nie wiem co robić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 16:03   #1
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32

nie wiem co robić...


Hej! tez jestem tu nowa i mam taki problem ..wiec krece z chlopakiem juz dluzszy czas tzn. jezeli wogole to tak mozna nazwac bo wkurza mnie to ze jestem taka naiwna i nigdy nie robie wiekszych problemow wszystko zapominam nie chce gadac o tym co mnie zranilo czy cos takiego.... ten chlopak uwaza ze... chlopak moze wszystko a dziewczyna nie i to juz sie zaczyna ta glupia historia bo np. bylismy razem w takim klubie on bawil sie z innymi dziewczynami ja juz nie wytrzymalam i zrobilam mu awanture ale nie taka fes tylko po prostu powiedzialam co o tym mysle bo to nie byl 1 raz... a on ze ok jak uwazam ze on sie wogole pobawic nie moze i ble ble ble a kiedy jakis koles zaczal tanczyc kolomnie ten odrazu go nprzegonil jakims swoim tekstem ;/ denerwuje mnie to bo niekiedy wydaje mi sie ze leci na pare frontow ale kolezanki mowia mi Ty ale chocby byla inna to i tak zawsze wraca do Ciebie... tz.n. ze musisz byc dla niego kims wyjatkowym naorawde Cie kocha... ale kidy mi sie wydaje ze jak kreci z innymi to ze ja jestem taka glupia i nie wyjdzie mu z jedna i drugo to ze zawsze moze wrocic do mnie bo ja zawsze jestem ... denerwuje mnie to wszystko i nie wiem co mama o tym myslec ;/ Co o tym myślicie?;>
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:20   #2
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: nie wiem co robić...

Witam
Jestem typem strasznej zazdrośnicy i u mnie takie coś by nigdy w życiu nie przeszło I niestety puściłabym takiego chłopaka kantem. Widzisz sama mówisz, że on do Ciebie wraca. ALe co z tego, jeśli ma potrzebe pobawić się z innymi. Chcesz być tylko dziewczyną do której się wraca, czy chcesz być dziewczyną, z którą sie zawsze jest? Na razie tylko początek a co będzie dalej....Mówie oczywiście to, co ja bym zrobiła
Pozdrawiam
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:25   #3
gragub
Wtajemniczenie
 
Avatar gragub
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 094
GG do gragub
Dot.: nie wiem co robić...

Można spytać ile masz lat, to istotne, aby udzielić odpowiedzi.
gragub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:27   #4
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez fintela Pokaż wiadomość
Hej! tez jestem tu nowa i mam taki problem ..wiec krece z chlopakiem juz dluzszy czas tzn. jezeli wogole to tak mozna nazwac bo wkurza mnie to ze jestem taka naiwna i nigdy nie robie wiekszych problemow wszystko zapominam nie chce gadac o tym co mnie zranilo czy cos takiego.... ten chlopak uwaza ze... chlopak moze wszystko a dziewczyna nie i to juz sie zaczyna ta glupia historia bo np. bylismy razem w takim klubie on bawil sie z innymi dziewczynami ja juz nie wytrzymalam i zrobilam mu awanture ale nie taka fes tylko po prostu powiedzialam co o tym mysle bo to nie byl 1 raz... a on ze ok jak uwazam ze on sie wogole pobawic nie moze i ble ble ble a kiedy jakis koles zaczal tanczyc kolomnie ten odrazu go nprzegonil jakims swoim tekstem ;/ denerwuje mnie to bo niekiedy wydaje mi sie ze leci na pare frontow ale kolezanki mowia mi Ty ale chocby byla inna to i tak zawsze wraca do Ciebie... tz.n. ze musisz byc dla niego kims wyjatkowym naorawde Cie kocha... ale kidy mi sie wydaje ze jak kreci z innymi to ze ja jestem taka glupia i nie wyjdzie mu z jedna i drugo to ze zawsze moze wrocic do mnie bo ja zawsze jestem ... denerwuje mnie to wszystko i nie wiem co mama o tym myslec ;/ Co o tym myślicie?;>
Myślę że o to właśnie chodzi. Piszesz, że kręcisz z nim-to znaczy że jesteście razem czy jesteście dla siebie jak akurat macie ochotę??? Ustalcie jakieś zasady, jeśli to związek to dla mnie niezrozumiałe jest jak On może bawic się z innymi dziewczynami
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:48   #5
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

Wiec lat mam 20...a co do tego czy jestesmy razem... nie jestesmy w sumie krecimy ale to rwa juz od czerwca wiec... nie bylo nic powiedziane oficjanie...;/ i tez jestem typem zazdrosnicy dlatego ciezko jest mi przezyc kiedy bawi sie ...ale jak zrobi te maslane oczy to sie rozplywam ;/;/ i to jest najgorsze....
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:54   #6
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: nie wiem co robić...

Jeszcze chciałam dodać, że jeśli facetowi zależy to po pierwsze zwróciłby uwagę na to, że Tobie to przeszkadza (przecież mówilaś mu o tym), po drugie w ogole nie miałby potrzeby bawić się z kimś innym a po trzecie powiedziałby coś konkretnego jeśli chodzi o wasz związek. Nie chcę być brutalna, ale tak to widzę.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 17:11   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam dodać, że jeśli facetowi zależy to po pierwsze zwróciłby uwagę na to, że Tobie to przeszkadza (przecież mówilaś mu o tym), po drugie w ogole nie miałby potrzeby bawić się z kimś innym a po trzecie powiedziałby coś konkretnego jeśli chodzi o wasz związek. Nie chcę być brutalna, ale tak to widzę.
Uważam podobnie.

Facet się po prostu bawi z Tobą (a może nawet: bawi Tobą) bez zobowiązań i nie dąży do jakichś jasnych rozwiązań. Dlatego czarno to widzę. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w końcu nagle urwie kontakt (bo przecież nie jesteście razem), znajdzie sobie inną, oficjalną dziewczynę (bo przecież oficjalnie z nikim nie jest). Nie warto się tak bawic, jeśli obydwu stronom to nie odpowiada.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 13:49   #8
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: nie wiem co robić...

Masz jakies dziwne koleżanki... A on co pies, ze do Ciebie wraca? Łaskę Ci robi? Ja bym sie z pewnościa nie godziła na to, zeby mój TŻ kręcił z laskami i to na moich oczach na dodatek, całkowity brak szacunku...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 15:18   #9
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

Chyba macie racje... kurcze musze to skonczyc a widzialam sie z nim wczoraj i tak jakby mi ktos wylal na glowe kubel zimnej wody.... to juz koniec tako ale to jest takie ciezkie... nie wiem czy dam rade musze chyba innego wyjscia nie mam powoli staram sie go kasowac z przeszlosci bo te wspomnienia sa bardzo toksyczne;/ Omg. ja to chyba nie mam szczescia w miloscidziekuje wam
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 14:15   #10
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Unhappy Dot.: nie wiem co robić...

Tylko, że kurcze najgorsze jest to ze ja caly czas mysle o nim i nie moge przestac nawet na chwile jest mi gdzies tak zle... i jestem tak pelna zalu i zlosci ale z drugiej strony łoo matko to jest takie trudne jak zrobic zeby zapomniec... to chyba sie nie da tak szybko wymazac z pamieci biorac pod uwage ze dzieki niemu tyle razy sie usmiechalam i bylam szczesliwa ale tez wiele razy bylam przez niego smutne bezsensu jest to wszystko
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:08   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nie wiem co robić...

Jeśli rzeczywiscie chcesz z nim byc to sie okresl jednoznacznie.
Nie na zasadzie "krecimy ze sobą", ale "chcę bysmy byli razem, jako para, czy ciebie taki układ interesuje". Jako oficjalna dziewczyna mozesz okreslic zasady istnienia waszego oficjalnego zwiazku i poprosic by on opisal jak z jego strony to ma wygladac.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 16:36   #12
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

nie wiem czy chce z nim byc jestem niezdecydowana... nie wiem czy chce czy nie chce ...czuje ze chyba z bardzo podobalo mi sie nasze spotykanie sie ciagle i to "kręcenie" takie niewinne ale kiedy zorientowalam sie ze wtraca swoje zasady to z jedej strony czulam sie fajnie "ah oh bo jest zazdrosny " a z drugiej cholera jestm ograniczana co robic... a jak ktos mi mowi co mam robic to jest juz wogole miazga dla mnie...
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:11   #13
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez fintela Pokaż wiadomość
ale kolezanki mowia mi Ty ale chocby byla inna to i tak zawsze wraca do Ciebie... tz.n. ze musisz byc dla niego kims wyjatkowym naorawde Cie kocha...

Zmień koleżanki na mniej...dowcipne...


Sama czujesz, że coś jest nie tak i masz rację!
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:05   #14
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiscie chcesz z nim byc to sie okresl jednoznacznie.
Nie na zasadzie "krecimy ze sobą", ale "chcę bysmy byli razem, jako para, czy ciebie taki układ interesuje". Jako oficjalna dziewczyna mozesz okreslic zasady istnienia waszego oficjalnego zwiazku i poprosic by on opisal jak z jego strony to ma wygladac.
A ja myśłę,że jak się chce z kimś być to nie trzeba się "umawiać",że od teraz jesteśmy razem...
Ludzie się poznają,spotykają i bycie razem wychodzi naturalnie,jeśłi chce się z kimś spotykać,utrzymywać kontakt,spędzać razem czas...
A później nagle chłopak przedstawiając dziewczynę swoim znajomym nazywa ją SWOJĄ dziewczyną i wszystko staje się jasne...

A jeśłi nie potrafi/nie chce się określić to może traktuje to jak koleżeństwo?
Kumple też spędzają razem czas i się spotykają,tylko bez zobowiązań...Taka różnica...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 08:32   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nie wiem co robić...

tylko, ze przy jej niezdecywdowaniu facet nie wie na czym stoi. Gdyby oboje na 100% chcieli byc parą - masz rację. Ale tu zadne nie jest pewne tego drugiego.

Autorka wątku zachowuje się ja przysłowiowy pies ogrodnika.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 10:48   #16
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

nie po prostu ja nie wiem czy chce z nim byc ... mi sie wydaje ze po czesci odpowiada mi i jemu ten uklad ... bo nie chodzi o to ze ja sie zachowuje jak pies ogrodnika ...jakby on chcial to by sie odwrocil i zapomnial o mnie ale to on wraca za kazdym razem do tego co robilismy na spotkaniu wczesniej do tego o czym gadalismy czy cos podobnego ja go nie przywiazalam do siebie nie jest tak jak chce moze odejsc i nie byc ani kumplem ani chlopakiem ... a ja nie jestem pewna czy ja chce byc z tym chlopakiem bo dobrze go znam nie wiem czy chce znosic jego.. no jest pare powaznych rzeczy ktroe mnie denerwuja...ja nie chce sie sama pakowac w klopoty ...pozatym on i dluzszy zwiazek z dziewczyna nierealne a zazwyczaj jest tak ze jak wychodzimy paczka do jakiegos klubu i on tanczy wokol tych innych dziewczyn to jest po prostu tak pijany ze na drugi dzien nic nie pamieta nie wie co sie dzialo i gdzie bylismy ... a bylo pare sytuacji ze powioedzialam mu wez usiadz albo cos w tym stylu to nie sluchal bo wiem i tak jak on sie zachowuje jak jest po jakiejs tam dawce alkoholu ale jak juz kolomnie tanczyl jakis chlopak to podszedl do niego i powiedzial ze ona jest ze mna wez od niej odejdz i koniec...pozaztym on kocha jak ja jestem o niego zazdrosna niekiedy jest tak ze gada z inna laska i gapi sie co 5 sekund na mnie...
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:05   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nie wiem co robić...

Ty nie wiesz czy go chcesz, a chcesz mu kontrolowac zycie?
Dojdz najpierw ze soba do ładu, zanim zaczniesz innym komplikowac zycie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:40   #18
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

on pierwszy mi kontrolowal zycie wiec sorry. ucze sie od niego !nie komplikuje nikomu zycia a do ladu to ja jestem doprowadzona... :|
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 09:49   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nie wiem co robić...

Bo dałas sie kontorlowac. Wiesz na wszelkie fochy faceta, który nie jest w zwiazku, bym mu sie rozesmiala w twarz z komentarzem "swojej dziewczynie mozesz tak rozkazywac, ale ja chyba jeszcze nia nie jestem"?
Sama nie wiesz czy chcesz z nim zwiazku, pewnie on ma to samo. Dajcie sobie luz, bo najwyrazniej wam nie wychodzi, nawet nie mozecie dotrzec do etapu pary.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 11:35   #20
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

spoko dzieki za rady... i podobalo i sie ze mnie kontroluje to pozwalalam... a my mamy ciagly luuuz...i i to odpowiada... wynika z tego ze Ty jestes inna ja inna mimo wszystko ludzie sie roznia nie wiem czy to zaowazylas..
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:42   #21
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: nie wiem co robić...

Jeśli pasuje Ci być "rezerwową dziewczyną", do której wraca się, kiedy nie ma ciekawszych opcji, to jesteś na idealnej drodze.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:37   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nie wiem co robić...

Autorka juz jest obrazona, bo nie udzielilismy takich rad, jakich oczekiwala
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:45   #23
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

nie jestem obrazona bo nie nastawialam sie na dobre rady czy zle ... i napewno nie nastawialam sie zeby ktos obcy mi pisal ze nie umiem sie do ładu doprowadzic, wiec pisz te swoje rady ale ładskawie mnie nie obrazajac albo nie pisz wcale . Dziekuje!
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:14   #24
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

.
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:18   #25
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: nie wiem co robić...

Dobra dzieki za rady. Juz koncze tą sprawe...bo musze sobie i tak wszystko przemyslec dzieki i podro .
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.