Donatan & Cleo-My słowianie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 11:27   #121
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Bądź co bądź komuniści wybili najwięcej Rosjan więc nie wiem skąd to wychwalanie u nich tfu ! Stalina.
Car Iwan Groźny był kimś pokroju Stalina, czyli też mordował każdego podejrzanego o nieprawomyślność, a też go podobno kochają.

Jedno jest pewne - Donatan ma dobry gust jeśli chodzi o dobór "gąsek" do teledysku!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 19:45   #122
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Car Iwan Groźny był kimś pokroju Stalina, czyli też mordował każdego podejrzanego o nieprawomyślność, a też go podobno kochają.

Jedno jest pewne - Donatan ma dobry gust jeśli chodzi o dobór "gąsek" do teledysku!
któż wielbi Iwana Groźnego?

zdjęcia Donatana w koszulce z sierpem i młotem też nie widziałam, mimo iż portal pseudo niezależny o tym napisał. Szkoda tylko, że zdjęć nie pokazał
No chyba, że google zbanowało te zdjęcia
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:27   #123
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
któż wielbi Iwana Groźnego?
Sami Rosjanie. Iwan Groźny wprawdzie był masowym mordercą jak Stalin i za każde podejrzenie kończyło się śmiercią, ale to on ostatecznie pokonał Tatarów (3 chanaty) i atakował z sukcesami Inflanty i Białoruś. Jako pierwszy przyjął tytuł "Cara Rosji". Rosjanie lubią takich ludzi - Iwan Groźny, Piotr Wielki czy Józef Stalin. Nawet Katarzyna Wielka zamordowała męża.

Dlatego w Polsce zachwycamy się Grą o Tron, bo nasi królowie od czasów Jagiellonów byli kochani i nie podnosili ręki na poddanych.

Cytat:
zdjęcia Donatana w koszulce z sierpem i młotem też nie widziałam, mimo iż portal pseudo niezależny o tym napisał. Szkoda tylko, że zdjęć nie pokazał
No chyba, że google zbanowało te zdjęcia
Dlatego użyłem słowa "podobno". Jednak jego wypowiedzi są prawdziwe, a ja nie lubię filorusów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:40   #124
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Sami Rosjanie. Iwan Groźny wprawdzie był masowym mordercą jak Stalin i za każde podejrzenie kończyło się śmiercią, ale to on ostatecznie pokonał Tatarów (3 chanaty) i atakował z sukcesami Inflanty i Białoruś. Jako pierwszy przyjął tytuł "Cara Rosji". Rosjanie lubią takich ludzi - Iwan Groźny, Piotr Wielki czy Józef Stalin. Nawet Katarzyna Wielka zamordowała męża.

Dlatego w Polsce zachwycamy się Grą o Tron, bo nasi królowie od czasów Jagiellonów byli kochani i nie podnosili ręki na poddanych.



Dlatego użyłem słowa "podobno". Jednak jego wypowiedzi są prawdziwe, a ja nie lubię filorusów.
dobra dobra, nie potrzebuję lekcji historii, studiowałam ją 3 lata, to po 1.
po 2. nie oglądałam Gry o Tron, nie jara mnie to
po 3 wystarczyło wyklikać kilka fraz by sprawdzić czy te podobno jest prawdziwe czy nie. Podobno takich zdjęć jest mnóstwo w internecie a ja na żadne z nich nie trafiłam

Btw. Czy ty w każdym temacie musisz pisać o swoich przekonaniach? Serio? Nawet w takim temacie jak piosenka donatana? Serio???


aaaaa... masz wśród swoich kręgów znajomych rosjan, skoro twierdzisz, że każdy rosjanin uwielbia Iwana Groźnego?

Edytowane przez 201604200942
Czas edycji: 2014-01-29 o 20:42
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 21:22   #125
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
dobra dobra, nie potrzebuję lekcji historii, studiowałam ją 3 lata, to po 1.
To powinnaś wiedzieć, że Rosjanie mają swoje azjatyckie skłonności.

Cytat:
po 2. nie oglądałam Gry o Tron, nie jara mnie to
Krótko mówiąc Polska się może tym pochwalić, że przez setki lat ludzie w polityce brzydzili się używania sztyleta i trucizny.

Cytat:
po 3 wystarczyło wyklikać kilka fraz by sprawdzić czy te podobno jest prawdziwe czy nie. Podobno takich zdjęć jest mnóstwo w internecie a ja na żadne z nich nie trafiłam
Myślę, że taka informacja nie wzięła się znikąd. Jednak nie mam dowodów, więc używam słowa "podobno".

Cytat:
Btw. Czy ty w każdym temacie musisz pisać o swoich przekonaniach? Serio? Nawet w takim temacie jak piosenka donatana? Serio???
Ja nie wrzuciłem linka o wypowiedziach Donata na temat Armii Czerwonej, a mam prawo stwierdzić, że gust muzyczny jest bardzo subiektywny i nawet nieopatrzne słowo wykonawcy może zmienić nastawienie do twórczości.

Cytat:
aaaaa... masz wśród swoich kręgów znajomych rosjan, skoro twierdzisz, że każdy rosjanin uwielbia Iwana Groźnego?
Sporo Rosjan uwielbia Józefa Stalina, skoro 20% ludzi u nich głosuje na partię komunistyczną, więc znajdzie się tyle samo co lubi Iwana Groźnego. Nie znam nikogo takiego, ale jeśli u nich drugą siłą polityczną są komuniści (to tak, jakby neonaziści byli drugą siłą w Niemczech), to coś z nimi jest nie tak.



A wracając do muzyki Donatana mnie to nie kręci. Jakieś połączenie Disco-Polo z Hip-Hopem. Jedynie podoba mi się dobór dziewczyn do teledysków.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 22:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.