wtapianie ozdob w akryle - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-19, 06:55   #31
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Napisalam tylko ze podoba mi sie zachowanienn MOny, mimo innego zdania nie 'naskoczyla' na mnie

Malattia_ nie mam do Ciebie zadnych pretensji i niechodzilo mi o to żeby pisac ze nie jestes kulturalna
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 07:25   #32
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez Malattia_ Pokaż wiadomość
W pełni zgadzam się z Moną, jednak nie rozumiem, czy mam poczuć, że jestem niekulturalna, czy może, że nie mam klasy?
Malattia nie chodziło tu o Ciebie Po prostu Jennifer odniosła się również do mojej poprzedniej wypowiedzi -

Dziękuję Jennifer - pozdrawiam również
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:44   #33
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystykie macie rację a Jennifer777 przede wszystkim - gdyby była to inna sytuacja pewnie podzieliłabym się swoją wiedzą (nie do końca oczywiście ) . Więc o co mi chodzi w taki razie ?
O to, że Ma66IE twierdzi ( w innym wątku ), że umie zakładać akryle i kurs jej nie potrzebny. Zakłada wątki, które tylko potwierdzają jej niewiedzę - nie chcę przykładacć ręki do tzw. "edukacji". Może jestem egoistką itd - ale mam swoje zasady
Żeby nie być gołosłowną :
1. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167195
2. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167146
Oczywiście jeżeli, któraś z was zechce wytłumaczyć co i jak, to nie widzę problemu - ja po prostu odmówiłam i niepotrzebnie się tutaj sprzeczacie
Każda ma swoją rację , którą na swój sposób usprawiediwi
W żadnym wątku nie pytam jak zrobić coś krok po kroku, a jedynie o sugestie - a to różnica !! Poza tym jest to tylko i wylacznie na moj wlasny pozytek - nigdy nie zakladalabym nikomu akryli, zanim nie ukonczylabym profesjonalnego kursu. Akryle chce robic tylko sobie, tak wiec nie uwazam, zeby kurs byl mi potrzebny, zwlaszcza, ze podstawy juz znam. A co do watkow to pytam w nich jedynie o drobiazgi.
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:53   #34
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

ale osoba ktora robi paznokcie u niekompetentnej osoby bez kursu, powinna miec swiadomosc ryzyka.

Żadna stylistka nie ma na czole wypisane czy jest profesjonalistką, a za takie ryayko to dziękuję. Poszłabyś na operację plastyczną do do jakiegoś tam chirurga i poniosłabyś ryzyko? Ja od dawna mam chętkę na paznokcie ale boję się tego właśnie ryzyka. dlatego szperam po różnych forach żeby mieć wiedzę na ten temat. Teorię mam już w jednym palcu i na sobie mogłabym spróbować, ale to byłoby na zasadzie prowadził ślepy kulawego
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:05   #35
dolcebianco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

zalogowalam sie na forum bo szukam odpowiedzi na to samo pytni co dziewczyna ktora zalozyla ten temat.
przerazilam sie... czy nie istnieje juz beinteresowna pomoc?
mnie zawsze uczono ze powinno sie pomagac komus bo kiedys samemu moze sie potrzebowac pomocy.
Ja sama sobie zamierzam nakladac akryle i nie robic z siebie profesjonalistki. chcialam tylko sie doweidziec jak zatapiac ozdoby w akrylu.odechcialo mi sie normalnie
pytanie dla wszystkich"placilam za kurs nie podziele sie' zakladajac ze informacja o wtapianu byla jedna setna takiego kursu moze jak sie wam zaplaci 20 zl to sie podzielicie? interesowne materialistki....nic za darmo... wstyd normalnie
dolcebianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:19   #36
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Ojejku, jejku alez sie zawstydziłam
Az tak duzo chcesz placic? 20 zł???? na allegro masz za 4,99 i to nie tylko o zatapianiu, toz to cały kurs masz na jednej małej płytce, jak masz wiecej kaski na zbyciu to mozesz rowniez z certyfikatem zakupic, ceny sa konkurencyjne....:rolleye s:

I tak dla sprostowania, na kurs z zatapianek zazwyczaj jest przeznaczony osobny dzien i kosztuje w granicach 200-300 zł
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:45   #37
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez dolcebianco Pokaż wiadomość
pytanie dla wszystkich"placilam za kurs nie podziele sie' zakladajac ze informacja o wtapianu byla jedna setna takiego kursu moze jak sie wam zaplaci 20 zl to sie podzielicie? interesowne materialistki....nic za darmo... wstyd normalnie

Jak widac niewiele zrozumiałaś z pobudek jakimi się kierujemy.
Ale tak to już jest - "chęć posiadania ludziom przesłania".
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 22:28   #38
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez dolcebianco Pokaż wiadomość
zalogowalam sie na forum bo szukam odpowiedzi na to samo pytni co dziewczyna ktora zalozyla ten temat.
przerazilam sie... czy nie istnieje juz beinteresowna pomoc?
mnie zawsze uczono ze powinno sie pomagac komus bo kiedys samemu moze sie potrzebowac pomocy.
Ja sama sobie zamierzam nakladac akryle i nie robic z siebie profesjonalistki. chcialam tylko sie doweidziec jak zatapiac ozdoby w akrylu.odechcialo mi sie normalnie
pytanie dla wszystkich"placilam za kurs nie podziele sie' zakladajac ze informacja o wtapianu byla jedna setna takiego kursu moze jak sie wam zaplaci 20 zl to sie podzielicie? interesowne materialistki....nic za darmo... wstyd normalnie
"Ja nie chcę być ginekologiem ale cos mnie swędzi w kroczu ..... wezme lusterko i pensetkę i poradzę sobie sama"
Po co mam płacić jak sama sobie mogę zrobić ? a może na forum powiedza mi jak trzymać pensetke to juz wogóle pójdzie jak po maśle ....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:33   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Ooooo jaaaaaaaaaaaaaaaa Cie pierniczeeeeeeee......... ... !!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 23:39   #40
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
"Ja nie chcę być ginekologiem ale cos mnie swędzi w kroczu ..... wezme lusterko i pensetkę i poradzę sobie sama"
Po co mam płacić jak sama sobie mogę zrobić ? a może na forum powiedza mi jak trzymać pensetke to juz wogóle pójdzie jak po maśle ....
łooooooooooł...hahahaha.. masz rację..!!
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 06:56   #41
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Mam nadzieję, że dotarło Najwyżej przedstawię jakiś inny przykład
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 09:37   #42
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez dolcebianco Pokaż wiadomość
Ja sama sobie zamierzam nakladac akryle i nie robic z siebie profesjonalistki. chcialam tylko sie doweidziec jak zatapiac ozdoby w akrylu.odechcialo mi sie normalnie
pytanie dla wszystkich"placilam za kurs nie podziele sie' zakladajac ze informacja o wtapianu byla jedna setna takiego kursu moze jak sie wam zaplaci 20 zl to sie podzielicie? interesowne materialistki....nic za darmo... wstyd normalnie
rozwaliłaś mnie na łopatki. A jak będziesz robić/robiłaś prawo jazdy to też nie chciałaś/chciałabyś robić z siebie profesjonalistki, tylko chciałaś/byś sobie trochę pojeździć... i na forum ktoś Cię tego nauczy/ł? Żałuję, że za jazdę bez prawka wlepiają mandaty, a za robienie komuś krzywdy (bo się nie ma kursu)- nie


Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
"Ja nie chcę być ginekologiem ale cos mnie swędzi w kroczu ..... wezme lusterko i pensetkę i poradzę sobie sama"
Po co mam płacić jak sama sobie mogę zrobić ? a może na forum powiedza mi jak trzymać pensetke to juz wogóle pójdzie jak po maśle ....
Mona Twoja inwencja nie zna granic :hahah:
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:49   #43
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
rozwaliłaś mnie na łopatki. A jak będziesz robić/robiłaś prawo jazdy to też nie chciałaś/chciałabyś robić z siebie profesjonalistki, tylko chciałaś/byś sobie trochę pojeździć... i na forum ktoś Cię tego nauczy/ł? Żałuję, że za jazdę bez prawka wlepiają mandaty, a za robienie komuś krzywdy (bo się nie ma kursu)- nie




Mona Twoja inwencja nie zna granic :hahah:

akurat zle porownanie. przeciez ona nie pyta o jazde autem. poza tym jezdzac autem bez prawa jazdy, czy tez umiejetnosci zagraza zyciu swojemu i innych

a przeciez ona chce robic tylko paznokcie i tylko sobie!!! bez przesady. przeciez ona nie chce kaleczyc innych osob. robi paznokcie tylko sobie to czemu nie mozecie jej powiedziec jednym glupim zdaniem jak wtopic te ozdoby?

nie rozumiem tej calej burzy.
co innego jakby watek nosil tytul "chce robic paznokcie zawodowo ale nie wiem jak sie wtapia ozdoby w akryl, pomozcie" heh

dodam ze byl kiedys watek - jak wtopic ozdoby w zel i nie bylo tego typu konwersacji tylko kazda dziewczyna opisala jak to zrobic i kazda pomogla

wiec nie rozumiem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:00   #44
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
akurat zle porownanie. przeciez ona nie pyta o jazde autem. poza tym jezdzac autem bez prawa jazdy, czy tez umiejetnosci zagraza zyciu swojemu i innych

a przeciez ona chce robic tylko paznokcie i tylko sobie!!! bez przesady. przeciez ona nie chce kaleczyc innych osob. robi paznokcie tylko sobie to czemu nie mozecie jej powiedziec jednym glupim zdaniem jak wtopic te ozdoby?

nie rozumiem tej calej burzy.
co innego jakby watek nosil tytul "chce robic paznokcie zawodowo ale nie wiem jak sie wtapia ozdoby w akryl, pomozcie" heh

dodam ze byl kiedys watek - jak wtopic ozdoby w zel i nie bylo tego typu konwersacji tylko kazda dziewczyna opisala jak to zrobic i kazda pomogla

wiec nie rozumiem
podspisuje sie pod Twoimi słowami svinecka, nie rozumiem takiego ataku ja rozumiem jak by chciala robic komus pazurki i zadalaby te pytanie, bo sama bym skrzyczala Ale w takim wypadku?? Moze nie jest swiadoma czego sie podejumuje, moze nie .... Hmm ssspokojnie dziewczynki Ona tylko siebie bedzie kaleczyc (Na szczescie...) ale po mimo tego nie polecam bys sama robial, w nie odleglym czasie bedzie załowala (to CI mozemy napewno zagwarantowac)
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:18   #45
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Svinecka - tu nie chodzi tylko o wtapianie - poczytaj sobie pozostałe watki założone przez tą osobę.
A po drugie - jeżeli ktoś pisze ,że zakłada tylko sobie akryle/żele to wybacz... nie jest to dla mnie wiarygodne... nie wierzę po prostu. Nie nazywam nikogo kłamca - po prostu nie ufam takim wypowiedziom - łatwo napisać - gorzej ze sprawdzeniem.
Może gdybym w przeszłości nie miała przebojów z pseudostylistkami nie byłabym taka podejrzliwa
Pozdrawiam cieplutko
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:23   #46
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

szczerze? nie chce mi sie czytac

moze i masz racje z tym, bo przeciez nikt tego nie sprawdzi. ja zawsze za bardzo ufam ludziom, moze dlatego ze zawsze staram byc sie jak najbardziej szczera i zawsze mam nadzieje ze inni tez sa

no ale to juz OT
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:32   #47
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
szczerze? nie chce mi sie czytac
Tak jak co drugiej osobie przebywającej na pazurkowym
No cóż - to już nie mój problem
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 11:44   #48
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

A dlaczego miałybysmy jej odpowiadac skoro ona nawet takiego pytania nie zadała Od razu nazwała dziewczyny materialistkami. Zadne pytanie z jej strony nie padło.


Mona jestes niemozliwa
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 12:34   #49
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Tak jak co drugiej osobie przebywającej na pazurkowym
No cóż - to już nie mój problem
Za to ja siedzę i czytam czasami do rana..już się ze mnie w domu śmieją..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 13:07   #50
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
nie rozumiem takiego ataku ja rozumiem jak by chciala robic komus pazurki i zadalaby te pytanie, bo sama bym skrzyczala Ale w takim wypadku?)

99 % takich delikwentek zaczyna pózniej robić paznokcie koleżankom.
Tej zrobi pulpety, tamtej przepiłuje płytke, tamtą pokaleczy, tamtej odejdzie żel zrywając po drodze płytke.
WNIOSEK bedzie jeden - "tipsy niszczą paznokcie, są grube i brzydkie".
EFEKT bedzie jeden - "nigdy wiecej nie zrobie sobie tipsów"

A ,że stylizacja to moje ogromne hobby i pasja dostaję k***icy wysłuchując takich bredni.
To tak w skrócie, rozpisywać mi sie nie chce.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:29   #51
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Jezuuuu, z tym kroczem to mi sie wyobraźnia wlączyła i zobaczylam to w swojej glowie..mona, nie rób tego...
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:28   #52
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
akurat zle porownanie. przeciez ona nie pyta o jazde autem. poza tym jezdzac autem bez prawa jazdy, czy tez umiejetnosci zagraza zyciu swojemu i innych

a przeciez ona chce robic tylko paznokcie i tylko sobie!!! bez przesady. przeciez ona nie chce kaleczyc innych osob. robi paznokcie tylko sobie to czemu nie mozecie jej powiedziec jednym glupim zdaniem jak wtopic te ozdoby?

nie rozumiem tej calej burzy.
co innego jakby watek nosil tytul "chce robic paznokcie zawodowo ale nie wiem jak sie wtapia ozdoby w akryl, pomozcie" heh

dodam ze byl kiedys watek - jak wtopic ozdoby w zel i nie bylo tego typu konwersacji tylko kazda dziewczyna opisala jak to zrobic i kazda pomogla

wiec nie rozumiem

Akurat uważam, że dobre porównanie. Jeżeli coś wymaga ukończenia kursu, to znaczy, że po coś on jest Ok- nie chce kaleczyć innych osób- NARAZIE Po za tym skąd możesz mieć pewność, że tak jest? Mi się w to nie chce wierzyć To nie ma znaczenia jaki byłby tytuł tego wątku, i co z tego, że był taki wątek? Forum nie jest kursem, powinnaś to wiedzieć, więc takich rzeczy jak wtapianie ozdób uczą na kursie. ZDANIA NA TEN TEMAT NIE ZMIENIE
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:49   #53
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
99 % takich delikwentek zaczyna pózniej robić paznokcie koleżankom.
Tej zrobi pulpety, tamtej przepiłuje płytke, tamtą pokaleczy, tamtej odejdzie żel zrywając po drodze płytke.
WNIOSEK bedzie jeden - "tipsy niszczą paznokcie, są grube i brzydkie".
EFEKT bedzie jeden - "nigdy wiecej nie zrobie sobie tipsów"

A ,że stylizacja to moje ogromne hobby i pasja dostaję k***icy wysłuchując takich bredni.
To tak w skrócie, rozpisywać mi sie nie chce.
oczywiscie sie Pula z Toba zgadzam w 100 % i tak sie nie nerwuj :P dlatego napisalam ze jesli by miala komus robic to sama bym skrzyczala..
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 22:00   #54
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
oczywiscie sie Pula z Toba zgadzam w 100 % i tak sie nie nerwuj :P dlatego napisalam ze jesli by miala komus robic to sama bym skrzyczala..

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 22:38   #55
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Hey,
od niedawna zakladam sama sobie akryle. Chcialabym sie dowiedziec jak zatapiac ozdoby w akrylu? Czy najpierw nalozyc akryl a pozniej wtopic w to ozdoby, czy tez jakos inaczej? A co z pozniejszym wyrownywaiem akrylu? Czy ozdoby sie nie spiluja? Jak to jest? Help !!
zeby jakos zakonczyc ten zenujacy watek to napisze tak:
wlasciwie sama odpowiedzialas sobie na to pytanie-jak najpierw nalozysz ozdoby na paznokiec to zanim napackasz na nie akryl to one(te ozdoby) ci z tych suchych paznokci spadna-czyli znaczy musisz miec cos klejacego albo plastycznego na plytce(moze akryl?)
a jak tak wtopisz ozdoby ze ci beda wylazic z akrylu a zaczniesz je pilowac to na milosc boska spilujesz tez i te ozdoby!!!!
Dziewczyny pomozcie bo czuje ze dopada mnie la migrene...
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 10:09   #56
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Akurat uważam, że dobre porównanie. Jeżeli coś wymaga ukończenia kursu, to znaczy, że po coś on jest Ok- nie chce kaleczyć innych osób- NARAZIE Po za tym skąd możesz mieć pewność, że tak jest? Mi się w to nie chce wierzyć To nie ma znaczenia jaki byłby tytuł tego wątku, i co z tego, że był taki wątek? Forum nie jest kursem, powinnaś to wiedzieć, więc takich rzeczy jak wtapianie ozdób uczą na kursie. ZDANIA NA TEN TEMAT NIE ZMIENIE
akurat dalej bede sie upierac ze zle porownanie. mowisz ze jesli cos wymaga kursu.......oj zle porownanie. jazda autem bez uprawnien jest powaznym wykroczeniem i karanym a sory ale robienie sobie tipsow bez kursu nie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:57   #57
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cóż, ale może dziewczynie nie chodzi zakładanie salonu i międzynarodowej karierze kosmetycznej, tylko po prostu sama sobie chce paprać paznokcie i niszczyć płytkę ? No ale cóż ... Gdybym wiedziała, to bym pomogła, niestety nie mam pojęcia jak się to robi
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:00   #58
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Czytam i czytam i już wytrzymać nie mogę... Były gorsze wątki z gorszymi pytaniami i nikt nie robił takiej afery...
Nie zgodzę się ze zdaniem, że każda dziewczyna bez kursu nic nie potrafi i na pewno zniszczy paznokcie... Ja akurat jestem bez takowego i nie narzekam. Kilka lekcji ze znajomym stylistką i jest ok. Na pewno nie robię tak genialnych pazurków jak np. paulakrk, ale po ostatniej pseudo stylistce udało mi się odratować swoje paznokcie.
Czy ten kawałek papieru jest dla was aż tak ważny??
Nawet jak zrobi kiedyś komuś tipsy i spie... sprawę, to nikt już do niej nie pójdzie, a każdy się kiedyś na kimś uczy... Odnoszę wrażenie, że niektóre super stylistki z forum urodziły się z żelem w jednej ręce, a pędzelkiem w drugiej i nigdy nie popełniły żadnego błędu...
Jak już wspomniałam robię sobie sama tipsy, kursu na razie nie planuję i nikomu broń Boże paznokci nie przedłużę, bo się po prostu sama boję... Co moje to moje i najwyżej do siebie będę miała pretensje.
Forum jest aby pomagać...
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:56   #59
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
akurat dalej bede sie upierac ze zle porownanie. mowisz ze jesli cos wymaga kursu.......oj zle porownanie. jazda autem bez uprawnien jest powaznym wykroczeniem i karanym a sory ale robienie sobie tipsow bez kursu nie
A ja i tak będę się trzymać swojego zdania Dalsza kontynuacja tego tematu nie ma sensu
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:35   #60
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

jakis argument?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.