Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 21:25   #721
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja do olejku myjącego nie jestem do końca przekonana. Tzn. mam wrażenie że nie domywa makijażu. Używam głównie rano, bo zapach pomarańczy jest nieziemski.
Super pasuje mi natomiast hydrolat rumiankowy, naprawdę łagodzi podrażnienia. W ogóle wolę te mniej pachnące, a bardziej działające, np. zieloną herbatę.
Bardzo fajna jest też maseczka wulkaniczna. Nie wysusza i ma piękny cytrusowy zapach.
No i na dzień stosuję żel hialuronowy. Pierwszy, po którym się nie świecę
Jestem też w trakcie próbowania czy baza do kremów mnie nie zatyka. Na razie (4 zastosowania) jest dobrze. Lepiej nawilża niż żel.
Zamówiłam kolejne rzeczy i będę zdawać relacje. Może komuś się przyda.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 08:00   #722
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez apsik84 Pokaż wiadomość
A ja do olejku myjącego nie jestem do końca przekonana. Tzn. mam wrażenie że nie domywa makijażu. Używam głównie rano, bo zapach pomarańczy jest nieziemski.
Mam wersję bezzapachową, ale wrażenie mam podobne, niestety. Nie wiem, czy to przyzwyczajenie do innych środków do demakijażu, czy faktycznie tak jest.
Aby mieć poczucie naprawdę czystej skóry, zmywam najpierw twarz płynem micelarnym z La Roche, potem dopiero olejkiem.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:59   #723
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Złożyłam pierwsze zamówienie
Zamówiłam:
olejek myjący
serum z zieloną herbatą
peeling enzymatyczny
maskę wulkaniczną
maskę różaną ( dla mamy
i hydrolat oczarowy i różany
Już się nie mogę doczekać paczuszki :P
A czy ten peeling sprawdza się przy stosowaniu retinoidów? Nie podrażnia dodatkowo?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 21:33   #724
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przeczytaj:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html

Z tego wynika,że nie powinien.
Zapytaj mailowo Pani Ewy z Biochemii, jeśli masz wątpliwości.

Co do olejku myjącego to ja jestem nim zachwycona.Skóra po nim (przynajmniej moja) jest czyściutka, gładka.
Mam jeszcze hydrolat z neroli.Pachnie bosko wręcz
Teraz zamówiłam:
Peeling enzymatyczny
Żel hialuronowy z pantenolem
Krem rozjaśniający
Serum-olejek regenerujący 3xROSE

I dam znać jak przetestuję:e hem:
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 19:27   #725
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, ja mam problem z serum z witaminą c- wydaje mi się, ze to ono jest winne powstawaniu krostek
Stosuję je na dzień i na nie nakładam krem matujący i resztę makijażu. Wczoraj jednak okazało się, że głównym skłądnikiem tego kremu są wyciągi roślinne Nie sprawdziłam wcześniej i teraz się zamartwiam czy sobie nie zaszkodziłam i czy nie przyspieszyłam swojego procesu starzenia Nie bardzo moge znaleźć coś o łączeniu witaminy c z tymi wyciągami - gdzie coś o tym znajdę?
Myślicie, że bardzo niedobrze postępowałam?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 09:53   #726
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hejka, ja szukam kogoś z Warszawy (okolice centrum, metra, bielan), kto będzie zamawiał w najbliższym czasie coś z BU. Chciałabym się dorzucić do przesyłki i wziąć serum z wit. C bo sie zagapiłam i nie wzięłam w swoim ostatnim zamówieniu.

Jak któraś będzie zainteresowana to napiszcie proszę.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:28   #727
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Mam wersję bezzapachową, ale wrażenie mam podobne, niestety. Nie wiem, czy to przyzwyczajenie do innych środków do demakijażu, czy faktycznie tak jest.
Aby mieć poczucie naprawdę czystej skóry, zmywam najpierw twarz płynem micelarnym z La Roche, potem dopiero olejkiem.
ZDECYDOWANIE to kwestia przyzwyczajenie. tez na poczatku tak miałam, zlosciłam sie psioczylam a teraz nie zamieniałabym olejku na nic. Ważne jest jednak aby klasc go na sucha twarz.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 16:03   #728
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę pochwalić olejek lemon z BU Używam go na noc od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolona. Rano mam ładną cerę o jednolitym kolorycie. Polecam.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:35   #729
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś wie dlaczego wycofali z BU peeling korzenno cukrowy do ciała. To miało być moje następne zamówienie a tu już go nie ma...
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:58   #730
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie dlaczego wycofali z BU peeling korzenno cukrowy do ciała. To miało być moje następne zamówienie a tu już go nie ma...

kierowniczka napisz do nich napewni Ci udzielą informacji czy peeling jeszcze bedzie i kiedy
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:33   #731
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja jestem zachwycona peelingiem korzennym, piękny zapach robiąc go miałam ochotę go zjeść. Skóra po nim jest gładziutka
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 16:01   #732
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Własnie miałam składac zamówienie ale nie ma połowy rzeczy które chciałam kupić...
Nie ma peelingow do ciała i hydrolatów oczarowego i różanego...
Bomba: /
Pani Ewo z biochemii czy mozemy prośić o odzew?
Zależy mi na w miare szybkim zamówieniu bo niedługo wyjeżdżam..Co za pech
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 13:52   #733
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam, mam takie pytanko. Mam nadzieje, że się nie powtarzam. Otóż ostatnio naszła mnie ochota na jakies serum lub olejek do twarzy na noc. Moja skróra jest raczej normalna, ale na nosie i na policzkach mam trochę rozszerzone pory. Najbardziej, wnioskuję tak po opisie, odpowidałby mi olejek Clarinsa (Lotus) ze względu na zwężanie porów, ale ta cena.... Czy moze któraś z Was orientuje się, czy czegos podobnego w działaniu nie ma swej ofercie BU?
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:02   #734
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanko. Mam nadzieje, że się nie powtarzam. Otóż ostatnio naszła mnie ochota na jakies serum lub olejek do twarzy na noc. Moja skróra jest raczej normalna, ale na nosie i na policzkach mam trochę rozszerzone pory. Najbardziej, wnioskuję tak po opisie, odpowidałby mi olejek Clarinsa (Lotus) ze względu na zwężanie porów, ale ta cena.... Czy moze któraś z Was orientuje się, czy czegos podobnego w działaniu nie ma swej ofercie BU?
.......
może regulujący serum-olejek LEMON? zawsze możesz go zmieszać z zelem hialuronowym,wtedy będzie delikatniejszy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:11   #735
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanko. Mam nadzieje, że się nie powtarzam. Otóż ostatnio naszła mnie ochota na jakies serum lub olejek do twarzy na noc. Moja skróra jest raczej normalna, ale na nosie i na policzkach mam trochę rozszerzone pory. Najbardziej, wnioskuję tak po opisie, odpowidałby mi olejek Clarinsa (Lotus) ze względu na zwężanie porów, ale ta cena.... Czy moze któraś z Was orientuje się, czy czegos podobnego w działaniu nie ma swej ofercie BU?
Tak, jak rowniez sie przychyle do powyzszej podpowiedzi ze Olejek lemon bedzie podobny w dzialaniu, osobiscie mialam olejek Clarinsa i mam teraz ten lemon. Clarinsowym nie bylam zachwycona..ale co kazda cera inne odczucia, natomiast ten Lemon lubie i polecam mieszac z zelem hialuronowym
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:29   #736
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Tak, jak rowniez sie przychyle do powyzszej podpowiedzi ze Olejek lemon bedzie podobny w dzialaniu, osobiscie mialam olejek Clarinsa i mam teraz ten lemon. Clarinsowym nie bylam zachwycona..ale co kazda cera inne odczucia, natomiast ten Lemon lubie i polecam mieszac z zelem hialuronowym
......
a ja dodam jeszcze,że miałam sewgo czasu olejek ylang ylang Decleora-taka droższa alternatywa Clarinsa i... tez nie byłam zadowolona,zostało mi pół opakowania... i teraz będę testować Lemona dla porównania
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:40   #737
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja testowalam z Decleora, Ylang Ylang -sredni i nie lubie zapachu,
Neroli - tez bez wielkich zachwytow ale byl calkiem calkiem,
i Neroli White - ten byl fajny ale czy warte sa tej ceny?! tu dlugo bym sie zastanowila
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 15:09   #738
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja testowalam z Decleora, Ylang Ylang -sredni i nie lubie zapachu,
Neroli - tez bez wielkich zachwytow ale byl calkiem calkiem,
i Neroli White - ten byl fajny ale czy warte sa tej ceny?! tu dlugo bym sie zastanowila
No właśnie czy warte są swojej ceny? Szcerze powiedziawszy, nie sądzę. Dziękuję bardzo za szybki odzew. Na pewno zaopatrzę się w olejek LEMON
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 15:29   #739
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
No właśnie czy warte są swojej ceny? Szcerze powiedziawszy, nie sądzę. Dziękuję bardzo za szybki odzew. Na pewno zaopatrzę się w olejek LEMON
Z tego co kajaze, Clarins bazuje na olejku z orzechow wloskich badz laskowych, Decleor nie pamietam na jakim a ten lemon na slonecznikowym, ktory ma duzo zawartosc kwasu linolinowego..chyba dobrze napisalam ktory naturalnie wystepuje w skorze a zaburzenia i jego braki powoduja problemy z wydzielaniem loju...reszta dodatkow w Clarinsie i Decleorze to inne oleje + olejki eteryczne i jakies tam *******y wiec hycba nie warto przeplacac
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 16:56   #740
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zlozylam juz drugie zamowienie na BU i tym razem jestem bardzo mile zaskoczona bo za pierwszym razem czekalam dokladnie 10 dni na wyslanie paczki a dotarla gdzies po 14, tym razem zamawialam we wtorek a wczoraj paczuszka zostala wyslana kupilam sobie hydrolat z neroli bo czytalam ze cudnie pachnie i to mnie bardzo zachecilo poza tym peeling enzymatyczny do twarzy i krem lagodzacy.

narazie z biochemii mam hydrolat cytrynowy, tonik z kwasami AHA/BHA, maseczke wulkaniczna i olejek. strasznie jestem zadowolona z tych kosmetykow i na prawde maja one zbawienny wplyw na moja tlusta buzke a do tego praktycznie zniknely mi wszystkie wypryski a wczesniej mialam z nimi pewien problem. zniknely tez praktycznie zaskorniki od momentu w ktorym stosuje te produkty. nie wiem dlaczego ale okazalo sie ze one dzialaja lepiej niz te wsyztskie chemiczne srodki a sprawdzilam wszystkie mozliwe polki i nawet mialam zabiegi u kosmetyczki a dopiero od momentu stosowania tych produktow moge chodzic bez podkladu mam nadzieje ze to co teraz kupilam tez okaze sie strzalem w 10
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:19   #741
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Z tego co kajaze, Clarins bazuje na olejku z orzechow wloskich badz laskowych, Decleor nie pamietam na jakim a ten lemon na slonecznikowym, ktory ma duzo zawartosc kwasu linolinowego..chyba dobrze napisalam ktory naturalnie wystepuje w skorze a zaburzenia i jego braki powoduja problemy z wydzielaniem loju...reszta dodatkow w Clarinsie i Decleorze to inne oleje + olejki eteryczne i jakies tam *******y wiec hycba nie warto przeplacac
...........
dokładnie jesli juz ktoś się wciągnie w ''domowe'' ukręcanie to przestaje dla niego być czarną magią'' co z czym i dlaczego'' . Natomiast sprawa która mnie osobiście nurtuje polega na tym,ze przecież składnik składnikowi nierówny...bo ten sam produkt użyty w ''domu'' moze miec znacznie inną siłę działania niz jakby użyc do jego zastosowania technologii fabrycznej,chociażby znanych nam nanosomów,które w odpowiedni sposob przetransportowują cząsteczki w głąb skóry itd...
Chodzi mi o to,czy my same jestesmy w domu w stanie zrobic miksture,która będzie wykorzystywała maximum potencjału zawartego w dobranych tam składnikach ?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:35   #742
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
dokładnie jesli juz ktoś się wciągnie w ''domowe'' ukręcanie to przestaje dla niego być czarną magią'' co z czym i dlaczego'' . Natomiast sprawa która mnie osobiście nurtuje polega na tym,ze przecież składnik składnikowi nierówny...bo ten sam produkt użyty w ''domu'' moze miec znacznie inną siłę działania niz jakby użyc do jego zastosowania technologii fabrycznej,chociażby znanych nam nanosomów,które w odpowiedni sposob przetransportowują cząsteczki w głąb skóry itd...
Chodzi mi o to,czy my same jestesmy w domu w stanie zrobic miksture,która będzie wykorzystywała maximum potencjału zawartego w dobranych tam składnikach ?
Napewno skomplikowane wieloskladnikowe mikstrury sa b ciezkie do wykonania w warunkach domowych..aczkolwiek czy faktycznie takie skomplikowane mikstrury sa nam potrzebne....na mazidlach sa przepisy z lipodermina ktora pomaga przenosic skladniki wglab skory....ale jednak te najprostsze rzeczy mi najlepiej sluza...uzywalam juz wiele kremow za grube pienizaki i to byla strata kasy
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 11:18   #743
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

niektore hydrolaty na BU znow dostepne
chcialm zlozyc zamowienie na 3Xrose, czy ono podrozalo?czy mam tylko takie wrazenie?

Edytowane przez hulya
Czas edycji: 2008-03-29 o 11:27 Powód: nie chcialam zamieszania - nie zauwazylam ze to zestaw...moja wina...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:44   #744
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja w końcu mogę powiedzieć, że mam super cerę! Fakt, jest trudna, raz się przetłuszcza, raz przesusza, ale musiałabym mieszkać na jakiejś wyspie, nieskażonej cywilizacją, bez spalin, fabryk etc. żeby była cały czas idealna. Produkty z BU są skuteczne nie tylko przez 2-3 miesiące - to domena kosmetyków sklepowych, one działają ZAWSZE.

charlotta21, tak jak dziewczyny, polecam zaopatrzeć się w olejek Lemon, ale w zestawie z żelem hialuronowym. Ten duet fantastycznie rozprowadzi się na skórze, cudowne nawilży, rozświetli, zapobiegnie niespodziewanym lub spodziewanym wypryskom. Co do rozszerzonych por, to trudno się ich całkowicie pozbyć raz na zawsze, ale używając tego olejku mamy przynajmniej pewność, że nic ich dodatkowo nie pozapycha.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:01   #745
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja w końcu mogę powiedzieć, że mam super cerę! Fakt, jest trudna, raz się przetłuszcza, raz przesusza, ale musiałabym mieszkać na jakiejś wyspie, nieskażonej cywilizacją, bez spalin, fabryk etc. żeby była cały czas idealna. Produkty z BU są skuteczne nie tylko przez 2-3 miesiące - to domena kosmetyków sklepowych, one działają ZAWSZE.

charlotta21, tak jak dziewczyny, polecam zaopatrzeć się w olejek Lemon, ale w zestawie z żelem hialuronowym. Ten duet fantastycznie rozprowadzi się na skórze, cudowne nawilży, rozświetli, zapobiegnie niespodziewanym lub spodziewanym wypryskom. Co do rozszerzonych por, to trudno się ich całkowicie pozbyć raz na zawsze, ale używając tego olejku mamy przynajmniej pewność, że nic ich dodatkowo nie pozapycha.
Jak długo pielęgnujesz cerę preparatami z BU?Ja właśnie czekam na pierwszą przesyłkę z olejkiem myjącym,zestawem Lemon oraz serum z wit.C.Pokładam w nich duże nadzieje bo moja cera pozostawia wiele do życzenia a preparaty ze sklepu nie dają rady
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:58   #746
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zaś chciałam pochwalić olejek antycellulitowy.Zużyłam pół butelki i moje nogi wyglądają całkiem przyzwoicieCellulit znacznie się zmniejszył, skóra jest nawilżona, gładka.Zobaczę co będzie po zużyciu całej butelki ale na razie efekty są obiecująceNa pewno zakupię następną porcję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 01:12   #747
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam.
Przyznaję, że uległam zachwytom i również złożyłam na BU swoje pierwsze zamówienie. Kusicie Wizażanki...Oj kusicie Mam nadzieję, że nie będę rozczarowana. Moja trądzikowa cera wygląda fatalnie i pokłada w tych kosmetykach wielkie nadzieje. Z niecierpliwością czekam na paczuszkę z: olejkiem myjącym pomarańczowym,zestawem Lemon, serum z wit.C, tonikiem BHA 2%, maseczką wulkaniczną oraz hydrolatem rumiankowym. No to zaszalałam..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:53   #748
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Iwona75, produktów z BU używam już od dobrych kilku miesięcy. Zauważyłam jeszcze jeden plus - wzrost gotówki . Po prostu nie odwiedzam już sklepów kosmetycznych, tylko jak potrzebuję czegoś konkretnego.

Ja również chciałabym pochwalić olejek antycellulitowy. Co prawda, użyłam go dopiero trzy razy, ale zauważyłam, że skóra jest nawilżona, miękka, wygładzona. Nie wiem czy radzi sobie z cellulitem, ale wolę już wsmarowywać coś takiego niż kolejny produkt ze sklepowej półki. Tutaj rezultaty są obiecujące.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 11:43   #749
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja zaś chciałam pochwalić olejek antycellulitowy.Zużyłam pół butelki i moje nogi wyglądają całkiem przyzwoicieCellulit znacznie się zmniejszył, skóra jest nawilżona, gładka.Zobaczę co będzie po zużyciu całej butelki ale na razie efekty są obiecująceNa pewno zakupię następną porcję
Joanno napisz coś więcej. Miałaś zaawansowany i widoczny cellulit?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 12:12   #750
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja przejrzałam 1/2 wątku i jestem w kropce...
chyba wszystko wykupie na BU

a tak serio to przymierzam się do:
1. olejek myjący
2. serum antyoksydacyjne z flavo-C
3. serum antycellulitowe
4. maseczka różana

mam cere wymęczona diacnealem i zastanawiam sie czy serum jej jeszcze nie podrazni wogole boje sie jakos tego serum

i drugie pytanie: jak ja mam wprowadzac do codziennej pielegnacji te produkty?? robilyscie to jakos stopniowo?? czy jak dostalyscie upragniona paczke to hulaj dusza piekla nie ma i wszystko testowalyscie w ciagu jednego tygodnia
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.