Czarnuszka siewna a wzrost piersi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-17, 13:22   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123

Czarnuszka siewna a wzrost piersi.


Słyszałam, że czarnuszka siewna powiększa piersi. I mam takie pytanie, czy spożywanie jej nie zatrzyma naturalnego porostu? Chodzi o to, że mam prawie 18 lat więc teoretycznie jeszcze "mam czas", ale ja już się nie oszukuję bo w tym wieku z wagą 57 kg i wzrostem 165 cm bez żadnych problemów hormonalnych i regularną miesiączką od 5 lat bycie zupełnie płaskim to już chyba po prostu pech, ale jeśli jednak załóżmy jest mi pisane to, że one jeszcze troche urosną to czy nie zaszkodzi to, że będę spożywać czarnuszkę siewną? w końcu to tylko ziółko no ale jednak jakiś wpływ ma skoro sprawia że piersi rosną.. wiecie o co mi chodzi, tak jak np. w sklepie czasami są 2 promocje a można skorzystać tylko z jednej , czy wzrost piersi dzięki czarnuszce nie wykluczy całkowicie naturalnego wzrostu
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 13:49   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

O ile ta czarnuszka faktycznie działa, to nie, nie spowolni/zablokuje powiększania Twojego biustu.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 17:22   #3
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

Kiedy w końcu zrozumiesz, że nie ma "domowych" sposobów na to, że piersi Ci urosną?
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 23:25   #4
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

nie powinno ci nic byc, sama stosowałam w tym wieku albo wczesniej nawet kozieradke która ma podobne działanie, jednak przestałam bo pwooduje ze pot ma nieprzyjemny zapach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 07:37   #5
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

Etam, trzeba po prostu pokochać to co się ma. Też w Twoim wieku jeszcze wydawało mi się, że z moimi piersiami coś jest nie tak, ale dziś - jako 26 latka - uważam że moje piersi są piękne. Myślę, że to że ćwiczę też miało jakiś wpływ, bo moje piersi choć należące do małych (65E) to są idealnie krągłe jak dwa jabłuszka :P
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:10   #6
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

mushroomhunter no jest, właśnie czarnuszka siewna, aczkolwiek działa ona tylko w czasie jej stosowania niestety więc sama nie wiem czy się za to brać

karmazynka99 właśnie też myślałam nad kozieradką, ale na jakimś forum przeczytałam o tym nieprzyjemnym zapachu potu więc chyba jednak zrezygnuję :/ a czy efekty się utrzymują czy jest tak jak z kozieradką, ze tylko w czasie stosowania?

ananonda191 a jakie ćwiczenia wykonujesz? i jeszcze dodam, nie chodzi o to, że "coś jest nie tak" bo ja ich po prostu nie mam jak to mówię to może wydawać się dziwne/głupie, ale to pewnie dlatego, że bardzo rzadko zdarza się, żeby tak nie przesadzając kompletnie NIC nie mieć

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2014-08-18 o 11:13
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 06:36   #7
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość

ananonda191 a jakie ćwiczenia wykonujesz? i jeszcze dodam, nie chodzi o to, że "coś jest nie tak" bo ja ich po prostu nie mam jak to mówię to może wydawać się dziwne/głupie, ale to pewnie dlatego, że bardzo rzadko zdarza się, żeby tak nie przesadzając kompletnie NIC nie mieć
Ja bym nie bardzo wierzyła, że zioła mogą coś zdziałać. A ćwiczenia? Od 9 miesięcy jest to Chodakowska bardzo regularnie, Mel B, Tomek Choiński. A w sumie stałe ćwiczenia wprowadziłam od 2010 roku, najpierw była to siłownia i brazylijskie jiu jitsu, potem przerzuciłam się na fitness, no a ostatnio na Chodakowską. Już gdy chodziłam na fitness (a siłownia czy fitness to było najczęściej 3 razy w tygodniu max, a i to bardzo nieregularnie) moje piersi miały bardzo ładny kształt. Nie wiem co konkretnie wpłynęło, myślę że wszystko razem
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 09:01   #8
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ja bym nie bardzo wierzyła, że zioła mogą coś zdziałać. A ćwiczenia? Od 9 miesięcy jest to Chodakowska bardzo regularnie, Mel B, Tomek Choiński. A w sumie stałe ćwiczenia wprowadziłam od 2010 roku, najpierw była to siłownia i brazylijskie jiu jitsu, potem przerzuciłam się na fitness, no a ostatnio na Chodakowską. Już gdy chodziłam na fitness (a siłownia czy fitness to było najczęściej 3 razy w tygodniu max, a i to bardzo nieregularnie) moje piersi miały bardzo ładny kształt. Nie wiem co konkretnie wpłynęło, myślę że wszystko razem
No właśnie kształt, ale pliz, nie urosły .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 13:42   #9
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
No właśnie kształt, ale pliz, nie urosły .
wiesz co, nie do końca jestem pewna, bo nie robiłam sobie zdjęć swojego biustu, ale są okrąglutkie i pełne, wcześniej miały kształt stożka z tego co pamiętam
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:49   #10
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Czarnuszka siewna a wzrost piersi.

ewentualnie to może Ci ta czarnuszka siewna gospodarkę hormonalną rozregulować, a nie powiększyć piersi...
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 18:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.