przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 06:04   #661
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez sylwia..... Pokaż wiadomość
witaj !!
z taśmy o tej długości wyszło mi kiedyś około 70 pasemek (bardzo "chudych"). Taka ilość nie nadaje się na przedłużenie całej głowy. Jeżeli chodzi o samodzielne przedłużenie kreatyną to odradzam. Kreatyna się ciągnie -szybko zastyga i robią się okropne bobki na włosach. Ja zastanawiałam sie nad tą metodą ale zrezygnowałam bo wyglada to bardzo nieestetycznie.
Jak będziesz miała jakies pytania to daj znać
pozdrawiam
Napisz prosze ,czy jak zakupie microringi ,to włoski na taśmie musze pociać na pasemka i moge założyć??Nie eda wypadały??Jak to wogóle wszystko wyglada?/Włosy chce by załozyłami mama(fryzjerka) lecz na razie jestem zielona co kupić-wiem tyle ,ze potrzebuje szydełko i obcażki-ale co dalej?/Napisz prosze
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 06:14   #662
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
No i stalo sie.Namowilam meza i teraz studiuje instrukcje przedluzania wlosow,czyta i oglada zdjecia.Twierdzi,ze da rade wydzielic rowno pasma i "przyspawac".Zreszta bedziemy cwiczyc.
Idac za ciosem zamowilismy wszystko co potrzeba.Poczawszy od connectora skonczywszy na plynie do usuwania pasemek.Szkoda tylko, ze sam pistolet sluzacy do usuwania pasemek (w ciagu kilku sekund) kosztuje ok. 150 Euro.Tego nie bralam.
No coz w domowym zaciszu mozna sie bawic ,jednak gdybym byla fryzjerka i zajmowala sie tym profesjonalnie ,zainwestowalabym w niego ,bo skraca czas zdejmowania o 75 % .
Jak nam to wyjdzie- zobaczymy.Do odwaznych swiat nalezy.Po ostatniej przygodzie jaka mialam i w zwiazku z tym zrezygnowaniu ze swoich planow,zdecydowalam sie nie prosic nikogo,nie finasowac nikogo potrojnie tylko robic sobie sama.Czekam na skompletowany zestaw i nowe wlosy.I majac go bedzie mnie stac robic chocby i co 3 miesiace i za kazdym razem miec nowiuskie ,blyszczace wlosy.
Xeniu to moze i ja swojego Tz namówie?/Chociaż moja mama jest fryzjerka,tyle tylko ,że ja nie wiem co kupic i gdzie.Napisz mi prosze co zamawiałaś -gdzie ,ile Cie to wyniosło no i wszystko co powinnam wiedziec ,bo jestem w temacie zielona ,a tez chce zalozyć w domku.Pozdrawiam!!
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:27   #663
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ostatnio zauwazylam ze na allegro jest dziewczyna ktora przedluza wlosy metoda warkoczykowa ciekawa sprawa Ktos juz probowal moze
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 13:09   #664
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczynki... mam takie pytanie... czy można zdjąć przedłużenia samodzielnie w domu??? mam włosy przedłużone pasmami Great Lengths....

Mam je już ponad 3 miesiące i niestety, nie wyglądają ładnie zaczęły "rosnąć razem" i kosmacić się przy skórze... muszę coś z tym zrobić!
Przedlużałam włosy w Holandii i szczerze mówiąc wtedy nie myślałam jak zdejmę je tutaj w Polsce

Pomóżcie...
__________________
Welcome to my truth... I STILL LOVE!
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:23   #665
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Moja siostra ma koleżanke kt óra przedłuża włoski-niestety nie chce mi zdradzić gdzie co kupuje-podejrzałam tylko iż sa na microringi,siostra zapłaciła 300 zł,pokazuje fotki jak to wyglada po 2 miesiacach-mnie sie podobaja,tylko ,że chciałabym sama sie nauczyć by zakładać,lub nauczyć mame.Oto fotki-napiszcie czy Wam sie podoba i co sadzicie bo jestem ciekawa.......No i ja mam mocno krecone ,a z tego co wiem Ona niestety takich nie ma -kurcze co robiććć?/

Edytowane przez szati
Czas edycji: 2007-01-04 o 07:22
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:03   #666
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.

Edytowane przez jstr24
Czas edycji: 2007-03-09 o 09:32
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:23   #667
sylwia.....
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów

witam
włosy na taśmie nalezy pociąć na pasemka i porobić samemu końcówki żeby mozna je było założyć na mikroringi. Aby zrobić pasemka z końcówkami trzeba kupić kreatyne i podgrzać ją w urzadzeniu "hot pot", lub w domowych warunkach w garnku na gazie. "Macza się" pasemko w rozgrzanej kreatynie i palcami formułuje szpiczastą końcówkę (taką by weszła do ringów). Jest to bardzo pracochłonne (ja zasze miałam poparzone opuszki palców). Dużo łatwiej jest jak zakupisz sobie gotowe pasemka z końcóką pod mikroingi. Jest to droższe ale efekt dużo lepszy. Te pasemka są jednakowej grubości i "nie wyczesują się". Do przedłuzenia całej głowy średnio zuzywam około 120 pasemek.
Jak bedziesz miała jeszcze jakies pytania to daj znać.
pozrawiam
sylwia..... jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 09:45   #668
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Szati.. z wlosami kreconymi nie ma zadnego problemu.. jest ogromny wybor i duza gama kolorystyczna.. na pewno znajdziesz cos dla siebie
nie chce tu zadnej hurtowni reklamowac (bo tez nie wiem czy mi wolno ) ale zajrzyj na allegro, wpisz 'naturalne włosy' i znajdziesz to , czego potrzebujesz
a w razie czego napisz do mnie na gg (3882727) i pomoge Ci cos wybrac, bo zawsze sluze rada a jesli chodzi o ringi to jestem 'oblatana w temacie'
ja mam swoja hurtownie, gdzie zamawiam wlosy dla klientek, wiec nawet mogla bym Ci zakupic to czego potrzebujesz.
Pozdrawiam
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 13:48   #669
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny czy ktoras z was orientuje sie gdzie mozna kupic probnik z dostepnymi kolorami wlosow??Mysle nad zakupem wlosow ale tak na chybil trafil nei chce tego robic, pytalam tez jedna kobietke na allegro ale probnik sprzedawany jest osobom zainteresowanym stala wspolpraca...
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 14:29   #670
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jstr24 Pokaż wiadomość
dosy fajnie to wyglada. a gdzie ta kolezanka robi wlosy? w jakim miescie? 300 zl to bardzo tanio
Mnie też sie podoba ,tyle tylko ,że Ona nie ma kurcze kreconych,a Włoski ta dziewczyna robi ,,wielkopolska,,a z tego co wiem to klientki przyjeżdzaja prawie z całej Polski.Pozdrawiam -Bużka Ps,jeszcze z tego co wiem to zakłada różne ilości pasemek ,wiec nieraz jest jeszcze taniej-to już zależy od fryzurki i włosów
szati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 14:49   #671
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Siemka, to niewporządku że mozna kupić próbnik tylko pod warunkiem stałej współpracy. Ja osobiście już coraz bardziej przekonuję się o przedłużeniu moich włosów. Największym problemem dla mnie jest właśnie odpowiedni dobór koloru. Mam swoje ciemny blond, jasne pasemka, i resztkę farbowanych (od dołu) na jasny brąz.
No i kolejnym problemem jest długość moich włosków niestety ale jeszcze są za krótkie żeby coś z nimi zrobić fajnego. Buziaki.
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 18:41   #672
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no wlasnie Sa_renka ja mam na wlosach podobny miszmasz i na podstawie koloru np na zdjeciu nie jestem w stanie nic odpowiedniego dobrac i dlatego ponawiam pytanie czy ktoras z was wie gdzie mozna taki probnik dostac,
pozdrawiam
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 09:49   #673
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

próbnik można nabyć np w www.wlosy-sklep.pl mimo że nie ma w ofercie, to można go kupić, osobiście tam dzwoniłam i się pytałam. Szkopuł polega na tym że ten próbnik kosztuje od 100 do 150 zł. ( na allegro też) więc sie delikatnie mówiąc nie opłaca. Wydaje mi się też że że ciemne włosy łatwiej jest dobrać niż jasne. Przy czarnych czy brązowych wystarczy jeden kolor, gorzej jest z blondami które mają mnóstwo odcieni. Ja mam na głowie 3 kolory żeby było jak największe ukrycie naturalnych - a i tak troszke widać.... zreszta chyba zawsze troszke widać.
Pierwsze przedłużenie robiłam u profesjonalistki która dobierała mi kolory - ale nie bardzo chciała powiedzieć jakie to są numery, chociaż i tak zorientowałam sie że kładzie 22 i troszke 613 jaki był trzeci nie wiem. Teraz jak "domawiałam" włosy oglądałam próbniki z allegro i na tej podstawie wybrałam kolor, mam nadzieje że bedzie OK, chociaż i tak zamierzam go pomieszać ze starymi włosami. Pytałam o próbniki w sklepach fryzjerskich, ale nie ma.
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 12:55   #674
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja bez problemu moge Wam zamowic caly probnik , ktory sama posiadam.. jednak cenowo takze pokrywa sie to w przedziale 100 - 150 zl.
Jednak chyba uda mi sie kupic poszczegolne pasemka z probnika.. moge Wam pomoc.. powiedzcie mi jakie dokladnie kolory Was interesuja.
Bo w sumie po co osobie z ciemnymi wlosami - wszystkie odcienie blondu czy tez burgund badz 'mysie' odcienie.
Z kolorami 613 i 22 czesto (a nawet najczesciej) laczy sie kolor 27, gdyz tworza razem ladna calosc.

No nic, dajcie znac dziewczyny, a ja zrobie co bede mogla
Pozdrawiam
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 13:31   #675
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wielkie thx, ja jestem zainteresowana taką współpracą jak juz wcześniej pisalam to mam na głowie różności ale są to głównie blondy (białe pasemka, moje naturalne to ciemny blond, i resztki jasnego brązu) czyli taka gama jasna.
Wydaje mi się również że stosuje się najczęściej mieszankę 3 kolorów (pewnie to te których numery podałaś). Buziaki
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 13:39   #676
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jesli moge cos dodac, to ta babeczka z allegro o ktorej pisalam wczesniej zaproponowala probnik w cenie 50 zl no ale ta stala wspolpraca...
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 21:47   #677
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Red face Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Uparłam się, że sama sie naucze i przedłuże sobie włosy ringami, tylko jak do tej pory wiem bardzo niewiele... Upatrzyłam sobie na allegro włosy na taśmie i ringi... Bardzo bym byla wdzięczna gdyby któraś z Was udzieliła mi porady jak pociąć tą taśmę i jak te ringi wmontować w te pasma ... Chcialabym wczepic jak najmniej tych ringów zeby nie obciążać za bardzo moich slabych juz wlosów. Bardzo bym prosila o jakies foto, jak to wyglada z tymi wiekszymi kawalkami tasmy podczepionymi ringami...
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:19   #678
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Red face Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pokaze Ci fotki ale lepiej abys mi dala swoj numer gg.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:26   #679
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

moje gg 4216426
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 22:49   #680
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam, mam na imie Magda przeczytalam wasze posty i szczerez mowiac dalej nie wiem ktora metoda jest dobra... moze ktoras z was mi cos dobrego poleci bo zamierzam zafudnowac sobie dlugie wlosy a akutalnie mam swoje naturalne do lopatek... wiem jedno ze jesli bede przedluzac to tylko wlosami naturalnymi.... aha czasem lubie spinac wlosy w kucyka i koka i doradzcie mi metode ktora nie bedzie widoczna w takiej fryzurzr
i jesli mozecie napiszcie mi co myslicie o tej metodzie Micro Rings Hair Extension (a czy przy tej metodzie mozna wlosy upinac jak dusza zapragnie) z gory dziekuje za odpowiedz i prosze o poleceni mi kogos moze byc katowice lub krakow mam nadzieje ze bedzie mi latwiej podjac decyzje pozdrawiam aha moje gg to 3119255 wiec jakby co to piszcie
magmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 07:51   #681
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jaka jest różnica między tulejkami a ringami i gdzie można kupić (poza allegro) szczypce do tulejek??
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 08:49   #682
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witaj. tulejki sa węższe i dłuższe niz mikro ringi, mikroringów jest pełno na allegro, maja średnice ok.4mm i taką tez wysokość.. różnia sie wyglądem od tulejek, tulejek nigdzie na allegro nie widziałam do kupienia.. tulejki wygladają jak takie metalowe cienkie rurki, są podłużne.. tyle wiem
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:04   #683
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Buuu... ale mam doła. Złapałam chyba jesienno-zimową chandrę. Włosy do niczego, jestem do tego gruba i brzydka. Co z tym zrobić - najlepiej chyba pójść do chirurga plastyka...
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:29   #684
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sa_renka Pokaż wiadomość
Buuu... ale mam doła. Złapałam chyba jesienno-zimową chandrę. Włosy do niczego, jestem do tego gruba i brzydka. Co z tym zrobić - najlepiej chyba pójść do chirurga plastyka...
eee tam mysle ze na pewno nie jest tak zle jak mowisz... ja tez ostatnio przytylam ale trzeba pracowac na d tym bo andrzejki sie zblizaja i musimy bosko wygladac... a z wlosami tez mam chandre i wlasnie sie przekonuje do tego zeby je przedluzyc pozdrawiam
magmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 09:35   #685
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pracuję nad moją nadwagą juz od dłuższego czasu i nic, jakoś bez efektów. Włosy zapuszczam z nadzieją że je przedłuże ale jeszcze są za krótkie (do andrzejek nie zdążę na bank), nawet nie chcą mi się układać jakieś takie dziwne sie zrobiły. Masakra. Wielkie thx za dobre słowo
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 11:07   #686
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja wam dziewczyny nawet nie będę mówić ile ostatnio przytyłam bo to wstyd tak się zapuścić.... ale pracuję nad sobą (chociaż tyle). Powiem wam jednak że przedłużenie baaardzo porawia ogólny nastrój
Frozia - ja bym chciała taki próbnik kupić, masz namiar na jakąś hurtownie w Kr???
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:04   #687
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hurtownie prowadzi moja ciotka (pod Krakowem) i generalnie prowadzi sprzedaz tylko do salonow fryzjerskich (hurtem) , ale jak bys cos chciala to moge cos zalatwic. Ja glownie stamtad kupuje wlosy, czasem szukam na allegro , gdy np sprowadzenie wybranego przeze mnie koloru zajelo by duzo czasu.

tulejki nie sa ciezko dostepne - ale sa drozsze od zwyklych ringow
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:06   #688
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

i nie mowcie mi o nadwadze, nie moge sie z nia uporac od niepamietnych czasow .........
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:10   #689
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Brahenn , Ty tez przedluzasz wlosy w Krakowie??
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 19:19   #690
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

p.s. ja np uzywam ringow zwyklych, gwintowanych, silikonowych i tulejek zalezy od wyboru klientki
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.