Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-30, 11:33   #4711
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

  1. Eyeliner ofra w kredce
  2. Gosh X-captional wear foundation
  3. E45 cream
  4. Seventeen Kredka do brwi
  5. Giorgio Armani Si próbka
  6. Revlon dark pleasures midnight affair
  7. L&B lakier do paznokci szary
  8. Lancome softening hydrating toner
  9. Ziaja naturalny krem oliwkowy lekka Formula
  10. Garnier ultimate blends szampon awokado masło shea
  11. Revlon grape fizz
  12. Origins source blood orange żel pod prysznic
  13. Bath creme magnolia&silk extracts
  14. Avon SSS replenishing hand cream
  15. Right Guard total defence5 antyperspirant
  16. Antibacterial moisture rich handwash
  17. Radox feel relaxed with waterlily &lavender
  18. YSL touche eclat
  19. Ziaja ulga kremowy olejek myjący do twarzy i ciała
  20. Collection nail rescue rehydrate brittle and weak nails
  21. Essence studio mails pro white rose
  22. Benefit roller lash mascara mini




jak juz wyrzucilam zayuwazylam ze kilka rzeczy zapomnialam na zdjecie wrzucic

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2015-11-30 o 11:35
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 12:21   #4712
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

U mnie w listopadzie słabe denko.
1. Korektor Bell hypoallergenic - fajny, delikatny, nawilzajacy. Dobrze kryl cienie, za cene 10 zl hit, na pewno sie nim kiedys jeszcze zainteresuje.
2.orgqnique balsam do ust pomaranczowy -najlepszy jaki mialam, cudownie nawilza i regeneruie usta, ma naturalny sklad
3. Joanna oleje swiata olejek z pomaranczy uniwersalny balsam -nic nie robil ani z ustami ani z sucha skora wiec leci do kosza
4. Pomadka Catrice z limitowanej edycji spectaculART rebel the red, pol przezroczysta, fuksjowa. Nie do konca sie u mnie sprawdzila, zostala jej resztka ale jwst po terminie i nie chce mi sie z nia meczyc.
5. Cien antyperspirant sensitive -jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo dobry i delikatnie pachnie
6. Avene plyn micelarny -byl ok, woda termalna lepiej sie u mnie sprawdzila. Ulubiieniec numerek nizej.
7. Garnier plyn micelarny -najlepszy jaki mialam, na pewno do niego powroce, nawet za cene 18 zl. Starczyl na 4 miesiace codzienego uzywania.


I gratulacje dla wszystkich waszych denek, sa imponujace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1448885765032.jpg (100,8 KB, 27 załadowań)
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 13:32   #4713
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

No to czas na podsumowanie mojego pierwszego denka. Jestem z siebie dumna

1. Podkład Diorskin Forever (bardzo go lubię, wiec poleciałam po kolejny)

2. Farmona, Nivelazione, Kuracja S.O.S. do popękanej i suchej skóry stóp (dobry krem, nie kupiłam nic w zamian, bo jeszcze mam inne do wykończenia)

3. L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Cristal, Szampon upiększający do włosów pozbawionych blasku (beznadzieja!) Męczyłam sięz nim przez pół roku, a i tak ponad połowę zużyłam do mycia ciała.

4. Próbka kremu Yves Rocher

5. Krem pod oczy Estee Lauder, Advanced Night Repair, Eye Synchronized Recovery Complex II (średni a nawet słaby. Wykorzystam próbki zalegające na półce i szykuję się do zakupu nowego kremu. Najbardziej kusi mnie słynny Kiehl z awokado)

6. Kilka próbek serum Estee Lauder New Dimension Shape + Fill Expert Serum (w pierwszym kontakcie wydało mi się fajne, no ale używałam tylko kilku próbek, wiec trudno się wypowiedzieć)

7. Odżywka do paznokci Inglot, S-Bond Treatment (Nawet niezła. Zostało mi jej jeszcze z 1/5 opakowania, ale troszkę zgęstniała i wygrzebywanie jej tym lichym pędzelkiem z kwadratowej buteleczki doprowadzało mnie do szału, więc wylądowała w koszu)

8. 2 maseczki aktywnie oczyszczające AA (Bardzo je lubię. Choć wolałam "głęboki peeling wygładzający AA", ale od kiedy nie mogę jej nigdzie dorwać, przerzuciłam się właśnie na tę. Muszę iść zrobić zapasy )

9. Pasta Oral-B Pro-Expert Gum Protection (Cudowna! Najlepsza pasta jaką miałam. Wszystko mi w niej odpowiadało. Bardzo gęsta konsystencja, jakby z piskiem -nigdy się nie spotkałam z czymś takim. Cudownie czyściła zęby! Nigdy nie miałam tak czystych. Smak i uczucie odświeżenia też mi bardzo odpowiadało. Niestety jest u nas niedostępna, a przecież nie będę zza granicy zamawiać...)

10. Sesderma, Retises 0,25% (Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy) (Wersja 0,5% już na mnie czeka na poczcie )

11. Próbka L`biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja) (Bardzo mi się spodobało. W składzie mnóstwo emolientów i silikonów. Jak zużyję obecne zapasy, to szykuję się na jego zakup)

12. Próbka kremu pod oczy Yves Rocher Anti-age Global (Nie lubię YR, ale ten krem mi się spodobał)

13. Garnier, Foot, Silnie regenerujący krem przeciw szorstkości stóp (Fajny krem. Dobrze nawilża i natłuszcza, ale niestety nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób zmniejszał rogowacenie)

14. Evrēe, Home Spa, Regenerująca kuracja do stóp 2 w 1

15. Rossmann, Rival de Loop, Revital Q10 Pflegekapseln (Kapsułki pielęgnacyjne do skóry wrażliwej)
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 15:05   #4714
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ach, zdjęcia zużyć są niczym miodek dla moich oczu

Moje denka zaczynają się tworzyć. Jutro powinny się pojawić
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 16:01   #4715
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Super denka! Jakos wyjatkowo duzo tych zuzytych produktow - po kilkanascie a nawet powyzej 20... Czy tylko mnie sie wydaje, ze listopad to prawdziwy denkopad?
U mnie tez cos wpadło - zel pod prysznic Adidas i zielony lakier Syoss. Zblizam sie powoli do 20 denek ale chyba dzis nie dam rady...
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 16:03   #4716
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Super denka! Jakos wyjatkowo duzo tych zuzytych produktow - po kilkanascie a nawet powyzej 20... Czy tylko mnie sie wydaje, ze listopad to prawdziwy denkopad?
U mnie tez cos wpadło - zel pod prysznic Adidas i zielony lakier Syoss. Zblizam sie powoli do 20 denek ale chyba dzis nie dam rady...
Mam takie samo odczucia Chyba się zmobilizowałyśmy, żeby w Nowy Rok wejść z jak najmniejszą liczbą produktów
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 16:10   #4717
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mam takie samo odczucia Chyba się zmobilizowałyśmy, żeby w Nowy Rok wejść z jak najmniejszą liczbą produktów
Oj u mnie aż tak dobrze nie będzie. Ale mam plan zdenkować do końca roku albo do końca stycznia parę flaszek perfum bo perfumami jestem przywalona.
No i chcę wydać parę kosmetyków na prezenty dla rodzinki. Nic na siłę, ale pomyślałam, że to dobry pomysł skoro mam parę rzeczy, które członkom mojej rodziny mogą przypaść do gustu.
Właśnie ignoruję parę promocji kosmetycznych, którymi smsowo atakują mnie Hebe i Superpharm.
Póki co rozsądek wygrywa z pokusą.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 16:55   #4718
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ja tez denkuje perfumy, 2 butelki i nawet juz jestem calkiem bliska wykończenia jednej flaszeczki. Co do ignorowania promocji to tez mam teraz dosc silna wole. Zaspokoilam sie w Rossmannie i nawet boxy kosmetyczne mnie nie ruszaja a jutro przeciez ma byc Joybox, na ktory zawsze czekalam. Tymczasem odpuszczam juz druga edycje. Wlasciwie latwo mi to przychodzi bo mam jeszcze duzo zapasow.
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 19:33   #4719
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ja nawet odpuszczam Dzień Darmowej Dostawy, chociaż już od roku sobie obiecuję, że w końcu coś zamówię

Na grudzień mam w planach zużyć żel pod prysznic, balsam, szampon, krem do rąk, żel do mycia twarzy, peeling oczyszczający do twarzy i maseczkę. Co z tego wyjdzie to się okaże "w praniu".
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:19   #4720
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Piękne są Wasze listopadowe denka
U mnie też trochę się działo i jutro postaram się wrzucić moje zużycia.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja nawet odpuszczam Dzień Darmowej Dostawy, chociaż już od roku sobie obiecuję, że w końcu coś zamówię
Ja już mam przygotowane zakładki z trzech sklepów Tłumaczę się, że kupuję oleje i masła które moja skóra uwielbia i na spróbowanie młody zielony jęczmień w proszku.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 08:33   #4721
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Zaczynamy grudniowe denko. Moje zapowiada się całkiem pokaźnie.
Pierwszy kosmetyk już mam: nawilżający krem matujący Tołpa, seria amarantusowa.
Bardzo dobry kosmetyk! Zapach uzależniajacy Działanie bardzo dobre, świetnie sprawdza się pod makijaż. Moja skóra wręcz wpijała ten krem. Polecam!
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 08:36   #4722
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Denko Listopad 2015:

1. Isana Płatki kosmetyczne-120 szt.
2. La Roche Posay Krem Effaclar Duo + 40 ml
3. Geomar peeling do ciała-85 gr(saszetka)
4. Always Everyday Large wkładki higieniczne-48 szt.
5. DKNY Be Delicious EDP-1.5 ml(próbka)
6. Rexona Women Invisible Pure Antyperpirant sztyfcie-40 ml
7. Lactacyd emulsja do higieny intymnej 200 ml
8. Gillette Satin Care with a Touch of Olay Sensitive żel do golenia-200 ml
9. Clinique Emulsja Nawilżająca Tellement Différente+-30 ml
10.Tigi Catwalk Your Highness Nourishing odżywka do włosów nadająca objętości-250 ml
11. Listerine Zero Płyn do płukania ust-500 ml
12. Regina rumiankowe chusteczki higieniczne 10-ciopak
13. La vie est belle Légère- 1.5 ml(próbka)
14. Mac Płyn do czyszczenia pędzli „odlewka”-5 ml
15. Palmers Cocoa Butter Formula peeling do twarzy-150 gr.
16. Pupa Milano Vamp Mascara Tusz do rzęs nr 300 „Deep Night”(granat)-9 ml
17. Marc Jacobs Honey balsam do ciała-150 ml
18. The Body Shop Orzech brazylijski żel pod prysznic-250 ml
19. Cleanic Płatki higieniczne-120 szt.
20. Blend-a-med Complete 7+ Mouthwash pasta do zębów-150 ml
21. Wilkinson Sword Quattro for Women Sensitive Aloe Formula maszynka do golenia
22. Oral-B Szczoteczka do zębów
Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
Zaczynamy grudniowe denko. Moje zapowiada się całkiem pokaźnie.
Pierwszy kosmetyk już mam: nawilżający krem matujący Tołpa, seria amarantusowa.
Bardzo dobry kosmetyk! Zapach uzależniajacy Działanie bardzo dobre, świetnie sprawdza się pod makijaż. Moja skóra wręcz wpijała ten krem. Polecam!
Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
No to czas na podsumowanie mojego pierwszego denka. Jestem z siebie dumna

1. Podkład Diorskin Forever (bardzo go lubię, wiec poleciałam po kolejny)

2. Farmona, Nivelazione, Kuracja S.O.S. do popękanej i suchej skóry stóp (dobry krem, nie kupiłam nic w zamian, bo jeszcze mam inne do wykończenia)

3. L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Cristal, Szampon upiększający do włosów pozbawionych blasku (beznadzieja!) Męczyłam sięz nim przez pół roku, a i tak ponad połowę zużyłam do mycia ciała.

4. Próbka kremu Yves Rocher

5. Krem pod oczy Estee Lauder, Advanced Night Repair, Eye Synchronized Recovery Complex II (średni a nawet słaby. Wykorzystam próbki zalegające na półce i szykuję się do zakupu nowego kremu. Najbardziej kusi mnie słynny Kiehl z awokado)

6. Kilka próbek serum Estee Lauder New Dimension Shape + Fill Expert Serum (w pierwszym kontakcie wydało mi się fajne, no ale używałam tylko kilku próbek, wiec trudno się wypowiedzieć)

7. Odżywka do paznokci Inglot, S-Bond Treatment (Nawet niezła. Zostało mi jej jeszcze z 1/5 opakowania, ale troszkę zgęstniała i wygrzebywanie jej tym lichym pędzelkiem z kwadratowej buteleczki doprowadzało mnie do szału, więc wylądowała w koszu)

8. 2 maseczki aktywnie oczyszczające AA (Bardzo je lubię. Choć wolałam "głęboki peeling wygładzający AA", ale od kiedy nie mogę jej nigdzie dorwać, przerzuciłam się właśnie na tę. Muszę iść zrobić zapasy )

9. Pasta Oral-B Pro-Expert Gum Protection (Cudowna! Najlepsza pasta jaką miałam. Wszystko mi w niej odpowiadało. Bardzo gęsta konsystencja, jakby z piskiem -nigdy się nie spotkałam z czymś takim. Cudownie czyściła zęby! Nigdy nie miałam tak czystych. Smak i uczucie odświeżenia też mi bardzo odpowiadało. Niestety jest u nas niedostępna, a przecież nie będę zza granicy zamawiać...)

10. Sesderma, Retises 0,25% (Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy) (Wersja 0,5% już na mnie czeka na poczcie )

11. Próbka L`biotica, Biovax A + E, Serum wzmacniające (nowa wersja) (Bardzo mi się spodobało. W składzie mnóstwo emolientów i silikonów. Jak zużyję obecne zapasy, to szykuję się na jego zakup)

12. Próbka kremu pod oczy Yves Rocher Anti-age Global (Nie lubię YR, ale ten krem mi się spodobał)

13. Garnier, Foot, Silnie regenerujący krem przeciw szorstkości stóp (Fajny krem. Dobrze nawilża i natłuszcza, ale niestety nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób zmniejszał rogowacenie)

14. Evrēe, Home Spa, Regenerująca kuracja do stóp 2 w 1

15. Rossmann, Rival de Loop, Revital Q10 Pflegekapseln (Kapsułki pielęgnacyjne do skóry wrażliwej)
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie w listopadzie słabe denko.
1. Korektor Bell hypoallergenic - fajny, delikatny, nawilzajacy. Dobrze kryl cienie, za cene 10 zl hit, na pewno sie nim kiedys jeszcze zainteresuje.
2.orgqnique balsam do ust pomaranczowy -najlepszy jaki mialam, cudownie nawilza i regeneruie usta, ma naturalny sklad
3. Joanna oleje swiata olejek z pomaranczy uniwersalny balsam -nic nie robil ani z ustami ani z sucha skora wiec leci do kosza
4. Pomadka Catrice z limitowanej edycji spectaculART rebel the red, pol przezroczysta, fuksjowa. Nie do konca sie u mnie sprawdzila, zostala jej resztka ale jwst po terminie i nie chce mi sie z nia meczyc.
5. Cien antyperspirant sensitive -jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo dobry i delikatnie pachnie
6. Avene plyn micelarny -byl ok, woda termalna lepiej sie u mnie sprawdzila. Ulubiieniec numerek nizej.
7. Garnier plyn micelarny -najlepszy jaki mialam, na pewno do niego powroce, nawet za cene 18 zl. Starczyl na 4 miesiace codzienego uzywania.


I gratulacje dla wszystkich waszych denek, sa imponujace

__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:05   #4723
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

moje listopadowe denko

  1. Sally Hansen Insta Dry - mam już kolejną butelkę, jest świetny tylko pod koniec mocno zgęstniał i nie mogłam zużyć do końca
  2. H&M lakier do paznokci
  3. Colgate maxwhite pasta do zębów
  4. Lirene peeling do ciała gruboziarnisty
  5. Vaseline balsam do ciała
  6. Biały Jeleń szampon do włosów z kozim mlekiem - też już mam kolejne opakowanie
  7. Garnier antyperspirant - często do niego wracam, ale tym razem kupiłam jakiś z Nivei
  8. Listerine płyn do płukania jamy ustnej
  9. Wibo tusz do rzęs
  10. Isana for men żel do golenia - jest chyba w każdym moim denku
  11. Isana krem do rąk
  12. Babydream chusteczki nawilżane
  13. BeBeauty krem do rąk
  14. Lirene krem do rąk
  15. FussWohl krem do stóp
  16. Yves rocher żel antybakteryjny
  17. Evree krem do rąk
Dopiero teraz widzę, że są aż cztery kremy do rąk w tym denku :P Zawsze mam jeden w torebce, jeden w stoliku nocnym itd. i akurat musiały razem się pokończyć

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB300150.jpg (99,4 KB, 22 załadowań)
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2015-12-01 o 10:09
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:21   #4724
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
Zaczynamy grudniowe denko. Moje zapowiada się całkiem pokaźnie.
Pierwszy kosmetyk już mam: nawilżający krem matujący Tołpa, seria amarantusowa.
Bardzo dobry kosmetyk! Zapach uzależniajacy Działanie bardzo dobre, świetnie sprawdza się pod makijaż. Moja skóra wręcz wpijała ten krem. Polecam!
Miałaś wersje na dzień tego kremu? Mam go w zapasach ale musze jeszcze inne najpierw zużyć. Jeszcze sporo mi zostało mimo że w tym miesiącu zużyłam trzy .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:26   #4725
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja nawet odpuszczam Dzień Darmowej Dostawy, chociaż już od roku sobie obiecuję, że w końcu coś zamówię

Na grudzień mam w planach zużyć żel pod prysznic, balsam, szampon, krem do rąk, żel do mycia twarzy, peeling oczyszczający do twarzy i maseczkę. Co z tego wyjdzie to się okaże "w praniu".
Ja bym odpuściła gdyby nie konieczność skompletowania prezentu dla mamy. Dlatego zrobiłam zamówienie na ezebra- pędzel i lusterko do torebki dla mamy. No i wzięłam też dla siebie hakuro do bronzera i rozietlacza bo mam bronzery, rozświetlacze, a nie miałam porządnego pędzla do ich aplikacji.
No i ponieważ mam mega katar i odkryłam, że masło shea super łagodzi podrażnienia nosa, a ja z moich zapasów zużywam już resztki to kupiłam jeszcze masło shea i masło kakaowe na cocolita.

Kusił mnie jeszcze syrop barmański do kawy, ale nie mam ochoty na dostawę kurierem, więc odpuściłam.
Poza tym nic mnie nie kusi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:29   #4726
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

gratuluje wszystkim denek
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:56   #4727
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Wczoraj wykończyłam jeszcze żel Kneipp słodka harmonia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:33   #4728
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Pierwsze grudniowe denko

1.Barwa, Barwa Siarkowa, Antybakteryjny tonik do skóry tłustej i trądzikowej (Długo go miałam, bo co jakiś czas go odstawiałam. Kupiłam juz Antybakteryjny tonik normalizujący Bielenda Pharm. Przydałby mi się jeszcze jakiś tonik nawilżający, bo stosuję retinol. Bardzo byłam zadowolona z toniku Pharmaceris, ale chyba skuszę się na Apis.)
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:52   #4729
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Fotki moich listopadowych zużyć Oczywiście recenzje na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 kopia.jpg (134,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2.jpg (115,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 3.jpg (135,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 4.jpg (132,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 15:24   #4730
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Fotki moich listopadowych zużyć Oczywiście recenzje na blogu
ja też tak zawsze rozcinam opakowania
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:34   #4731
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Niespodziewanie do denka dołączył żel do golenia Gillette, oraz odżywka do włosów Phyto.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:05   #4732
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
ja też tak zawsze rozcinam opakowania
Zawsze mam wrażenie że opakowanie puste, a po rozcięciu jest jeszcze produktu do stosowania przynajmniej na tydzień
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:53   #4733
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Zawsze mam wrażenie że opakowanie puste, a po rozcięciu jest jeszcze produktu do stosowania przynajmniej na tydzień
dokładnie
szkoda tylko, że czasem są takie opakowania (twarde, sztywne), że nie sposób je rozciąć.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:16   #4734
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Drugie grudniowe denko: emulsja do higieny intymnej Lactacyd - wersja różowa, sensitive.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 19:58   #4735
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Grudniowe

Puder Celia Velvet de Luxe- uwielbiam i od razu pobiegłam po nowe opakowanie.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:35   #4736
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Grudniowe denko nr 1: Alverde, nabłyszczający szampon do włosów, 200 ml. Słabo się pienił i plątał włosy. Niby oczyszczał, ale nie widziałam po nim żadnych większych efektów.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 21:56   #4737
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
dokładnie
szkoda tylko, że czasem są takie opakowania (twarde, sztywne), że nie sposób je rozciąć.

Też rozcinam i zawszę się dziwię ile jeszcze tam kosmetyku jest Gratuluję serdecznie wszystkich denek! Ja moje ze zdjęciami powrzucam jutro bo już leżę w łóżku i się mi nie chce 🤓
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 23:30   #4738
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

2. Garnier Skin Naturals, Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea (Kolejna butelka. Wkurza mnie czasem ten balsam, ale z drugiej strony daje świetne nawilżenie)

Ja oczywiście też rozcinam
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 07:17   #4739
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

No to listopadowe:

1. Tołpa, Mikrozłuszczające żel do twarzy- mój ukochany, polecam
2. Tołpa, serum wypełniające biust- spoko, aczkolwiek do Pupy się nie umywa
3. Pupa, Breast Enhancer- najlepszy w mojej opinii krem do cycków ever!
4. Dezodorant Fa- lubię
5. Rzepa, ampułki wzmacniające- nie, nie, nie! Tragedia
6. Maybelline, Dream matte mousse - wykończyłam z przyzwyczajenia, na początku ok a potem ściemniał
7. 2x Collossal- jeden nosiłam w torebce, drugi w domu i jakoś się równocześnie skończyły, moje ulubione
8. Lirene podkład próbka- ok
9. Rimmel podkład próbka- ok
10 3x Vichy Neovadiol- nienajgorszy ale jakichś cudów nie czyni
ImageUploadedByWizaz Forum1449040618.614444.jpg
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:30   #4740
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Moje listopadowe
1.baby dream fur mama płyn do kąpieli
2.Eucerin balsam do ciała
3.Bepanthen
4.Chusteczki nawilżane 2 op.
5.Cleanic bawełniane płatki

jestem niezadowolona ale miałam ciężki miesiąc więc może w grudniu pójdzie lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko denko.jpg (105,5 KB, 16 załadowań)
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 16:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.