Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 08:28   #61
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez abradabra Pokaż wiadomość
ja tak sobie mysle ze plukanie zoladka i jelita mogloby pomoc
Owszem, jeśli ma się na to pieniądze

Cytat:
Napisane przez abradabra
a co do diety nie jesz miesa, slodyczy, czego jeszcze?
Nie jem produktów barwionych (to doradziła mi dziewczyna w innym wątku) np. owocowych jogurtów, maślanek - wszystko naturalne. Jeśli jesz ser żółty czy topiony - popijaj go kefirem. W ogóle trzeba pić dużo kefiru Jeśli chleb - to tylko razowy, najlepiej żytni. I co w moim przypadku (nie chcę zapeszyć, ale chyba tak jest!) całkowicie mnie wyleczyło - hektolitry zielonej herbaty (pij tyle, ile dasz rady w ciągu dnia, jak najwięcej). Kup sobie liściastą, nie w torebkach i nie zalewaj jej wrzątkiem - po zagotowaniu odczekaj 5 minut. I chrzan, chrzan, chrzan. Chociaż raz dziennie, ale codziennie! Ja smaruję nim np. pomidorka przy śniadaniu, czy jajko. Jeśli nie przeszkadza Ci zapach i ostry smak czosnku, rozgryzaj co najmniej jeden ząbek dziennie (może być przed snem, żeby nie straszyć oddechem ), możesz sobie go pokroić na kanapkę czy dodać do sałatki. Zarówno chrzan, jak i czosnek zabijają bakterie gnilne, ktore mogą być przyczyną przykrego zapachu...
Oprócz tego surowe warzywa i owoce jem bez ograniczeń. Z kasz - najlepiej gryczana. Warto też jeść kiszonki - kiszoną kapustę i ogórki.
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 09:17   #62
abradabra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

wiesz co, o ile się nie mylę to co mamy to jednak te bakterie Candida albicans (drozdżyca), a z tego co wyczytałem żywią się one cukrem czyli większość owoców odpada. Co to zaleceń z herbata i chrzanem na pewno się do tego zastosuję.Mam jeszcze takie pytanko, co jadasz na obiad? ziemniaki, mieso czy zrezygnowałaś z tego?
Czyli mówisz, że zapach jest juz niewyczuwalny ?

http://commed.pl/niezbyt-ladnie-pachne-vt1269.html
stare forum ale moze przydatne
abradabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 07:31   #63
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Jest wyczuwalny, niestety... Ale nie tak jak kiedyś. Jakoś mi się nie chcę w tą drożdżycę wierzyć, bo ten zapach u mnie się zmienia im dłużej stosuję dietę Jeśli to drożdżyca, to z owoców jedz tylko jabłka, cytryny i grejpruty
Heh, pytasz o obiad. Ile razy mam powtarzać, że w ogóle nie jem mięsa? Ziemniaki jem. Tylko bez sosów...
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:05   #64
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

o candidia zapomnij ale jak chcesz zrob sobie badania nie sa drogie ja juz robiłem na candide grzyby glizdy itd itp az nie che mi sie pisac tego juz o lekarzach nie wspominajac co do płukania jelita tez myslałem ze mam zwały w jelitach poszłem na gastro skopie i kolonoskopie gastro zle ale kolonsokopia dobrze. ogolnie juz na lekarzy wydałem ponad 3 tys wiec wam odradzam prywatnie jak chcecie sie leczyc to na skierowania chyba ze ktos chce isc w moje slady....

co do jedzenia mozna mieso mozna produkty mleczne oprocz mleka, nic smażonego najlepiej 0 cukru jemy mało a czesciej 6 razy na dzien.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:07   #65
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Nie wprowadzaj w bład ludzi jesli to drożdzyca to nie mozna jabłek i grejpfrutów
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 09:47   #66
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

z zielonych herbat polecam Lipton clear green tea i był bym zapomniał nie mozna ani grama tłuszczu!!!! mozna miesa najlepiej drobiowe ale schaby i inne tez ale bez tłuszczu i tak jak wczesniej nie smazone np kurczaka jemy bez skurek, zeberka odbadaja ale schab mozna obkroic z tłuszczu.

conajmniej 3 litry wody na dzień
Unikamy ostrych przypraw najlepiej wogle wyłaczyc je z diety
Staramy sie czesto oprożniac to jest bardzo ważne
Codzień z rana 2 szklanki przegotowanej ciepłej wody wypjamy po tem jemy activia naturalna

Na 100% pomorze.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:21   #67
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez gelo1987 Pokaż wiadomość
Nie wprowadzaj w bład ludzi jesli to drożdzyca to nie mozna jabłek i grejpfrutów
Jabłek może nie, ale grejfruty tak.
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 16:34   #68
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez gelo1987 Pokaż wiadomość
z zielonych herbat polecam Lipton clear green tea i był bym zapomniał nie mozna ani grama tłuszczu!!!! mozna miesa najlepiej drobiowe ale schaby i inne tez ale bez tłuszczu i tak jak wczesniej nie smazone np kurczaka jemy bez skurek, zeberka odbadaja ale schab mozna obkroic z tłuszczu.

conajmniej 3 litry wody na dzień
Unikamy ostrych przypraw najlepiej wogle wyłaczyc je z diety
Staramy sie czesto oprożniac to jest bardzo ważne
Codzień z rana 2 szklanki przegotowanej ciepłej wody wypjamy po tem jemy activia naturalna

Na 100% pomorze.
Tobie pomogło? Ile czekałeś na rezultat?
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 08:29   #69
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Tobie pomogło? Ile czekałeś na rezultat?
Oczywiście że tak!!! inaczej bym tego nie pisal.
Poprawe widac gołym okiem.
Ty stosujesz diete widzisz małapoprawe ale zapach sie utrzymuje a u mnnie dzieki tej diecie ten zapach raz jest raz go nie ma wszystko zależy od tego co zjem.

Wszystko co nie zdrowe odpada (piwo, zapiekanki, pizza, tłuste potrawy, itd, itp.....)
można
Jogurty naturalne
duzo zieleniny
Mósisz jeśc małe porcje a cześciej, wiecej róchu, po jedzeniu nie siedz ani nie leż tylko staraj sie ruszać.
Woda mineralna niegazowana 3 litry na dzień.
To jest jedynie garstka informacji na ten temat miedzy czasie bede starał się udzielać wiecej porad. Jedno jest pewne diete stosujesz w 100% nie ma czegos takiego ze czasem sobie coś zjesz nie zdrowego.

Pozdrawiam.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 12:32   #70
abradabra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

robiles te wszystkie badania i zaden lekarz nie powiedzial Ci co to jest ?

a i po jakim okresie stosowania diety zauwazyles rezultaty?
abradabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 12:41   #71
abradabra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

przyznam ze troche mnie zalamales mowiac, ze plukanie zoladka nic nie daje..
abradabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 14:05   #72
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
robiles te wszystkie badania i zaden lekarz nie powiedzial Ci co to jest ?

a i po jakim okresie stosowania diety zauwazyles rezultaty?
Według gastrologa mam refluksowe zapalenie przełyku( stwierdził to po gastroskopi) tłumaczył mi o co tam chodzi z tym zapachem ze powstaja bakterie gnilnle i dlatego ten zapach wystepuje (przez złe jedzenie tłuste i nie zdrowe) na poprzedniej stronie pytrałem sie kto ma nalot w tylniej czesci przełyku tym własnie harakteryzuje sie refluksowe zapalenie przełyku.
Biore leki stosuje diete widze poprawe ale sam nie jestem zadowolony wiadomo potrzeba czasu........co do rezultatu każdy jest inny stosuj diete i sam zobacz jak ona wpływa na twoj organizm. nie licz na cuda nie mysl ze miesiac bedziesz jadł dobrze to sie wyleczysz na to potrzba czasu ( mowie o miesiacach a nawet o latach) ja od małego zle sie odrzywiałem i dlatego jestem nastawiony na najgorsze.

Cytat:
przyznam ze troche mnie zalamales mowiac, ze plukanie zoladka nic nie daje..
Widze ze duzo czytasz z internetu nie wiez we wszystko co pisza bo to rownie dobrze moze byc brak witaminy b12, candida, toksyny,złe jedzenie, chore migdałki, zwały kału w jelitach i duzo innych rzeczy dlatego mósisz sam siebie obserwowac jeśli chcesz iśc do jakiegoś lekarza napewno zacznij od gastrologa.( raczej prywatnie nie licz na nfz)
chodzi ci o płukanie żoładka czy o płukanie jelita grubego( ze zwałkow kału)???
w warszawie za płukanie(Hydrokolonoterap ia) zapłącisz około 350zł ja radze ci zrobic tak jak ja idz do gastrologa prywatnie na kolonoskopie( przeglad całego jelita grubego) płaciłem za to 280zł masz taniej niz płukanie a po za tym lekarz ci obejrzy jelito i jesli masz te zwały w mniejszej ilosci a sądze ze tak jest to wszystko ci odsysa endoskopem rachunek jest prosty sam widzisz co sie bardziej opłaca......

każdy jest inny trzeba sie obserwować na poczatej zacznij od gastrologa i nie powtarzaj mu to co tu jest napisane ze masz znajomego ze to refluksowe zapalenie przełyku!!! niech sam dojdzie co to jest bo u ciebie przyczyna moze byc inna.

Napewno wzróc uwage na toksyny kup sobie preparaty na odtrucie ja uzywałem green derox+ i zielone cherbaty.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 15:01   #73
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Idź do lekarza rodzinnego, a on Cię wtedy po rozpoznaniu skieruje do specjalisty
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:06   #74
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Idź do lekarza rodzinnego, a on Cię wtedy po rozpoznaniu skieruje do specjalisty
hehe czemu nie napewno trzeba probować, samo nie przejdzie.
byłem u 3 lekarzy rodzinnych i wszyscy rozkładali ręce według nich nic mi nie jest co zrobić to wszystko wina nfz
Cos tam mi chcieli doradzić ale co z tego jak to wszystko już wiedziałem ahaha.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:33   #75
abradabra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

pytanie troche z innej beczki, jak sobie z tym radzisz, czy dziewczynie to nie przeszkadza? (o ile masz )

a i czy w tym wypadku moge jest cukier czy tez nie?
abradabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 18:05   #76
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
pytanie troche z innej beczki, jak sobie z tym radzisz, czy dziewczynie to nie przeszkadza? (o ile masz )

a i czy w tym wypadku moge jest cukier czy tez nie?
Chwilowo nie mam ale ogólnie to jeszcze nikt nigdy mi nie zwracał uwagi na to, czasami widze że ktoś nie raz coś czuje wtedy staram sie stanąć troche dalej....Jeśli sie nie wstydzisz lub jeśli Cię sytłacja zmusi to nie kryj sie z tym powiedz o co chodzi.

Co do cukru kolezanka wzrociła uwage na to na poprzedniej stronie napewno żle wpływa na nas, zapach staje się bardziej intensywny unikaj go nie jedz wogole zwracaj uwage we wszystkich produktach na zawartość cukru. To cie nie wyleczy ale napewno bedzie poprawa z czasem. Przyzwyczaisz sie do posiłków bez cukru.

Nie pij kawy ani herbaty jeśli juz to bardzo słabą

Oczywiście wszystko w miare możliwości nic na siłe nic sie nie stanie jeśli czasem zjesz to co nie możesz czasami inaczej sie nie da.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:46   #77
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Gelo, zaczął mnie zastanawiać ten nalot na języku, o którym wspomniałeś. U Ciebie on jest biały? I jaki ma smak? Jaki masz najczęściej smak w ustach? Bo mi często kwasem zajeżdża ale wszystko w zależności od tego co zjem.

Chyba też będę leczyć się prywatnie. Gastrologa już znalazłam Tylko koszta mnie przerażają...
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:24   #78
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Kod:
Gelo, zaczął mnie zastanawiać ten nalot na języku, o którym wspomniałeś. U Ciebie on jest biały? I jaki ma smak? Jaki masz najczęściej smak w ustach? Bo mi często kwasem zajeżdża  ale wszystko w zależności od tego co zjem.

Chyba też będę leczyć się prywatnie. Gastrologa już znalazłam  Tylko koszta mnie przerażają...
nalot mam zielony pomieszany lekko z białym. Jak Ty masz biały to pewnie od pasty do zębów.

Smak u ustach tak jakby coś kwaśnego.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:33   #79
abradabra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

mam takie pytanie
poniewaz osatnio dosc znacznie schudlem przez ta cala chorobe, czy nie orjetujesz sie moze czy jak kupilbym bialko w proszku pogorszy to stan ?
abradabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 08:47   #80
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Tego nie wiem sam wybierem się juz miesiąc z tym pytaniem do lekarza niby mleka nie można ale przetwory mleczne tak(jogurty naturalne,kefiry)

masz wiadomośc na pw
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 14:10   #81
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cześć! Też mam problem, o którym tu mowa. Zapach jest okropny (kojarzy się z kałem), choć natężenie bywa b. zmienne. Gastrolog w gastroskopii stwierdził obecność drożdzaków, podejrzewa również bakterie beztlenowe (gnilne). Od tygodnia leczę się lekami antygrzybicznymi, jutro mam włączyć metronidazol. No i dieta, dość dokładnie tu już wcześniej opisana.
Mam nadzieję, że diagnoza jest "trafiona"i sposób leczenia też... Bo czuję się z tym jak parias...
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:53   #82
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez gelo1987 Pokaż wiadomość
Według gastrologa mam refluksowe zapalenie przełyku( stwierdził to po gastroskopi) tłumaczył mi o co tam chodzi z tym zapachem ze powstaja bakterie gnilnle i dlatego ten zapach wystepuje (przez złe jedzenie tłuste i nie zdrowe) na poprzedniej stronie pytrałem sie kto ma nalot w tylniej czesci przełyku tym własnie harakteryzuje sie refluksowe zapalenie przełyku.
Biore leki stosuje diete widze poprawe ale sam nie jestem zadowolony wiadomo potrzeba czasu....
gelo1987- jakie mianowicie bierzesz leki?
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:35   #83
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
gelo1987- jakie mianowicie bierzesz leki?
leki; controlec 40, lanzul 30, nolpaza 40.

Napewno refluks mam ale wydaje mi się że to coś jeszcze...
Na drożdzaki robiłem badania w laboratorium nic nie wykryli ale i tak mam zamiar od dłuższego czasu zrobić ponownie badania.
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:32   #84
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez drumla Pokaż wiadomość
Cześć! Też mam problem, o którym tu mowa. Zapach jest okropny (kojarzy się z kałem), choć natężenie bywa b. zmienne. Gastrolog w gastroskopii stwierdził obecność drożdzaków, podejrzewa również bakterie beztlenowe (gnilne). Od tygodnia leczę się lekami antygrzybicznymi, jutro mam włączyć metronidazol. No i dieta, dość dokładnie tu już wcześniej opisana.
Mam nadzieję, że diagnoza jest "trafiona"i sposób leczenia też... Bo czuję się z tym jak parias...
Jakie leki antygrzybiczne bierzesz?
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:48   #85
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez brązowiutka Pokaż wiadomość
Jakie leki antygrzybiczne bierzesz?
Leki: flumycon i nystatyna, ta ostatnia w tabletkach i w zawiesinie.
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:44   #86
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Witam wszystkich współcierpiących! Zjadam te leki i ...sama nie wiem. Niby lepiej, ale i przed leczeniem pojawiały się kilkudniowe okresy spokoju... Ocenę sytuacji utrudnia mi fakt, że przebywam teraz w sąsiedztwie (że się tak wyrażę) zwierząt gospodarskich (wakacje pod gruszą) i mam po prostu symfonię zapachów.
Jutro ostatnia dawka metronidazolu- środka zwalczającego bakterie gnilne. Oby okazało się, że pomógł...
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:08   #87
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

UWAGA dla radzących sobie z j. angielskim- wpiszcie w wyszukiwarkę: dysbiosis+
bromhidrosis (tzn. oczywiście dysbioza+ tzw. poty złowonne), albo nawet na skróty:fecal body odor. Pokaże się sporo stron na temat, np. http://mpdela.blogspot.com/. Osobiście angielski znam miernie... Może ktoś się zlituje i podzieli mądrością po przeczytaniu? Na Zachodzie o tym problemie mówi się więcej i... głośniej.
Okropnie się boję, że moje leczenie okaże się nieskuteczne...Chyba zaczynam pomału wariować?
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:39   #88
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Pokombinuje cos z tym angielskim
Leczenie na pewno pomoze, moze nie po tak krotkim czasie, ale wyleczysz sie, wierze w to. W koncu jestes pod opieka specjalisty, ktory (co jest bardzo wazne) nie zbagatelizowal Twojej przypadlosci i dal Ci odpowiednie srodki do zwalczania jej

A jak Ci idzie dieta (mam na mysli - wyrzeczenia)? Czujesz poprawe samopoczucia? Czy wyprozniasz sie inaczej? Mysle tu o kolorze...

Ja po zmianie diety schudlam 10kg... Odzywiam sie regularnie co 3 godziny, zjadam male porcje, zadnych swinstw, ani barwionych produktow czy tez z duza iloscia konserwantow, woda mineralna plus czerwona herbata (przy przeroscie drozdzakow zielona odpada - dozwolona jest tylko czerwona, najlepiej Rooibos, ale to na pewno juz wiesz ). No i postawilam na wysilek fizyczny - codzienne brzuszki, pol godziny jazdy na rowerze, od czasu do czasu basen. To rowniez pomaga w oczyszczaniu "od srodka"
I zaczelam pachniec plesnia...

Pozdrawiam, trzymam kciuki i zycze powodzeniu w usmiercaniu "grzybka"
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:50   #89
gelo1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
GG do gelo1987
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

podajcie mi link bo po wpisaniu tych słow nic mi nie wyszukuje lub niech ktos przekopiuje ten tekst Tu lub wyśle mi w pliku tekstowym na mail tomus54@wp.pl
gelo1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:39   #90
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Link jest powyżej, w tekście na stronie pod tym adresem pojawiają się też oczywiście inne linki. Ta strona jest poświęcona ludziom z problemem tzw. rybiego zapachu (choroba nosi nazwę trimetyloaminuria bodajże) i czemuś, co jest określane jako "fecal body odor"- no chyba nie trzeba tłumaczyć... Tym tropem trafiłam na coś takiego: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1144368. Tam jest mowa np. o roli aktywowanego węgla w tłumieniu zapachu, o tym że warto zrobić badania jak organizm radzi sobie z metabolizmem aminokwasów, o antybiotykach, które mogą być pomocne w przeroście flory bakteryjnej w jelitach (wiadomo- bakterie gnilne) - itp. informacje. Nie wiem, może chociaż to ći się przyda, Gelo?
drumla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 11:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.