Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-09, 16:10   #2491
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Jutro wolne jadę na zakupy w poszukiwaniu butów:p
Jednak zaklepaliśmy samochód
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 18:39   #2492
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wiecie co ... ręce opadają pisałam Wam o sprawie noclegów ... mama była w tym motelu, pogadać z szefem osobiście (po znajomości) i ten jej powiedział, ze nie za bardzo wie o co chodzi, ale że oni mieli kontrolę ze straży pożarnej i wszystkie rezerwacje są odwołane, bo muszą zrobić remont, bo coś nie tak było w tej kontroli i on nic nie wie o tym, że jakaś inna para niby ma za nas tą rezerwację kłąmstwo zawsze wyjdzie, przecież tak kobieta z reepcji nam to powiedziała.
No i mają dać znać czy się da coś ogarnąć w ramach reklamacji, nie aż tyle ale z 10-15 pokoi może się uda nam udostępnić
Wychodziła wczesniej z pracy żeby tam pojechać i wpomniała o tym dyrektorowi(moja mama pracuje jako księgowa w szkole z internatem), a jak wróciła to go znowu spotkała to mu mówi jaka sytuacja i zagadała, czy byłaby możliwość żebyśmy noclegi zrobili w internacie (wcześniej to odkładaliśmy w czasie, bo miał być remont, czy jakies budowy czy coś tam) i powiedział, ze on nie widzi przeszkód, tylko niech zagada jeszcze z kierowniczką internatu (a to też znajoma ) no i teraz się zastanawiam czy już olać ten motel czy jednak zdecydować się na ten internat minusem internatu jest to, że nie ma łazienek w pokojach, ale wszystko jest nowe wyremontowane czyściutko itd, dodatkowo uciekły by nam koszty noclegów, bo tak kwestia dogadania się z jakimiś paniami, coś im odpalić, przynieść z wesela itd. A jednak płacić dodatkowo za tyle osó za nocleg to też spory koszt ... sama nie wiem
Ja na Twoim miejscu chyba bym zdecydowała się na ten internat.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 04:19   #2493
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Karolina ile masz urlopu przed weselem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam dwa dni urlopu okolicznościowego i tyle. Wykorzystuję je po weselu w poniedziałek i we wtorek. W piątek przed ślubem idę do pracy.

Dzień dobry!
Powoli kończymy naszą sypialnię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 04:36   #2494
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, ale pisałam kiedyś już o tym i jesteśmy z TZ w dwumiesięcznej podróży służbowej w ciepłych krajach. Przez to nasze przygotowania trochę chcąc nie chcąc będą stały w miejscu w najbliższym czasie, ale za to jak już wrócimy do Polski, to będzie fajnie, blisko do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 07:34   #2495
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej ale tutaj cisza
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, ale pisałam kiedyś już o tym i jesteśmy z TZ w dwumiesięcznej podróży służbowej w ciepłych krajach. Przez to nasze przygotowania trochę chcąc nie chcąc będą stały w miejscu w najbliższym czasie, ale za to jak już wrócimy do Polski, to będzie fajnie, blisko do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie trochę się zresetujecie przed ślubem gdzie dokładnie jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 07:46   #2496
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Orzeszkova i jak Wam się podoba ?

Jedziemy na zakupy,Tż popatrzy w końcu za garniturami mi zostały dwa zaproszenia do rozdania
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 09:15   #2497
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Hej ale tutaj ciszaFajnie trochę się zresetujecie przed ślubem gdzie dokładnie jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteśmy w Indiach, jest bardzo goraco - codziennie 40 stopni. Tak, myślę że to dobry reset i sposób na przeczekanie przed ślubem czas leci szybko, chociaż głównie płynie nam na pracy. Ale kultura jest bardzo interesująca tutaj, już jutro planujemy wycieczkę po mieście żeby zobaczyć must see miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 09:26   #2498
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wiecie co ... ręce opadają pisałam Wam o sprawie noclegów ... mama była w tym motelu, pogadać z szefem osobiście (po znajomości) i ten jej powiedział, ze nie za bardzo wie o co chodzi, ale że oni mieli kontrolę ze straży pożarnej i wszystkie rezerwacje są odwołane, bo muszą zrobić remont, bo coś nie tak było w tej kontroli i on nic nie wie o tym, że jakaś inna para niby ma za nas tą rezerwację kłąmstwo zawsze wyjdzie, przecież tak kobieta z reepcji nam to powiedziała.
No i mają dać znać czy się da coś ogarnąć w ramach reklamacji, nie aż tyle ale z 10-15 pokoi może się uda nam udostępnić
Wychodziła wczesniej z pracy żeby tam pojechać i wpomniała o tym dyrektorowi(moja mama pracuje jako księgowa w szkole z internatem), a jak wróciła to go znowu spotkała to mu mówi jaka sytuacja i zagadała, czy byłaby możliwość żebyśmy noclegi zrobili w internacie (wcześniej to odkładaliśmy w czasie, bo miał być remont, czy jakies budowy czy coś tam) i powiedział, ze on nie widzi przeszkód, tylko niech zagada jeszcze z kierowniczką internatu (a to też znajoma ) no i teraz się zastanawiam czy już olać ten motel czy jednak zdecydować się na ten internat minusem internatu jest to, że nie ma łazienek w pokojach, ale wszystko jest nowe wyremontowane czyściutko itd, dodatkowo uciekły by nam koszty noclegów, bo tak kwestia dogadania się z jakimiś paniami, coś im odpalić, przynieść z wesela itd. A jednak płacić dodatkowo za tyle osó za nocleg to też spory koszt ... sama nie wiem
chyba bym wziela Internat - jesli jest blisko i wszyscy sie zmieszcza.
mysle, ze kazdy zrozumie warunki i doceni, ze w ogole zalatwiacie im nocleg. a Wy bedziecie juz przynajmniej jeden problem mieli z glowy.

Chyba, ze wezmiesz te 10 pokoji tam a reszta w Internacie?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jutro wolne jadę na zakupy w poszukiwaniu butów:p
Jednak zaklepaliśmy samochód
Super, pochwal sie jak wrocisz z zakupow.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, ale pisałam kiedyś już o tym i jesteśmy z TZ w dwumiesięcznej podróży służbowej w ciepłych krajach. Przez to nasze przygotowania trochę chcąc nie chcąc będą stały w miejscu w najbliższym czasie, ale za to jak już wrócimy do Polski, to będzie fajnie, blisko do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, ze macie okazje zrobic to przed weselem to troche sie rozluznicie i nie bedziecie sie moze tak bardzo stresowac przygotowaniami.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 11:15   #2499
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Jesteśmy w Indiach, jest bardzo goraco - codziennie 40 stopni. Tak, myślę że to dobry reset i sposób na przeczekanie przed ślubem czas leci szybko, chociaż głównie płynie nam na pracy. Ale kultura jest bardzo interesująca tutaj, już jutro planujemy wycieczkę po mieście żeby zobaczyć must see miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, ekstremalne temperatury Pewnie do tego jest wilgotno.

Pochwalę się jeszcze tutaj opaską, która przyszła mi z Ali. Na żywo jest naprawdę piękna, super błyszczy, wszystkie kamienie są na miejscu. W ogóle nie wygląda na te 15 zł, które za nią dałam 20190510_094937.jpg20190510_095051.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 11:37   #2500
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ekstremalne temperatury Pewnie do tego jest wilgotno.

Pochwalę się jeszcze tutaj opaską, która przyszła mi z Ali. Na żywo jest naprawdę piękna, super błyszczy, wszystkie kamienie są na miejscu. W ogóle nie wygląda na te 15 zł, które za nią dałam Załącznik 7675928Załącznik 7675929

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ladna i do tego ta cena
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:10   #2501
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
chyba bym wziela Internat - jesli jest blisko i wszyscy sie zmieszcza.
mysle, ze kazdy zrozumie warunki i doceni, ze w ogole zalatwiacie im nocleg. a Wy bedziecie juz przynajmniej jeden problem mieli z glowy.

Chyba, ze wezmiesz te 10 pokoji tam a reszta w Internacie?
Ogólnie to u nas to standard, ze dla gości zapewnia się nocleg, więc ciężko stwierdzić czy docenią czy nie tym bardziej rodzina Tż, są tam osoby, którym ciężko dogodzić a i tak potrafią marudzić i potem gadać co się nie zrobi to i tak wynajdą coś do czego się można przyczepić

Nie wiem własnie czy jest sens wynajmowania wtedy i tu i tu, wygodniej jak wszystko w jenym miejscu no i dla nas dużym odciążeniem byłyby koszty nocelgów (których w internacie by nie było). Bo i tak jest nam ciężko, bo teraz mieszkanie, i ten ślub.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 14:24   #2502
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My właśnie mamy noclegi w dwóch miejscach. Na sali mamy 6 pokoi i wszystkie obłożone i brakuje nam jeszcze 4. Wynajęliśmy je ok. 5 km od sali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 14:32   #2503
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
My właśnie mamy noclegi w dwóch miejscach. Na sali mamy 6 pokoi i wszystkie obłożone i brakuje nam jeszcze 4. Wynajęliśmy je ok. 5 km od sali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My na sali wzięliśmy 10 pokoi, więc w sumie mamy dwa miejsca, więc motel byłby 3 ale chyba ostatecznie zostaniemy przy internacie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 15:16   #2504
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ogólnie to u nas to standard, ze dla gości zapewnia się nocleg, więc ciężko stwierdzić czy docenią czy nie tym bardziej rodzina Tż, są tam osoby, którym ciężko dogodzić a i tak potrafią marudzić i potem gadać co się nie zrobi to i tak wynajdą coś do czego się można przyczepić

Nie wiem własnie czy jest sens wynajmowania wtedy i tu i tu, wygodniej jak wszystko w jenym miejscu no i dla nas dużym odciążeniem byłyby koszty nocelgów (których w internacie by nie było). Bo i tak jest nam ciężko, bo teraz mieszkanie, i ten ślub.
w takim razie zostalabym przy internacie, zwlaszcza biorac pod uwage sytuacje finansowa. Pomysl sobie, ze te pieniadze mozecie przeznaczyc na cos do mieszkania, na cos co bedzie Wam sluzylo przez wiele lat, a goscie tak czy inaczej beda miec nocleg, i to jeszcze mowilas ze pokoje sa odremontowane.

Jesli komus nie odpowiada standard to zawsze moga poszukac czegos we wlasnym zakresie.
Wiem, ze czesto goscie oczekuja noclegu, ale tez nie zawsze tak jest.
My placimy najblizszej rodzinie i bardzo bliskim znajomym ( swiadek, swiadkowa), dalszym znajomym podalismy koszt i moga sami zdecydowc, reszcie rodziny wynajmiemy minibusa, jest to ponad godzina drogi. Nie jestesmy w stanie za wiecej osob zalpacic bo u nas koszt pokoju do 250zl...
Mysle, ze bedzie ok, bo kazdy dostal jakas opcje.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 16:39   #2505
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Jesteśmy w Indiach, jest bardzo goraco - codziennie 40 stopni. Tak, myślę że to dobry reset i sposób na przeczekanie przed ślubem czas leci szybko, chociaż głównie płynie nam na pracy. Ale kultura jest bardzo interesująca tutaj, już jutro planujemy wycieczkę po mieście żeby zobaczyć must see miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale świetna podróż udanego!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Orzeszkova i jak Wam się podoba ?

Jedziemy na zakupy,Tż popatrzy w końcu za garniturami mi zostały dwa zaproszenia do rozdania

Jeeeej

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ekstremalne temperatury Pewnie do tego jest wilgotno.

Pochwalę się jeszcze tutaj opaską, która przyszła mi z Ali. Na żywo jest naprawdę piękna, super błyszczy, wszystkie kamienie są na miejscu. W ogóle nie wygląda na te 15 zł, które za nią dałam Załącznik 7675928Załącznik 7675929

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Cudowna jest

KizdaM ja bym wzięła internat, ludzie tylko prześpią sie kilka godzin, a skoro standard jest super, większość bedzie zadowolona, pamiętaj, ze wszystkim niedogodzisz

Jak dobrze, ze juz piątek powiem Wam, ze juz w pracy w systemach zmienili mi nazwisko z panieńskiego i tak dziwnie mi się ma nie patrzy, tzn moje panieńskie było długie, a teraz mam krótkie i jak patrzę na swoje podpisy w systemach to tak myśle, co to takie krótkie jest



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 17:39   #2506
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

O te kupiłam https://www.rylko.com/pl/produkt/7RM..._cholewka.html
Mega wygodne,w ogóle nie czuć,że jest się na obcasie

Tż raczej weźmie czarny garnitur,mega wyglądał idziemy w klasykę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 18:50   #2507
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7



Kizda, ja bym się decydowała na ten internat.

Orzeszkova, ale super podróż. Indie.

U nas rozkminy i czacha dymi. Zarezerwowalismy wstępnie salę na 28 września. Ale zaczęliśmy interesować się naukami i to jest naprawdę ostatni gwizdek, bo w wakacje nikt nie robi nauk. Po drugie nie możemy znaleźć DJ na ten termin.

Mamy do wyboru też listopad i wtedy z DJ nie ma problemu, nauki spokojnie zrobimy.

Dla nas nie ma różnicy czy wrzesień czy listopad. Tylko rodzice mówią, że listopad to miesiąc umarlaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:24   #2508
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mojemu lepiej w granatowym garniturze, ale zobaczymy jeszcze jak pojedziemy przymierzać Na poprawiny fajny byłby jakiś jasny szary.

Trzymajcie kciuki żebym jutro kupiła buty, to jest ostatnia szansa bo przymiarka sukni we wtorek...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:33   #2509
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

I tak ostatecznie zrobimy, że weźmiemy internat i tak ciężko z kasą, bo mieszkanie, a jeszcze za kazdego dopłacać kilkadziesiąt złotych za nocleg to spory koszt.


Pochwalę się, od następnego tygodnia zaczynam pracę
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 20:55   #2510
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
I tak ostatecznie zrobimy, że weźmiemy internat i tak ciężko z kasą, bo mieszkanie, a jeszcze za kazdego dopłacać kilkadziesiąt złotych za nocleg to spory koszt.


Pochwalę się, od następnego tygodnia zaczynam pracę
Gratuluję Jednak zadzwonili? Jaka branża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:49   #2511
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Moj tz wybrał szary garnitur, przynajmniej tak mi powiedział, bo nadal żartuje, ze garnitur jest bordowy. Gust ma dobry i poczucie lepsze niż ja, wiec sie nie martwię tym wcale

Nasz ksiadz sobie w kulki leci. Oszczędzę sobie wchodzenia w szczegóły, ale nie wyslal nadal naszych papierów do polski. Zaczynam sie tym stresować. Ma komplet i wydaje mi sie, ze o kasę chodzi, ale nie mówi nic wprost, wiec nie wiemy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:58   #2512
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Heeeej

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, ale pisałam kiedyś już o tym i jesteśmy z TZ w dwumiesięcznej podróży służbowej w ciepłych krajach. Przez to nasze przygotowania trochę chcąc nie chcąc będą stały w miejscu w najbliższym czasie, ale za to jak już wrócimy do Polski, to będzie fajnie, blisko do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Jesteśmy w Indiach, jest bardzo goraco - codziennie 40 stopni. Tak, myślę że to dobry reset i sposób na przeczekanie przed ślubem czas leci szybko, chociaż głównie płynie nam na pracy. Ale kultura jest bardzo interesująca tutaj, już jutro planujemy wycieczkę po mieście żeby zobaczyć must see miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fantastycznie Super, że Wam się tak trafiło, w Indiach musi być niesamowicie - zupełnie, zupełnie inaczej! Uwielbiam wysokie temperatury, ale myślę sobie, że przy 40 stopniach tż by mi padł

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ekstremalne temperatury Pewnie do tego jest wilgotno.

Pochwalę się jeszcze tutaj opaską, która przyszła mi z Ali. Na żywo jest naprawdę piękna, super błyszczy, wszystkie kamienie są na miejscu. W ogóle nie wygląda na te 15 zł, które za nią dałam Załącznik 7675928Załącznik 7675929

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładna! I cena bardzo Grażyna-friendly

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość


Kizda, ja bym się decydowała na ten internat.

Orzeszkova, ale super podróż. Indie.

U nas rozkminy i czacha dymi. Zarezerwowalismy wstępnie salę na 28 września. Ale zaczęliśmy interesować się naukami i to jest naprawdę ostatni gwizdek, bo w wakacje nikt nie robi nauk. Po drugie nie możemy znaleźć DJ na ten termin.

Mamy do wyboru też listopad i wtedy z DJ nie ma problemu, nauki spokojnie zrobimy.

Dla nas nie ma różnicy czy wrzesień czy listopad. Tylko rodzice mówią, że listopad to miesiąc umarlaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jako umarlak urodzony w listopadzie powiem Wam, że chyba coś w tym jest to szary i baaardzo jesienny miesiąc. We wrześniu pewnie pogoda by była ładniejsza, ale tego się nigdy do końca nie przewidzi. Skoro z DJ nie ma problemu, z naukami spokojnie zdążycie, to może faktycznie listopad - przynajmniej zrobilibyście sobie ślub (i potem miłe rocznice) jako rozświetlenie jesiennej smuty, chłodu i mżawki

Choć koniec września to piękny czas

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
I tak ostatecznie zrobimy, że weźmiemy internat i tak ciężko z kasą, bo mieszkanie, a jeszcze za kazdego dopłacać kilkadziesiąt złotych za nocleg to spory koszt.


Pochwalę się, od następnego tygodnia zaczynam pracę
Super, że macie odhaczone noclegi, kolejna sprawa z głowy!
No i jeszcze bardziej super, że praca! Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki żebym jutro kupiła buty, to jest ostatnia szansa bo przymiarka sukni we wtorek...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam mocno, jako najbardziej walnięta na punkcie butów tutaj

Idziemy spać, bo jutro czeka nas weselicho rano jeszcze skoczę na jakiś makijażyk, a potem pomagać przyjaciółce w przygotowaniach. Trochę się stresuję, bo świadkuję, i to jeszcze na kościelnym, a to mi się jeszcze nie zdarzyło

Miłego weekendu, Graże!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Nasz ksiadz sobie w kulki leci. Oszczędzę sobie wchodzenia w szczegóły, ale nie wyslal nadal naszych papierów do polski. Zaczynam sie tym stresować. Ma komplet i wydaje mi sie, ze o kasę chodzi, ale nie mówi nic wprost, wiec nie wiemy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kurczę, niefajnie
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 23:12   #2513
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Orzeszkova 40° nie wiem jak bym przeżyła ale musi być to bardzo ciekawe przeżycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 06:12   #2514
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ekstremalne temperatury Pewnie do tego jest wilgotno.

Pochwalę się jeszcze tutaj opaską, która przyszła mi z Ali. Na żywo jest naprawdę piękna, super błyszczy, wszystkie kamienie są na miejscu. W ogóle nie wygląda na te 15 zł, które za nią dałam Załącznik 7675928Załącznik 7675929

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Piękna!

Orzeszkowa te Indie to musi być niesamowita przygoda! Świetnie, że poza pracą uda Wam się też pozwiedzać.

U nas w związku z poszukiwaniami mieszkania wielkie zamieszanie, już sami nie wiemy czego chcemy, a każdy mówi nam coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 06:34   #2515
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Maria bardzo ładna opaska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 06:53   #2516
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Gratuluję Jednak zadzwonili? Jaka branża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koordynator oddziału, praca biurowa, czyli tak jak chciałam on-pt 8-16, ja jeszcze raz zadzwoniłam o co chodzi, do tej kobiety z HR, akurat jej nie było, więc potem do mnie oddzwaniała, okazało się, że miałabym zacząć od czerwca co średnio mi pasowało, wiec potem znowu oddzwaniała, że mogę zacząć od następnego tygodnia. Ja nadal nie znałam warunków $, więc potem zadzwoniła do mnie pani dyrektor i już wszystko wiem i jestem zadowolona


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość


Super, że macie odhaczone noclegi, kolejna sprawa z głowy!
No i jeszcze bardziej super, że praca! Gratulacje!
Ja też się cieszę bo teraz średnio mamy głowę do spraw ślubnych, więc fajnie, że coś w międzyczasie i tak udaje się załatwić
Rozdaliśmy wczoraj 6 zaproszeń, dzisiaj ciąg dalszy podróży
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 07:08   #2517
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość


Kizda, ja bym się decydowała na ten internat.

Orzeszkova, ale super podróż. Indie.

U nas rozkminy i czacha dymi. Zarezerwowalismy wstępnie salę na 28 września. Ale zaczęliśmy interesować się naukami i to jest naprawdę ostatni gwizdek, bo w wakacje nikt nie robi nauk. Po drugie nie możemy znaleźć DJ na ten termin.

Mamy do wyboru też listopad i wtedy z DJ nie ma problemu, nauki spokojnie zrobimy.

Dla nas nie ma różnicy czy wrzesień czy listopad. Tylko rodzice mówią, że listopad to miesiąc umarlaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a pazdziernik? z RRRR? ja chcialam zawsze miec slub w pazdizenriku.. w zlota polska jesien
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 11:33   #2518
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry w sobotę

Byłam rano na paznokciach, a teraz czekamy na tańce. Wczoraj się poprztykaliśmy, więc atmosfera jest gęsta

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 12:30   #2519
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My musimy w końcu w domu poćwiczyć nasz układ. Ostatnio na zajęciach instruktorka nas nagrała i to jest super pomysł bo wiemy Jaś czym musimy popracować Maria wybraliście piosenkę na pierwszy taniec ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 13:50   #2520
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

W końcu wolne jutro kończy mi się umowa,ale mają przedłużać i w związku z tym szykuje się podwyżka

Leleczka nas pani też nagrała dobra sprawa

Chcemy skończyć sprawę z zaproszeniami w ten weekend
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.