Czarnow³ose;) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-08-25, 11:22   #2611
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ sobie raz zrobi³am ten kolor i by³am bardzo niezadowolona. nie nale¿ê wprawdzie do osób, które robi± sobie ciemny br±z, a pó¼niej dziwi± siê, ¿e wychodzi czarny- ale to ju¿ przesada ¿eby ciemny br±z wygl±da³ jak granatowa czerñ. moim zdaniem wygl±da bardzo nienaturalnie- miewa³am czernie, które wygl±da³y naturalniej ni¿ ten 'br±z'.

poza tym casting bardzo wysusza w³osy w porównaniu z farbami profesjonalnymi.
Mia³am podobnie ale po farbie Goldwell Topchic. Mia³ byæ ¶redni naturalny br±z ( po cichu liczy³am na ³adny ciemny br±z ) a jak zmy³am to co? Mia³am GRANATOW¡ CZERÑ na g³owie ! Od teraz mam uraz do tej farby i juz nigdy nie kupie zadnego koloru z goldwella tyle dobrego,¿e prawie ca³kiem siê zmy³a po 5 tygodniach no ale
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 16:38   #2612
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 291
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka¿ wiadomo¶æ

tak... moja mama powiedzia³a mi : "broñ Bo¿e, tylko nie czarne"... no i mam spory dylemat a pi±tek jest coraz bli¿ej... bo w sumie z jednej strony zosta³abym przy ciemnych, a z drugiej spróbowa³a co¶ z gamy kasztanów, miedzi itp. (dodam, ¿e to ja jestem pann± m³od±... jakbym nie by³a, pewnie bym siê tak nie przejmowa³a kolorem na swojej g³owie ), ale pewnie skoñczy siê to tak, ¿e jednak zostanê przy ciemnym br±zie (w koñcu to nie czarny ), bo nie bêdê musia³a co chwilê w³osów farbowaæ (naturalne mam na tyle ciemne, ¿e siê tak bardzo nie odznaczaj±).
no ja tez pann± m³oda bêdê
i to 23.10 tego roku
ale czarne i tak zrobiê.. ja tam mamy nie s³ucham
a po weselu podcinam i mam chêæ zrobiæ ciemno fioletowe pasemko ale to siê jeszcze zobaczy
jiuna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 20:00   #2613
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez jiuna Poka¿ wiadomo¶æ
no ja tez pann± m³oda bêdê
i to 23.10 tego roku
ale czarne i tak zrobiê.. ja tam mamy nie s³ucham
a po weselu podcinam i mam chêæ zrobiæ ciemno fioletowe pasemko ale to siê jeszcze zobaczy
ja siê zazwyczaj mamy nie s³ucham, ale chcê w ten dzieñ mamie zrobiæ t± przyjemno¶æ
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 23:40   #2614
kejsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Czarnow³ose;)

Dzisiaj do³±czy³am do grona brunetek !
Szampon koloryzuj±cy Delia kolor Czarny, zdobi moje wlosy
Moj naturalny to rudy ale ciezko go opisac, byl ladny ale.. potrzebowalam zmiany wiec od 4 tygodni traktowalam wlosy dwoma szamponami: jasny braz i ciemny braz a dzis zdecydowalam sie na czern i jestem zadowolona.
w koncu brunetki s± seksowne ^^
kejsi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-27, 07:54   #2615
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 679
Dot.: Czarnow³ose;)

ja by³am panna m³oda i chia³am czarne w³oski bo wkurza³y mnie te brazy ze pod ¶wiat³o takie rude by³y i tak z miesi±ca na miesiac kupowa³am ciemniejszy odcien bo mama tez przeciwna by³a ostatnie farbowanie by³o hebanowa czernia i mama nic nie komentowa³a nawet jej sie podoba³o
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Ka¿d± sekundê mojego ¿ycia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino ¶wiat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-27, 08:30   #2616
kejsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Czarnow³ose;)

Hehe To fajnie, jednak warto czasem zaryzykowac

Mi wszyscy mowili: "Nie farbuj sie na czarno, przytloczy Cie ten kolor, bedziesz wygladac jak smierc" i inne podobne epitety
A teraz... "ale Ci slicznie" ciesze sie ze sie zdecydowalam mimo ze autentycznie wszyscy mi odradzali
kejsi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-27, 10:29   #2617
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

a mi mówili ,¿e bede wtgladaæjak cyganka
dzio³chyba ciagnie mnie znowu do brazów
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 22:40   #2618
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

By³am u fryzjera... no i mi zmiksowa³a kilka odcieni br±zu i czerwieni i w sumie na moich wysz³y ciemne (bo wcze¶niej i tak by³y ciemne) z czerwono-kasztanow± po¶wiat±, czyli dalej jestem brunetk± . Ogólnie to nie farba tylko krem koloryzuj±cy bez amoniaku (ogólnie sama te¿ u¿ywam tylko takich z l'oreal casting). Ale czerñ mi odradza³a...co najwy¿ej ciemny br±z, bo ponoæ jestem za blada. Tylko, ¿e mi siê taki kontrast podoba, no ale có¿.. póki co cieszê siê now±, od¶wie¿on± fryzurk± i lekko stresuje przed przysz³± sobot±.
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 11:49   #2619
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka¿ wiadomo¶æ
By³am u fryzjera... no i mi zmiksowa³a kilka odcieni br±zu i czerwieni i w sumie na moich wysz³y ciemne (bo wcze¶niej i tak by³y ciemne) z czerwono-kasztanow± po¶wiat±, czyli dalej jestem brunetk± . Ogólnie to nie farba tylko krem koloryzuj±cy bez amoniaku (ogólnie sama te¿ u¿ywam tylko takich z l'oreal casting). Ale czerñ mi odradza³a...co najwy¿ej ciemny br±z, bo ponoæ jestem za blada. Tylko, ¿e mi siê taki kontrast podoba, no ale có¿.. póki co cieszê siê now±, od¶wie¿on± fryzurk± i lekko stresuje przed przysz³± sobot±.
3mam kciuki za twój wielki dzieñ!!
a, ja tydzieñ temu w czwartek znów farbowowa³am na granatowa czerñ i na odrostach którema koloru blad mam typowy granat a, na reszcie czerñ ale, za bardzo nie widac te ró¿nicy
Nie martw sie ja te¿ jestem blada jak sciana i nie przejmuje sie tym ¿e, mi czerñ nie pasuje
z tym ,¿e u mnie jest tak ,ze ja bardzo szybko sie opalam
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 14:32   #2620
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
3mam kciuki za twój wielki dzieñ!!
a, ja tydzieñ temu w czwartek znów farbowowa³am na granatowa czerñ i na odrostach którema koloru blad mam typowy granat a, na reszcie czerñ ale, za bardzo nie widac te ró¿nicy
Nie martw sie ja te¿ jestem blada jak sciana i nie przejmuje sie tym ¿e, mi czerñ nie pasuje
z tym ,¿e u mnie jest tak ,ze ja bardzo szybko sie opalam
dziêkujê , jeszcze dok³adnie tydzieñ i bêdziemy po ca³ym stresie ... swoj± drog± ja te¿ siê szybko opalam i to od razu na br±z, tyle, ¿e ja nie lubiê za bardzo siê opalaæ i wolê byæ blada
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 15:28   #2621
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

ja g³ównie solarium
zleci nie wiadomo kiedy
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 09:56   #2622
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 291
Dot.: Czarnow³ose;)

ja tez solarka.. na s³oñcu wyle¿ê mo¿e z 30 min max
nie lubie... bo to za bardzo ¶wieci... a to cz³owiek sie poci.. a to muchy gryz± :P
1.09 ide na próbn± fryzurê ¶lubn± to pogadam z fryzjerk± co s±dzi o mium pomy¶le na czerñ..a co! mo¿e w salonie sobie ufarbuje :P
jiuna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 10:16   #2623
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

a,ja postanowi³am ,¿e wracam do naturalnego koloru w³osków czyli mojego ciemnego blondu a, pó¼niej farbuje na braz
bo teraz to mi jednolity nie wyjdzie
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 12:05   #2624
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê , jeszcze dok³adnie tydzieñ i bêdziemy po ca³ym stresie ... swoj± drog± ja te¿ siê szybko opalam i to od razu na br±z, tyle, ¿e ja nie lubiê za bardzo siê opalaæ i wolê byæ blada
Mam tak samo, nie lubiê siê opalaæ, a na solarium nie pójdê, bo to niezdrowe.
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 14:14   #2625
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kejsi Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe To fajnie, jednak warto czasem zaryzykowac

Mi wszyscy mowili: "Nie farbuj sie na czarno, przytloczy Cie ten kolor, bedziesz wygladac jak smierc" i inne podobne epitety
A teraz... "ale Ci slicznie" ciesze sie ze sie zdecydowalam mimo ze autentycznie wszyscy mi odradzali
je¿eli masz rude w³osy pewnie jeste¶ ciep³ym typem urody tak¿e ch³odna czerñ na pewno Ciê przyt³acza ja tez jestem ciep³ym pomimo ¿e w czerni mi dobrze to zauwa¿y³am ze w br±zach lepiej.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
a,ja postanowi³am ,¿e wracam do naturalnego koloru w³osków czyli mojego ciemnego blondu a, pó¼niej farbuje na braz
bo teraz to mi jednolity nie wyjdzie
A stopniowo przez odrosty które bêdziesz farbowaæ na br±z i od czasu do czasu na ca³o¶æ ja tak schodzê z czerni i mam u góry br±z a na ca³o¶ci poblask br±zu i gdzie nie gdzie pasemka delikatne br±zu(wymy³ mi siê kolor).Lepiej chodzi z br±zowymi odrostami ni¿ z blond.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 15:22   #2626
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja nigdy nie farbowa³am siê b³êkitn± czerni± ani ¿adnym z zimnych odcieni tego koloru. Jedynie co to hebanow± czerni± i ciemnym br±zem (który i tak wychodzi bardziej czarny ni¿ br±zowy). Swoj± droga maj±c piwne oczy i bêd±c naturalnie ciemn± szatynk±, raczej nie wyobra¿am sobie siebie w zimnych odcieniach.
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 15:38   #2627
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 13 955
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja jestem czarna od ok 8 lat? Jako¶ tak Uwielbiam ten kolor, niestety teraz coraz wiêcej dziewczyn nosi siê w czerni i ju¿ to ju¿ mi siê tak bardzo nie podoba A uwielbiam ten kolor, bo nadaje charakteru i pewno¶ci siebie Wcze¶niej malowa³am farb±, ale ostatnio ¼le siê trzymaj±, szybko zmywaj± i przesz³am na szampony, s± o niebo lepsze. Dodam ¿e najbardziej lubiê granatow± czerñ
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 15:58   #2628
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
je¿eli masz rude w³osy pewnie jeste¶ ciep³ym typem urody tak¿e ch³odna czerñ na pewno Ciê przyt³acza ja tez jestem ciep³ym pomimo ¿e w czerni mi dobrze to zauwa¿y³am ze w br±zach lepiej.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



A stopniowo przez odrosty które bêdziesz farbowaæ na br±z i od czasu do czasu na ca³o¶æ ja tak schodzê z czerni i mam u góry br±z a na ca³o¶ci poblask br±zu i gdzie nie gdzie pasemka delikatne br±zu(wymy³ mi siê kolor).Lepiej chodzi z br±zowymi odrostami ni¿ z blond.
niewiedzia³am ,¿e tak mo¿na ,to tak spróbuje
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-31, 12:10   #2629
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
niewiedzia³am ,¿e tak mo¿na ,to tak spróbuje
oczywi¶cie ¿e mo¿na ale przygotuj sie na spran± czerñ wiadomo jak siê nie od¶wie¿a koloru to siê spiera.Na pewno lepiej mieæ spran± czerñ z poblaskiem br±zu i u góry br±zowe ni¿ spran± czerñ, szaraw± i blond odrost.Trzeba nawydziwiaæ przy tych w³osach aby by³ cieplejszy kolor ale pomimo tego czerñ(mniej intensywna) zostaje. Powolutku bêdziesz j± ¶cina³a, ja z w³osów prawie o pasa ¶ciê³am do linii stanika i trochê siê jej pozby³am

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-08-31 o 12:19
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:19   #2630
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

ja tamjuz niewiem coma zrobic tymi moimi w³oskam ifarbowaæto napewno bede to musss ale, jak ciac to niemam pojecia
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-31, 12:25   #2631
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

zapomnia³am napisaæ ¿e myje w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i czasami stosuje sodê oczyszczona na w³osy ponoæ wymywa kolor ale zauwa¿y³am ze niszczy w³osy.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-01, 09:57   #2632
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy w³osy? G³ownie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-01, 21:22   #2633
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy w³osy? G³ownie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
Ja mia³am kiedy¶ "hebanow± czerñ" z castinga loreala, bardzo przyjemna i ³atwa w u¿yciu, no i nie niszczy w³osów, i jest trwa³a (przynajmniej na moich w³osach, bo do dzi¶ koñcówki s± czarne a nie farbujê siê na czarno od chyba kwietnia).
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-01, 21:53   #2634
alicja661
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Czarnow³ose;)

ja te¿ farbuje w³osy. Na bardzo ciemny br±z wpadaj±cy w czerñ. Od jakichs 3lat. i zawsze t± sam± farb± Palona Kawa Joanny. Dla mnie ta farba jest najlepsza wcze¶nije uzywalam Palette<masakra, wlosy wypadaja, po tyg wlosy traca swoj blask> pozniej z Garniera ale to tez nie bylo to. Farba Joanny kosztuje cos w granicach 5-6zl i jak dla mnie jest numerem jednym
Wiem ze kazda moze miec rozne opinie na ten temat, ja wyrazilam swoja.
Jesli chodzi o odzywki to ja uzywam tzw mgielki ,polecam firmê Loton Provit. Pozdrawiam.
alicja661 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-02, 10:18   #2635
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez lusiak93 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ¿a³uje, ze swoje pofarbowa³am - kiedys mialam dlugie, ciemnie i kazdy mi zazdroscil - teraz czekam, az znow takie bêd±, chociaz po farbowaniu na pewno ju¿ nie takie same ;/
noo dok³adnie bo farbowanie bardzo niszczy nie tylko w³osy ale i ich cebulki niestety
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-04, 01:16   #2636
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy w³osy? G³ownie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
polecam profesjonalne farby z niskim utleniaczem, bez amoniaku i du¿± zawarto¶ci± sk³adników pielêgnacyjnych np matrix colorsync albo voila a-free itp(mo¿na przejrzeæ KWC w poszukiwaniu profesjonalnej farby typu 'szampon') . kolor wygl±da o wiele lepiej ni¿ w przypadku farb z drogerii, a poza tym nie niszcz±, a wrêcz pielêgnuj± w³osy.

ostatnio musia³am pilnie ufarbowaæ odrosty, a skoñczy³ mi siê zapas profesjonalnych farb i nie mia³am czasu na fryzjera, wiêc u¿y³am castingu. mo¿e ta farba jest dobra jak porówna siê j± z innymi farbami z drogerii za 5 z³, ale przy profesjonalnych produktach, to kompletny niewypa³. nigdy wiêcej.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-06, 07:44   #2637
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje a ten matrix to sie calkowicie zmyje do nastepnego farbowania? Zalezy mi tez by kolor byl trwaly,nie wymywal sie zbytnio no i jaki numer ma kolor czarny bo znalaz³am sronke ale tam sa podane tylko numery farb bez nazw odcieni.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-21, 17:39   #2638
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej dziewczynki! Przy³±czam siê do waszego grona! Ja od jakich¶ 2 lat nosi³am czarne w³oski, teraz stwierdzi³am ¿e powoli zejdê do br±zu. Wiêc zafarbowa³am (spory ju¿...) odrost palon± kaw±, ¿eby siê tak w oczy nie rzuca³. Ale mam teraz dylemat. Bo kusi mnie znowu zafarbowanie na czarno... W zasadzie w czarnym czujê siê najlepiej, i wydajê mi siê ¿e najlepiej tak wygl±dam. Co widzê na ulicy czarnow³os± dziewczynê, to my¶lê jakie ona ma przepiêkne w³osy, i ¿e ja bym te¿ takie chcia³a... No i nie wiem co robiæ Wróciæ do ukochanej czerni, czy wytrzymaæ...? Jak my¶licie dziewczyny?
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-21, 22:40   #2639
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

z br±zu wrócisz bez problemu to czarnego, wiêc w sumie nie zaszkodzi br±z teraz
ale i tak szybko zatêsknisz
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-22, 09:44   #2640
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

jak myslicie, uda mi sie rozjasnic grzywke e spranej czerni a potem pofarbowac na niebiesko? niebieska farbe mam jakby co
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.