Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 17:51   #4111
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kijanko ale mi narobiłaś smaka na AS Lecę wziac kąpiel i zleję się do pepka albo jeszcze niżej

U mnie tez niet gg
Tak , Tymeno, nie żałuj sobie , lej gdzie popadnie

Pocieszyłaś mnie, że nie jestem osamotniona z gg.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:54   #4112
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Przesznupałam wszystkie próbki i zdecydowałam... Jedna łapa Eau des Merveilles. Druga łapa Le Feu Light.
Gdybym mogła tak pachnieć to nawet łysa mogę być.

Gadu-gadu trup.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:02   #4113
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

gadu trup pachne nowa avonowa treselle :/
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:23   #4114
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

a ja mam dzisiaj na sobie mix rano zachcialo mi sie Innocenta a wieczorem wzmocnilam sie klasycznym Angelem
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:35   #4115
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Joasiu, no szkoda, szkoda. Szkoda też dla mnie, bo mogłam sobie z Tobą o tych szyprach porozmawiać, wyciągnąć Ciebie na spytki, co nie ukrywam- lubiłam bardzo.
Koto, Koto, Jil ładnie się dziś na mnie ułożyła
Jest dla mnie jednak nadzieja
Mówię Ci, jakam szczęśliwa - ja też lubię te szyprowe rozmowy

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
wczoraj - The Parfum
dzisiaj Ogródek Nilowy.

Niestety nie raczono w pracy potraktować poważnie mojego zgłoszenia dyspozycyjności, a napisałam, że w sobotę nie mogę. Dostałam same najgorsze zmiany i na dodatek w sobotę kasę. Ktoś mnie chyba nie lubi. I tym sposobem nie zdążę się przygotować na zajęcia i nie pojadę na zakupy, a nie posiadam żadnych kozaków, więc jak wyląduję z zapaleniem płuc, to dzięki kochanemu kierownikowi.
Resztki energii ze mnie uszły.
Gardło mnie boli.
Tulipanko, może wystarczy porozmawiać z szefem...?
Jeśli jest rozsądny, to powinien zrozumieć Twoje argumenty.
Życzę powodzenia w negocjacjach

A ja wciąż Jil i jestem w stanie błogostanu - odwaliłam wizytę u gina, czego nie znoszę organicznie, miałam dziś bardzo ciekawy dzień w pracy, bo przyjechała do naszego ośrodka superwizorka i mogłam się sporo nauczyć i zjadłam boski makaron z sosem śmietanowo-łososiowym
Jest cudownie
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:36   #4116
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ależ nieciekawa pogoda! Strasznie zimno , do tego wiatr. Przez okno widze,że szyby samochodów juz dawno przymrożone.
Wczoraj byłam strasznie dlugo w pracy i czułam sie zbyt wczerpana, by pisac. Pachnialam sobie Ambre Sultan i bylo mi bardzo przyjemnie i milutko z nim.
A dziś słodko, miekko otula mnie Python .Dobry na taką pogodę.
Nie wiem, co jutro .Musi być cieplutkie!!!
U mnie gg ma sie dobrze.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:40   #4117
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

a co jest dobre na prezent dla 12-letniej kuzynki? z perfum?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 18:42   #4118
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5794988]a co jest dobre na prezent dla 12-letniej kuzynki? z perfum? [/quote]może Chupa Chups ?

dumam nad tym, czy może zaśpiewać Wanderlust albo It's oh so quiet Bjork na konkursie...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:51   #4119
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5794988]a co jest dobre na prezent dla 12-letniej kuzynki? z perfum? [/quote]


Może różowa Puma?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:59   #4120
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pachnę Perles de Lalique Przyszły dziś rano i jestem wniebowzięta. Nawet taka zawierucha jak dziś nie 'wywiała' ze mnie tgo pięknego zapachu
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:07   #4121
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Witam wieczorkiem,

Taka taka zdrowia

Bjeato poprawy nastroju

Tulipanko udanych negocjacji

Dzika truskawko o tej porze to pewnie po kolosie więc trzymam kciuki za sprwiedliwe ocenienie wiedzy

Wszystkim smutnym poprawy nastroju i uśmiechu.

---------------------------------------
Od rana pachnę Gucci PH.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:07   #4122
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziś jestem rozbita do granic możliwości.Nie mam pojęcia jak wytrzymałam w pracy.Wczoraj jak z niej wróciłam dowiedziałam się,że umarł mój pies.Był z nami 11 lat.A mnie oczywiście nie było w domu(praca).Jak wróciłam miał już swój grób w ogródkuA jeszcze dziś jak weszłam w pracy na gazetę.pl w oczy wpadło mi zdjecie tego zamęczonego psaJa nie wiem jakim trzeba być potworem żeby coś takiego zrobić.I w imię czego??Ten facet jeszcze tłumaczy to sztuką.Ja go cały dzień widziałam zamkniętego w piwnicy bez kropli wody i grama jedzenia.I tego mu życzę,żeby skończył jak ten pies-w samotności,otoczony obojętnością.Mozecie sobie pisać czy myśleć o mnie co chcecie,ale na mnie takie "akcje" i znęcanie sie nad zwierzętami wpływają depresyjnie ,ale też budzą moją agresję(czasem nie do opanowania) w stosunku do ludzi,którzy nad tymi zwierzętami się znęcają.Ja naprawdę byłabym w stanie oczy wydrapać będąc świadkiem czegoś takiego.Dziś w pracy wytrzymałam.Ale jadąc do domu ryczałam całą drogę schowana w najciemniejszym zakamarku autobusu.No nie mogę po prostu

Chcę koniecznie podpisać tą petycję.Nie wiem jednak co wpisać w miejscu Location-cały adres?A co w miejscu PaAs?Pomóżcie proszę.Nie znam hiszpańskiego niestety
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:22   #4123
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Eternity,ja chodziłam nabuzowana przez 4 dni gdy się o tym dowiedziałam... nie mogłam nawet spać,taką ten człowiek wzbudził we mnie agresję. A jeszcze bardziej ludzie którzy widząc to nic z tym nie zrobili i przechodzili obojętnie. W obliczu cierpienia bzbronnego zwierzęcia nie umiem nie reagować. I to jakiego cierpienia... umierania przed "widownią",umierania długiego i bolesnego... Nie,nie mogę o tym myśleć bo znów będę chodzić wku*wiona.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:30   #4124
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Eternity,ja chodziłam nabuzowana przez 4 dni gdy się o tym dowiedziałam... nie mogłam nawet spać,taką ten człowiek wzbudził we mnie agresję. A jeszcze bardziej ludzie którzy widząc to nic z tym nie zrobili i przechodzili obojętnie. W obliczu cierpienia bzbronnego zwierzęcia nie umiem nie reagować. I to jakiego cierpienia... umierania przed "widownią",umierania długiego i bolesnego... Nie,nie mogę o tym myśleć bo znów będę chodzić wku*wiona.
Ja nie rozumiem tych ludzi co nie zareagowali.Nie mieści mi sie to w głowie,że ci co na tej wystawie byli potraktowali to zwierzę jako jeszcze jeden eksponatJa bym tak nie umiała.Jestem pewna,że zrobiłabym taką jazdę,że na całym świecie by mnie znali.Znowu dziś nie zasnę niestety Świat jest okrutny


Żeby było w temacie-pachnę dziś Sonią Rykiel..ale wcale mnie to nie cieszy
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:36   #4125
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Właśnie mniej więcej nadrobiłam forumowe zaległości po dzisiejszym dniu Jesteście kochane Kobitki i Faceci również (Gryxiu ).

Neonuś, tyle cioteczek huhuhu... ale fajnie będę mogła uciekać na babskie imprezy, a cioteczki będą bawić małą kasiulkę lub kasiulka


Małgosiu nie wiedziałam, że masz 10 miesięczną córunię. Musi być wspaniała Gratuluję


Iduś doczytałam, że Ty również dowiedziałaś się niedawno, że zostaniesz mamusią, ogromnie się cieszę Życzę Ci spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy. Ja trochę poddenerwowana biegam od wczoraj próbując się uspokoić, nie cierpię się stresować, a to wewnętrznie tak mnie jakoś... ale będzie dobrze
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:41   #4126
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziękuję Różo
A pachnę sobie właśnie PI i nie jest to PI Givenchy a Prada Intense z próbencji od ślicznej Rózi
Tymenko,


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Różyczko, a jak tam po urodzinowej imprezie ? Jesteś już trzeźwa w miarę ?
Aniołeczku, wczoraj była pełna kulturka - miałam jedynie po południu szybkie spotkanie na kawce "z prądem" .
Świętować bardziej "dogłębnie" () będę w sobotę.....



Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kropeczko to ja widzę, że Ty też masz takie akcje jak ja np. wtedy gdy nową cyfrówkę schowałam sobie do buta a potem nie mogłam jej znaleźć
Pamiętam, pamiętam!

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A zostawianie rękawiczek w autobusie tudzież parasolki to tez sie zdarzało.
Rękawiczki i parasolki to małe miki... Ja bardzo często samą siebie zapominam zwysiadać z komunikacji Kontemplując swoje bogate życie wewnętrzne przegapiam właściwe przystanki i odkrywam nieznane mi jeszcze zakątki Metropolii Śląskiej...

-----------

Dzisiaj, szyję i kark mam zapisane Czarnym Atramentem.... Uzależniam się.....
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:45   #4127
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem,

Bjeato poprawy nastroju

Wszystkim smutnym poprawy nastroju i uśmiechu.

---------------------------------------
Od rana pachnę Gucci PH.
Tharoon dziękuję


dołączę sie do życzeń dla wszystkich smutkujących....... oby uśmiech zainstalowal się na Waszych buziach na zawsze


Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tych ludzi co nie zareagowali.Nie mieści mi sie to w głowie,że ci co na tej wystawie byli potraktowali to zwierzę jako jeszcze jeden eksponatJa bym tak nie umiała.Jestem pewna,że zrobiłabym taką jazdę,że na całym świecie by mnie znali.Znowu dziś nie zasnę niestety Świat jest okrutny


Żeby było w temacie-pachnę dziś Sonią Rykiel..ale wcale mnie to nie cieszy
Eternity........ ja nie jestem w stanie patrzeć na coś takiego. Dla mnie zwierze, jakiekolwiek, czy kot, pies, szczur, papuga są domownikami i dbać należy o nie tak jak o siebie. Sama w tym roku straciłam swojego kanarka. Nie było mnie w domu 2 dni. Wróciłam z pracy w poniedziałek to tż nie pozwolił mi dojść do klatki......... do tej pory jak sobie o nim wspomnę to

a na wieczór angelowy balsam i zanurzam się pod kolderkę
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:54   #4128
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Mi słów brak na tą historię Dzisiaj nie mogłam otwierać strony głównej na gazecie, bo ryczeć mi się chciało jak widziałam tego psiaka


Eternity, współczuje z całego serce straty pieska Trzymaj się.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:56   #4129
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Neonuś, tyle cioteczek huhuhu... ale fajnie będę mogła uciekać na babskie imprezy, a cioteczki będą bawić małą kasiulkę lub kasiulka

Iduś doczytałam, że Ty również dowiedziałaś się niedawno, że zostaniesz mamusią, ogromnie się cieszę Życzę Ci spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy. Ja trochę poddenerwowana biegam od wczoraj próbując się uspokoić, nie cierpię się stresować, a to wewnętrznie tak mnie jakoś... ale będzie dobrze
Neo, czy ja dobrze widzę? Uściski, całusy, wirtualne głaskanie brzusia Cudooooowna wiadomość

Dla drugiej Mamusi także chociaż chyba się nie znamy?

Oj, oj, zawsze mnie to rozczula
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:59   #4130
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

ETERNITY tak mi przykro z powodu psa,słowami trudno to wyrazic.NA wiosne pochowałam kotunia Bonifaca był z nami 14 lat , moj jamnis ,który ma 13 lat jest chory ma nowotwór ,nie mozna go operowac,jest kochany, na razie nie cierpi chyba go nic nie boli ale spi w naszej sypialni ,a ja nasłuchuje czy oddycha. obiecuje sobie że już nigdy żadnego zwierzaka,bo jak odchodza to bardzo boli. Ale ciagle jakies zwierzatko laduje u mnie ,ewntualnie u znajomych (mają mnie dośc). Czytałam no i poryczalam sie ,kiedys widzialam urywki filmu o transporcie koni-przezyłam tryme w rezultacie wylądowałam na zwolnieniu.Jak juz w miare mogłam mówic bez fontanny lez skontaktowałam sie ze schroniskiem TARA ,bo wiem ze potrzebuja pomocy i wsparcia.Czasem tłumacza sobie,że nie jestem wstanie pomóc wszystkim ,no i co ?wcale nie przynosi to ukojenia.Czesto mowie ,że wple zwirzęta ,niz ludzi .Najbardziej okrutni są ludzie .bo drecza dla przyjemnosci sorry ale znowu sie rozmazałam
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:00   #4131
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ido, jak moglam Cie przeoczyc? Gratuluje serdecznie
Tornado bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Dzisiaj DKNY Red Delicious pysszzznnne i trwale
Witaj w naszym gronie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja też jakieś kciuki poproszę, zaraz mam kolokwium
Będę mocno trzymać

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Iduś doczytałam, że Ty również dowiedziałaś się niedawno, że zostaniesz mamusią, ogromnie się cieszę Życzę Ci spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy. Ja trochę poddenerwowana biegam od wczoraj próbując się uspokoić, nie cierpię się stresować, a to wewnętrznie tak mnie jakoś... ale będzie dobrze
Kasiulko bardzo dziękuję A Ty nic się nie denerwuj, zobaczysz wszystko będzie dobrze, a pewnie niedługo na USG usłyszysz jak bije serduszko Twojej fasolki Również Ci życzę spokojnych i radosnych 9 miesięcy i będę trzymać kciuki by u Ciebie było OK

E, również Ci dziękuję - ja Ciebie znam z tego forum, sama też tutaj bywam, może nie za często, ale staram się na ile czas mi pozwala -;

Dziś znowu Angel Peony może pora zmienić
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem

Edytowane przez ida74
Czas edycji: 2007-11-15 o 20:15 Powód: dopisek
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:06   #4132
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Dziś jestem rozbita do granic możliwości.Nie mam pojęcia jak wytrzymałam w pracy.Wczoraj jak z niej wróciłam dowiedziałam się,że umarł mój pies.Był z nami 11 lat.A mnie oczywiście nie było w domu(praca).Jak wróciłam miał już swój grób w ogródkuA jeszcze dziś jak weszłam w pracy na gazetę.pl w oczy wpadło mi zdjecie tego zamęczonego psaJa nie wiem jakim trzeba być potworem żeby coś takiego zrobić.I w imię czego??Ten facet jeszcze tłumaczy to sztuką.Ja go cały dzień widziałam zamkniętego w piwnicy bez kropli wody i grama jedzenia.I tego mu życzę,żeby skończył jak ten pies-w samotności,otoczony obojętnością.Mozecie sobie pisać czy myśleć o mnie co chcecie,ale na mnie takie "akcje" i znęcanie sie nad zwierzętami wpływają depresyjnie ,ale też budzą moją agresję(czasem nie do opanowania) w stosunku do ludzi,którzy nad tymi zwierzętami się znęcają.Ja naprawdę byłabym w stanie oczy wydrapać będąc świadkiem czegoś takiego.Dziś w pracy wytrzymałam.Ale jadąc do domu ryczałam całą drogę schowana w najciemniejszym zakamarku autobusu.No nie mogę po prostu
ETERNITY....

...łzy same cisną się do oczu....

Pieprzony pseudoartysta! Bez serca, bez rozumu, bez wrażliwości... nie mam słów po prostu....

Aż mnie skręca ze złości!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:07   #4133
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
dziękuję zebrałam się w sobie, zaczęłam robić notatki czuję ogromną potrzebę pożarcia co najmniej jednej paczki M&M'sów orzechowych, ale nie chce mi się zmywać rozmazanego tuszu i iść do sklepu

trzymam mocno
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Truskawo!! zawstydziłaś mnie. Wymiankowa paczka od Ciebie dotarła, zanim ja zdążyłam nadać na poczcie swoją.
Normalnie szok! Wrzuciłam ją do skrzynki wczoraj około południa Ostatnio jak wysyłałam priorytety to szły tydzień i dłużej... Mam nadzieję, że dotarła cała i zdrowa? No i jak tam podoba się zawartość?
I czy masz jakiś kontakt z Mex, bo ja też miałam się z nią wymieniać, paczka leży i tylko na adres czeka a tu ani słowa...

A wstydzić się nie masz czego - po prostu za późno podałam mój adres
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Kciuki też trzymam.
Bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
może Chupa Chups ?

dumam nad tym, czy może zaśpiewać Wanderlust albo It's oh so quiet Bjork na konkursie...
Bjoerk Chyba trochę są trudne do zaśpiewania, ale po co iść na łatwiznę?

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość

Dzika truskawko o tej porze to pewnie po kolosie więc trzymam kciuki za sprwiedliwe ocenienie wiedzy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tych ludzi co nie zareagowali.Nie mieści mi sie to w głowie,że ci co na tej wystawie byli potraktowali to zwierzę jako jeszcze jeden eksponatJa bym tak nie umiała.Jestem pewna,że zrobiłabym taką jazdę,że na całym świecie by mnie znali.Znowu dziś nie zasnę niestety Świat jest okrutny


Żeby było w temacie-pachnę dziś Sonią Rykiel..ale wcale mnie to nie cieszy
Na szczęście miałam dziś okazję zobaczyć na stażu przeciwny biegun. Panią, która zaopiekowała się psem znalezionym w rowie przy drodze (mocno pokiereszowanym); z kilkunastoletnią sunią po usunięciu niezłośliwych guzów (mieliśmy sprawdzić, czy nie ma wznowy albo przerzutów. Nie było ); panią, która podczas zbierania wywiadu wyciągnęła z torebki cały plik zdjęć swojego psa (i poprzedniego też) i wszystkie nam pokazała Bestialstwo to patologia, mocno rzucająca się w oczy mniejszość. Na szczęście. Niestety - w ogóle sięzdarza. W tej kategorii jestem zwolenniczką zasady "oko za oko, ząb za ząb".

Iduś, dopiero doczytałam Dziękuję, gratuluję i też trzymam kciuki
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:16   #4134
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Dziś jestem rozbita do granic możliwości.Nie mam pojęcia jak wytrzymałam w pracy.

Chcę koniecznie podpisać tą petycję.Nie wiem jednak co wpisać w miejscu Location-cały adres?A co w miejscu PaAs?Pomóżcie proszę.Nie znam hiszpańskiego niestety
Eternity
We mnie takie historie też wzbudzają wściekłość i straszliwe poczucie bezradności... Ale takie przypadki to tylko kropla w morzu. Niedawno zagłębiłam się w problem testów na zwierzętach, i mój boże, wyszłam z tego z mocno poranionym sercem. Szczegółów podawać nie będę, ale żeby wszyscy zrozumieli, o czym piszę - wystarczy poszukać w internecie o teście Draize'a, o wiwisekcji, o... Nie, więcej nie powiem. To bolesny temat-rzeka. Dla nas, a co dopiero dla zwierząt.
Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tych ludzi co nie zareagowali.Nie mieści mi sie to w głowie,że ci co na tej wystawie byli potraktowali to zwierzę jako jeszcze jeden eksponatJa bym tak nie umiała.
Mnie też nie daje to spokoju. Jak można było na to pozwolić?
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
obiecuje sobie że już nigdy żadnego zwierzaka,bo jak odchodza to bardzo boli. Ale ciagle jakies zwierzatko laduje u mnie ,ewntualnie u znajomych (mają mnie dośc).
Skąd ja to znam...


---

Pachnę toną skarbów, niestety wszelkie ładne perfumy przebija smrodek sephorowej wanilii z paczulą. Skiśniętej (bo skisłej to za mało powiedziane) wanilii z paczulą.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:18   #4135
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
ETERNITY....

...łzy same cisną się do oczu....

Pieprzony pseudoartysta! Bez serca, bez rozumu, bez wrażliwości... nie mam słów po prostu....

Aż mnie skręca ze złości!
Rozyczko, a mnie juz nawet nie skreca, bo po prostu sil brakuje......

Basiu- bardzo, bardzo mi przykro, z powodu psiaka
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:21   #4136
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Eternity

Miłego i spokojnego wieczorka wszystkim.

Ja kończę oglądać Ojca Chrzestnego i spadam nyny. Oczy mnie pieką, że hej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:23   #4137
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
wystarczy poszukać w internecie o teście Draize'a, o wiwisekcji, o... Nie, więcej nie powiem. To bolesny temat-rzeka. Dla nas, a co dopiero dla zwierząt.
Boże Rachelo,przeczytałam tylko kawałałeczek ze strony w linku,zobaczyłam tylko kilka zdjęć i się popłakałam.To straszne straszne straszne jak można tak

Miałam pachnieć balsamem My Insolence ale odeszła mi ochota na pachnienie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:23   #4138
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Iduś, dopiero doczytałam Dziękuję, gratuluję i też trzymam kciuki
Truskaweczko serdeczne dzięki

Zmykam do pracy (właśnie mam wieczorny dyżur i korzystając z wolnej chwili, których tutaj mam niewiele, mogłam trochę Was poczytać )
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:38   #4139
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Eternity
We mnie takie historie też wzbudzają wściekłość i straszliwe poczucie bezradności... Ale takie przypadki to tylko kropla w morzu. Niedawno zagłębiłam się w problem testów na zwierzętach, i mój boże, wyszłam z tego z mocno poranionym sercem. Szczegółów podawać nie będę, ale żeby wszyscy zrozumieli, o czym piszę - wystarczy poszukać w internecie o teście Draize'a, o wiwisekcji, o... Nie, więcej nie powiem. To bolesny temat-rzeka. Dla nas, a co dopiero dla zwierząt.Mnie też nie daje to spokoju. Jak można było na to pozwolić? Skąd ja to znam...

.......Po co ja klikałam w ten link......?!
..........oczka tego psiaka.... a ten koteeek, małpkaaa i króliś, matko jedyna!.... Straszne!


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rozyczko, a mnie juz nawet nie skreca, bo po prostu sil brakuje......
...... ......

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Boże Rachelo,przeczytałam tylko kawałałeczek ze strony w linku,zobaczyłam tylko kilka zdjęć i się popłakałam.To straszne straszne straszne jak można tak
.... ja właśnie dostałam ogromnej migreny.... Idę się wyryczeć w kąciku...
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:39   #4140
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Bjoerk Chyba trochę są trudne do zaśpiewania, ale po co iść na łatwiznę?
fakt, łatwe piosenki to-to nie są, ale dokładnie, po co iść na łatwiznę chyba zaśpiewam It's oh so quiet, ale jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez Eternity
Dziś jestem rozbita do granic możliwości.Nie mam pojęcia jak wytrzymałam w pracy.Wczoraj jak z niej wróciłam dowiedziałam się,że umarł mój pies.Był z nami 11 lat.A mnie oczywiście nie było w domu(praca).Jak wróciłam miał już swój grób w ogródku
Szczerze Ci, kochana, współczuje, dokładnie wiem jak to boli.
W zeszłym roku również mając 15 lat odszedł mój pies, który był ze mną calutkie moje życie. Z tym, że ja byłam w domu, gdy weterynarz go usypiał. Zachorował. Nie jadł, nie pił, nie podnosił się na nogi Płakałam cały tydzień :ryczy: Strata ukochanego zwierzaka bbb. boli. Współczuję i ściskam cieplutko, trzymaj się.

A temu "artyście", męczącego biednego psa, życzę aby go powiesili za... wiadomo co albo jego również zagłodzili na śmierć, na sznurze, przy ścianie.
ugh, ryczeć sie chce...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.