co o tym myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 15:53   #1
ciekawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26

co o tym myślicie?


Mężczyzna z którym jestem już od prawie roku napisał mi że nie przyjedzie do mnie dzisiaj ( chociaż umawialiśmy się już kilka dni temu) bo wypił kilka piw ( z kolegami) i nie może jechać samochodem. A jeszcze wczoraj mówił, że tęskni... Ja też się cieszyłam że przyjedzie bo mieszkamy kawałek od siebie. Dziwnie się poczułam. Z jednej strony tłumaczę go że przecież każdemu może się zdarzyć, bo go kocham... ale z drugiej strony... no właśnie sama nie wiem co mam myśleć... A co Wy o tym myślicie?
ciekawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 16:03   #2
szyszuniaa83
Raczkowanie
 
Avatar szyszuniaa83
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 275
Dot.: co o tym myślicie?

witaj
moim zdaniem to nie jest ok jasne ze kazdemu moze sie zdarzyc ale jezeli sie umawialiscie kilka dni wczesniej to wiedzial ze nie powinnien pic jezeli mu zalerzalo by na spokaniu z toba posiedzial by z kumplami ale pic nie mosial porozmawiaj z nim ale badz czujna ja kiedys tez takie sytuacje bagatelizowalam a to prowadzilo tylko do jeszcze gorszego zachowania mojego ex pozdrawiam serdecznie
szyszuniaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 16:08   #3
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: co o tym myślicie?

Wydaje mi się, że skoro się umawialiście się kilka dni temu to coś jest nie tak... bo przecież od jakiegoś czasu wiedział, że będzie musiał jechac autem to po co pił?? Sytuacja byłaby inna, gdybyś w ten sam dzień zadzwoniła do niego i powiedziała, żeby przyjechał, to byłoby ok... nie może bo pił... Ale on wiedział o tym, więc jego zachowanie jest niezrozumiałe, skoro jeszcze dzień przed pisał, że tęskni....
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 17:31   #4
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: co o tym myślicie?

hmm zakładam ze pewnie sie dawno nie widzieliscie, hmm napewno tęsknił i chciał cie zobaczyc ale pewnie spontanicznie wyszedl gdzies z kumplami i przecholował z alkoholem, niektórzy tak czasem mają, że dobrze sie bawią i zapominają o innych rzeczach, dla jego dobra niech lepiej zostanie tam gdzie jest po po alkoholu czy na kacu niech lepiej nie jedzie, to sie zdarzyło zapewne pierwszy raz? eh nie martw sie, zaczniesz sie martwic jak zdarzy sie mu taki występek znowu
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:09   #5
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez mariolka16 Pokaż wiadomość
hmm zakładam ze pewnie sie dawno nie widzieliscie, hmm napewno tęsknił i chciał cie zobaczyc ale pewnie spontanicznie wyszedl gdzies z kumplami i przecholował z alkoholem, niektórzy tak czasem mają, że dobrze sie bawią i zapominają o innych rzeczach, dla jego dobra niech lepiej zostanie tam gdzie jest po po alkoholu czy na kacu niech lepiej nie jedzie, to sie zdarzyło zapewne pierwszy raz? eh nie martw sie, zaczniesz sie martwic jak zdarzy sie mu taki występek znowu
No tylko zanim wyszedl z kolegami na piwo to był trzeźwy i myślący. Dla mnie sytuacja conamniej dziwna. Wyczekiawne spotkanie okazało sie dla niego malo ważne. A moze alkohol jest dla niego przyjemniejsza sprawa.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:20   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez mariolka16 Pokaż wiadomość
hmm zakładam ze pewnie sie dawno nie widzieliscie, hmm napewno tęsknił i chciał cie zobaczyc ale pewnie spontanicznie wyszedl gdzies z kumplami i przecholował z alkoholem, niektórzy tak czasem mają, że dobrze sie bawią i zapominają o innych rzeczach, dla jego dobra niech lepiej zostanie tam gdzie jest po po alkoholu czy na kacu niech lepiej nie jedzie, to sie zdarzyło zapewne pierwszy raz? eh nie martw sie, zaczniesz sie martwic jak zdarzy sie mu taki występek znowu
Dokładnie. Rozsadne podejscie. Zgadzam sie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 18:32   #7
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: co o tym myślicie?

Ciesz się, że miał odwagę się przyznać, a nie zwalać winę na chorującą babcię :P
No i +, że zawiadomił trochę wcześniej niż w czasie gdy już powinien być u Ciebie. Każdemu zdarzy się zapomnieć Nie przejmuj się - to też człowiek :P
(chociaż małe wypomnienie przy najbliższej okazji może się przydać :P)
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 18:36   #8
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Ciesz się, że miał odwagę się przyznać, a nie zwalać winę na chorującą babcię :P
No i +, że zawiadomił trochę wcześniej niż w czasie gdy już powinien być u Ciebie. Każdemu zdarzy się zapomnieć Nie przejmuj się - to też człowiek :P
(chociaż małe wypomnienie przy najbliższej okazji może się przydać :P)
zgadzam się
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:24   #9
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: co o tym myślicie?

Jeżeli to jednorazowy występek, to nawet nie zawracaj sobie tym głowy
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:53   #10
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Jeżeli to jednorazowy występek, to nawet nie zawracaj sobie tym głowy
Wkurzyłabym się,ale jak to pierwszy i ostatni raz to raczej nie ma co panikować.
Gdyby to był kolejny lub zdarzyłoby się to za jakiś czas zastanowiłabym się nad takim związkiem.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:29   #11
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: co o tym myślicie?

wiesz jak to jest z kumplami. "No z nami nie wypijesz?" i po 20 minutowym truciu weźmie łyk potem dwa no i po wyjeździe. Wiadomo jak to jest z facetami, nic się nie przejmuj i doceń to że powiedział prawdę, bo to bardzo ważne.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 10:36   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez ciekawska Pokaż wiadomość
Mężczyzna z którym jestem już od prawie roku napisał mi że nie przyjedzie do mnie dzisiaj ( chociaż umawialiśmy się już kilka dni temu) bo wypił kilka piw ( z kolegami) i nie może jechać samochodem. A jeszcze wczoraj mówił, że tęskni... Ja też się cieszyłam że przyjedzie bo mieszkamy kawałek od siebie. Dziwnie się poczułam. Z jednej strony tłumaczę go że przecież każdemu może się zdarzyć, bo go kocham... ale z drugiej strony... no właśnie sama nie wiem co mam myśleć... A co Wy o tym myślicie?
1) Każdemu może się zdarzyć. Ale tylko w przypadku, jeśli umawialiście się dosyć luźno (na zasadzie "wpadnij, pogadamy, czy pooglądamy tv") i jeśli Cię przeprosił za tą sytuację.
2) Powiedz mu dokładnie, co Ci się nie spodobało (że na przyszłość ma nie odwoływać spotkań z takiego powodu i że ma zawiadamiać Cię wcześniej o zmianie planu, telefonicznie, a nie jakimś tam sms-em).
3) Czy pierwszy raz się to zdarzyło? Czy normalnie szanuje Twój czas i wspólne/Twoje plany?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.