Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 16:56   #511
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
u mnie półki powoli się zapełniają i nawet dorwałam svr50 i się zakochałam
To ten barwiony?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:09   #512
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

własnie przegladam filtrowe KWC i mam pytanie odnosnie avenek. przy niektórych są w nawiasach napisane informacje: stara wersja 2006 ...itp.
czy te filtry sa nadal produkowane i dostepne w aptekach? czy jesli kupie taki filtr tzn. że jest on stary, bo wyprodukowany w 2006 czy zaczeto go produkowac w 2006?

i jeszce jedno. chce sobie kupic filtr do twarzy. cały tydzien pzegladałam biochemie i KWC. juz nawet byłam zdecydowana na LRP, ale czesto piszecie, ze ma w składzie alkohol.
na filtrach i biochemii nie znam sie nic a nic. dziewczyny prosze doradzcie mi coś.
mam cere wrażliwą, mieszaną. rozszerzone pory i zaskórniki w strefie T. poliki suche. do tej pory smarowałam sie Iwostinem 50, ale jakos mi ten filtr niepodchodzi i chcaiłabym go zmienic.

edit: dziewczyny i mam jeszcze pytanie odnosnie ilości nakładanego filtra. jesli bedzie go mniej niż przepisowe 1,8 to czy skóra chroniona jest w mniejszym stopniu czy wcale?

Edytowane przez misia_bella
Czas edycji: 2008-04-13 o 18:59
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:00   #513
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
i jeszce jedno. chce sobie kupic filtr do twarzy. cały tydzien pzegladałam biochemie i KWC. juz nawet byłam zdecydowana na LRP, ale czesto piszecie, ze ma w składzie alkohol.
na filtrach i biochemii nie znam sie nic a nic. dziewczyny prosze doradzcie mi coś.
mam cere wrażliwą, mieszaną. rozszerzone pory i zaskórniki w strefie T. poliki suche. do tej pory smarowałam sie Iwostinem 50, ale jakos mi ten filtr niepodchodzi i chcaiłabym go zmienic.

edit: dziewczyny i mam jeszcze pytanie odnosnie ilości nakładanego filtra. jesli bedzie go mniej niż przepisowe 1,8 to czy skóra chroniona jest w mniejszym stopniu czy wcale?


Jeżeli nie masz większych kłopotów z naczynkami, to możesz zaryzykować filtry LRP. Ja jestem z nich zadowolona. Teraz używam dermo-pediatrics 50+. Ma alkohol a ja problem z naczynkami, ale niealkoholowe LRP (creme fondante 50+ czy lait voloute) po dłuższym czasie używania, wypryszczają mnie. Gdybys zdecydowała się na nie to dobrze sprawdź składy, bo w tym roku wychodza nowe wersje niektórych Antheliosów ze zmienionymi składami i chyba do którychś dorzucili alkohol denat. Dodatkowo pojawiło sie kilka nowych filtrów LRP (jest wątek o nowościach LRP na Biochemii).
Alkohol nie jest taki zły jeżeli nie ma się suchej, naczynkowej skóry i na pewno będzie lepiej służył skórze tłustej z problemami trądzikowymi.

Może wypróbujesz filtry Klorane - spray i mleczko dla dzieci. Używałam sprayu i byłam bardzo zadowolona. Nie ma alkoholu, łagodzi podrażnienia, nie zapycha.

Ja stosuję na twarz i szyję ok. 1,5 ml, czasem 2 ml.
Mit 1,8 na twarz czy 2,5 na twarz i szyję został obalony
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 08:57   #514
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Przyszlam sie pochwalic - choc moze sie okazac, ze to chwalenie dnia przed zachodem slonca, bo za wczesnie mowic o komodogennosci...Choc moja cera na zapychacze reaguje momentalnie, wiec mam nadzieje, ze skoro na razie jest dobrze, ten stan utrzyma sie...Otoz mam juz Antheliosa Creme Fondante...:j upi:I apeluje, ze jesli ktoras z was ma ochote wydac pieniadze na baze pod makijaz MAC to lepiej wydac polowe jej ceny na ten filtr. Daje identyczny efekt Jestem zakochana! W koncu cos mnie nawilza, wchlania sie do matu, a gdyby moja cera byla w lepszym stanie moglabym chodzic z samym filtrem na twarzy. Oczywiscie sklady zostaly zmienione z okazji znalezienia przeze mnie faworyta Ale mam nadzieje, ze roznica nie bedzie znaczaca. Nie mam problemow z naczynkami, jedyne co mi doskwiera to lekki tradzik i czasem zluszczajaca sie skora, ktora ciagle nawilzam. Czy moge w tych warunkach stosowac filtr, ktory ma w skladzie denata?
Aha, zaczelam stosowac tego Antka na probe. Teraz brzydze sie siegnac po pozostalosci Aveny - jest tak beznadziejna w porownaniu, ze zaczynam podziwiac swoj masochizm - tyle z nia wytrzymalam! Bedac przekonana, ze to najlepszy fltr i kazdy inny moze byc tylko gorszy...Strasz nie chaotyczny ten post, ale pedze na zajecia i sie spiesze Milego dnia wszystkim filtrofilkom
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 11:49   #515
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Filtromaniaczką nie jestem, choć z zaciekawieniem śledzę wątek. Czy mogłybyście się jakoś ustosunkować do tego artykułu: http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/rak_skory2.htm

Szczerze mówiąc dał mi do myślenia...ale nie bardzo już wiem co o tym wszystkim myśleć. Filtrować się, czy może faktycznie wspomagać ochronę przed dużymi dawkami UV w inny sposób...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 11:57   #516
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Filtromaniaczką nie jestem, choć z zaciekawieniem śledzę wątek. Czy mogłybyście się jakoś ustosunkować do tego artykułu: http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/rak_skory2.htm

Szczerze mówiąc dał mi do myślenia...ale nie bardzo już wiem co o tym wszystkim myśleć. Filtrować się, czy może faktycznie wspomagać ochronę przed dużymi dawkami UV w inny sposób...

znowu - takie rewelki co jakiś czas się pojawiają
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:00   #517
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Przyszlam sie pochwalic - choc moze sie okazac, ze to chwalenie dnia przed zachodem slonca, bo za wczesnie mowic o komodogennosci...Choc moja cera na zapychacze reaguje momentalnie, wiec mam nadzieje, ze skoro na razie jest dobrze, ten stan utrzyma sie...Otoz mam juz Antheliosa Creme Fondante...:j upi:I apeluje, ze jesli ktoras z was ma ochote wydac pieniadze na baze pod makijaz MAC to lepiej wydac polowe jej ceny na ten filtr. Daje identyczny efekt Jestem zakochana! W koncu cos mnie nawilza, wchlania sie do matu, a gdyby moja cera byla w lepszym stanie moglabym chodzic z samym filtrem na twarzy. Oczywiscie sklady zostaly zmienione z okazji znalezienia przeze mnie faworyta Ale mam nadzieje, ze roznica nie bedzie znaczaca. Nie mam problemow z naczynkami, jedyne co mi doskwiera to lekki tradzik i czasem zluszczajaca sie skora, ktora ciagle nawilzam. Czy moge w tych warunkach stosowac filtr, ktory ma w skladzie denata?
Aha, zaczelam stosowac tego Antka na probe. Teraz brzydze sie siegnac po pozostalosci Aveny - jest tak beznadziejna w porownaniu, ze zaczynam podziwiac swoj masochizm - tyle z nia wytrzymalam! Bedac przekonana, ze to najlepszy fltr i kazdy inny moze byc tylko gorszy...Strasz nie chaotyczny ten post, ale pedze na zajecia i sie spiesze Milego dnia wszystkim filtrofilkom
Masz może jakiegoś linka do tego antheliosa? Ja też mam skóre podatną na zapychanie oraz często sie łuszczy
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 12:00   #518
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

No faktycznie, ciekawy artykuł. Szczerze mówiąc, sama zastanawiam się czasem nad tym, jak to jest z tym filtrowaniem się. Czy to nie przypadkiem jedno z większych oszustw naszych czasów. Ja tylko pytam - nie chcę prowokować żadnych kłótni
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:08   #519
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
No faktycznie, ciekawy artykuł. Szczerze mówiąc, sama zastanawiam się czasem nad tym, jak to jest z tym filtrowaniem się. Czy to nie przypadkiem jedno z większych oszustw naszych czasów. Ja tylko pytam - nie chcę prowokować żadnych kłótni
Jeszcze jedno takie zastanawianie i szlag trafi moje latanie po aptekach i żebranie o próbki
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:12   #520
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Dlaczego? Przecież niczego nie można brać za pewnik. Warto spojrzeć na różne sprawy z różnych perspektyw, co nie znaczy od razu, że ktoś chce zanegować sens filtrowania się.
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:17   #521
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Przecież niczego nie można brać za pewnik. Warto spojrzeć na różne sprawy z różnych perspektyw, co nie znaczy od razu, że ktoś chce zanegować sens filtrowania się.
Owszem zgadzam się to tak jak z karmienie niemowląt mlekiem matki: jedni twierdzą żeby robic to jak najdłużej a drudzy stawiają jasno wyznaczone granice Jako ze ja dopiero zaczynam moją przygodę z filtrami to podatna jestem na tego typu artykuły i wolałabym o nich nie wiedzieć gdyż narazie jeszcze nie mozna u mnie mówić o wytrwałości w swoich przekonaniach...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 12:17   #522
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Powiem szczerze - ja nie mam wyrobionego zdania na temat filtrów, nie jestem ekspertem i nie mogę w 100% stwierdzić czy coś jest dobre, czy nie.

Jakiś czas pracowałam w laboratorium i czasem nasze analizy przeczyły stereotypom...po prostu wiem, że czasem oczywistą oczywistość da się obalić w bardzo prosty sposób.

Cały czas prowadzone są badania, metody analityczne są coraz lepsze, ale.... no właśnie. Która z Was da sobie rękę obciąć, że za kilka lat nie okaże się że filtry narobiły więcej złego niż dobrego? To coś podobnego jak z azbestem...

Absolutnie nie chcę wzniecać tu żadnych kłótni, w końcu każda z nas robi to, co uważa za najlepsze. Nimniej jednak jestem nadal strasznie ciekawa Waszego zdania.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:44   #523
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

ja również jestem bardzo poddatna na tego typu artykuły dlatego mam taką reakcję chociaż liltruję sie już półtora roku
sama nie wiem... uzależniłam się od tego forum i po prostu już nie wyobrażam sobie chodzić cały dzień bez filtra (chociażby takiego tyci tyci 20), z drugiej strony pewnie w tym wypadku żadna różnica 20 czy 50.....
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:52   #524
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

przeczytałam ten artykuł.
ja dzięki filtrom mogę przebywac na słoncu dłuzej niz 30 min. inaczej poparzena murowane. Z drugiej strony nie smaruje sie nimi w przepisowej ilosci, nie nakładam jak nie wychodze z domu, a czasem nie nakładam wcale. Dziewczyny nie dajmy się zwariowac.
To filtr jest dla nas, a nie my dla filtra.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:06   #525
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

No właśnie i to chyba jest zdrowe podejście do sprawy, bo nie wiem, czy popadanie w przesadę ma sens. Jeśli dla kogoś zreszta ma, to ok. Dla mnie nie, bo nie wiem, czy całkowite "odcięcie" skóry od promieniowania słonecznego jest takie zdrowe. Moze i tak, a może nie. O tym dowiemy się za kilkadziesiąt lat.

Edytowane przez charlotta21
Czas edycji: 2008-04-14 o 17:43
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:50   #526
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Ale przecież nawet używając filtrów nie odetniemy sie całkowicie od promieniowania. Nadchodzi wiosna i oczywiście już mam piegi - mimo używania 50+
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:55   #527
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Znoooooowu te dyskuje na ten sam temat
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:09   #528
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Znoooooowu te dyskuje na ten sam temat
To wraca niczym bumerang i......nawet jezeli wciaz piszemy TO samo to ZNóW okazuje sie,ze temat jest wyciagany
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:44   #529
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To wraca niczym bumerang i......nawet jezeli wciaz piszemy TO samo to ZNóW okazuje sie,ze temat jest wyciagany
Czy to coś złego? Przecież dotyczy zarówno Was - filtromaniaczki, jak i mnie - nie-filtromaniaczkę bezposrednio.

Sama używam owszem filtrów, ale absolutnie nie cały rok na okrągło. Tak sobie myślę, że filtry generalnie są zbyt krótko na rynku, aby można było w 100% określić ich długofalowe działanie na organizm.

No ale dobra, coś czuję, że irytuje Was ten temat więc nie wcinam się więcej. Szkoda.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 22:16   #530
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Czy to coś złego? Przecież dotyczy zarówno Was - filtromaniaczki, jak i mnie - nie-filtromaniaczkę bezposrednio.

Sama używam owszem filtrów, ale absolutnie nie cały rok na okrągło. Tak sobie myślę, że filtry generalnie są zbyt krótko na rynku, aby można było w 100% określić ich długofalowe działanie na organizm.

No ale dobra, coś czuję, że irytuje Was ten temat więc nie wcinam się więcej. Szkoda.
Nie ma w tym nic zlego ale temat regularnie wyplywa co jakis czas a filtromaniactwo traktuje z przymruzeniem oka,gdybys poczytala moje posty wiedzialabys

Temat nie jest irytuajacy i nie chodzi oto,czy chcesz wcinac sie czy nie-jedynie chodzi o poglad na cala sytuacje.
Osobiscie dla mnie filtr jest niczym zwykly krem pielegnacyjny i nie traktuje tego z nabozenstwem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:03   #531
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Niegdzie nie moge dostać próbek filtrów mieszkam chyba na totalnym zad.....
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:22   #532
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Niegdzie nie moge dostać próbek filtrów mieszkam chyba na totalnym zad.....

To tak jak u mnie....podobno nie dostają
Najbardziej zależy mi na sprayu Klorane ale a takim to nawet nie słyszeli.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:29   #533
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Ha, Marea nam zzieleniała
Gratulacje.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:51   #534
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ha, Marea nam zzieleniała
Gratulacje.
hehe
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:05   #535
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ha, Marea nam zzieleniała
Gratulacje.
Dolaczam do gratulacji

Marea spokojnego moderowania zycze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:07   #536
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dlaczam do gratulacji

Marea spokojnego moderowania zycze
Hexxanko mam wrazenie ze te twoje zyczenia to raczej kondolencje hehe
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:08   #537
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Marea w pełni zasłużyłaś
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:14   #538
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Hexxanko mam wrazenie ze te twoje zyczenia to raczej kondolencje hehe
No cos Ty tylko z autopsji wiem,ze nie jest to takie "lekkie,latwe i przyjemne"-czasami potrzeba mnostwo cierpliwosci i nie tylko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:20   #539
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Marea w pełni zasłużyłaś
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
No cos Ty tylko z autopsji wiem,ze nie jest to takie "lekkie,latwe i przyjemne"-czasami potrzeba mnostwo cierpliwosci i nie tylko
Wiem, wiem Bunia juz mnie nastraszyla
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 22:14   #540
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Przede wszystkim Marea gratuluję forumowego awansu
A teraz temat, który mnie przygnał na plotki, czyli kolejny filtr: garnier spf 30 żel do ciała. Odkryłam go dzisiaj w drogerii całkiem przypadkiem http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...prdcode=P30061
Na stronie garniera znalazłam tylko spf 8 i 15, ale w sklepie było 30, wiec to moze być nowość. Tak czy inaczej chodzi mi po głowie ten żelik, zwłaszcza, że chciałam wypróbować żel LRP, a ten tez nieźle sie zapowiada.
Tak wogóle to wybrałam sie zerknąć czy jest już w sklepach soraya spf 60, a tu taki wybór stabilnych filterków Pozytywnie mnie te pełne półki zaskoczyły, bo kilka dobrych stabilnych nieaptecznych blokerów można znaleźć już w kwietniu
Moze ktoś juz próbował tego produktu, bo na kwc go brak
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.