Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 20:54   #511
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja od jutra znowu na SB postaram się w końcu wytrwać do konca a nie wymięknąć po 2 dniach.
agacia...nie licz kalorii, po prostu po 1 fazie musisz uważac i wszystko powolutku wprowadzać... nie wiem, tak mi się zdaje albo po prostu jutro zjedz już troszke wiecej.
pozdrawiam
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 22:34   #512
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

boże dziewczyny, nie liczymy kalorjjjj!!!!!! w tej diecie jjemty ile chcemy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\, nie radze słodzików , chociaż w tej diecie nie są zabronioone, ale ze wzgędów czysto zdrowotych ,, wrzóć hasło aspartam albo słodzik na Google,, zapewniam nie tkniesz tego więcej. Lepiej kupić sobie Ksylitol indekas glikem.8. , ja zaczęłam stosować od 2fazy , wszystko ok., chociaż może odstraszyc cena.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 22:46   #513
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

vadi , nie żryyyyyyj żadnych słodzików, ochydne, dasz rade bez nich , ja dałam , bez problemu, czasami ciągnęło jak kupowałam słodycze dla dziecka,ale dałam rade.Nawet kiedyś oblizałam palce jak kroiłam dziecu rolade z bitą śmietaną , pyszne bylo.
Ale terzaz już jestem w 3 fazie i mogę sobie pozwolić na małe co nie co, a nawt nz bita śmietanę light , chociaż nie mam takiej potrzdby
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 22:54   #514
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

zjadam litery, sorry, ale dzisiaj sobota i mała alkoholizacja, więc wybaczcie
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 06:58   #515
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kubusiu, ale kisiel bez słodzika... ohyda... to już chyba wolę w ogóle z nich zrezygnować, ale to świetne zapychacze. Spróbuję w każdym razie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 07:24   #516
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

co do tych kalorii to ja je licze juz po fakcie, z ciekawosci ile sie je na tej diecie...i dochodze do wniosku ze jem za malo ale od dzisiaj poprawa i koniec z tymi kaloriami bo ciekawosc to pierwszy stopien do piekla na sniadanko jajecznica z szynka z indyka, cebulka, pomidorkiem i zatopionym na tym plasterku sera light juz sie nie moge doczekac mniamm
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 08:09   #517
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja potrzebuje slodzika tylko do twarogu z kakao. rzeczy typu kawa, herbata nie slodze
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 14:48   #518
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Postanowione. Jestem od dzisiaj na diecie!
Można jeść groszek z puszki w pierwszej fazie, bo ja go uwielbiam i swietnie zastąpił by mi ziemniaki itp.
Nawet mojaj mama chciała przejść na tę diete, ale stwierdziła, że nie umie wytrzymać bez chleba razowego. Jak na razie nie ciąfnie mnie do słodyczy, tylko tak jakos mam dziwne uczucie, że ciągle bym cos zjadała, obojętnie co, a przecież na obiad sie tak rybką najadłam, że myślałam, że peknę!! Wydaje mi się, że tak reaguje moja psychika na sama myśl o diecie, ale ja się nie dam i będe wytrwała!!

P.S. Jeśli biorę tabletki antykoncepsyjne, to mogę pić zielona herbatę?? Kiedys słyszałam, że podczas stosowania tabletek nie powinno sie pić herbatek wspomagających odchudzanie, bo to obniza skuteczność tabsów?? Co wy na to??!!
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 14:52   #519
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

vadi rozumiem cie doskonale, kiedyś zrobiłam sobie galaretke bez cukru, nie do zjedzenia, już nigdy nie zrobie. vadi a w kiślu jest przecież skrobia!-
Nigdy nie lubiałam słodzików, mają taki dziwny posmak, obrzydlistwooo.

piwno....a, no dobre śniadanko, aby tak dalej, nie żałuj sobie
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 17:50   #520
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

wiec tak. mija pierwszy dzien....
na sniadanie zjadlam jajecznice z 2 jajek, potem w ramach przekaski zjadlam z 250g serka wiejskiego ( ), na obiad piers z kurczaka na wodzie, w ramach przekaski garsc orzeszkow ziemnych (fistaszki) i na kolacje chudy twarog z kakao. powiedzcie, czy 1. dzien SB moge uznac za udany?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 18:00   #521
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No to bye bye kisielku
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 18:20   #522
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

vadi a galertka bez cukru, tez smakuje tak obrzydliwie?

a tak w ogóle to mam jeszcze jedno pytanie. czy oprócz wagi, cm też ruszą w dół? bo to nie zawsze idzie w parze... KUBUŚ napisała, że spadło jej 6cm z brzucha, czy z innych partii również?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 18:40   #523
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Nie próbowałam galaterki
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 18:47   #524
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Przypominam ze mozna słodziki stosowac o ile nie zawierają maltodekstryny... Ma bardzo duze Ig i cała dietke szla... trafia

Ja wkoncu dzisiaj wytrzymałam 1 szy dzień bez grzeszków i moge zakwalifikowac do udanego

a co do cm to tak ta dieta powoduje bradzo duzy ubytek szczególnie z brzucholka i ramion... za moim pierwszym podejsciem bardzo mało schudłam ale za to weszłam juz w mniejsze spodnie teraz moj cel to 7 kg do wakacji zoabaczymy czy przezyje te 14 dni :P 1szej fazy...

1szy dzien uzanaje za udany i zakonczony oficjalnie
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 19:02   #525
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

.
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:43
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 20:18   #526
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

groszk konserwowy nie bardzo, chociaż ja 2 razy jadłam całkiem sporo,pózniej doczytałam że niewskazany, ale możesz zielony groch gotowany, też dobry. Spróbuj sobie soczewicy zielonej, soja bardzo dobra , fasola, ja uwielbiam soje.
yeah, za mizerne obiadki, za mało, a gdzie warzywa . PEWNIE że lecą, mi zanikły boczki, tyłek bardzo, bardzo schudł, ramiona, brzuch, nogi całe.
Sheloba zieloną herbatę można
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 09:26   #527
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

aha, to calkiem fajnie.
ja przez te dwa tygodnie (nie cale już:P) nie będę piła żadnych herbat i kaw. pomyślałam sobie, że zrobię sobie taką przerwę od czerwonej (piję ją już non stop od 3miesięcy), kawy to wiadomo no i zielonej. tylko na wodzie bede jechala.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 19:19   #528
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Do tej ryby jadłam właśnie groszek z puszki. Dobrze go wyplukałam wodą, ale skoro nie można, to nie można. Szkoda tylko, że 2 dni diety poszły na marne, bo jadłam do mięska właśnie taki groszek. Trudno.Jutro zaczne od nowa!! Mam nadzieje, że pójdzie mi tak dobrze jak wczoraj.
pozdrowionka
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 21:47   #529
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Talking Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej hej dziewczyny
Ja również przyłączam się do tej wspaniałej dietki, jeszcze nie spotkałam się z osoba, której by nie pomogła. A komu nie pomogła, to pewnie nie stosował sie do końca do jej zaleceń.
W sumie zacznę dopiero w przyszłym tygodniu, bo w majówkę czeka mnie wyjazd do dziadków TŻ-a, i, co się z tym wiąże-zapewne wielkie obżarstwo-jak to u dziadków Jednak w tym tygodniu zacznę ograniczać przede wszystkim słodycze... Jejku dziewczyny! Jakie to straszne! To jest moja największa zmora! Nienawidę słodyczy za to, że są takie... PYSZNE I JA JE MUSZĘ JEŚĆ!!! Aaaa własnie że nie muszę! I nie będę! Ja potrafię zjeść paczke duzych chipsów, bounty, liona, 2 pudełeczka monte i zapić to wszystko szklanką gazowanej coli... i to na noc... A później płaczę że mam cellulitis. Bo waga w sumie stoi mi w miejscu od kilku lat, ale cały czas zbiera mi sie tłuszcz na biodrach, pupie i nogach I ten tłuszcz chcę spalić. Ćwiczę, oczywiście, ale ta dieta w sumie ma mi pomóc w odzwyczajeniu sie od słodyczy i nauczeniu się zdrowego odżywiania.
A póki co idę dalej czytac książkę o SB.
Pozdrawiam
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 09:14   #530
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

jestem w siódmym niebie wcale nie przestrzegałam regorystycznie diety (jakby sie było czym chwalić... ) a widze efekty z bioderek poleciały 3 cm, z brzuszka 3, z wagi 3 czyli wszystko po równo. I to po dwóch tygodniach niecałkiem przestrzeganej diety (ten makowiec wczoraj i pieczone udko z kurczaka u cioci-skórke zdjęłam... przynajmniej tyle...).
Na słowację pojadę z taka wagą jaką chciałam 55kg.
Do końca diety pozostało jeszcze trochę ale wiem ze jeśli zrzuciłam tyle, to i dam rade reszte zrzucić.
Dziewczyny, ratujecie moje poczucie wartości i wiarę w spełnienie marzeń a ta dieta to poprostu coś na co czekałam przez lata.
Nie jestem głodna, jem co lubię, na słowacji pozwolę sobie na śniadanie na ciemny chlebek życie jest piękne
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 09:30   #531
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no wlasnie, ja sie zastanawiam co u dzisiaj zjesc
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 09:34   #532
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja zjadłam 2 jajka posypane szczypiorkiem
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 11:01   #533
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez guleczek
ja zjadłam 2 jajka posypane szczypiorkiem
ja jajecznicze z 2 jaj ze szczypirkiem
w I fazie mozna jeśc soczewicę?????
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 12:47   #534
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hejejhej, kisiel. mozna czy nie? tam jest skrobia ziemniaczana czyli, ze nie tak?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 17:21   #535
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Nie rozumiem dlaczego nie można tego groszku z puszki, skoro w składzie wymienione są tylko : woda, groszek i sól. nie ma tam zadnego cukru i tłuszczu. Czy są jakieś inne przeciwskazania??
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:03   #536
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

możesz jeść gorch. tu sie glownie rozchodzi o to, w czym on plywa. jezeli nie ma tam cukru to smacznego
ja dla przykladu wcinam fasole czerwona konserwowana. myje ja, na patelnie i do buzi, pyszne.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:21   #537
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

endle nie zmarnowane, ja też jadłam bo nie wiedziałam, a z tym grochem to trochę dziwnie bo gotowany zielony groch można, a tego z puszki nie.

Soczewicę można jak najbardziej zieloną
guleczek, powodzenia oby tak dalej
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:54   #538
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej
Dziewczyny chciałabym do Was dołączyć - ja od dziś jestem pierwszy dzień na tej diecie. Miałam jechać w sobotę w góry na 2 tygodniowe wczasy odchudzające, ale nie wypaliło i postanowiłam wziąśc się za siebie sama, bo mam sporo do zrzucenia. Przeczytałam zasady w necie, wydrukowałam przepisy, poczyniłam odpowiednie zakupy no i zobaczymy jak mi pójdzie.

Mój dzisiejszy plan:

Śniadanie:
2 jajka na miękko + pół pomidorka z cebulką

Przekąska:
Pół kostki białego chudego sera twarogowego z łyżką jogurtu naturalnego bez cukru + szczypiorek i rzodkiewka.

Obiad:
Peczarki z cebulką i szynką drobno pokrojone w paseczki i usmażone na oliwce z oliwek.

Przegryzka:
Serek Krówka Śmieszka Light - 3 plasterki, każdy zawinięty w zieloną sałatę + 3 paseczki czerwonej papryki.

Na kolację planuję sałatkę z tuńczyka (tuńczyk w sosie własnym, cebula, ogórek kiszony, fasolka czerwona, przyprawy).

W międzyczasie woda mineralna niegazowana, 2 razy kawa bezkofeinowa z mleczkiem odtłuszczonym i słodzikiem oraz herbatki owocowe - twu twu gorzkie!

Najwiekszą trudność jak sądzę będzie mi sprawiać brak możliwości dosładzania potraw, bo dosładzałam do tej pory wszystko łącznie z rzodkiewkami i pomidorami Uwielbiam też słodkie owoce, własnie te zabronione w diecie.

No zobaczymy co z tego wyjdzie. Gdyby słodzik nie był tak niezdrowy to pewnie teraz stosowałabym go wszedzie zamiast cukru , a tak dałam dziś jedynie do kawy, bo tej gorzkiej za nic nie wypiję.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:05   #539
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Basiu39 wszystko ładnie, pięknie, tylko ten słodzik. może jednak wartobyłoby spróbować delikatnie go odstawić? ja, jako, że nie wyobrażam sobie życia bez słodkiego, do tego stopnia, że mogłabym tylko na batonach jechać stopniowo wyeliminowywałam cukier. najpierw herbata, kawa itd. teraz nawet jeżeli mam ochotę na cukier to nie w herbacie czy kawie. mimo, że dieta SB powinna obniżać chęć na słodkie to ja i tak czasem muszę coś takiego zjeść. wtedy raczę się galaretką właśnie ze słodzikiem (jestem w I fazie). spróbuj anuż się uda
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 18:21   #540
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez yeah
Basiu39 wszystko ładnie, pięknie, tylko ten słodzik. może jednak wartobyłoby spróbować delikatnie go odstawić? ja, jako, że nie wyobrażam sobie życia bez słodkiego, do tego stopnia, że mogłabym tylko na batonach jechać stopniowo wyeliminowywałam cukier. najpierw herbata, kawa itd. teraz nawet jeżeli mam ochotę na cukier to nie w herbacie czy kawie. mimo, że dieta SB powinna obniżać chęć na słodkie to ja i tak czasem muszę coś takiego zjeść. wtedy raczę się galaretką właśnie ze słodzikiem (jestem w I fazie). spróbuj anuż się uda
Ehh... wiem, niezdrowo , spróbuję stopniowo wogóle odstwić. Póki co na szczęście dałam go tylko do kawy. Właśnie sprawdziłam skład swojego słodziku i nie ma w składzie maltodekstryny, więc pocieszam się, że nie spaprałam tym diety.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.