Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 17:59   #151
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

A mogłybyście wstawić zdjęcia postaci która wygląda "kobieco" (zarówno ubiór jak i makijaż, typ twarzy) oraz "dziewczęco, nastolatkowo"(z twarzy i ubioru) ???
Bo czytając ten wątek autentycznie się gubię - część z Was chyba na prawdę chce się postarzyć do granic możliwości i szczerze mówiąc kompletnie tego nie rozumiem


do tej pory myślałam że da się to wypośrodkować, czyli wyglądać młodzieńczo ale zarazem kobieco, a teraz jak widać są dwa skrajnie różne imidże.... wow
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:09   #152
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

temat brzmi: z dziewczynek.... Chodzi raczej nie o wygląd dziewczęcy, ale o młodzieżowy. Zdjęciami nie dysponuję, ale chodzi o porzucenie noszonych codziennie adidasow z jęzorem (czy raczej, nikeów) i bluz z kapturem na rzecz czegoś bardziej kobiecego, np. tak jak zdjęcia parę postów wyżej.

Choć nie chodzi też o to, żeby codziennie chodzić w koszuli! Np. od wczoraj jestem na urlopie i na spacer, na przekór noszonym na co dzień szpilkom, które uwielbiam, założylam luźne jeansy, buty z jęzorem i kurtke nike i poszłam na spacer po lesie. Ot!

Chodzi o to, by w sytuacjach bardziej oficjalnych (w pierwszej pracy - nawet jeżeli nie obowiązuje tam ścisły dress code, na spotkaniu z promotorem) nie pojawiać się w sportowych butach, ale bardziej adekwatnie do wieku i okazji. I nie chodzi tez o to, by 17latki nosiły się tak jak ja, w wieku 25 lat. I ja nie zamierzam się nosić jak moja matka.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-10-02 o 18:14
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:35   #153
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

witam chciałabym dołączyć, mój problem polega na tym, że mam pełno zwykłych ciuchów, których chciałabym się pozbyć, ponieważ zawsze planuję się ładnie ubrać nastepnego dnia, a potem kończy się na tym, że ubieram byle co i jak na złość potykam kogoś, kogo chciałabym spotkać jal wyglądałabym duuużo lepiej niż wyglądam chiałabym się całkowicie pozbyć takich zwykłych ciuchów, ponieważ gdy ich nie będę mieć, będę musiała się ładnie ubierać, poprostu nie miałabym wyjscia mam w szafie kilka bardzo fajnych ciuchów, ale rzadko je noszę, musze to zmienić
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:35   #154
lykka
Raczkowanie
 
Avatar lykka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 36
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....

Wydaje mi się, że to wszystko przez wykreowany styl przez media...dziewczyny lekko po 20 ubierające się jak poważne kobiety, które wcale nie są zobowiązane pracą, rodziną by wyglądać no właśnie... dorosło.

Nie wiem czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09f554966db1cedf_rachel-bilson-49.jpg (67,2 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0666.jpg (43,6 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31036_118170781546413_100000604744880_192681_43198_n.jpg (36,7 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1287090620496963_large.jpg (32,6 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imdg-set.jpg (19,1 KB, 276 załadowań)
lykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:42   #155
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....

Wydaje mi się, że to wszystko przez wykreowany styl przez media...dziewczyny lekko po 20 ubierające się jak poważne kobiety, które wcale nie są zobowiązane pracą, rodziną by wyglądać no właśnie... dorosło.

Nie wiem czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
te, które pokazałaś są właśnie kobiece i dziewczęce jednocześnie - jako przeciwstawne do bluz, luźnych dżinsów i trampek ja w pracy mam raczej narzucony dress code, ale to, co pokazałaś w swoim poście właśnie się nadaje, czyli elegancko ale niezobowiązująco w garsonki raczej nie wskoczę
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 08:46   #156
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....
Wydaje mi się, że to wszystko przez wykreowany styl przez media...dziewczyny lekko po 20 ubierające się jak poważne kobiety, które wcale nie są zobowiązane pracą, rodziną by wyglądać no właśnie... dorosło.
Nie wiem czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
Najwyraźniej niedokładnie przeczytałaś nasze wypowiedzi, bo wyglądać kobieco nie znaczy wyglądać staro... nie bardzo rozumiem, jak zamiana trampek na lekki obcas czy workowatych dżinsów i legginsów na sukienki i rajstopy ma się do robienia z siebie "starej maleńkiej"? 20-latka jest już dorosłą kobietą A że lista zawiera rzeczy w stylu kobiety 30-letniej... cóż, może dlatego, ze niektórym z nas bliżej do trzydziestki niż dwudziestki Zdjęcia 40-letniej stylistki zamieściłam ja, bo do własnie takiej elegancji dążę, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale nie nosi ona grafitowych garsonek z lat 90-tych czy żakardowych, wyglądajacych jak obicie kanapy płaszczy ( chociaż widziałam kilka pięknych, żakardowych, świetnie skrojonych, którymi bym nie pogardziła...), tylko własnie jest tam kolor, jest współczesny fason, ale wszystko ma smak i jest eleganckie Nikt tu też nie twierdzi, ze noszenie dżinsów jest nieeleganckie czy że w "pewnym wieku nie wypada", wręcz przeciwnie- dobrze skrojone, o dobranym do sylwetki fasonie, mogą zdziałać cuda i odjąć dojrzałej kobiecie kilka lat, a z np. pudrową marynarką i ładnymi szpilkami-elegancki zestaw do pracy( Hipokryzjo- bardzo fajne zestawy szczególnie pierwsza garsonka ) A zdjęcia, które zamieściłaś są bardzo trafione Każdy z tych zestawów zawiera elementy stroju, o które powiększyłabym moja szafę- proste rzeczy, które ze sobą zestawione (nawet tylko te przedstawione!) stworzą z kilku elementów kilkanasnie zestawów jezeli masz więcej takich zdjęć to zamieść, chętnie poszukam wzorów i inspiracji
Kurakowa Śliczna ta bluzka z H&M zwiewna, mierzyłam zieloną, ale kiepsko na mnie leżała co nie zmienia faktu, ze jest bardzo w temacie
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka

Edytowane przez suzuranka
Czas edycji: 2011-10-03 o 08:48
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 11:54   #157
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

to wklejam zdjęcia pochodzą z bloga: www.wuwuzela.pinger.pl

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Najwyraźniej niedokładnie przeczytałaś nasze wypowiedzi, bo wyglądać kobieco nie znaczy wyglądać staro... nie bardzo rozumiem, jak zamiana trampek na lekki obcas czy workowatych dżinsów i legginsów na sukienki i rajstopy ma się do robienia z siebie "starej maleńkiej"? 20-latka jest już dorosłą kobietą A że lista zawiera rzeczy w stylu kobiety 30-letniej... cóż, może dlatego, ze niektórym z nas bliżej do trzydziestki niż dwudziestki Zdjęcia 40-letniej stylistki zamieściłam ja, bo do własnie takiej elegancji dążę, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale nie nosi ona grafitowych garsonek z lat 90-tych czy żakardowych, wyglądajacych jak obicie kanapy płaszczy ( chociaż widziałam kilka pięknych, żakardowych, świetnie skrojonych, którymi bym nie pogardziła...), tylko własnie jest tam kolor, jest współczesny fason, ale wszystko ma smak i jest eleganckie Nikt tu też nie twierdzi, ze noszenie dżinsów jest nieeleganckie czy że w "pewnym wieku nie wypada", wręcz przeciwnie- dobrze skrojone, o dobranym do sylwetki fasonie, mogą zdziałać cuda i odjąć dojrzałej kobiecie kilka lat, a z np. pudrową marynarką i ładnymi szpilkami-elegancki zestaw do pracy( Hipokryzjo- bardzo fajne zestawy szczególnie pierwsza garsonka ) A zdjęcia, które zamieściłaś są bardzo trafione Każdy z tych zestawów zawiera elementy stroju, o które powiększyłabym moja szafę- proste rzeczy, które ze sobą zestawione (nawet tylko te przedstawione!) stworzą z kilku elementów kilkanasnie zestawów jezeli masz więcej takich zdjęć to zamieść, chętnie poszukam wzorów i inspiracji
Kurakowa Śliczna ta bluzka z H&M zwiewna, mierzyłam zieloną, ale kiepsko na mnie leżała co nie zmienia faktu, ze jest bardzo w temacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0883.jpg (31,2 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2620.jpg (36,3 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2444.jpg (36,5 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diesel-red.jpg (75,0 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4bfd2dd1002c6dba4e121a60.jpg (67,9 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2289.jpg (33,5 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN22zzz99.jpg (31,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2292.jpg (19,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2231.jpg (33,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02251-768x1024.jpg (41,5 KB, 161 załadowań)
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 12:00   #158
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....

Wydaje mi się, że to wszystko przez wykreowany styl przez media...dziewczyny lekko po 20 ubierające się jak poważne kobiety, które wcale nie są zobowiązane pracą, rodziną by wyglądać no właśnie... dorosło.

Nie wiem czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
które rzeczy są wg Ciebie już w stylu kobiety około 30? marynarka? trencz? wydaje mi się, że wszystko zależy od kroju i fasony. Może być trencz, którego nie założy kobieta 20letnia bo rzeczywiście ją postarzy i będzie źle wyglądać. To działa w 2 strony.
Nie każdy lubi nosić się na sportowa. Ja np. źle się czuję w bluzie i adidasach. I takowych nie mam. A z pewnością nie wyglądam jak 30letnia kobieta.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2011-10-03 o 12:01
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 13:12   #159
lykka
Raczkowanie
 
Avatar lykka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 36
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziewczyny spokojnie...nie trzeba nastawiać się tak wrogo Zwyczajnie z obserwacji widzę, że można popaść aż za bardzo w elegancję i wyglądać śmiesznie staro, wydaje mi się, że jak ma się smak i gust, to nawet te koszulki z nadrukami z połączeniu z jakąś stonowaną reszta, będą wyglądać kobieco, a jednak jeszcze "pachnieć" nutką młodość.

Tak 20 latka, to już kobieta, ale dopiero na początku swojej drogi i szkoda tracić swobodę i luz! , a wierzcie mi trampki nie oznaczają rezygnacji z bycia kobiecą, trzeba wypośrodkować i będzie elegancko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0668.jpg (49,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31036_118169784879846_100000604744880_192663_1599230_n.jpg (36,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1492557_lookbook.jpg (33,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1263026918.jpg (33,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1788993324.jpg (39,4 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Actress_Rachel_Bilson_51b6.jpg (51,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessam-1.jpg (61,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_l3ghc8njqv1qbt8b8o1_500_large.jpg (37,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjJyamFJMVZDM3hHajg3aHFaOEhTbFEAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg (24,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgd-set.jpg (18,5 KB, 172 załadowań)
lykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 13:49   #160
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziewczyny temat dla mnie

Ja też w tamtym roku w szafie miałam ciuchy codzienne plus jakieś imprezowe, nic romantycznego, kobiecego czy eleganckiego. Wogóle bałam się koszul bo trudno było mi kupić koszulę, która byłaby na mnie dobra (mam wąską talię i dużyyyy biust 65H), tak samo było z marynarkami...

Już od jakiegoś roku staram się kupować właśnie takie ciuchy i czasem za jedną koszulą, zeby dobrze leżała potrafię kilka godzin buszować z galerii handlowej ale cel musi zostać osiągnięty

W sumie też dopiero niedawno mi braffiterka (dobrze to napisałam) dobrała właściwy rozmiar biustonosza i od razu ciuchy inaczej na człowieku leżą jak biust jest na swoim miejscu

Właśnie choruje na jakas marynarkę w żywym niebieskim kolorze i pudrową romantyczną koszule taką zwiewną (nie wiem jak to wytłumaczyć jak znajde gdzieś foto w necie o co mi chodzi to wkleje) i będę polować w tym tygodniu.

Oj gdyby mi fundusze pozwalały to ja bym teraz połowy ciuchów z szafy się pozbyła
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 14:10   #161
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

[QUOTE=lykka;29756910]Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....[QUOTE=lykka;29756910]


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
które rzeczy są wg Ciebie już w stylu kobiety około 30? marynarka? trencz? wydaje mi się, że wszystko zależy od kroju i fasony. Może być trencz, którego nie założy kobieta 20letnia bo rzeczywiście ją postarzy i będzie źle wyglądać. To działa w 2 strony.
Nie każdy lubi nosić się na sportowa. Ja np. źle się czuję w bluzie i adidasach. I takowych nie mam. A z pewnością nie wyglądam jak 30letnia kobieta.
Proszę, skończcie już z tymi 30-stkami, czuję sie, jakbym była jedną noga w grobie

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie...nie trzeba nastawiać się tak wrogo Zwyczajnie z obserwacji widzę, że można popaść aż za bardzo w elegancję i wyglądać śmiesznie staro, wydaje mi się, że jak ma się smak i gust, to nawet te koszulki z nadrukami z połączeniu z jakąś stonowaną reszta, będą wyglądać kobieco, a jednak jeszcze "pachnieć" nutką młodość.

Tak 20 latka, to już kobieta, ale dopiero na początku swojej drogi i szkoda tracić swobodę i luz! , a wierzcie mi trampki nie oznaczają rezygnacji z bycia kobiecą, trzeba wypośrodkować i będzie elegancko
Nikt nie jest nastawiony wrogo, to tylko ożywiona dyskusja Oczywiście, sam fakt ubrania obcasów i sukienki nie uczyni ze mnie "super kobiecej 100% kobiety", dana osoba może ubrać dżinsy i wyciągniętą koszulkę i wyglądać bardziej kobieco niż ja odwalona jak na wesele jednak gdy biegam w legginsach, bawełnianej tunice i japonkach po ulicy ( jak dla mnie- strój raczej domowy, a o takie zmiany również wtym wątku chodzi, nie zawężajmy jedynie do tych biednych garsonek i koszul )to czuję się jak18-letnie dziewczę ( jeszcze do tego moja dziecięca facjata ) i to jest tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia, ze ubierając kieckę czy koszulę i dopasowane spodnie ( niekoniecznie nudny, zwykły biały kitel, przecież może mieć fajny rockowy pazur ) poczuję się lepiej, będę wyglądać doroślej, bardziej kobieco, ale nie staro Każdy nosi co chce i w czym się dobrze czuje ( Świetny ten zestaw ze spódnicą ! )
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka

Edytowane przez suzuranka
Czas edycji: 2011-10-03 o 14:11
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 14:20   #162
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Kurakowa Śliczna ta bluzka z H&M zwiewna, mierzyłam zieloną, ale kiepsko na mnie leżała co nie zmienia faktu, ze jest bardzo w temacie
zwiewna, ale jednocześnie nie wiem, czy zauważyłaś - materiał dość 'ciężki', grubszy, niż mi się wydawało
też chciałam zieloną, ale stwierdziłam, że najpierw kompletuję podstawowe kolory, dopiero potem szaleję z innymi
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 14:27   #163
lykka
Raczkowanie
 
Avatar lykka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 36
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Też tak zareagowałam na ten zestaw ze spódnicą Nawet jak miałam kryzys-w czym iść na wesele(bo z rozmiaru 38 wpadałam nagle w 40-42-ale jeszcze z 2-3 kilo i wracam do formy) wszystkie kiecki miałam za małe i chciałam coś takiego! Nie lubię świecących kreacji, a ślub był bardzo skromny i właśnie taka elegancja mi się spodobała

No to już bez kłótni, bo to ..nieeleganckie
lykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 14:48   #164
Karolekjot
Raczkowanie
 
Avatar Karolekjot
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 101
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

No i o tatki styl mi chodzi jak wkleiła lykka. Mie chce żadnych kolorowych bluzeczek, bluz i sportowych butów. Chociaż przyznam, że w tej chwili mam na sobie legginsy, podkoszulek i trampki bo za chwilę jadę do mojego paskudnego akademika się wprowadzać
No i nie ukrywam, że na tym wątku najbliżej mego serca jest problem z masą nienoszonych ciuchów zalegających w szafach Otwieram szafę i się chora robię, bo tyle szmat niezakładanych przeze mnie od dawna leży, ale i tak nie wyrzucę po szkoda

No i proszę nikogo nie wyzywać od 30 latek, bo ze mną będzie mieć do czynienia
__________________
Karolekjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:55   #165
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
Czytając wypowiedzi wydawało mi się właśnie, że każda chce tutaj się postarzeć o parę lat, żeby wyglądać kobieco Lista zawiera rzeczy bardzo hmm już w stylu kobiety około 30....

Wydaje mi się, że to wszystko przez wykreowany styl przez media...dziewczyny lekko po 20 ubierające się jak poważne kobiety, które wcale nie są zobowiązane pracą, rodziną by wyglądać no właśnie... dorosło.

Nie wiem czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
A mi się bardzo podoba moda na klasykę i kobiecość tylko trzeba uważać aby właśnie nie ubrać się biurowo.Może powtórzę się ze zdjęciami ale bardzo podoba mi się taki styl

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:01
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 22:46   #166
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Agula88 mogę poprosić o info skąd jest 4 zdj?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 23:06   #167
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Myślę, że w tym wątku chodzi również o to, żeby nasza garderoba była 'dojrzała', ale w sensie 'przemyślana', a nie o to żeby przeważały w niej postarzające nas fasony . Ja przynajmniej tak to rozumiem. Już jestem w moim mieszkaniu studenckim i dziwnie się czuję, bo zabrałam 1/10 mojej szafy.. . To takw ramach prób ubierania się z zamkniętymi oczami
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:22   #168
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witam dziewczyny właśnie jestem po PRZEMYŚLANYCH zakupach kupiłam szare dobrze skrojone rurki z Bershki, cielisty top na ramiączkach z H&M oraz zwykła koszulkę z krótkim rękawkiem w pięknym musztardowym kolorze z Terranovy kusiła mnie jeszcze tam taka koszulowata bluzeczka w kolorze rudości ale uznałam że na jesień nie będe miała za bardzo z czym jej łączyć i postanowiłam że do póki nie znajde przynajmniej dwóch okryć do których będzie mi pasować to jej nie kupie
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:57   #169
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

ja poszłam dzisiaj na zakupy, bardzo chciałam jakiś ładny trencz, ale niestety nic mi się nie podobało... ale w ramach uświadomionych zakupów nie kupiłam nic zbędnego
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 17:16   #170
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
ja poszłam dzisiaj na zakupy, bardzo chciałam jakiś ładny trencz, ale niestety nic mi się nie podobało... ale w ramach uświadomionych zakupów nie kupiłam nic zbędnego
Dobrze, brawo
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:36   #171
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
skąd są 3 zdjęcie i te 3 ostatnie?
3 zdjecie jest z polskiego bloga modowego:
http://ciucharnia.blogspot.com/2011/...every-day.html

Watek czytam od poczatku i jednoczesnie intensywnie oczyszczam swoja szafe. Powyrzucalam zniszczone buty i kupilam pierwsze w zyciu platformy (szare). Nawet nie wiedzialam, ze tak wysokie buty moga byc tak wygodne, jesli sa dobrze wyprofilowane. Zainwestowalam tez w zimowy plaszcz z czystej welny (rowniez szary) i szukam teraz do niego szala.

Do listy must have dodalabym jeszcze pasujace do nas piekne perfumy!

Edytowane przez kamilak
Czas edycji: 2011-10-05 o 23:15
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:23   #172
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziewczyny szukam codziennej torebki, znalazlam jedna w Parfois za 139 zl-dolaczam zdj. (nie patrzcie tylko na ta kite), no i sama nie wiem co mam zrobic... brac czy nie brac??

Na zywo wygladala na taka "drozsza", ma ciekawy wzor, jest taka troche grafitowo szara... bedzie pasowac do bezu,czerni,brazu...mysle tez ze jest taka nawet ciekawa, nieprzejedzona, jak wszystko z np. H&M...
No dobra juz wymyslam i sama siebie przekonuje
haha, a no i mysle ze nadaje sie na zime nie jest letnią torebka.
Ale czy nie jest babcina??


JAK UWAZACIE?? KUPIC CZY SZUKAC DALEJ???

-------
ona ma dlugi brazowy pasek w srodku, wiec mozna nosic ja na ramieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0568.jpg (97,3 KB, 232 załadowań)
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:16   #173
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam codziennej torebki, znalazlam jedna w Parfois za 139 zl-dolaczam zdj. (nie patrzcie tylko na ta kite), no i sama nie wiem co mam zrobic... brac czy nie brac??

Na zywo wygladala na taka "drozsza", ma ciekawy wzor, jest taka troche grafitowo szara... bedzie pasowac do bezu,czerni,brazu...mysle tez ze jest taka nawet ciekawa, nieprzejedzona, jak wszystko z np. H&M...
No dobra juz wymyslam i sama siebie przekonuje
haha, a no i mysle ze nadaje sie na zime nie jest letnią torebka.
Ale czy nie jest babcina??


JAK UWAZACIE?? KUPIC CZY SZUKAC DALEJ???

-------
ona ma dlugi brazowy pasek w srodku, wiec mozna nosic ja na ramieniu.
Też kupiłam jesienną torebkę w Parfois, nawet chyba ten sam model, ale w kolorze granatowym U mnie póki co sprawdza się nieźle, chociaż wykończenie rączek mi się nie podoba..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 16:05   #174
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Granatowa mowisz ? o kurcze chyba musze sie jeszcze przejsc do innego Parfois..
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 17:35   #175
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Granatowa mowisz ? o kurcze chyba musze sie jeszcze przejsc do innego Parfois..
tak, tak granatowym Jest nawet w katalogu na stronie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 09:25   #176
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
3 zdjecie jest z polskiego bloga modowego:
http://ciucharnia.blogspot.com/2011/...every-day.html

Watek czytam od poczatku i jednoczesnie intensywnie oczyszczam swoja szafe. Powyrzucalam zniszczone buty i kupilam pierwsze w zyciu platformy (szare). Nawet nie wiedzialam, ze tak wysokie buty moga byc tak wygodne, jesli sa dobrze wyprofilowane. Zainwestowalam tez w zimowy plaszcz z czystej welny (rowniez szary) i szukam teraz do niego szala.

Do listy must have dodalabym jeszcze pasujace do nas piekne perfumy!
Moje pierwsze platformy też są szare i też zdziwiło mnie, jak wygodne mogą być tak wysokie buty
Co do perfum też się zgadzam i właśnie też chcialam o tym napisać Perfumy bardzo dopełniają kobiecy look i fajnie jest, jeżeli są to perfumy markowe, trwałe i dopasowane do nas. Wiadomo, że nie każdego na takie stać, ale są tez miejsca gdzie można kupić taniej, np. w SuperPharm. Mysle, że nawet idealnie dopasowanemu strojowi bedzie czegoś brakować, jeżeli nie bedzie zwieńczony pięknym zapachem Warto również pamiętać o makijażu bo to też dodaje kobiecości. Ja się zastanawiam nad rozpoczęciem używania jakiegoś delikatnego podkładu i mocniejszym podkreśleniu oczu, np. eyelinerem...
Co do zakupów - niedawno kupiłam sobie czarną torebkę w stylu Chanel, taką na łańcuszku i jestem prze szczęśliwa bo wreszcie mam odpowiednio elegancką torebkę na rózne okazje. Do tej pory nosiłam bezkształtne flaki na ramię;P
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:38   #177
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Moje pierwsze platformy też są szare i też zdziwiło mnie, jak wygodne mogą być tak wysokie buty
Co do perfum też się zgadzam i właśnie też chcialam o tym napisać Perfumy bardzo dopełniają kobiecy look i fajnie jest, jeżeli są to perfumy markowe, trwałe i dopasowane do nas. Wiadomo, że nie każdego na takie stać, ale są tez miejsca gdzie można kupić taniej, np. w SuperPharm. Mysle, że nawet idealnie dopasowanemu strojowi bedzie czegoś brakować, jeżeli nie bedzie zwieńczony pięknym zapachem Warto również pamiętać o makijażu bo to też dodaje kobiecości. Ja się zastanawiam nad rozpoczęciem używania jakiegoś delikatnego podkładu i mocniejszym podkreśleniu oczu, np. eyelinerem...
Co do zakupów - niedawno kupiłam sobie czarną torebkę w stylu Chanel, taką na łańcuszku i jestem prze szczęśliwa bo wreszcie mam odpowiednio elegancką torebkę na rózne okazje. Do tej pory nosiłam bezkształtne flaki na ramię;P

Tak, makijaz i perfumy sa wazne. Ale dla mnie przed perfumami sa paznokcie. Nic tak nie odraza jak zaniedbane albo co gorsza brudne.
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:23   #178
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Tak, makijaz i perfumy sa wazne. Ale dla mnie przed perfumami sa paznokcie. Nic tak nie odraza jak zaniedbane albo co gorsza brudne.
Racja, zapomnialam o tym A to pewnie dlatego, że o paznokciach zapominam często, nie są co prawda brudne czy obgryzione, ale rzadko maluję je lakierem, który bardzo szybko odpryskuje, a ja jestem zbyt leniwa, żeby co parę dni je malować, czekać aż wyschną itp. Zdecydowanie trzeba również TO zmienić!
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:28   #179
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Ja osobiście uwielbiam styl Kim Kardashian.
Jest totalnie kobiecy.
Oczywiście zdarzają jej się wpadki, ale dużo bym dała za wiele rzeczy z jej garderoby.
Potrafi ubrać się dojrzale, sexy i kobieco zarazem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg -kim-kardashian-dagmer-denim-biker-jacket-jt1.jpg (118,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-wysoki-stan-lula.jpg (39,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-11.jpg (31,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian.jpg (36,7 KB, 143 załadowań)
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:14   #180
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witam, i ja przyłączę się do wątku
Zawsze nosiłam się raczej na sportowo, byle wygodnie i można było się szybko ubrać. Efekt taki że nic do niczego nie pasowało całe szczęście pewne zmiany już zaszły, zaczęłam nosić spódniczki - mam jedną jeansową mini którą lubię i niedawno kupiłam bandażową czarną w Stradivariusie, sukienki (chabrowa z Bershki od TŻ - uwielbiam ją ) i ogólnie bardziej zwracam uwagę na to żeby całość jakoś ze sobą współgrała lubię np założyć czarne spodenki krótkie, wyglądają na trochę eleganckie do tego kolorowe kryjące rajstopy i botki, jakaś fajna bluzka dobrana i jest nieźle, mam nadzieję
poluję teraz na jakąś marynarke, dobre jeansy dopasowane, jakieś sweterki w pasujących kolorach i takie bazowe bluzki żeby jakoś to ładnie w całość połączyć


Cytat:
Napisane przez lykka Pokaż wiadomość
em czy się wstrzelę, ale może to są stroje kobiece tzn. takie jakie wątek pożąda?
(a wzmianka o wzorowaniu się 40 letnią kobietą-ktoś tam wstawił stylistkę z programu..czytajcie )
z tych zdjęć które wrzuciłaś 1 i 4 genialne
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.