czy gruba kobieta może być sexy? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 15:12   #1351
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Fajnie tu kolezanki radza i cie motywuja, brawo.
Ja to sobie tylko tak mysle ze jezeli Cie tak do jedzenia ciagnie jak mnie do papierosow, to naprawde walka jest ciezka, ALE DO WYGRANIA
Wiec warto, jesli problem na prawde lezy w kg, bo to wcale nie jest pewne.
Buzka Ewelinko
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:55   #1352
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Arrow Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

hmm..bardzo dobre pytanie,wydaje misie ze moze ale dla starszego albo bardziej dojrzalego pokolenia...chodze do 4klasy technikum i wiedze co sie dzieje w szkole....TRAGEDIA..KOMPL ETNY BRAK AKCEPTACJI DLA OsOB Z NAGWAGA NIE WSPOMNE DLA OTYŁYCH... ja naleze do tej drugiej grupy niestety.waze jakies 100 kg/165cm wiem ze to duzo ,ale..wydaje mi sie ze a z reszta mowia mi to inne osoby ze jestem bardzo sprawna ruchowo ,na wf cwiecze ,chodze na basen.spacery..czasam mam wrazenie ze jestem bardziej sprawna jak inne chudsze osoby a krew mnie zalewa jak wiedze ze chudzinki nie cwiczace na wf a majace taka talie i w ogole..wrrr..powracajac do tematu,mysle ze z moim wygladem moge byc sexi ale nie dla kazdego! mysle ze ta granica pogardy osobami otylymi u chlopcow zacierasie w wieku 25lat.niestety rosnie teraz takiepokolenie ktore dziewczyny szczule sie licza,ale wiecie tak na pokaz...widze na moim przykledzie ,jak wiekszosc ludzi dziwi sie ze moj partner jest ze mna..:< smieja sie z niego,bo przeciez jak to moze byc ze szczuply chlopak zadaje sie a nawet gorzej chodzi i jeszcze gorzej wspołżyje z taka kobieta!? nie bede ukrywac tego bo jestesmy ze soba od 4 lat.Wczoraj wlasnie znow padlam ofiara wysmiewaniai dokuczania w szkole psycha znow mi siada z tego powodu.od dziecka bylam gruba.podstawowka..:/ nie zbyt mile bo bylam kozlem ofiarnym,najgorsze jes=dnak bylo gimnazjum:/// mysli samobojcze,prawie spelnione,psycholodzy,ped agodzy i wielki ŻAL...zadajesz pewnie sobie pytanie dlaczego nie schudne? niewiem..nie jest latwo a rozumiec moze mnie tylko osoba gruba. moze brak motywacji,albo jak juz ja mam to 5dni i gasne..druga sprawa pieniadze,trzecia przyzwyczajenia zywieniowe..najbardziej przykre teraz jest dla mnie brak akceptacji..ludzie niechca podac mi reki,nie wiem?? boja sie??tylko czego? ze sie zaraża gruboscia?a moze braku akceptacji innych?bo przeciez z takiemi osobami jak ja sie nierozmawia,kiesys ogladalam taki film ale niepamietam tytulu ,mozektos pamieta?lecial chyba na tvp2 lub tvp1 .mloda ladna szczupla dziewczyna ,cieszaca sie slawa w szkole ,akceptowana ,przebralasiena gruba dziewczyne i ciwszyscy jej adoratorzy,przyjaciele wysmiewali sie a jak okazlo sie ze to ,,ona'' w przebraniu wielki SZOK..Tosamo dzieje siew szolke polskiej.4rok uczesie i przebywam z ,,kolegami'' ida ulica to nawet czesc nie powiedza a nie wspomne o podaniu reki,wszystkim podaja ale nie mi..(kiedy ja wyciagne udaja ze niewidza..mam dwie kolezanki w klaskie ,jedna szczupla troszke mniejsze piersi od moich ale mysle ze D ma,rzuca haslo :kto chce tanczyc ze mna poloneza? las rak! prawie kazdy chlopak,pytam sie ja,kto chce nikt i od razu smiech...( i wysmiewanie sie..bo przeciez jak ze mna mozna sie pokazac...nigdy nie zapomne jak wysmiewali sie jak dowiedzieli sie ze mam chlopaka...ech...tak jak mowie czy ktosjest seksi dla kogos chyba zalezy od swoich wartosci ,i kto na co zwraca uwage.pozdrawiam
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:33   #1353
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
zadajesz pewnie sobie pytanie dlaczego nie schudne? niewiem..nie jest latwo a rozumiec moze mnie tylko osoba gruba. moze brak motywacji,albo jak juz ja mam to 5dni i gasne..druga sprawa pieniadze,
Co masz na myśli?
Cytat:
ludzie niechca podac mi reki,nie wiem?? boja sie??tylko czego? ze sie zaraża gruboscia?a moze braku akceptacji innych?bo przeciez z takiemi osobami jak ja sie nierozmawia

Tosamo dzieje siew szolke polskiej.4rok uczesie i przebywam z ,,kolegami'' ida ulica to nawet czesc nie powiedza a nie wspomne o podaniu reki,wszystkim podaja ale nie mi..(kiedy ja wyciagne udaja ze niewidza..mam dwie kolezanki w klaskie ,jedna szczupla troszke mniejsze piersi od moich ale mysle ze D ma,rzuca haslo :kto chce tanczyc ze mna poloneza? las rak! prawie kazdy chlopak,pytam sie ja,kto chce nikt i od razu smiech...( i wysmiewanie sie..bo przeciez jak ze mna mozna sie pokazac...nigdy nie zapomne jak wysmiewali sie jak dowiedzieli sie ze mam chlopaka...ech..
Przykre, że trafiasz na takich durnych ludzi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:40   #1354
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

hm z tymi pieniedzmi to jest tak ze po prostu zamiast zjesc cos przetwozonego np mielonke musze kupic chudej szynki za 20zl /kg a mam rodzenstwo wiec moja mamanie moze pozolic sobie na duze wydatki,albonp na obiad zamiast nielonego chuda piers zkurczaka:/
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:08   #1355
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
hmm..bardzo dobre pytanie,wydaje misie ze moze ale dla starszego albo bardziej dojrzalego pokolenia...chodze do 4klasy technikum i wiedze co sie dzieje w szkole....TRAGEDIA..KOMPL ETNY BRAK AKCEPTACJI DLA OsOB Z NAGWAGA NIE WSPOMNE DLA OTYŁYCH... ja naleze do tej drugiej grupy niestety.waze jakies 100 kg/165cm wiem ze to duzo ,ale..wydaje mi sie ze a z reszta mowia mi to inne osoby ze jestem bardzo sprawna ruchowo ,na wf cwiecze ,chodze na basen.spacery..czasam mam wrazenie ze jestem bardziej sprawna jak inne chudsze osoby a krew mnie zalewa jak wiedze ze chudzinki nie cwiczace na wf a majace taka talie i w ogole..wrrr..powracajac do tematu,mysle ze z moim wygladem moge byc sexi ale nie dla kazdego! mysle ze ta granica pogardy osobami otylymi u chlopcow zacierasie w wieku 25lat.niestety rosnie teraz takiepokolenie ktore dziewczyny szczule sie licza,ale wiecie tak na pokaz...widze na moim przykledzie ,jak wiekszosc ludzi dziwi sie ze moj partner jest ze mna..:< smieja sie z niego,bo przeciez jak to moze byc ze szczuply chlopak zadaje sie a nawet gorzej chodzi i jeszcze gorzej wspołżyje z taka kobieta!? nie bede ukrywac tego bo jestesmy ze soba od 4 lat.Wczoraj wlasnie znow padlam ofiara wysmiewaniai dokuczania w szkole psycha znow mi siada z tego powodu.od dziecka bylam gruba.podstawowka..:/ nie zbyt mile bo bylam kozlem ofiarnym,najgorsze jes=dnak bylo gimnazjum:/// mysli samobojcze,prawie spelnione,psycholodzy,ped agodzy i wielki ŻAL...zadajesz pewnie sobie pytanie dlaczego nie schudne? niewiem..nie jest latwo a rozumiec moze mnie tylko osoba gruba. moze brak motywacji,albo jak juz ja mam to 5dni i gasne..druga sprawa pieniadze,trzecia przyzwyczajenia zywieniowe..najbardziej przykre teraz jest dla mnie brak akceptacji..ludzie niechca podac mi reki,nie wiem?? boja sie??tylko czego? ze sie zaraża gruboscia?a moze braku akceptacji innych?bo przeciez z takiemi osobami jak ja sie nierozmawia,kiesys ogladalam taki film ale niepamietam tytulu ,mozektos pamieta?lecial chyba na tvp2 lub tvp1 .mloda ladna szczupla dziewczyna ,cieszaca sie slawa w szkole ,akceptowana ,przebralasiena gruba dziewczyne i ciwszyscy jej adoratorzy,przyjaciele wysmiewali sie a jak okazlo sie ze to ,,ona'' w przebraniu wielki SZOK..Tosamo dzieje siew szolke polskiej.4rok uczesie i przebywam z ,,kolegami'' ida ulica to nawet czesc nie powiedza a nie wspomne o podaniu reki,wszystkim podaja ale nie mi..(kiedy ja wyciagne udaja ze niewidza..mam dwie kolezanki w klaskie ,jedna szczupla troszke mniejsze piersi od moich ale mysle ze D ma,rzuca haslo :kto chce tanczyc ze mna poloneza? las rak! prawie kazdy chlopak,pytam sie ja,kto chce nikt i od razu smiech...( i wysmiewanie sie..bo przeciez jak ze mna mozna sie pokazac...nigdy nie zapomne jak wysmiewali sie jak dowiedzieli sie ze mam chlopaka...ech...tak jak mowie czy ktosjest seksi dla kogos chyba zalezy od swoich wartosci ,i kto na co zwraca uwage.pozdrawiam
Bez obrazy, ale sądzę, że po prostu Cię nie lubią. Raczej nie za to, że jesteś otyła. Mam kilka koleżanek, które mają bardzo wyraźną nadwagę - są grube, nie da się tego inaczej określić. I nikt się z nich nie nabija, nikt ich nie tępi, ludzie podają im rękę i normalnie z nimi rozmawiają. W życiu się nie spotkałam z takim traktowaniem osób otyłych czy z nadwagą, o jakim piszesz. Więc moim zdaniem albo obracasz się wśród wyjątkowych buraków, albo ludzie Cię nie lubią za coś innego. Sorry.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:15   #1356
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale sądzę, że po prostu Cię nie lubią. Raczej nie za to, że jesteś otyła. Mam kilka koleżanek, które mają bardzo wyraźną nadwagę - są grube, nie da się tego inaczej określić. I nikt się z nich nie nabija, nikt ich nie tępi, ludzie podają im rękę i normalnie z nimi rozmawiają. W życiu się nie spotkałam z takim traktowaniem osób otyłych czy z nadwagą, o jakim piszesz. Więc moim zdaniem albo obracasz się wśród wyjątkowych buraków, albo ludzie Cię nie lubią za coś innego. Sorry.
A ja się spotkałam. I to nie raz.
Przykład z klasy mojej siostrzenicy. Dziewczyna przy kości nie poszła na bal, bo nikt nie chciał z nią iść, bo z baleronem nikt nie pójdzie, bo wstyd z nią tańczyć, chłopcy ją wyśmiali, jak się juz zdobyła na odwagę i spytała jednego czy z nia pójdzie.
Takich przykładów widziałam wiele.
I tak, nie lubiano tych osób, tych grubych. Ale nie dlatego, ze byli niemili. Tylko dlatego, że byli grubi.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:36   #1357
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A ja się spotkałam. I to nie raz.
Przykład z klasy mojej siostrzenicy. Dziewczyna przy kości nie poszła na bal, bo nikt nie chciał z nią iść, bo z baleronem nikt nie pójdzie, bo wstyd z nią tańczyć, chłopcy ją wyśmiali, jak się juz zdobyła na odwagę i spytała jednego czy z nia pójdzie.
Takich przykładów widziałam wiele.
I tak, nie lubiano tych osób, tych grubych. Ale nie dlatego, ze byli niemili. Tylko dlatego, że byli grubi.
a ja miałam w gimnazjum [! najgorszy okres dla wszelkich `odmienności`] sporo grubszych osób. i z niektórych się właśnie śmiali, jacy to oni nie są tłuści. ale z innych nie, innych bardzo lubili. ale nadwaga/otyłość nie są tu powodem do wyśmiewania, ale raczej `cechą` osoby nielubianej, `rzaczą`, z której można się pośmiać tak samo jak z pryszczy czy lumpeksowych ciuchów. jak się kogoś nie lubi, to się można śmiać ze wszystkiego co go dotyczy.
nie przeczę, że są wyjątki, tłumoki, które mogą rzeczywiście nie lubić kogoś przez jego wagę. ale żeby cała szkoła na raz? nie wierzę, to nie może być tylko kwestia wagi.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 17:18   #1358
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
hm z tymi pieniedzmi to jest tak ze po prostu zamiast zjesc cos przetwozonego np mielonke musze kupic chudej szynki za 20zl /kg a mam rodzenstwo wiec moja mamanie moze pozolic sobie na duze wydatki,albonp na obiad zamiast nielonego chuda piers zkurczaka:/
A z ręką na sercu możesz powiedzieć, że oprócz tego starasz się zdrowo odżywiać? Np nie podjadasz między posiłkami, nie jesz słodyczy, fastfoodów itd?
Uprawiasz jakieś sporty (oprócz wfu) ?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 18:56   #1359
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
hm z tymi pieniedzmi to jest tak ze po prostu zamiast zjesc cos przetwozonego np mielonke musze kupic chudej szynki za 20zl /kg a mam rodzenstwo wiec moja mamanie moze pozolic sobie na duze wydatki,albonp na obiad zamiast nielonego chuda piers zkurczaka:/
Bede brutalna, moze cie dibije ,ale ja zawsze prosto z mostu. Otoz nawet od czystego oleju sie nie przytyje jesli sie go nie spozywa.. ZA DUZO. Kto ci kaze jest tej mielonki tone ? Przeciez od dwoch kromek z mielonka nikt nie utyl. Poza tym jest mnostwo niskokalorycznych tanich produktow, zdrowych produktow typu fasola, mrozone warzywa itd. Takze, mowiac krotko ,walisz stara scieme i oszukujesz sama siebie. Chudniecie nie jest drogie (chyba ze masz, nie wiem, chorobe Hashimoto) , chudniecie wymaga checi, obudz sie.


Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale sądzę, że po prostu Cię nie lubią. Raczej nie za to, że jesteś otyła. Mam kilka koleżanek, które mają bardzo wyraźną nadwagę - są grube, nie da się tego inaczej określić. I nikt się z nich nie nabija, nikt ich nie tępi, ludzie podają im rękę i normalnie z nimi rozmawiają. W życiu się nie spotkałam z takim traktowaniem osób otyłych czy z nadwagą, o jakim piszesz. Więc moim zdaniem albo obracasz się wśród wyjątkowych buraków, albo ludzie Cię nie lubią za coś innego. Sorry.

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a ja miałam w gimnazjum [! najgorszy okres dla wszelkich `odmienności`] sporo grubszych osób. i z niektórych się właśnie śmiali, jacy to oni nie są tłuści. ale z innych nie, innych bardzo lubili. ale nadwaga/otyłość nie są tu powodem do wyśmiewania, ale raczej `cechą` osoby nielubianej, `rzaczą`, z której można się pośmiać tak samo jak z pryszczy czy lumpeksowych ciuchów. jak się kogoś nie lubi, to się można śmiać ze wszystkiego co go dotyczy.
nie przeczę, że są wyjątki, tłumoki, które mogą rzeczywiście nie lubić kogoś przez jego wagę. ale żeby cała szkoła na raz? nie wierzę, to nie może być tylko kwestia wagi.
Zgadzam sie. Znam sporo grubych osob, ktore nie maja z tym problemu, nie sa zahukane itd i otoczenie etz nie ma. Jak masz ywpisane na twarzy, zes ofiara, itd itd, to beda sie na tobie wyzywac. I nawet gdybys schudla do figury sumermodelki nie przestana
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:28   #1360
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Ja waśnie zastrzegłam, że dla mnie "kobiece kształty" to nie nadwaga. Albo odwrotnie - nie lubię, kiedy ktoś tłumaczy nadwagę "kobiecymi kształtami. Odróżniam też kobiety chude od szczupłych. Sama uważam szczupłe za optymalne. Najlepiej szczupłe z ładnymi krągłościami, czyli raczej Longoria niż Liszowska.. Ale tyle w kwestii gustu. To, co mnie drażni to PODEJŚCIE do odchudzania. Idiotyczne jest twierdzenie, że każda za dużo ważąca musi schudnąć, bo .. (zdrowie / nie będzie szczęśliwa / nie będzie atrakcyjna), ale równie głupie jest przekonywanie każdej otyłej osoby, aby zaakceptowała te swoje kilogramy, a jeśli nie potrafi (nie chce..) tego zrobić, to jest pusta, "liczy się mózg, pewność siebie, a nie wielkość tyłka, " bla bla.
a dla mnie kobiece kształty też może mieć kobieta z nadwagą również uważam że nie każda babka z dodatkowymi kilogramami musi od razu się odchudzać i proszę mnie tu nie bić ale nie które kobiety lepiej wyglądają zaokrąglone niż chudsze a co do tytułu wątku moim zdaniem kobieta zaokrąglona , z nadwagą może być seksi ale gruba nie (dla mnie gruba kobieta waży 100 kilo) .Dodam jeszcze że nie zależnie od wagi powinno się ruszać żeby ciało mieć jędrniejsze i brzuch ładniejszy nie mówi tu o desce ale żeby się nie wylewało.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:02   #1361
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Dla jednego będzie sexy dla innego nie Ale ja uważam z pełnym przekonaniem ze gruba kobieta może być seksowna Gruba, pulchna, przy kości.. Może być tak sama seksowna i tak samo nieseksowna jak dziewczyna szczupła, chuda, wychudzona
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 13:24   #1362
NikitaGrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 160
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Dla jednego będzie sexy dla innego nie Ale ja uważam z pełnym przekonaniem ze gruba kobieta może być seksowna Gruba, pulchna, przy kości.. Może być tak sama seksowna i tak samo nieseksowna jak dziewczyna szczupła, chuda, wychudzona
Dokładnie ;-)

Każdy lubi co innego. Mi się kobiety "przy kości" nie podobają. Ale to nie dla mnie one mają być seksowne;-)
__________________
So life's a bitch. What do you want to do, cry about it?
NikitaGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:47   #1363
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
hm z tymi pieniedzmi to jest tak ze po prostu zamiast zjesc cos przetwozonego np mielonke musze kupic chudej szynki za 20zl /kg a mam rodzenstwo wiec moja mamanie moze pozolic sobie na duze wydatki,albonp na obiad zamiast nielonego chuda piers zkurczaka:/
Cóż, jakbym swojego dobrego kolegę słyszała... Ma metr siedemdziesiąt i waży 130 kg, i twierdzi że na dietę go nie stać, a jak mówię "dieta cud to tylko głód" odpowiada "Ale ja się będę źle czuł"...
Tymczasem wg mnie to tylko kwestia silnej woli . Po ciąży w ciągu roku schudłam 30kg, jedząc absolunie wszystko, na czele z boczkiem i czekoladą - tylko w ilościach śladowych Więc nie salaterka sałatki w majonezie tylko łyżeczka od herbaty, nie pięć kajzerek na śniadanie tylko pół kajzerki itd. Szczupłość utrzymuję już wiele lat choć obżartuch ze mnie - ale się trzymam!
Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy kto gruby czy chudy. A nawet byłam bardzo namiętnie zakochana w bardzo otyłym rówieśniku...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:05   #1364
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Agula 88 , panie na fotkach, ktore zalaczylas NIE maja nadwagi nawet. No, moze BMI w gornych granicach, ale nie jestem naka pewna, bo Beyonce, na ten orzyklad, jest dosc wysoka.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:34   #1365
ewelina1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Województwo mazowieckie
Wiadomości: 348
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Witam wszystkich serdecznie Długo nie pisałam,bo też nie miałam o czym...Ale od 2 tygodni jestem na diecie,nie jakoś bardzo rygorystycznej,jem normalnie tylko mniej i ćwiczę ok 1 godz dziennie tak jak lubię.No i dzisiaj miałam pierwsze ważenie.3,5 kg w dwa tygodnie!! Nawet nie wiem jakim cudem!! nie schudłam tyle przez taki czas nawet za ostatnim razem gdy moja dieta była bardzo ostra.Jestem taka szczęśliwa!!
ewelina1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 14:52   #1366
happiness_of_love
Przyczajenie
 
Avatar happiness_of_love
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: domowe zacisze
Wiadomości: 10
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

To, czy wydasz się innym atrakcyjna nie zależy tylko od wyglądu! Głównie chodzi o to, jak sama ze sobą się czujesz - jeśli zaakceptujesz swój wygląd, staniesz się pewniejsza siebie i to będzie widać. Po prostu pokochaj siebie i swoje ciało Na pewno jest cała masa facetów, którym się spodobasz ale przede wszystkim najważniejsze jest, żebyś zaczęła podobać się sama sobie. Wiem, że nie jest to łatwe ale warto nad tym pracować.
__________________
Szczęście ma kolor Jego oczu
happiness_of_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:51   #1367
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 17:20   #1368
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
hahaha

pewnie zaraz ktos nas zjedzie ale ja tez tak uwazam
nadwaga/otylosc to w 99% przypadkow zadne tam choroby a lenistwo i obzarstwo - znam takie przypadki z autopsji - boczki juz niemale , ktos sie zali ,ze przeciez tak malo je, no obiadow to w ogole prawie za to X opakowan chipsow, ciasteczek itp i nie rozumie, ze taka paczka ma tyle kalorii ile ze 3 obiady

i dla mnie - i u kobiet i u mezczyzn- jest to absolutnie nieatrakcyjne
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:09   #1369
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?



To, że Wam się nie podoba to nie znaczy, że każdemu. Dla odmiany ja chyba zaraz zostanę mega zjechana bo dla mnie 98% społeczeństwa jest po prostu brzydka i jako taka jest nieseksowna. I nie ma przeproś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 18:09   #1370
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
hahaha

pewnie zaraz ktos nas zjedzie ale ja tez tak uwazam
nadwaga/otylosc to w 99% przypadkow zadne tam choroby a lenistwo i obzarstwo - znam takie przypadki z autopsji - boczki juz niemale , ktos sie zali ,ze przeciez tak malo je, no obiadow to w ogole prawie za to X opakowan chipsow, ciasteczek itp i nie rozumie, ze taka paczka ma tyle kalorii ile ze 3 obiady

i dla mnie - i u kobiet i u mezczyzn- jest to absolutnie nieatrakcyjne
Ja tak nie uważam. Poczytaj sobie forum chorych na hashimoto. Chorzy tyją bo są chorzy, mają problemy ze stawami, nie maja siły.
W moim bezpośrednim otoczeniu mam 2 znajomych z hashi, 1 z niedoczynnością, czworo z wyciętą tarczycą. Tylko jedna osoba ma wagę w normie. Reszta ma nadwagę. Może nie chorobliwą ale lepiej by wyglądali gdyby schudli. Większość z nich uprawia sporty na tyle ile mogą.
I nadal są tędzy.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:24   #1371
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Ja tak nie uważam. Poczytaj sobie forum chorych na hashimoto. Chorzy tyją bo są chorzy, mają problemy ze stawami, nie maja siły.
W moim bezpośrednim otoczeniu mam 2 znajomych z hashi, 1 z niedoczynnością, czworo z wyciętą tarczycą. Tylko jedna osoba ma wagę w normie. Reszta ma nadwagę. Może nie chorobliwą ale lepiej by wyglądali gdyby schudli. Większość z nich uprawia sporty na tyle ile mogą.
I nadal są tędzy.

A ja tak uwazam

Nie napisalam , ze 100% otylosci wynika z obzarstwa tylko 99 % (oczywiscie jako pewne uproszczenie) - pozostaly procencik zostawilam wlasnei na choroby
ale nie slyszalam, zeby jakas choroba opanowala 20% ludzkosci (czy tam z 50 jesli chodzi o USA ) .
W zdecydowanej wiekoszsci przypadkow to jest lenistwo + zbyt kaloryczna dieta.
Zwlaszcza, ze o dziwo ilosc ludzi z nadwaga/otyloscia wzrasta w panstwach bogatych - zdaje sie,ze w takich Indiach to nie jest wielkim problemem
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:31   #1372
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość

A ja tak uwazam

Nie napisalam , ze 100% otylosci wynika z obzarstwa tylko 99 % (oczywiscie jako pewne uproszczenie) - pozostaly procencik zostawilam wlasnei na choroby
ale nie slyszalam, zeby jakas choroba opanowala 20% ludzkosci (czy tam z 50 jesli chodzi o USA ) .
W zdecydowanej wiekoszsci przypadkow to jest lenistwo + zbyt kaloryczna dieta.
Zwlaszcza, ze o dziwo ilosc ludzi z nadwaga/otyloscia wzrasta w panstwach bogatych - zdaje sie,ze w takich Indiach to nie jest wielkim problemem
lol. jak kulą w płot. jakoś w wakacje na bbc knowlege był program o otyłości nastolatków w indiach. tak jest to coraz większy problem w tym kraju
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:46   #1373
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
hahaha

pewnie zaraz ktos nas zjedzie ale ja tez tak uwazam
nadwaga/otylosc to w 99% przypadkow zadne tam choroby a lenistwo i obzarstwo - znam takie przypadki z autopsji - boczki juz niemale , ktos sie zali ,ze przeciez tak malo je, no obiadow to w ogole prawie za to X opakowan chipsow, ciasteczek itp i nie rozumie, ze taka paczka ma tyle kalorii ile ze 3 obiady

i dla mnie - i u kobiet i u mezczyzn- jest to absolutnie nieatrakcyjne
Nie wiem ile to Waszym zdaniem gruba/nadwaga już, ale kiedyś myślałam podobnie. Dopóki samej mnie nie dotknęła choroba i takie opinie odczuwam jako krzywdzące. Dieta od linijki, 3 razy ćwiczenia na siłowni z trenerem wg wszelkich prawideł dobrane i w ciągu roku waga miała mnie gdzieś. Aż w końcu postawiono mi diagnozę i wiele to nie zmieniło.
Nie dość, że życie pod chorobę, to nadal nie wyglądam tak, jakbym chciała.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:58   #1374
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość

A ja tak uwazam

Nie napisalam , ze 100% otylosci wynika z obzarstwa tylko 99 % (oczywiscie jako pewne uproszczenie) - pozostaly procencik zostawilam wlasnei na choroby
ale nie slyszalam, zeby jakas choroba opanowala 20% ludzkosci (czy tam z 50 jesli chodzi o USA ) .
W zdecydowanej wiekoszsci przypadkow to jest lenistwo + zbyt kaloryczna dieta.
Zwlaszcza, ze o dziwo ilosc ludzi z nadwaga/otyloscia wzrasta w panstwach bogatych - zdaje sie,ze w takich Indiach to nie jest wielkim problemem

Nie odnoszę się plagi otyłości w USA i głodnych dzieci z Indii. Pisze o ludziach jakich znam i widzę na co dzień i o których wiem że coś im dolega. Nie wiem jaki procent moich znajomych stanowi tych 7 osób z z chorą tarczycą.

Ja przyczyn plagi otyłości upatrywałabym w kiepskiej jakości wysoko przetworzonego jedzenia. Jak jesz tanie "plastikowe jedzenie" ono nie dostarcza ważnych dla organizmu mikroelementów, minerałów, witamin. A organizm ich potrzebuje. I ludzie którzy źle się odżywiają , jedzą coraz więcej bo mają łaknienie.

Moim zdaniem warto kupować zdrową, mało przetworzoną żywność, która szybko dociera od producenta do konsumenta. Ale to byłby ideał.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Nie wiem ile to Waszym zdaniem gruba/nadwaga już, ale kiedyś myślałam podobnie. Dopóki samej mnie nie dotknęła choroba i takie opinie odczuwam jako krzywdzące. Dieta od linijki, 3 razy ćwiczenia na siłowni z trenerem wg wszelkich prawideł dobrane i w ciągu roku waga miała mnie gdzieś.Aż w końcu postawiono mi diagnozę i wiele to nie zmieniło.Nie dość, że życie pod chorobę, to nadal nie wyglądam tak, jakbym chciała.
współczuję bo mimo że robisz wszystko co możesz - nie ma rezultatów i na dodatek masz łatkę leniwego obżartucha.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:34   #1375
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


To, że Wam się nie podoba to nie znaczy, że każdemu. Dla odmiany ja chyba zaraz zostanę mega zjechana bo dla mnie 98% społeczeństwa jest po prostu brzydka i jako taka jest nieseksowna. I nie ma przeproś.
mocne słowa Hultaju
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:48   #1376
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Dla mnie ludzie otyli są aseksualni. Z nieprzesadną nadwagą - o ile tłuszcz się nie wylewa spod ubrań, tylko w miarę ok rozkłada się na ciele, a ciuchy są dobrze dobrane - mogą być sexy.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:08   #1377
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
lol. jak kulą w płot. jakoś w wakacje na bbc knowlege był program o otyłości nastolatków w indiach. tak jest to coraz większy problem w tym kraju
Oglądałam ten program, tam na potęge powstają mc donaldy
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:23   #1378
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

powód jest nieistotny, ważny jest fakt, że takie biedne indie też mają plagę otyłości
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:19   #1379
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Oglądałam ten program, tam na potęge powstają mc donaldy
W indyjskim mc donaldzie nie zjesz parszywej jakości wołowiny. Mają świetne burgery wegetariańskie z ciecierzycy i to mogę polecić

Kuchnia indyjska sama w sobie jest bardzo kaloryczna (sosy, placki, ryż) i "tłusta". O ile biedota często gęsto je jeden cienki placek dziennie to bogatsza część społeczeństwa lubi konkretne biesiady spożywcze. Przez wieki pokutowało tam myślenie, że gruby to bogaty. A ponieważ kultura sportu nie jest tam popularna to efekt jest jaki jest. Na taką ilość narodu więcej jest jednak bardzo szczupłych (indusi są naturalnie drobni) niż tłustych.

Więc akurat w pewnej części społeczeństwa jest to problem, nazwijmy tradycyjny. Kanony się zmieniły i osoby większe gabarytowo nie są postrzegane za atrakcyjne. Chociaż ja mam ze dwie albo i trzy koleżanki, które są hmm, naprawdę konkretne i nigdy nie miały problemu z samotnością Dlatego ja twierdzę, że kobiety powyżej pewnej normy mogą być i są sexy dla sporej grupy mężczyzn. Nie popieram jednak otyłości bo nieleczona i zaniedbana bardzo szybko prowadzi do totalnego zjazdu organizmu.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:23   #1380
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Może.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 23:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.