Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-26, 14:43   #1981
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86750094]Dzień dobry




Dziękuje

Ja drukowałam sama winietki także i mi to zajęło 1 popołudnie, a drukarnia poradzi sobie raz dwa




moze weź z nią porozmawiaj i powiedz jak się czujesz z tym, ze ona się nie odzywa do Ciebie




A jaki masz papier? Ja drukowałam na fotograficznym i na początku faktycznie ciezko się zaginęło, ale potem poszło ładnie raz dwa

Bylismy na sali zawieźć owoce, rozłożyliśmy winietki i powiedzieliśmy na sali, ze jakby cos to maja dzwonić, to powiedzieli, ze jak bedzie problem to oni sobie poradzą, a my mamy się relaksować jeszcze dzisiaj druga spowiedź i mogę się szykować na jutro



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Kciuki żeby wszystko poszło po Waszej myśli i żeby zabawa była do białego rana miłego relaksu i czekamy na relację po Nasza pierwsza wątkowa żona

Ja dzisiaj oddalam suknię do krawcowej więc mam już to z głowy na koniec maja ma być gotowa, ale ja nie mam jej gdzie trzymać więc umówiłam się że odbieram we wrześniu
Wczoraj zaklepałam kwiaciarnie, chociaż pani powiedziała że 3 tygodnie wcześniej wystarczy przyjść
A w niedzielę mamy dni skupienia
Sprawny ślubne się u nas ruszają

Karolina przykra sytuacja z tą twoja mamą : przytul:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 14:51   #1982
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

A ten mandat to na szczęście
Jak tylko będziesz miała czas, to wpadaj, pisz co tam u Ciebie, co masz robione

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Postaram się dzisiaj jeszcze bede pisać, ale jutro juz może być cieżko, także wieczorem pożegnam się na kilka dni

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Kciuki żeby wszystko poszło po Waszej myśli i żeby zabawa była do białego rana miłego relaksu i czekamy na relację po Nasza pierwsza wątkowa żona

Ja dzisiaj oddalam suknię do krawcowej więc mam już to z głowy na koniec maja ma być gotowa, ale ja nie mam jej gdzie trzymać więc umówiłam się że odbieram we wrześniu
Wczoraj zaklepałam kwiaciarnie, chociaż pani powiedziała że 3 tygodnie wcześniej wystarczy przyjść
A w niedzielę mamy dni skupienia
Sprawny ślubne się u nas ruszają

Karolina przykra sytuacja z tą twoja mamą : przytul:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie dziękuje

Dziękuje, dziękuje Wam rownież chciałam podziękować, bardzo się cieszę, ze Was poznałam, ze mogłam pisac tyle czasu o wszystkim i obiecuje ze bede z Wami pisać do ślubu każdej z Was i potem będzie wątek żon

Spokojnie 3 tygodnie wystarczą, ponieważ my wstępnie poszliśmy do naszej kwiaciarki jakoś w marcu (chyba) to powiedziała, ze na początku kwietnia wystarczy jak potwierdzimy nasza koncepcje

Jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić odebraliśmy dzisiaj lasy w sloikach dla mam i wódkę w ładnym, takim metalowym opakowaniu dla mojego taty


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 14:59   #1983
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86750299]Postaram się dzisiaj jeszcze bede pisać, ale jutro juz może być cieżko, także wieczorem pożegnam się na kilka dni




Nie dziękuje

Dziękuje, dziękuje Wam rownież chciałam podziękować, bardzo się cieszę, ze Was poznałam, ze mogłam pisac tyle czasu o wszystkim i obiecuje ze bede z Wami pisać do ślubu każdej z Was i potem będzie wątek żon

Spokojnie 3 tygodnie wystarczą, ponieważ my wstępnie poszliśmy do naszej kwiaciarki jakoś w marcu (chyba) to powiedziała, ze na początku kwietnia wystarczy jak potwierdzimy nasza koncepcje

Jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić odebraliśmy dzisiaj lasy w sloikach dla mam i wódkę w ładnym, takim metalowym opakowaniu dla mojego taty


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Patka trzymam kciuki aby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś A teraz relaksuj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 15:42   #1984
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86750299]Postaram się dzisiaj jeszcze bede pisać, ale jutro juz może być cieżko, także wieczorem pożegnam się na kilka dni




Nie dziękuje

Dziękuje, dziękuje Wam rownież chciałam podziękować, bardzo się cieszę, ze Was poznałam, ze mogłam pisac tyle czasu o wszystkim i obiecuje ze bede z Wami pisać do ślubu każdej z Was i potem będzie wątek żon

Spokojnie 3 tygodnie wystarczą, ponieważ my wstępnie poszliśmy do naszej kwiaciarki jakoś w marcu (chyba) to powiedziała, ze na początku kwietnia wystarczy jak potwierdzimy nasza koncepcje

Jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić odebraliśmy dzisiaj lasy w sloikach dla mam i wódkę w ładnym, takim metalowym opakowaniu dla mojego taty


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Jasne, podejrzewam że będzie gonitwa i brak czasu
Teraz relaksuj się i odpoczywaj, jutro wasz dzień

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 15:51   #1985
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pati, ja dzisiaj cały dzień wspominam jak pisałaś na jeżowym, że się zaręczyłaś i nie mogę uwierzyć, że to już
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 15:57   #1986
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86750299]Postaram się dzisiaj jeszcze bede pisać, ale jutro juz może być cieżko, także wieczorem pożegnam się na kilka dni




Nie dziękuje

Dziękuje, dziękuje Wam rownież chciałam podziękować, bardzo się cieszę, ze Was poznałam, ze mogłam pisac tyle czasu o wszystkim i obiecuje ze bede z Wami pisać do ślubu każdej z Was i potem będzie wątek żon

Spokojnie 3 tygodnie wystarczą, ponieważ my wstępnie poszliśmy do naszej kwiaciarki jakoś w marcu (chyba) to powiedziała, ze na początku kwietnia wystarczy jak potwierdzimy nasza koncepcje

Jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić odebraliśmy dzisiaj lasy w sloikach dla mam i wódkę w ładnym, takim metalowym opakowaniu dla mojego taty


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Masz zdjęcie lasów gdzie kupowaliscie tą wódkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 16:20   #1987
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka relaksuj się mam nadzieję ,że też wszystko sobie na spokojnie ogarniemy dużo przed i będzie miły wieczór przed weselem
My akurat jedziemy na miejsce ślubu i wesela dzień przed na spokojnie ,wszystko bierzemy ze sobą a w piątek od rana szykujemy się tam na miejscu nie mogę się doczekać !
Także Patka mam nadzieję ,że w następnym tygodniu zdasz nam relacje ,ale coś czuję ,że będzie wszystko idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-26, 16:33   #1988
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Karolinaaa92 nie daj się takiemu idiotycznemu zachowaniu. Mam nadzieję, że po ślubie nie będziecie mieszkać z mamą-terrorystką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 17:44   #1989
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86750094]Dzień dobry




Dziękuje

Ja drukowałam sama winietki także i mi to zajęło 1 popołudnie, a drukarnia poradzi sobie raz dwa




moze weź z nią porozmawiaj i powiedz jak się czujesz z tym, ze ona się nie odzywa do Ciebie




A jaki masz papier? Ja drukowałam na fotograficznym i na początku faktycznie ciezko się zaginęło, ale potem poszło ładnie raz dwa

Bylismy na sali zawieźć owoce, rozłożyliśmy winietki i powiedzieliśmy na sali, ze jakby cos to maja dzwonić, to powiedzieli, ze jak bedzie problem to oni sobie poradzą, a my mamy się relaksować jeszcze dzisiaj druga spowiedź i mogę się szykować na jutro



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Nie wierzę że to już jutro!! Stresuje się za Ciebie na pewno wszystko pójdzie idealnie

Chwilkę mnie nie było, ale miałam okropny tydzień..za dużo pracy. Dzisiaj jeszcze 10h i ledwo żyje Gdyby jeszcze moja ,,koleżanka" z pracy wypełniała swoje obowiązki to by było inaczej, a tak to tyram za nas dwie i już krew mnie zalewa.
Ze ślubnych spraw to już 2 pary nam odmówiły, oczywiście oprócz osób, które wiemy że i tak nie przyjdą od początku. Jedna odmowa dlatego, że kuzyn pracuje za granicą i już wie że wolnego nie dostanie (rozumiem). Natomiast druga odmowa mnie śmieszy: nie przyjdą bo kupili sobie samochód... pomijam fakt że o ślubie wiedzieli od ponad roku i się zarzekali że przyjdą. Już bym wolała żeby mi się nikt nie tłumaczył, tylko wprost powiedział będę lub nie.
I kolejna sprawa, zastanawiamy się co zrobić z 1 tańcem. Byliśmy narazie na 3 zajęciach, idzie jakoś. Czasem lepiej czasem gorzej. Ale najgorsze jest to że nie mamy kiedy ćwiczyć bo tżta ciągle nie ma. Taką ma po prostu pracę. Chyba jednak postawimy na zwykły 1 taniec, żadnych układów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 17:59   #1990
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka ciesz sie Waszym dniem jutro. Teraz juz nie ma co sie stresować, wiec pomysł mini spa to świetny pomysł. Cieszcie sie sobą i jak juz będziesz miała czas to czekamy na Ciebie!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 19:03   #1991
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka wstaw jutro fotkę na FB

Karolina strasznie współczuję.. Twoja mama za takie coś się obraziła? I się nie odzywa ?

Byliśmy na rowerach po pracy pięknie jest, mega pyszne lody jedliśmy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-26, 19:03   #1992
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej, hej! Witam się po krótkiej przerwie. Czytałam cały czas na bieżąco, ale jakoś nie mogłam się wbić, sporo rzeczy na głowie i jeszcze ten strajk, który wprowadzał nerwową atmosferę spowodował, że jakoś nie mogłam się zmobilizować. Ale już jestem i trzymam kciuki za Patkę! Na pewno wszystko będzie idealnie łącznie z pogodą!

Chwalę się też co nam się udało załatwić przez ten czas:
- w święta rozdaliśmy zaproszenia całej mojej rodzinie, była jedna wpadka, bo nie pomyśleliśmy o jednej sąsiadce i nie dostała zaproszenia (jej syn i wnuk dostali) ale wybrnęliśmy i damy jej następnym razem.
- skończyłam robić projekt zawieszek na wódkę i menu,
- skończyłam robić książeczki aktywności na wesele dla dzieci,
-uznałam, że nie będę kupować nic na wierzch sukni, pożyczę od kuzynki jeśli tylko okaże się, że jej narzutka pasuje.


A dziś byliśmy u doradcy finansowego w sprawie kredytu na mieszkanie i wstępnie powinniśmy dostać taki kredyt jak chcemy, więc ruszamy z poszukiwaniem mieszkania
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny cy tylko ja mam tak ze w sumie nic nie mam zalatwione, albo mialam zalatwione mega syzbko i mam poczucie ze ee tam wszytsko gotowe?

moze ja jednak czegos nie ogarniam do konca
Mam podobnie, staram się coś załatwiać, ale mam wrażenie, że jeszcze za wcześnie, a najważniejsze rzeczy ogarnięte.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja cchaialm zrobic sobie sama winietki - i po wydrukowaniu wygladaja naprawde super ale.. nie umiem ich ladnie zgiac - papier jest sztywny i wyglada to po prostu brzydko, wiec raczej kupie gotowe
Próbowałaś na dwóch linijkach zaginać? Ja tak zaginałam zaproszenia dla rodziców i wyglądały ok.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 19:14   #1993
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka kisnę, chyba sama dzisiaj z wrażenia nie zasnę

Pixie to super z mieszkankiem

Ja wczoraj napisałam maila o to zaproszenie ale cisza.
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 19:16   #1994
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pixie nie probowalam ale dziekuje sprobuje tak

My jutro mamy nauki, troche daleko musimy jechac, ale jeden dzien i zrobione, szkoda ze pogoda ma sie popsuc

Patka jutro o tej godzinie bedziesz juz zona
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 20:07   #1995
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Patka wstaw jutro fotkę na FB

Karolina strasznie współczuję.. Twoja mama za takie coś się obraziła? I się nie odzywa ?

Byliśmy na rowerach po pracy pięknie jest, mega pyszne lody jedliśmy

Postaram się, ale nic nie obiecuje

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Nie wierzę że to już jutro!! Stresuje się za Ciebie na pewno wszystko pójdzie idealnie

Chwilkę mnie nie było, ale miałam okropny tydzień..za dużo pracy. Dzisiaj jeszcze 10h i ledwo żyje Gdyby jeszcze moja ,,koleżanka" z pracy wypełniała swoje obowiązki to by było inaczej, a tak to tyram za nas dwie i już krew mnie zalewa.
Ze ślubnych spraw to już 2 pary nam odmówiły, oczywiście oprócz osób, które wiemy że i tak nie przyjdą od początku. Jedna odmowa dlatego, że kuzyn pracuje za granicą i już wie że wolnego nie dostanie (rozumiem). Natomiast druga odmowa mnie śmieszy: nie przyjdą bo kupili sobie samochód... pomijam fakt że o ślubie wiedzieli od ponad roku i się zarzekali że przyjdą. Już bym wolała żeby mi się nikt nie tłumaczył, tylko wprost powiedział będę lub nie.
I kolejna sprawa, zastanawiamy się co zrobić z 1 tańcem. Byliśmy narazie na 3 zajęciach, idzie jakoś. Czasem lepiej czasem gorzej. Ale najgorsze jest to że nie mamy kiedy ćwiczyć bo tżta ciągle nie ma. Taką ma po prostu pracę. Chyba jednak postawimy na zwykły 1 taniec, żadnych układów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha dziękuje kochana

Matko niektórzy maja takie tłumaczenie

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Patka ciesz sie Waszym dniem jutro. Teraz juz nie ma co sie stresować, wiec pomysł mini spa to świetny pomysł. Cieszcie sie sobą i jak juz będziesz miała czas to czekamy na Ciebie!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Masz zdjęcie lasów gdzie kupowaliscie tą wódkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie nie zrobiłam, zapomniałam

Wódkę kupiliśmy w takim a’Ła monopolowym, tam facet ma rożne alkohole, ale wiele ma takich „innych”

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej, hej! Witam się po krótkiej przerwie. Czytałam cały czas na bieżąco, ale jakoś nie mogłam się wbić, sporo rzeczy na głowie i jeszcze ten strajk, który wprowadzał nerwową atmosferę spowodował, że jakoś nie mogłam się zmobilizować. Ale już jestem i trzymam kciuki za Patkę! Na pewno wszystko będzie idealnie łącznie z pogodą!



Chwalę się też co nam się udało załatwić przez ten czas:

- w święta rozdaliśmy zaproszenia całej mojej rodzinie, była jedna wpadka, bo nie pomyśleliśmy o jednej sąsiadce i nie dostała zaproszenia (jej syn i wnuk dostali) ale wybrnęliśmy i damy jej następnym razem.

- skończyłam robić projekt zawieszek na wódkę i menu,

- skończyłam robić książeczki aktywności na wesele dla dzieci,

-uznałam, że nie będę kupować nic na wierzch sukni, pożyczę od kuzynki jeśli tylko okaże się, że jej narzutka pasuje.





A dziś byliśmy u doradcy finansowego w sprawie kredytu na mieszkanie i wstępnie powinniśmy dostać taki kredyt jak chcemy, więc ruszamy z poszukiwaniem mieszkania



Mam podobnie, staram się coś załatwiać, ale mam wrażenie, że jeszcze za wcześnie, a najważniejsze rzeczy ogarnięte.





Próbowałaś na dwóch linijkach zaginać? Ja tak zaginałam zaproszenia dla rodziców i wyglądały ok.

Dziękuje

Brawo, dużo zalatwiliscie

Mieszkanie, super

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Pati, ja dzisiaj cały dzień wspominam jak pisałaś na jeżowym, że się zaręczyłaś i nie mogę uwierzyć, że to już

Ojej to było tak dawno

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Pixie nie probowalam ale dziekuje sprobuje tak

My jutro mamy nauki, troche daleko musimy jechac, ale jeden dzien i zrobione, szkoda ze pogoda ma sie popsuc

Patka jutro o tej godzinie bedziesz juz zona

Tak

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Patka kisnę, chyba sama dzisiaj z wrażenia nie zasnę



Pixie to super z mieszkankiem



Ja wczoraj napisałam maila o to zaproszenie ale cisza.

Ojej

Co oni w kulki lecą

Rozgrzeszenie dostałam, dokumenty podpisaliśmy, zapłaciliśmy za ślub i teraz spa



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 20:35   #1996
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny cy tylko ja mam tak ze w sumie nic nie mam zalatwione, albo mialam zalatwione mega syzbko i mam poczucie ze ee tam wszytsko gotowe?

moze ja jednak czegos nie ogarniam do konca
Mi też się tak wydaje często. Dziś za to załatwiliśmy formalności w USC, zamówiliśmy obrączki i umówiliśmy się z księdzem na spisanie protokołu. Narzeczony zapowiedział, że wkrótce trzeba będzie się ogarnąć i w jakąś sobotę ruszyć się po garnitur. Mam teraz wrażenie, że coś rusza.

Karolina, trzymaj się. Wiem, że takie konflikty o bzdury bywają trudne.

Maria, świetne te tabliczki.

Ashley, "naklejkowe" papiery istnieją, używam czasem takich w pracy

Patka, zazdroszczę Ci spokoju. Zrelaksuj się i wyśpij, żeby jutro mogła lśnić
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 20:37   #1997
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Nie wierzę że to już jutro!! Stresuje się za Ciebie na pewno wszystko pójdzie idealnie

Chwilkę mnie nie było, ale miałam okropny tydzień..za dużo pracy. Dzisiaj jeszcze 10h i ledwo żyje Gdyby jeszcze moja ,,koleżanka" z pracy wypełniała swoje obowiązki to by było inaczej, a tak to tyram za nas dwie i już krew mnie zalewa.
Ze ślubnych spraw to już 2 pary nam odmówiły, oczywiście oprócz osób, które wiemy że i tak nie przyjdą od początku. Jedna odmowa dlatego, że kuzyn pracuje za granicą i już wie że wolnego nie dostanie (rozumiem). Natomiast druga odmowa mnie śmieszy: nie przyjdą bo kupili sobie samochód... pomijam fakt że o ślubie wiedzieli od ponad roku i się zarzekali że przyjdą. Już bym wolała żeby mi się nikt nie tłumaczył, tylko wprost powiedział będę lub nie.
I kolejna sprawa, zastanawiamy się co zrobić z 1 tańcem. Byliśmy narazie na 3 zajęciach, idzie jakoś. Czasem lepiej czasem gorzej. Ale najgorsze jest to że nie mamy kiedy ćwiczyć bo tżta ciągle nie ma. Taką ma po prostu pracę. Chyba jednak postawimy na zwykły 1 taniec, żadnych układów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My robimy taki zwykly 'bujany' taniec, uklady nie sa w naszym stylu i TZ ma dwie lewe nogi, po prostu troche sie pobujamy i DJ zaprosi reszte do tanca pewnie tak po minucie, wiem, ze wielu ludziom to nie bedzie pasowalo np pewnie mojej mamie ale na prawde mam to gdzies, to jest w koncu nasze wesele.

A i przynajmniej jedna pozytywna wiadomosc jest taka, ze ksiadz z tej parafi w ktorej mamy brac slub sie odezwal, dostal juz nasze dokumenty z UK - sama nie myslalam, ze to tak szybko pojdzie.

Na razie mu nic nie mowie, ze moze byc jeszcze zmaiana sali i kosciola bo sami nie wiemy co to jeszcze bedzie.

Ale przynajmniej jedna sprawa z glowy ufff
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 21:20   #1998
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka dobrej i przede wszystkim spokojnej nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 21:33   #1999
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86751548]Mi też się tak wydaje często. Dziś za to załatwiliśmy formalności w USC, zamówiliśmy obrączki i umówiliśmy się z księdzem na spisanie protokołu. Narzeczony zapowiedział, że wkrótce trzeba będzie się ogarnąć i w jakąś sobotę ruszyć się po garnitur. Mam teraz wrażenie, że coś rusza.

Karolina, trzymaj się. Wiem, że takie konflikty o bzdury bywają trudne.

Maria, świetne te tabliczki.

Ashley, "naklejkowe" papiery istnieją, używam czasem takich w pracy

Patka, zazdroszczę Ci spokoju. Zrelaksuj się i wyśpij, żeby jutro mogła lśnić [/QUOTE]

Wlasnie powysylalam wiadomosci do paru drukarni dzisiaj i nie wiem czy bardziej mi sie nie oplaci zamowic jakiegos gotowego projektu przez internet...
Juz dwie drukarnie odpisaly mi, ze cena za 100 malych etykietek to okolo 70zl plus 23% vat...wydaje mi sie, ze jest to sporo...
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-26, 21:50   #2000
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziewczynki, mam dzisiaj mega zabiegany dzień, nawet nie mam głowy do cytowania, ale widziałam, że Kira wróciła, super I że u Pixie będzie kredyt i mieszkanie No i oczywiście gwiazda wieczoru, Patka kochana, mam nadzieję, że domowe spa działa i relaksujesz się pełną parą.

My dziś na luzaku potańczyliśmy (instruktor w ramach ćwiczenia znienacka kazał nam zatańczyć jak na weselu), było super. Przyszła tablica powitalna (jest przepiękna ) i numery stolików (też bardzo fajne). Za to nie wiem, gdzie są przesyłki z wkładami to instaxa i sweterkiem do sukni - kurier gdzieś doręczył, ale gdzie?! Będę go ścigać, ale nie ukrywam, że mnie to wkurza i stresuje jednocześnie.

A jutro cały dzień prawie z głowy przez panieński. Ale zaczynamy od relaksu we dwie, mnie też się przyda chwila chilloutu przed ślubem

Patka, myślami jestem z Tobą będziemy z niecierpliwością czekać na relację!

Miłego weekendu, dziewczyny!

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-04-26 o 22:26
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 03:47   #2001
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka kciuki! Będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 05:01   #2002
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka trzymam kciuki by wszystko poszło tak jak chcesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 06:52   #2003
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka cudownego ślubu i wesela. Trzymam kciuki by wszystko się udało a nawet jak coś się nie uda to Życzę Ci kochana by był to Wasz najwspanialszy dzień w życiu <3
Bawcie się dobrze niech zabawa trwa do rana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 06:55   #2004
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Patka mam nadzieję, że i u Ciebie ładna pogoda przesyłam pozytywne fluidy i powodzenia bawcie się świetnie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:15   #2005
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka cudownego dnia niezapomnianych chwil i super zabawy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:21   #2006
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka myślę o Tobie, będzie super!!
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:29   #2007
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Panny Młode 2019 cz. 7

Patka, będzie pięknie! Planowałam długo pospać, ale nie mogę spać z ekscytacji, że u Ciebie to już dziś!


Wszystko się na pewno idealnie uda. Bawcie się najlepiej na świecie!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:32   #2008
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Patka, będzie pięknie! Planowałam długo pospać, ale nie mogę spać z ekscytacji, że u Ciebie to już dziś!


Wszystko się na pewno idealnie uda. Bawcie się najlepiej na świecie!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja tak samo, zwłaszcza jak zobaczyłam, że Pati była na messengerze o 5.40 i pewnie wtedy się budziła

Najpiękniejszego dnia kochana! ale nie zapominajmy, że to też dzień naszej Kiwi
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:37   #2009
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka niech to będzie Wasz cudowny dzień powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 07:38   #2010
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pata mysle o Was!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.