Grudki po goleniu pod pachami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 11:25   #1
xblackcherryx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2

Grudki po goleniu pod pachami


Hej, odkąd zaczęłam sie golic zwykla jednorazowa maszynka pod pachami to mam takie grudki w kolorze skóry, jakby gęsia skórka. Nie ropieją, nie szczypią, wgl. ich nie czuje ale okropnie to wygląda Niedawno kupilam depilator ale problem jest ten sam. Nawet jak parę dni sie nie ogolę to i tak są. Używam róznych kremow polecanych na forum, ale i tak nic to nie dalo. Zmiana dezodorantu też nie. Może to jakiś problem ze skorą? Pojsc z tym do dermatologa?
xblackcherryx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:51   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Grudki po goleniu pod pachami

Nie wiem jaką maszynką się golisz.
Ja też kiedyś tak miałam od zwykłych maszynek z bardzo prostym ostrzem a potem zaczęłam używać tylko BiC lady i przeszło. Jak są nowe to zdarza mi się czasem zaciąć ale jak się ciut stępią to już golą idealnie.
Duże znaczenie ma też dezodorant.
Ja zaraz po goleniu nie stosuję żadnego, chyba że muszę to jakiś delikatny dla alergików. Poza tym używam rexony ale dopiero na drugi dzień po goleniu.
Jeśli chcesz mieć gładkie pachy a masz tendencje do podrażnień po goleniu mechanicznym to albo krem do golenia dla skóry wrażliwej albo laser.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.