Czarnow³ose;) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-29, 19:19   #3061
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Wiecie mo¿e jaka farba daje intensywn± czerñ, ale z fioletowym po³yskiem ? Na kruczo-czarnych w³osach (farbowanych) taki odcieñ wyjdzie ?
W ogóle jestem ciekawa jak taki odcieñ wygl±da i jak wychodzi.
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-30, 10:09   #3062
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie mo¿e jaka farba daje intensywn± czerñ, ale z fioletowym po³yskiem ? Na kruczo-czarnych w³osach (farbowanych) taki odcieñ wyjdzie ?
W ogóle jestem ciekawa jak taki odcieñ wygl±da i jak wychodzi.
kochana jak na granatowej czerni chcia³a kiedy¶ uzyskaæ fiolet,i kupi³am sobie Ciemny Fiolet z Garnier 100% color.Odcieñ piêêêêkny.moja mam nie mog³a przestaæ zachwycaæ siê moimi w³osami.Wysz³o czarno,z fioletowym po³yskiem.W³osy piêknie siê mieni³y,a kolor bardzo dlugo siê trzyma³. to by³a ta farba http://www.dpj.pl/fotki/g1701d.jpg
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-30, 14:08   #3063
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana jak na granatowej czerni chcia³a kiedy¶ uzyskaæ fiolet,i kupi³am sobie Ciemny Fiolet z Garnier 100% color.Odcieñ piêêêêkny.moja mam nie mog³a przestaæ zachwycaæ siê moimi w³osami.Wysz³o czarno,z fioletowym po³yskiem.W³osy piêknie siê mieni³y,a kolor bardzo dlugo siê trzyma³. to by³a ta farba http://www.dpj.pl/fotki/g1701d.jpg
To na zwyk³a farbowan± czerñ k³ad³a¶ ?
Mo¿e kiedy¶ siê skusze, póki co tylko tak pytam.
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-30, 17:26   #3064
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
To na zwyk³a farbowan± czerñ k³ad³a¶ ?
Mo¿e kiedy¶ siê skusze, póki co tylko tak pytam.
tak na czerñ,chcia³am co¶ minimalnie zmieniæ i nadaæ w³osom fajn± po¶wiatê.Extra wysz³o,kolor jest bardzo trwa³y nawet po miesi±cu by³ taki jakbym dopiero co farbowa³a.Mia³am ten kolor w zimie mama,i znajomi non stop siê zachwycali.Mysleli,¿e to jaka¶ fioletowa czerñ.A to po prostu ciemny fiolet,tylko na czarnych da³ fajn± po¶wiatê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-01, 00:44   #3065
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
tak na czerñ,chcia³am co¶ minimalnie zmieniæ i nadaæ w³osom fajn± po¶wiatê.Extra wysz³o,kolor jest bardzo trwa³y nawet po miesi±cu by³ taki jakbym dopiero co farbowa³a.Mia³am ten kolor w zimie mama,i znajomi non stop siê zachwycali.Mysleli,¿e to jaka¶ fioletowa czerñ.A to po prostu ciemny fiolet,tylko na czarnych da³ fajn± po¶wiatê
Ok bêdê pamiêtaæ o takiej mo¿liwo¶ci, dziêki
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-01, 12:03   #3066
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki makija¿ stosujecie do czarnych w³osów, mocny czy delikatny ? W ogóle delikatny makija¿ pasuje do czarnych w³osów ?

W ogóle uwa¿acie ¿e czarne w³osy faktycznie postarzaj± czy w Waszym wypadku wygl±dacie w nich ¶wie¿o i m³odo ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-01, 15:35   #3067
Witebskaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki makija¿ stosujecie do czarnych w³osów, mocny czy delikatny ? W ogóle delikatny makija¿ pasuje do czarnych w³osów ?

W ogóle uwa¿acie ¿e czarne w³osy faktycznie postarzaj± czy w Waszym wypadku wygl±dacie w nich ¶wie¿o i m³odo ?
No w³a¶nie? Ja mam czarny granat i nie wiem czy mam u¿ywaæ ciemnych podk³adów i malowac oczy na czarno czy lepiej nie ??
Witebskaola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 08:33   #3068
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

ja w czarnych wygl±dam wyrazi¶cie, nie staro:b rzydal: nigdy w zyciu ciemnych podk³adów, no chyba ¿e kto¶ ma naturalnie ciemn± cerê. ja mam raczej jasn± (zima bardzo jasn±) i tego siê trzymam. kontrast jasna cera+ciemne wlosy jest dla mnie ¶liczny.

wiecie, przysz³am siê po¿aliæ - wypróbowa³am wczoraj szampon koloryzuj±cy CZARNY, ale moje jasne odrosty (nie chcia³am farbowaæ odrostów, ale poniewa¿ to starsznie wygl±da, da³am szampon) chwyci³o na rudy br±z
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-02, 09:23   #3069
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
ja w czarnych wygl±dam wyrazi¶cie, nie staro:b rzydal: nigdy w zyciu ciemnych podk³adów, no chyba ¿e kto¶ ma naturalnie ciemn± cerê. ja mam raczej jasn± (zima bardzo jasn±) i tego siê trzymam. kontrast jasna cera+ciemne wlosy jest dla mnie ¶liczny.

wiecie, przysz³am siê po¿aliæ - wypróbowa³am wczoraj szampon koloryzuj±cy CZARNY, ale moje jasne odrosty (nie chcia³am farbowaæ odrostów, ale poniewa¿ to starsznie wygl±da, da³am szampon) chwyci³o na rudy br±z
Cytat:
Napisane przez Witebskaola Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie? Ja mam czarny granat i nie wiem czy mam u¿ywaæ ciemnych podk³adów i malowac oczy na czarno czy lepiej nie ??
Ja kiedy¶ jak jeszcze przyciemnia³am skórê malowa³am siê nawet na czarno Wtedy mi siê wydawa³o, ¿e dobrze wygl±dam, teraz jestem innego zdania Ju¿ nie lubiê tak przesadzonego makija¿u, lubiê wygl±daæ naturalnie Tylko delikatnie podkre¶liæ urodê. I nie wiem czy maj±c czarne w³osy nie wygl±da to trochê...md³o ? Do tego mam teraz jasn± skórê.
Ja w czarnych w³osach te¿ wygl±dam m³odo Zw³aszcza jak delikatnie siê umalujê to ju¿ w ogóle Ale to chyba plus
Co do podkre¶lonego to dziwie siê, ¿e tak wysz³o
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-02, 16:37   #3070
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedy¶ jak jeszcze przyciemnia³am skórê malowa³am siê nawet na czarno Wtedy mi siê wydawa³o, ¿e dobrze wygl±dam, teraz jestem innego zdania Ju¿ nie lubiê tak przesadzonego makija¿u, lubiê wygl±daæ naturalnie Tylko delikatnie podkre¶liæ urodê. I nie wiem czy maj±c czarne w³osy nie wygl±da to trochê...md³o ? Do tego mam teraz jasn± skórê.
Ja w czarnych w³osach te¿ wygl±dam m³odo Zw³aszcza jak delikatnie siê umalujê to ju¿ w ogóle Ale to chyba plus
Co do podkre¶lonego to dziwie siê, ¿e tak wysz³o
Moim zdaniem ciemne w³osy ³adnie wygl±daj± i do ciemnej i do jasnej karnacji zale¿y co komu pasuje oraz jaki ma naturalny kolor skóry poco na si³ê siê przyciemniaæ i odwrotnie.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:01
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-02, 18:21   #3071
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

Jak± polecacie czarn± albo kruczo czarn± farbê do w³osów? Mia³am ju¿ kiedy¶ czarne w³osy ale kobieta zmienn± jest. Ostatnio nak³ada³am farbê ciemny br±z (s± prze¶wity rudego). Na w³osach mam chyba ka¿dy odcieñ br±zu i rudo¶ci Najlepiej siê czu³am w czarnych ,ale w s³oñcu i tak mia³y przeb³yski br±zu a ja chcê mieæ CZARNE CZARNE CZARNE w s³oñcu te¿ jak± farbê proponujecie?
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 18:57   #3072
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem ciemne w³osy ³adnie wygl±daj± i do ciemnej i do jasnej karnacji zale¿y co komu pasuje oraz jaki ma naturalny kolor skóry poco na si³ê siê przyciemniaæ i odwrotnie.
Teraz te¿ tak uwa¿am Ju¿ siê na si³ê nie przyciemniam i polubi³am swoj± jasn± karnacjê

Te dziewczyny na zdjêciach maj± mocny makija¿, jestem ciekawa czy w delikatnym te¿ równie dobrze by wygl±da³y...
Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± polecacie czarn± albo kruczo czarn± farbê do w³osów? Mia³am ju¿ kiedy¶ czarne w³osy ale kobieta zmienn± jest. Ostatnio nak³ada³am farbê ciemny br±z (s± prze¶wity rudego). Na w³osach mam chyba ka¿dy odcieñ br±zu i rudo¶ci Najlepiej siê czu³am w czarnych ,ale w s³oñcu i tak mia³y przeb³yski br±zu a ja chcê mieæ CZARNE CZARNE CZARNE w s³oñcu te¿ jak± farbê proponujecie?
Brillance, Krucza Czerñ Jest mega czarna.
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-10-02 o 18:59
Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-04, 11:13   #3073
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

co do makija¿u,przy czarnych w³osach lubiê mocniej podkre¶laæ oczy,nie lubiê naturalnego makija¿u u siebie,np tylko tusz i b³yszczyk.Wtedy mam wra¿enie,¿e w oczy rzucaja sie tylko moje czarne w³osy i blada cera.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Witebskaola Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie? Ja mam czarny granat i nie wiem czy mam u¿ywaæ ciemnych podk³adów i malowac oczy na czarno czy lepiej nie ??
je¶li masz jasn± cerê uzywaj podkladów dobranych do koloru cery,chyba nie chcesz wygladac jak ciemnej masce

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-04 o 11:14
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-04, 18:15   #3074
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie mo¿e jaka farba daje intensywn± czerñ, ale z fioletowym po³yskiem ? Na kruczo-czarnych w³osach (farbowanych) taki odcieñ wyjdzie ?
W ogóle jestem ciekawa jak taki odcieñ wygl±da i jak wychodzi.

a probowalas kiedys odcienia blue velvet ?ja kiedys uzywalam tylko szamponu bo farba trwala juz miala inny odcien ale mi sie bardzo podobal pasuje kazdemu a jest wlasnie ciemny z takim polyskiem jakby sliwki

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki makija¿ stosujecie do czarnych w³osów, mocny czy delikatny ? W ogóle delikatny makija¿ pasuje do czarnych w³osów ?

W ogóle uwa¿acie ¿e czarne w³osy faktycznie postarzaj± czy w Waszym wypadku wygl±dacie w nich ¶wie¿o i m³odo ?
zley od rysow twarzy itd bo ja jak mialam czarne i zrobilam mociejszy makijaz to mialam taka zmeczona przytloczona twarz i wogole czarny mnie bardzo postarza wygladam na taka niewyspana itp dlatego farbuje na braz ,a ja tak kocham czarny
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskona³ym. Potrafi siê regenerowaæ po ekstremalnie ciê¿kich do¶wiadczeniach. Przetrwa wszystko...''

W³osy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k³aczków
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-04, 20:32   #3075
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez joanna871 Poka¿ wiadomo¶æ
a probowalas kiedys odcienia blue velvet ?ja kiedys uzywalam tylko szamponu bo farba trwala juz miala inny odcien ale mi sie bardzo podobal pasuje kazdemu a jest wlasnie ciemny z takim polyskiem jakby sliwki

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



zley od rysow twarzy itd bo ja jak mialam czarne i zrobilam mociejszy makijaz to mialam taka zmeczona przytloczona twarz i wogole czarny mnie bardzo postarza wygladam na taka niewyspana itp dlatego farbuje na braz ,a ja tak kocham czarny
Nie próbowa³am, mo¿e kiedy¶ siê skusze na ten szampon Póki co tylko siê dopytujê, jak w przysz³o¶ci znudzi mnie zwyk³a czerñ

Ja mam czarne i jak siê mocno malowa³am to faktycznie starzej wygl±da³am i po prostu gorzej, teraz to widzê. Obecnie malujê siê delikatnie, czasami nawet minimalnie do tego mam jasn± skórê i wygl±dam m³odo i dobrze w tym po³±czeniu. Czerñ mi pasuje najbardziej. Mam 20 lat a mimo czarnych w³osów wygl±dam na 18
Wiêc zale¿y co komu pasuje
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 20:57   #3076
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie próbowa³am, mo¿e kiedy¶ siê skusze na ten szampon Póki co tylko siê dopytujê, jak w przysz³o¶ci znudzi mnie zwyk³a czerñ

Ja mam czarne i jak siê mocno malowa³am to faktycznie starzej wygl±da³am i po prostu gorzej, teraz to widzê. Obecnie malujê siê delikatnie, czasami nawet minimalnie do tego mam jasn± skórê i wygl±dam m³odo i dobrze w tym po³±czeniu. Czerñ mi pasuje najbardziej. Mam 20 lat a mimo czarnych w³osów wygl±dam na 18
Wiêc zale¿y co komu pasuje
ja sie najlepiej czuje w czerni i niby wszyscy mi mowia ze najlepiej mi w ciemnych,niby mnie postarza ale obcy ludzie np daja mi mniej lat niz mam najczesciej ,ale roznie to bywa,a z tym makijazem to fakt ,najlepiej maja brazowookie nie mowiac juz o czarnych oczach ,wtedy jest super kontrast z wlosami i wystarczy delikatny makijaz oczu albo nawet wcale ,a ja mam male ozy ,slabe rysy i jakos nie moge sie odnalezc ale zdecydowaie mi lepiej w naturalnym makijazu ,tez mi to kazdy mowi
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskona³ym. Potrafi siê regenerowaæ po ekstremalnie ciê¿kich do¶wiadczeniach. Przetrwa wszystko...''

W³osy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k³aczków
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 05:48   #3077
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez joanna871 Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie najlepiej czuje w czerni i niby wszyscy mi mowia ze najlepiej mi w ciemnych,niby mnie postarza ale obcy ludzie np daja mi mniej lat niz mam najczesciej ,ale roznie to bywa,a z tym makijazem to fakt ,najlepiej maja brazowookie nie mowiac juz o czarnych oczach ,wtedy jest super kontrast z wlosami i wystarczy delikatny makijaz oczu albo nawet wcale ,a ja mam male ozy ,slabe rysy i jakos nie moge sie odnalezc ale zdecydowaie mi lepiej w naturalnym makijazu ,tez mi to kazdy mowi
Ja co prawda mam ciemniejsze oczy, ale niebieskie, a strasznie podobaj± mi siê jasne I faktycznie delikatniejszy makija¿ najczê¶ciej lepiej wygl±da ni¿ mocniejszy, który faktycznie czêsto postarza Ale to te¿ zale¿y kto siê w jakim lepiej czuje. Podobaj± mi siê u kobiet delikatne rysy twarzy a do tego bardzo mocny makija¿ i osoba odbiera sobie wiele uroku.
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 14:28   #3078
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja co prawda mam ciemniejsze oczy, ale niebieskie, a strasznie podobaj± mi siê jasne I faktycznie delikatniejszy makija¿ najczê¶ciej lepiej wygl±da ni¿ mocniejszy, który faktycznie czêsto postarza Ale to te¿ zale¿y kto siê w jakim lepiej czuje. Podobaj± mi siê u kobiet delikatne rysy twarzy a do tego bardzo mocny makija¿ i osoba odbiera sobie wiele uroku.
masz racjê,wa¿ne jak kto siê czuje.Ja mam delikatne rysy,jasnoniebieskie oczy ale nie wyobra¿am sobie makijazu bez podkre¶lonych oczu,obojêtnie czy mia³am w³osy br±zowe,rude czy czarne nie mówiê tu oczywi¶cie o tonie tapety na twarzy,ale o ró¿u,czarnej kredce na górnej powiece,lub eyelinerze.chyba mnie to nie postarza bo mam 25 lat,a nadal w sklepie pytaj± mnie o dowód gdy czasem kupuje alkohol...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 14:35   #3079
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

mnie te¿ pytaj± czasem o dowód, hehe
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 16:00   #3080
gosiuulka
Przyczajenie
 
Avatar gosiuulka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Czarnow³ose;)

czesc dziewczynki ja wczoraj rozjasnilam wlosy z czarnych ale wyszla taka tragedia ze juz wole czarne jednolite niz braz w ciapki i dzisiaj znowu nakladam spowrotem czarna farbe. kupilam syossa granatowa czern wiec sprawdze jej trwalosc na rozjasnianych
gosiuulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 21:22   #3081
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê,wa¿ne jak kto siê czuje.Ja mam delikatne rysy,jasnoniebieskie oczy ale nie wyobra¿am sobie makijazu bez podkre¶lonych oczu,obojêtnie czy mia³am w³osy br±zowe,rude czy czarne nie mówiê tu oczywi¶cie o tonie tapety na twarzy,ale o ró¿u,czarnej kredce na górnej powiece,lub eyelinerze.chyba mnie to nie postarza bo mam 25 lat,a nadal w sklepie pytaj± mnie o dowód gdy czasem kupuje alkohol...
Dlatego najwa¿niejsze ¿eby samemu dobrze czuæ siê w swoim makija¿u.A kreska na górnej powiece nie oznacza mocnego makija¿u, przynajmniej dla mnie. A m³ody wygl±d na d³ugo to zawsze jest jaki¶ plus


Dziewczyny mam pytanie. Czarna farba trochê mi siê wyp³uka³a i pod s³oñce mam wyra¼ne br±zowe refleksy, farbowa³am miesi±c temu krucz± czerni±, gdybym teraz na³o¿y³a na w³osy hebanow± czerñ to odrosty nie wysz³yby ja¶niejsze tak jak na³o¿enie ciemnego br±zu ?
Kiedy¶ u¿y³am naturalnej czerni z Loreala i wyszed³ mi br±z na odrostach a potem szybko siê wyp³uka³ I nie chce powtórzyæ tej sytuacji, a taka hebanowa czerñ podoba mi siê bardzo
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 10:41   #3082
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego najwa¿niejsze ¿eby samemu dobrze czuæ siê w swoim makija¿u.A kreska na górnej powiece nie oznacza mocnego makija¿u, przynajmniej dla mnie. A m³ody wygl±d na d³ugo to zawsze jest jaki¶ plus


Dziewczyny mam pytanie. Czarna farba trochê mi siê wyp³uka³a i pod s³oñce mam wyra¼ne br±zowe refleksy, farbowa³am miesi±c temu krucz± czerni±, gdybym teraz na³o¿y³a na w³osy hebanow± czerñ to odrosty nie wysz³yby ja¶niejsze tak jak na³o¿enie ciemnego br±zu ?
Kiedy¶ u¿y³am naturalnej czerni z Loreala i wyszed³ mi br±z na odrostach a potem szybko siê wyp³uka³ I nie chce powtórzyæ tej sytuacji, a taka hebanowa czerñ podoba mi siê bardzo
wiesz,ja czêsto u¿ywam na zmianê albo granatu,albo zwyk³ej czerni albo hebanowej i nigdy moje odrosty nie ró¿ni³y siê od reszty w³osów.Ale ja naturalne mam do¶æ ciemne,taki popielaty br±z.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

to Brillance Ci siê tak szybko zmy³??kurcze mi to jeszcze po 2 miesi±cach ten granat siê trzyma
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 13:02   #3083
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz,ja czêsto u¿ywam na zmianê albo granatu,albo zwyk³ej czerni albo hebanowej i nigdy moje odrosty nie ró¿ni³y siê od reszty w³osów.Ale ja naturalne mam do¶æ ciemne,taki popielaty br±z.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

to Brillance Ci siê tak szybko zmy³??kurcze mi to jeszcze po 2 miesi±cach ten granat siê trzyma
O to fajnie, a hebanow± czerñ mia³a¶ z jakiej firmy ?
Tak zmywa siê, ale teraz wyj±tkowo mnie to cieszy, bo mam ochotê na czerñ z br±zowym po³yskiem Czyli tak± hebanow±
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 13:11   #3084
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
O to fajnie, a hebanow± czerñ mia³a¶ z jakiej firmy ?
Tak zmywa siê, ale teraz wyj±tkowo mnie to cieszy, bo mam ochotê na czerñ z br±zowym po³yskiem Czyli tak± hebanow±
Hebanow± Czern mia³am z Joanny,ale szczerze nie polecam,bo ta farby wysusza i w³osy mi po niej troszkê wypada³y.Mo¿esz spróbowaæ,mo¿e u Ciebie nie bedzie Ok,w ka¿dym razie ja nie polecamfajn± hebanow± czerñ ma Casting
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 13:17   #3085
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Hebanow± Czern mia³am z Joanny,ale szczerze nie polecam,bo ta farby wysusza i w³osy mi po niej troszkê wypada³y.Mo¿esz spróbowaæ,mo¿e u Ciebie nie bedzie Ok,w ka¿dym razie ja nie polecamfajn± hebanow± czerñ ma Casting
Mi Casting strasznie szybko siê wyp³ukuje, Joanny siê bojê, bo s³ysza³am z³e opinie o niej.

A Natural&Easy ? Mia³a która¶ z Was ? Kolor faktycznie wychodzi z br±zow± po¶wiat± ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 13:59   #3086
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

nie wiem jakie jeszcze firmy maja hebanow± czerñ,mi osobi¶cie ten kolor nie podszed³...u mnie to wyglada³o jak sprana czerñ,ani to czarne ani br±zowe.Nie podoba³o mi siê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-08, 21:59   #3087
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Czarnow³ose;)

ostatnio chodzi mi po g³owie my¶l zeby przefarbowaæ siê na czarno nie wiem czy ten kolor bêdzie mi pasowa³, wcze¶niej farbowa³am siê na ciemne br±zy jednak ten kolor b³yskawicznie wymywa³ siê z moich w³osów nawet kiedy malowa³am fryzjersk± farb± kolor by³ ciemny ledwo przez 2-3 tygodnie a ja tak dobrze czuje sie w ciemnych kolorach

jak myslicie dziewczyny czy jest szansa ze po pofarbowaniu na czarno kolor ten utrzyma siê d³u¿ej na moich w³osach ni¿ te br±zy ??
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 07:27   #3088
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Napewno bedzie ciemniejszy niz ciemny br±z i nie zmyje sie tak bardzo a jak juz to wlasnie do ciemnego brazu.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 09:35   #3089
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Czarnow³ose;)

dzieki za odpowied¼

wiêc chyba zaryzykuje z t± czerni±. Kupiê jak±¶ farbe pallette ( te s± podobno najmocniejsze) i bedê siê modliæ zeby kolor wyszed³ i sie utrzyma³
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 20:18   #3090
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem jakie jeszcze firmy maja hebanow± czerñ,mi osobi¶cie ten kolor nie podszed³...u mnie to wyglada³o jak sprana czerñ,ani to czarne ani br±zowe.Nie podoba³o mi siê
To dobrze wiedzieæ, bo w³a¶nie taki efekt spranej czerni jest nie za ciekawy dla mnie.
Kupi³am farbê Wellaton w piance, kolor to oczywi¶cie czerñ. Jednak przy niej zostanê, bo najlepiej w niej wygl±dam i siê czujê
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.