Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 15:59   #31
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

DUK DUK w nowej części

Życzę Wam i sobie, aby ta 13stka przyniosła wszystkim MEGA SPADKI!!!

Właśnie wróciłam z Biedronki, postanowiłam skusić się jednak na ten biedronkowy budyń.

SKŁAD: skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromat, barwniki: ryboflawina, żółcień pomarańczowa.

Raz na kiedy jak sobie zrobię ucztę budyniową to nic mi nie będzie...jeszcze ze słodzikiem i mlekiem 0,5%.......mniam, mniam!!!!

Nie zjem przecież pół litra budyniu, tylko wyjdzie z tego kilka miseczek dla całej rodzinki. Gdybym miała mleko to juz bym wcinała hihihi
__________________


Edytowane przez missines
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:00
missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:13   #32
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

mam dzisiaj dzień głoda jestem stale głodna
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:15   #33
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

DUK DUK melduję się w 13. części
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:19   #34
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
DUK DUK w nowej części

Życzę Wam i sobie, aby ta 13stka przyniosła wszystkim MEGA SPADKI!!!

Właśnie wróciłam z Biedronki, postanowiłam skusić się jednak na ten biedronkowy budyń.

SKŁAD: skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, aromat, barwniki: ryboflawina, żółcień pomarańczowa.

Raz na kiedy jak sobie zrobię ucztę budyniową to nic mi nie będzie...jeszcze ze słodzikiem i mlekiem 0,5%.......mniam, mniam!!!!

Nie zjem przecież pół litra budyniu, tylko wyjdzie z tego kilka miseczek dla całej rodzinki. Gdybym miała mleko to juz bym wcinała hihihi
nie wiem czy doczytalas, ale pisalam wczoraj albo przedwczoraj, ze ten z Lidla ma w sobie tylko skrobie kukurydziana jak bedziesz w okolicy tego sklepu to pamietaj kupic

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiuncia18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny miałam zacząć tą dietę ale mam jeszcze pytanie co do niej
1. czy któraś z was miała brzuszek jak balon i poprzez stosowanie tej diety ma teraz o wiele mniejszy nie mówię ze płaski ?? bo jestem załamana bardzo mi zależy na waszych przekonaniach co do tej diety
ja tak mialam.
zawsze na koniec dnia, mialam baaaalon. a juz na koniec pierwszego dnia uderzeniowki bylo lepiej... pomimo tego ze duzo zjadlam to brzuch nie byl napompowany...
od kiedy jestem na diecie nie mam wzdec (wiatrow tez nie ), nawet na dniach PW, nawet pomimo tego ze jutro mam miec @
takze jestem strasznie z tego zadowolona. brzuch mam plaski... no tluszcz jest, ale pod tluszczem jest plaski :P

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
A mi jeszcze została godzina i 50 minut pracy <yupi> Wody pije już chyba z 3 litr albo i więcej. Dziś ogólnie to w pracy nic nie robie tylko Was czytam no i piję i sikam co chwilę na przemian
ja tez mialam tylko takie zajecia dzis w pracy

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

TWINPLUS1
ale pieknie zlecialas

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:23
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:19   #35
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
nie wiem czy doczytalas, ale pisalam wczoraj albo przedwczoraj, ze ten z Lidla ma w sobie tylko skrobie kukurydziana jak bedziesz w okolicy tego sklepu to pamietaj kupic
Wypad do najbliższego Lidla wiąże się u mnie z dalszą wyprawą , ale jak tylko będę to nie omieszkam go kupić

Nosi mnie, mam mega chcice na słodycze!!! Wrrr!!!

Po drodze widząc dzieci liżące lody wodne zastanawiałam się czy przypadkiem nie są słodzone jakimiś słodzikami bo reszta to na pewno barwniki
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:43   #36
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Witam Was Dziewczyny To i ja przyłączę się do wielbicielek tej diety Chciałam Wam powiedzieć, że byłam na tej diecie od lutego, schudłam ponad 7 kilo - wagę utrzymuję do tej pory i jestem przeszczęśliwa Z rozmiaru 40 przeszłam na rozmiar 36, wyglądam zgrabnie i zdrowo, chodzę uśmiechnięta - bo w końcu dobrze czuję się w swoim ciele. Było warto!
DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:45   #37
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

To ja jak mam juz mega kryzys ale juz naprawde , to az wstyd sie przyznac co robie.
Wpycham do buzi wafle lub cos niedozwolonego i zuje , gryze , chrupie , delektuje sie po czym ...wypluwam i plucze usta.

Maz mowi , ze to chore , bo to jest chore ale chwila rozkoszy podniebienia , poczucia tego smaku ...a do brzucha nic nie trafia .



Cale szczescie , ze u mnie coraz lepiej z opanowaniem sie i takie akcje sa juz naprawde sporadyczne.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 16:54   #38
agnieszkadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

witam!!
A ja juz kupiłam sobie nawet książki i jakoś nie mogę się zmusić do tej diety. A przydałaby mi się.
agnieszkadzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:57   #39
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

wiecie co....
zakochalam sie
w wiesniaku ze slodzikiem i cynamonem.... jezu ja przeciez nie lubie cynamonu!!!!

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszkadzi Pokaż wiadomość
witam!!
A ja juz kupiłam sobie nawet książki i jakoś nie mogę się zmusić do tej diety. A przydałaby mi się.
o widzisz. a ja nie moglam sie doczekac.
wg mnie nie powinnas sie zmuszac. musisz poczuc ten moment "to juz"
bo inaczej mozesz miec slaba motywacje czy chec grzeszenia
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:09   #40
gosiuncia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

o Kurcze gratuluję dziękuję bardzo za zdjęcia hmm teraz to i ja przejdę na tą dietę gratuluję takiego osiągnięcia wagi
gosiuncia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:17   #41
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Duk duk dziewczynki Witam w 13 czesci - oby szczesliwej

U mnie dzis spadek o 0.4 kg! Wiec jak widac moja wczorajsza kolacja sie odwdzieczyla Dzis ostatni dzien na warzywkach a od jutra 4 dni PP
Taki mialam ciezki dzien w pracy, ze najchetniej to bym sie Martini Asti napila.. i to cala butelke z babelkami Ale nie... Pojde i kupie Shwepps Diet Lemonade i dodam lody, wleje w kieliszki od szampana i bedzie to samo

Gratuluje wszystkim spadkow Konczita Tobie szczegolnie

twinplus1 super zdjecia! Wygladasz jak nastolatka

A teraz zmykam do domu cos sobie upichcic na kolacje.. Tylko co
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 17:18   #42
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Krakowianki! czy wiecie gdzie w Krakowie kupić rabarbar? Byłam na kleparzu i nie ma!

Macie jakiś sprawdzony przepis na chlebek? Znalazłam pare w przepisowni, ale chce najlepszy! dlatego pytam. Najlepiej jakiś bez słonych/ostrych dodatków, bo chce go do dżemu właśnie z tego rabarbaru, jeśli znajde :P (a za przepisik na dżem też sie nie obraże )
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:19   #43
gosiuncia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

gosiuncia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:32   #44
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Dziewczyny a jak wy przechodzicie na warzywa to w ciagu trwania tej fazy , rowniez widzicie spadek w dol czy waga stoi lub tak jak uprzedza lekarz moze podskoczyc z powodu wiekszej zawartosci wody?

Jutro wkraczam drugi raz w warzywa ale ja sie tej fazy boje , nie wiem czemu. Boje sie , ze na proteinach bede spadac a na warzywach odrabiac.
Efektem bylo , ze jadlam minimalnie , takiego mialam stracha.

Inna kwestia to taka, ze chudnac najpierw spadamy z wagi bo pozbywamy sie wody.
A co jesli ja zalozmy bede pila o wiele wiecej plynow anizeli jest zalecane.
To tak mysle , nei bede spadac z wagi bo to z powrotem dostarcze ?
Taka moja glupia logika
Nie wiem ile pije , ale zdarza mi si ebardzo duzo nazbierac wszystkiegow ciagu dnia.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:41   #45
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
nie wiem czy doczytalas, ale pisalam wczoraj albo przedwczoraj, ze ten z Lidla ma w sobie tylko skrobie kukurydziana jak bedziesz w okolicy tego sklepu to pamietaj kupic

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------



ja tak mialam.
zawsze na koniec dnia, mialam baaaalon. a juz na koniec pierwszego dnia uderzeniowki bylo lepiej... pomimo tego ze duzo zjadlam to brzuch nie byl napompowany...
od kiedy jestem na diecie nie mam wzdec (wiatrow tez nie ), nawet na dniach PW, nawet pomimo tego ze jutro mam miec @
takze jestem strasznie z tego zadowolona. brzuch mam plaski... no tluszcz jest, ale pod tluszczem jest plaski :P

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



ja tez mialam tylko takie zajecia dzis w pracy

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

TWINPLUS1
ale pieknie zlecialas
dzieki, bedzie jeszcze piekniej

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Duk duk dziewczynki Witam w 13 czesci - oby szczesliwej

U mnie dzis spadek o 0.4 kg! Wiec jak widac moja wczorajsza kolacja sie odwdzieczyla Dzis ostatni dzien na warzywkach a od jutra 4 dni PP
Taki mialam ciezki dzien w pracy, ze najchetniej to bym sie Martini Asti napila.. i to cala butelke z babelkami Ale nie... Pojde i kupie Shwepps Diet Lemonade i dodam lody, wleje w kieliszki od szampana i bedzie to samo

Gratuluje wszystkim spadkow Konczita Tobie szczegolnie

twinplus1 super zdjecia! Wygladasz jak nastolatka

A teraz zmykam do domu cos sobie upichcic na kolacje.. Tylko co
wydaje ci sie, to na pewno przez te koszulke

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

SimplyDivine piekny spadeczek tak trzymac

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy przechodzicie na warzywa to w ciagu trwania tej fazy , rowniez widzicie spadek w dol czy waga stoi lub tak jak uprzedza lekarz moze podskoczyc z powodu wiekszej zawartosci wody?

Jutro wkraczam drugi raz w warzywa ale ja sie tej fazy boje , nie wiem czemu. Boje sie , ze na proteinach bede spadac a na warzywach odrabiac.
Efektem bylo , ze jadlam minimalnie , takiego mialam stracha.

Inna kwestia to taka, ze chudnac najpierw spadamy z wagi bo pozbywamy sie wody.
A co jesli ja zalozmy bede pila o wiele wiecej plynow anizeli jest zalecane.
To tak mysle , nei bede spadac z wagi bo to z powrotem dostarcze ?
Taka moja glupia logika
Nie wiem ile pije , ale zdarza mi si ebardzo duzo nazbierac wszystkiegow ciagu dnia.
ja na PW mam takze spadki, mniejsze ale sa przede wszystkim na PW pilnuje weglowodanow, co by ich nie przekroczyc 1g na kg masy ciala to max., a napojow (czytaj: woda, kawa, herbata, napoje gazowane) pije max 2 litry, z tym ze u mnie jest 11 st. C wiec i pic mi sie bardzo nie chce, a u Was upaly, mozesz ssac kostki lodu, sa bardzo orzezwiajace, ja sobie takowe robie z napoju LILT (producent coca-cola) o smaku ananasa i grejfruta - mniam
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:42   #46
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Thumbs down Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Duk Duk w 13 części. Moja trzecia, a pisana 2.

Zaliczyłam spadek i już tylko 200 gr do wagi sprzed wzrostu. Zauważyłam, że waga mi spada po 2 dniu PP i pierwszym PW(idę systemem 3/3), a pomiędzy albo stabilizacja albo wzrost. Generalnie wychodzę na minus, ale wolniej niż bym chciała. Spróbuje metody z twarogiem na kolacje i zobaczymy.

A i muszę się przyznać, że zgrzeszyłam. Zjadłam od synka pół kromki pysznego chleba razowego i nie żałuję. Pomyślałam sobie, że chociaż czymś zdrowym.

Życzę mega spadków w 13 części i miłego wieczoru.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:54   #47
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy przechodzicie na warzywa to w ciagu trwania tej fazy , rowniez widzicie spadek w dol czy waga stoi lub tak jak uprzedza lekarz moze podskoczyc z powodu wiekszej zawartosci wody?

Jutro wkraczam drugi raz w warzywa ale ja sie tej fazy boje , nie wiem czemu. Boje sie , ze na proteinach bede spadac a na warzywach odrabiac.
Efektem bylo , ze jadlam minimalnie , takiego mialam stracha.

Inna kwestia to taka, ze chudnac najpierw spadamy z wagi bo pozbywamy sie wody.
A co jesli ja zalozmy bede pila o wiele wiecej plynow anizeli jest zalecane.
To tak mysle , nei bede spadac z wagi bo to z powrotem dostarcze ?
Taka moja glupia logika
Nie wiem ile pije , ale zdarza mi si ebardzo duzo nazbierac wszystkiegow ciagu dnia.
Jeśli chodzi o fazę PW to chyba nie ma reguły na to. Zarówno ja, jak i inne dziewczyny z wątku często zaliczamy spadki na dniach warzywnych (ja chyba nawet częściej niż na czystych proteinach) więc bez obaw na pewno nie przytyjesz od warzyw

A z tą wodą to jest trochę inaczej... Jeżeli mało pijesz, wtedy Twój organizm zatrzymuje wodę w sobie, żeby się nie odwodnić. Natomiast jeśli pijesz więcej (mniej więcej tyle ile jest zalecane) woda nie zatrzymuje się w Tobie, a przepływa (w sposób oczywisty ). Natomiast jeśli wypijesz zbyt dużo wody (mówiąc zbyt dużo mam na myśli 8 litrów, a nie 2 ;p) to organizm wariuje, ma wody 'zbyt dużo' i się odwadnia. Oczywiście wiadomo, że jak jest gorąco pijemy trochę więcej, ale nie jest to 8 litrów

Poza tym to wagą wody nie powinnaś się martwić, bo przecież zależy nam na schudnięciu, a nie na samym zbiciu wagi

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Duk Duk w 13 części. Moja trzecia, a pisana 2.

Zaliczyłam spadek i już tylko 200 gr do wagi sprzed wzrostu. Zauważyłam, że waga mi spada po 2 dniu PP i pierwszym PW(idę systemem 3/3), a pomiędzy albo stabilizacja albo wzrost. Generalnie wychodzę na minus, ale wolniej niż bym chciała. Spróbuje metody z twarogiem na kolacje i zobaczymy.

A i muszę się przyznać, że zgrzeszyłam. Zjadłam od synka pół kromki pysznego chleba razowego i nie żałuję. Pomyślałam sobie, że chociaż czymś zdrowym.

Życzę mega spadków w 13 części i miłego wieczoru.
wybaczcie, ale chyba coś przeoczyłam. Mógłby ktoś napisać coś więcej o tym twarogu? Większe spadki macie po tym, czy jak?

Edytowane przez Ija
Czas edycji: 2010-07-22 o 17:49
Ija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:01   #48
bruunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Centrum ;)
Wiadomości: 102
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
gosiuncia18 moj brzuch wygladal jak w 7 miesiacu ciazy ( mowie serio, bez sciemy) wrzuce zdjecia jeszcze raz poprawa jest nieziemska, choc jeszcze mam brzusio to juz mniejszy, zobacze co i jak za nastepne 10kg
Zarąbisty jest Twój Gizmo
Chyba dlatego, że mój pies wyglądał jak ten Gizmo i tak na niego wszyscy wołali
A różnica wieeelka
__________________
22. 05. 2010 - 78 kg przy 165 cm

Cel - 60 do 1 września

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56- 55


Z Weider'em od 10. 06. 2010 do 22. 07. 2010
bruunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:02   #49
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

HELP!!! Nie umiem piec w papilotkach!!!!
To już drugie podejście i drugi raz nie chcą mi się odkleić od gotowego wypieku, normalnie scalone wszystko na maksa!!!
Znowu będę musiała wygryzać z papierków
Co robię nie tak???


Na szczęście część smakołyków zrobiłam w formie silikonowej..ufff!
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 18:02   #50
KAJA-B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 96
GG do KAJA-B
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

melduję się w 13 właśnie pochłaniam tego co biegał za mną cały dzień - słodzik kupiony i serniczek upieczony a rodzinka w kolejce po kolejne porcje
__________________
12.07.10 r. xx

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15 (cel nr I) -16-17-18-19-20 (cel nr II) -21-22-23 (cel nr III)
KAJA-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:04   #51
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Duk Duk cz.13!!!
Właśnie piekę babeczki serowe, mniam

Z ostatniej chwili: właśnie je wyjęłam i są dziwne, bo jakieś rozlazłe ???
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!



Edytowane przez Sparta
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:08
Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:06   #52
bruunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Centrum ;)
Wiadomości: 102
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
wiecie co....
zakochalam sie
w wiesniaku ze slodzikiem i cynamonem.... jezu ja przeciez nie lubie cynamonu!!!!

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



o widzisz. a ja nie moglam sie doczekac.
wg mnie nie powinnas sie zmuszac. musisz poczuc ten moment "to juz"
bo inaczej mozesz miec slaba motywacje czy chec grzeszenia
Podziwiam
Dla mnie serek wiejski na słodko to coś do nieprzełknięcia
Boże... jak mnie tu dawno nie było
__________________
22. 05. 2010 - 78 kg przy 165 cm

Cel - 60 do 1 września

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56- 55


Z Weider'em od 10. 06. 2010 do 22. 07. 2010

Edytowane przez bruunetka
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:07
bruunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:09   #53
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cześć dziewczyny
Ja idę zaraz zrobić pizze i później poćwiczyć
Serek wiejski na słodko? O bleee....
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:11   #54
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Duk Duk cz.13!!!
Właśnie piekę babeczki serowe, mniam

Z ostatniej chwili: właśnie je wyjęłam i są dziwne, bo jakieś rozlazłe ???
Poczekaj aż ostygną......moje najpierw mega wyrosły apotem ładnie oklapły.....

Ja przed chwilą wyjęłam drugi wysyp babeczek, ale zrobiłam na serku homo...te można nazwać rozlazłymi, i moge je wyciskać nad zlewem takie mokre.....ale zjadliwe, 2 pochłonęłam na ciepło


aaa i drugi raz zapomniałam dodać otręby!!!!!
__________________


Edytowane przez missines
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:13
missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:13   #55
bruunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Centrum ;)
Wiadomości: 102
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Poczekaj aż ostygną......moje najpierw mega wyrosły apotem ładnie oklapły.....

Ja przed chwilą wyjęłam drugi wysyp babeczek, ale zrobiłam na serku homo...te można nazwać rozlazłymi, i moge je wyciskać nad zlewem takie mokre.....ale zjadliwe, 2 pochłonęłam na ciepło
Buu nie lubię Was !
Ja nie mam foremek na babeczki!
Z tym 1 oczywiście żartuję
__________________
22. 05. 2010 - 78 kg przy 165 cm

Cel - 60 do 1 września

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56- 55


Z Weider'em od 10. 06. 2010 do 22. 07. 2010
bruunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:23   #56
anamoi
Raczkowanie
 
Avatar anamoi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 314
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja idę zaraz zrobić pizze i później poćwiczyć
Serek wiejski na słodko? O bleee....
Też takiego nie lubię- nawet jeżeli ma to być nadzienie do naleśników
Pan sernik się skończył....jutro zrobię kolejnego
__________________
Znów walczę

83-80-79-78-77-76-75 -74-73-72-71-70

cel I 75kg/176cm

anamoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:29   #57
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez anamoi Pokaż wiadomość
Też takiego nie lubię- nawet jeżeli ma to być nadzienie do naleśników
Pan sernik się skończył....jutro zrobię kolejnego
A propos naleśników... president nada się do nich? (oczywiście na słodko )
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:30   #58
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Dzieki za odpowiedz dziewczyny

Ja w sumie nie moge narzekac , gdyby nie te cholerne wlosy to bylabym szczesliwa.

2 lata moj synek juz ma a ja nadal dzwigalam brzuszysko ohydne , jakies takie dziwne po cesarce , sflaczale.

Teraz sie wzielam ostro za siebie , moze juz ze wstydu i z checi chodzenia w czyms innym anizeli w tych samych spodniach.

Kupilam masazer , ten z roznymi pasami. No i dorobilam sie pieknych popekanych naczynek , calych plag
Owijam sie pasem neoprenowym , a ostatnio przeszukujac niemieckie forum natknelam sie na ( wedlug nich) istny cud .
Drozyzna , wydalam wszystkie oszczednosci zaoszczedzone na co innego ale trudno jak wojna o piekne cialo to wojna.

http://www.cosmoline.pl/opis,cmd,opis,id,guam3.html

Znalazlam tez w necie , ze robia z tego zabiegi na wczasach odchudzajacych i SPA ,wiec to chyba przetstowali , tyle , ze tam pewnie sobie licza wiecej za seanse pojedyncze anizeli za cala ta puszke.

Zrobilam wczoraj pierwszy raz. Owinelam wszystko , lydki , uda , brzuch.
Chlew jakich malo, papka wszedzie rozmazana , nie umialam ze tej wanny wyjsc w tej folii . Cyrk.
Jak mnie to rozgrzalo myslalam , ze nie wysiedze.

I mozecie wierzyc lub nie ale widzialam minimalna poprawe juz po 1 razie. Cudu nie ma ale jakies te uda i ten brzuch gladsze.
Poczekam co dalej. Moze nie bede plakac ze wydalam tyle kasy, bo gdyby bylo warto ?
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:41   #59
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Poczekaj aż ostygną......moje najpierw mega wyrosły apotem ładnie oklapły.....

Ja przed chwilą wyjęłam drugi wysyp babeczek, ale zrobiłam na serku homo...te można nazwać rozlazłymi, i moge je wyciskać nad zlewem takie mokre.....ale zjadliwe, 2 pochłonęłam na ciepło


aaa i drugi raz zapomniałam dodać otręby!!!!!
Ja dodałam i są mokre i rozlazłe, teraz stygną , zobaczymy
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:42   #60
LolkaKrejzolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez gosiuncia18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny miałam zacząć tą dietę ale mam jeszcze pytanie co do niej
1. czy któraś z was miała brzuszek jak balon i poprzez stosowanie tej diety ma teraz o wiele mniejszy nie mówię ze płaski ?? bo jestem załamana bardzo mi zależy na waszych przekonaniach co do tej diety

Najpierw przywitam się w 13stej części
Co do brzucha, widzę różnice, ale pierwsze spadły mi biodra, a w moim przypadku to już -4kg
LolkaKrejzolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.