Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 21:41   #181
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Toć ty moja siostra wizażowa jest (drugą jest Sabbath na perfumach ).

Powoli dochodzę do celu.

Ale ty wiesz, ile ja miewam problemów (życiowych też )


Znam to z autopsji-trudno jest znalesc pielegnacje dla wrazliwcow-ja powiem ze doszlam do celu-teraz szukam tylko naturalnego filtra/plynu micelarnego.

Ale nowosci kusza......ale nie chce sobie znowu popsuc cery...testuje ostroznie-dobrze ze sa probki

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:14   #182
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Siciliaflos lek z eco-certem widziałam ostatnio na dozie
Słodka kicunia wera ja sama mam bardzo problematyczną cerę, wiem jak to jest i dobrze ciebie rozumiem, trzymam kciuki za znalezinie idealnej pielęgnacji, pamiętaj nie poddawaj się i daj czasem szansę naturze
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:41   #183
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jakoś u siebie nie widzę działania rakotwóczego. Alergie swoją drogą - ale wiele ludzi ma alergię na naturę. Ja po prostu nie wierzę różańskiemu czy innym książkom. Wierzę tylko zdrowemu rozsądkowi, który mi jednoznacznie podpowiada - nie jest możliwy składnik rakotwórczy w produkcie dla każdego. Byłby to dla marki strzał w stopę. Bardziej widzę rakotwórcze działanie w diecie, bowiem ona zdecydowanie bardziej wpływa na organizm. Jesteśmy tym co jemy i tego nie zmieni. Jeśli jesz śmiecie, twój organizm ma problemy. Dla mnie tłumaczenie, że koncerny robią to dla zysku jest absurdalne i zwyczajnie nie możliwe.
Składnik rakotwórczy jest możliwy w produkcie dla każdego. Weźmy formaldehyd. Jego działanie rakotwórcze zostało udowodnione wprost na szczurach, istnieje też związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy działaniem formaldehydu a występowaniem różnych nowotworów u ludzi. Niektóre składniki kosmetyków mogą wchodzić ze sobą w reakcje i uwalniać formaldehyd. Tak może się zdarzyć, gdy kosmetyk długo stoi na półce i jest nieodpowiednio przechowywany (temperatura, wystawienie na słońce). Za przechowywanie kosmetyku producent nie odpowiada, więc go to nie interesuje. Pochodną formaldehydu jest np. polyacrylamide, który występuje w kosmetykach w dopuszczalnym stężeniu. Jest to stężenie, które zostało przebadane, że w takiej ilości organizm sobie z tym poradzi i usunie toksynę. Oczywiście, że sobie poradzi. Ale pozostaje pytanie: czy poradzi sobie z 10 takimi kosmetykami aplikowanymi dwa razy dziennie? Każdy producent wybroni się przed każdym sądem, że przecież nie zmusza klientów do kupowania takiej ilości kosmetyków.
Jeszcze jeden przykład rakotwórczego składnika: 1,4 dioxane, który już został zakazany w UE (jeszcze do niedawna dopuszczalny w USA - nie śledzę na bieżąco prawa amerykańskiego w tym zakresie, więc nie wiem, czy dziś już jest zakazany, czy nie). Stosowany był w produktach do kąpieli dla dzieci http://www.safecosmetics.org/article.php?id=64
Jeżeli wciąż kolejne składniki są eliminowane z rynku (filrty PABA, Bromopol, Quaternium-15, ftalany) to jest to ewidentny dowód ich szkodliwości, w tym także rakotwórczości.
Głównym zadaniem koncernów (nie tylko kosmetycznych) jest wypracowywanie zysków, a nie dbałość o zdrowie konsumentów. Żeby nie być stronnicza, przytoczę autentyczne zdarzenie, jakie miało miejsce w jednym z koncernów samochodowych. Pewien model został tak skonstruowany, że zbiornik paliwa był bardzo bliska tylnego zderzaka. Przy stłuczce istniało ryzyko zapłonu i wybuchu zbiornika paliwa. Koncern przeprowadził ekonomiczną analizę, z której wynikało, ze bardziej opłaca się wypłacić odszkodowania za wypadek z wybuchem paliwa rodzinom ofiar takich wypadków (bo statystycznie wyliczono, ile się takich wypadków zdarza) niż zmienić konstrukcję samochodu i przesunąć zbiornik paliwa dalej od zderzaka. Dopiero, gdy analiza przedostała się do publicznej wiadomości, zmieniono konstrukcję modelu.
Mój zdrowy rozsądek podpowiada mi, że żaden koncern nie będzie miał na względzie mojego dobra, tylko własne zyski.
werka nie biję w Ciebie, bo skoro masz część kosmetyków naturalnych, a część chemicznych, to zawsze jest to jakieś mniejsze zło. Chciałam tylko uświadomić wszystkich czytającym ten wątek, że ekologiczne kosmetyki to nie chwilowa moda i snobizm, tylko naukowe poparcie i oddech na plecach koncernów, które widzą rosnącą świadomość konsumentów i muszą za nimi nadążyć. Stąd nowa seria Nivea (jeszcze nie idealna, ale wołami na opakowaniu jest napisane: bez parabenów, silikonów, barwników, olejów mineralnych). Stąd decyzja L'oreal o zakupie marki sanoflore, stąd nowe podkłady Vichy bez parabenów, itd. Formuły kosmetyków wciaż się zmieniają, na szczęście na lepsze. I to jest pocieszające, choć nie zmienia to faktu, że działaniem koncernów steruje pieniądz, a nie zdrowie ani tym bardziej życie ludzkie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 23:00   #184
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Linusiaczek piekne te tusze

dimethicone na cosmeticsdatabase ma też 3 i kolor żółty (depending on product usage, czyli im więcej go tym gorzej). W małych ilościach może najwyżej zapchać skórę (i nasilić trądzik). Ten silikon daje takie miłe wrażenie poślizgu na skórze, że niby buzia od razu gładka (wiele baz pod podkład jest na tej bazie). W jednym kosmetyku nie ma co panikować, ale tu zawsze chodzi o ilość. Dlatego nie ma co tragizować, tylko pilnować, żeby dimethicone nie występował w każdym używanym kosmetyku.
Aha, to ma całkiem sens No nic, to w takim razie z takim założeniem myślę będę używać ShiKai, bo wydaje mi się, że jest wart zatrzymania go w używanych kosmetykach. Najwyżej popatrzę czy inne kosmetyki też coś takiego mają. 3 na database jakoś przeoczyłam, wybaczcie.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa słowa o hydrolatach. Dostałam jakiś czas temu bardzo ładnego emaila od BU z wyjaśnieniem dotyczącym konserwantów w hydrolatach. Na ich stronie można zobaczyć, że wiele hydrolatów zawiera minimalne (czasami oznaczone jako śladowe) ilości konserwantów (w tym parabenów). Gdy taki hydrolat trafia do sprzedaży do producenta kosmetyków, to on robiąc kosmetyk na bazie takiego zakonserwowanego hydrolatu nie musi wykazywać w składzie, że ten hydrolat ma taki konserwant. Wiadomo, że hydrolat jest na bazie wody, w której z czasem rozwijają się bakterie. Stąd te śloadowe ilości dla ich zabicia. Jednak niektóre hydrolaty, np. na BU jest ekologiczny różany (jakiśtam, nie pamiętam odmiany róży) bez konserwantów, bo ta róża sama w sobie ma takie anybakteryjne właściwości, że bakterie się nie rozwiną (oczywiście do czasu, ale mamy go na tyle dużo, że zdążymy hydrolat zużyć).
Aha, czyli takie buty z tymi hydrolatami. No tak, jak wyjaśniłaś to dogłębnie, to wszystko ma ręce i nogi. Dzięki wielkie za takie łopatologiczne tłumaczenie. Sicilia, Ty to masz wiedzę, chylę czoła Tu się człowiek nie tylko natknie na fotki kosmetyków, ale i dowie się sporo, super.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Głównym zadaniem koncernów (nie tylko kosmetycznych) jest wypracowywanie zysków, a nie dbałość o zdrowie konsumentów. Żeby nie być stronnicza, przytoczę autentyczne zdarzenie, jakie miało miejsce w jednym z koncernów samochodowych. Pewien model został tak skonstruowany, że zbiornik paliwa był bardzo bliska tylnego zderzaka. Przy stłuczce istniało ryzyko zapłonu i wybuchu zbiornika paliwa. Koncern przeprowadził ekonomiczną analizę, z której wynikało, ze bardziej opłaca się wypłacić odszkodowania za wypadek z wybuchem paliwa rodzinom ofiar takich wypadków (bo statystycznie wyliczono, ile się takich wypadków zdarza) niż zmienić konstrukcję samochodu i przesunąć zbiornik paliwa dalej od zderzaka. Dopiero, gdy analiza przedostała się do publicznej wiadomości, zmieniono konstrukcję modelu.
Mój zdrowy rozsądek podpowiada mi, że żaden koncern nie będzie miał na względzie mojego dobra, tylko własne zyski.
A to niestety jest prawda w 200%, koncerny mają jeden podstawowy cel - zysk. Zawsze trzeba to mieć na uwadze. Chociaż trzeba też pamiętać o tym, że podobne cele mają i mniejsze firmy nie-koncerny, ale tak czy siak wykazują się mniejszą tendencją do trucia środowiska, nas wszystkich, już o tych nieszczęsnych testach na zwierzętach nie wspominając. Jak człowiek się sam nie doszkoli w tym co jest dobre a co złe do używania, to da sobie każdy kit wcisnąć

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Chciałam tylko uświadomić wszystkich czytającym ten wątek, że ekologiczne kosmetyki to nie chwilowa moda i snobizm, tylko naukowe poparcie i oddech na plecach koncernów, które widzą rosnącą świadomość konsumentów i muszą za nimi nadążyć.
Hmm, ja myślę, że to jest tak pół na pół. Raz jeszcze zysk. Dla wielu osób naturalne kosmetyki to jednak jest moda i to bardzo przelotna, nie wszyscy są tak zorientowani w temacie i zdecydowani jak Ty, Sicilia. Dlatego bardzo często ktoś słyszy: parabeny są złe! Więc wszystkie firmy na jedną modłę tworzą kosmetyki bez parabenów, ale o innych składnikach to szkoda nawet gadać... Sama się na to nabrałam też.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Stąd decyzja L'oreal o zakupie marki sanoflore (...)
Jak ja nie znoszę L'oreala.... Wybaczcie, ale musiałam sobie ulżyć Mało, że ich nie lubię jako koncern, ale do tego zakupili nietestujące Essie, Sanoflore, TBS i inne. Oni by diabła wykupili z piekła jakby mogli na tym zarobić :P

No dobra, już przestaję offtopować. Cieszę się, że Ci się podobały opakowania tuszy. Muszę przyznać, że bardzo oryginalne, trudno koło nich przejść obojętnie w sklepie. Świetny chwyt reklamowy. Do tego nie narzekam na jakość tuszu, obecnie jedne z moich ulubionych.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 23:07   #185
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sicilia-zgadzam sie-lepiej byc ostroznym i uzywac jak najbardziej naturalnych skladnikow

Wklejam reszte kosmetykow:

Garden of life-100% Organic Extra Virgin Coconut Oil
Aubrey Organics-GPB Glycogen Protein Balancing Shampoo
Weleda-Arnica Massage Oil
Bass-facial cleansing brush 100% natural bristles
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coconutoil.jpg (60,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne copy.jpg (109,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz7 copy.jpg (56,9 KB, 41 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 23:21   #186
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Składnik rakotwórczy jest możliwy w produkcie dla każdego. Weźmy formaldehyd. Jego działanie rakotwórcze zostało udowodnione wprost na szczurach, istnieje też związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy działaniem formaldehydu a występowaniem różnych nowotworów u ludzi. Niektóre składniki kosmetyków mogą wchodzić ze sobą w reakcje i uwalniać formaldehyd. Tak może się zdarzyć, gdy kosmetyk długo stoi na półce i jest nieodpowiednio przechowywany (temperatura, wystawienie na słońce). Za przechowywanie kosmetyku producent nie odpowiada, więc go to nie interesuje. Pochodną formaldehydu jest np. polyacrylamide, który występuje w kosmetykach w dopuszczalnym stężeniu. Jest to stężenie, które zostało przebadane, że w takiej ilości organizm sobie z tym poradzi i usunie toksynę. Oczywiście, że sobie poradzi. Ale pozostaje pytanie: czy poradzi sobie z 10 takimi kosmetykami aplikowanymi dwa razy dziennie? Każdy producent wybroni się przed każdym sądem, że przecież nie zmusza klientów do kupowania takiej ilości kosmetyków.
Jeszcze jeden przykład rakotwórczego składnika: 1,4 dioxane, który już został zakazany w UE (jeszcze do niedawna dopuszczalny w USA - nie śledzę na bieżąco prawa amerykańskiego w tym zakresie, więc nie wiem, czy dziś już jest zakazany, czy nie). Stosowany był w produktach do kąpieli dla dzieci http://www.safecosmetics.org/article.php?id=64
Jeżeli wciąż kolejne składniki są eliminowane z rynku (filrty PABA, Bromopol, Quaternium-15, ftalany) to jest to ewidentny dowód ich szkodliwości, w tym także rakotwórczości.
Głównym zadaniem koncernów (nie tylko kosmetycznych) jest wypracowywanie zysków, a nie dbałość o zdrowie konsumentów. Żeby nie być stronnicza, przytoczę autentyczne zdarzenie, jakie miało miejsce w jednym z koncernów samochodowych. Pewien model został tak skonstruowany, że zbiornik paliwa był bardzo bliska tylnego zderzaka. Przy stłuczce istniało ryzyko zapłonu i wybuchu zbiornika paliwa. Koncern przeprowadził ekonomiczną analizę, z której wynikało, ze bardziej opłaca się wypłacić odszkodowania za wypadek z wybuchem paliwa rodzinom ofiar takich wypadków (bo statystycznie wyliczono, ile się takich wypadków zdarza) niż zmienić konstrukcję samochodu i przesunąć zbiornik paliwa dalej od zderzaka. Dopiero, gdy analiza przedostała się do publicznej wiadomości, zmieniono konstrukcję modelu.
Mój zdrowy rozsądek podpowiada mi, że żaden koncern nie będzie miał na względzie mojego dobra, tylko własne zyski.
werka nie biję w Ciebie, bo skoro masz część kosmetyków naturalnych, a część chemicznych, to zawsze jest to jakieś mniejsze zło. Chciałam tylko uświadomić wszystkich czytającym ten wątek, że ekologiczne kosmetyki to nie chwilowa moda i snobizm, tylko naukowe poparcie i oddech na plecach koncernów, które widzą rosnącą świadomość konsumentów i muszą za nimi nadążyć. Stąd nowa seria Nivea (jeszcze nie idealna, ale wołami na opakowaniu jest napisane: bez parabenów, silikonów, barwników, olejów mineralnych). Stąd decyzja L'oreal o zakupie marki sanoflore, stąd nowe podkłady Vichy bez parabenów, itd. Formuły kosmetyków wciaż się zmieniają, na szczęście na lepsze. I to jest pocieszające, choć nie zmienia to faktu, że działaniem koncernów steruje pieniądz, a nie zdrowie ani tym bardziej życie ludzkie.


Podpisuję się pod tymi slowami ręcami i nogami, ustami i... Otóż to. Nic dodac nic ujać.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sicilia-zgadzam sie-lepiej byc ostroznym i uzywac jak najbardziej naturalnych skladnikow

Wklejam reszte kosmetykow:

Garden of life-100% Organic Extra Virgin Coconut Oil
Aubrey Organics-GPB Glycogen Protein Balancing Shampoo
Weleda-Arnica Massage Oil
Bass-facial cleansing brush 100% natural bristles

Marzę o oleju kokosowym w nadmiarze...............

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-04 o 23:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 23:59   #187
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sicilia-zgadzam sie-lepiej byc ostroznym i uzywac jak najbardziej naturalnych skladnikow

Wklejam reszte kosmetykow:

Garden of life-100% Organic Extra Virgin Coconut Oil
Aubrey Organics-GPB Glycogen Protein Balancing Shampoo
Weleda-Arnica Massage Oil
Bass-facial cleansing brush 100% natural bristles
Mogłabyś coś więcej napisać na temat tego szamponu Aubrey, nie podrażnia skóry głowy przy codziennym myciu ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 00:07   #188
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mogłabyś coś więcej napisać na temat tego szamponu Aubrey, nie podrażnia skóry głowy przy codziennym myciu ?
Na razie nie moge zbyt duzo o nim powiedziec poniewaz uzylam go dopiero dwa razy

Pierwsze wrazenia:
-zapach jest intensywny(niestety w sklepie nie mialam jak powachac gdyz butelka jest zalokowana),myslam ze nie zniose tego zapachu jak powachalam prosto z butelki(strasznie mocny ziolowy) ale przy myciu nie byl az tak silny,mysle ze sie do niego przyzwyczaje.
-po umyciu wlosy sa lsniace
-na razie nie zauwazylam zadnego podraznienia a jestem na to wrazliwa(kupilam go dlatego ze na stronie Aubrey jest w 25 ulubionych produktach)

Jak go pouzywam dluzej to wstawie recenzje na blogu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:28   #189
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
To ja tez pokaze moj maly zbiorek:

Zdjecie 1:
- Dr. Organic Manuka Honey conditioner
- Faith in Nature seewed shampoo
- faith in Nature seewed conditioner
- Burt's Bees avocado pre-shampoo treatment
- olejek rycynowy
- olej kokosowy Superdrug

Zdjecie 2:
- woda termalna Avene
- Trilogy, Vital Moisturising Cream
- Suhada, peeling z ryzem i imbirem
- Boots Organic, Face Super Balm
- the Sanctuary, Therapist's Secret Facial Oil
- Burt's Bees, Facial Cleanser z olejkiem pomaranczowym

Zdjecie 3:
- Dr. Organic, mydlo lawendowe i miodem manuka
- dezodorant krysztal Salt of the earth
- The Sanctuary, krem do stop Intensive Rescue Heel Balm
- balsam do ust Burt's Bees
- olejek lawendowy i pomaranczowy Holland&Barret
Wspaniala kolekcja

Chciałam spytac gdzie mozna zakupic produkty dr organic i faith in nature?
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:48   #190
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

patrząc na wasze zbiory żałuję ża mam ograniczony dostęp do zagranicznych kosmetyków a na zakupy przez internet najczęściej mnie nie stać
moja mała kolekcja
1. żel pod prysznic i masełko do ciała boots (z certyfikatem)
2. kosmetyki niby naturalne - maseczka nutrimetics (nie mają chyba certyfiaktów ale nie testują na zwierzętach, maseczka ma mnóstwo naturalnych olejów, żadnej parafiny itd), maść oliwkowa ziaja, stary żel aloesowy oriflame, 80% aloesu
3. babydreamy - krem z cynkiem, bez cynku natural, filtr, oliwka i krem do twarzy i ciała
4. apteczne cuda - olej rycynowy,krem do stóp (co prawda ma mineral oil, ale żadnych parabenów, barwników i dużo naturalnych ekstraktów), maść z nagietkiem
mialam kiedyś jeszcze ten żel do ciała, ale mimo że naturalny i z certyfikatami to nie był dla skóry zbyt przyjazny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG0071A.jpg (105,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0072A.jpg (99,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0070A.jpg (120,1 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0073A.jpg (108,7 KB, 116 załadowań)
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:56   #191
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny a co powiecie o serii pat&rub??one podobno są naturalne?warto się nimi zająć?bo mam chęć na nie tylko nie wiem czy warto?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 11:00   #192
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie o serii pat&rub??one podobno są naturalne?warto się nimi zająć?bo mam chęć na nie tylko nie wiem czy warto?
Widziałam je w Douglasie. Zapachy mają okropne, a mi naprawdę mało co przeszkadza.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:09   #193
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Widziałam je w Douglasie. Zapachy mają okropne, a mi naprawdę mało co przeszkadza.
One są tylko dostępne w sephorze i na stronie internetowej.

Maski i odżywki składowo są w pełni naturalne i są rewelacyjne.Skład dostępny na "fryzjerskim"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:16   #194
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
One są tylko dostępne w sephorze i na stronie internetowej.

Maski i odżywki składowo są w pełni naturalne i są rewelacyjne.Skład dostępny na "fryzjerskim"
A może to i Sephora była, ale zapachy i tak okropne. No i ich przechowywanie pozostawia dużo do życzenia... Wszystko pływa, bo jest w za ciepłej temperaturze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:45   #195
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A może to i Sephora była, ale zapachy i tak okropne. No i ich przechowywanie pozostawia dużo do życzenia... Wszystko pływa, bo jest w za ciepłej temperaturze.
I na podswietlonych półkach
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:57   #196
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
I na podswietlonych półkach
O to też, też...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:58   #197
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Amiria Pokaż wiadomość
Wspaniala kolekcja

Chciałam spytac gdzie mozna zakupic produkty dr organic i faith in nature?
Mieszkam w UK, wiec Dr.Organic kupuje w Holland&Barret, Faith in Nature w eko sklepiku, ale na pewno mozna dostac w PL przez internet.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:44   #198
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do wątku Nie jestem jeszcze tak obeznana w tym temacie jak Wy (a raczej jestem początkująca) ale staram się Oglądam sobie i podziwiam Wasze piękne zbiory, rewelacja Niestety na większość firm, które prezentujecie nigdy nie natrafiłam, szkoda, że tak mało jest jeszcze sklepów z kosmetykami naturalnymi, zostaje internet..
No ale na samym początku chciałabym z całego serca podziękować Tobie Linusiaczek za Twojego bloga Bo dzięki niemu natknęłam się na żel aloesowy firmy JASON Czytałaś w moich myślach.. Tak sobie właśnie myślałam i wymyśliłam, że fajnie by było gdyby takie coś istniało, przeszukałam internet i nic nie znalazłam.. a tu taka niespodzianka, na pewno go sobie kupie Dziękuje

A oto mój skromny dorobek (jeśli coś nie powinno się tu znaleźć to od razu piszcie ):
1 zdjęcie:
a) Dr. Hauschka- krem do mycia twarzy (wersja mini)
b) AnneMarie Borlind Rose Drew, krem na noc do cery suchej, certyfikat ECO Control (tłuścioch ale nie zapycha)
c) AnneMarie Borlind Purifing Care, krem na dzień i na noc do ceru mieszanej i zanieczyszczonej, certyfikat ECO Control. (Kocham go!)
d) Logona, maseczka odprężająca z różą i aloesem, do cery wrażliwej i suchej, certyfikat ECO Control, Vegan.
e) Dermaglin, maseczka zielona glinka w proszku 100% naturalna, bezzapachowa, nie testowana na zwierzętach.
2 zdjęcie:
f) Lavera, Szampon Repair różane mleczko do włosów zniszczonych i suchych, kosmetyk vegański.
g) Farmona Dermacos płyn micelarny do cery naczynkowej, certyfikat OK! (Eko-produkt), nie testowany na zwierzętach.
h) Biochemia Urody, mleczko jedwabne do włosów.
i) Biochemia Urody, żel hialuronowy, B5 + alantoina.
3 zdjęcie:
j) Olejek rycynowy
k) Rumianek
l) Napar z nagietka
ł) Olejek arganowy
m) Olejek rycynowy
n) Baikaderm
4 zdjęcie:
o) Ava, rewitalizujący krem pod oczy, certyfikat ECO CERT.

Hm.. Nie wiem dlaczego (pomocy!) ale nie załadowały mi się zdjęcia Czy wy je jakoś przerabiacie przed wrzuceniem? Od razu przepraszam za głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi a ja do tej pory tego nie robiłam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0641zmniejsz.jpg (113,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0642zmniejsz.jpg (98,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0647zmniejsz.jpg (119,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0652zmniejsz.jpg (87,1 KB, 106 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-04-07 o 22:55
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:53   #199
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do wątku Nie jestem jeszcze tak obeznana w tym temacie jak Wy (a raczej jestem początkująca) ale staram się Oglądam sobie i podziwiam Wasze piękne zbiory, rewelacja Niestety na większość firm, które prezentujecie nigdy nie natrafiłam, szkoda, że tak mało jest jeszcze sklepów z kosmetykami naturalnymi, zostaje internet..
No ale na samym początku chciałabym z całego serca podziękować Tobie Linusiaczek za Twojego bloga Bo dzięki niemu natknęłam się na żel aloesowy firmy JASON Czytałaś w moich myślach.. Tak sobie właśnie myślałam i wymyśliłam, że fajnie by było gdyby takie coś istniało, przeszukałam internet i nic nie znalazłam.. a tu taka niespodzianka, na pewno go sobie kupie Dziękuje
Normalnie się zawstydziłam Ale cieszę się bardzo, że mogłam pomóc.
Chyba pisałam o tym na blogu, ale żel jest dostępny w sklepie www.helfy.pl. I widzę, że koleżanka też używa tylko produktów cruelty - free - super!
Z listy widzę, że kolekcja piękna, tylko.... nie wiem czy to u mnie jakieś bubu się zrobiło, czy brakuje zdjęć....?

Edit: a już przeczytałam, że się nie załadowały
Ja je przed wrzuceniem czasami zmniejszam, jeśli są za duże. Jakiego programu do obróbki zdjęć używasz?

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-07 o 19:58
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 19:56   #200
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do wątku Nie jestem jeszcze tak obeznana w tym temacie jak Wy (a raczej jestem początkująca) ale staram się Oglądam sobie i podziwiam Wasze piękne zbiory, rewelacja Niestety na większość firm, które prezentujecie nigdy nie natrafiłam, szkoda, że tak mało jest jeszcze sklepów z kosmetykami naturalnymi, zostaje internet..
No ale na samym początku chciałabym z całego serca podziękować Tobie Linusiaczek za Twojego bloga Bo dzięki niemu natknęłam się na żel aloesowy firmy JASON Czytałaś w moich myślach.. Tak sobie właśnie myślałam i wymyśliłam, że fajnie by było gdyby takie coś istniało, przeszukałam internet i nic nie znalazłam.. a tu taka niespodzianka, na pewno go sobie kupie Dziękuje

A oto mój skromny dorobek (jeśli coś nie powinno się tu znaleźć to od razu piszcie ):
1 zdjęcie:
a) Dr. Hauschka- krem do mycia twarzy (wersja mini)
b) AnneMarie Borlind Rose Drew, krem na noc do cery suchej, certyfikat ECO Control (tłuścioch ale nie zapycha)
c) AnneMarie Borlind Purifing Care, krem na dzień i na noc do ceru mieszanej i zanieczyszczonej, certyfikat ECO Control. (Kocham go!)
d) Logona, maseczka odprężająca z różą i aloesem, do cery wrażliwej i suchej, certyfikat ECO Control, Vegan.
e) Dermaglin, maseczka zielona glinka w proszku 100% naturalna, bezzapachowa, nie testowana na zwierzętach.
2 zdjęcie:
f) Lavera, Szampon Repair różane mleczko do włosów zniszczonych i suchych, kosmetyk vegański.
g) Farmona Dermacos płyn micelarny do cery naczynkowej, certyfikat OK! (Eko-produkt), nie testowany na zwierzętach.
h) Biochemia Urody, mleczko jedwabne do włosów.
i) Biochemia Urody, żel hialuronowy, B5 + alantoina.
3 zdjęcie:
j) Olejek rycynowy
k) Rumianek
l) Napar z nagietka
ł) Olejek arganowy
m) Olejek rycynowy
n) Baikaderm
4 zdjęcie:
o) Ava, rewitalizujący krem pod oczy, certyfikat ECO CERT.

Hm.. Nie wiem dlaczego (pomocy!) ale nie załadowały mi się zdjęcia Czy wy je jakoś przerabiacie przed wrzuceniem? Od razu przepraszam za głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi a ja do tej pory tego nie robiłam..
Ja zdjęcia wrzucam po prostu z komputera daję załaduj i jak się załadują to wyłączam to okienko i daję wyślij wiadomość i działa. ^^
Spróbuj jeszcze raz, bo jestem ciekawa zdjęć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:58   #201
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon-sprawdz sobie rozmiary i rozszerzenia plikow-zdjecia moga byc za duze,ja laduje zazwyczaja jpg i sprawdzam rozmiar zeby nie przekraczal tych podanych(w zarzadzaj zalacznikami masz podane wszystkie kryteria)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:59   #202
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja zdjęcia wrzucam po prostu z komputera daję załaduj i jak się załadują to wyłączam to okienko i daję wyślij wiadomość i działa. ^^
Spróbuj jeszcze raz, bo jestem ciekawa zdjęć.
Mnie też zżera ciekawość, zbiory zapowiadają się niesamowicie
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:37   #203
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do wątku Nie jestem jeszcze tak obeznana w tym temacie jak Wy (a raczej jestem początkująca) ale staram się Oglądam sobie i podziwiam Wasze piękne zbiory, rewelacja Niestety na większość firm, które prezentujecie nigdy nie natrafiłam, szkoda, że tak mało jest jeszcze sklepów z kosmetykami naturalnymi, zostaje internet..
No ale na samym początku chciałabym z całego serca podziękować Tobie Linusiaczek za Twojego bloga Bo dzięki niemu natknęłam się na żel aloesowy firmy JASON Czytałaś w moich myślach.. Tak sobie właśnie myślałam i wymyśliłam, że fajnie by było gdyby takie coś istniało, przeszukałam internet i nic nie znalazłam.. a tu taka niespodzianka, na pewno go sobie kupie Dziękuje

A oto mój skromny dorobek (jeśli coś nie powinno się tu znaleźć to od razu piszcie ):
1 zdjęcie:
a) Dr. Hauschka- krem do mycia twarzy (wersja mini)
b) AnneMarie Borlind Rose Drew, krem na noc do cery suchej, certyfikat ECO Control (tłuścioch ale nie zapycha)
c) AnneMarie Borlind Purifing Care, krem na dzień i na noc do ceru mieszanej i zanieczyszczonej, certyfikat ECO Control. (Kocham go!)
d) Logona, maseczka odprężająca z różą i aloesem, do cery wrażliwej i suchej, certyfikat ECO Control, Vegan.
e) Dermaglin, maseczka zielona glinka w proszku 100% naturalna, bezzapachowa, nie testowana na zwierzętach.
2 zdjęcie:
f) Lavera, Szampon Repair różane mleczko do włosów zniszczonych i suchych, kosmetyk vegański.
g) Farmona Dermacos płyn micelarny do cery naczynkowej, certyfikat OK! (Eko-produkt), nie testowany na zwierzętach.
h) Biochemia Urody, mleczko jedwabne do włosów.
i) Biochemia Urody, żel hialuronowy, B5 + alantoina.
3 zdjęcie:
j) Olejek rycynowy
k) Rumianek
l) Napar z nagietka
ł) Olejek arganowy
m) Olejek rycynowy
n) Baikaderm
4 zdjęcie:
o) Ava, rewitalizujący krem pod oczy, certyfikat ECO CERT.

Hm.. Nie wiem dlaczego (pomocy!) ale nie załadowały mi się zdjęcia Czy wy je jakoś przerabiacie przed wrzuceniem? Od razu przepraszam za głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi a ja do tej pory tego nie robiłam..

Zdjęcia dlugo sie laduja, trzeba czekac aż w tym okienku malym pojawi się napis zaladowane. W tych produktach podejrzane wydają mi się tylko farmona dermacos i dermaglin, poza tym same cudeńka. Wiem, że dermaglin ma nie zaciekawe te gotowe maseczki, ale jak z ta glinka w proszku jest to nie mam pojęcia, może rzeczywiscie 100%

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-07 o 20:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:45   #204
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caaameroon-mimo ze zdjec jeszcze nie ma- ale ja sie zapytam o kremy Anne Marie Borlind
Czy zamowilas od razu cale opakowania czy probki?
Czy masz cere skonna do zapychania?Jaka jest roznica miedzy kremem rozanym a Tym do cery mieszanej?
Kocham mleczko tej firmy(seria rozana),kosmetyki te jednak maja zaporowe ceny

Dziewczyny-filtry mineralno-naturalne strasznie mnie wysuszaja-chyba bede musiala wrocic do pomaranczowej Avene...Jak ktos zna super nawilzajacy filtr mineralno-naturalny(do cery skonnej do wysuszania) to czekam na propozycje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:48   #205
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Caaameroon-mimo ze zdjec jeszcze nie ma- ale ja sie zapytam o kremy Anne Marie Borlind
Czy zamowilas od razu cale opakowania czy probki?
Czy masz cere skonna do zapychania?Jaka jest roznica miedzy kremem rozanym a Tym do cery mieszanej?
Kocham mleczko tej firmy(seria rozana),kosmetyki te jednak maja zaporowe ceny

Dziewczyny-filtry mineralno-naturalne strasznie mnie wysuszaja-chyba bede musiala wrocic do pomaranczowej Avene...Jak ktos zna super nawilzajacy filtr mineralno-naturalny(do cery skonnej do wysuszania) to czekam na propozycje

Może Lavera? Wiem, że ma dobry filtr spf 30, niestety bardzo bieli.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:54   #206
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może Lavera? Wiem, że ma dobry filtr spf 30, niestety bardzo bieli.
Bielic moze -nie przeszkadza mi to bardzo-byle tylko nie zapychal i nie wysuszal.
Ciekawe czy ta firma ma dostepne probki,bede musiala sie zorientowac
Dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:40   #207
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Normalnie się zawstydziłam Ale cieszę się bardzo, że mogłam pomóc.
Chyba pisałam o tym na blogu, ale żel jest dostępny w sklepie www.helfy.pl. I widzę, że koleżanka też używa tylko produktów cruelty - free - super!
Z listy widzę, że kolekcja piękna, tylko.... nie wiem czy to u mnie jakieś bubu się zrobiło, czy brakuje zdjęć....?

Edit: a już przeczytałam, że się nie załadowały
Ja je przed wrzuceniem czasami zmniejszam, jeśli są za duże. Jakiego programu do obróbki zdjęć używasz?
UDAŁO SIĘ!! Dziękuje Wam bardzo Tak myślałam, żeby pokombinować coś z tym programem do przeróbki zdjęć ale mi się gdzieś zapodział.. na szczęście znalazłam inny I faktycznie zdjęcia były dużo za duże

Linusiaczek odkąd 2 miesiące temu trafiłam na wątek o kosmetykach testowanych na zwierzętach to tych świństw już nie tykam, choćbym nie wiem jak piękna miała być No i zakochałam się w kosmetykach naturalnych i to już będzie miłość aż do grobowej deski Ze stronki ze sklepem internetowym na pewno skorzystam, dzięki I chyba się nie obrazisz jak zostanę stałą czytelniczką Twojego bloga Nawiasem mówiąc.. masz rewelacyjny styl pisania go Anegdotki wymiatają

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Caaameroon-mimo ze zdjec jeszcze nie ma- ale ja sie zapytam o kremy Anne Marie Borlind
Czy zamowilas od razu cale opakowania czy probki?
Czy masz cere skonna do zapychania?Jaka jest roznica miedzy kremem rozanym a Tym do cery mieszanej?
Kocham mleczko tej firmy(seria rozana),kosmetyki te jednak maja zaporowe ceny
Wiesz, moja skóra jest baaardzo skłonna do zapychania, zawsze musiałam na wszystko uważać a kremiki AMB dla mnie osobiście są super. Moja historia z nimi zaczęła się tak, że kiedy moja skóra była już w okropnym stanie i nic nie pomagało, poszłam do apteki, w której jest też sporo kosmetyków naturalnych.. pani nadawała mi mnóstwo próbek Lavery i AnnyMarie, wybrałam ten krem do skóry zanieczyszczonej Ma leciutką konsystencje, fajnie nawilża, dobrze się wchłania i super łagodzi wszystkie zaczerwienienia.. do skóry normalnej i mieszanej idealny, ja przeważnie używam go tylko na dzień A jeśli chodzi o kremik różany to znowu wyprosiłam o próbke bo chciałam sprawdzić jaką ma konsystencje (bałam się, że mnie zapcha), owszem jest tłuściochem, ma dużo cięższą konsystencje ale nic mi się po nim nie dzieje Do skóry suchej na noc, jako dawka odżywienia spisuje się fajnie Rano skóra wygląda idealnie gładko Ogólnie AMB ma próbki w systemie serii, przynajmniej ja takie dostawałam.. np. w przypadku serii różanej był kremik na dzień, noc, mleczko i lotion do twarzy, jeśli trafiłabyś gdzieś na nie to od razu mogłabyś wypróbować wszystkie możliwe opcje Choć nie chętnie je dają.. Dużo częściej dostaje próbki Lavery, oj tak.. pewnie mają ich więcej Jest też jeden sklep internetowy gdzie takie próbki można kupić.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W tych produktach podejrzane wydają mi się tylko farmona dermacos i dermaglin, poza tym same cudeńka. Wiem, że dermaglin ma nie zaciekawe te gotowe maseczki, ale jak z ta glinka w proszku jest to nie mam pojęcia, może rzeczywiscie 100%
Dziękuje ale jak widać w tej kolekcji wyłapałaś też jakieś podejrzane typki.. Glinka jest w proszku, składu na niej nie ma bo ponoć ma być 100% naturalna, a jeśli chodzi o Farmone to sama nie wiem.. sugerowałam się certyfikatem OK. i tym, że nie testują Jeśli jestem w błędzie to bardzo proszę o wyprowadzenie mnie z niego
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-04-07 o 23:52
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:46   #208
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon-dziekuje za infoSwietny zbior

Co to za sklep interentowy gdzie mozna kupic probki Anne Marie Borlind?Bede wdzieczna za linka.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:57   #209
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Caameroon-dziekuje za infoSwietny zbior

Co to za sklep interentowy gdzie mozna kupic probki Anne Marie Borlind?Bede wdzieczna za linka.
Nie ma za co W razie jeszcze jakichkolwiek pytań służę pomocą I dziękuje Już szukam dla Ciebie linka do tej stronki

Edit 1. I jest, proszę http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep/probki,237.html
Ale z tego co zauważyłam z Anne Marie Borlind nie mają próbek z serii do skóry mieszanej Purifying Care ale różaną mają

Edit 2.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
kosmetyki te jednak maja zaporowe ceny
No niestety, najtańsze nie są (choć to też zależy od serii, ten kremik do cery mieszanej kupiłam za niecałe 40 zł) ale wiesz są niesamowicie wydajne.. aż myślałam, że się nie skończy
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-04-08 o 00:19
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 00:19   #210
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie ma za co W razie jeszcze jakichkolwiek pytań służę pomocą I dziękuje Już szukam dla Ciebie linka do tej stronki

I jest, proszę http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep/probki,237.html
Ale z tego co zauważyłam z Anne Marie Borlind nie mają próbek z serii Purifying Care ale różaną mają
Dziekuje
Niewiem jednak jak wyglada wysylanie probek ze strony polskiej do Usa-pewnie tego nie robia...

Sprawdze moze u mnie w sklepie akurat maja probki tej firmy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.