Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-22, 11:02   #1771
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja bym powiedziała od razu w nowej pracy ,ale zrobisz jak uważasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 19:32   #1772
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
nie, chcialabym wziac piatek przed slubem i poniedzialek po slubie
albo ewentualnie czw,pt - pon,wt no jakos tak

powiem jak juz zaczne prace, jakos w polowie czerwca, chyba nie powinni miec o nic pretensji?
Myślę że chyba nie


Rozdaliśmy wszystkie zaproszenia dla mojej rodziny
jestem zajechana
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 21:51   #1773
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Myślę że chyba nie





Rozdaliśmy wszystkie zaproszenia dla mojej rodziny

jestem zajechana
Wow, ale tempo

Stwierdziliśmy z Tż, że podczas naszej majówki w Słowenii skoczymy do Wenecji. Okazuje się, że to tylko 1,5 godziny drogi, więc szkoda nie skorzystać. Może któraś z Was była? Jak wrażenia na miejscu?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 23:00   #1774
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ale tempo

Stwierdziliśmy z Tż, że podczas naszej majówki w Słowenii skoczymy do Wenecji. Okazuje się, że to tylko 1,5 godziny drogi, więc szkoda nie skorzystać. Może któraś z Was była? Jak wrażenia na miejscu?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
My byliśmy i zdecydowanie polecamy. Miasto piękne, uliczki urokliwe a rejsy gondola niezapomniane. Jest tam co robić chociaż my byliśmy jedynie na wycieczce objazdowej - jeden ale intensywny dzień w Wenecji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 23:46   #1775
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mnie dopadl jakis podly nastroj

Jestem zla bo niby 4 dni wolnego i tyle planow a wyszlo jak zwykle. Jeden dzien zlecial na zakupy i jakies ☠☠☠☠☠☠☠y, drugi na sprzatanie, trzeci na grill na ktorego goscie sie sami zaprosili i dzisiaj sie czuje tak jakbym nic pozytecznego nie zrobila.
Mialam postanowienie, ze do konca wielkanocy znajde te zaproszenia w koncu i dalej mam nic nie wybrane. Jeslem zla, ze mam taka sytuacje z sala i nic mi sie przez to nie chce, jak slysze slowo wesele to juz mi sie odechciewa....
Czuje czuje jakbym sie cofala do tylu a do wesela coraz blizej
Tz sie tez dostalo, ze to jego wina, ze mamy taka sytuacje z sala bo ja chcialam poczekac z weselem do nastepnego roku, ale on nalegal bo chcial imprezke

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale naskrobalyscie, biore sie za czytanie

dziewczyny zadzownila do mnie ta pani i dostalam prace
tylko teraz mam troche metlik w glowie czy ktoras z Was zna sie na prawie pracy, a przede wszystkim chodzi o ZUS - i prace za granica?
Czy jezeli ja nie jestem w ZUSIE (bo nie place tu podatkow, nie jestem ubezpieczona) jestem nadal ubezpieczona u mojego pracodawcy w UK to dla zusu tak jakby na razie nie istnieje ? Nie interesuje go nic? Jak ktoras z Was sie zna na tym choc troche to napisalabym wiadomosc prywatna


heziola super panienski, ja tez takie lubie najbardziej

ja w kwestii swiadkowej nadal nie wiem nic

dzisiaj bylismy wybierac plytki, drzwi, panele, ogolnie wszystko do mieszkania, pozniej dzownila pani w sprawie tej pracy, pozniej mialam kolejne telefony i powiem Wam tak - jak narzekalam ze nic sie niedzieje to teraz dzieje sie tyle ze
nie wiem jak to jest z ZUSem wiec nie pomoge ale gratulacje

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Wiolka, na razie drogowskaz jest w częściach, dzisiaj może skończymy, to wrzucę efekt końcowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pokaz jak juz skonczycie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
No mnie szlag trafił jak dzisiaj z rana zobaczyłam jak to wyglada pod słońce nastepnym razem Ukrainka, przysięgam
Dziewczyny kupcie sobie takie sciereczki e-cloth ( te pomaranczowe), w zestawie sa dwie, jedna jest do sciagania takiego pierwszego brudu i ja sie moczy, a druga jest do polerowania na sucho.
Mycie okna zajmuje minute, juz nigdy nie wroce do niczego innego!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Poproszę link do tego wątku chce mieć beke

Ja sie tam ostatnio wdałam w dyskusje na temat zapraszania dzieci - naskoczyly na mnie mamuśki, że jestem okropna, bo uważam, że mój siostrzeniec jest ważniejszym gościem na moim weselu niż dziecko kuzynki, którego nigdy nie widziałam

Byliśmy w USC. Bardzo dobrze, że pojechaliśmy, bo przyjęła nas pani kierownik i wszystko wyjaśniła jak mamy ogarnąć temat świadka. Jest dobrze, da się to zrobić bez tłumacza wypisaliśmy też nazwiska i poszły nasze wnioski o akty.

We wtorek samochód odbieram
A o co chodzi z waszym tlumaczem? moj tz nie mowi po Polsku i niestety musimy miec tlumacza do USC chociaz ja sama pracuje jako tlumacz...ale z drugiej strony rozumiem ich powody.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
U nas 6 miesięcy, ale dokumenty wysyłane były do pl, wiec może w pl jest inaczej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
a ile szly Wam dokumenty? wiesz moze? nasz ksiadz wyslal je z UK do Polski kilka tygodni temu ( tzn wyslal najpierw tutaj w UK do jego kuri). Nie wiem jak to teraz sorawdzic czy to doszlo czy nie i do kogo wogole mam sie zglosic, do kurii w PL czy do parafi gdzie jest slub?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
A nie boicie się że jak będziecie rzucać welonem to osoba która go złapie, nie odda go później i nie będziecie mieć na sesję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:44 ----------

Jeśli 3 miesiące przed ślubem, to jak załatwiają to dziewczyny których nie ma w Polsce na stałe? Celujecie w przyjazd 3 miesiące przed? Pytam bo dopiero po protokole mogą być zapowiedzi, a te tez podobno mają być 3 miesiace wcześniej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nam ksiadz tutaj w UK wypelnial taka ksiazeczke ( nie wiem czy to jest to samo co protokol...) a w PL ksiadz kazal nam tydzien przed weselem przyjsc...troche mnie to stresuje bo to jednak jest malo czasu. Zapowiedzi nie mielismy i nie zamierzamy miec.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86729312]Hej

My spędzamy święta w sumie trochę razem, trochę osobno, ale to ostatnie takie święta

Dzisiaj idziemy z tż do pierwszej z dwóch spowiedzi

Ślubnych szaleństw ciąg dalszy: kuzynka z zagranicy sama załatwiła sobie nocleg, chociaż ja juz jej i jej córce zarezerwowałam, to nic ze mnie nie poinformowała moja rodzina mnie wykończy, powiem Wam szczerze żałuje, ze oferowałam się z tym noclegiem, jak co chwile wychodzą jakieś cyrki jak wczoraj się o tym dowiedziałam to myślałam , ze eksploduje, bo to jeszcze ona mnie nie poinformowała, tylko druga kuzynka wczoraj miałam taki kryzys, ze juz prawie płakałam, bo to jest jedna kuzynka, która ciagle miesza, ciagle cuduje i wprowadza zamęt


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

masakra, sama czekam az moi goscie zaczna wydziwiac, juz mamy niezly chaos z samolotami bo Ryanair zdecydowal sobie pozmieniac wszystkie godziny lotow, a mowilam im, zeby kupili lot na przynajmniej 2 dni przed weselem, okazalo sie jednak ze duzo z gosci przylatuje dopiero jeden dzien przed weselem

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a mama tz sie oburzyla ze on wzial na swiadka swojego kolege zamiast partnera swojej siostry (dodam ze ma lepszy kontakt z kolega niz z siostra, a co dopiero z jej partnerem) lubia sie itd ale nie spotykaja sie w wolnej chwili itd, ale oburzenie bylo 'bo to przeciez rodzina'


Dziewczyny, a jak jest z urlopem na slub w nowej pracy?
Pod koniec maja zaczynam prace na okres probny 3 miesiecy (czyli do konca sierpnia) a slub 3 sierpnia, kiedy mam powiedziec o slubie? I naleza mi sie 2 dni na swoj slub tak?
Ja biore moja przyjaciolke na swiadkowa, nie mam siostry ale nawet gdybym miala to wszystko zalezaloby od naszych relacji.

Tz bierze swojego kolege.

I tutaj tez pojawilo sie oburzenie ze strony mojej rodziny, ze jak to TZ nie bierze mojego brata, to wielkie poruszenie i w ogole, no jak tu zyc?
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 05:03   #1776
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale mnie wkurza coś takiego Kiedyś babcia Tż tak rzuciła, że o, pewnie naszymi drużbami będą RW My oczy w słup i mówimy, że nawet przez nanosekundę o nich nie pomyśleliśmy i się trochę zdziwiła. Na szczęście już nic potem nie gadała.

Myślę że powinnaś pójść jak najszybciej i powiedzieć. Mam nadzieję, że nie będzie problemów
Ja też muszę w końcu pójść do dyrektora i zapytać, czy da mi te dwa ustawowe dni wolnego, bo jeśli nie, to będę w małej U mnie jest o tyle trudno, że już mamy cywilny, więc jeśli dyro będzie miał zły humor, to będzie mnie maglował, czemu tak robimy, ale mam nadzieję że trafię na jego dobry dzień.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
no tak bo ogolnie dac musza, ale wlasnie gdy jest to slub cywilny na sam koscielny nic nie przysgluje chyba

oczywiscie ze powiem jak najszybciej, ale chyba nie mialam takiego obowiazku informowac ich juz na rozmowie, ze 3 sierpnia mam slub i 2 w piatek chce miec wolne?

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała od razu w nowej pracy ,ale zrobisz jak uważasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale chyba juz po podpisaniu umowy i rozpoczeciu pracy?

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Mnie dopadl jakis podly nastroj

Jestem zla bo niby 4 dni wolnego i tyle planow a wyszlo jak zwykle. Jeden dzien zlecial na zakupy i jakies ☠☠☠☠☠☠☠y, drugi na sprzatanie, trzeci na grill na ktorego goscie sie sami zaprosili i dzisiaj sie czuje tak jakbym nic pozytecznego nie zrobila.
Mialam postanowienie, ze do konca wielkanocy znajde te zaproszenia w koncu i dalej mam nic nie wybrane. Jeslem zla, ze mam taka sytuacje z sala i nic mi sie przez to nie chce, jak slysze slowo wesele to juz mi sie odechciewa....
Czuje czuje jakbym sie cofala do tylu a do wesela coraz blizej
Tz sie tez dostalo, ze to jego wina, ze mamy taka sytuacje z sala bo ja chcialam poczekac z weselem do nastepnego roku, ale on nalegal bo chcial imprezke

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------



nie wiem jak to jest z ZUSem wiec nie pomoge ale gratulacje

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------



pokaz jak juz skonczycie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------



Dziewczyny kupcie sobie takie sciereczki e-cloth ( te pomaranczowe), w zestawie sa dwie, jedna jest do sciagania takiego pierwszego brudu i ja sie moczy, a druga jest do polerowania na sucho.
Mycie okna zajmuje minute, juz nigdy nie wroce do niczego innego!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------



A o co chodzi z waszym tlumaczem? moj tz nie mowi po Polsku i niestety musimy miec tlumacza do USC chociaz ja sama pracuje jako tlumacz...ale z drugiej strony rozumiem ich powody.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



a ile szly Wam dokumenty? wiesz moze? nasz ksiadz wyslal je z UK do Polski kilka tygodni temu ( tzn wyslal najpierw tutaj w UK do jego kuri). Nie wiem jak to teraz sorawdzic czy to doszlo czy nie i do kogo wogole mam sie zglosic, do kurii w PL czy do parafi gdzie jest slub?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------



nam ksiadz tutaj w UK wypelnial taka ksiazeczke ( nie wiem czy to jest to samo co protokol...) a w PL ksiadz kazal nam tydzien przed weselem przyjsc...troche mnie to stresuje bo to jednak jest malo czasu. Zapowiedzi nie mielismy i nie zamierzamy miec.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------



masakra, sama czekam az moi goscie zaczna wydziwiac, juz mamy niezly chaos z samolotami bo Ryanair zdecydowal sobie pozmieniac wszystkie godziny lotow, a mowilam im, zeby kupili lot na przynajmniej 2 dni przed weselem, okazalo sie jednak ze duzo z gosci przylatuje dopiero jeden dzien przed weselem

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Ja biore moja przyjaciolke na swiadkowa, nie mam siostry ale nawet gdybym miala to wszystko zalezaloby od naszych relacji.

Tz bierze swojego kolege.

I tutaj tez pojawilo sie oburzenie ze strony mojej rodziny, ze jak to TZ nie bierze mojego brata, to wielkie poruszenie i w ogole, no jak tu zyc?
rozumiem Cie bo mi tez sie nie chce tego slubu zalatwiac, zaluje troche ze tyle na glowe sobie zrzucilam naraz
mieszkanie, nowa praca, nowe miejsce i slub to za duzo, do tego dochodza jeszcze inne rzeczy i nagle cos blachego urasta mi w glowie do wielkich rozmiarow, dzisiaj znowu nie spie od 3

co do swiadkow - wlasnie juz mam dosc wtracania sie, wiedzialam ze tak bedzie ze strony rodziny tz, zaraz pewnie jego siostra sie obrazi ze to nie ona bedzie swiadkoa lub jej facet
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 06:10   #1777
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

U nas podobnie ze świadkami a chwilę wcześniej z chrzestnymi. Ja mam 2 braci, jeden ma żonę od 5 lat, drugi narzeczona podobny czas. Mam z nimi dobry kontakt, ale z pewnych względów nie chciałam nikogo z nich na chrzestnych a teraz świadków - jest moja przyjaciółka i TŻta przyjaciel. I moja mama też robila cyrk, żeby chociaż tamtą narzeczona wziąć, chociaż nawet jej nie lubi i czasem mówi że mogliby się z moim bratem rozstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez Majka1503
Czas edycji: 2019-04-23 o 06:11
Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 06:25   #1778
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wesołych Świąt!
Jutro mam panieński

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy na relacje!

Szo myślę że Stock to dobry wybór, zwłaszcza jeśli macie i cenę dobra i możliwość zwrotu, nie zastanawialabym się na Waszym miejscu

Zapisałam się już na paznokcie w czwartek przed weselem, przed majówka muszę skoczyć jeszcze do kwiaciarni dogadać szczegóły, koniecznie protokół w tym tygodniu i muszę podzwonic po hotelach za noclegami dla ludzi z pracy, zobaczymy czy uda mi się coś wynegocjować za rezerwację kilku pokoi... Zobaczymy czy znajdę hotel gdzie będzie dobra cena i dla wszystkich będą pokoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 06:38   #1779
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Widzę ,że mamy etap taki ,że goście zaczynają robić problemy z d**y
I po świętach dziewczyny , ostatnie nasze jako panny
Zlecialo
Kupiłam bilet do pl na trzy dni ,chciałabym kupić już balerinki na ślub ciekawe czy się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:32   #1780
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ale tempo
Zapraszamy najbliższą rodzinę, więc to w sumie nie jest dużo ale 12 zaproszeń przez święta rozdaliśmy


Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:37   #1781
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
My przez święta rozdaliśmy 10
Ale szybko to wolne zleciało

Gdzieś nam Pixie zaginęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 07:53   #1782
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam się we wtorek! Niby trzy dni wolnego, niby odespałam, a dziś 5,5 godziny i jestem nieprzytomna I w dodatku obudziłam się w stresie przez to weselicho, taki miałam ucisk w żołądku, jakby mnie czekał zaraz co najmniej egzamin na prawo jazdy Ale na szczęście już się zrelaksowałam. Na mieście pustki, w pracy spokojnie, mam nadzieję, że cały dzień minie bez nerwów

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Rozdaliśmy wszystkie zaproszenia dla mojej rodziny
jestem zajechana
Brawooooo! 👏

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ale tempo

Stwierdziliśmy z Tż, że podczas naszej majówki w Słowenii skoczymy do Wenecji. Okazuje się, że to tylko 1,5 godziny drogi, więc szkoda nie skorzystać. Może któraś z Was była? Jak wrażenia na miejscu?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jechałabym totalnie! Wenecję zdecydowanie warto zobaczyć i na pewno lepiej teraz, na majówkę, niż kiedyś latem – tam oczywiście turystów od groma zawsze, a sezon trwa cały rok Ale latem jednak jest najgorzej, jest totalnie zadeptana.
Wenecja jest urokliwa, ma swój klimat, te mostki, uliczki, gondolki… Na pewno warto zajrzeć i zobaczyć, czy jest się czym zachwycać ;-)

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


Należą się, ale dopiero po ślubie, czyli poniedziałek - wtorek. Powiedz wcześniej w pracy, np w lipcu na początku jakiś dłuższy urlop chcesz wziąć?


Dzień dobry
Faktycznie tak jest? Mnie się wydaje, że można też wziąć ten urlop przed ślubem, ale po ślubie dostarczyć papiery

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no tak bo ogolnie dac musza, ale wlasnie gdy jest to slub cywilny na sam koscielny nic nie przysgluje chyba

oczywiscie ze powiem jak najszybciej, ale chyba nie mialam takiego obowiazku informowac ich juz na rozmowie, ze 3 sierpnia mam slub i 2 w piatek chce miec wolne?



ale chyba juz po podpisaniu umowy i rozpoczeciu pracy?



rozumiem Cie bo mi tez sie nie chce tego slubu zalatwiac, zaluje troche ze tyle na glowe sobie zrzucilam naraz
mieszkanie, nowa praca, nowe miejsce i slub to za duzo, do tego dochodza jeszcze inne rzeczy i nagle cos blachego urasta mi w glowie do wielkich rozmiarow, dzisiaj znowu nie spie od 3

co do swiadkow - wlasnie juz mam dosc wtracania sie, wiedzialam ze tak bedzie ze strony rodziny tz, zaraz pewnie jego siostra sie obrazi ze to nie ona bedzie swiadkoa lub jej facet
Moim zdaniem tak od razu, pierwszego czy drugiego dnia, to nie ma obowiązku ;-)

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Czekamy na relacje!

Szo myślę że Stock to dobry wybór, zwłaszcza jeśli macie i cenę dobra i możliwość zwrotu, nie zastanawialabym się na Waszym miejscu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, Meggie, i wszystkie Grażki za poradę Będzie Stock! Już jest przyklepany, umówiliśmy się na odbiór w przyszłym tygodniu, płatność po, jak już będzie wiadomo, ile zeszło – przejmujemy zapas po weselu mojej siostry ciotecznej, na którym się bawiliśmy w lutym. Dla nas idealna sytuacja, dla nich też fajnie, bo mnóstwo im zostało, a nie mieli jak zwrócić.

Dziś musimy przyklepać parę spraw, ja może skoczę po pończochy
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:57   #1783
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dla mnie super jak wódkę można zwrócić naprawdę !
I jakie pończochy kupujesz ? Ja sama nie wiem czy chce jakiekolwiek czy nic a może jednak ? hm pewnie wyjdzie w między czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:06   #1784
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Faktycznie tak jest? Mnie się wydaje, że można też wziąć ten urlop przed ślubem, ale po ślubie dostarczyć papiery
Tak mi w pracy ktoś ostatnio powiedział
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2019-04-23 o 08:10
Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:10   #1785
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dla mnie super jak wódkę można zwrócić naprawdę !
I jakie pończochy kupujesz ? Ja sama nie wiem czy chce jakiekolwiek czy nic a może jednak ? hm pewnie wyjdzie w między czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiekolwiek Nie zamierzam się nad tym nadmiernie zastanawiać, i tak nie będzie ich widać ;-) Też jeszcze nie wiem, czy je założę, wiele zależy od pogody, ale chcę mieć na wszelki wypadek coś w zapasie. A dziś mam akurat okienko między pracą a treningiem, jak znalazł

Widziałam, że dziewczyny na jakiejś grupie polecały te:
https://e-marilyn.pl/p/ponczochy-sam...co-i16-p-25898

Ale jak dla mnie mogą też nie być ozdobne na górze, naprawdę jest mi wszystko jedno

A z wódką - tak, to jest rozwiązanie idealne. Nie boimy się, że nam zabraknie, bo mają bardzo duży zapas, a przy tym nie boimy się, że im zostanie, bo zwracamy wszystko, co nie pójdzie, a im też ulży, bo odzyskają trochę $ i miejsca w domu
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:14   #1786
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam tak jak postanowiłam tak zrobiłam - odezwałam się na wizazu dwa wątki mnie ominęły

My juz prawie wszystkie zaproszenia rozdaliśmy juz jedna para na drugi dzień zapowiedziała ze nie przyjdzie... no trudno.. teraz została moja rodzina a tam to dopiero bedzie jazda
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:16   #1787
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Tak mi w pracy ktoś ostatnio powiedział
W necie piszą, że można przed lub po, o ile pozostaje to w związku z okolicznością Zadzwonię dziś do kadrowej, może się czegoś dowiem
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:17   #1788
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My w święta testowaliśmy wódkę i zostajemy przy Stumbras Pure, w tym tyg jedziemy kupić

O właśnie mi przypomnialyscie ze dostałam kartę podarunkową do marylin i kupię za nią pończochy i majtki Dobrze że kwestia stanika mi odpada bo to byłoby najgorsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:39   #1789
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Mnie dopadl jakis podly nastroj



Jestem zla bo niby 4 dni wolnego i tyle planow a wyszlo jak zwykle. Jeden dzien zlecial na zakupy i jakies y, drugi na sprzatanie, trzeci na grill na ktorego goscie sie sami zaprosili i dzisiaj sie czuje tak jakbym nic pozytecznego nie zrobila.

Mialam postanowienie, ze do konca wielkanocy znajde te zaproszenia w koncu i dalej mam nic nie wybrane. Jeslem zla, ze mam taka sytuacje z sala i nic mi sie przez to nie chce, jak slysze slowo wesele to juz mi sie odechciewa....

Czuje czuje jakbym sie cofala do tylu a do wesela coraz blizej

Tz sie tez dostalo, ze to jego wina, ze mamy taka sytuacje z sala bo ja chcialam poczekac z weselem do nastepnego roku, ale on nalegal bo chcial imprezke

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------





nie wiem jak to jest z ZUSem wiec nie pomoge ale gratulacje

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------





pokaz jak juz skonczycie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------





Dziewczyny kupcie sobie takie sciereczki e-cloth ( te pomaranczowe), w zestawie sa dwie, jedna jest do sciagania takiego pierwszego brudu i ja sie moczy, a druga jest do polerowania na sucho.

Mycie okna zajmuje minute, juz nigdy nie wroce do niczego innego!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------





A o co chodzi z waszym tlumaczem? moj tz nie mowi po Polsku i niestety musimy miec tlumacza do USC chociaz ja sama pracuje jako tlumacz...ale z drugiej strony rozumiem ich powody.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------





a ile szly Wam dokumenty? wiesz moze? nasz ksiadz wyslal je z UK do Polski kilka tygodni temu ( tzn wyslal najpierw tutaj w UK do jego kuri). Nie wiem jak to teraz sorawdzic czy to doszlo czy nie i do kogo wogole mam sie zglosic, do kurii w PL czy do parafi gdzie jest slub?

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------





nam ksiadz tutaj w UK wypelnial taka ksiazeczke ( nie wiem czy to jest to samo co protokol...) a w PL ksiadz kazal nam tydzien przed weselem przyjsc...troche mnie to stresuje bo to jednak jest malo czasu. Zapowiedzi nie mielismy i nie zamierzamy miec.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------





masakra, sama czekam az moi goscie zaczna wydziwiac, juz mamy niezly chaos z samolotami bo Ryanair zdecydowal sobie pozmieniac wszystkie godziny lotow, a mowilam im, zeby kupili lot na przynajmniej 2 dni przed weselem, okazalo sie jednak ze duzo z gosci przylatuje dopiero jeden dzien przed weselem

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------





Ja biore moja przyjaciolke na swiadkowa, nie mam siostry ale nawet gdybym miala to wszystko zalezaloby od naszych relacji.



Tz bierze swojego kolege.



I tutaj tez pojawilo sie oburzenie ze strony mojej rodziny, ze jak to TZ nie bierze mojego brata, to wielkie poruszenie i w ogole, no jak tu zyc?


U mnie nawet myjka Karchera i ściereczki do szyb średnio dają radę

Mój tż jest w połowie Polakiem, urodził sie i wychował za granicą i chciałby na świadka swojego najlepszego przyjaciela stamtąd, który nie zna polskiego. I mieliśmy watpliwości czy urzędy na to pójdą, bo jak czytałam przepisy prawne, które to regulują, to wydawały mi sie trochę dziwnie liberalne, ale okazało sie, że dobrze zrozumiałam i wcale tłumacz do świadka nie jest wymagany.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 09:04   #1790
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo te co wstawilas są piękne ! już sobie dodalam do zakładek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 09:48   #1791
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek Nie zamierzam się nad tym nadmiernie zastanawiać, i tak nie będzie ich widać ;-) Też jeszcze nie wiem, czy je założę, wiele zależy od pogody, ale chcę mieć na wszelki wypadek coś w zapasie. A dziś mam akurat okienko między pracą a treningiem, jak znalazł

Widziałam, że dziewczyny na jakiejś grupie polecały te:
https://e-marilyn.pl/p/ponczochy-sam...co-i16-p-25898

Ale jak dla mnie mogą też nie być ozdobne na górze, naprawdę jest mi wszystko jedno

A z wódką - tak, to jest rozwiązanie idealne. Nie boimy się, że nam zabraknie, bo mają bardzo duży zapas, a przy tym nie boimy się, że im zostanie, bo zwracamy wszystko, co nie pójdzie, a im też ulży, bo odzyskają trochę $ i miejsca w domu
Wlasnie odnosnie bielizny ( Tylko sie nie smiejscie :p )....
Czy polecacie jakas bielizne sciagajaca? albo macie z tym jakies doswiadczenie?

Ja nie mam problemow ze zbednymi kg, ale mam suknie bardzo dopasowana. Przed weselem wiadomo jak to jest stres, pewnie nie bede jadla itd, ale na weselu to juz nie mam zamiaru sie oszczedzac i tutaj wiadomo, pewnie rzeczy sie po jedzonku uwypuklaja
wiec zastanawial sie nad jakas sciagajaca bielizna zeby brzuszek pozostal plaski, ale tez nie chce zeby taka bielizna byla widoczna lub sie odznaczala...

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
U mnie nawet myjka Karchera i ściereczki do szyb średnio dają radę

Mój tż jest w połowie Polakiem, urodził sie i wychował za granicą i chciałby na świadka swojego najlepszego przyjaciela stamtąd, który nie zna polskiego. I mieliśmy watpliwości czy urzędy na to pójdą, bo jak czytałam przepisy prawne, które to regulują, to wydawały mi sie trochę dziwnie liberalne, ale okazało sie, że dobrze zrozumiałam i wcale tłumacz do świadka nie jest wymagany.
To przynajmniej to macie z glowy i nie musicie zalatwiac tlumacza i ponoscic dodatkowych kosztow, u nas niestety raczej to nie przejdzie.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no tak bo ogolnie dac musza, ale wlasnie gdy jest to slub cywilny na sam koscielny nic nie przysgluje chyba

oczywiscie ze powiem jak najszybciej, ale chyba nie mialam takiego obowiazku informowac ich juz na rozmowie, ze 3 sierpnia mam slub i 2 w piatek chce miec wolne?



ale chyba juz po podpisaniu umowy i rozpoczeciu pracy?



rozumiem Cie bo mi tez sie nie chce tego slubu zalatwiac, zaluje troche ze tyle na glowe sobie zrzucilam naraz
mieszkanie, nowa praca, nowe miejsce i slub to za duzo, do tego dochodza jeszcze inne rzeczy i nagle cos blachego urasta mi w glowie do wielkich rozmiarow, dzisiaj znowu nie spie od 3

co do swiadkow - wlasnie juz mam dosc wtracania sie, wiedzialam ze tak bedzie ze strony rodziny tz, zaraz pewnie jego siostra sie obrazi ze to nie ona bedzie swiadkoa lub jej facet
Dokladnie, tez mi sie nalozyla przeprowadzka i nowa praca pomiedzy tym wszystkim....
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:31   #1792
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
My byliśmy i zdecydowanie polecamy. Miasto piękne, uliczki urokliwe a rejsy gondola niezapomniane. Jest tam co robić chociaż my byliśmy jedynie na wycieczce objazdowej - jeden ale intensywny dzień w Wenecji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też chcemy właśnie na jeden dzień. Już nawet obczaiłam, gdzie zostawić auto, jak się potem dostać na wyspę itd
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no tak bo ogolnie dac musza, ale wlasnie gdy jest to slub cywilny na sam koscielny nic nie przysgluje chyba

oczywiscie ze powiem jak najszybciej, ale chyba nie mialam takiego obowiazku informowac ich juz na rozmowie, ze 3 sierpnia mam slub i 2 w piatek chce miec wolne?



ale chyba juz po podpisaniu umowy i rozpoczeciu pracy?



rozumiem Cie bo mi tez sie nie chce tego slubu zalatwiac, zaluje troche ze tyle na glowe sobie zrzucilam naraz
mieszkanie, nowa praca, nowe miejsce i slub to za duzo, do tego dochodza jeszcze inne rzeczy i nagle cos blachego urasta mi w glowie do wielkich rozmiarow, dzisiaj znowu nie spie od 3

co do swiadkow - wlasnie juz mam dosc wtracania sie, wiedzialam ze tak bedzie ze strony rodziny tz, zaraz pewnie jego siostra sie obrazi ze to nie ona bedzie swiadkoa lub jej facet
W sumie okoliczność jest A wtedy nie brałam urlopu, więc powinnam dostać. Jeszcze o tyle lepiej, że dyrektor nie chce żadnych zaświadczeń, więc pewnie pogada, pogada i się zgodzi
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Zapraszamy najbliższą rodzinę, więc to w sumie nie jest dużo ale 12 zaproszeń przez święta rozdaliśmy


Dzień dobry
U mnie nawet najbliższą rodzina to przynajmniej 20 zaproszeń, ale święta to dobra okazja, bo wszyscy są. My chcieliśmy dac zaproszenia najbliższej rodzinie Tż w święta, ale przez tą służbę wyszło jak wyszło.
Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
Witam tak jak postanowiłam tak zrobiłam - odezwałam się na wizazu dwa wątki mnie ominęły

My juz prawie wszystkie zaproszenia rozdaliśmy juz jedna para na drugi dzień zapowiedziała ze nie przyjdzie... no trudno.. teraz została moja rodzina a tam to dopiero bedzie jazda
No hej

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:45   #1793
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Znalazłam przypadkowo w sumie, dwie księgi gości KLIK KLIK
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 12:25   #1794
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Znalazłam przypadkowo w sumie, dwie księgi gości KLIK KLIK
mają w sobie to "coś "
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 12:49   #1795
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria, świetna majówka Wam się zapowiada. Ja muszę wziąć urlop na cały lipiec, więc oszczędzam dni, żeby mieć trochę wolnego w sierpniu. Miałam kryzys w pierwsze święto, bo nastąpi tyle zmian, że poczułam się taka przytłamszona. Mój tż dużo ostatnio pracuje, mamy trochę jeszcze do załatwienia w związku ze ślubem i weselem, a jeszcze musimy sobie urządzić przecież wspólny kąt. Cała łazienka i kuchnia są do zrobienia. Zaczynam żałować, że prędzej nie zamieszkaliśmy razem, byłoby łatwiej. Zaproszenia ślubne też leżą...
Ashley, ja kiedyś kupiłam taką podkoszulkę wyszczuplającą na ramiączkach i spełniła swoje zadanie.Nie jestem gruba, ale potrzebowałam wysmuklić brzuch.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 12:59   #1796
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86738201]Maria, świetna majówka Wam się zapowiada. Ja muszę wziąć urlop na cały lipiec, więc oszczędzam dni, żeby mieć trochę wolnego w sierpniu. Miałam kryzys w pierwsze święto, bo nastąpi tyle zmian, że poczułam się taka przytłamszona. Mój tż dużo ostatnio pracuje, mamy trochę jeszcze do załatwienia w związku ze ślubem i weselem, a jeszcze musimy sobie urządzić przecież wspólny kąt. Cała łazienka i kuchnia są do zrobienia. Zaczynam żałować, że prędzej nie zamieszkaliśmy razem, byłoby łatwiej. Zaproszenia ślubne też leżą...
Ashley, ja kiedyś kupiłam taką podkoszulkę wyszczuplającą na ramiączkach i spełniła swoje zadanie.Nie jestem gruba, ale potrzebowałam wysmuklić brzuch. [/QUOTE]

A nie rolowala sie i podnosila do gory? ja bardziej myslalam o 'dolnej' czesci bielizny... o koszulce w sumie nie pomyslalam ale pewnie byloby to widac pod moja suknia jesli mialaby ramiaczka itd
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 14:09   #1797
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Nam zostało parę osób do zaproszenia ode mnie i Tżta poza tym tak mnie robota wku.ia a raczej podejście do pracownika,że szok,chyba czas zacząć szukać nowej
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 14:25   #1798
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Idę dzisiaj na zakupy do Rossmanna, co polecacie kupić w promocji -55 ? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 14:59   #1799
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
A nie rolowala sie i podnosila do gory? ja bardziej myslalam o 'dolnej' czesci bielizny... o koszulce w sumie nie pomyslalam ale pewnie byloby to widac pod moja suknia jesli mialaby ramiaczka itd
Nie rolowała się. Przypomniało mi się, że majtki też mam, takie z wyższym stanem i też są w porządku. Musiałabyś przymierzyć z suknią.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 15:28   #1800
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86738736]Nie rolowała się. Przypomniało mi się, że majtki też mam, takie z wyższym stanem i też są w porządku. Musiałabyś przymierzyć z suknią.[/QUOTE]

dziekuje cos kupie przed przymiarka

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na zakupy do Rossmanna, co polecacie kupić w promocji -55 ? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jesli na slub to moze jakas trwala pomadke?
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.