Zazdrośnice, część 69 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 10:59   #61
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
hewj, nadrobię kiedyś tam, kiedykolwiek. wpadłam powiedzieć, że jestem w lesie, a za 4 godziny goście. no i że P. jest kochany, wczoraj zaziębił mi się pęcherz, tak jakoś natychmiastowo to było. wzięłam więc gorącą kąpiel, ale to nie dość, że nie pomogło, jeszcze chyba zaszkodziło, bo pierwszy raz w życiu miałam krew w moczu... wystraszyłam się, nafaszerowałam uroseptem, no i czekałam. Luby dostał stresa niezłego, ja już zasnęłam, ale P. mnie budził co chwilę, nie mogąc spać. Mówi mi: "tak płytko oddychasz, chciałem sprawdzić, czy wszstko w porządku" itp. To było słodkie dziś jest już OK, więc chyba obejdzie się bez lekarza, ale powiem o tym ginekologowi w poniedziałek.
Cieszę się, że już jest lepiej to na pewno nie przez kąpiel Też miałam kiedyś zapalenie pęcherza, gdzie jednorazowo pojawiła się krew - wystraszyłam się, że to coś z nerkami i biegiem do lekarza, ale żadnych objawów wskazujących na nerki nie miałam - dostałam Furaginę (polecam na takie schorzenia, Urosept wymaga o wiele dłuższego stosowania, żeby przynieść ulgę..) - teraz chyba jest dostępny bez recepty UroFuraginum - myślę, że też lepszy niż U. Nie zaszkodzi zrobić badania moczu

Edit: no i udanej imprezy oczywiście
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-28 o 11:02
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:02   #62
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
ależ tu dziś spokój
Nieeeeeeeee?

Co robicie?!




Naj, gdzieś d..ę wystawiała? Zdrowiej I udanej imprezki, mi by się nie chciało tyle przygotowywać Ale ja to leń jestem
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:44   #63
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
to gdzieś Ty była jak Cię nie było???
w pracy a potem na koncercie TZta a wy tu w miedzyczasie watek skonczylyscie nieladnie
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:47   #64
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Zazdrośnice, część 69

mieszkanie wysprzątałam
zaraz idę pod prysznic bo o 14 będzie TŻ (mam wolną chatę ) zaproponował że pojedziemy w miejsce gdzie zaczęliśmy ze sobą być bo dawno tam nie byliśmy
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:06   #65
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Hej,

Naj życzę zdrowia. Krew to zły objaw więc lepiej zrób badanie moczu i skonsultuj się z lekarzem. No i udanej imprezy.

Ja mam w☠☠☠☠a. Okazało się, ze nie mogę w wawie zgloscic reklamacji butów tylko muszę jechać do ryłko w kielcach bo tam kupiłam. I tylko problem polega na tym, ze pewnie w listopadzie najszybciej będę mogła. Zatem nie mam w czym chodzić jesienią

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:40   #66
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Zazdrośnice, część 69



Witam się w nowym wątku i z tej okazji przychodzę do Was z pysznymi drożdżówkami z czekoladą, są jeszcze ciepłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130928_133500.jpg (110,8 KB, 20 załadowań)
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:44   #67
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość


Witam się w nowym wątku i z tej okazji przychodzę do Was z pysznymi drożdżówkami z czekoladą, są jeszcze ciepłe


Ja zeżarłam ciasto francuskie zapieczone z budyniem, węgierkami, brzoskwiniami i malinami

Alex, bez sensu to... :/
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 12:52   #68
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Simply ładnie się załatwiłaś z tą nogą

Naj, ja bym tego nie bagatelizowała, zrób sobie badanie moczu. Jak ja kiedyś miałam zapalenie pęcherza (jedno z wielu ) i wydawało mi się, że już mi przechodzi, to nagle wieczorem zaczęłam się źle czuć, całą noc wymiotowałam (dosłownie całą noc) i rano nie miałam już nawet siły iść do przychodni... a okazało się, że dorobiłam się ostrego odmiedniczkowego zapalenia nerek Przez 10 dni paradowałam z wenflonem w łapie na zastrzyki 2 razy dziennie

Aleks straszna lipa z tymi butami... ale z drugiej strony pretekst do kupna nowych
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:04   #69
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

też kiedyś miałam krew w moczu, ale to olałam, a ostatnio powiedziałam ginowi, że mam częste zapalenia dróg moczowych (praktycznie non stop z małymi przerwami), to olał temat. niby to nie do końca jego "rejon", ale chyba powinien się zainteresować i przepisać chociaż skierowanie na badanie moczu
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:19   #70
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
mieszkanie wysprzątałam
zaraz idę pod prysznic bo o 14 będzie TŻ (mam wolną chatę ) zaproponował że pojedziemy w miejsce gdzie zaczęliśmy ze sobą być bo dawno tam nie byliśmy
A może TEN dzień to dzisiaj? w razie co kciukam

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość


Witam się w nowym wątku i z tej okazji przychodzę do Was z pysznymi drożdżówkami z czekoladą, są jeszcze ciepłe
Wyglądają przepysznie
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:34   #71
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Grape, odpisze w poniedziaek
oki

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Nieeeeeeeee?

Co robicie?!
no wiesz, niektórzy to pracować muszą

jakiś wirus czy coś w tym stylu się do mnie przyplątał bo czuje się jakby mi ktoś kiszki i żołądek wykręcał po praniu i mnie ciągnie do rozmów z wielkim uchem w zeszłym tygodniu jedna koleżanka to miałam, w czwartek druga a dziś widać moja kolej a taką miałam nadzieję ze się dziś winka napiję
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 18:57   #72
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ja mam w☠☠☠☠a. Okazało się, ze nie mogę w wawie zgloscic reklamacji butów tylko muszę jechać do ryłko w kielcach bo tam kupiłam. I tylko problem polega na tym, ze pewnie w listopadzie najszybciej będę mogła. Zatem nie mam w czym chodzić jesienią
Naprawdę? Zara przyzwyczaiła mnie, że mogę oddać/reklamować daną rzecz w całej Polsce, więc myślałam, że wszędzie jest to już normą, a tu taki numer Też bym się mocno zdenerwowała
Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku i z tej okazji przychodzę do Was z pysznymi drożdżówkami z czekoladą, są jeszcze ciepłe
Wspaniale wyglądają widzę dziś dzień pieczenia ja dziś upiekłam sernik królewski
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
też kiedyś miałam krew w moczu, ale to olałam, a ostatnio powiedziałam ginowi, że mam częste zapalenia dróg moczowych (praktycznie non stop z małymi przerwami), to olał temat. niby to nie do końca jego "rejon", ale chyba powinien się zainteresować i przepisać chociaż skierowanie na badanie moczu
Dziwne podejście.. ale internista też umie sobie poradzić z problemem Ja całe szczęście miewam rzadko, podejrzewam że każdy z tych 3 razy, które mi się przydarzyły to tzw. syndrom nocy poślubnej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-28 o 18:58
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 19:03   #73
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
oki


no wiesz, niektórzy to pracować muszą

jakiś wirus czy coś w tym stylu się do mnie przyplątał bo czuje się jakby mi ktoś kiszki i żołądek wykręcał po praniu i mnie ciągnie do rozmów z wielkim uchem w zeszłym tygodniu jedna koleżanka to miałam, w czwartek druga a dziś widać moja kolej a taką miałam nadzieję ze się dziś winka napiję
No niektórzy muszą za to w poniedziałki pracować

A na winko idę na 21-ą do Kuzynki, bo mnie zaprosiła
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Naprawdę? Zara przyzwyczaiła mnie, że mogę oddać/reklamować daną rzecz w całej Polsce, więc myślałam, że wszędzie jest to już normą, a tu taki numer Też bym się mocno zdenerwowała
Wspaniale wyglądają widzę dziś dzień pieczenia ja dziś upiekłam sernik królewski
Dziwne podejście.. ale internista też umie sobie poradzić z problemem Ja całe szczęście miewam rzadko, podejrzewam że każdy z tych 3 razy, które mi się przydarzyły to tzw. syndrom nocy poślubnej
Uwielbiam serniki Ale nie umiem zrobić Zawsze mi takie "rzadkie" wychodziły i przestałam robić A lubię takie ciężkie i zbite
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...

Edytowane przez magda2109
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:04
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 20:19   #74
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
No niektórzy muszą za to w poniedziałki pracować

A na winko idę na 21-ą do Kuzynki, bo mnie zaprosiła

Uwielbiam serniki Ale nie umiem zrobić Zawsze mi takie "rzadkie" wychodziły i przestałam robić A lubię takie ciężkie i zbite
baw się dobrze
a z jakiego sera robisz? ja mam sprawdzony przepis na pysznego sernika
http://www.wielkiezarcie.com/recipe57261.html
ser najlepiej kupować taki cięty z dużych kawałków, na wagę ile chcesz
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 22:45   #75
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Dzień dobry


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 08:41   #76
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Smerfetka_88 Pokaż wiadomość
baw się dobrze
a z jakiego sera robisz? ja mam sprawdzony przepis na pysznego sernika
http://www.wielkiezarcie.com/recipe57261.html
ser najlepiej kupować taki cięty z dużych kawałków, na wagę ile chcesz
No właśnie albo z kostki, albo z tych sernikowych w wiaderku...

Jeśli zdecyduję sie zrobić znowu to teraz chcę kupić ten twaróg taki ciężki właśnie w wiekszych kawałkach
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzień dobry

AAAAAAAAAAAAallllllllllll eeeeeeeeeeee popilam wczoraj i potańczyłam :tanczy: I kaca nie mam I kolano nie bolało Dobre znieczulenie

Zbieram się, bo moja Mama umówiła się z koleżankami w CH u mnie w mieście i przyjeżdża z Siostrą, której mam dotrzymać towarzystwa w rajdzie po sklepach, gdy Mama będzie na spotkaniu


Iiiiiiiii, uwaga - idę tam na nogach

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Meeeeeeeed, wszystkiego najlepszego! Znalezienia wymarzonej pracy, łatwych i przyjemnych przygotowań do ślubu, spełnienia marzeń i wszystkiego czego sobie tylko życzysz!
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:00   #77
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Cieszę się, że już jest lepiej to na pewno nie przez kąpiel Też miałam kiedyś zapalenie pęcherza, gdzie jednorazowo pojawiła się krew - wystraszyłam się, że to coś z nerkami i biegiem do lekarza, ale żadnych objawów wskazujących na nerki nie miałam - dostałam Furaginę (polecam na takie schorzenia, Urosept wymaga o wiele dłuższego stosowania, żeby przynieść ulgę..) - teraz chyba jest dostępny bez recepty UroFuraginum - myślę, że też lepszy niż U. Nie zaszkodzi zrobić badania moczu
ja po furaginie miałam takie skurcze całego ciała, CAŁEGO, że masakra. odstawiłam. choć pomogła na dłuższy czas. w posiewie nic mi nie wyszło, ale to było ze 2-3 lata temu.
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Naj, gdzieś d..ę wystawiała? Zdrowiej I udanej imprezki, mi by się nie chciało tyle przygotowywać Ale ja to leń jestem
no nieskromnie powiem, że mama mnie pochwaliła, że jestem superaśną gosposią i że ona w moim wieku ani na początku życia na swoim nie była w połowie tak dobra jak ja
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Naj życzę zdrowia. Krew to zły objaw więc lepiej zrób badanie moczu i skonsultuj się z lekarzem. No i udanej imprezy.

Ja mam w☠☠☠☠a. Okazało się, ze nie mogę w wawie zgloscic reklamacji butów tylko muszę jechać do ryłko w kielcach bo tam kupiłam. I tylko problem polega na tym, ze pewnie w listopadzie najszybciej będę mogła. Zatem nie mam w czym chodzić jesienią

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to co najmniej dziwne... ja bym to skonsultowała z rzecznikiem praw konsumentów, bo jakoś niemożliwe mi się to wydaje. to co - jak kupiłam buty będąc na wczasach nad morzem, a na co dzień mieszkam w Bieszczadach, to nie mogę reklamować ich w Ustrzykach, tylko mam popylać do Sopotu? no way a co jeśli sklep jest likwidowany?
Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość


Witam się w nowym wątku i z tej okazji przychodzę do Was z pysznymi drożdżówkami z czekoladą, są jeszcze ciepłe

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Naj, ja bym tego nie bagatelizowała, zrób sobie badanie moczu. Jak ja kiedyś miałam zapalenie pęcherza (jedno z wielu ) i wydawało mi się, że już mi przechodzi, to nagle wieczorem zaczęłam się źle czuć, całą noc wymiotowałam (dosłownie całą noc) i rano nie miałam już nawet siły iść do przychodni... a okazało się, że dorobiłam się ostrego odmiedniczkowego zapalenia nerek Przez 10 dni paradowałam z wenflonem w łapie na zastrzyki 2 razy dziennie
toś mnie wystraszyła...
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
też kiedyś miałam krew w moczu, ale to olałam, a ostatnio powiedziałam ginowi, że mam częste zapalenia dróg moczowych (praktycznie non stop z małymi przerwami), to olał temat. niby to nie do końca jego "rejon", ale chyba powinien się zainteresować i przepisać chociaż skierowanie na badanie moczu
no zobaczymy, co mój jutro powie.
Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
jakiś wirus czy coś w tym stylu się do mnie przyplątał bo czuje się jakby mi ktoś kiszki i żołądek wykręcał po praniu i mnie ciągnie do rozmów z wielkim uchem w zeszłym tygodniu jedna koleżanka to miałam, w czwartek druga a dziś widać moja kolej a taką miałam nadzieję ze się dziś winka napiję
ojej... masz wolne chociaż, żeby odchorować?
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

AAAAAAAAAAAAallllllllllll eeeeeeeeeeee popilam wczoraj i potańczyłam :tanczy: I kaca nie mam I kolano nie bolało Dobre znieczulenie

Zbieram się, bo moja Mama umówiła się z koleżankami w CH u mnie w mieście i przyjeżdża z Siostrą, której mam dotrzymać towarzystwa w rajdzie po sklepach, gdy Mama będzie na spotkaniu


Iiiiiiiii, uwaga - idę tam na nogach
jestem z Ciebie taaakaa dumnaaa!


Medelinko kochana, życzę Ci szybkiej i bezbolesnej organizacji ślubiku tysiąclecia, żebyś szybko znalazła pracę marzeń i żebyśmy się częściej spotykały, bo tęsknię bardzo
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:01   #78
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cześć
impreza udana, cieszę się, bo nie zostały mi nadwyżki jedzenia, a zwykle po takich imprezkach zostaje mi go mnóstwo. Jedyne co, to nie spodziewałam się, że tyyyle alkoholu pójdzie, serio. Dobrze, że od mamy dostaliśmy no i tyle jedzenie wyszło pyszne, ja się jak zwykle wygłupiłam tekstem, że pójdę się pouczyć jazdy na snowboardzie z jakimś przystojnym instruktorem, który chwyci mnie w pasie i od razu nauka pójdzie lepiej - oczywiście teściowa myślała, że to prawda więc musiałam tłumaczyć, że to taki żarcik dostałam fajowskie prezenty, a moja nowa sukienka (bo nie wiem, czy Wam mówiłam, ale kupiłam sobie sukienkę na urodziny o taką: http://ebutik.pl/product-pol-132217-...ml#mainwrapper - muszę nieskromnie przyznać, że wyglądam w niej LEPIEJ niż modelka i pani mi w sklepie powiedziała: "oczywiście, że S, wiedziałam, że M będzie za duża" i że "takie małe rozmiary szybko się sprzedają" - wciąż się przyzwyczajam ) zrobiła furorę bo wyglądam w niej naprawdę fajnie, niby zwyklak, a tak ładnie opina mi ciało, wyglądam super a prezenty to: kaska, zestaw przystawkowy z deską serów, kubki (kocham kubki ), strój do biegania i kwiaaaty, i czekolaaaadki Naprawdę udane prezenty dostałam w tym roku

Ale przynudziłam
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:23   #79
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Zazdrośnice, część 69

meeeeeeeeeeedwszystkiego najlepszego z okazji Twoich ostatnich urodzin jako panna oby planowanie slubiku poszlo jak z platka, super praca znalazla Cie sama a A. byl najcudowniejszym narzeczonym i mezem pod sloncem No i zeby udalo nam sie wreszcie spotkac


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

naj cieszie sie, ze impreza udana sukienka bardzo mi sie podoba i musi byc idealna do Twojej figury

wczoraj spac poszlam o 21 i spalam do 9 widac mocno zmeczona jestem

dostalam list ze szpitala i moja operacja odbedzie sie 10 pazdziernika wiec prosze trzymac kciuki zeby wszystko bylo ok jeszcze sie przypomne blizej terminu
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 09:37   #80
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
naj cieszie sie, ze impreza udana sukienka bardzo mi sie podoba i musi byc idealna do Twojej figury

wczoraj spac poszlam o 21 i spalam do 9 widac mocno zmeczona jestem

dostalam list ze szpitala i moja operacja odbedzie sie 10 pazdziernika wiec prosze trzymac kciuki zeby wszystko bylo ok jeszcze sie przypomne blizej terminu
trzymam kciuki, kochana
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:44   #81
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Uwielbiam serniki Ale nie umiem zrobić Zawsze mi takie "rzadkie" wychodziły i przestałam robić A lubię takie ciężkie i zbite
Ja też i ten wychodzi właśnie ciężki tylko nieco mi opadł, tak pięknie wyrósł, a potem bach w dół.. za pierwszym razem wyszedł mi idealnie, a każdy następny tak opadał.. i tak zawsze trzymam go w uchylonym piekarniku, żeby za szybko nie było ogromnej zmiany temperatury, więc nie wiem
ale TŻ powiedział, że będę świetną żonką, więc co tam opadnięcie
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
ja po furaginie miałam takie skurcze całego ciała, CAŁEGO, że masakra. odstawiłam. choć pomogła na dłuższy czas. w posiewie nic mi nie wyszło, ale to było ze 2-3 lata temu.
A, to lepiej nie mi z kolei Urosept pomaga jak umarłemu kadzidło - zero zmiany, kiedyś złapało mnie ostatniego dnia wyjazdu z TŻ i strasznie się męczyłam w pociągu, po Furaginie już po 2 dawkach jest mi lepiej
piłam też sok żurawinowy, żeby nieco się "zakwasić", ale to też jako dodatek, a nie podstawowy sposób leczenia
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Cześć
impreza udana, cieszę się, bo nie zostały mi nadwyżki jedzenia, a zwykle po takich imprezkach zostaje mi go mnóstwo. Jedyne co, to nie spodziewałam się, że tyyyle alkoholu pójdzie, serio. Dobrze, że od mamy dostaliśmy no i tyle jedzenie wyszło pyszne, ja się jak zwykle wygłupiłam tekstem, że pójdę się pouczyć jazdy na snowboardzie z jakimś przystojnym instruktorem, który chwyci mnie w pasie i od razu nauka pójdzie lepiej - oczywiście teściowa myślała, że to prawda więc musiałam tłumaczyć, że to taki żarcik dostałam fajowskie prezenty, a moja nowa sukienka (bo nie wiem, czy Wam mówiłam, ale kupiłam sobie sukienkę na urodziny o taką: http://ebutik.pl/product-pol-132217-...ml#mainwrapper - muszę nieskromnie przyznać, że wyglądam w niej LEPIEJ niż modelka i pani mi w sklepie powiedziała: "oczywiście, że S, wiedziałam, że M będzie za duża" i że "takie małe rozmiary szybko się sprzedają" - wciąż się przyzwyczajam ) zrobiła furorę bo wyglądam w niej naprawdę fajnie, niby zwyklak, a tak ładnie opina mi ciało, wyglądam super a prezenty to: kaska, zestaw przystawkowy z deską serów, kubki (kocham kubki ), strój do biegania i kwiaaaty, i czekolaaaadki Naprawdę udane prezenty dostałam w tym roku

Ale przynudziłam
Super, że wszystko poszło zgodnie z planem i że jesteś zadowolona z prezentów wyobraziłam sobie minę teściowej
Sukienka bardzo ładna co do rozmiarów to prawda, bywa ciężko ze znalezieniem mniejszych, tak samo często nie ma co liczyć na wyprzedaże, bo wszystkie małe są sprzedawane "na bieżąco"

Med wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, przyjemnego organizowania ślubu i wszystkiego, czego tylko dusza zapragnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-29 o 09:45
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:54   #82
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med Skarbie! Wszystkiego najlepszego! Aby ten rok był pełen sukcesów i niesamowitego szczęścia. Żebyś miała wspaniały ślub i szalone wesele! Sto lat!


Najka cieszę się że imprezka udana

Simply kciukam za operację!

Magda mam nadzieję, że główka nie boli, a jedynie stopy

My wczoraj byliśmy na szopingu i oczywiście nie kupiłam tego co chciałam Potem na Farmer's Market po organiczne jedzonko, następnie na tajskim lunchu, a potem mój Tż wsiąkł bo kupił sobie nową grę na PS3, a ja miałam chwilę na domowe SPA
A kupiłam tylko taką spódnicę: http://www.riverisland.com/women/ski...r-skirt-642198
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 10:01   #83
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość

dostalam list ze szpitala i moja operacja odbedzie sie 10 pazdziernika wiec prosze trzymac kciuki zeby wszystko bylo ok jeszcze sie przypomne blizej terminu


med wszystkiego najlepszego

a ja sie przeziebilam na razie lecze sie polopirynka ale musze isc do pracy na szczescie tylko na 4 godziny jak jutro sie bede tez zle czula to ide do lekarza po L4
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 10:12   #84
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Zazdrośnice, część 69

hej

med, wszytskiego co najlepsze! pracy, która pozwoli Ci na samorealizację, ślubu jak z bajki i spełnienia wszystkim planów i marzeń! sto lat!!!!

wczoraj spałam do 13tej jeszcze nigdy tak długo nie spałam, ale chyba odespałam cały miniony tydzień od półtora tygodnia siedziałam na stroną internetową, przez co pracowałam praktycznie po 15godzin dziennie- w biurze od 7:30 do 20:00 a potem w domu do 1-2 w nocy, ale opłacało się nadgodziny wybiorę w kasie, a mam nadzieje, że ktoś w końcu pomyśli o tym, że należy mi się premia, bo wszystko zrobiłam sama, bez niczyjej pomocy, nie zawalając moich standardowych obowiązków teraz muszę ją tylko dopieścić..

czemu weekend nie trwa wiecznie?
Simply, będę trzymać kciuki
Arra, mam nadzieję, żę szybko poczujesz się lepiej
Naj, cieszę się, że impreza się udała i wszystkie prezenty są udane
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 10:12   #85
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń pięknego ślubu

Hejka umieram bolą mnie plecy i brzuch mam mdłości i nie wiem co jest grane
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 10:32   #86
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med - wszystkiego najlepszego! Zdrowia, miłości, wspaniałego ślubu i super pracy
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:02   #87
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
od półtora tygodnia siedziałam na stroną internetową, przez co pracowałam praktycznie po 15godzin dziennie- w biurze od 7:30 do 20:00 a potem w domu do 1-2 w nocy, ale opłacało się nadgodziny wybiorę w kasie, a mam nadzieje, że ktoś w końcu pomyśli o tym, że należy mi się premia, bo wszystko zrobiłam sama, bez niczyjej pomocy, nie zawalając moich standardowych obowiązków teraz muszę ją tylko dopieścić..
wow szacun premia musi być w takim razie
Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Med wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń pięknego ślubu

Hejka umieram bolą mnie plecy i brzuch mam mdłości i nie wiem co jest grane
może przeziębienie Cię bierze?

med, sto lat
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:10   #88
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

może przeziębienie Cię bierze?
Możliwe że przewiałam sobie nerki albo to korzonki ale te mdłości
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:15   #89
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Med znalezienia super pracy, pięknego ślubu i spełnienia wszystkich marzeń.
Sto lat!

Naj super, ze impreza udana. I tak, jesteś świetna panią domu

Simply trzymam kciuki za operację

Magda fajnie, ze się wybawiłaś.

Ja właśnie robię pankejki na śniadanie bo niedawno wstaliśmy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:20   #90
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdrośnice, część 69

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
No niektórzy muszą za to w poniedziałki pracować


Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
ojej... masz wolne chociaż, żeby odchorować?
dziś i jutro teoretycznie wolne mam ale dziś się obudziłam głodna jak wilk i wygląda na to że zupełnie mi już przeszło

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
dostalam list ze szpitala i moja operacja odbedzie sie 10 pazdziernika wiec prosze trzymac kciuki zeby wszystko bylo ok jeszcze sie przypomne blizej terminu
i

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
a ja sie przeziebilam na razie lecze sie polopirynka ale musze isc do pracy na szczescie tylko na 4 godziny jak jutro sie bede tez zle czula to ide do lekarza po L4
zdrówka

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
wczoraj spałam do 13tej jeszcze nigdy tak długo nie spałam, ale chyba odespałam cały miniony tydzień od półtora tygodnia siedziałam na stroną internetową, przez co pracowałam praktycznie po 15godzin dziennie- w biurze od 7:30 do 20:00 a potem w domu do 1-2 w nocy, ale opłacało się nadgodziny wybiorę w kasie, a mam nadzieje, że ktoś w końcu pomyśli o tym, że należy mi się premia, bo wszystko zrobiłam sama, bez niczyjej pomocy, nie zawalając moich standardowych obowiązków teraz muszę ją tylko dopieścić..


Med wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich marzeń!

zapowiada się leniwa niedziela tylko szkoda że słońca nie ma
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2013-09-29 o 11:22
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 13:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.