Ziaja Med-seria apteczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 11:22   #1
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234

Ziaja Med-seria apteczna


szukałam,ale nie znalazłam takiego wątku

spotkałyście się już z tą serią?

ja mam krem pod oczy p/zmarszczkowy-konsystencja dla mnie akurat-nie rzadka i nie gęsta,ciekawy skład

skóra jest bardziej nawilżona,zmarszczki jakby wygładzone(stosuję rano i wieczorem od około tygodnia-dwóch)mam 27 lat i jakieś zmarszczki pod oczami już są widoczne

stosowałam wcześniej vichy oligo 25 pod oczy,gorzej wypadł a cena wiadomo że wiele wyższa
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 11:28   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ta seria jest od niedawna i dostepna w aptekach,aby powiedziec wiecej potrzebne sa sklady INCI-jak mozesz to podaj sklad kremu,ktory masz

Mnie w pod oczy optymalnie sluzy kombinacja masci VITA POS i Redermic pod oczy a kiedy chce wzmocnic nawilzenie to siegam po tlusty i tresciwy krem ktory mieszam z zelem HA.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:48   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Hexxana a zelu Oeparol juz nie uzywasz?

Ja probowalam kupic krem na noc do cery naczynkowej gdy bylam w Pl, ale niestety nie udalo sie. Nikt nic nie slyszal, w hurtowniach jeszcze nie mieli.
Sama chetnie poczytam jesli watek sie rozrosnie.
No i przede wszystkim przepisz sklad tego kremu zobaczymy co w nim siedzi. na KWC nie ma skladow, wiec przyczynisz sie dwojako do naszej pielegnacji. Uzupelnisz chodz jeden sklad w KWC , a przy okazji my rozbierzemy produkt na czynniki pierwsze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:43   #4
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

kurczę chyba pudełko wyrzuciłam na opakowaniu i w ulotce nie ma dokładnego składu

ale zrobię zdjęcie jutro w pracy

póki co podam co niby ma zawierać seria p/zmarszczkowa:

oligopeptydy(mikro-kolagen)
proteiny ze słodkich migdałów
hydroksyprolina
extrakt z mandarynki japońskiej
olej canola
vit A
vit C
vit E
D-panthenol
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:18   #5
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Mnie najbardziej zaciekawiła seria naczynkowa. W aptece mieli próbkę tylko kremu do twarzy z spf 6, ale podejrzewam, że niestabilny? Wklejam skan z próbki i jestem ciekawa Waszej oceny - czy skład ciekawy i czy faktycznie na naczynka? Ja jeszcze nie wypróbowałam tego kremu ale i tak bardziej skłąniam się ku koncentratowi stosowanemu na noc, bo na dzień to filtry by się zdały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lastscan.jpg (39,8 KB, 193 załadowań)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:35   #6
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

A czy ma ktos moze z tej seri kuracje na tradzik?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:17   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej zaciekawiła seria naczynkowa. W aptece mieli próbkę tylko kremu do twarzy z spf 6, ale podejrzewam, że niestabilny? .
stabilny.

pozostałe kosmetyki z serii med też są stabilne, aczkolwiek SPFy mają niskie.
w ogóle ostatnio ziaja się postarała- niebieska seria sopot spa też jest stabilna. mam nadzieję, że przyszłoroczna seria przeciwsłoneczna mile nas zaskoczy.

Ziaja zaczęła stosować kombinację octocrylene+parsol1789+Ti nosorb M -> to daje ochronę przed pełnym spektrum UV, a octocrylene i tinosorb stabilizują parsol.



składy innych produktów Ziaja Med:
"kuracja nawilzająca" krem redukujący podraznienia na dzień spf 6:
aqual hexyl laurate, octocrylene, canola oil, glycerin, hydrogenated coco-glycerides, butyl methoxydibenzoylmethane, cyclopentasiloxane, clyceryl stearate citrate, isohexadecane, steareth-2, cyclomethicone, dimethiconol, methylene bis-benzotriazoyl tetramethylbytylphenol, sodium acrylate/sodium acrylodimethyl taurate copolymer, polysorbate-80, panthenol, sodium hialuronate, allantoin, sodium polyacrylate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidynyl urea

"kuracja przeciwzmarszczkowa" krem redukujący przebarwienia na noc
aqua, cetearyl ethylhexanoate, hehyl laurate, glycerin, canola oil, citrus unshiu peel extract (mandarynka japońska), cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, cyclopentasiloxane, hydrogenated coco-glycerides, sorbitan sesquioleate, hydrogenated rice protein, magnesium sulfate, propylene glycol, panthenol, magnesium ascorbyl phosphate, collagen, sodium chondroitin sulfate, hydrogenated castor oil, cera alba, diazolidynyl urea, sodium benzoate, citric acid


"kuracja antybakteryjna" krem redukujący trądzik
aqua, octydodecanol, cyclopentasiloxane, glycerin, butylene glycol, enentia chlorantha bark extr, oleanolic acid, cetearyl alcohol, PEG-20 stearate, propylene glycol, licroice root extr, sodium acrylate/sodium acrylodimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate-80, saccharomyces/zinc ferment, glyceryl stearate citrate, sodium polyacrylate, citrus medica limonum fruit extr, sugar cane extr, vaccinum myrtillus extr, vitis vinifera fruit extr, pyrus malus fruit extr, lactic acid, citric acid, malic acid, tartaric acid, allantoin, panthenol, retinyl palmitate, phenoxyethanol, methylparaaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidynyl urea, CI 42090

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2008-10-23 o 20:41
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 21:01   #8
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
stabilny.

pozostałe kosmetyki z serii med też są stabilne, aczkolwiek SPFy mają niskie.
w ogóle ostatnio ziaja się postarała- niebieska seria sopot spa też jest stabilna. mam nadzieję, że przyszłoroczna seria przeciwsłoneczna mile nas zaskoczy.
No to jestem w szoku. W dodatku mam nawilżający krem Sopot spa i nawet nie zwróciłam uwagi, że ma filtry - wiesz jaki nr?bo na stronie Ziaji brak info.

A czy ten krem na naczynka będzie faktycznie je wzmacniał?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:34   #9
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Wklepuje składy: Ziaja Med kuracja naczynkowa krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc

INGREDIENTS/Składniki: Aqua(Water), Caprylic/Capric Trigliceryde, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cetearyl Glucoside*, Cetearyl Alcohol*, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Hydrogenated Coco-Glycerides*, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Canola Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copalymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Troxerutin, Panthenol, Escin, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Metylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea.

* surowiec ECO-certyfikowany, organiczny
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:36   #10
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Bardzo polecam ten krem - bezzapachowy tzn. na specyficzny zapach, gęsty ale nietłusty, nie zatyka porów,łagodzi podrażnienia i przyśpiesza gojenie się skóry. Generalnie najlepszy krem na naczynka jaki miałam, upolowałam praktycznie na drugi dzień po wejściu do aptek i jeszcze trochę w tej tubce 50 ml mi zostało....
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:47   #11
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Hexxana a zelu Oeparol juz nie uzywasz?

Ja probowalam kupic krem na noc do cery naczynkowej gdy bylam w Pl, ale niestety nie udalo sie. Nikt nic nie slyszal, w hurtowniach jeszcze nie mieli.
Sama chetnie poczytam jesli watek sie rozrosnie.
No i przede wszystkim przepisz sklad tego kremu zobaczymy co w nim siedzi. na KWC nie ma skladow, wiec przyczynisz sie dwojako do naszej pielegnacji. Uzupelnisz chodz jeden sklad w KWC , a przy okazji my rozbierzemy produkt na czynniki pierwsze.

Moni poki co zrobilam sobie przerwe z Oeparolem ale wroce do niego
Sklady ciekawe,jak cos to moge Ci zawsze podeslac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 21:50   #12
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ziaja Med - kuracja łagodząca zmiany trądzikowe, krem redukujący podrażnienia ochrona niska SPF6 seria trądzik różowaty

INGREDIENTS/Składniki: Aqua(Water), Octocrylene, Octyldodecanol, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyl Methoxydibenzylomethane,
Cetearyl Glucoside*, Cetearyl Alcohol*, Dimethicone Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coco-Glycerides*, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*,Glyceryl Sterate Citrate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copalymer, Izohexadecane, Polysorbate 80, Troxerutin, Allantoin, Saccharomyces/Zinc Ferment, Panthenol, Escin, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Metylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea.

* surowiec ECO-certyfikowany, organiczny
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:51   #13
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ja na ten krem na trądzik różowaty kładę na dzień Antheliosa LRP wielka szkoda że ten filtr Ziaji nie jest wyższy...
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:54   #14
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

a co powiedzie o serii nawilżającej i p/zmarszczkowej?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 22:00   #15
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
W dodatku mam nawilżający krem Sopot spa i nawet nie zwróciłam uwagi, że ma filtry - wiesz jaki nr?bo na stronie Ziaji brak info.
myślę, że ok. spf4. gdy ochona jest wyższa, firmy podają konkretnie ile wynosi.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 22:00   #16
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ziaja Med - płyn do higieny intymnej nawilżający (kwas mlekowy, alga Nori)

INGREDIENTS/Składniki: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide DEA, Lactic Acid, Laureth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Porphyra Umbilicalis Extract, PEG-120Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate.
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 09:19   #17
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moni poki co zrobilam sobie przerwe z Oeparolem ale wroce do niego
Sklady ciekawe,jak cos to moge Ci zawsze podeslac
Dziekuej za propozycje i chetnie skorzystam z serii naczynkowej gdybys cos miala. Z zawartosci formaldehydu nie jestem zadowolona, ale juz przestalam szalec. Jak produkt pasuje cerze to nich i ten formaldehyd w nim bedzie, byle by krem nie podraznial, a wracz przciwnie, sluzyl i lagodzil podraznienia.

Ja tez narazie wstawilam tubke do lodowki, bo mam jeszcze krem od YR z rozowej serii i w Pl kupilam krem pod oczy do cery naczynkowej. jako ze na urlopie nie mialam nic pod slepka, to otworzylam ten krem i po 2 tyg. musze powiedziec ze nawet moje male cienie byly jasniejsze, ale przyjechalam do domu i wzielam sie za wykanczanie YR.
Od dwoch dni zaczynam czuc sciaganie sie cery i tezraz kombinuje co by tu pod filtr polozyc zeby bylo dobrze. Moze powinnam zmienic filtr na tresciwszy? Jak nic nie znajde i ten zelik tez nie przyniesie mi ulgi to sporbuje z tresciwszym filtrem. Ech to odwadnianie sie skory w okresie zimowym...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:28   #18
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Dorwałam dzis krem nawilżający redukujący podrażnienia, w mojej aptece po 10,74. Rzuciłam tez okiem na żel antybakteryjny i jeśli mnie wzrok nie myli to nie ma SLS w składzie.
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...

Edytowane przez kasssandra
Czas edycji: 2008-10-24 o 16:29 Powód: błąd
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:56   #19
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez kasssandra Pokaż wiadomość
Dorwałam dzis krem nawilżający redukujący podrażnienia, w mojej aptece po 10,74. Rzuciłam tez okiem na żel antybakteryjny i jeśli mnie wzrok nie myli to nie ma SLS w składzie.
napisz jak będzie się spisywał ten krem bo jestem ciekawa bardzo
jest lekki czy bardziej treściwy?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 22:07   #20
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Emi1234 tak na goraco po pierwszej aplikacji, kremik napewno nie jest lekki, ale bardzo dobrze sie rozsmarowuje i szybko wchłania.Nie zostawia tłustej warstwy, raczej lekka satynowa powłoczkę, niewyczuwalną. Skóra rozjaśniona, ukojona jesli nie bedzie zapychał i nie podrażni za jakis czas to zagości w mojej łazience
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 21:03   #21
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez kasssandra Pokaż wiadomość
Dorwałam dzis krem nawilżający redukujący podrażnienia, w mojej aptece po 10,74. Rzuciłam tez okiem na żel antybakteryjny i jeśli mnie wzrok nie myli to nie ma SLS w składzie.
Nie ma SLSuzywam go juz jakieś 2 tygodnie-zero wysuszania!Bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem, bez zapachu, gesty, oczyszcza delikatnie-lubimy sie
Podaje skład:
Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Lareth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantolin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolywer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.
A kosztowal 6.5
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:51   #22
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ten zel jest godny do przetestowania na naczynkowej cerze, zawiera wyciag z lukrecji ktora lagodzi i wzmacnia naczynka.Szkoda tylko ze Ziaja nawet do aptecznych kosmetykow wsadza formaldehyd.

Ja mam zel tin tin z drogeryjnych kosmetykow i on tez zawiera lukrecje a takze tymianek i musze powiedziec ze bardzo fajny zel. jak kogos SLS podraznia to ten drogeryjny tez go nie zawiera.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:52   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ten zel jest godny do przetestowania na naczynkowej cerze, zawiera wyciag z lukrecji ktora lagodzi i wzmacnia naczynka.Szkoda tylko ze Ziaja nawet do aptecznych kosmetykow wsadza formaldehyd.

Ja mam zel tin tin z drogeryjnych kosmetykow i on tez zawiera lukrecje a takze tymianek i musze powiedziec ze bardzo fajny zel. jak kogos SLS podraznia to ten drogeryjny tez go nie zawiera.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:03   #24
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

a czy myślicie że ten żel pod oczy przeciw obrzękom,ma likwidować także worki-rzeczywiście może je zmniejszyc?

Substancje czynne: 2% pochodna hesperydyny – aktywny czynnik drenujący, prowitamina B5
pochodna hesperydyny – flawonoid, który stymuluje mikrocyrkulację, poprawia dynamikę płynów w naczyniach krwi, usprawnia drenaż
limfatyczny oraz zmniejsza przepuszczalność naczyń kapilarnych.
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:18   #25
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ten zel jest godny do przetestowania na naczynkowej cerze, zawiera wyciag z lukrecji ktora lagodzi i wzmacnia naczynka.Szkoda tylko ze Ziaja nawet do aptecznych kosmetykow wsadza formaldehyd.

Ja mam zel tin tin z drogeryjnych kosmetykow i on tez zawiera lukrecje a takze tymianek i musze powiedziec ze bardzo fajny zel. jak kogos SLS podraznia to ten drogeryjny tez go nie zawiera.
Tin Tin też miałam-był fajny, ale ten wole, bo jest gesty i z pompką a ten formaldehyd to co robi nie tak
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:58   #26
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

To dokladnie pochodna ktora produkuje sie z formaldehydu. Formaldehyd to bezbarwny gaz o rakotworczym dzialaniu. W kosmetykach pochodna formaldehydu moze wchodzic w reakcje z innymi skladnikami np z woda i przeksztalcac sie do poprzedniej formy czyli tego prawego formaldehydu.

Emi sprobowac mozna, bo i pewnie kosmetyk nie jest drogi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:01   #27
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

ja niestety jeszcze nie spotkałam się z serią Med, a szkoda, bo Ziaję bardzo lubię - szczególnie za serię Calma HLC, u mnie idealna na okres zimowy.

a z Med najbardziej interesuje mnie coś na trądzik i właśnie seria nawilżajaca.
jak przetestowałyście, to oceniajcie tutaj na bierząco, proszę.

tak poza tematem, to witam, bo to mój pierwszy post na forum.
beso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:49   #28
0martusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Zakupiłam żel rozjaniający cienie pod oczami, męcze się z nimi od kilku lat. Nie wiem jak to możliwe ale po 3 dniach stosowania zaczynają znikać. A wydałam już tyle pieniędzy na dużo droższe kremy.
0martusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:23   #29
mglista
Przyczajenie
 
Avatar mglista
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Mam pytanie do wrocławianek, może któraś z Was widziała w aptece we Wrocławiu tę serię? Obeszłam kilka aptek i żadna nie miała, a panie w aptece o tej serii nie słyszały.
mglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:42   #30
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

W Krakowie jest w Euroaptece więc u Was pewnie też.
http://www.euroapteka.pl/index.php?i...&sid=451343198

Ja sobie dziś kupiłam na noc na naczynka.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 12:54:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.