Ostrowczanki dbaja o siebie:);* - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 21:32   #31
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Witam ;-) nie wiedziałam, że znadję taki watek na wizażu ;-) Można się dołaczyć do ostrowcznek;>
A no wątków Ci na wizażu dostatek, dla każdego cos innego I nawet parę ostrowczanek się tutaj kręci Dołączyć się można pod warunkiem, że zaczniesz ćwiczyć szóstkę i biegać trzy razy dziennie po kilka kilometrów

Co ja piszę... jeszcze się kobitka przestraszy i nam się już w wątku więcej nie pojawi

Oczywiście witamy Cię bardzo i cieszymy z nowo pozyskanej duszyczki
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 10:10   #32
blancanet
Raczkowanie
 
Avatar blancanet
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

[quote=KroofkaNeonoofka;10 951721]Hmmm... Jeśli raz w tygodniu by wystarczyło iść na ten Vacu-Well to może bym się skusiła... No albo na aerobik... miałam teraz nie zaczynać, ale działacie mobilizująco


No to super raz w tygodniu jak najbardziej mi odpowiada. Potem po zakończeniu całej sesji możnaby przejśc do etapu nr 2 czyli zapisać się na jakiś aerobic albo aqua...
blancanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:15   #33
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

[quote=blancanet;10958464]
Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Hmmm... Jeśli raz w tygodniu by wystarczyło iść na ten Vacu-Well to może bym się skusiła... No albo na aerobik... miałam teraz nie zaczynać, ale działacie mobilizująco


No to super raz w tygodniu jak najbardziej mi odpowiada. Potem po zakończeniu całej sesji możnaby przejśc do etapu nr 2 czyli zapisać się na jakiś aerobic albo aqua...
Myślę, że to bardzo dobry pomysł To tam na słonku tak? Nie wiem gdzie to konkretnie jest... To trzeba się dowiedzieć co i jak i ruszamu z vacu
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:03   #34
blancanet
Raczkowanie
 
Avatar blancanet
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

[quote=KroofkaNeonoofka;10 959290]
Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość

Myślę, że to bardzo dobry pomysł To tam na słonku tak? Nie wiem gdzie to konkretnie jest... To trzeba się dowiedzieć co i jak i ruszamu z vacu
W poniedziałek podskoczę tam zapytać o szczegóły, czy trzeba się na to zapisywać na konkretną godzinę itp.. a to jest w tym budynku co wiem, że kiedys ( może i ciągle jest ) był klub Sabat, obok jest jakieś przedszkole.to jest zaraz przy margharicie.
blancanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:34   #35
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Na imie mi Ania ;-) Jestem z Ostrowca i ogólnie dziwny ze mnie człowiek Ale Was się nie wystraszę ! Co do centrum fitness- tak się składa że jestem tam stałą bywalczynią i od marca zaczynam chodzi na Vacu- bo narazie kasy brak A karnet kosztuje 120 zł, słyszałam że trzeba przynajmniej dwa takie karnety wykupić żeby było widać efekt Ale ja widzę te wszystkie umęczone, spocone babeczki (i nie tylko bo panowie często też są) to starsznie mnie to intryguje więc spróbuje i ja!
Wzięłam się za siebie- 6 dzień diety SB Niestety nie biegam kilka kilometrów, ale jestem trzy raz wtygodniu na siłowni więc może taka mała rekonpensata?
To teraz mi powiedzcie co robicie ze swoimi tż na walentynki bo ja ze swoim jak zwykle... nic nie wiadomo :|
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:26   #36
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

[quote=blancanet;10967397]
Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość

W poniedziałek podskoczę tam zapytać o szczegóły, czy trzeba się na to zapisywać na konkretną godzinę itp.. a to jest w tym budynku co wiem, że kiedys ( może i ciągle jest ) był klub Sabat, obok jest jakieś przedszkole.to jest zaraz przy margharicie.
Acha no to już wiem
W takim razie czekam na szczegółowe info Możesz się jeszcze dowiedzieć jakie są ceny na jakiś fitness

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Na imie mi Ania ;-) Jestem z Ostrowca i ogólnie dziwny ze mnie człowiek Ale Was się nie wystraszę ! Co do centrum fitness- tak się składa że jestem tam stałą bywalczynią i od marca zaczynam chodzi na Vacu- bo narazie kasy brak A karnet kosztuje 120 zł, słyszałam że trzeba przynajmniej dwa takie karnety wykupić żeby było widać efekt Ale ja widzę te wszystkie umęczone, spocone babeczki (i nie tylko bo panowie często też są) to starsznie mnie to intryguje więc spróbuje i ja!
Wzięłam się za siebie- 6 dzień diety SB Niestety nie biegam kilka kilometrów, ale jestem trzy raz wtygodniu na siłowni więc może taka mała rekonpensata?
To teraz mi powiedzcie co robicie ze swoimi tż na walentynki bo ja ze swoim jak zwykle... nic nie wiadomo :|
E to widzę, że ambitnie! Jak widzisz my tu wszystkie dopiero się organizujemy. Czuje, że kondycyjnie to bym przy Tobie wysiadła, ja to taki mały dramacik Czyli chodzisz na fitness tam na Słonku? Rozumiem, że zadowolona jesteś? a to 120 to na ile wejsc? Tak sobie myślę, że nie jeśli to mówili Ci z klubu, że trzeba dwa, no to proste bo dla nich zysk. Chociaż z drugiej strony im więcej tym lepiej.
Jak zacznę chodzić, to na pewno zdam relację, po jakim czasie podziałało

A w sprawie walentynek i innych takich plotkujemy TUTAJ

Nie wiem czy już tam byłaś... W każdym razie, żeby tu nie robić niepotrzebnie OT.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 23:22   #37
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

[quote=KroofkaNeonoofka;10 971249]
Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość

Acha no to już wiem
W takim razie czekam na szczegółowe info Możesz się jeszcze dowiedzieć jakie są ceny na jakiś fitness



E to widzę, że ambitnie! Jak widzisz my tu wszystkie dopiero się organizujemy. Czuje, że kondycyjnie to bym przy Tobie wysiadła, ja to taki mały dramacik Czyli chodzisz na fitness tam na Słonku? Rozumiem, że zadowolona jesteś? a to 120 to na ile wejsc? Tak sobie myślę, że nie jeśli to mówili Ci z klubu, że trzeba dwa, no to proste bo dla nich zysk. Chociaż z drugiej strony im więcej tym lepiej.
Jak zacznę chodzić, to na pewno zdam relację, po jakim czasie podziałało

A w sprawie walentynek i innych takich plotkujemy TUTAJ

Nie wiem czy już tam byłaś... W każdym razie, żeby tu nie robić niepotrzebnie OT.
Dziewczyny wystarczy wpisać w google - fotness ostoriwec i oni mają tak zarabiście rozbudowaną stronkę że znajdziecie tam ceny, opisy zajęc, na co pomagają, instruktorów - wszystko można znależć 120 zł za 10 wejść w tym jeszcze jest gratis albo ileś tam wejść na siłownie albo na solarium- ale jeśli chodzi o solarium to polecam to koło Deliatesów na pułankach- ja tam chodzę i świetne lampy tam są! Na siłowni jest super! niby piszą że tylko pierwsze zajęcia są z trenerem ale tak naprawdę to zawsze można się podejść zapytać, poprosić o trenig albko o pokazanie ćwiczenia- naprawdę atmosfera super! Ale powiem, że pierwszy raz czułam się dziki Dzisiaj walentynki Było cudnie Kocham, kocham, kocham ART DECO nocą! Ale w poniedziałek mnie czeka sotry trenig bo dzisiaj dietka poszla się walić Ale nie żałuję- warto było dla tak cudownych chwil z tż
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 08:54   #38
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wystarczy wpisać w google - fotness ostoriwec i oni mają tak zarabiście rozbudowaną stronkę że znajdziecie tam ceny, opisy zajęc, na co pomagają, instruktorów - wszystko można znależć
A mi to nawet nie przyszło do głowy - jakoś zawsze mi się wydaje, że w Ostrowcu wszelkie podmioty gospodarcze nie widzą sensu zaistnienia w sieci
zabieram się za przeglądanie
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com

Edytowane przez KroofkaNeonoofka
Czas edycji: 2009-02-17 o 14:40
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:37   #39
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Dzień doberek ;-) I życze uroczej niedzieli ;*
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:49   #40
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość
To może ja nam coś zaproponuję:
Proponuję chodzić gdzieś w środę do wyboru mogłoby być:
1. aquaerobic o 18.30 z tego co pamiętam ale jeszcze się dopytam na basenie
2.aerobic o 19.00 na Iłżeckiej za Starostwem
3. MIX 2 zajęcia w tym nowym centrum Fitness na Słoneczku o godz. 20.00
Może słyszałyście jeszcze o czymś ciekawym?
Wydają się być fajne jeszcze zajęcia Power Rowery też w tym nowym Centrum Fitness ale te zajęcia są w poniedziałki i piątki troszkę poźno bo dopiero o 20.00.
Poza tym, fajne wydaję się też VACU-WELL ( podobno 15 zł za jeden zabieg )
i cytuję :"Aktywizuje proces spalania tkanki tłuszczowej, przywraca gładkość i jędrność skóry, eliminuje efekt cellulitu, redukuje zbędne centymetry, łagodnie modeluje sylwetkę, poprawia kondycję fizyczną, poprawia cyrkulację krwi i limfy"
Ja chętnie bym spróbowała 10 zabiegów na VACU-WELL? Dołączacie się?
Ja chetnie sie przylacze, a szczegonie na te zabiegi Poza tym intryguje mnie ten nowy klub fitness, chetnie bym sie tam zapisala i mi o 20 jak najbardziej pasuje.

Cytat:
Napisane przez Monial88 Pokaż wiadomość
Ojej chyba nie na moja kieszen ;P

A pozatym kto ze mna zaczyna od 23 lutego:
1. Cwiczenie 6 weidera.
2. Picie pokrzywy.
3. Nie jedzenie slodyczy itp.
4. Systematyczne nawilzanie ciala (ogolnie - cialo + twarz)
5. Zapuszczanie wlosow czyli odzywianie i jeszcze raz odzywianie (w sensie maseczki, szampony, odzywki)

???
Ja chetnie od 23 lutego razem z Toba nie bede jesc slodyczy, systematycznie nawilzac ciao i odzywiac wloski. Przepraszam ale pokrzywy chyba nie przekne.

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Witam ;-) nie wiedziałam, że znadję taki watek na wizażu ;-) Można się dołaczyć do ostrowcznek;>
Witamy i zapraszamy rowniez na watek ostrowczanek, ktoras z dziewczyn podawala link, tam plotkujemy o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Na imie mi Ania ;-) Jestem z Ostrowca i ogólnie dziwny ze mnie człowiek Ale Was się nie wystraszę ! Co do centrum fitness- tak się składa że jestem tam stałą bywalczynią i od marca zaczynam chodzi na Vacu- bo narazie kasy brak A karnet kosztuje 120 zł, słyszałam że trzeba przynajmniej dwa takie karnety wykupić żeby było widać efekt Ale ja widzę te wszystkie umęczone, spocone babeczki (i nie tylko bo panowie często też są) to starsznie mnie to intryguje więc spróbuje i ja!
Wzięłam się za siebie- 6 dzień diety SB Niestety nie biegam kilka kilometrów, ale jestem trzy raz wtygodniu na siłowni więc może taka mała rekonpensata?
To teraz mi powiedzcie co robicie ze swoimi tż na walentynki bo ja ze swoim jak zwykle... nic nie wiadomo :|
Tez mam na imie Ania Jak zreszta widac po loginie Widze ze jestes zmobilizowana ostro, dietka, silownia.. eh.. zazdroszcze Ci
[quote=KroofkaNeonoofka;10 985174]
Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
A mi to nawet nie przyszło do głowy - jakoś zawsze mi się wydaje, że w Ostrowcu wszelkie podmioty gospodarcze nie widzą sensu zaistnienia w sieci
zabieram się za przeglądanie
To i ja przejrze pozniej.

Dziewczyny bylam w szoku, ze az tyle napisalyscie. Dawno tu nie zagladalam.
A co do dbania to ja ostatnio kupilam sobie pare nowych kosmetykow i moge Wam je polecic M.in. podklad, tusz i szminke, ktora zasycha i trzyma sie caly dzien. No i co najwazniejsze po bardzo okazyjnych cenach
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:02   #41
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Jakie te kosmetyki;>Ja używam podkładu 'Maybelline Superstay Silky(taki dwufazowy)" i jest naprawdę świenty, pisze, że trzyma się 16 godzin i to jest prawdą- a co najlepsze w ogóle go nie widać! Ostatnio mój tż się pyta jakich kosmetyków używam, no to ja mu wymianiam, a on"to Ty podkładu używasz? Nie widziałem" I mi się tak fajnie zrobiło Może cena podkładu nie przyciąga, ale naprawdę mogę go polecić. I ostatnio zainwestowałam w tusz do rzęś i jest.. BOSKI Zawsze kupowałam taki sam, a teraz poszlałam i kupiłam z LOREAL 'Lash Architect" z technologią 3d, i też jestem bardzo zadowolona. PO imprezie kiedyś nie byłam w stanie zmyć tuszu (raz w życiu mi się zadrzyłom ostatnio) wstaje na drugi dzień i ani się nie pokruszył, ani nie rozmazał normalnie wyglądal tak jak dzień wcześniej To takie dwa kosmetyki które mogę polecić. Reszte takie jak tam kredka do oczu czy róż do policzków to już kupuję taki z dolniejszych półek, co mi poleci Pani w kosmetycznym
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:32   #42
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez aniikaa Pokaż wiadomość
Witamy i zapraszamy rowniez na watek ostrowczanek, ktoras z dziewczyn podawala link, tam plotkujemy o wszystkim

A co do dbania to ja ostatnio kupilam sobie pare nowych kosmetykow i moge Wam je polecic M.in. podklad, tusz i szminke, ktora zasycha i trzyma sie caly dzien. No i co najwazniejsze po bardzo okazyjnych cenach
To ja podawałam
To pochwal się zakupami Z chęcią poczytam

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
I ostatnio zainwestowałam w tusz do rzęś i jest.. BOSKI Zawsze kupowałam taki sam, a teraz poszlałam i kupiłam z LOREAL 'Lash Architect" z technologią 3d, i też jestem bardzo zadowolona.
Też używam L'oreala ale innego ( nie pamiętam teraz którego)- bardzo mi odpowiadają, muszę spróbować tego co Ty następnym razem.

Co do podkładu to ja za najlepszy uważam max factor ( ja akurat mam tłustą cerę, więc używam takiego w takim pudełeczku jak puder, beztłuszczowy, bardzo szybko się kończy, ale jak dla mnie super), ale innych też używałam i moja mama. Naprawdę mogę polecić.

Co do cieni, róży i lakierów do paznokci - INGLOT only kocham te ich kolorki
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 09:07   #43
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Kupilam podklad Max Factora Colour Adapt, długo się trzyma, też go nie widać i co wazne wcale nie trzeba go dużo używać jest bardzo wydajny, wystarczy cieniutka warstwa i pokrywa niedoskonałości, szminke lipfinity colour&gloss- jest super, zasycha i trzyma się przez prawie cały dzień i tusz do rzęs także maxfactora masterpiece max- też jest super, wczesniej uzywalam 2000 Calorie, i ten co teraz kupilam jest duzo lepszy. A teraz najważniejsze podaje ceny: Za podkład zapłaciłam 20 zl, szminka 9,99, tusz 15 zlotych. I jeszcze koles sie pomylil wyslal mi tusz brazowy, wiec napisalam mu maila a on na to ze wysle mi czarny a ten brazowy bedzie dla mnie gratis w rekompensacie za jego pomylke. I doslal mi z tym czarnym tuszem jeszcze dwie inne szminki Maxfactora gratis. Kosmetyki mialam po dwoch dniach, wiec bardzo szybka przesylka, i raz za nia placilam. Naprawde super sprzedawca, moge Wam przeslac nicka z allegro tego goscia.
Poza tym ma bardzo tanie jeszcze kremy. Mojemu malzowi zamowie dzisiaj krem hugo bossa za 49,99. Normalnie kosztuje ponad 200 zlotych w sklepie.
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:33   #44
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez aniikaa Pokaż wiadomość
Kupilam podklad Max Factora Colour Adapt, długo się trzyma, też go nie widać i co wazne wcale nie trzeba go dużo używać jest bardzo wydajny, wystarczy cieniutka warstwa i pokrywa niedoskonałości, szminke lipfinity colour&gloss- jest super, zasycha i trzyma się przez prawie cały dzień i tusz do rzęs także maxfactora masterpiece max- też jest super, wczesniej uzywalam 2000 Calorie, i ten co teraz kupilam jest duzo lepszy. A teraz najważniejsze podaje ceny: Za podkład zapłaciłam 20 zl, szminka 9,99, tusz 15 zlotych. I jeszcze koles sie pomylil wyslal mi tusz brazowy, wiec napisalam mu maila a on na to ze wysle mi czarny a ten brazowy bedzie dla mnie gratis w rekompensacie za jego pomylke. I doslal mi z tym czarnym tuszem jeszcze dwie inne szminki Maxfactora gratis. Kosmetyki mialam po dwoch dniach, wiec bardzo szybka przesylka, i raz za nia placilam. Naprawde super sprzedawca, moge Wam przeslac nicka z allegro tego goscia.
Poza tym ma bardzo tanie jeszcze kremy. Mojemu malzowi zamowie dzisiaj krem hugo bossa za 49,99. Normalnie kosztuje ponad 200 zlotych w sklepie.
Nie chcę Cię martwić, ale... mam duże wątpliwości co do oryginalności tych produktów . Podkłady max factora chodzą na pozasklepowym rynku po 35 i nie ma możliwości, żeby był tańszy. Bo inaczej ten pan musiałby jeszcze klientowi dopłacić. Zwłaszcza, że dostałaś jeszcze tusz gratis... No chyba, że ten pan ma produkty kradzione (to jedyne wytłumaczenie), naprawdę w tym temacie się orientuję. Podeślij link do tego pana - zaraz go zlustruję, a z tym kremem bossa się wstrzymaj.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:25   #45
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez aniikaa Pokaż wiadomość
Kupilam podklad Max Factora Colour Adapt, długo się trzyma, też go nie widać i co wazne wcale nie trzeba go dużo używać jest bardzo wydajny, wystarczy cieniutka warstwa i pokrywa niedoskonałości, szminke lipfinity colour&gloss- jest super, zasycha i trzyma się przez prawie cały dzień i tusz do rzęs także maxfactora masterpiece max- też jest super, wczesniej uzywalam 2000 Calorie, i ten co teraz kupilam jest duzo lepszy. A teraz najważniejsze podaje ceny: Za podkład zapłaciłam 20 zl, szminka 9,99, tusz 15 zlotych. I jeszcze koles sie pomylil wyslal mi tusz brazowy, wiec napisalam mu maila a on na to ze wysle mi czarny a ten brazowy bedzie dla mnie gratis w rekompensacie za jego pomylke. I doslal mi z tym czarnym tuszem jeszcze dwie inne szminki Maxfactora gratis. Kosmetyki mialam po dwoch dniach, wiec bardzo szybka przesylka, i raz za nia placilam. Naprawde super sprzedawca, moge Wam przeslac nicka z allegro tego goscia.
Poza tym ma bardzo tanie jeszcze kremy. Mojemu malzowi zamowie dzisiaj krem hugo bossa za 49,99. Normalnie kosztuje ponad 200 zlotych w sklepie.
O kurcze... ja wlasnie tego podkladu uzywam i uwazam ze jest najlepszy jak dla mnie ... bo mam troche problemow z cera A w sklepie on za 50 zl... ciut drogo... I tego samego tuszu tzn 2000 calorie ... ale niebawem moze zakupie jakis nowy ...

Ale napisz jak ten podklad sie sprawuje? Mialas orginalny ? Ten jest taki sam ? Czy jak? czy moze jakas roznica? Bo tez bym byla zainteresowana ale jesli KroofkaNeonoofka pisze ze to raczej podrobka... to sama nie wiem... wysli mi na PW link do sprzedawcy jesli mozesz

A ja dzis zakupilam szampon z CZarnej rzepy zeby mi wloski szybciej rosly, jakas wode pokrzywowa co sie wciera w skore wlosow ... choc nie wiem co to jest ale ta pokrzywa mnie kusi... i odzywke na moje niesforne paznokcie.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:30   #46
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale... mam duże wątpliwości co do oryginalności tych produktów . Podkłady max factora chodzą na pozasklepowym rynku po 35 i nie ma możliwości, żeby był tańszy. Bo inaczej ten pan musiałby jeszcze klientowi dopłacić. Zwłaszcza, że dostałaś jeszcze tusz gratis... No chyba, że ten pan ma produkty kradzione (to jedyne wytłumaczenie), naprawdę w tym temacie się orientuję. Podeślij link do tego pana - zaraz go zlustruję, a z tym kremem bossa się wstrzymaj.

Wiesz, nie chce nikogo osądzać, ale wydaje mi się że ten koleś po prostu je kradnie. Ukradl duzo i sie chce pozbyc tego. Pochodzą z Irlandii i też miałam wątpliwość co do oryginalności dopóki ich nie dostałam. Koleżanka z pracy też zamawiała i ten krem, zel pod prysznic i fluid i okazało się ze jest ok. Jej malz uzywa tego kremu i twierdzi ze oryginalny. Tylko kremy wysyla bez pudelka i opakowania czasmi sa naddarte, ale nigdy nie pekniete.

Cytat:
Napisane przez Monial88 Pokaż wiadomość
O kurcze... ja wlasnie tego podkladu uzywam i uwazam ze jest najlepszy jak dla mnie ... bo mam troche problemow z cera A w sklepie on za 50 zl... ciut drogo... I tego samego tuszu tzn 2000 calorie ... ale niebawem moze zakupie jakis nowy ...

Ale napisz jak ten podklad sie sprawuje? Mialas orginalny ? Ten jest taki sam ? Czy jak? czy moze jakas roznica? Bo tez bym byla zainteresowana ale jesli KroofkaNeonoofka pisze ze to raczej podrobka... to sama nie wiem... wysli mi na PW link do sprzedawcy jesli mozesz

A ja dzis zakupilam szampon z CZarnej rzepy zeby mi wloski szybciej rosly, jakas wode pokrzywowa co sie wciera w skore wlosow ... choc nie wiem co to jest ale ta pokrzywa mnie kusi... i odzywke na moje niesforne paznokcie.
Hmm... a co to za pokrzywa we wlosy? Jak uzyjesz jej to daj znac czy cos pomaga. A co do kosmetykow to nie ma roznicy. Po prostu sa nielegalnego pochodzenia chyba
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:56   #47
blancanet
Raczkowanie
 
Avatar blancanet
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Hej dziewczyny,
MIałam wpaść wczoraj do tego centrum fitness, zapytac o ten vacu co i jak, ale nie poszłam w końcu, rozchorowałam sie i dopiero będę mogła zacząc z Vacu od poniedziałku, mam zapalenie pęcherza i nerek (( Na stronce widziałam, ze cena za 10 zabiegów to 115 zł, także wystarczy tylko dograć termin i do dzieła
blancanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:03   #48
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
MIałam wpaść wczoraj do tego centrum fitness, zapytac o ten vacu co i jak, ale nie poszłam w końcu, rozchorowałam sie i dopiero będę mogła zacząc z Vacu od poniedziałku, mam zapalenie pęcherza i nerek (( Na stronce widziałam, ze cena za 10 zabiegów to 115 zł, także wystarczy tylko dograć termin i do dzieła
Ja przegladalam ich stronke internetowa i jestem zdecydowana na te zabiegi Nawet malz zgodzil sie ze bedie mnie wozil na nie ale tylko 2 razy w tygodniu, bo wiecej nie ma czasu. Dobre i tyle, przy okazji po zabiegach moze jakies solarium zalicze czy cos, bo blada jakas jestem ostatnio.
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:04   #49
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Aniikaa wyslij mi linka do tego sprzedawcy bo moze i ja bym zamowila Bo mam w planach kupic, ale skoro tak taniej to tam niewazne ze troche nielegalnie;P

A woda pokrzywowa? No coz wczoraj uzylam... ale nie zeby juz cos bylo widac.. pewnie trzeba by systematycznie uzywac. A na opakowaniu jest napisane ze zmniejsza przetluszczanie sie wlosow...

Za to jak bedzie juz cieplo to mam zamiar nazbierac pokrzyw, zasuszyc i potem zagotowac je, i taka woda z nich pluckac wloski... No nie wiem jak to wyjdzie ale polecala mi moja szefowa. Sprobuje i zobacze jak to wyjdzie.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 10:21   #50
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Nie przesle Ci linka bo jestem w pracy, a mamy zablokowane allegro. Przesle Ci nicka tego goscia.
A ja slyszalam z domowych sposobów na wlosy rozgniecionego banana z woda, taka papke nalozyc na wlosy i trzymac trzeba pod folia okolo godzinki, ja kiedys to robilam ale teraz nie mam na to czasu, moze dzisiaj sobie zrobie Malz w pracy to nie bedzie sie smial ze mnie. A no i dziewczyny znam niezawodny sposob na gladka skore-polecone przez mame to robie w miare czesto, naprawde pomaga, szczegolnie suchej skorze. To jest peeling, duzo lepszy od jakis takich kupionych. Mieszacie sol (kuchenna) ze smietana, zeby bylo dobrze a nawet bardzo geste i wcieracie w wilgotna skore na calym ciele az do rozpuszczenia tej soli. Pozniej splukujecie i bierzecie juz normalnie prysznic. Uwaga! Jesli macie jakies swieze ranki na skorze typu skaleczenianie nie zagojone do konca to lepiej tego nie robcie, bo bedzie szczypac. To tak sie z Wami podzielilam moimi domowymi sposobami dbania o cialo
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:59   #51
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez aniikaa Pokaż wiadomość
Nie przesle Ci linka bo jestem w pracy, a mamy zablokowane allegro. Przesle Ci nicka tego goscia.
A ja slyszalam z domowych sposobów na wlosy rozgniecionego banana z woda, taka papke nalozyc na wlosy i trzymac trzeba pod folia okolo godzinki, ja kiedys to robilam ale teraz nie mam na to czasu, moze dzisiaj sobie zrobie Malz w pracy to nie bedzie sie smial ze mnie. A no i dziewczyny znam niezawodny sposob na gladka skore-polecone przez mame to robie w miare czesto, naprawde pomaga, szczegolnie suchej skorze. To jest peeling, duzo lepszy od jakis takich kupionych. Mieszacie sol (kuchenna) ze smietana, zeby bylo dobrze a nawet bardzo geste i wcieracie w wilgotna skore na calym ciele az do rozpuszczenia tej soli. Pozniej splukujecie i bierzecie juz normalnie prysznic. Uwaga! Jesli macie jakies swieze ranki na skorze typu skaleczenianie nie zagojone do konca to lepiej tego nie robcie, bo bedzie szczypac. To tak sie z Wami podzielilam moimi domowymi sposobami dbania o cialo
Dziekuje Ci bardzo Chyba sie skusze na ten podklad i zaoszczedze 20 zl I moze tusz, tylko ten 2000 Calorie bo brazowe pozostawaly a ja nie chce brazowego.

A z pomyslow na urode moge podpowiedziec:

1. Peeling kawowy. Na wizazu byly o tym obszerne wątki. Parzy sie kawe nierozpuszczalna a potem peelinguje cialo. Lazienka sie cala ciapie ale trudno. Ja jak to robilam to do takiej kimsturki dodawalam jeszcze co popadnie czyli zel pod prysznic, tonik, balsamu troche... lubie takie mieszanki.

2. Kolezanka mi opowiadala ze uciera sie cebule osacza sok, i do tego soku jajko i olejek rycynowy i przy czestszym stosowaniu wlosy bardzo szybko rosna. Probowalam tylko ja nie mam cierpliwosci do tej cebuli i po jakims czasie mi sie odechcialo takich rytualow.

3. Rowniez ta sama kolezanka... pamietam jak uzalaysmy sie nad naszymi paznokciami.. ze nie da sie ich zapuscic, ze sie rozdwajaja... i po jakims czasie jak jej dluzej nie widzialam, zauwazylam ze ma dluuuuugieeeee paznokcie. I osiagnela to takim sposobem: odzywka z JOKO ok 8 zl. Codziennie. Tzn maluje naspetnego dnia zmywa i znowu maluje... i tak w kolko. I tez probowalam i faktycznie troche udalo mi sie zapuscic. Tyle ze odzywka sie skonczyla i zaprzestalam;P I od wczoraj znow zaczynam... Wtedty mialam JOKO Antywna kuracja utwardzajaca, a teraz zakupilam preparat proteinowo krzemowy wzmocnienie i odbudowa. Chyba chodzi o to zeby to bylo cos utwardzajacego albo odbudowyjacego czy cos w tym stylu.

Do twarzy moge polecic krem Phisiogel ... w aptece 39 zl za 75 ml. Ale swietnie nawilza. A do mycia zel do twarzy Iwostin Puritin, swietnie radzi sobie z demakijazem i po takim zwyklem myciu ani sladu tuszu do rzes. I jeszcze z La roche-posay CICAPLAST. Na odbudowe i regeneracje naskorka. Ogolnie dobre na wszelkie podraznienia.

Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:52   #52
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Zazdroszczę Wam takiej motywacji, przyznam sie szczerze ze mnie to się nie nie chce! Moze jakbym wreszcie zapisała sie an aerobik to moze i bym chodzła. Najgorezj to zrobic pierwszy krok.



Moze polecicie mi jakiś dobry podkład, szczególnie do cery naczynkowej - podatną na czerwienienia.
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....

Edytowane przez Ywanka
Czas edycji: 2009-02-17 o 12:53
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:41   #53
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez Ywanka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam takiej motywacji, przyznam sie szczerze ze mnie to się nie nie chce! Moze jakbym wreszcie zapisała sie an aerobik to moze i bym chodzła. Najgorezj to zrobic pierwszy krok.



Moze polecicie mi jakiś dobry podkład, szczególnie do cery naczynkowej - podatną na czerwienienia.
Zawsze najtrudniej się zabrać za ruch. Jak widzisz nie wszystkie jeszcze działamy więc możesz się przyłączyć
A co do cery to może coś aptecznego? Wiem też, że odcień podkładu nie może być różowy, ale chyba (podkreślam chyba ) żółty, bo lepiej maskuje takącerę. Albo pogrzeb na wizażu? Bo ja mam inną cerę więc tu nie pomogę. A przecież tu mnóstwo "testerek"

Jak wam idzie dbanie o włosy? Ja ciągle zapominam o radicalu

aniikaa nie mogłam znaleźć tego sprzedawcy, ale patrzyłam na inne aukcje tych podkładów i nie wiem... zdjęcia przeważnie zapożyczone, więc nie umiem tego stwierdzić... musiałabym użyć Może rzeczywiście się mylę... Przypuszczam że na forum o kosmetykach można by się dowiedzieć, może jest temat w stulu wiarygodni sprzedawcy, albo weryfikacja aukcji... wiem, że tak jest na przykład na perfumach. Warto chyba sprawdzić przed następnym zakupem
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:19   #54
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Ywanka trodno tak poradzic ... ale faktycznie pogrzeb na KWC. Poprubuj w drogeriach i zapytaj w aptece. Jak dla mnie ten max factor colour addapt jest super... kiedys tez uzuwalam dream matte mouse jak mialam lepiej z buzka i tez byl dobry tylko ze teraz czesto mam wysuszona skore i jakies krostki a tamten by to uwydatnial. A i nie mylic z cool matte mouse bo ten to kijowy:P w porownaniu z dream..

Co do cwiczenia i wziecia sie w koncu za siebie, to pisalam o dacie 23 luty. Czyli juz w ten poniedzialek. Jakies domowe cwiczenia te sprawy, balsamy, odzywki do wlosow, witaminki, herbatki.
I szczerze to mi tez sie nie chce i to nawet bardzo. Ale no musze musze i jeszcze raz musze... wakacje ida;P

Pielegnacja wlosow? Ostatnio ufarbowalam i farba mi sie nie przyjela tzn tylko troche nabraly lepszego odcienia... ale odrosty mam dalej... kurde. A nie chce co chwile malowac... wiec przeczekam... aj.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:55   #55
blancanet
Raczkowanie
 
Avatar blancanet
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Pielegnacja wlosow? Ostatnio ufarbowalam i farba mi sie nie przyjela tzn tylko troche nabraly lepszego odcienia... ale odrosty mam dalej... kurde. A nie chce co chwile malowac... wiec przeczekam... aj.[/quote]

A no własnie ostanio ten sam problem miałam, a farby uzyłam dobrej Loreal, kolor taki co zawsze i odrostów mi nie przyjęło, dziwne, może jakiś błąd w nakładaniu, no nie wiem, a propos włosów to macie może jakis sposób na elektryzowanie się włosów, nigdy nie miałam tego problemu a tu od tygodnia ciągle...
blancanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:16   #56
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość
Pielegnacja wlosow? Ostatnio ufarbowalam i farba mi sie nie przyjela tzn tylko troche nabraly lepszego odcienia... ale odrosty mam dalej... kurde. A nie chce co chwile malowac... wiec przeczekam... aj.
A no własnie ostanio ten sam problem miałam, a farby uzyłam dobrej Loreal, kolor taki co zawsze i odrostów mi nie przyjęło, dziwne, może jakiś błąd w nakładaniu, no nie wiem, a propos włosów to macie może jakis sposób na elektryzowanie się włosów, nigdy nie miałam tego problemu a tu od tygodnia ciągle...[/quote]

ja tak mysle ze moze dlatego ze splukalam farbe, nalozylam odzywke, splukalam, i weszlam pod prysznic jeszcze na troche... i moze mi sie wyplukalo. Cholerka no.

Ja na elektryzowanie wlosow nie mam sposobu procz tego ze poprostu lekko rece zwilzam woda i przejezdzam po wlosach... tylko ze zwykle ich jakos szczegolnie nie ukladam wiec wiesz.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:20   #57
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Hej postanowiłam do Was dołączyć kobietki moje imię i wiek nie jest tajemnicą bo widać to w nicku a i w avatarku w fotce to też ja Oczywiście, że ja też się dołączam do picia pokrzywy bo jak na razie piję hektolitry zielonej i ma zbawienny wpływ na mnie nie wiem ale schudłam przez ostatnie pół roku odkąd tą herbatkę piję więc nie wiem czy to jej wpływ czy nie
Ktoś tam pytał o elektryzowanie włosów ? więc mogę polecić spryskiwanie tych włosków zamiast wodą jedwabiem w płynie który jest w sprayu nie dość że fajnie odżywia włoski to jeszcze nabłyszcza tak więc myślę że może pomóc a niewiele kosztuje. Tak po za tym to dzięki Monial88 za zaproszenie do tego wątku bo nie wiedziałam że taki istnieje i naprawdę fajnie poplotkować z dziewczynami z Ostrowca.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 06:38   #58
aniikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 192
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez Ywanka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam takiej motywacji, przyznam sie szczerze ze mnie to się nie nie chce! Moze jakbym wreszcie zapisała sie an aerobik to moze i bym chodzła. Najgorezj to zrobic pierwszy krok.



Moze polecicie mi jakiś dobry podkład, szczególnie do cery naczynkowej - podatną na czerwienienia.
Motywuj się z nami A jesli chodzi o podklad do naczynkowej to mama moja tez ma ten sam problem i uzywa Lirene to jest chyba Eris-ale ostrzegam on nie jest za bardzo trwaly.

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Zawsze najtrudniej się zabrać za ruch. Jak widzisz nie wszystkie jeszcze działamy więc możesz się przyłączyć
A co do cery to może coś aptecznego? Wiem też, że odcień podkładu nie może być różowy, ale chyba (podkreślam chyba ) żółty, bo lepiej maskuje takącerę. Albo pogrzeb na wizażu? Bo ja mam inną cerę więc tu nie pomogę. A przecież tu mnóstwo "testerek"

Jak wam idzie dbanie o włosy? Ja ciągle zapominam o radicalu

aniikaa nie mogłam znaleźć tego sprzedawcy, ale patrzyłam na inne aukcje tych podkładów i nie wiem... zdjęcia przeważnie zapożyczone, więc nie umiem tego stwierdzić... musiałabym użyć Może rzeczywiście się mylę... Przypuszczam że na forum o kosmetykach można by się dowiedzieć, może jest temat w stulu wiarygodni sprzedawcy, albo weryfikacja aukcji... wiem, że tak jest na przykład na perfumach. Warto chyba sprawdzić przed następnym zakupem
Ja patrzylam po komentarazach i ma same pozytywy i nie tylko ze przesylka szybka itp. tylko wlasnie o kosmetykach.

Cytat:
Napisane przez Monial88 Pokaż wiadomość
Ywanka trodno tak poradzic ... ale faktycznie pogrzeb na KWC. Poprubuj w drogeriach i zapytaj w aptece. Jak dla mnie ten max factor colour addapt jest super... kiedys tez uzuwalam dream matte mouse jak mialam lepiej z buzka i tez byl dobry tylko ze teraz czesto mam wysuszona skore i jakies krostki a tamten by to uwydatnial. A i nie mylic z cool matte mouse bo ten to kijowy:P w porownaniu z dream..

Co do cwiczenia i wziecia sie w koncu za siebie, to pisalam o dacie 23 luty. Czyli juz w ten poniedzialek. Jakies domowe cwiczenia te sprawy, balsamy, odzywki do wlosow, witaminki, herbatki.
I szczerze to mi tez sie nie chce i to nawet bardzo. Ale no musze musze i jeszcze raz musze... wakacje ida;P

Pielegnacja wlosow? Ostatnio ufarbowalam i farba mi sie nie przyjela tzn tylko troche nabraly lepszego odcienia... ale odrosty mam dalej... kurde. A nie chce co chwile malowac... wiec przeczekam... aj.
Ja Cie zmotywuje, bo juz tego 23 nie moge sie doczekac, a jeszcze bardziej efektów Dzisiaj zadzownie do tego fitness clubu dowiedziec sie co i jak

Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość
Pielegnacja wlosow? Ostatnio ufarbowalam i farba mi sie nie przyjela tzn tylko troche nabraly lepszego odcienia... ale odrosty mam dalej... kurde. A nie chce co chwile malowac... wiec przeczekam... aj.
A no własnie ostanio ten sam problem miałam, a farby uzyłam dobrej Loreal, kolor taki co zawsze i odrostów mi nie przyjęło, dziwne, może jakiś błąd w nakładaniu, no nie wiem, a propos włosów to macie może jakis sposób na elektryzowanie się włosów, nigdy nie miałam tego problemu a tu od tygodnia ciągle...[/quote]


Ja tak samo mialam po Lorealu

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Hej postanowiłam do Was dołączyć kobietki moje imię i wiek nie jest tajemnicą bo widać to w nicku a i w avatarku w fotce to też ja Oczywiście, że ja też się dołączam do picia pokrzywy bo jak na razie piję hektolitry zielonej i ma zbawienny wpływ na mnie nie wiem ale schudłam przez ostatnie pół roku odkąd tą herbatkę piję więc nie wiem czy to jej wpływ czy nie
Ktoś tam pytał o elektryzowanie włosów ? więc mogę polecić spryskiwanie tych włosków zamiast wodą jedwabiem w płynie który jest w sprayu nie dość że fajnie odżywia włoski to jeszcze nabłyszcza tak więc myślę że może pomóc a niewiele kosztuje. Tak po za tym to dzięki Monial88 za zaproszenie do tego wątku bo nie wiedziałam że taki istnieje i naprawdę fajnie poplotkować z dziewczynami z Ostrowca.
Witamy, fajnie ze jest nowa wizazanka
aniikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:55   #59
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez aniikaa Pokaż wiadomość
Motywuj się z nami A jesli chodzi o podklad do naczynkowej to mama moja tez ma ten sam problem i uzywa Lirene to jest chyba Eris-ale ostrzegam on nie jest za bardzo trwaly.



Ja patrzylam po komentarazach i ma same pozytywy i nie tylko ze przesylka szybka itp. tylko wlasnie o kosmetykach.



Ja Cie zmotywuje, bo juz tego 23 nie moge sie doczekac, a jeszcze bardziej efektów Dzisiaj zadzownie do tego fitness clubu dowiedziec sie co i jak



A no własnie ostanio ten sam problem miałam, a farby uzyłam dobrej Loreal, kolor taki co zawsze i odrostów mi nie przyjęło, dziwne, może jakiś błąd w nakładaniu, no nie wiem, a propos włosów to macie może jakis sposób na elektryzowanie się włosów, nigdy nie miałam tego problemu a tu od tygodnia ciągle...


Witamy, fajnie ze jest nowa wizazanka[/quote]

WITAMY NOWA OSTROWCZANKE Na tym cudownym watku:P

Tez probowalam ten Lirene taki niby matujacy, matula miala i faktycznie po kilku godzinach juz zaczynalam sie swiecic a podkladu szybko nie bylo.

No Aniikaa juz od poniedzialku.. Oj ja taka marzycielka jestem troche i tak sobie wyobrazam ze na wiosne i lato to a t bede miala takie ladne wloski a to cos ... i tak oj... Tylko samej trudno wytrzymac w tym wszytskim. Dlatego musimy sie tu motywowac.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:00   #60
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Ostrowczanki dbaja o siebie:);*

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Hej postanowiłam do Was dołączyć kobietki moje imię i wiek nie jest tajemnicą bo widać to w nicku a i w avatarku w fotce to też ja Oczywiście, że ja też się dołączam do picia pokrzywy bo jak na razie piję hektolitry zielonej i ma zbawienny wpływ na mnie nie wiem ale schudłam przez ostatnie pół roku odkąd tą herbatkę piję więc nie wiem czy to jej wpływ czy nie
Ktoś tam pytał o elektryzowanie włosów ? więc mogę polecić spryskiwanie tych włosków zamiast wodą jedwabiem w płynie który jest w sprayu nie dość że fajnie odżywia włoski to jeszcze nabłyszcza tak więc myślę że może pomóc a niewiele kosztuje. Tak po za tym to dzięki Monial88 za zaproszenie do tego wątku bo nie wiedziałam że taki istnieje i naprawdę fajnie poplotkować z dziewczynami z Ostrowca.
Witam
Z tym jedwabiem to myślę, że to dobry pomysł, ja używam w płynie z Biosilku i ma podobne działanie, choć mi się nie elektryzują, ale bardzo ładnie jedwab wygładza i myślę, że warto spróbować.

Monial88 widzę że działa

Co do farb L'oreala Ale numer! Ja jak farbowałam w domu to tylko nim i zawsze byłam mega zadowolona. No ale... może chcieli zmniejszyć koszty produkcji
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.