powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 254 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 15:25   #7591
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Widzę, że kolejny niewychowany troll zagościł w naszym wątku
damy rade
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:31   #7592
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
damy rade
Pewnie, że damy

A najlepiej takie głupie zaczepki ignorować
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:33   #7593
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
oplulam monitor
ale napisalam prawdę
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:40   #7594
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a co mi zrobisz?silikonem mnie zaatakujesz?hehe:brzyda l:

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

horo,ale nie mam zrytego meza jak ty i nie traktuje mnie on jak psa-lagodnie mowiac.wspolczuje ci silikoniaro.poza tym to nie bylo do ciebie,nie jestem panienka,zazdroscia nie tylkam,miseczka c,naturalna,mi styka.tż tez.poza tym ty mi mozesz zazdroscic,bo mam 26 lat,wiec jestem mlodsza od ciebie,a na 18 wygladam,zal?i jeszcze 1-ja nie mam nic do operacji plast.nawet biustu,ale tylko w konkretnych przypadkach(rak,choroby,n ierowny biust lub jego brak), a nie biustow robionych z wlasnego widzi mi sie, egoizmu i proznosci.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:45   #7595
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
a co mi zrobisz?silikonem mnie zaatakujesz?hehe:brzyda l:

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

horo,ale nie mam zrytego meza jak ty i nie traktuje mnie on jak psa-lagodnie mowiac.wspolczuje ci silikoniaro.poza tym to nie bylo do ciebie,nie jestem panienka,zazdroscia nie tylkam,miseczka c,naturalna,mi styka.tż tez.poza tym ty mi mozesz zazdroscic,bo mam 26 lat,wiec jestem mlodsza od ciebie,a na 18 wygladam,zal?i jeszcze 1-ja nie mam nic do operacji plast.nawet biustu,ale tylko w konkretnych przypadkach(rak,choroby,n ierowny biust lub jego brak), a nie biustow robionych z wlasnego widzi mi sie, egoizmu i proznosci.
Ale inteligencji i mądrości życiowej w główce brak. Poza tym wykaż się trochę klasą i taktem i daj sobie spokój z wypisywaniem głupot oraz obrażaniem innych użytkowniczek forum...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:48   #7596
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

ok,tylko ciekawa jestem ile z was zrobilo operacje,bo saerio jej potrzebowalo,a ile z glupoty.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:56   #7597
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
a co mi zrobisz?silikonem mnie zaatakujesz?hehe:brzyda l:

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

horo,ale nie mam zrytego meza jak ty i nie traktuje mnie on jak psa-lagodnie mowiac.wspolczuje ci silikoniaro.poza tym to nie bylo do ciebie,nie jestem panienka,zazdroscia nie tylkam,miseczka c,naturalna,mi styka.tż tez.poza tym ty mi mozesz zazdroscic,bo mam 26 lat,wiec jestem mlodsza od ciebie,a na 18 wygladam,zal?i jeszcze 1-ja nie mam nic do operacji plast.nawet biustu,ale tylko w konkretnych przypadkach(rak,choroby,n ierowny biust lub jego brak), a nie biustow robionych z wlasnego widzi mi sie, egoizmu i proznosci.
to się ciesz, ze masz takiego faceta. ja niestety nie tarfiłam tak dobrze jak Ty. I to on jest zryty, więc dlaczego skaczesz do mnie? Z wieku też się ciesz... na razie... bo za jakis czas też będziesz starsza. I co wtedy? będziesz zazdrościć mlodszym? chyba tak, skoro uwazasz, ze którakolwiek z nas zazdrości tobie właśnie wieku.
Nie zazdroszcze ludziom niczego... w tym znaczeniu zawiści. Ja też miałam 26 lat... też moglam trafić na innego faceta - dobrego, ale zakochałam się w kimś, kto okazał się totalnym chamem. i nie ma mojej winy w tym, ze się starzeję, czy ze mój mąż nie dorósl do bycia człowiekiem.
A co biustu... gdyby byl piękny i gdybym byla z niego zadowolona, a nie chowała go pod ubraniami, czy nosila staniki wypelnione po brzegi gąbkami, to bym nie zdecydowała się na operację. To nie jest próżność ani egoizm... to jest chęć zaakceptowania u siebie wlaśnie tej części ciała. A co złego widzisz w implantach?
Wlosow też nie farbujesz, makijażu też nie robisz? A co z manicure i pedicure? ... to wszystko poprawia urodę i samopoczucie.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
ok,tylko ciekawa jestem ile z was zrobilo operacje,bo saerio jej potrzebowalo,a ile z glupoty.
z glupoty nikt by nie wydal tyle kasy, zeby sobie wydać wszystko z potrzeby.
A glupoty to Ty wypisujesz tutaj, naprawde poczytaj to, co napisałaś i zastanow się co chcialas tym osiagnąć.
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 15:59   #7598
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

no napisalam,ze on jest zryty i wspolczuje ci takiego meza,ale wez rozwod poki czas,bo lata leca poki nie jest za pozno,lepiej pozno niz wcale,pewnie,ze robie mani i pedi,ale tego sie nie robi u chirurga plast. nie kroi sie ciala zeby pomalowac wlosy i pazury. no ja wam nie zazdroszcze implantow jak wy mi wieku-logiczne,jasna sprawa.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:59   #7599
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
ok,tylko ciekawa jestem ile z was zrobilo operacje,bo saerio jej potrzebowalo,a ile z glupoty.

A co Ciebie to obchodzi - nasza kasa , nasze cycki --- zal sciska .....
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:03   #7600
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
A co Ciebie to obchodzi - nasza kasa , nasze cycki --- zal sciska .....
o lol,zal.pl,brechtam z tkaich pustych implanciar, no wlasnie jak robia takie jak ty,to jest smieszne i zalosne.nie tylko ciebie stac na implanty-ni masz sie czym chwalic-w dodatku pewnie co 2 robi na kredythehe,ale za kasiore meza,bo o wlasnej moze pomarzyc.a robilas je ,bo bylas chora,mialas raka czy z innych medycznych powodow wymagajacych implantow?jesli nie,to jest egoizm,glupota i proznosc.:hahaha :
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:06   #7601
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
o lol,zal.pl,brechtam z tkaich pustych implanciar, no wlasnie jak robia takie jak ty,to jest smieszne i zalosne.nie tylko ciebie stac na implanty-ni masz sie czym chwalic-w dodatku pewnie co 2 robi na kredythehe,ale za kasiore meza,bo o wlasnej moze pomarzyc.a robilas je ,bo bylas chora,mialas raka czy z innych medycznych powodow wymagajacych implantow?jesli nie,to jest egoizm,glupota i proznosc.:hahaha :


Na kredyt nie musialam............Za czyja kase tez to Ciebie nie powinno obchodzic i z jakis powodow



btw. widze , ze dzidzi dorwalo sie do compa i ma niezly ubaw
Zegnam Ciebie
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 16:06   #7602
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
TO JUZ DZISIAJ !!!!!!!!! godz.18,00 denerwuje sie ale o dziwo nie tak bardzo zabiegiem ale tym żeby nie dostać okresu...bo coś mnie brzuszek pobolewa głodna jestem musze coś wciagnąć bo od 12,00 nic kompletnie nie moge zjeść ani pić -post ha ha ha trzymajcie proszę kciuki
Ja juz trzymam kciuki

[QUOTE=horo;14373974]
Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Tak Maszeńko,
zmieszaly z błotem... za to, ze jestem glupia, próżna, ze zrobilam sobie cycki jak to robia "dziwki", zeby mieć większą klientelę A teściowa... ziejąca zlościa... przestala ze mna rozmawiać , ale... wisi mi to
Ja jak bede robiła to powiem tylko tacie, no i TŻ wie tez o moich zamiarach, a innym nie musze sie spowiadac, moje cycki moje pieniadze wiec nikomi nic do tego.

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Moj nie przeprasza... nigdy. I ja nie tylko słysze wypier..., ale Ty kur.., ty szmato, stara ***.... piz.., itp. ... wszystko, co najgorsze.
A pomocy nigdy nie mialam i nie ma... jestem służącą, do tego ubezwlasnowolnioną, ktora prowadzi hotel z pelnym serwisem dla pana mężą.
za drzwi burka


Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
ok,tylko ciekawa jestem ile z was zrobilo operacje,bo saerio jej potrzebowalo,a ile z glupoty.
A g*wno Cie to obchodzi !
Innych postów nie skomentuje bo szkoda czasu na trola.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:10   #7603
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

plyn implanciaro,moze cie silikon uniesie na wodzie,to kola chociaz nie potrzebujesz na plazyhehe.jak ktos jest jest fanem kardashianow to tez musi miec we lbie to co one-czyli sieczke,sorry,silikon i sztucznosc bijaca na km.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:12   #7604
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
no napisalam,ze on jest zryty i wspolczuje ci takiego meza,ale wez rozwod poki czas,bo lata leca poki nie jest za pozno,lepiej pozno niz wcale,pewnie,ze robie mani i pedi,ale tego sie nie robi u chirurga plast. nie kroi sie ciala zeby pomalowac wlosy i pazury. no ja wam nie zazdroszcze implantow jak wy mi wieku-logiczne,jasna sprawa.
hahahah,
bez sensu. a co powiesz o botoksie??? jak u chirurga to źle, ale jak u kosmetyczki to już ok, bo robi rowniez paznokcie? a jak ja zamierzam zrobić u dermatologa? ... to juz wogole rewelacja
I zobacz... 15 minut i też będe jak 26-latka
Tak pomyśl... skoro Ty musisz jedynie poprawić wyglad dloni i stop, kolor wlosow... trochę by sie tego nazbieralo mimo wieku (młodego), a ktoś musi poprawić trochę więcej... wygląd twarzy czy piersi, to przeciez nic zlego w tym nie ma.
Wię nie atakuj nas bez powodu.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
plyn implanciaro,moze cie silikon uniesie na wodzie,to kola chociaz nie potrzebujesz na plazyhehe.jak ktos jest jest fanem kardashianow to tez musi miec we lbie to co one-czyli sieczke,sorry,silikon i sztucznosc bijaca na km.
Skad w Tobie tyle jadu i zlości?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:13   #7605
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
plyn implanciaro,moze cie silikon uniesie na wodzie,to kola chociaz nie potrzebujesz na plazyhehe.jak ktos jest jest fanem kardashianow to tez musi miec we lbie to co one-czyli sieczke,sorry,silikon i sztucznosc bijaca na km.
lepiej miec sylikon w piersi niz siano w głowie, jestes na to zywym dowodem ależ musisz być paskudna skoro tyle zółci sie z Ciebie wylewa
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:14   #7606
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

... a ja dostałam bana ???????????????? Ktos mi wytłumaczy co ten troll tu jeszcze robi
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:16   #7607
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
... a ja dostałam bana ???????????????? Ktos mi wytłumaczy co ten troll tu jeszcze robi
pluje jadem
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:17   #7608
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
pluje jadem
Nosz...jakie to niesprawiedliwe Mnie wywalono bo broniłam Horo a to cos sie tu swietnie bawi obrazając dziewczyny...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:21   #7609
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

horo bez sensu twoje rozumowanie,a fanka kardashianow jestes tak samo pusta jak oneale idolki sobie znalazlas,heherowne sobie,ten sam poziom inteligencji-zerowy.szkoda,ze jeszcze kroliczkow playboya nie dodalas i bylby komplet inteligentowfarbuja wlosy juz 12 latki,wiec troche nietrafilas,a watpie,ze z ciebie zrobia 26latke,ale powodzenia.ja bym nic u chirurga nie zrobila,czy tam botoxu u kosmetyczki,nie tylko,ze nie potrzebuje,ale dla mnie to robia puste baby,z nudow,glupoty, i z lenistwa, bo juz nie maja co wymyslac i im sie w d..poprzewracalo.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 16:24   #7610
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Czesc dziewczynki, na poczatek moze napisze zebyscie ignorowaly kogos kto Wam ubliza bo obojetnosc najbardziej boli pisze poniewaz mam pytanie odnosnie powiekszania piersi, ich brak jest dla mnie traumą juz od dluzszego czasu. Eh..mam male B (zawsze lepiej brzmi to niz najwieksze A;]) lat 23 wiec chyba juz sie do tego nadaje;p niestety nie mam kompletnie pojecia jakie wkladki jakim sposobem i gdzie najlepiej (jestem z Pomorza) dlatego bradzo prosze Was o jakies rady!!! bardzo bardzo

Edytowane przez PiAnka86
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:25
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:24   #7611
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

jeszcze nie widzialam implanciary, ktora by miala buzie zajeta chociaz 1 madra mysla. napewno nic nie mam do pan,ktore naprawde potrzebuja implantow np.sa po mastektomii.
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:25   #7612
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
horo bez sensu twoje rozumowanie,a fanka kardashianow jestes tak samo pusta jak oneale idolki sobie znalazlas,heherowne sobie,ten sam poziom inteligencji-zerowy.szkoda,ze jeszcze kroliczkow playboya nie dodalas i bylby komplet inteligentowfarbuja wlosy juz 12 latki,wiec troche nietrafilas,a watpie,ze z ciebie zrobia 26latke,ale powodzenia.ja bym nic u chirurga nie zrobila,czy tam botoxu u kosmetyczki,nie tylko,ze nie potrzebuje,ale dla mnie to robia puste baby,z nudow,glupoty, i z lenistwa, bo juz nie maja co wymyslac i im sie w d..poprzewracalo.
ooooooooooo czyli w czuły punkt uderzyłam wiadomo ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:30   #7613
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
horo bez sensu twoje rozumowanie,a fanka kardashianow jestes tak samo pusta jak oneale idolki sobie znalazlas,heherowne sobie,ten sam poziom inteligencji-zerowy.szkoda,ze jeszcze kroliczkow playboya nie dodalas i bylby komplet inteligentowfarbuja wlosy juz 12 latki,wiec troche nietrafilas,a watpie,ze z ciebie zrobia 26latke,ale powodzenia.ja bym nic u chirurga nie zrobila,czy tam botoxu u kosmetyczki,nie tylko,ze nie potrzebuje,ale dla mnie to robia puste baby,z nudow,glupoty, i z lenistwa, bo juz nie maja co wymyslac i im sie w d..poprzewracalo.
Moze masz 26, moze wygladasz na 18... ale rozum to masz jak noworodek.
W życiu nie spotkałam bardziej pustego czegoś (na miano "kogoś" to trzeba sobie zasłużyć.
NIc sobie nigdy nie rob... typ narcystyczny tak ma.
Sorry, zrob jedno... wyloguj się

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki, na poczatek moze napisze zebyscie ignorowaly kogos kto Wam ubliza bo obojetnosc najbardziej boli pisze poniewaz mam pytanie odnosnie powiekszania piersi, ich brak jest dla mnie traumą juz od dluzszego czasu. Eh..mam male B (zawsze lepiej brzmi to niz najwieksze A;]) lat 23 wiec chyba juz sie do tego nadaje;p niestety nie mam kompletnie pojecia jakie wkladki jakim sposobem i gdzie najlepiej (jestem z Pomorza) dlatego bradzo prosze Was o jakies rady!!! bardzo bardzo
Hej
A niektorym się wydaje, ze jak mają 26 to Pana Boga za nogi złapali, bo sa tacy piękni i młodzi.
Ale do rzeczy... Szczecin, Gdańsk... sprawdzone. Konkrety poznasz na konsultacji...
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:33   #7614
meggie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

no tak,uderz w stol,a nozyce sie odezwa,ide,bo juz nie mozna wam gorzej popsuc humoru niz oszpecic sie implantami biorac pod uwage,ze to sie rzadnemu facetowi nie podoba,tez bym miala zly humor na wszym miejscu i bylabym agresywna.gdzie tu jest jakis temat o psich karmach i ide?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

moja mama ma 60 lat i ani 1 zmarszczki,robila sobie nos,ale z med.powodow,babcia ma 83 i tez malo,wiec mi botox nie grozi,jak sie ma dobre geny,to nic tylko bozi dziekowac,za to ,ze sie ciac nie muszeno wiec jak widzisz sie zlapalo,wy po biust nie stalyscie,po rozum tez raczej nie fanki kardashianow
meggie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:37   #7615
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
no tak,uderz w stol,a nozyce sie odezwa,ide,bo juz nie mozna wam gorzej popsuc humoru niz oszpecic sie implantami biorac pod uwage,ze to sie rzadnemu facetowi nie podoba,tez bym miala zly humor na wszym miejscu i bylabym agresywna.gdzie tu jest jakis temat o psich karmach i ide?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

moja mama ma 60 lat i ani 1 zmarszczki,robila sobie nos,ale z med.powodow,babcia ma 83 i tez malo,wiec mi botox nie grozi,jak sie ma dobre geny,to nic tylko bozi dziekowac,za to ,ze sie ciac nie muszeno wiec jak widzisz sie zlapalo,wy po biust nie stalyscie,po rozum tez raczej nie fanki kardashianow
jedno ostrzeżenie... pal licho.
Spier... stad i idź szukać tych psich karm jak na sukę przystalo!!!!!!!!!!!!!!


ty za to kilka razy oblecialas kolejke po zgryźliwośćź, zazdrość i agresję... i gratis dostalaś jad
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:39
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:37   #7616
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Meggie- czytam Twoje posty i nie potrafie uwierzyc,ze masz 26 lat Pal licho,ze nie podobaja ci sie zelki i masz na ten temat niepochlebne zdanie..chodzi mi o cos zupelnie innego- o Twoja ortografie i skladnie.
Niektorzy w zyciu maja wiedze i wydaja pieniazki na nowe piersi, inni nie maja ani jednego, ani drugiego.. wspolczuje ludziom z Twojego otoczenia..najwieksza rzecza jakiej nienawidze to rozmowa z polglowkiem. Nienawidze konwersacji z osoba o niskim ilorazie inteligencji, razi mnie to i zniecheca.
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:38   #7617
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Bardziej pasowalby mi Gdansk bo blizej, a jak sadzisz przy rozmiarze B o ile najlepiej powiekszyc? i czy tpo jest tak ze za 10lat trzeba wymienic? poza tym Horo nie przejmuj sie "tym kims" bo jesli to Twoj nowy biust na focie to jest po prostu boskiiiiiiiiiiii
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:39   #7618
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Moze masz 26, moze wygladasz na 18... ale rozum to masz jak noworodek.
W życiu nie spotkałam bardziej pustego czegoś (na miano "kogoś" to trzeba sobie zasłużyć.
NIc sobie nigdy nie rob... typ narcystyczny tak ma.
Sorry, zrob jedno... wyloguj się

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



Hej
A niektorym się wydaje, ze jak mają 26 to Pana Boga za nogi złapali, bo sa tacy piękni i młodzi.
Ale do rzeczy... Szczecin, Gdańsk... sprawdzone. Konkrety poznasz na konsultacji...
Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
jedno ostrzeżenie... pal licho.
Spier... stad i idź szukać tych psich karm jak na sukę przystalo!!!!!!!!!!!!!!


5+ Ci za to
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:42   #7619
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
Bardziej pasowalby mi Gdansk bo blizej, a jak sadzisz przy rozmiarze B o ile najlepiej powiekszyc? i czy tpo jest tak ze za 10lat trzeba wymienic? poza tym Horo nie przejmuj sie "tym kims" bo jesli to Twoj nowy biust na focie to jest po prostu boskiiiiiiiiiiii
To moj nowy biuścik... z ktorego jestem baaaardzo dumna
Po 10 latach nie trzeba wymieniać tych najlepszych implantow (mentor, allergan).
Co do rozmiaru, to musisz pojechac na konsultację... żelki muszą byc dobrane indywidualnie do Ciebie, Twojewj sylwetki, budowy Twojej klatki piersiowej. My mozemy ewentualnie później pomóc w ostatecznej decyzji przy wyborze spośrod tych, ktore zaproiponuje dr
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:47   #7620
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
To moj nowy biuścik... z ktorego jestem baaaardzo dumna
Po 10 latach nie trzeba wymieniać tych najlepszych implantow (mentor, allergan).
Co do rozmiaru, to musisz pojechac na konsultację... żelki muszą byc dobrane indywidualnie do Ciebie, Twojewj sylwetki, budowy Twojej klatki piersiowej. My mozemy ewentualnie później pomóc w ostatecznej decyzji przy wyborze spośrod tych, ktore zaproiponuje dr
Nie pisze dlatego,ze mam ESy ale dlatego ,ze moja kolezanka ma Eurosilicone juz ponad 10 lat a jej cycuszki wygladaja wciaz cudnie Wiec to chyba nie jest regula,ze Mentor i Allergan sa czolowe
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.