ampułki Kerastase - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 19:15   #1
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562

ampułki Kerastase


Dziewczyny mam pytanie! Jak to w końcu jest, można stosowac ampułki samodzielnie w domu czy tylko w salonie? Pewnego razu wybrałam sie do Laurenta i tam fryzjerka stwierdziła ze to absolutnie nie-mo-żli-we i kuracje wykonuje sie tylko na miejscu a potem obowiązkowo modelowanie. No i oczywiście wychodzi niezła sumka, wiecie jak jest. Jesli miała rację to chyba kupię gdzieś na necie, taniej wyjdzie...
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:57   #2
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: ampułki Kerastase

Byc moze fryzjerka chce zachecic cie przy okazji do uslugi modelowania a co za tym idzie placenia wiekszej kaski.A moze do ampuleczek jest potrzebny jakis specjalny masaz?Czy taki mialaś?Jeśli tak to czy potrafisz go wykonac sama w domku?Oczywiscie rozumiem cie doskonale bo kerastase jest baaardzo drogie.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:07   #3
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: ampułki Kerastase

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Dziewczyny mam pytanie! Jak to w końcu jest, można stosowac ampułki samodzielnie w domu czy tylko w salonie? Pewnego razu wybrałam sie do Laurenta i tam fryzjerka stwierdziła ze to absolutnie nie-mo-żli-we i kuracje wykonuje sie tylko na miejscu a potem obowiązkowo modelowanie. No i oczywiście wychodzi niezła sumka, wiecie jak jest. Jesli miała rację to chyba kupię gdzieś na necie, taniej wyjdzie...
E tam, mozna samemu. Kazda kuracja Kerastase moze zostac przeprowadzona w domu. Ja w tej chwili jestem w trakcie kuracji przeciw wypadaniu wloskow i po nalozeniu ampulek wykonuje przepisowy masaz.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 21:46   #4
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: ampułki Kerastase

Też tak mysle. Najpierw kuracja, potem masaż, modelowanie. Skończyłoby się na tym że wyszłabym stamtąd jeszcze z zielonymi pasemkami i irokezem A tak serio to rzeczywiście może byc fajny dodatek ten cały rytuał ale powinna byc także mozliwośc nabycia ampułek do domu. Szczególnie ze mam odpowiednią kąpiel Kerastase, a masaż, tak jak mówisz mozna zrobic samemu. Ej a wiecie może w jakim salonie sprzedadzą mi bez problemu?? Najlepiej w Lublinie. Dzięki pozdrawiam!
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.