Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 14:40   #2761
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Beta1990 Pokaż wiadomość
wiem, wiem, jestem beznadziejna, impreza była rzeczywiście b. pijacka, ja w dodatku mam bardzo słabą głowę. to że boli mnie wątroba to pewne.

martwi mnie jednak zanik krwawienia. czy to może być spowodowane stresem?

do ginekologa się zapiszę, ale za jakiś czas, bo teraz chyba ciąży nie wykryje???
jak najszybciej zeby sie upewnic ze zadnego syfu nie zlapalas... to gorsze niz nieplanowana ciaza... a moze okazac sie ze w ogole dziewica jestes ... a skrocenie sie okresu moze byc spowodowane stresem...
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:53   #2762
dyska43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Odstawić możesz jak weźmiesz wszystkie 21. Potem 7 dni przerwy i 8 zaczynasz brać następne opakowanie.

I przeczytaj ulotkę. Bo widzę, że Twoja wiedza o tabletkach jest żadna, a to nie cukierki a lek, który może mieć nieciekawe skutki, jeśli jesteś w grupie ryzyka. Przy którym należy wykonywać przynajmniej raz w roku badania, i który należy brać odpowiednio i zachowywać ostrożność przy antybiotykach np. by były skuteczne.

ULOTKA. Jesteś podobno mężatką, a więc powinnaś być dorosła i odpowiedzialna. Nie jesteś. Dorośnij.
Poprostu zle zrozumialam ulotke!Zrozumialam tak;Ze jak przyjdzie miesiaczka to mam tabletki odstawic a tu sie mylilamA co do twojej opini o mnie to powiem tak od siebie ze,mnie nie znasz i nie masz prawa oceniac mojej osoby czy jestem dorosla,bo nie tylko tobie sie zdaje ze ty jestes dorosla.Ja moge myslec inaczej.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak brać tabletki i nie znać działania... Czytałaś choć raz ulotkę?? :|
Czytalam,tylko troszke sie zamotalam a z tego nie musze ci sie tlumaczycBo nie ty odpowiedzialas na moje pytanie
dyska43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:04   #2763
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Ciąża?

Nie wiem jak można źle zrozumieć ulotkę. Trzeba jej nie przeczytać, albo zrobić to niedokładnie.

Wiedza o tym JAK brać tabletki jest tylko 1/100 tego co wiedzieć powinnaś zanim zaczęłaś je brać.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:17   #2764
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Wiedza o tym JAK brać tabletki jest tylko 1/100 tego co wiedzieć powinnaś zanim zaczęłaś je brać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:08   #2765
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Beta, czy Ciebie nie dotknęło w ogóle to, że ktoś hipotetycznie lub realnie Cię zgwałcił. Bo ty sobie tu gadu gadu o okresie, o chlaniu... nie czujesz się skrzywdzona i jedynym problemem jest ewentualna ciąża? A jeśli zarażono Cię HIV albo WZW typu C, jeśli podano Ci pigułkę gwałtu w drinku. Następnym razem ktoś może być na Twoim miejscu rozumiesz? Czy nie dociera? I jeśli się okaże, że nie jesteś w ciąży to będziesz żyć jak żyłaś bez żadnej refleksji?!

Cześć Sis. Dawno Cię nie było
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:28   #2766
pattka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam was .
mam problem i mam nadzieje ze ktos mi powie co sie dzieje albo doradzi .

ost coraz czesciej zle sie czuje, niedobrze mi i wgl, okres wystepuje normalnie ale trwa z 3 dni i jest go bardzo malo ,
ost przerazilam sie gdy 2 tyg po miesiaczce zobaczylam plamy krwi na bieliznie, ale zostawilam to pomyslalam ze moze podczas stosunku cos sie tak naruszylo ,
ale dzis znow to samo, znowu plamy krwi na bieliznie .
co to ?
pattka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:28   #2767
Ananasowa
Przyczajenie
 
Avatar Ananasowa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cześć dziewczyny Może mój problem wyda się śmieszny, ale ja już chodzę powoli po ścianach. Jakiś miesiąc temu razem z TŻ uprawialiśmy petting. On spuścił się na chusteczkę i poszliśmy umyć ręce. Potem wróciliśmy i on zajął się mną, jego palce były jeszcze nieco wilgotne od wody, więc czy istnieje jakaś możliwość, że mógł wprowadzić jeszcze żyjące plemniki we mnie? dostałam okres 4 dni po terminie, było go nieco mniej niż zwykle, ale trwał 6 dni. Do tego miałam okropne bóle jajników i podbrzusza. Robiłam sobie test ciążowy 1 dzień po planowanym terminie miesiączki, wynik negatywny. Teraz gdy powinnam mieć suche dni po okresie, mam białą, mętną i rozciągliwą wydzielinę. Nie wiem już co robić. Czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi? Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec kwietnia.

Edytowane przez Ananasowa
Czas edycji: 2010-03-14 o 18:30
Ananasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 18:47   #2768
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

pattka - idź do ginekologa, on ci powie co to.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:49   #2769
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ananasowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Może mój problem wyda się śmieszny, ale ja już chodzę powoli po ścianach. Jakiś miesiąc temu razem z TŻ uprawialiśmy petting. On spuścił się na chusteczkę i poszliśmy umyć ręce. Potem wróciliśmy i on zajął się mną, jego palce były jeszcze nieco wilgotne od wody, więc czy istnieje jakaś możliwość, że mógł wprowadzić jeszcze żyjące plemniki we mnie? dostałam okres 4 dni po terminie, było go nieco mniej niż zwykle, ale trwał 6 dni. Do tego miałam okropne bóle jajników i podbrzusza. Robiłam sobie test ciążowy 1 dzień po planowanym terminie miesiączki, wynik negatywny. Teraz gdy powinnam mieć suche dni po okresie, mam białą, mętną i rozciągliwą wydzielinę. Nie wiem już co robić. Czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi? Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec kwietnia.
Ta biała mętna wydzielina - jak ją nazywasz - tylko potwierdza, że w ciąży nie jesteś. To fizjologia cyklu. Biała wydzielina o konsystencji białka kurzego jaja wskazuje mi.in. na czas płodny i zbliżającą się owulację. Radzę zainteresować się fizjologią cyklu i ogólnie własnym organizmem np. TUTAJ + wątki z lewej strony na tej stronce a nie panikować bez powodu
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:49   #2770
pattka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

dobrze .
ale czy ktos wie co to moze ? czy miala ktoras z was podobnie ?
pattka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:55   #2771
Ananasowa
Przyczajenie
 
Avatar Ananasowa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Ta biała mętna wydzielina - jak ją nazywasz - tylko potwierdza, że w ciąży nie jesteś. To fizjologia cyklu. Biała wydzielina o konsystencji białka kurzego jaja wskazuje mi.in. na czas płodny i zbliżającą się owulację. Radzę zainteresować się fizjologią cyklu i ogólnie własnym organizmem np. TUTAJ + wątki z lewej strony na tej stronce a nie panikować bez powodu
Stronka niestety nie działa.
Dziękuję za odpowiedz, dodam, ze ta wydzielina raz jest rozciągliwa, raz taka lepka. Dlatego się niepokoję..
Ananasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:10   #2772
19Mania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Jest problem. Wiec tak okres skończył mi sie 19 lutego a z chłopakiem współżyłam 27 marca. Były prezerwatywy.. Tylko że ja mam nudności i kreci mi sie w glowie. Jakie jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży?? Problem polega na tym że ja z nim nie jestem od tyg.. Może to stres.. Bardzo sie boje tego wszystkiego..
19Mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:11   #2773
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
Jest problem. Wiec tak okres skończył mi sie 19 lutego a z chłopakiem współżyłam 27 marca. Były prezerwatywy.. Tylko że ja mam nudności i kreci mi sie w glowie. Jakie jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży?? Problem polega na tym że ja z nim nie jestem od tyg.. Może to stres.. Bardzo sie boje tego wszystkiego..
Hmm... 27 marca??chyba że z maszyną do podróżowania w czasie;p
a tak na marginesie- była gumka- nie ma ciąży!
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:38   #2774
basiag0089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hej, mam takie pytanie, moze dla niektórych głupie ale dla mnie niezmiernie ważne. kochałam się ze swoim chłopakiem 23 lutego (był to 12 dzien cyklu- cykle mam regularne 28 dni) byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, nie pękła, nie zsunęła się, a do wytrysku nie doszło i nie było innych sytuacji niebezpiecznych. 11 marca miałam mieć krwawienie i się pojawiło, jest takie samo jak zawsze, ale czytałam, że pojawiają się krwawienia w ciązy. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogę być w ciązy? Zmartwiły mnie dwie żyłki na sutku które pojawiły się przed okresem zaraz, nie są tak bardzo widoczne ale ja je widze
basiag0089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:45   #2775
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez basiag0089 Pokaż wiadomość
Hej, mam takie pytanie, moze dla niektórych głupie ale dla mnie niezmiernie ważne. kochałam się ze swoim chłopakiem 23 lutego (był to 12 dzien cyklu- cykle mam regularne 28 dni) byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, nie pękła, nie zsunęła się, a do wytrysku nie doszło i nie było innych sytuacji niebezpiecznych. 11 marca miałam mieć krwawienie i się pojawiło, jest takie samo jak zawsze, ale czytałam, że pojawiają się krwawienia w ciązy. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogę być w ciązy? Zmartwiły mnie dwie żyłki na sutku które pojawiły się przed okresem zaraz, nie są tak bardzo widoczne ale ja je widze
Spójrz na to realnie. Nic się nie stało, dostałas okres i się uspokój.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 22:05   #2776
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Ta biała mętna wydzielina - jak ją nazywasz - tylko potwierdza, że w ciąży nie jesteś. To fizjologia cyklu. Biała wydzielina o konsystencji białka kurzego jaja wskazuje mi.in. na czas płodny i zbliżającą się owulację. Radzę zainteresować się fizjologią cyklu i ogólnie własnym organizmem np. TUTAJ + wątki z lewej strony na tej stronce a nie panikować bez powodu
http://28dni.pl/pomoc/fazy_cyklu_a_objawy_plodnosci
Teraz powinien działać

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ananasowa Pokaż wiadomość
Stronka niestety nie działa.
Dziękuję za odpowiedz, dodam, ze ta wydzielina raz jest rozciągliwa, raz taka lepka. Dlatego się niepokoję..
Ananasowa,
tak ma być. Poczytaj na temat fizjologii cyklu kobiety
może także tutaj na temat śluzu:
http://npr.pl//index.php/content/view/36/43/
http://forum.28dni.pl/discussion/15/obserwacja-luzu/




Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2010-03-14 o 22:07
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:27   #2777
19Mania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez konwalijka82 Pokaż wiadomość
Hmm... 27 marca??chyba że z maszyną do podróżowania w czasie;p
a tak na marginesie- była gumka- nie ma ciąży!
No tak pomyliłam miesiące.. Tylko że według nas wtedy ta gumka pękła..Choć czytając inne wpisy chyba jednak nie jestem w ciąży...Choć chyba bardzo bym chciała Ba miłość mojego życia mnie zostawiła..ale cóż nie można mieć wszystkiego tak ?? Test negatywny.. a okresu nadal brak ;/
19Mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:38   #2778
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
No tak pomyliłam miesiące.. Tylko że według nas wtedy ta gumka pękła..Choć czytając inne wpisy chyba jednak nie jestem w ciąży...Choć chyba bardzo bym chciała Ba miłość mojego życia mnie zostawiła..ale cóż nie można mieć wszystkiego tak ?? Test negatywny.. a okresu nadal brak ;/

jestes mloda i jeszcze poznasz 5 takich na cale zycie, a dziecko to nie sposob na zatrzymanie faceta przy sobie, jak nie bedzie czul sie odpowiedzialny to cie zostawi, a chcialabys zeby twoj bobas wychowywal sie bez taty? wydaje mi sie ze nie!
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:58   #2779
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
No tak pomyliłam miesiące.. Tylko że według nas wtedy ta gumka pękła..Choć czytając inne wpisy chyba jednak nie jestem w ciąży...Choć chyba bardzo bym chciała Ba miłość mojego życia mnie zostawiła..ale cóż nie można mieć wszystkiego tak ?? Test negatywny.. a okresu nadal brak ;/
Jeśli pękła gumka i partner "doszedł" w Tobie prawdopodobieństwo ciąży zawsze istnieje. Jeśli okres nadal będzie się spóźniał zrób drugi test a najlepiej idź wtedy na test z krwi.
Popieram - nie dziecko nie jest żadnym gwarantem udanego związku czy związku w ogóle. W końcu chłopak może mieć z Tobą dziecko ale nie musi chcieć być z Tobą.
Czekaj cierpliwie na miesiączkę i nie nastrajaj się zbyt negatywnieTakie piękne słońce dziś przez chwilę świeciło
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 18:42   #2780
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Myślałam, że nie bede musiała się nigdy ot o martwić ale jednak...
Naczytałam sie sporo ale tym bardziej sie wystraszyłam, otoz ostatnie 3 cykle miałam w miare regularne 1 trwal 23 dni a nastepne 2: 24 (czyli mam niedługie) myślałam ze juz mi sie wszystko unormowało gdyz wczesniej bywało roznie. Przez dłuzszy czas nie byłam aktywna seksualnie ponad rok ale osoatnio sie to zmienilo. 1 dzien okrsu mialam 9 lutego (trwal 5 dni) 5 dnia mialam rano jeszce lekkie plamienia ale w ciagu dnia juz wszystko bylo ok, tego samego dnia współzyłam (dodam ze bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerywany) nie martwiłam sie gdyz raczej raczej nie sadzilam zeby byly to dni plodne ani nie doszło do wytrysku wewnatrz, nastepnego dnia zaobserwowoalam u siebie śluz płodny i utrzymywal sie ok półtora tyogodnia (jednak w ostatnim dniu wystepowania takiej wydzieliny znow współzyłam i dokładnie taka sama sytuacja jak poprzednio czyli stosunek przerywany był to 17 dzien cyklu) potem zmienił sie w zwykły nie lepki biały, na kilka dni przed planowanym krwawieniem wogole ustąpił. Biorąc pod uwage, że ostatnie byly regularne i trwaly 24 dni to teraz tez sie spodzewalam ze tak dostane, jednak spoznia mi sie 11 dzień aha dodam ze jeszcze tydzien temu chorowalam przez kilka dni i troche stresow z powodu egzaminow.
Tydzien temu mialam dosc mocny bol podbrzusza i przez ok 3 dni mialam tajkie kłucia w jajnikach ale od tego czasu juz jest ok jednak teraz od 2 dni mam troche obolałe piersi (mam nadzieje ze to na okres). wiem ze wstepuje jeszce wiele objajow narazie nie zauwazylam zadnego z wyjatkiem tych co opisalam a od kilku dni mialam sluz hmm raczej kleisty nawet zdarzyl sie o lekkim zółtawym zabarwieniu lub metny, a teraz znow jest sucho. Zrbiłam test ciązowy w 28 dniu cyklu czyli w 4 dniu po planowanym krwawieniu i wyszedl negatywny ale byc moze za wczesnie? I czy na brak okresu moze miec wplyw dlugiej przerwy w społżyciu? i czy jakies powinnam miec juz oznaki ciazy powazniejsze jesli doszlo do zapolodnienia? obliczylam ze był by to 5 tydzien czyli ok 2 tyg po zaplodnieniu jesli sie nie myle, z gory dziekuje za odpowiedz.
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:45   #2781
19Mania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hmm no tak macie racje dziecko to nie sposób na zatrzymanie chłopaka.. Ale byliśmy ze soba 5 lat... I on mnie zostawił dla jakiejś młodej... I to chyba boli najabrdziej.. A brak okrsu pewnie jest spowodowany steresem albo czymś takim.. No mam nadzieje że sie pokaże...jakoś bo inaczej to nie wiem jak to bedzie wygladac
19Mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:14   #2782
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
Myślałam, że nie bede musiała się nigdy ot o martwić ale jednak...
Naczytałam sie sporo ale tym bardziej sie wystraszyłam, otoz ostatnie 3 cykle miałam w miare regularne 1 trwal 23 dni a nastepne 2: 24 (czyli mam niedługie) myślałam ze juz mi sie wszystko unormowało gdyz wczesniej bywało roznie. Przez dłuzszy czas nie byłam aktywna seksualnie ponad rok ale osoatnio sie to zmienilo. 1 dzien okrsu mialam 9 lutego (trwal 5 dni) 5 dnia mialam rano jeszce lekkie plamienia ale w ciagu dnia juz wszystko bylo ok, tego samego dnia współzyłam (dodam ze bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerywany) nie martwiłam sie gdyz raczej raczej nie sadzilam zeby byly to dni plodne ani nie doszło do wytrysku wewnatrz, nastepnego dnia zaobserwowoalam u siebie śluz płodny i utrzymywal sie ok półtora tyogodnia (jednak w ostatnim dniu wystepowania takiej wydzieliny znow współzyłam i dokładnie taka sama sytuacja jak poprzednio czyli stosunek przerywany był to 17 dzien cyklu) potem zmienił sie w zwykły nie lepki biały, na kilka dni przed planowanym krwawieniem wogole ustąpił. Biorąc pod uwage, że ostatnie byly regularne i trwaly 24 dni to teraz tez sie spodzewalam ze tak dostane, jednak spoznia mi sie 11 dzień aha dodam ze jeszcze tydzien temu chorowalam przez kilka dni i troche stresow z powodu egzaminow.
Tydzien temu mialam dosc mocny bol podbrzusza i przez ok 3 dni mialam tajkie kłucia w jajnikach ale od tego czasu juz jest ok jednak teraz od 2 dni mam troche obolałe piersi (mam nadzieje ze to na okres). wiem ze wstepuje jeszce wiele objajow narazie nie zauwazylam zadnego z wyjatkiem tych co opisalam a od kilku dni mialam sluz hmm raczej kleisty nawet zdarzyl sie o lekkim zółtawym zabarwieniu lub metny, a teraz znow jest sucho. Zrbiłam test ciązowy w 28 dniu cyklu czyli w 4 dniu po planowanym krwawieniu i wyszedl negatywny ale byc moze za wczesnie? I czy na brak okresu moze miec wplyw dlugiej przerwy w społżyciu? i czy jakies powinnam miec juz oznaki ciazy powazniejsze jesli doszlo do zapolodnienia? obliczylam ze był by to 5 tydzien czyli ok 2 tyg po zaplodnieniu jesli sie nie myle, z gory dziekuje za odpowiedz.
Po 2 stosunku za wcześnie test. Powtórz za kilka dni.

Raczej w ciąży TYM RAZEM nie jesteś (negatywny test), ale zabezpieczaj się bo stosunek przerywany to szybka droga do zostania mamą.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:34   #2783
Natasha2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

a ja wreszcie po dwóch miesiacach dostałam okres Pisałam wcześniej że nie małam go i zrobiłam wiele testów i na niektórych raz wychodziła jedna kreska a raz dwie z tym że ta druga bardzo niewyraźna . Miałam robione dwa usg (które mialam robione w przychodni i szpitalu w związku z torbielikami ) ktore ciaży nie wykryły ale jednak te testy mnie dręczyły. A teraz mam @
Także dziewczyny jeśli na teście ta druga kreska jest cienka jak paznokieć i nie bardzo widoczna, a w szczególnosci jeśli taki test jest robiony po terminie @ to nie jesteście raczej na pewno wciazy, a więc nie ma co sobie wkręcać że tam jest mała kreseczka (mimo że po takim czasie powinna byc juz normalan) jak ja to zrobiłam po 13 testach

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

A i nie prześwietlajcie testów na wylot pod żarówkę ( bo mi wtedy pokazało dwie kreski w Quic V. test) , a jak na plaskim to była wyraźnie jedna krecha
Natasha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:07   #2784
Beta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

czuje sie skrzywdzona, ale kurde, malo pamietam, wiec staram sie myslec ze do niczego nie doszlo. boli mnie podbrzusze, moze to ze stresu...

rozmawialam dzis z kolega, on mowi, ze tamten nie zdazyl nic zrobic, ze owszem dobieral sie do mnie, ale w pore zareagowano. jutro zapisuje sie do lekarza, to powinno rozwiac wszelkie watpliwosci. trzymajcie kciuki dziewczyny.
Beta1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:12   #2785
Tamlin
Raczkowanie
 
Avatar Tamlin
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 404
GG do Tamlin
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Drogie Wizażanki proszę o radę.
11 marca powinnam dostac @ (mam cykle 29 dniowe) Współżyłam podczas dni płodnych zabezpieczając sie prezerwatywami (nie pękły, zawsze były sprawdzane po stosunku). Wytrysk za każdym razem nie był we mnie. Jest 15, a ja nadal nie mam @ i bardzo sie denerwuję, ponieważ pierwszy raz mi sie to zdarza. Dodam, iż robiłam trzy testy ciążowe (dzien przed spodziewaną @ , w dzień @ i dzisiaj rano), wszystkie były negatywne. Czy powinnam pójsc w tym tyg. do ginekologa jeśli nie pojawi się @, czy może poczekac jeszcze? Już sama nie wiem co mam robic i coraz bardziej sie stresuję. Prosze o odpowiedź.
__________________
,,Chcę czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pragnę być wolny" F. Mercury


60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Tamlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 22:00   #2786
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

iść do lekarza nigdy nie zaszkodzi. spróbuj się jakoś odstresować, bo teraz pewnie @ spóźnia ci się z nerwów. jak nie przyjdzie albo jak następne będą się spóźniać to idź do lekarza, jak przyjdzie to po prostu powiedz mu o tym na następnej kontroli.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 22:29   #2787
_miGotKa_
Przyczajenie
 
Avatar _miGotKa_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: München
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam,
mam takie dziwne pytanie i myśle że ktoś mi na nie odpowie?
a wiec,czy ciąże można wykryć na zdjęciu rentgenowskim???
bo miałam wczoraj robione zdjęcie miednicy i coś mnie w nim zaniepokoiło:/ w sumie jakbym była to lekarz by mi o tym powiedział?
Mam nadzieje że ktoś mi odpisze na to dziwne pytanko.
Pozdrawiam.
_miGotKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:25   #2788
missk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
ciaza po odstawieniu tabletek

Witam,mam pytanie:tydz temu w srode mialam zaczac brac nowe opakowanie tabletek jednak stwierdzilam ze odstawiam i przestalam brac a w czwartek uprawialam sex jednak nie doszlo do wytrysku.czy moge byc w ciazy????po odstawieniu tabletek nie mam jeszcze okresu i wiecej stosunkow nie mialam,prosze odpiszcie??!!!!
missk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 00:12   #2789
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: ciaza po odstawieniu tabletek

każdy seks bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą.

jest zbiorczy na ten temat.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 10:02   #2790
Tamlin
Raczkowanie
 
Avatar Tamlin
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 404
GG do Tamlin
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
iść do lekarza nigdy nie zaszkodzi. spróbuj się jakoś odstresować, bo teraz pewnie @ spóźnia ci się z nerwów. jak nie przyjdzie albo jak następne będą się spóźniać to idź do lekarza, jak przyjdzie to po prostu powiedz mu o tym na następnej kontroli.
Dziękuję za odpowiedź . @ przyszła dzisiaj rano, to na pewno przez te nerwy. Do ginekologa i tak sie wybiorę w przyszłym tygodniu, na wizytę kontrolną.

Wszystkim dziewczynom, które chcą zaczekac jeszcze z potomstwem życzę jednej kreseczki na teście, a tym, które chcą miec już maleństwo , tych wyczekanych II kreseczek.
__________________
,,Chcę czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pragnę być wolny" F. Mercury


60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Tamlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.