy zrobić nie pozwole. Ostatnio przeprowadziłam akcje humanitarna ratowania takiego pielknego 4 cemtymetrowego krzyzaczka. Udalo sie nadal sobie siedzi na pajeczynce w korytarzowym okienku.

Cytat:
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że jest w tym zapachu jakaś przesada. To tak jakby wybierać się do warzywniaka i założyć futro ze srebrnych lisów - niby wszyscy będą patrzeć z zazdrością, ale za plecami będą wyśmiewać. Taki ten zapach właśnie jest - pretendujący do seksownego, uwodzicielskiego, kobiecego - a wychodzi przesłodzony, spalony solarium kociak, w białych kozaczkach i przykrótkim sztucznym futerku w panterkę, z brokatowymi tipsami po kolana
Padłam. Bije pokłony. BOSKA recenzja. NIC dodac NIC ujac.
[/quote]

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj moja nowa piecdziesiateczka Gucci Rush2...czyli pachne sobie rozowym plastikiem
Rózowym, "zpieprzonym" plastikiem.


Pachne dzis sobie Light Blue.
Nie mam pojecia co Mnie napadło chyba poprostu chciałam sprawdzic jak mi sie bedzie teraz ten zapach nosić. I pochchodze do niego obojetnie ni ziebi Mnie ni grzeje.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 08:21   #1808
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

pachnę Shali Light
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:23   #1809
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Kenzo Flower - byłam wczoraj w Złotych Tarasach i jakoś nie mogłam nie zajrzeć do SP i nawet nie wiem jak to się stało że chwilę później byłam przy kasie z Kenzo i Niną

P.S. Burza nad ranem była straszna, obudziłam się przed 4 i miałam wrażenie że już do rana nie zasnę...
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:23   #1810
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
.... ortodoksja/fanatyzm we wszystkim jest groźny i jakoś razi mnie taka ostentacja w pogardzie dla podróbek - ludzie ich zawsze używali, będą używać i nasze tyrady niewiele w tej materii zmienią, a dla mnie to takie trochę budowanie poczucia własnej wartości cudzym kosztem, na zasadzie: "ci, co używają podróbek/sprzedają podróbki są be".
Jakoś trąci mi to brakiem tolerancji - i to wcale nie brakiem tolerancji dla podróbek, tylko ja odbieram to jako traktowanie z góry osób ich używających i nie dających się "nawrócić" na drogę oryginalnych zapachów.
No nie wiem, ale jak dla mnie, to niech sobie każdy używa czego chce.

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.
Joasiu, lepiej bym tego nie napisała. Najważniejszy jest człowiek a nie jego rzeczy za 1000zł, czy np. za 5 zł.



Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że jest cała masa wartościowych kobiet, których nie stać na perfumy nawet z allegro
dokładnie
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 08:29   #1811
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
P.S. Burza nad ranem była straszna, obudziłam się przed 4 i miałam wrażenie że już do rana nie zasnę...
A ja spałam jak zabita i nie słyszałam burzy

Gratuluję nowych zakupów
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 08:42   #1812
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ludzie!!!! Nie wierzę w to co czytam. Moje podejście do tego typu "zapachów alternatywnych" jest chyba jasne i nie musze tłumaczyc że nie lubuje się w tego typu "tańszych odpowiedznikach", ale Wasze komentarze nie maja nic wspólnego z oceną sprzedawanych tam zapachów. Wy oceniacie ludzi (może sie mylę ale tak to odczytałam), którzy tam pracują patrząc na nich i ich pracę pogardzliwym wzrokiem, sytuację w której się znaleźli, ich status społeczny. Dzewczyny... antypatia do RZECZY musi mieć swoje granice
Zgadzam się, zersztąjak większość z Was. Przeciez nie chodzi o ludzi tylko o podróbki!

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Sama miałam to napisać, ubiegłaś mnie Małgosiu.

Tylko, że mnie chyba chodzi o coś więcej.
Sama używam tylko i wyłącznie oryginalnych perfum - takie lubię, takie mi się podobają, ale ortodoksja/fanatyzm we wszystkim jest groźny i jakoś razi mnie taka ostentacja w pogardzie dla podróbek - ludzie ich zawsze używali, będą używać i nasze tyrady niewiele w tej materii zmienią, a dla mnie to takie trochę budowanie poczucia własnej wartości cudzym kosztem, na zasadzie: "ci, co używają podróbek/sprzedają podróbki są be".
Jakoś trąci mi to brakiem tolerancji - i to wcale nie brakiem tolerancji dla podróbek, tylko ja odbieram to jako traktowanie z góry osób ich używających i nie dających się "nawrócić" na drogę oryginalnych zapachów.
No nie wiem, ale jak dla mnie, to niech sobie każdy używa czego chce.

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.

Nic dodać nic ująć

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny nie raz spotykałam się z Paniami w refanie przy okazji zakupu pustych flaszek i zgadzam się z twierdzeniem ,że to jest tylko ich praca, a patrzenie z góry na te osoby jest krzywdzące, po za tym nawet jak używają tych zapachów to już ich sprawa - może lubią ,może nie mają pieniążków na drogie perfumy (bo ileż one mogą zarobić na takim stoisku ).
Ja też - Panie są tak jak w każdym sklepie - miłe i niemiłe - ja trafiłam na Baaardzo sympatyczne Panie - kupowałam flakoniki - w tym jeden kryształow z pompeczką śliczny.


Ogólnie rzecz ujmąc - to chyba w naszej niechęci do podróbek troszkę się zapędzamy. Nie można tak ostro - bo same stajemy sie niesmaczne - a to już przegięcie. Przeciez jesteśmy na poziomie KOBIETKI !!!
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:08   #1813
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

Nie piszę tego personalnie do nikogo, odnoszę się raczej do trendu panującego na tym forum.
Joasiu, zgadzam się ze wszystkim co napisałaś - poza tym zacytowanym Jestem tu już od dawna - dłużej niż mogłoby coś tam sugerować. I absolutnie nie zauważyłam, żeby na Perfumach panował trend, który w domyśle promuje tą konkretną postawę Ani

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Dołączę się do wypowiedzi Angel. Wiem, że to jest drażniące i trudno jest bez emocji odmówić spryskania przez panią "zapachem alternatywnym", ale jednak to w jaki sposób to robimy świadczy o nas.

A teraz może będę nieprzyjemna, ale uważam, że jeżeli ktoś spryska się perfumami nawet za 1000zł, a w ten sposób odnosi się do innych, to dla mnie jakoś tak nie idzie w parze .
Dokładnie! To nie cena ciuchów, w które jesteśmy ubrani ani niszowość perfum, którymi pachniemy świadczy o naszej klasie. Świadczy o tym przede wszystkim zachowanie, zasady - i przede wszystkim - podejście do ludzi i nie wynoszenie się "ponad".

Cytat:
Ja zawsze staram się delikatnie odpowiedzieć "nie, dziękuję" ze zdecydowanym akcentem na nie i delikatnym uśmiechem, aby osoba pytająca nie poczuła się jak natręt. Nie zdarzyło się, aby ktoś jeszcze raz próbował mnie o to samo pytać, a jednocześnie nie czuł się kimś gorszym.
No właśnie - bo już inne "zadzierania nosa" i pogardliwe odzywki świadczyłyby już o przeświadczeniu o własnej wyższości Należy po prostu uprzejmie podziękować. I tyle.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny nie raz spotykałam się z Paniami w refanie przy okazji zakupu pustych flaszek i zgadzam się z twierdzeniem ,że to jest tylko ich praca, a patrzenie z góry na te osoby jest krzywdzące, po za tym nawet jak używają tych zapachów to już ich sprawa - może lubią ,może nie mają pieniążków na drogie perfumy (bo ileż one mogą zarobić na takim stoisku ).
Zgadzam się


Ja jeszcze niczym nie pachnę. Muszę to przemyśleć
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-08-24 o 09:31 Powód: lit.
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:10   #1814
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

witam

właśnie przybyłym Pythonem może mnie nie udusi
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:16   #1815
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Maju, powiem tyle. Nie warto inwestować większych sum w wodę toaletową Miss Dior Cherie. Toż to popłuczyny po truskawkach. Zwykła woda odświeżająca udająca edt. Nie czuć tego w ogóle, takie nijakie i bez wyrazu. Najpiekniejszy jest zapach wody perfumowanej. Bez wątpienia treściwy i trwały, przypomina świeży jogurt truskawkowy tuż po otwarciu i zapach musująco-tryskającego ozywczymi bąbelkami słodkiego szampana.
Strasznie się zdziwiłam tą nietrwałością wody toaletowej. Bo na ogół moja skóra ma taką przypadłość, że niezwykle utrwala wszelkie zapachy...perfumeryjne
Reniu, nawet nie wiesz jak Twoja odpowiedź mi pomogła .
To, że kupię MDC jest już pewne . Mam nawet dyspensę TŻ .

Rozmowa z wczoraj:
TŻ: co tak ładnie pachnie jeżynkami?
Maja: może to? (podsuwając mu pod nos dłoń spryskaną MDC)
TŻ: znowu się czymś spryksałaś? (a po chwili) noo, to jest to... co to? ale ładne.. daj jeszcze raz powąchać... ()
Maja: wiesz kochanie, wakacje zbliżają się do końca. Nic nie kupowałam przez cały lipiec i sierpień, i mam ochotę na nowe perfumy
TŻ: jakie?
Maja: no właśnie te
TŻ: a ile kosztują?
Maja: no... ok 100zl na A. - 30ml
TŻ: a chcesz 30ml czy więcej? (cwaniak )
Maja: 30
TŻ: no to ok, kup sobie. Ale kup te!

TŻ (po chwili): ale miękki jestem, co? ()... pewnie jak byś kupiła inne to i tak nie zauważę, tyle ich masz. Zawsze mogłabyś użyć próbki i mi powiedzieć, że to te nowo kupione perfumy... (grunt to zaufanie w zwiążku ). Ale kup te (z nadzieją w głosie) te są śliczne




Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
"Zsafarzona" jest chyba także Rozterka. To jest nas więcej
Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Następna zakażona zasafarzeniem się zgłasza
Długo się flaszka naczekała, zanim nadszedł czas olśnienia
Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jest nas pięć - pokochałam Safari tego lata , Lutki i inne dziwa stoją a po Safari chętnie sięgam . Piękne są .
Córka, Kota, ja, Rozterka, Nuitblanche i Lola23 - to już szósteczka dzikich afrykańskich lwic

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dzisiaj u mnie ciąg dalszy zsafarzenia


------------------------------
pachnę truskawkowym szampanem (jeszcze z próbki) - Miss Dior Cherie

Dziewczyny, poradźcie please na wątku o weryfikacji aukcji, które MDC są oryginalne

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2007-08-24 o 09:50
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:20   #1816
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Miracle Forever - efekt losowania w próbkach
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:21   #1817
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
witam

właśnie przybyłym Pythonem może mnie nie udusi
Bjeato, jak ci sie nosi Python? Ja sie na niego czaje juz od dawna, ale jakos nie mam szczescia w polowaniu. Zawsze "cos" sprawia, ze nasze drogi sie rozmijaja
Basiu39 witaj!
____________
A dzis Histoire d'Eau, przynajmniej z rana dla uspokojenia zmyslow. Pozniej zaloze cos ciut ciezszego kalibru
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:28   #1818
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Córka, Kota, Maja, Rozterka, Nuitblanche i Lola23 - szóstka dzikich afrykańskich lwic ... czy lwic.. no może nie czuje się lwicą, ale na pewno kotem wytarzanym w nagrzanej sawannie, całe szczęście, bo dziś u nas ciemno i mokro.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:29   #1819
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Hypnotic Poison
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 09:29   #1820
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Gentiana, testowanie próbek nadal trwa !
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:38   #1821
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rush Gucci
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:39   #1822
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Po długaśnej przerwie L LL. Pięęęęęknyyyyy...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 09:46   #1823
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Basiu39 witaj!
____________
A dzis Histoire d'Eau, przynajmniej z rana dla uspokojenia zmyslow. Pozniej zaloze cos ciut ciezszego kalibru
Witaj

Ja z powodu braku Glorii rozpoczęłam właśnie nowy flakonik Aniołka Le Lys, bo jakoś nic innego nie przyszło mi do głowy

Stwierdzam ponownie, że śliczny jest
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 10:09   #1824
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

A ja na razie muszę zrobić przerwę, bo ostatnio dostałam jakiegoś uczulenia na szyi. Odstawiłam perfumy, zaczerwienienie i krostki zniknęły. Wróciłam do perfum - i wczoraj znowu to samo. Na razie więc będę pachnieć samą sobą, bo nie chcę ryzykować, że mi sie to paskudztwo utrwali i do końca życia będę zmuszona unikać perfum.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 10:48   #1825
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Rozmowa z wczoraj:

TŻ: co tak ładnie pachnie jeżynkami?
Maja: może to? (podsuwając mu pod nos dłoń spryskaną MDC)
TŻ: znowu się czymś spryksałaś? (a po chwili) noo, to jest to... co to? ale ładne.. daj jeszcze raz powąchać... ()
Maja: wiesz kochanie, wakacje zbliżają się do końca. Nic nie kupowałam przez cały lipiec i sierpień, i mam ochotę na nowe perfumy
TŻ: jakie?
Maja: no właśnie te
TŻ: a ile kosztują?
Maja: no... ok 100zl na A. - 30ml
TŻ: a chcesz 30ml czy więcej? (cwaniak )
Maja: 30
TŻ: no to ok, kup sobie. Ale kup te!

TŻ (po chwili): ale miękki jestem, co? ()... pewnie jak byś kupiła inne to i tak nie zauważę, tyle ich masz. Zawsze mogłabyś użyć próbki i mi powiedzieć, że to te nowo kupione perfumy... (grunt to zaufanie w zwiążku ). Ale kup te (z nadzieją w głosie) te są śliczne


Ciekawa rozmowa Dobrze,że masz "błogosławieństwo" TŻ - nie będzie później kręcił nosem z niezadowolenia
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 11:37   #1826
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

ech,humor do bani,musiałam sie ukoić ukochanym Arpege klasykiem,juz sam widok flaszki mnie odstresowuje
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 11:53   #1827
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Escada Island Kiss.

Skąd bierzecie kochane próbki zapachów?? Zamawiacie przez Allegro?
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 12:25   #1828
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Jette ciąg dalszy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 12:28   #1829
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja dziś pachnę Gucci Eau de Parfum II cudny jest, idealny na upał jak i w chłodną pogodę, ma w sobie to coś, uwielbiam go... niedługo zacznę trzecią flachę tego eliksiru


Dziś dostałam pierwszą paczkę z kosmetiksami i był tam błyszczyk od pana Krzysia D. cały czas czuję jego zapach pod nosem i myślę, że coś niesamowicie mi przypomina i już wiem co... pachnie identycznie jak perfumy Yves Rocher Vie Puree (pewnie źle napisałam nazwę). Miluśnie

Dziś Allegro nie czynne jak na razie, a ja konam... ja chcę aukcje przeglądać
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 12:58   #1830
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Reniu, nawet nie wiesz jak Twoja odpowiedź mi pomogła .
To, że kupię MDC jest już pewne . Mam nawet dyspensę TŻ .

Rozmowa z wczoraj:
TŻ: co tak ładnie pachnie jeżynkami?
Maja: może to? (podsuwając mu pod nos dłoń spryskaną MDC)
TŻ: znowu się czymś spryksałaś? (a po chwili) noo, to jest to... co to? ale ładne.. daj jeszcze raz powąchać... ()
Maja: wiesz kochanie, wakacje zbliżają się do końca. Nic nie kupowałam przez cały lipiec i sierpień, i mam ochotę na nowe perfumy
TŻ: jakie?
Maja: no właśnie te
TŻ: a ile kosztują?
Maja: no... ok 100zl na A. - 30ml
TŻ: a chcesz 30ml czy więcej? (cwaniak )
Maja: 30
TŻ: no to ok, kup sobie. Ale kup te!

TŻ (po chwili): ale miękki jestem, co? ()... pewnie jak byś kupiła inne to i tak nie zauważę, tyle ich masz. Zawsze mogłabyś użyć próbki i mi powiedzieć, że to te nowo kupione perfumy... (grunt to zaufanie w zwiążku ). Ale kup te (z nadzieją w głosie) te są śliczne




Maja , jaka to ulga gdy TŻ akceptujący Nie trzeba potem kryć się z coraz to nowymi nabytkami .
Mój TŻ to nawat przegina w drugą stronę , gdy siedzę z nosem w nadgarstku i kontenpluję , mówi: "kup sobie i nie męcz się juz dłużej " .
Zdarzyło mi się już kilkakrotnie otrzymać od niego coś co bardzo chciałam mieć, ale na przeszkodzie stała niedostępność lub chora cena.


Pachnę oczywiście Safari , ręka sięgała dalej po NR EDP ale zawróciła
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-08-24 o 15:19 Powód: cytat!!!
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.