powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 251 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 22:42   #7501
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

I moje ulubione zdjęcie. to jest widok od spodu implantów. od strony pleców-hi hi a od strony plecow miało być ładnie, a tam najwieksza lipa.
Tak wygladają zarysy kieszeni w jakich są implanty-ale ktoś je równiutko wyciął
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-09-21 o 23:14
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:47   #7502
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

,,ale ktoś je równiutko wyciął,, - najlepszy artyyyysta w Polsce
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:01   #7503
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mya Słonko- wynik badania MRI jest niezbitym dowodem na nieprawidłowo wykonany zabieg (powiększenie piersi w ten sposób jest błędem w sztuce lekarskiej!!!). Jest to solidna podstawa, abyś walczyła o zwrot pieniędzy za nieudaną op.!!!

Ciekawa jestem czy jak teraz poszłabyś z tym wynikiem do Partacz&Company to czy szanowne doktorstwo nadal uparcie twierdziłoby, że zabieg został wykonany prawidłowo, a piersi wyglądają doskonale

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-09-21 o 23:07
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:21   #7504
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez estelle85 Pokaż wiadomość

Łatwo powiedzieć "nie przejmuj się" tym co inni mówią, ale wiem że z wykonaniem jest gorzej . Myśle, ze jak będziesz juz miała upragnione żelki to dopiero krytykantom opadnie szczena , w wtedy zastanowią się nas soba.
Ja przed op. miałam wielką ochote powiedzić siostrze o tym co planuje, ale pewnego dnia tu na formu przeczytałam wypowiedź chyba HORO, że ludzie mogą niezrozumieć naszych motywów działania i do dzis siostra nic nie wie. Może się domysla , bo ostatnio jak mi cos tłumaczyła i wymachiwała paluchem to ciągle dżgała mnie w cycocha he he, w każdym razie póki co w domu nikt nie komentuje zmiany wyglądu
ja sie spodziewam roznistych opinii, ale pierwsza nie powiem ze mialam operacje.Juz mowilam wczesniej, zw chce to zrobicc i mam nauczke. Na szczescie czeka mnie zmiana miasta, otoczenia, praca wiec nikt mnie nie bedzie znal
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:26   #7505
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Mya Słonko- wynik badania MRI jest niezbitym dowodem na nieprawidłowo wykonany zabieg (powiększenie piersi w ten sposób jest błędem w sztuce lekarskiej!!!). Jest to solidna podstawa, abyś walczyła o zwrot pieniędzy za nieudaną op.!!!

Ciekawa jestem czy jak teraz poszłabyś z tym wynikiem do Partacz&Company to czy szanowne doktorstwo nadal uparcie twierdziłoby, że zabieg został wykonany prawidłowo, a piersi wyglądają doskonale
Tak, i nawet nie Wiesz jak się cieszę Do tej pory Wy byłyście jedynym głosem , który mówił, że nie zwariowałam.
Pani doktór , która nadzorowała badanie i je potem opisała i ci wszyscy radiolodzy, którzy je robili nie mieli najmniejszych wątpliwości co jest i dlaczego.Wszystko widać jak na dłoni.
Teraz oczywiście muszę załatwić jeszcze ze dwie opinie lekarzy plastyków do tego badania. Bo ten opis, który dostałam niestety nie jest ważny i jest do podważenia przez lekarza ze specjalizacją.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 06:43   #7506
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Tak, i nawet nie Wiesz jak się cieszę Do tej pory Wy byłyście jedynym głosem , który mówił, że nie zwariowałam.
Pani doktór , która nadzorowała badanie i je potem opisała i ci wszyscy radiolodzy, którzy je robili nie mieli najmniejszych wątpliwości co jest i dlaczego.Wszystko widać jak na dłoni.
Teraz oczywiście muszę załatwić jeszcze ze dwie opinie lekarzy plastyków do tego badania. Bo ten opis, który dostałam niestety nie jest ważny i jest do podważenia przez lekarza ze specjalizacją.
bravo kobieto
za wolę walki i za upór i oby tak dalej , oni muszą ponieść konsekwencję tej spier****nej operacji , trzymamy kciuki i ściskamy suty za dalsze powodzenie twojego planu
a zdjęcia są niesamowite, pokazują fuszerkę Partacz&Company no i wygląd samych żelek odlot
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 07:14   #7507
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że muszę zrobic rezonans magnetyczny (mammografię MR) bo inaczej nie bedę miala nic.
Ale pierwsza zapora to kosz-900zl-jakoś wykombinowalam kase i znalazłam adresy gdzie można ją zrobić w W-wie. Tylko dwa adresy!
Mamy piątek (ten piątek) czuje parcie, że musze jechać się zapisać (dodzwonić za żadne skarby się nie mogę).Pojechałam.I co się dowiaduje-pierwszy wolny termin koniec listopada. Badanie piersi robi się raz w miesiacu. Pytam a kiedy we wrześniu robicie- pani na to jutro(tzn sobota), ale oczywiście miejsc nie ma od dwóch miesięcy, a wszystkie pacjentki potwierdzily że będą.Wpisali mnie na liste rezrwową na pazdziernik.
Ale w sobote rano postanowilam pojechać licząc,że jednak któraś z pacjentek nie przyjdzie-i mialam szczęście. O 14 bylam już po badaniu. Dziś odebrałam wyniki
Mya,
suuuuuper... jak się cieszę, ze wszystko się udalo W sumie ... dobrze myślałam... własnie o rezonansie, ktory pokaze wiecej niz usg
Teraz to Partacz & Company moga Ciebie za przeproszeniem to w d... pocalować... masz czarne na bialym; a raczej biale na czarnym ... spier na całej linii - i to jest to szczęście w nieszczęściu.
Matko, jak ja bym chciała pójść tam razem z Tobą... posluchać co powiedzą na takie zdjęcia i jakie herezję będą tym razem Tobie wciskać. No... chyba, ze będzie im zależalo na tym, zeby sprawa nie zostala naglośniona i... zasponsorują Tobie operację u dr Skwiercz... chociaz tyle, po tym co przeszlaś
Trzymam kciuki z calego serca i czekam na dalszy roizwoj wydarzeń

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

A moje "maluszki" kończą dzisiaj 3 tygodnie i mają sie rewelacyjnie nie bolą, nic zlego się nie dzieje i ... bez problemu śpię na boczku
Na razie ciągle "pościskane",ale... za 3 tygodnie ( mam juz pozwolenie z kliniki) mogę wyrzucić pas i zmienić staniczek na inny sportowy - mniej uciskający
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 07:30   #7508
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Mya,
suuuuuper... jak się cieszę, ze wszystko się udalo W sumie ... dobrze myślałam... własnie o rezonansie, ktory pokaze wiecej niz usg
Teraz to Partacz & Company moga Ciebie za przeproszeniem to w d... pocalować... masz czarne na bialym; a raczej biale na czarnym ... spier na całej linii - i to jest to szczęście w nieszczęściu.
Matko, jak ja bym chciała pójść tam razem z Tobą... posluchać co powiedzą na takie zdjęcia i jakie herezję będą tym razem Tobie wciskać. No... chyba, ze będzie im zależalo na tym, zeby sprawa nie zostala naglośniona i... zasponsorują Tobie operację u dr Skwiercz... chociaz tyle, po tym co przeszlaś
Trzymam kciuki z calego serca i czekam na dalszy roizwoj wydarzeń

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

A moje "maluszki" kończą dzisiaj 3 tygodnie i mają sie rewelacyjnie nie bolą, nic zlego się nie dzieje i ... bez problemu śpię na boczku
Na razie ciągle "pościskane",ale... za 3 tygodnie ( mam juz pozwolenie z kliniki) mogę wyrzucić pas i zmienić staniczek na inny sportowy - mniej uciskający
to rewelacja Horo jak ty je wypuścisz na wolność to dopiero będzie się działo wszystkie baby w twojej mieścinie oszaleją z zazdrości wariatkowo będzie w szwach pękało od ilości niepoczytalnych bab
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:12   #7509
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
to rewelacja Horo jak ty je wypuścisz na wolność to dopiero będzie się działo wszystkie baby w twojej mieścinie oszaleją z zazdrości wariatkowo będzie w szwach pękało od ilości niepoczytalnych bab
Ruda,
juz teraz się tak czasem czuję, choć naprawdę staram się je trochę maskować... w miarę mozliwości. Ale baby, jak to baby są zawistne za plecami gadaja, plotkują aż sie ma ochotę podejść i ...
Do tej pory sie przejmowalam, zamartwialam... wszystkim i wszystkimi i... znalazlam sposób... zostałam zwolennieczką teorii "tu mi wisizmu" i... jest zdecydowanie lepiej
Więc obu do wiosny i... zieleniejcie zazdrośnice

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez willma2 Pokaż wiadomość
Hej!! Czytam Was czytam..Kolejna uzależniona..
Ja czytałam kiedyś o Włoszce, której zelki w wypadku samochodowym uratowały życie
Mam do Was pytanko...Kiedy można nosić jakieś takie normalniejsze staniki...i gdzie kupić takowe bez fiszbin, a ładne..? Wiem,że wiecie jak się czuję w tym pooperacyjnym...Kontrolę mam za 3 tygodnie...Dziś minęły 4 tygodnie od operacji....
willma,
gratulacje i witaj wśrod żelek
W każdej klinice jednak trochę innne są wskazania do noszenia konkretnych staniczków. Ja np. mam 8 tygodni nosić pooperacyjny z pasem (skrócone do 6 tygodni... być moze dlatego, ze to 2-ga operacja), potem jeszcze ok 2 tygodnie mniej uciskajacy sportowy, a po 2-2,5 miesiacach od op już mogę nosić inne miękkie bes fiszbin, ktore juz będą modelować i układać biust (zblizać go do siebie ) , a na noc oczywiście sportowy
Po pół roku mozna już nosić fiszbinki nawet push-upy

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
hej ,tak byly zawirowania, ale rodzice wyslali mi wsz wyniki jutro wysylam do Poznania, zostalo jeszcze USG piersi ale dr, pozwolil mi zrobic je dzien przede op. i dostarczyc je w dniu zabiegu. Za miesiac mam operacje, juz kupione biletyrodzice sie poddali, kiedys beda musieli zaakceptowac moj wybor....a znajomi sie odcieli, uwazaja ze prezentuje soba "Posh Style" i ze mi odwala bzdura i zazdrosc.
agnes,
skad ja to znam... chore i zacofane podejście. Jestem glupia, prożna i nie wiadomo czego się spodziewam po zrobieniu biustu... takie slowa slyszałam (to te milsze ) i zasadnicze pytanie... "czy Ty nie masz większych zmartwień niz brak cycków???" ...
I wszystko jasne... przekonalam się, ze wg innych też nie miałam biustu, a co do zmartwień... teraz mam o 1 mniej

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez estelle85 Pokaż wiadomość
Malinowa - Ja powiedziałam ze chce zeby wyglądały naturalnie i że rozmiar ma być pełne B małe C , he he ale z tym to troche nie wyszło bo mam 70 D, ale prawda jest taka, że nie wiedziałam jak wyglądają piersi w rozmiarze B, C czy D, to co mam mi sie podoba - ale większego nie chce bo nie kupie ładnego stanika
estelle,
kochana... kupisz nie tylko ladne, ale piękne staniczki w rozmiarze znacznie wiekszym niz 70 D
Wczoraj szukałam sportowego na zmianę i wpadł mi w oko jeden miękki... przesliczny byłam w szoku, ze w moim miasteczku mogę takie zobaczyć... ba, nawet kupić. I byl to rozmiar 70 G (na mnie wprawdzie za mały, ale... faktem jest, ze prawdziwe z niego cuuuuudo )
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:45   #7510
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

p.s zle sie wczoraj wyrazilam i sie posmialyscie ze mnie heheheh ,moja wina wiem wiem.....
No cos Ty głuptasku Nikt sie z Ciebie nie smiał Bładzic-ludzka rzecz
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:52   #7511
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

TO JUZ DZISIAJ !!!!!!!!! godz.18,00 denerwuje sie ale o dziwo nie tak bardzo zabiegiem ale tym żeby nie dostać okresu...bo coś mnie brzuszek pobolewa głodna jestem musze coś wciagnąć bo od 12,00 nic kompletnie nie moge zjeść ani pić -post ha ha ha trzymajcie proszę kciuki
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 08:55   #7512
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
TO JUZ DZISIAJ !!!!!!!!! godz.18,00 denerwuje sie ale o dziwo nie tak bardzo zabiegiem ale tym żeby nie dostać okresu...bo coś mnie brzuszek pobolewa głodna jestem musze coś wciagnąć bo od 12,00 nic kompletnie nie moge zjeść ani pić -post ha ha ha trzymajcie proszę kciuki
bankierka,
będzie wszystko ok
Trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie ... no i na Twoje żelki oczywiście
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:56   #7513
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
MASZA dziękuje bardzo za tel
FOXY ja jestem jubilerem z zawodu ale w zeszłym roku zrobilam 2 miesięczny kurs paznokci bo mieszkam w Austrii i tyle tu trwa.Moje pierwsze pazury to porazka a teraz pomysły same mi wchodzą do głowy i musze ci powiedziec ze robie je niezle;-)
Napewno dasz rade bo chcieć to móc
MASZA jeszcze raz dziękuje za tel do Dr skwiercz za 2 miesiące rodze swojego 3 synka i bez nowych cycuszków sie nie obejdzie
Pozdrawiam wszystkich
Nie ma za co Trzecia dzidzia a potem pierwsze zelki ? Swietny pomysł Daj znak jak bedziesz u dr, łykniemy sobie gdzies kawke
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:58   #7514
willma2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 451
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Mya Diva- gratuluję Ci wytrwałości!!
To fajna cecha....taki upór w dążeniu do prawdy..i trzymam kciuki...
Mi tez Pani doktor pozwoliła spać już na boczku..w staniku...bez tego całego bandaza..ale w dzień mam nosić jeszcze bandaż + pas. Wczoraj zrobiłam zdjęcia.Prawa pierś jest git!!! Ale lewa, w której po operacji zrobił mi się krwiak..i pani doktor 2 dni poźniej go usuwała..jeszcze jest wrażliwsza..i jeszcze troszkę siedzi na górze.Postaram się umieścić fotki...ale przez tę operację i rekonwalescencję...mam tyły w pracy..i taka oszolomiona ze szczęscia chodzę z powodu...gór na klatce piersiowej..że o wielu rzeczach zapominam...Pozdrawiam...
willma2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:21   #7515
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
TO JUZ DZISIAJ !!!!!!!!! godz.18,00 denerwuje sie ale o dziwo nie tak bardzo zabiegiem ale tym żeby nie dostać okresu...bo coś mnie brzuszek pobolewa głodna jestem musze coś wciagnąć bo od 12,00 nic kompletnie nie moge zjeść ani pić -post ha ha ha trzymajcie proszę kciuki
Trzymamy kochana Trzymamy Wszystko bedzie ok Wracaj do nas szybciutko

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

MYA ...Ty wiesz co

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Horo Twoim piersiom 3 tygodnie stukneły a Kasia i Basia jutro beda miały pół roczku Moje słonko zapowiedziało ze juz sam nie moze sie doczekac jak zobaczy dziewczynki przyodziane w jego prezent Jeżu...umieram z ciekawosci co ten szaleniec nakupował No a w czwartek ma wizyte u dr...mam nadzieje ze wszystko ok...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:25   #7516
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Trzymamy kochana Trzymamy Wszystko bedzie ok Wracaj do nas szybciutko

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

MYA ...Ty wiesz co
MASZEŃKO jak wyjdą podobne rozmiarowo do Twoich to będę szczęśliwa mam nadzieje że juz jutro naskrobie coś do Was ,chociaż dam znać że żyje
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:28   #7517
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
MASZEŃKO jak wyjdą podobne rozmiarowo do Twoich to będę szczęśliwa mam nadzieje że juz jutro naskrobie coś do Was ,chociaż dam znać że żyje
Powiedz dr ze mają byc takie jak u Maszy z Wizazu i nie inaczej
Wszystko bedzie dobrze Bedziemy cierpliwie czekac na Ciebie i Twoje żelki
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:28   #7518
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość

Horo Twoim piersiom 3 tygodnie stukneły a Kasia i Basia jutro beda miały pół roczku Moje słonko zapowiedziało ze juz sam nie moze sie doczekac jak zobaczy dziewczynki przyodziane w jego prezent Jeżu...umieram z ciekawosci co ten szaleniec nakupował No a w czwartek ma wizyte u dr...mam nadzieje ze wszystko ok...
Masza,
jak ja bym chciala byc juz pół roku po zobaczyć jak dziewczynki będą się prezentowaly ... mam nadzieję, ze będzie tylko lepiej
Ja na razie musze się zadowolić tylko aseksualnym pooperacyjnym, ale... mam czas na szukanie staniczków w rozmiarze, ktorego mogę się spodziewać

ps. mam nadzieję zobaczyć fotki w tym "przyodziewku" od słonka
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:29   #7519
kasiulka Nowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
TO JUZ DZISIAJ !!!!!!!!! godz.18,00 denerwuje sie ale o dziwo nie tak bardzo zabiegiem ale tym żeby nie dostać okresu...bo coś mnie brzuszek pobolewa głodna jestem musze coś wciagnąć bo od 12,00 nic kompletnie nie moge zjeść ani pić -post ha ha ha trzymajcie proszę kciuki
heheh niuniA mi tez sie spóznia 4dni ale u mnie to jasne bo sie bardzo denerwujebede trzymala za ciebie kochana kciuki zeby cie tak nie bolałomnie jutro o 9 czeka to samo i az mi sie słabo robi jak sobie pomysle..buziaczki i badz dzielna
__________________
kasiulka Nowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 09:33   #7520
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kasiulka Nowa Pokaż wiadomość
heheh niuniA mi tez sie spóznia 4dni ale u mnie to jasne bo sie bardzo denerwujebede trzymala za ciebie kochana kciuki zeby cie tak nie bolałomnie jutro o 9 czeka to samo i az mi sie słabo robi jak sobie pomysle..buziaczki i badz dzielna
Kasiula pomyśl o tym że w czwartek moze juz bedziemy do siebie pisać jako seksownie kobietki
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:36   #7521
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Masza,
jak ja bym chciala byc juz pół roku po zobaczyć jak dziewczynki będą się prezentowaly ... mam nadzieję, ze będzie tylko lepiej
Ja na razie musze się zadowolić tylko aseksualnym pooperacyjnym, ale... mam czas na szukanie staniczków w rozmiarze, ktorego mogę się spodziewać

ps. mam nadzieję zobaczyć fotki w tym "przyodziewku" od słonka
Słonko no lekko to Ty nie bedziesz miała z tym staniczkiem Dlatego szkoda ze nie bedziesz mogła biegac bez. Ja juz chyba w zyciu nie założe stanika
Oczywiscie ze moje ptaszyny z wizazu zobacza piersiowy prezencik

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulka Nowa Pokaż wiadomość
heheh niuniA mi tez sie spóznia 4dni ale u mnie to jasne bo sie bardzo denerwujebede trzymala za ciebie kochana kciuki zeby cie tak nie bolałomnie jutro o 9 czeka to samo i az mi sie słabo robi jak sobie pomysle..buziaczki i badz dzielna
Nie mdlec mi tu Cieszyc sie ...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:40   #7522
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Słonko no lekko to Ty nie bedziesz miała z tym staniczkiem Dlatego szkoda ze nie bedziesz mogła biegac bez. Ja juz chyba w zyciu nie założe stanika
Oczywiscie ze moje ptaszyny z wizazu zobacza piersiowy prezencik
KOchana,
bez staniczka to ja na pewno biegać będę ale nie od razu
Teraz jesień i zima, więc sweterki nie sprzyjają nagim sutkom, ale... na wiosnę ... jak juz plotkują, to niech chociaż widzą o czym
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:41   #7523
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Słonko no lekko to Ty nie bedziesz miała z tym staniczkiem Dlatego szkoda ze nie bedziesz mogła biegac bez. Ja juz chyba w zyciu nie założe stanika
Oczywiscie ze moje ptaszyny z wizazu zobacza piersiowy prezencik

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------


Nie mdlec mi tu Cieszyc sie ...
nie mdlejemy tylko już Maszeńko wariujemy odkurzam i zagladam tu do Was co chwile od dzisiaj mam urlopik
__________________
22,09,2009 dr.Jarliński okrągłe 325 cc Mentor
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:41   #7524
natalia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć dziewczyny mam do was takie pytanie byłam na konsultacji u doktora Krajewskiego termin operacji mam na 17.12.2009 teraz pozostaje mi problem wkładek doktorek dał mi do wyboru trzy rozmiary 375cc 400cc lub 425cc wybrałam 400cc chociaz wydaja mi sie one strasznie duże jak myslicie waze 65 kg wzrost 175 cm czy beda odpowiednie boje sie ze beda za duze ale nie chciała bym zeby były za małe sama juz nie wiem co myslec pomózcie
natalia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:41   #7525
kasiulka Nowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez bankierka Pokaż wiadomość
Kasiula pomyśl o tym że w czwartek moze juz bedziemy do siebie pisać jako seksownie kobietki
ty kochana juz bedziesz pisala w czwartek bo ja jeszcze nie bo chyba do piatku w szpitalua ty o której idziesz do kliniki?
__________________
kasiulka Nowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:43   #7526
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez natalia85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam do was takie pytanie byłam na konsultacji u doktora Krajewskiego termin operacji mam na 17.12.2009 teraz pozostaje mi problem wkładek doktorek dał mi do wyboru trzy rozmiary 375cc 400cc lub 425cc wybrałam 400cc chociaz wydaja mi sie one strasznie duże jak myslicie waze 65 kg wzrost 175 cm czy beda odpowiednie boje sie ze beda za duze ale nie chciała bym zeby były za małe sama juz nie wiem co myslec pomózcie
natalia,
a napisz nam jeszcze jakie to implanty (chodzi o producenta i projekcję) i ile masz pod biustem ( jak szeroka jest Twoja klatka piersiowa).
Hihihih... Panie z recepcji śmiały się, że doktorek... przeze mnie... daje teraz większe implanty niz wcześniej proponowal

no i jaką masz wyjśćiowkę?

i co najważniejsze... jaki chcesz osiągnąć efekt???
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-09-22 o 09:45
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:49   #7527
natalia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
natalia,
a napisz nam jeszcze jakie to implanty (chodzi o producenta i projekcję) i ile masz pod biustem ( jak szeroka jest Twoja klatka piersiowa).
Hihihih... Panie z recepcji śmiały się, że doktorek... przeze mnie... daje teraz większe implanty niz wcześniej proponowal

no i jaką masz wyjśćiowkę?

Sa to wkładki mentor 400cc pod biustem 74 mierzone na wydechu w biuście nie dużo wiecej bo 80

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Możliwe że teraz daje wiecej bo na Dzien dobry chciał wsadzac 425 cc
natalia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:52   #7528
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez natalia85 Pokaż wiadomość
Sa to wkładki mentor 400cc pod biustem 74 mierzone na wydechu w biuście nie dużo wiecej bo 80

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Możliwe że teraz daje wiecej bo na Dzien dobry chciał wsadzac 425 cc
Ja bym brala 425 cc skoro tak zaproponowal to na pewno HP, bo on jest zwolennikiem wyższej projekcji
A więcej daje rzeczywiście od czasu "molestowania" przeze mnie ... i dobrze
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:56   #7529
natalia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Ja bym brala 425 cc skoro tak zaproponowal to na pewno HP, bo on jest zwolennikiem wyższej projekcji
A więcej daje rzeczywiście od czasu "molestowania" przeze mnie ... i dobrze

Możliwe że HP nie wiem tego a jakie mi wyjda z tych 425 ma wsadzac pod miesień

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Chciałabym takie duże C
natalia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:58   #7530
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez natalia85 Pokaż wiadomość
Możliwe że HP nie wiem tego a jakie mi wyjda z tych 425 ma wsadzac pod miesień
przed 1 op zaczynalam od maleństw (wyjściówka byla porażką), pod biustem miałam ok. 75 i 420g dało mi rozmiar 70 F
Podejrzewam, zęwlaśnie takiego mozesz sie spodziewać
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.