Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 12:49   #241
nasteczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 203
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Dzień dobry,

Jesteście niemożliwe nie było mnie na forum od wczoraj i tyle stron strach rodzić bo się człowiek nie odgrzebie Ja dziś pobudka o 6 i na badania, jutro wyniki i wizyta. Uwaga zaczęłam dziś 37 tydzień co oznacza, że mogę rodzić w szpitalu, który wybraliśmy Macie rację upał straszny a do tego mi niedobrze


Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
prosz mi przypomnieć kto to ostatnio zdjęcia pokoiku pokazywał?
te z beżowo-brązową ścianą jasnymi mebelkami i różowym kwiatkiem z ikei jako lampka (o ile dobrze pamiętam )
bo tam przy przewijaku były powieszone z zewnątrz takie plastikowe białe pojemniczki skąd to takie, kupione osobno czy w komplecie z czymś? Coś w tym stylu by mi się przydało.
Tak to ja byłam . Pudełka są z Ikea, trzy w komplecie. Jedno duże z pokrywką i dwa mniejsze wkładane jedno w drugie.
nasteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:49   #242
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
O rany, rzeczywiscie nieciekawie to wygląda... a mowią, ze ludzie z Krakowa są bogaci, jak jezdzimy w strone Kraka przez takie rozne wioseczki to tam jest tyle nowobogackich i wypasionych domow że nie wiadomo, gdzie patrzec i skad ludzie na to maja sie pytam

Mam jedna koleżankę w Kraku co tez szuka roboty od prawie roku i na razie jako wolny strzelec... ale wielu moim znajomym co ze Śląska pouciekali to ma tam dobre prace, mieszkania pokupowali...

Szczerze , też bym powiedziala, ze architekci to raczej z tych wysoko zarabiających ale jednak widze, ze życie co innego pokazuje..

A spytam z ciekawosci - co projektujesz? domy, wnętrza, ogrody?
kredyt kredyt , kredyt.. te wille wyrosły w czasach kiedy kredyt mogł dostać każdy i brało się nawet na 80 lat
architekt zarabia dopiero po 50tce, kiedyś sobie tak usłyszałam, i to jeszcze w takim wypadku, jesli do tej 50tki będzie harowal jak wół, i akurat to by mogło byc prawdą, bo ja nie mam jeszcze 30tki, ale widzę ze różu w moim zyciu w tej kwestii nie będzie.
poza tym to nie zawód dla kobiety. nie w tych czasach. bo albo poświecasz się mu całkowicie, albo nie. Jesli nie to zarabiasz tyle co przeciętny kowalski, czyli powiedzmy średnia krajowa może wyciągniesz miesięcznie.. MOZE. a jesli chcesz mieć wiecej to orka od rana do nocy. Mysmy z meżem siedzieli po nocach przez 2 lata , żeby rozkręcić firmę. I to murem, ja ledwie zyłam, śmiałam się, że nie wyobrażam sobie jak można zyć bez pracy (np w ciąży, albo jak ma się małe dziecko) i że chyba oszaleje z braku pracy. No ... to się akurat nie spełniło, jest mi całkiem dobrze jak na razie.
a my w zasadzie robimy wszystko oprócz ogrodów. tzn teraz jak mąż przejąl moje obowiązki to skupia się raczej na dużych obiektach, hale, jakieś usługówki, budynki handlowe, użyteczność publiczna, przemysłówka, takie raczej większe rzeczy. Jak ja pracowałam, to brałam wnętrza i mniejsze rzeczy, bo moj mąż twierdził ze on nie ma na to czasu, a ja to z kolei bardzo lubiłam. Ale teraz np przekazałam mu dwa tematy domów i nie narzeka, za chwilę mu oddam klinike i ZOZ bo właśnie kończę koncepcję do niej i będzie wtedy szczęśliwy.
także jak już wyjdę z obsranych pieluch to się polecam
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:52   #243
sweetjoy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 408
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy podobną historię
I córki mamy z tego samego roku, z tym że moja z lipca

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Ale upal!! Odwiedzila mnie kolezanka i mowi, Boze nie wyobrazam sobie byc teraz w ciazy,a ja naturlanie odpowiedzialam jej JA TEZ znowu zapomnialam,ze jestem w ciazy i do tego koncowka

Wczoraj szlam przez pasy (z ulicy wjazd do kaufladnu-nie wazne), wolno,bo wiadomo,ze nie moge szybciej..... No i podjezdza mi pod nogi fiacik cc i trabi, jak sie obrocilam!!!! A tam stary dziad z skrzywiona mor.da i ze swoja stara, macha mi rekami... No i tego sie nie spodziewal zastawilam mu samochod i zaczelam jemu machac rekami i go wyzywac, poszlam z boku, mial otwarte okno i zaczelam mu krzyczec,wyciagnelam reke,zeby zlapac za okno, otworzyc drzwi,juz nie pamiatam,ale chcialam go rozszarpac,a on gazu,chcial spierdzielic,no i prawie potracil chlopaka,zgasl mu samochod i prawie z zawalem szybko odpalil,juz szlam w jego strone,zeby go wyciagnac z tego samochodu (nie wiem skad ta buzacja ) ale znowu uciekl, wjechal na parking kauflandu,specjalnie z drugiej strony i mysle sobie ide za nim!! juz widzialam oczami wyobrazni jak wychodzi z auta- stary dziad a ja go popycham i mowie no idz szybciej Ty stary dziadzie i mu jade no ale uciekl tak daleko,ze dalam sobie spokoj. ehh co za gnoj,sam pewnie chodzi jak zolw, czeka az ktos mu ustapi miejsca w tramwaju, w kolejce w sklepie,ale w swoim fiacie jest panem!!!!!! alez mnie wkurzyl,nie wiem czy urodzilabym na parkingu jakbym go dorwala
Normalnie rozbawiła mnie Twoja opowieść, wiem że to było z jego strony chamskie i nieźle musiałaś się wku..rzyć, ale sposób w jaki to poisujesz mnie rozbawił
sweetjoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:54   #244
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
ja myślę, że w Polsce wyższe studia straciły na wartości. Jak to mówi moja babcia: kiedyś mgr to był KTOŚ, a teraz doktor to za mało.
trochę i w tym racji, że łatwiej dostać magistra niż zdać maturę ale mam wrażenie ,że w Polsce panuje dziwne przekonanie,że jak ktoś ma mgr'a przed nazwiskiem to jest jakaś szansa , że soba cos reprezentuje, stąd panie do parzenia kawy i pilnowania kalendarza powinny mieć mgr'a
nie wiem czy zauważylyście, że jak ktoś w obecnych czasach nie skonczy studiów to się na niego dziwnie patrzy. mam kolegę, świetny architekt, przyznam szczerze, że już wokół niego robi się lekki szum, że taki zdolny, młody i kreatywny, gość nie ma studiów... bo mu się nie chciało, ale fachowcem jest wybitnym. Kiedyś mu powiedziałam: chłopie, to że ty ni emasz dyplomu, to jest twoje najwieksze szczęście, bo uczelnia wcale nie uczy i nie kierunkuje, a wrecz przeciwnie.
I to jest prawda, niestety. Akurat w naszym wypadku. Moj zawód polega na wychodzeniu poza schematy. Uczelnia próbuje nas pozamykać w pewne ramy przez co nie daje możlwiości rozwoju ( i mowi to przyszły asystent profesora hahahahaha, bo mam zamiar uczyć na tejże właśnie uczelni od pazdziernika, jak dobrze pojdzie ).
Zgadzam się z Tobą ale ileż też jest ludzi, którzy zrobili tę magisterkę na jakimś tam kierunku, przebujali się przez całe 5 lat tylko po to żeby mieć dyplom i wydaje im się, że są pępkami świata. To może i trochę brutalny osąd, ale teraz to nie sztuka być magistrem.
Ja magistrem nie jestem ukończyłam studia licencjackie na kierunku humanistycznym (bo po maturze zdanej na piątkach wydawało mi się, że to dobra droga, ale trafiłam kulą w płot) i pracuję od kilku lat w zupełnie nie związanym ze studiami zawodzie, tzn. w IT, że tak to szumnie nazwę.
Prowadzę dg i chociaż bardzo mnie boli, że owoc żywota mego je ZUS , bronię się rękami i nogami przed etatem.
Nigdy nie przydał ani nie przyda mi sie mój wystudiowany kierunek, ale mam już spore doświadczenie i wiedzę w zawodzie, który wybrałam. Jasne, że ciągle czuję się żółtodziobem ale dobrze mi tak, jak jest.

Nie trzeba mieć tytułu ukończenia studiów magisterskich, aby być wybitnym w swojej dziedzinie. Ja jeszcze się wybitna nie czuję za to Twój kolega to dobry przykład. Kiedyś uważałam, że to kwestia ambicji i "wypada" posiedzieć te 5 lat na studiach, teraz już ten pogląd jakoś mi się rozmył. Nie uważam sobie za osobę nieambitną.
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:54   #245
8ewus8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 389
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Ale duchota.
A mnie zebrało na robienie rogalików z marmoladą.
Znalazłam w szafce taki przepis od koleżanki z pracy, gdzie nie trzeba czekać aż to ciasto wyrośnie no i 2 blachy w niecałą godzinkę zrobiłam teraz wcinam.
8ewus8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:54   #246
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A
Witaj w klubie, my też oboje w tej branży, na szczęście nie w Krakowie... Z moich obserwacji wynika, że w mniejszych miastach jest ciut lepiej, nawet pod względem kasy, choć też daleko tu do szału, a pracodawcy kombinują wszędzie tak samo. I to ogólne przeświadczenie, że jak architekt to śpi na kasie - buhahaha, śmiech na sali

Dobra, nie piszę więcej, bo zaraz mi ciśnienie podskoczy
haha no no.. nie denerwuj się

taa.. ja też się zastanawiałam czy nie wrócić w świętokrzyskie, rodzinne strony w końcu, zawsze jakoś w mniejszm mieście, większe znajomości, mniejsza konkurencja ... ale moj stary , w sensie mąż ma jeszcze swoje tzw. AMBICJE ... podejrzewam jednak , ze jak sie popyt skończy to i ambicje upadną
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:54   #247
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

idę do szklepu
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 12:56   #248
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Ale duchota.
A mnie zebrało na robienie rogalików z marmoladą.
Znalazłam w szafce taki przepis od koleżanki z pracy, gdzie nie trzeba czekać aż to ciasto wyrośnie no i 2 blachy w niecałą godzinkę zrobiłam teraz wcinam.
Smacznego
U mnie 30st więc siedzę w domu bo bym tam padła. Jedynie w sklepie byłam ale mam blisko.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
idę do szklepu
Kup sobie śnieżyczkę śmietankową z Nordisa jest zarąbista
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:57   #249
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
CiDot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

A ja prawie zawsze przynosiłam śniadanie do domu
Nie miałam czasu w szkole jeść

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość

a Ando... znowu nas wczoraj nastraszył
Buziaki dla Anda i dużo siły dla Ciebie i Męża.

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość

O skarpetki już się nie przywali,bo młody się nauczył.Koniec roku więc może ta pani nie będzie już z nimi na przyszły rokCzego bym życzyła mojemu dziecku
dla Filipa za zakładanie skarpetek Szybko Chłopak łapie co i jak

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Ale upal!! Odwiedzila mnie kolezanka i mowi, Boze nie wyobrazam sobie byc teraz w ciazy,a ja naturlanie odpowiedzialam jej JA TEZ znowu zapomnialam,ze jestem w ciazy i do tego koncowka

Wczoraj szlam przez pasy (z ulicy wjazd do kaufladnu-nie wazne), wolno,bo wiadomo,ze nie moge szybciej..... No i podjezdza mi pod nogi fiacik cc i trabi, jak sie obrocilam!!!! A tam stary dziad z skrzywiona mor.da i ze swoja stara, macha mi rekami... No i tego sie nie spodziewal zastawilam mu samochod i zaczelam jemu machac rekami i go wyzywac, poszlam z boku, mial otwarte okno i zaczelam mu krzyczec,wyciagnelam reke,zeby zlapac za okno, otworzyc drzwi,juz nie pamiatam,ale chcialam go rozszarpac,a on gazu,chcial spierdzielic,no i prawie potracil chlopaka,zgasl mu samochod i prawie z zawalem szybko odpalil,juz szlam w jego strone,zeby go wyciagnac z tego samochodu (nie wiem skad ta buzacja ) ale znowu uciekl, wjechal na parking kauflandu,specjalnie z drugiej strony i mysle sobie ide za nim!! juz widzialam oczami wyobrazni jak wychodzi z auta- stary dziad a ja go popycham i mowie no idz szybciej Ty stary dziadzie i mu jade no ale uciekl tak daleko,ze dalam sobie spokoj. ehh co za gnoj,sam pewnie chodzi jak zolw, czeka az ktos mu ustapi miejsca w tramwaju, w kolejce w sklepie,ale w swoim fiacie jest panem!!!!!! alez mnie wkurzyl,nie wiem czy urodzilabym na parkingu jakbym go dorwala
jaki agresor Ci się włączył Trzeba było mu skopać karoserię fiacika Burak jeden. A jego stara powinna się pod ziemię zapaść. Mogłaś tego kolesia, co chciał przejechać, zaangażować do pomocy. To by się dziadek już posr.ał ze strachu
Mnie zawsze paraliżują takie sytuacje i trzęsę się z nerwów. Ale później mam tyle pomysłów, co mogłam zrobić, że ho ho
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:58   #250
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: CiDot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VI

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

Mnie zawsze paraliżują takie sytuacje i trzęsę się z nerwów. Ale później mam tyle pomysłów, co mogłam zrobić, że ho ho
No i ja zazwyczaj tak mam, na szczęście nie zawsze
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:02   #251
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak ostatnio na witrynie jednego biura podróży w PL zobaczyłam, że szukają tylko praktykantów na DARMOWĄ praktykę, to parsknęłam śmiechem.Cwaniaki, byleby mieć siłę roboczą, która za wszystkich wszystko zrobi i nie będą musieli nikomu płacić. Dlatego szybko nie wracamy .
Moja znajoma zaraz po studiach poszła do pracy, pracowała 6 miesięcy, zaszła w ciążę, popracowała jeszcze z 5 chyba w tej ciąży i poszła na L4. Jak dzieciak miał rok postanowiła wrócić do pracy... ta... jasne żeby to było takie łatwe ciagle jej zamykali drzwi przed nosem , raz że mówili jej wprost, że ma małe dziecko, a więc nie będzie dyspozycyjnym pracownikiem, to dwa doświadczenie pozostawia wiele do życzenia. A ona chciała wówczas za JAKIEKOLWIEK pieniadze, nawet za takie dla studenta. Nic z tego. Szukała coś koło roku, w koncu poszła do biur zajmujących sie projektami wnętrz, przez rok pracodawca zwodził ją tym, ze w nastepnym miesiącu dostanie umowę o pracę, NA PEWNO... no ale jakos nie wychodziło. Po roku firma się rozpadła. Koleżanka zaczeła szukać nowej roboty. Wyobraźcie sobie, że szukała pracy jako stażystka, ze stażem z urzędu pracy. UP mial jej płacić 700 zl , a ona cchiała, zeby jej cokolwiek pracodawca dołożył. Nikt jej nie chciał przyjąć. Przecież to nawet umów o pracę się nie podpisuje, nie kosztuje ten pracownik nic, kase miała dostac pod stołem po cichu. Chciała zeby jej dołożyli 400 zł do tego, bo to jej pokrywało przedszkole dla dziecka. A ona chciała zdobyć doświadczenie, wiec stwierdziła, że nawet za 1200 zł pojdzie.
W koncu po 6 miesiącach znalazła pracę. Pracowała chyba ze 2 lata. firma padła. znów zaczeła szukać pracy. to jej teraz mówią, ze ma 4 letnie dziecko i na pewno będzie chciła teraz mieć drugie a że oni nie chcą takiej pracownicy co to za chwile zajdzie w ciazę i pojdzie na L4...
zyć nie umierać.
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:02   #252
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
I córki mamy z tego samego roku, z tym że moja z lipca
O widzisz tak myślałam, że Twoje córeczka ma ok 2 lat ale nie masz w podpisie nic napisane


Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
Ale duchota.
A mnie zebrało na robienie rogalików z marmoladą.
Znalazłam w szafce taki przepis od koleżanki z pracy, gdzie nie trzeba czekać aż to ciasto wyrośnie no i 2 blachy w niecałą godzinkę zrobiłam teraz wcinam.
Podziel się przepisem nie żebym chciała je już zaraz zrobić ale może w przyszłym tygodniu najdzie mnie ochota
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:08   #253
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

ja na chwile szalejecie Kochane z tym pisaniem nie dość że i tak nie wyrabiam się z niczym to jeszcze tyle piszecie

ja dziś zrobiłam przemeblowanie, posprzątałam. Brzuch opadnięty, organizm od 2 dni oczyszcza sie -0.5kg. Czop odchodzi ale nic się nie dzieje, więc pewnie urodzę w terminie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:10   #254
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez nasteczka83 Pokaż wiadomość
Tak to ja byłam . Pudełka są z Ikea, trzy w komplecie. Jedno duże z pokrywką i dwa mniejsze wkładane jedno w drugie.
hmm tak myślałam, ale przeglądałam ich stronke i coś nie moge na nie trafić. A podasz mi ich nazwę albo link na stronę?
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:11   #255
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Moja znajoma zaraz po studiach poszła do pracy, pracowała 6 miesięcy, zaszła w ciążę, popracowała jeszcze z 5 chyba w tej ciąży i poszła na L4. Jak dzieciak miał rok postanowiła wrócić do pracy... ta... jasne żeby to było takie łatwe ciagle jej zamykali drzwi przed nosem , raz że mówili jej wprost, że ma małe dziecko, a więc nie będzie dyspozycyjnym pracownikiem, to dwa doświadczenie pozostawia wiele do życzenia. A ona chciała wówczas za JAKIEKOLWIEK pieniadze, nawet za takie dla studenta. Nic z tego. Szukała coś koło roku, w koncu poszła do biur zajmujących sie projektami wnętrz, przez rok pracodawca zwodził ją tym, ze w nastepnym miesiącu dostanie umowę o pracę, NA PEWNO... no ale jakos nie wychodziło. Po roku firma się rozpadła. Koleżanka zaczeła szukać nowej roboty. Wyobraźcie sobie, że szukała pracy jako stażystka, ze stażem z urzędu pracy. UP mial jej płacić 700 zl , a ona cchiała, zeby jej cokolwiek pracodawca dołożył. Nikt jej nie chciał przyjąć. Przecież to nawet umów o pracę się nie podpisuje, nie kosztuje ten pracownik nic, kase miała dostac pod stołem po cichu. Chciała zeby jej dołożyli 400 zł do tego, bo to jej pokrywało przedszkole dla dziecka. A ona chciała zdobyć doświadczenie, wiec stwierdziła, że nawet za 1200 zł pojdzie.
W koncu po 6 miesiącach znalazła pracę. Pracowała chyba ze 2 lata. firma padła. znów zaczeła szukać pracy. to jej teraz mówią, ze ma 4 letnie dziecko i na pewno będzie chciła teraz mieć drugie a że oni nie chcą takiej pracownicy co to za chwile zajdzie w ciazę i pojdzie na L4...
zyć nie umierać.
Przerażające
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:13   #256
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cześć dziewczyny
wczoraj nie miałam czasu na nadrabianie i udzielanie się na wątku i mam za swoje...nowy wątek i kolejne zaległości, ale mam wymówkę - byliśmy wieczorem na USG Ola nadal jest dziewczynką

dzisiaj zaczęłyśmy 35 tc a "mała" waży 2690g - kawał baby rośnie
Pan dr powiedział, że ma sporą głowę i brzuszek...więc od dzisiaj zaczynam masaż nie ma to tamto
strasznie bałam się, ze nadal jest dupką na dole a jednak ona się przekręciła, więc ze spokojem mogę rodzić naturalnie - szyjka 4cm więc jeszcze hohohoooo przede mną

Ania przeczytałam Twojego posta z dziadem i byłam przekonana że opisujesz swój sen, ale wróciłam do początku a to prawdziwa historia strach się nie bać
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:13   #257
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

ale pędzicie jak struś pędziwiatr zaraz nastukacie kolejne 5tys postów i będzie kolejny wątek

dziękuję za wszystkie słowa otuchy jeszcze tylko weekend i będziemy w komplecie

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
klask i:

Nic się nie bój,dzidzia będzie z tobą,zobaczysz jak to pięknie


Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Timii przynajmniej znasz godzinę porodu a te, które mają już termin albo są po to siedzą jak na bombie zegarowej. Co do zgagi to mnie ostatnio taka dopadła, że myślałam, że zwymiotuję, poszłam do rodziców ale mieli tylko Ranigast a nie byłam pewna czy to można brać w ciąży więc ratowałam się mlekiem. Przeżyłam
no tak to fakt, jedna z zalet cc to właśnie to że zna się konkretną datę.

ja też wczoraj ratowałam się mlekiem. pomogło mi na godzinę, tak że udało się usnąć ale potem znów się obudziłam i biegiem do lodówki po kolejną porcje. co za masakra, w życiu wcześniej nie miałam tego świństwa...

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
no zgaga potrafi naprawde uprzykrzyc zycie... ja juz nie mam ani jednej tabletki ! RATUNKU!!!

W sumie troche Ci zazdroszczę, ze juz wiesz ze za 4 dni urodzisz... a nie takie czekanie w niepewnosci...
na każdą z nas przyjdzie pora moniczka

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Wróciłam i będę narzekać
dobrze zrobiłaś millena, ja tutaj nie zostałam przepuszczona w kolejce ani raz!! wczoraj czekałam w tesco z 1 kanapką, chyba z 10 osób przede mną i co?? myślisz że ktoś się pofatygował??

w szpitalu musiałam czekać 2,5godziny, ludzi tyle że aż czarno. przychodzą te babsztyle z chłopami, nie wiem po co bo wizyta trwa 3 minuty a czeka się kilka godzin czasem.... no i siedzi taki gnojek i pyka w komórkę a ja mam stać??!! jestem już mega słoniem i wiem że takich jak ja to tam pełno no ale bez przesady... wepchałam się bez skrupułów. same położne musiały krzyczeć żeby wszyscy faceci ustąpili miejsca kobietom a i tak nie do każdego dociera. co za bydło że tak powiem....

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość

Timii we wtorek rodzisz?
we wt mam cc

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Nie płacz, ciesz się! Jeszcze tylk parę dni i będziesz miała dzidzię przy sobie
pewnie masz rację rinco tylko boję sie cc

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jak byliśmy u rodziny w PL, to się też tak na mnie gapili, jak poszliśmy ze znajomymi do knajpy. Przecież lokale tego typu nie serwują tylko piwa i wódy , ludzie są dziwni.
wiecie co, tutaj to nikt nie rzuca ciężarówkom w pubie dziwnych spojrzeń bo to jest na porządku dziennym że nie dość że one są częstymi gośćmi to jeszcze piwko sobie piją i mają happy days
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:13   #258
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Moja znajoma zaraz po studiach poszła do pracy, pracowała 6 miesięcy, zaszła w ciążę, popracowała jeszcze z 5 chyba w tej ciąży i poszła na L4. Jak dzieciak miał rok postanowiła wrócić do pracy... ta... jasne żeby to było takie łatwe ciagle jej zamykali drzwi przed nosem , raz że mówili jej wprost, że ma małe dziecko, a więc nie będzie dyspozycyjnym pracownikiem, to dwa doświadczenie pozostawia wiele do życzenia. A ona chciała wówczas za JAKIEKOLWIEK pieniadze, nawet za takie dla studenta. Nic z tego. Szukała coś koło roku, w koncu poszła do biur zajmujących sie projektami wnętrz, przez rok pracodawca zwodził ją tym, ze w nastepnym miesiącu dostanie umowę o pracę, NA PEWNO... no ale jakos nie wychodziło. Po roku firma się rozpadła. Koleżanka zaczeła szukać nowej roboty. Wyobraźcie sobie, że szukała pracy jako stażystka, ze stażem z urzędu pracy. UP mial jej płacić 700 zl , a ona cchiała, zeby jej cokolwiek pracodawca dołożył. Nikt jej nie chciał przyjąć. Przecież to nawet umów o pracę się nie podpisuje, nie kosztuje ten pracownik nic, kase miała dostac pod stołem po cichu. Chciała zeby jej dołożyli 400 zł do tego, bo to jej pokrywało przedszkole dla dziecka. A ona chciała zdobyć doświadczenie, wiec stwierdziła, że nawet za 1200 zł pojdzie.
W koncu po 6 miesiącach znalazła pracę. Pracowała chyba ze 2 lata. firma padła. znów zaczeła szukać pracy. to jej teraz mówią, ze ma 4 letnie dziecko i na pewno będzie chciła teraz mieć drugie a że oni nie chcą takiej pracownicy co to za chwile zajdzie w ciazę i pojdzie na L4...
zyć nie umierać.
Chory kraj
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:14   #259
nasteczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 203
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
hmm tak myślałam, ale przeglądałam ich stronke i coś nie moge na nie trafić. A podasz mi ich nazwę albo link na stronę?

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207/

LÄTTSAM
Pojemniki, 3 szt., biały


cena IKEA FAMILY


cena regularna

19,99 PLN undefined - undefined lub do wyczerpania zapasów



cena za :



Numer artykułu:

701.032.07

Proszę
nasteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:14   #260
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Ja dzis zrobiłam jedno pranie, jeszcze 2 czekaja, ale brak miejsca, sznurki na balkonie i w łazience zajęte:/

Ja dzis miałam miła/nie miłą sytuację w sklepie. O ile pani w kolejce do miesa zawołała mnie, bym podeszła nie czekajac, to juz w kolejce przy kasie była masakra. Ludzi pełno, jedna czynna, wiec stanełam na koncu i przy kasie było starsze małzentwo i babcia mnie zauważyła i powiedziała bym podeszła i ona mnie przepusci, ja powiedziałam ze nie trzeba, a ona na to ze trzeba, bo wie jak to jest, ale chyba inne panie zapomniały i z takim wiecie naciskiem na inne panie, które oczywiscie stały tez w kolejce. I z tego wszystkiego przykro mi sie zrobiło i łzy mi popłyneły Ehhh, szkoda gadac.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:18   #261
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Ja dzis zrobiłam jedno pranie, jeszcze 2 czekaja, ale brak miejsca, sznurki na balkonie i w łazience zajęte:/

Ja dzis miałam miła/nie miłą sytuację w sklepie. O ile pani w kolejce do miesa zawołała mnie, bym podeszła nie czekajac, to juz w kolejce przy kasie była masakra. Ludzi pełno, jedna czynna, wiec stanełam na koncu i przy kasie było starsze małzentwo i babcia mnie zauważyła i powiedziała bym podeszła i ona mnie przepusci, ja powiedziałam ze nie trzeba, a ona na to ze trzeba, bo wie jak to jest, ale chyba inne panie zapomniały i z takim wiecie naciskiem na inne panie, które oczywiscie stały tez w kolejce. I z tego wszystkiego przykro mi sie zrobiło i łzy mi popłyneły Ehhh, szkoda gadac.
Ehh te nasze hormonki
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:19   #262
sweetjoy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 408
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
O widzisz tak myślałam, że Twoje córeczka ma ok 2 lat ale nie masz w podpisie nic napisane
Bo ja się troche tajniaczę Im mniej danych o sobie, tym dla mnie lepiej.... z tego też powodu nie chciałam być na liście... choć i tak nie piszę tu o swoich prywatnych sprawach, po których ktoś by mnie mógł rozpoznać, to jednak wolę pozostać anonimowa... a nie mam dostępu do poczty, żebym mogła się Wam pokazać
sweetjoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:19   #263
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez nasteczka83 Pokaż wiadomość
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207/

LÄTTSAM
Pojemniki, 3 szt., biały


cena IKEA FAMILY


cena regularna

19,99 PLN undefined - undefined lub do wyczerpania zapasów



cena za :



Numer artykułu:

701.032.07

Proszę

Dziekuję bardzo
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:20   #264
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Bo ja się troche tajniaczę Im mniej danych o sobie, tym dla mnie lepiej.... z tego też powodu nie chciałam być na liście... choć i tak nie piszę tu o swoich prywatnych sprawach, po których ktoś by mnie mógł rozpoznać, to jednak wolę pozostać anonimowa... a nie mam dostępu do poczty, żebym mogła się Wam pokazać
Tajniaku, śledzisz tu kogoś ?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:21   #265
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Moja znajoma zaraz po studiach poszła do pracy, pracowała 6 miesięcy, zaszła w ciążę, popracowała jeszcze z 5 chyba w tej ciąży i poszła na L4. Jak dzieciak miał rok postanowiła wrócić do pracy... ta... jasne żeby to było takie łatwe ciagle jej zamykali drzwi przed nosem , raz że mówili jej wprost, że ma małe dziecko, a więc nie będzie dyspozycyjnym pracownikiem, to dwa doświadczenie pozostawia wiele do życzenia. A ona chciała wówczas za JAKIEKOLWIEK pieniadze, nawet za takie dla studenta. Nic z tego. Szukała coś koło roku, w koncu poszła do biur zajmujących sie projektami wnętrz, przez rok pracodawca zwodził ją tym, ze w nastepnym miesiącu dostanie umowę o pracę, NA PEWNO... no ale jakos nie wychodziło. Po roku firma się rozpadła. Koleżanka zaczeła szukać nowej roboty. Wyobraźcie sobie, że szukała pracy jako stażystka, ze stażem z urzędu pracy. UP mial jej płacić 700 zl , a ona cchiała, zeby jej cokolwiek pracodawca dołożył. Nikt jej nie chciał przyjąć. Przecież to nawet umów o pracę się nie podpisuje, nie kosztuje ten pracownik nic, kase miała dostac pod stołem po cichu. Chciała zeby jej dołożyli 400 zł do tego, bo to jej pokrywało przedszkole dla dziecka. A ona chciała zdobyć doświadczenie, wiec stwierdziła, że nawet za 1200 zł pojdzie.
W koncu po 6 miesiącach znalazła pracę. Pracowała chyba ze 2 lata. firma padła. znów zaczeła szukać pracy. to jej teraz mówią, ze ma 4 letnie dziecko i na pewno będzie chciła teraz mieć drugie a że oni nie chcą takiej pracownicy co to za chwile zajdzie w ciazę i pojdzie na L4...
zyć nie umierać.
prosz mnie tu nie straszyć, ja raczej w niedługim czasie innej roboty będę musiała szukać
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:21   #266
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

właśnie uwięziłam taką dużą muchę w oknie między szybą a moskitierą
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:23   #267
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
właśnie uwięziłam taką dużą muchę w oknie między szybą a moskitierą
Sadystka jedna
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:24   #268
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
właśnie uwięziłam taką dużą muchę w oknie między szybą a moskitierą
u mnie by się nie uchowała mam kotkę łowcę
ja się brzydzę wszystkiego co lata bleee nawet motyl z bliska jest obrzydliwy, a przed osą uciekam. Wszędzie moskitery mam
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:24   #269
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Nie wiem po co ja szłam po te frytki młody nie chce, a ja bym jednak wolała naleśniki ale teraz już mi się nie chce ich robić, to usmażę sobie fryciaki młody poszedł na rower. Obiecał że będzie na podwórku. Chciałabym, żeby moje dziecko też było takie grzeczne
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:26   #270
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość

ja dziś zrobiłam przemeblowanie, posprzątałam. Brzuch opadnięty, organizm od 2 dni oczyszcza sie -0.5kg. Czop odchodzi ale nic się nie dzieje, więc pewnie urodzę w terminie
Jak organizm rozpoczął akcję "oczyszczanie" to chyba już niedługo



Cytat:
Napisane przez Timii Pokaż wiadomość
dobrze zrobiłaś millena, ja tutaj nie zostałam przepuszczona w kolejce ani raz!! wczoraj czekałam w tesco z 1 kanapką, chyba z 10 osób przede mną i co?? myślisz że ktoś się pofatygował??

w szpitalu musiałam czekać 2,5godziny, ludzi tyle że aż czarno. przychodzą te babsztyle z chłopami, nie wiem po co bo wizyta trwa 3 minuty a czeka się kilka godzin czasem.... no i siedzi taki gnojek i pyka w komórkę a ja mam stać??!! jestem już mega słoniem i wiem że takich jak ja to tam pełno no ale bez przesady... wepchałam się bez skrupułów. same położne musiały krzyczeć żeby wszyscy faceci ustąpili miejsca kobietom a i tak nie do każdego dociera. co za bydło że tak powiem....
Dziewczyny ale tak naprawdę jak się same nie upomnicie to mało kto o nas zadba. Tacy są ludzie niestety. O ile we wcześniejszych miesiącach ciąży stałam grzecznie tak teraz nie popuszczam - idę od razu do kolejki z pierwszeństwem na początek i tyle.



Cytat:
Napisane przez sweetjoy Pokaż wiadomość
Bo ja się troche tajniaczę Im mniej danych o sobie, tym dla mnie lepiej.... z tego też powodu nie chciałam być na liście... choć i tak nie piszę tu o swoich prywatnych sprawach, po których ktoś by mnie mógł rozpoznać, to jednak wolę pozostać anonimowa... a nie mam dostępu do poczty, żebym mogła się Wam pokazać
aaaaaaaaaaaaaaa ja też nie mam dostępu do poczty i piszę niewiele - teraz akurat Młoda śpi więc mam czas na lenistwo
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.