bez podkładu.... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 11:58   #391
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: bez podkładu....

Podziwiam Was za odwage chodzenia bez pudru. Zwłaszcza posiadaczki cer mieszanych i tłustych. Dla mnie to jest wręcz niemożliwe. Będąc na dworze wśrod ludzi mam wrażenie, że wszyscy się patrzą na moja cere, pomimo tego, że mam podklad nie czuje sie komfortowo, bo sie blyszczy. Już nie wspomne o braku pudru czy podkladu;( Ja wiem , może to jest sprawa psychiki i to u mnie w głowie tylko tak sie dzieje, ale sama sobie nie potrafie tego wypersfadować. Doslownie zawsze gdy ktos nieznajomy czy kolezanka patrzy na moja twarz mam wrazenie, ze ona mysli sobie jak to strasznie wyglądam;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 13:43   #392
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: bez podkładu....

ejaj to jest kwestia przyzwyczajenia. Zamiast podkładu nakładasz puder sypki czy krem koloryzujący jak ja i jest luz
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:34   #393
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: bez podkładu....

Kiedys w wakacje chcialam sprobowac, nalozylam sam puder, ale czulam sie komfortowo tylko przez chwile. A co do kremow koloryzujących znam tylko 3. Ziaja nuno, Rossmann synergen i jakis z Perfecty. Używalam tylko tego z Rossmanna , ale on jest dla mnie za ciezki, tak jakby byl podkladem, dlatego uzywam teraz tylko pudrowego podkladu w musie Essence. Ten z Essence to jedyny dla mnie podklad ktory jest leciutki jak puder i niewidac, ze go mam na twarzy. Nakladam go czasem nei dlatego, ze musze ale po prostu lubie, nie potrafie sie od niego odzwyczaic;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:59   #394
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
pastereczka a jakiej firmy używasz?Myślałam że puder mineralny L'oreal jest prawdziwym pudrem mineralnym...
ja uzywam everydayminerals, mialam probki signature i tez sa b.dobre
kryją b.dobrze - możesz wybrac formulę mniej lub bardziej kryjącą, mniej lub bardziej matującą.
Używałam przed nimi helenki rubinstein i clinique i je porzucilam dla mineralow
i sporo pieniedzy mi zostalo w kieszeni
amerykanskie firmy mineralne bez problemu wysylaja darmowe probki do Polski wiec placisz 4 do 6 dol (w zaleznosci od firmy) i probujesz przez tydzien-miesiac bo na tyle starczaja i nie ma wtopy
pelne produkty starczaja na kilka miesiecy i kosztuja okolo 12-15 dol +wysyłka - wg mnie tanio( a jeszcze jak podzielisz przez liczbe msc :P)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 20:23   #395
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: bez podkładu....

Hm też bym chciała zrezygnowac z podkładu ale niewiem czy to możliwe przy naczynkowej cerze i zaczerwienionych policzkch... Moze znacie jakies dobre korektory mineralne w miare niedrogie?
Dzis zrobiłam mieszanke skrobii i pudru mineralnego essence bo był za ciemny. Wyszedł mi taki fajny jasny puderek
aggness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 21:04   #396
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: bez podkładu....

Ja też podziwiam Nie wyobrażam sobie nie używać podkładu, uwielbiam swoją twarz po wykonaniu makijażu Nawet gdy wychodzę "do sklepu po bułki" pudruje się.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:18   #397
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Wink Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A kryją tak dobrze jak fluidy typu Max Factor LP?
tak, kryją, ale masz trójwymiarowe krycie- taki "efekt photoshopa " nie robią maski tylko dobrze odbijają światło, w naturalny sposób.
Na szczęście nie ma ich w sprzedaży nie wysyłkowej, bo by mnie wzieli za przedstawiciela
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:32   #398
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: bez podkładu....

Czy myślicie,że jak nałożę korektor i puder mineralny z essence to uzyskam znośny efekt przy przebarwieniach ? Chciałabym czasami dać sobie wolne od podkładu.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 18:25   #399
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Czy myślicie,że jak nałożę korektor i puder mineralny z essence to uzyskam znośny efekt przy przebarwieniach ? Chciałabym czasami dać sobie wolne od podkładu.
Ja probowalam taka kombinacje plus mieszanka skrobii, aby sie nie swiecic i spisuje sie calkiem niezle, a wyglada naturalniej niz podklad.
Ale moim ulubionym polączeniem jest filtr 50+, korektor i mieszanka pudru ze skrobia dry-flo i jedwabiem. Sam w sobie filtr tonuje i wybiela przebarwienia, korektor zalatwia reszte, a podrasowany puder poprostu sie do tego przyklaja utrwalajac makijarz i dajac naprawde mocny mat.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 19:42   #400
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: bez podkładu....

Oj jeszcze skrobia to juz u mnie za dużo Albo skrobia albo puder.Niestety mam suchą skórę.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:23   #401
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: bez podkładu....

Dziewczyny !
A moze ktoraś się odważy pokazać róznicę między buzią z podkładem a buzią bez?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 12:14   #402
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Oj jeszcze skrobia to juz u mnie za dużo Albo skrobia albo puder.Niestety mam suchą skórę.
To szczesciara z Ciebie Ja niestety musze sie matowic i to kilka razy dziennie. W takim razie powinny wystarczyc Ci korektor i puder mineralny. Essence calkiem niezle kryje tylko dla mnie kolor za ciemny wiec z iloscia musze uwazac
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 13:43   #403
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: bez podkładu....

ech, muszę przyznać że mnie zmotywowałyście... niby wiem, że podkład mi zapycha cerę, niby wiem, że jak go przez jakiś czas nie używam to jest dużo lepiej, niby... ale...

w każdym razie miło wiedzieć, że na tej planecie są jeszcze takie osóbki jak ja, więc przedwczoraj definitywnie postanowiłam zrobić sobie odwyk... tylko ciekawe na jak długo starczy mi silnej woli?

mam niestety dość specyficzną cerę... niby wrażliwą, alergiczną, łatwo ją nadmiernie przesuszyć (dlatego smaruję się podkładem-a nuż to jakaś ochrona?), z drugiej strony (jak nie ma objawów alergii) jest tłustawa w strefie T. a żeby było jeszcze śmieszniej czasem robią mi się krostki-na policzkach... choć to pewnie od podkładu-znowu smaruję się podkładem... i jest błędne koło...

jak ja bym chciała żeby znowu było lato... wtedy chodzę z "gołą" twarzą i nie wpadam w podobne paranoje...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:10   #404
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: bez podkładu....

A ja dziewczyny ograniczyłam korektor w musie, biorę go dosłownie odrobinkę, ponieważ odkryłam świetny puder Bourjois, ten Pastel coś tam . Najjaśniejszy odcień mam i jest bezbłędny! Miałki , zakrywa czerwone policzki i się nie błyszczę, po za tym przyjemnie pachnie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:06   #405
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: bez podkładu....

Jest jestDzięki Wam wizażystki od wczoraj chodzę bez podkładu,czuję się świetnie,jedyne co to maluję rzęsy i powiekinaprawdę skóra odpoczywa.Do tego peelingi kawowe,soda oczyszczona i kąpiele i skóra cudoPo sodzie wszystkie syfki powychodziły i ładnie schodzą.Peeling Kawowy świetnie działa.Wczoraj z początku myślałam,że ludzie na mnie się gapią a dzisiaj jak z kolegą w autobusie siedziałam to powiedział mi,że lepiej bez podkładu niż z podkładem tym bardziej,że mam cerę mieszaną.pozdrawiam Was serdecznie i 3mam kciuki
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:29   #406
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: bez podkładu....

mi podkład zepsuł cerę, dlatego od ponad roku nie używam, chyba że jakieś wielkie święto
nie muszę chyba dodawać że od tamtej pory skóra gładziutka i niemalże 0 problemów.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 15:22   #407
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: bez podkładu....

dziewczyny, a co zrobić z cieniami pod oczami (ale takimi porządnymi!) jeśli nie używam podkładu? Bo jak nie nałożę podkładu, to korektor pod oczami wyraźnie się odcina, a poza tym jakby szybciej spływa. A jak z kolei nałożę lekki i delikatny korektor, to nie odcina się, ale też nie zakrywa cieni i wyglądam jak zombi, mimo że buźka bez podkładu prezentuje się ładnie
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis

Edytowane przez Miriam19
Czas edycji: 2008-11-08 o 10:53
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:45   #408
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co zrobić z cieniami pod oczami (ale takimi porządnymi!) jeśli nie używam podkładu? Bo jak nie nałożę podkładu, to korektor pod oczami wyraźnie się odcina, a poza tym jakby szybciej spływa. A jak z kolei nałożę lekki i delikatny korektor, to nie odcina się, ale też nie zakrywa cieni i wyglądam jak zombi, mimo że buźka bez podkładu prezentuje się
Mój sposób (może nie jakiś ekstra) to kremik pod oczy rozjaśniający cienie, poranny masaż kostkami lodu i omiatanie pędzelkiem oka i jego okolic jasnym, cielistym lub białym lekko perłowym cieniem co daje efekt rozświetlenia. Sposób dobry choć nadal szukam doskonałego
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:20   #409
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: bez podkładu....

Ja z podkładu zrezygnowałam już w wakacje i nadal przy tym postanowieniu trwam Moja cera wygląda o niebo lepiej, mniej przebarwień i wyprysków. Kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjścia z domu bez podkładu, a teraz stosuje jedynie krem matujący i puder w kamieniu dla uzyskania matu(mam mieszaną cerę)
Nadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 12:06   #410
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kasssandra Pokaż wiadomość
Mój sposób (może nie jakiś ekstra) to kremik pod oczy rozjaśniający cienie, poranny masaż kostkami lodu i omiatanie pędzelkiem oka i jego okolic jasnym, cielistym lub białym lekko perłowym cieniem co daje efekt rozświetlenia. Sposób dobry choć nadal szukam doskonałego
a możesz powiedzieć, jakiego kremu używasz?

ja cały czas szukam jakiegoś, który zrobi cokolwiek.
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 15:39   #411
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co zrobić z cieniami pod oczami (ale takimi porządnymi!) jeśli nie używam podkładu? Bo jak nie nałożę podkładu, to korektor pod oczami wyraźnie się odcina, a poza tym jakby szybciej spływa. A jak z kolei nałożę lekki i delikatny korektor, to nie odcina się, ale też nie zakrywa cieni i wyglądam jak zombi, mimo że buźka bez podkładu prezentuje się ładnie
Ja mam naprawde porzadne cienie i uzywam korektora. Wystarczy, ze go dobrze wklepiesz opuszkami palców i nie bedzie sie odcinał. tylko musisz go uzywac oszczednie zeby nie miec do polowy policzkow jasnych plam
ja polecam l'oreala w pedzelku. znajdziesz go na kwc (w tym przypadku pedzelek mi sie nie przydaje, bo jest dosc twardy do tak delikatnej skory)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 17:06   #412
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez gosia140 Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć, jakiego kremu używasz?

ja cały czas szukam jakiegoś, który zrobi cokolwiek.
Póki co flos-leku z babką lancetowatą i świetlikiem. Łatwo dostępny, niedrogi, spróbuj Czaje się też na Ziaje med rozjaśniająca cienie. Kiedyż nakładałam też maseczkę Kolastyny z aloesem, świetna była i naprawdę widać były efekty. Ale już jej nie widuje w sklepach:/

Dalej tkwię w poszukiwaniach "ożywiacza" mojej bladej, szarej cery, spodobał mi się o ten compact https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ieniu-roz.html. Na KWC mało opinii, możne któraś z was się jeszcze podzieli jakimiś uwagami?
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:36   #413
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: bez podkładu....

Powinnaś używać lekkich pyłkowych pudrów np. teraz reklamują Loreal bez zapachu i konserwantów. Nie zatyka porów i jest lekki
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:52   #414
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co zrobić z cieniami pod oczami (ale takimi porządnymi!) jeśli nie używam podkładu? Bo jak nie nałożę podkładu, to korektor pod oczami wyraźnie się odcina, a poza tym jakby szybciej spływa. A jak z kolei nałożę lekki i delikatny korektor, to nie odcina się, ale też nie zakrywa cieni i wyglądam jak zombi, mimo że buźka bez podkładu prezentuje się ładnie
Ja używam korektora rozświetlającego DAXA i jestem bardzo zadowolona.... dodam, że nie używam podkładu od .... założenia tego wątku.... i ani razu nie żałowałam, że zrezygnowałam z niego....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:11   #415
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: bez podkładu....

Pozwólcie, że przyłącze się do wątku.
Przez ostatnich kilka lat nie wyobrażałam sobie wyjścia z domu bez podkładu. Używałam mocno kryjących i na to jeszcze nakładałam korektor i puder. Od jakiegoś roku, kiedy mam dzień wolny staram się nie używać podkładu, ale w tygodniu nadal nakładałam tapetę.
Po przejrzeniu tego wątku postanowiłam całkowicie zrezygnować z podkładu i na co dzień używać tylko korektora i pudru. Niestety bez korektora na razie się nie obejdzie, bo mam trochę przebarwień po trądziku. Dzisiaj np. byłam razem z Tżtem w restauracji i nie nałożyłam podkładu tylko korektor na przebarwienia i pod oczy i to przypudrowałam. On nawet nie zauważył różnicy a nawet prawił mi komplementy, że pięknie dzisiaj wyglądam. To mnie dodatkowo zmotywowało. Mam nadzieje że mi się uda wytrwać w postanowieniu.


Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
mi podkład zepsuł cerę, dlatego od ponad roku nie używam, chyba że jakieś wielkie święto
nie muszę chyba dodawać że od tamtej pory skóra gładziutka i niemalże 0 problemów.
Nie jestem pewna czy to rzeczywiście podkład popsuł mi cerę, ale moje problemy z trądzikiem zaczęły się właśnie wtedy, kiedy zaczęłam go stosować. Oj jaka ja byłam głupia że się zaczęłam mazać podkładem, miałam wtedy idealną cerę
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:54   #416
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: bez podkładu....

Wiem, ze juz to pisalyscie, ale podniscie na duchu i ze tak powiem dodajcie mi odwagi, aby ograniczyc podklad;p Chcialabym uzywac juz tylko samego pudru dla zmatowienia, ale boje sie ze bede wygladac nieesttycznie, chociaz tona podkladu wcale lepiej nie wyglada, ale lepiej sie z nia czuje. A wiec czy ograniczenie podkladu, pudru napraawde wam polepszylo stan cery? Prosze przekonajcie mnie ntak, zebym w to uwierzyla i postawila to sobie jako cel;p (wiem glupoty gadam, ale musze sobie gdzies tam w psychice to uswiadomic, a im wiecej bede czytac na temat waszego sukcesu, tym bardziej zaczne wierzyc, ze i mi sie polepszy )
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 20:58   #417
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: bez podkładu....

właśnie to taka sprzeczność, bo z jednej strony nie mogę patrzeć na te tłuste mazańce podkładowe jak użyję podkładu, a z drugiej nie mogę znieść bladziocha z podkrążonymi oczami w lustrze jak nie użyję podkładu...ehh i bądź tu kobietą
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:20   #418
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: bez podkładu....

ja z kolei w samym pudrze okrywam się purpurą przy najdelikatniejszej nawet zmianie temperatury, emocji...czy po kilku łykach wina
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:59   #419
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: bez podkładu....

ja już od ponad roku nie nałożyłam podkładu

nakładam rano oliwkę hipp, ale bardzo delikatnie, malutko.
jesli mam nadmiar to scieram i na to klade skrobie i puder sypki oriflame

teraz szukam jakiegos innego bo ten z O. mi się znudził.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:24   #420
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
ja z kolei w samym pudrze okrywam się purpurą przy najdelikatniejszej nawet zmianie temperatury, emocji...czy po kilku łykach wina
ja mam podobnie ;]
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.