<B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 10:22   #1
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart

<B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>


mam zamiar od jutra przejsc na ditke ale potrzebuje jakiegos wsparcia wiem ze najtrudniejsze sa pierwsze dni i wlasnie w te dni potrzebuje gokos kogo ja bede mogla wspierac i ta osoba mnie... planuje przejsc na kopenhaska a pozniej 1000.... ale wy jesli nie chcecie przejsc na ta dietke to wskakujcie na inna razem zawsze latwiej...

UWAGA !

Lunch i obiad można zmieniać nawzajem, jeśli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg). Kurację przeprowadza się 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej.
Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycze albo żujesz gumę do zucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po 2 latach (jeśli to potrzebne). Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie.
Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!!


DZIEŃ 1, 8
Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2, 9
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3, 10
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4, 11
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5, 12
Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6, 13
Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC

dieta jest naprawde wygorystyczna ale na niej sie na serio chudnie
magmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:11   #2
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Nie Polecam Tej Diety Raz Ją Przeszłam A Poniej Był Efekt Jojo .ta Dieta Osłabia Organizm W Jej Trakcie Zdarzyło Mi Się Pare Razy Zasłabnąć
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:27   #3
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

o matko o tej diecie były już setki postów ta dieta jest okrop[na, wyniszcza organizm i przynosi jo-jo. Nie radze jej stosować
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 13:07   #4
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

hmmmmm powiem wam ze ja juz ja stosowalam grubo rok temu i jesli pozniej trzyma sie regul to na serio ekekt jest i nie przytylam ani grama... a wrecz pozniej chudlam... moze to jest zalezne od organizmu... ja jednak zaczne ja kontynuowac od jutra i bede pisac na bierzaco o efektach bo teraz jestem znaczy czuje sie jak pulpecik :/
magmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 16:09   #5
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

oj nie ja tez sie nie pisze na ta diete
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 21:22   #6
i.lo
Raczkowanie
 
Avatar i.lo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
GG do i.lo
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Ja bym chętnie sie z Toba zsolidaryzowała i przeszła na jakas dietke,ale uwierz mi -ta kopenhaska jest straszna.Fakt,schudłam 7kg ,ale co z tego jak przytylam jeszcze wiecej,ale nie to jest najgorsze,a mianowicie to ,ze tragicznie rozregulowałam sobie organizm i przemianę materii.Mysle,ze lepiej poczekac dłuzej na efekty i zrobic np.dietke 1200kcal czy cos w tym stylu.
__________________
Ilonka
"Dance is the hidden language of the soul, of the body
"When in doubt......dance!"
Why do I dance?.....Why do I breathe?"

http://www.salsaweb.com
http://www.davidlynch.com/
i.lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 08:53   #7
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Cytat:
Napisane przez i.lo Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie sie z Toba zsolidaryzowała i przeszła na jakas dietke,ale uwierz mi -ta kopenhaska jest straszna.Fakt,schudłam 7kg ,ale co z tego jak przytylam jeszcze wiecej,ale nie to jest najgorsze,a mianowicie to ,ze tragicznie rozregulowałam sobie organizm i przemianę materii.Mysle,ze lepiej poczekac dłuzej na efekty i zrobic np.dietke 1200kcal czy cos w tym stylu.
powiem ci ze przemyslalam to i robie inna dietke wiadomo kawa w tym bedzie ale bede sie zajadac kapusta ( ale to nie bedzie dieta kapusciana) kawa, marchewki, warzywa, raz na jakis czas miesko.... tak zeby nie przekroczyc 1000kcal wiec zapraszam... jadamy rzeczy bez tluszczu.... ja wlasnie teraz zjadlam troche kapusty (kurcze mam zachcianki jak baba w ciazy i najlepsze jet to ze lubie wcinac kiszona) i mam program slim vitax i kawka do tego... zobaczymy co bedzie pozniej... ahaaaa dodaje do tego jeszcze z 35 minut odtrych cwiczen a wieczorkiem basenik
magmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 00:59   #8
i.lo
Raczkowanie
 
Avatar i.lo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
GG do i.lo
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Ok,ja mogę sie do Ciebie przyłaczyc tylko,ze dorzucam jeszcze mięsko i warzywa gotowane na parze. Boje sie czy mi sie uda bo mam pokręcony tryb zycia,ale bede walczyc no i kapustke tez lubieNarobilas mi ochoty!!
__________________
Ilonka
"Dance is the hidden language of the soul, of the body
"When in doubt......dance!"
Why do I dance?.....Why do I breathe?"

http://www.salsaweb.com
http://www.davidlynch.com/
i.lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:10   #9
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Cytat:
Napisane przez i.lo Pokaż wiadomość
Ok,ja mogę sie do Ciebie przyłaczyc tylko,ze dorzucam jeszcze mięsko i warzywa gotowane na parze. Boje sie czy mi sie uda bo mam pokręcony tryb zycia,ale bede walczyc no i kapustke tez lubieNarobilas mi ochoty!!
hmmmmm no ja tworze tworze i powoli cos sie dzieje... mam nadzieje ze u ciebie tez leci jakos... dzis wyjezdzam i nie bede miec dostepu do neta ale jak wroce to napisze cos o efektach trzymaj sie i walczmy z waga :P heheh ale to brzmi
magmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:49   #10
Ańń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
o matko o tej diecie były już setki postów ta dieta jest okrop[na, wyniszcza organizm i przynosi jo-jo. Nie radze jej stosować

bo to jest dieta szwedzka czy jakaś...przynosi efekty po dwutygodniowym BARDZO DOKŁADNYM stosowaniu...jeden odchył i cała idzie na marne...
Ańń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:43   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: <B>szukam kogos kto zacznie od jutra ze mna diete</B>

Cytat:
Napisane przez magmart Pokaż wiadomość
powiem ci ze przemyslalam to i robie inna dietke wiadomo kawa w tym bedzie ale bede sie zajadac kapusta ( ale to nie bedzie dieta kapusciana) kawa, marchewki, warzywa, raz na jakis czas miesko.... tak zeby nie przekroczyc 1000kcal wiec zapraszam... jadamy rzeczy bez tluszczu.... ja wlasnie teraz zjadlam troche kapusty (kurcze mam zachcianki jak baba w ciazy i najlepsze jet to ze lubie wcinac kiszona) i mam program slim vitax i kawka do tego... zobaczymy co bedzie pozniej... ahaaaa dodaje do tego jeszcze z 35 minut odtrych cwiczen a wieczorkiem basenik
Oj oj... Głodówka + aktywność fizyczna =

Poczytajcie chętne na tą dietę dziewczyny więcej o odżywianiu zanim sobie szkody narobicie.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.