Trądzik - cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 19:10   #61
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mi cera nie pogarsza się ani po alkoholu, ani po czekoladzie, ani po ostrych przyprawach - ufff, na szczęście, bo uwielbiam czekoladę i ostre potrawy (oczywiście od czasu do czasu). Ale mojej siostrze zawsze wyskakują pryszcze po czekoladzie i ostrym jedzeniu.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:31   #62
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pisalam wiadomosc i usunela mi sie ;/ a wiec:
dzisiaj na przystanku bylo BAAAAARDZO duzo osob,ktore mialy problemy z cera. kumpela, ktora zawsze ma idealna cere wysypalo.. masowe pogorszenie,czy co? u mnie tragicznieeeeeeee.
ja mam po alkoholu wysyp,dlatego przestalam pic :/ dzwonilam do dermy,aby umowic sie na wizyte i co uslyszalam? ze wolny termin to UWAGA,UWAGA.. pod koniec maja
Ja też jestem w tej grupie masowego pogorszenia... Ale to raczej normalne.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Mi cera nie pogarsza się ani po alkoholu, ani po czekoladzie, ani po ostrych przyprawach - ufff, na szczęście, bo uwielbiam czekoladę i ostre potrawy (oczywiście od czasu do czasu). Ale mojej siostrze zawsze wyskakują pryszcze po czekoladzie i ostrym jedzeniu.
A mnie się po czekoladzie pogarsza! Ale zaraz zjem i tak... I będę jeszcze gorzej wyglądać. Mam wszystko głęboko gdzieś!!!!!!!!

Znalazłam taki cytacik: "Chcesz ukryć twarz? - wyjdź nago". Inspirujący....
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-21 o 22:16
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:22   #63
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

przyłączam się do grupy masowego pogorszenia,choć mi już zasycha,ale co z tego.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 13:25   #64
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

cala w nerwach chodze,bo czekam na telefon z wynikiem egzaminu :/ jak nie zdam to mam warunkowy kurrrrrrrrrrrr..... 600 zl pooooooooooleci!!!!!! :/
mam w takim tragicznym stanie cere,ze wezme zaraz solarium,pieprze to.. gorzej juz byc nie moze.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 13:30   #65
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie tez tragedia,słabo sie goi i ciagle cos nowego sie pojawia. Mam juz tego wszystkiego dosyć!
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 14:01   #66
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

boze!!!!!!!!!!!! zdalam na 4 !!!!!!!!!!!!!!! jako jedyna z 70 osob buahahahaha nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 14:03   #67
Ameliaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ameliaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk.
Wiadomości: 52
Dot.: Trądzik - cz. 2

hm, czytałam czasem ten wątek i jakaś wizażysta wspomniała o Dermogal A+E skusiłam się na owy kosmetyk w kapsułkach, cena kusząca więc nic do stracenia nie miałam. Musze przyznać, że jak dla mnie BOMBA! po pierwszym użyciu twarz była już delikatna, miękka, wągry stały się mniej widoczne. Stosuję wieczorem od kilku dni, a poprawę widzę od samego początku. Trądzik znika, nie powstaje nic nowego.. polecam [; warto spróbować może i wam pomoże. (;
__________________
Nie czuję sie ani szczęśliwa
ani nieszczęśliwa
i tego nie mogę dłużej znieść.


55-> 54 -> 53 -> 52 -> 53 -> 52 -> 50 !!
Ameliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 14:16   #68
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
boze!!!!!!!!!!!! zdalam na 4 !!!!!!!!!!!!!!! jako jedyna z 70 osob buahahahaha nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suuuper! Teraz już się nie martw i z cerą będzie lepiej! Ja też się teraz strasznie denerwuję. Mam poprawkę... Jak nie zdam to lipa. Profesor oblał 170 na 200! I mnie też. A jak oceniał! Szok. Byłam pewna 4. A tu masz...
Teraz nerwy mnie żrą i... wiadomo co się dzieje.

Cytat:
Napisane przez Ameliaaa Pokaż wiadomość
hm, czytałam czasem ten wątek i jakaś wizażysta wspomniała o Dermogal A+E skusiłam się na owy kosmetyk w kapsułkach, cena kusząca więc nic do stracenia nie miałam. Musze przyznać, że jak dla mnie BOMBA! po pierwszym użyciu twarz była już delikatna, miękka, wągry stały się mniej widoczne. Stosuję wieczorem od kilku dni, a poprawę widzę od samego początku. Trądzik znika, nie powstaje nic nowego.. polecam [; warto spróbować może i wam pomoże. (;
Rzeczywiście Ktoś tu wspominał o tym. Miałam nawet kupić, ale nie mogłam dostać w kilku aptekach i zapomniałam w końcu.
A można dostać ten Dermogal w aptece? Czy tylko przez internet?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 14:28   #69
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ameliaaa Pokaż wiadomość
hm, czytałam czasem ten wątek i jakaś wizażysta wspomniała o Dermogal A+E skusiłam się na owy kosmetyk w kapsułkach, cena kusząca więc nic do stracenia nie miałam. Musze przyznać, że jak dla mnie BOMBA! po pierwszym użyciu twarz była już delikatna, miękka, wągry stały się mniej widoczne. Stosuję wieczorem od kilku dni, a poprawę widzę od samego początku. Trądzik znika, nie powstaje nic nowego.. polecam [; warto spróbować może i wam pomoże. (;
a jaka cena?


Dagna gratulacje!


U mnie wysyp na brodzie :/ ale stosuję teraz tonik z soku z cytryny i fajny jest wągry mniej są widoczne i ogólnie korzystnie na cerę wpływa...
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 15:25   #70
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dagna także gratuluje , przynajmniej cos Cię podniosło na duchu
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 16:03   #71
Ameliaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ameliaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk.
Wiadomości: 52
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
a jaka cena?
u mnie w aptece (dość drogiej) 12 zł w opakowaniu jest 48 kapsułek.
__________________
Nie czuję sie ani szczęśliwa
ani nieszczęśliwa
i tego nie mogę dłużej znieść.


55-> 54 -> 53 -> 52 -> 53 -> 52 -> 50 !!
Ameliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 17:17   #72
Katie00
Raczkowanie
 
Avatar Katie00
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 257
Dot.: Trądzik - cz. 2

wysypalo mnie na czole. Pieknie. Nigdy problemow z cera nie mialam. Kolezanki w szkole mi zazdroscily... A teraz? Nie mam pojecia co sie stalo. Pryszcz obok pryszcza i to z dnia na dzien wiecej. I jak tu sie nie zalamac?
__________________
'Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court.'
Katie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:27   #73
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik - cz. 2

dziewczyny jestem załamana

byłam dzisiaj u dermatolog. powiedziała, że nie widzi innego rozwiązania niż izotek. dała mi 10 dni na podjęcia decyzji.


odechciało mi się żyć.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:31   #74
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Rzeczywiście Ktoś tu wspominał o tym. Miałam nawet kupić, ale nie mogłam dostać w kilku aptekach i zapomniałam w końcu.
A można dostać ten Dermogal w aptece? Czy tylko przez internet?
Ja polecałam
Dostaniesz w zielarskim i aptece.10-12 zł.
Nawet na opakowaniu jest wskazanie na trądzik.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 17:58   #75
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny moze to was zainteresowac.P rzeczytalam zeby nie stosowac mydla do twarzy ,bo ma ph.7 ,na twarz moze dzialac drazniaco ,plus moze nawet zapychac.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 18:56   #76
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja polecałam
Dostaniesz w zielarskim i aptece.10-12 zł.
Nawet na opakowaniu jest wskazanie na trądzik.
Już zamówiłam w internetowej aptece. Zapłacę 10,50zł. Mam nadzieję, że mnie nawilży.

Cytat:
Napisane przez Katie00 Pokaż wiadomość
wysypalo mnie na czole. Pieknie. Nigdy problemow z cera nie mialam. Kolezanki w szkole mi zazdroscily... A teraz? Nie mam pojecia co sie stalo. Pryszcz obok pryszcza i to z dnia na dzien wiecej. I jak tu sie nie zalamac?
Będę wredna, ale.. jak się nie załamać mając tak od kiedy się pamięta? Może jakoś znikną, skoro tak nagle się pojawiły?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 19:05   #77
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

aaa matkoboska u mnie cos sie dzieje z rękami znowuz twarzą ok, jakoś się trzyma (tzn nie żeby cos odpadało jak u Jacksona ale wiecie o co chodzi) = za to ręce.Kurczę- wie ktoś jak zaradzić na problemy z rogowaceniem mieszkowym na rękach?bo już nie wytrzymuje,narazie zima,ale co będzie jak wiosna przyjdzie a ja co będę chodzić w długich blozukach?pomocy!!
Dagna gratulacje!!trzymajcie się
a mnie łeb boli jak...już nie powiem co
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 20:23   #78
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Czy któraś z Was może mi powiedzieć jak długo goją się takie przebarwienia po trądziku i czy to są w ogole przebarwienia-bo może już blizny-->(Takie płaskie/gładkie,ale czerwone plamki,po pryszczach ropnych)
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 20:37   #79
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

no mi blednieją ok . 3 tyg - miesiąc gdy uzywam skinorenu , brewoxylu. a po zabiegach z kwasami to o wiele szybciej idzie przebarwienia wtedy są bledsze w szybszym czasie.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 20:42   #80
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

włoczykijka- czyli to nie są jakieś poważne blizny,tylko przebarwienia? Ja stostuje acne derm,ale wg mnie to bez sensu,bo jak jedno się goi, to powstaje drugie i ciągle-tak w kółko.Nigdy nie pozbęde się tych plamek
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 21:51   #81
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja mam blizny. No cóż. Trzeba żyć.

Mam też nowy problemik... Miałam zamiar kupić jutro podkład Revlona od tłustej cery. Na KWC ma dobre opinie... Ale... przypadkiem weszłam na biochemię i postanowiłam sprawdzić co on ma w składzie... I co się okazało - podobno strasznie wysusza, ma okropnie długi skład i zapewne zaapycha... Co teraz?! Niby mogłabym go kupić i sprawdzić, ale się boję. Macie go może? Albo jakiś inny dobry?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 09:11   #82
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
włoczykijka- czyli to nie są jakieś poważne blizny,tylko przebarwienia? Ja stostuje acne derm,ale wg mnie to bez sensu,bo jak jedno się goi, to powstaje drugie i ciągle-tak w kółko.Nigdy nie pozbęde się tych plamek
Mam tak samo!! Co podlecze buzke, usune przebarwienia, to za chwile wyskakuje cos nowego. no i wtedy odechciewa sie wszystkiego - szczerze powiedziawszy!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 10:07   #83
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja mam tak samo z tymi bliznami/przebarwieniami... jedne znikna to nowe sie robia. Na czole/brodzie znikaja mi w 2 tygodnie, za to na policzku dorobilam sie czegos co bedzie siedzialo dlugo... pewnie jakies 3 miesiace jak nie wiecej. Na wlasne zyczenie :/

Olka, potrzebujesz podkladu na codzien, czy 'od swieta'? Ja na codzien mialam (bo mi sie skonczyl wlasnie) Vichy Normateint. Jest OK, nie kryje mocno, ale stan skory nie pogarsza sie. A taki na imprezy itp mam L'oreal True Match... mojej skorze on bardzo pasuje. Poczytaj sobie o tych podkladach, moze i Tobie podpasuja Troche juz tego przetestowalam..
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 14:02   #84
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Bez sensu.Stosowałam acne derm -trochę te przebarwienia zbladły,no ale co z tego,jeśli wyskoczyła mi znowu armia ropnych i poszłam do kosmetyczki- pierwotny stan powrócił.Nigdy tego nie wylecze,nie ma szans.I wszytsko w takim widocznym miejscu-na policzkach

A co do tego Dermogal'a A+E to zamówiłam sobie go dziś w aptece.W pon.powinien być.Nie wiem jak tego używać,bo tego się chyba nie łyka?I jakich korzyści mogę się spodziewać?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 17:20   #85
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Mam tak samo!! Co podlecze buzke, usune przebarwienia, to za chwile wyskakuje cos nowego. no i wtedy odechciewa sie wszystkiego - szczerze powiedziawszy!!
Kurczę. To chyba moja wypowiedź

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Olka, potrzebujesz podkladu na codzien, czy 'od swieta'? Ja na codzien mialam (bo mi sie skonczyl wlasnie) Vichy Normateint. Jest OK, nie kryje mocno, ale stan skory nie pogarsza sie. A taki na imprezy itp mam L'oreal True Match... mojej skorze on bardzo pasuje. Poczytaj sobie o tych podkladach, moze i Tobie podpasuja Troche juz tego przetestowalam..
Na codzień. Od "święta" stosuję excipial. Świetnie kryje, ale czuję się jak w masce. Dlatego używam go tylko na większe wyjścia i tylko do sztucznego swiatła.
Jakieś 8 miesięcy temu zrezygnowałam z podkładu na dzień. Ale nie widzę, żeby to jakoś pomogło. Zresztą istnieją chyba nieszkodliwe podkłady dla cery trądzikowej? Naprawdę czasem mi wstyd taką gębą ludzi straszyć... W poniedziałek odbieram z apteki dermogal to wyłudzę próbki jakieś.

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
A co do tego Dermogal'a A+E to zamówiłam sobie go dziś w aptece.W pon.powinien być.Nie wiem jak tego używać,bo tego się chyba nie łyka?I jakich korzyści mogę się spodziewać?
"Doskonały kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry lub jako uzupełnienie pielęgnacji specjalistycznej. Wpływa na poprawę nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry. Preparat zawiera olejek z wiesiołka, glicerynę, witaminę E oraz witaminę A. Doskonały pod makijaż.

Przeznaczenie
Do każdego rodzaju cery, zwłaszcza do skóry wrażliwej z problemami takimi jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, nadmierne złuszczanie skóry, nadwrażliwość na różne czynniki.
Stosowanie
Olejek zamknięty jest w praktycznych, higienicznych kapsułkach, które po otwarciu i wyciśnięciu olejku wyrzuca się. Stosować na oczyszczoną skórę, delikatnie wmasowując. "

Ja mam zamiar używać co drugą noc, przeplatając te kapsułki z kuracją wysuszającą. Starczy prawie na 100 dni! Łoł!
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-23 o 19:48
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 17:25   #86
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-23 o 19:46
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 17:52   #87
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja sie przemoglam i ide na impreze. Zrobilam peeling, maseczke, i skora nie odlazi poki co... da rade nalozyc makijaz. A jak mnie korcilo, zeby cos wycisnac po kapieli... ale bylam silna hehe

Ja chyba tez ten Dermogal sprobuje...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:52   #88
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
A ja sie przemoglam i ide na impreze. Zrobilam peeling, maseczke, i skora nie odlazi poki co... da rade nalozyc makijaz. A jak mnie korcilo, zeby cos wycisnac po kapieli... ale bylam silna hehe
Co Ty wypisujesz w ogóle?! Jak to przemóc się?! Śliczna jesteś i tyle! Makijaż zasłoni ewentualne niedoskonałości i będzie suuuper zabawa.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 20:13   #89
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik - cz. 2

A ja właśnie siedzę z maseczką aspirynową na twarzy

Wczoraj byłam w Sephorze żeby wybrać jakiś podkład. No i dostałam próbki narazie podkładów Clinique. Jeden już dzisiaj nakładałam i jest ok. Zobacze jutro jak ten drugi. I kupiłam też korektor zielony też w sephorze na to nakłada się podkład. Podobno zielony odbija światło i mniej widoczne są pryszcze
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 20:33   #90
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Boże.Pomóżcie.Mam 5 nowych wulkanów.Nie mam siły.Dla cery zrobiłam już wszystko.Moja mama twierdzi,że problem tkwi głębiej,czegoś brakuje,lub czegoś jest z dużo w ograniźmie.
Powiedźcie mi,jak sprawdza się poziom hormonów,jakie bania trzeba przeprowadzić i jak się leczy?Nie mam o tym pojęcia...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.