BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 23:07   #2881
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mnie też szczypią, Garnier to myslałąm że mi skorę wypali, aż mi się slabo zrobiło... a fryzjerka dałą mi gazetę i kazała się wachlować
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 23:42   #2882
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyna a probowała juz ktoras z Was nowej Palette cool blonds? Zdjecie i krotki opis https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Blondynka-byc.
Jestem ciekawa czy one faktycznie nadaja zimny odcien. A moze znacie dobra farbe ktora zagwarantuje taki efekt?
Dziekuje z góry za odp.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:24   #2883
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie próbowałam i nie spróbuje bo Pallette boję się jak diabeł święconej wody... Żadne ich nowości i reklamy mnie już nie skuszą.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 14:49   #2884
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Raz w życiu farbowałam się Pallette w kolorze blond i wyszedł mi najciemniejszy brąz jaki miałam w życiu. I powiem - nigdy więcej!
Jakby ktoś był ciekawy co to za farba była --> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1252337040
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2009-09-13 o 14:50 Powód: literówka
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:49   #2885
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Talking Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja jestem naturalną blondynką, tylko aktualny kolor włosów na mojej głowie nie przypomina blondu . Chciałabym przefarbować się na swój naturalny kolor i zastanawiam się nad jasnym popielatym blondem garniera. Nie chciałabym efektu żółtych włosów na głowie, moje naturalne były jasne, ale takie trochę szarawe. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą farbę, którą dałoby się uzyskać jasny popielaty blond?
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:24   #2886
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalną blondynką, tylko aktualny kolor włosów na mojej głowie nie przypomina blondu . Chciałabym przefarbować się na swój naturalny kolor i zastanawiam się nad jasnym popielatym blondem garniera. Nie chciałabym efektu żółtych włosów na głowie, moje naturalne były jasne, ale takie trochę szarawe. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą farbę, którą dałoby się uzyskać jasny popielaty blond?
kilka razy farbowalam tym kolorem z zalacznika, aby pokryc zolte wlosy po rozjasniaczu, Jednak nigdy nie wyszedl mi kolor jak na opakowaniu, zawsze mialam popielate ale jasne nawet bardzo jasne
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:22   #2887
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jaśniejsze niż na opakowaniu? Ja mam teraz na głowie taki jakby ciemny blond ze spranego brązu, także nie wiadomo jak wyjdzie. Może jednak się skuszę
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 20:36   #2888
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja kladlam na bardzo jasny blond, taki zoltawy i nigdy nie wyszly mi takie ciemne , ale wiadomo inne wlosy i na inne kladlam, jak uzyjesz to daj znac jak wyszlo

aanik
gdzie kupilas ta farbe?? od jakiegos czasu zauwazylam, ze nie ma jej w naturze ani rossmanie, czyzby ja wycofali??

Edytowane przez maajjaa88
Czas edycji: 2009-09-14 o 18:54
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:51   #2889
aniawroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Smile dot. Platette COOL BLONDS

Dzisiaj przypadkiem w rossmannie zauważyłam farbę Cool Blonds i od razu postanowiłam sie skusic, mimo, ze to okropnie krytykowana marka i mimo to, ze kiedys mialam odcien Popielaty blond z ich innej serii i sprobowlam na pasemku wlosow i efektu prawie nie bylo wiec nie farbowlam całych.
Kupiłam Srebrzysty Blond C9
rozjaśnia niby do 2 tonow, czyli nie boje sie o białe wlosy. Odcień wydaje sie naparwde ładny, nie na pani ze zdjecia, bo ona ma bialo siwe, ale na zdjeciu odcienia wlosow.
Sprobuję za kilka dni i dam znać jak wyszedł.



Tymczasem moge polecic by uzyskac chlodny odcien i nie zniszczyc wlosow
Szampon Koloryzujący 24mycia firmy Joanna Księżycowy Blond.
Odcień jak z opakowania, trzyma sie dośc długo.

Czasem dobrze umyc włosy srebrnym szamponem niwelującym żółty odcień włosów. Polecam firmy Karlos lub Joanny.
aniawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:53   #2890
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalną blondynką, tylko aktualny kolor włosów na mojej głowie nie przypomina blondu . Chciałabym przefarbować się na swój naturalny kolor i zastanawiam się nad jasnym popielatym blondem garniera. Nie chciałabym efektu żółtych włosów na głowie, moje naturalne były jasne, ale takie trochę szarawe. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą farbę, którą dałoby się uzyskać jasny popielaty blond?
ja marze o takim, bo mam odrosty w takim kolorze, moze troche jasniejsze: prosi: myslicie, ze uda sie pokryć lekką żółć po rozjasnianiu? bo chce, żeby kolorek wyszedł podobny do moich odrostow
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:06   #2891
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: dot. Platette COOL BLONDS

Cytat:
Napisane przez aniawroc Pokaż wiadomość
Dzisiaj przypadkiem w rossmannie zauważyłam farbę Cool Blonds i od razu postanowiłam sie skusic, mimo, ze to okropnie krytykowana marka i mimo to, ze kiedys mialam odcien Popielaty blond z ich innej serii i sprobowlam na pasemku wlosow i efektu prawie nie bylo wiec nie farbowlam całych.
Kupiłam Srebrzysty Blond C9
rozjaśnia niby do 2 tonow, czyli nie boje sie o białe wlosy. Odcień wydaje sie naparwde ładny, nie na pani ze zdjecia, bo ona ma bialo siwe, ale na zdjeciu odcienia wlosow.
Sprobuję za kilka dni i dam znać jak wyszedł.



Tymczasem moge polecic by uzyskac chlodny odcien i nie zniszczyc wlosow
Szampon Koloryzujący 24mycia firmy Joanna Księżycowy Blond.
Odcień jak z opakowania, trzyma sie dośc długo.

Czasem dobrze umyc włosy srebrnym szamponem niwelującym żółty odcień włosów. Polecam firmy Karlos lub Joanny.
Daj znac . I prosze Cie wstaw zdjecia przed i po farbowaniu . Z gory dziekuje
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 20:34   #2892
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
Ja jestem naturalną blondynką, tylko aktualny kolor włosów na mojej głowie nie przypomina blondu . Chciałabym przefarbować się na swój naturalny kolor i zastanawiam się nad jasnym popielatym blondem garniera. Nie chciałabym efektu żółtych włosów na głowie, moje naturalne były jasne, ale takie trochę szarawe. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą farbę, którą dałoby się uzyskać jasny popielaty blond?

ja nie bylam zadowolona z efektow tej farby- a tez chcialam sie wlasnie pofarbowac na moj naturalny kolor... wyszly siwo niebieskie- masakra- ale ja mam dosc mocno rozjasnione wlosy wiec- niczego nadzwyczajnego sie nie spodziewalam ale jednak liczylam na troszke (przynajmniej) lepszy efekt
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:14   #2893
krysiaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie blondyneczki ! Dałączam się do Was ze swoim nautralnym jasnym blondem
krysiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:23   #2894
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Krysia witamy w gronie Blondynek.
Masz bardzo ładne włoski.
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:41   #2895
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość

Szukałam szukałam i nie znalazłam, macie może sposób na nadanie włosom ciepłego odcienia?
Otóż od lat miałam robiony baleyage, ostatnio w końcu się ocknęłam i stwierdziłam że moje sianko musi odpocząć. Kiedy pojawił się odrost (miesiąc temu), potraktowałam całe włosy castingiem "świetlisty blond" oczywiście świetlisty nie wyszedł, w ogóle prawie nie widać było różnicy ale odrost się rozjaśnił, na rudawo ale biedy nie było
Wczoraj pomalowałam się L'orealem Recital Hollywood i jestem przeszczęśliwa bo przyciemniły mi się włoski, odrost rozjaśnił (trzymałam dłużej niż 20min) ale ale kolor miał być ciepły a jest najzwyczajniej w świecie zimny, tam gdzie odrost - ciepły Sama jeszcze wczoraj chciałam mieć blondzik ze zdjęcia nr 2 ale w drogerii o nim zapomniałam i napaliłam się na zdjęcie nr 3 niezbadane są wyroki bo wyszedł mi akurat taki jak na zdjęciu 2. Super, nie podoba mi się tylko to że te jaśniutkie pasemka po baleyagu teraz są siwe
Chciałabym się jakoś ocieplić bo widzę że jestem jednak wiosną
Z góry dziękuję za podpowiedzi

p.s. to opakowanie loreala ma przekłamany kolor, na nim blondzik jest cieplutki


EDIT: skoro nikt nie odpisał to sobie edytuję, po dwóch myciach kolor już jest ok, siwe pasemka zniknęły, zostałam fanką L'oreala
bardzo ładny masz kolorek

podoba mi się też kolor tej kobitki
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1250233502

ciekawe jaką farbą miała robione
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:05   #2896
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
aanik
gdzie kupilas ta farbe?? od jakiegos czasu zauwazylam, ze nie ma jej w naturze ani rossmanie, czyzby ja wycofali??
Podłączam się pod to pytanie. Czy ktoś wie gdzie można kupić jeszcze Garnier Belle Color? Ja szukam średniego blondu, to chyba numer 2. W sumie nie wiem co z tego by wyszło, bo teraz mam jasny blond, ale chciałam przetestować tą farbę na pasemku z tyłu głowy. W Rossmanie i Naturze nie ma tej farby
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:50   #2897
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam się do Was blondyneczek Poniżej fotka mojego blondu. Wychodziłam z włosków farbowanych na czarny kolor
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:20   #2898
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jasminka238 jaka farba otrzymałaś tak cudowny blond???
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:56   #2899
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A więc tak Na fotce nr 1 jest kolor z jakiego wychodziłam. Do blondu przechodziłam poprzez pasemka. Pierwszy raz miałam robione pasemka w połowie maja tego roku. Zażyczyłam sobie bardzo dużo gęstych blond pasemek,ale wiadomo że po pierwszym pasemkowaniu nie było ładnego blondu, jednak czarny kolor się znacznie rozświetlił. W lipcu miałam robione kolejne pasemka. Robiła mi je kuzynka.Wybierała mi ciemne paswemka i przeciągała po nich rozjaśniaczem. Efekt jest na zdjęciu 2.

Nadal byłam niezbyt zadowolona bo zostało jeszcze sporo ciemnych pasemek, naszczęście byłu już sprane do średniego brązu.

Dokładnie 19 września moja ciocia fryzjerka posmarowała mi prawie całe włoski rozjaśniaczem i w ten oto sposób powstał mój blondzik na ostatniej fotce

Za każdym razem do pasemek i końcowego prawie całego rozjaśniania był stosowany rozjaśniacz firmy chantal z 12% wodą.

Kondycja włosków jest naprawdę niezła. Nie wypadają, nie ciągną się jak guma. Może troszkę przy czesaniu się kruszą, ale taka już natura rozjaśnianych włosów. W utrzymaniu ich w dobrej kondycji pomaga mi maska loreal absolut repair.Jest poprostu rewelacyjna, a muszę przyznać że miałam zmasakrowane włoski 2 lata temu przez nieudaną trwała. Nic mi nie pomagało, aż wkońu natrafiłam na serię absoluta

Żadne farby mi nie pomagały, zawsze wychodził kurczak, dopiero rozjaśniacz załatwił sprawę. Teraz stosuję tylko płukanki. Kolorek jest trochę słoneczny,ale ja akurat dobrze się w takim czuję

Edytowane przez Jasminka238
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:59
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:39   #2900
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mnie sie bardziej podobasz w blondzie, bardzo ci pasuje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:32   #2901
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie sie bardziej podobasz w blondzie, bardzo ci pasuje
Dziękuję Też wolę blond włoski. W ciemnych czułam się starzej i musiałam kłaść dużo ciemnego pudru na twarz żeby nie wyglądać blado. Teraz nie muszę się tak mocno malować żeby wyglądać promiennie. Pozatym mam brązowe oczy i zawsze podobało mi sie połączenie blond włosy + ciemne oczy.

Blondynki górą hehe
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:42   #2902
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

moje klaki podrasowane castingiem swietlistym blondem dla zniwelowania ich "myszowatosci"

uszka z panienskego kolezanki;p po minie widac ze zostalam zluszona do tego;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 00:11   #2903
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam.
Własnie jestem w trakcie zchodzenia z czerni na blond, postanowiłam więc dołączyc się do tego watku
Mam totalny metlik jaki chce miec końcowy odcień blondu, narazie katuje je rozjaśniaczem baleyage (u fryzjera oczywiscie). Jestem juz bardziej blond niż czarna
Bardzo podoba mi sie blond tej dziewczyny ze zdjecia po lewej stronie mam taką karnacje i tez takie ciemne oczy, jesli ktos sie orientuje jaki to odcień lub posiada taki blond na swojej głowie to prosze o podpowiedz. Przeokropnie mi sie ten kolor podoba
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 07:55   #2904
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was blondyneczek Poniżej fotka mojego blondu. Wychodziłam z włosków farbowanych na czarny kolor
baaaardzo ładny blond
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie sie bardziej podobasz w blondzie, bardzo ci pasuje
mi też bardziej podobasz się w blondzie czarny bardziej pasuje ciemniejszej karnacji
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam.
Własnie jestem w trakcie zchodzenia z czerni na blond, postanowiłam więc dołączyc się do tego watku
Mam totalny metlik jaki chce miec końcowy odcień blondu, narazie katuje je rozjaśniaczem baleyage (u fryzjera oczywiscie). Jestem juz bardziej blond niż czarna
Bardzo podoba mi sie blond tej dziewczyny ze zdjecia po lewej stronie mam taką karnacje i tez takie ciemne oczy, jesli ktos sie orientuje jaki to odcień lub posiada taki blond na swojej głowie to prosze o podpowiedz. Przeokropnie mi sie ten kolor podoba
świetny ten kolor... mam podbny naturalny (chyba, bo już dawno nie widziałam swoich naturalnych włosów), tylko, że chłodniejszy odcień ;] eh pokazujecie tu takie piękne odcienie... ja na razie hoduję swój odrost
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 13:36   #2905
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam.
Własnie jestem w trakcie zchodzenia z czerni na blond, postanowiłam więc dołączyc się do tego watku
Mam totalny metlik jaki chce miec końcowy odcień blondu, narazie katuje je rozjaśniaczem baleyage (u fryzjera oczywiscie). Jestem juz bardziej blond niż czarna
Bardzo podoba mi sie blond tej dziewczyny ze zdjecia po lewej stronie mam taką karnacje i tez takie ciemne oczy, jesli ktos sie orientuje jaki to odcień lub posiada taki blond na swojej głowie to prosze o podpowiedz. Przeokropnie mi sie ten kolor podoba
moja mama taki uzyskala po castingu loreala kolorze perlowy blond czy jakos tak miala troche jasniejsze wlosy ktore jej sciemnil a odrost lekko rozjasnik i byly wlasnie takie same
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:23   #2906
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
moja mama taki uzyskala po castingu loreala kolorze perlowy blond czy jakos tak miala troche jasniejsze wlosy ktore jej sciemnil a odrost lekko rozjasnik i byly wlasnie takie same
Własnie też patrzałam wczoraj na tego castinga i wydawal mi sie kolor niemal taki sam jak na zdjeciu ma ta dziewczyna .
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:33   #2907
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Byłam dzisiaj u fryzjera miałam włosy biały platynowy blond, mam ciemny kasztan wyglądam tragicznie, a CHCIAŁAM ZŁOTY BLOND
jak to wypłukać, jaką farbe położyć?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:52   #2908
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Własnie też patrzałam wczoraj na tego castinga i wydawal mi sie kolor niemal taki sam jak na zdjeciu ma ta dziewczyna .
no wlasnie ten sam to jest . tylko zalezy jakie masz wlosy wyjsciowe

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u fryzjera miałam włosy biały platynowy blond, mam ciemny kasztan wyglądam tragicznie, a CHCIAŁAM ZŁOTY BLOND
jak to wypłukać, jaką farbe położyć?
jak mialas platyne to kolor szybko sie wypluka do takiego blondu jak chciaas. nie katuj ich farba. pardzo pretrawione wlosy jak platynowy blond latwo chwytaja kolor i tak samo latwo go puszczaja 4 mycia szamponem przeciwlupiezowym i bedziesz miec blond z odcieniem zlotego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:55   #2909
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no wlasnie ten sam to jest . tylko zalezy jakie masz wlosy wyjsciowe

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



jak mialas platyne to kolor szybko sie wypluka do takiego blondu jak chciaas. nie katuj ich farba. pardzo pretrawione wlosy jak platynowy blond latwo chwytaja kolor i tak samo latwo go puszczaja 4 mycia szamponem przeciwlupiezowym i bedziesz miec blond z odcieniem zlotego
Ciezko powiedziec jaki mam kolor wjsciowy hehehe Ja k juz wspominałam schodze z czarnego wiec puki co od góry mam blond, pozniej troche rudego no i konce brąz/ jasny braz
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 15:03   #2910
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no wlasnie ten sam to jest . tylko zalezy jakie masz wlosy wyjsciowe

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



jak mialas platyne to kolor szybko sie wypluka do takiego blondu jak chciaas. nie katuj ich farba. pardzo pretrawione wlosy jak platynowy blond latwo chwytaja kolor i tak samo latwo go puszczaja 4 mycia szamponem przeciwlupiezowym i bedziesz miec blond z odcieniem zlotego


no tak ale ona mi nie farbowała farbą złoty blond tylko tą ciemną i tłumaczyła, że takie mi wyjdą jak chce
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.