Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 14:12   #1441
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

1) szampon z skrzypem polnym, a odzywka garnier naturalna pielęgnacja
2) nie używałam
3) zimna woda, ale nie zupełnie lodowata

siiesta dużo dziewczyn zapuszcza naturalne chociaż nie są w pełni z niego zadowolone ;] moim głównym celem jest zejście z czarnego, bo popełniłam duży błąd zmieniając tak drastycznie kolor. Może mając wszystkie włosy zupełnie naturalne zmienie zdanie i spodobają mi sie, dlatego zapuszczam naturalne ;]
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 14:36   #1442
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

1) Szampony ziołowe Farmony i Inter Frangrances, szampony Johnson's Baby. Odżywka - Joanna "Z apteczki babuni" ze skrzypem i rozmarynem; Balsam - Inter Fragrances "Niger z czarną rzodkwią" i "Regenerujący z żeń-szeniem"; Kuracja do włosów suchych i łamliwych Bingo "Latte Forte z jogurtem"; Maseczki - oczywiście własnej roboty z żółtkiem i naftą (różnie modyfikowane).
2) Nie.
3) Zimną wodą

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2010-10-11 o 14:42
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 15:00   #1443
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja mam szampony z silikonami, nie używam olejów i płuczę gorącą wodą, nienawidzę zimnej wody na sobie, a nie płuczę chłodniejszą, bo robiłam to przez dłuższy czas kiedys i nie widziałam różnicy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:48   #1444
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
Wybacz ale jesli pisze, ze sie zmywa to znaczy, ZE SIE ZMYWA. Nie mam powodow, zeby zmyslac. Stosuje ja od pol roku, robilam przerwe i widzialam swoje blond wlosy. Niestety byly za krotkie w porownaniu do czesci zafarbowanych kiedys farba chemiczna, zeby je zostawic - dlatego farbuje je dalej.
Nie wydaje mi sie, ze stosowalas dokladnie ta sama farbe co ja (wstawilam link jakis czas temu) - powtarzam po raz kolejny, ze to nie jest henna - to jest farba/odzywka roslinna, ktora miedzy innymi zawiera henne, i ktora sie zmywa. I nie w proszku a w tubce i nie jest to zaden balsam z ekstraktami. A daje taki efekt, jak zalaczone wczesniej zdjecie (niestety na krotko, o czym pisalam wczesniej).

Nie mozna generalizowac, ze wszystkie 100% naturalne farby sie nie zmywaja, tylko dlatego, ze nie zmyly sie te, ktore stosowalas do tej pory.
To ty generalizowałaś mówiąc "jak wszystkie inne 100% naturalne farby bez utrwalaczy szybko sie splukuja". To zdanie jest nieprawdziwe, podkreśliłam je w cytacie i do niego się odniosłam.
Ja niczego nie generalizuję, tylko mówię na swoim przykładzie. Farbuję naturalną henną i ona się nie zmywa. Tej twojej farbki w życiu nie używałam, nie widziałam i nigdzie nie twierdzę, że było inaczej. Mówisz, że się zmywa, dobra, ale nie wypowiadaj się o wszystkich naturalnych farbach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 18:20   #1445
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

1) Szampony np. Garnier, Bambi, Yung, Joanna naturia, Herbal Essences. Mam tylko jedną odżywkę z Garniera i jedną maskę do włosów Stapiz, ale rzadko używam.
2) Nie używałam tego olejku. Mam tylko doświadczenia z kokosowym i z korzenia łopianu.
3) Staram się spłukiwać zimną wodą...ale czasem jest ona letnia. Gorąco nigdy!

JUSTEVI przechodzisz chyba swój pierwszy kryzys, zanim się pofarbujesz poczekaj dzień, z dwa aż będziesz w pełni zdecydowana

Widziałam dziś w sklepie dziewczyne mającą naturalne włosy, nie była ładna, ale ten kolor (myszkowaty ciemny blond) świetnie jej pasował. W jej przypadku natura wiedziała co dobre.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:01   #1446
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22609547]To ty generalizowałaś mówiąc "jak wszystkie inne 100% naturalne farby bez utrwalaczy szybko sie splukuja". To zdanie jest nieprawdziwe, podkreśliłam je w cytacie i do niego się odniosłam.
Ja niczego nie generalizuję, tylko mówię na swoim przykładzie. Farbuję naturalną henną i ona się nie zmywa. Tej twojej farbki w życiu nie używałam, nie widziałam i nigdzie nie twierdzę, że było inaczej. Mówisz, że się zmywa, dobra, ale nie wypowiadaj się o wszystkich naturalnych farbach.[/QUOTE]

to chyba sie nie rozumiemy. Ja mowie o farbach, nie mialam na mysli "naturalnej" henny, ktora farbujesz. Byc moze zle to sformulowalam, ale to nie powod, zeby na mnei napadac.

Nawet jesli chodzi o henne, to tez nie jest tak, ze sie nie zmywa wcale. Mam naturalne blond wlosy (ale nie bardzo jasne) i eksperymentowalam sporo z farbowaniem sobie ich na rudo henna i wyobraz sobie, ze nie mialam odrostow a henna po jakims czasie sie wyplukiwala. Moje kolezanki tez nie mialy z tym problemu, byla to kwestia czasu, u kazdego inaczej. Czasami to trwa bardzo dlugo. To, ze juz sa odrosty, nie znaczy, ze henna sie nigdy nie zmyje.
Jak wiesz, henna w przeciwienstwie do chemicznych farb dziala powierzchniowo i nie zostaje na wlosach na zawsze. To, kiedy sie splucze zalezy od wielu czynnikow: rodzaj henny, sposob farbowania (np zalewanie na zimno wieczorem i nakladanie rano albo od razu na goraco), czas, przez jaki trzymamy ja na wlosach, struktura wlosow itd.

A pisze tu nie po to, zeby sie klocic, tylko po to, zeby sie podzielic doswiadczeniem. Gdyby nie ta farba/odzywka, ktora polecam, to prawdopodobnie musialabym albo sciac wlosy na jeza albo chodzic z ohydnym blond odrostem na ciemnych wlosach, bo nawet szamponetka odpada w moim przypadku.

Pozdrawiam
lalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:30   #1447
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ojojoj!!!!
Same sprzeczki!
Mam nadzieje ze juz wszystkim przeszlo, bo nie mam zamiaru czytac takiej a nie owej wymiany zdan
Dzis myje wlosy, moze zrobie kilka fotek nowej fryzurki hehhe. Szkoda tylko ze jeszcze grzywka nie calkiem ma dlugosc reszty wlosa. Pozbylam sie podrudzialych koncow ale i tak jeszcze z 10 cm mam tego rudego odrostu
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 10:14   #1448
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Ojojoj!!!!
Same sprzeczki!
Mam nadzieje ze juz wszystkim przeszlo, bo nie mam zamiaru czytac takiej a nie owej wymiany zdan
Dzis myje wlosy, moze zrobie kilka fotek nowej fryzurki hehhe. Szkoda tylko ze jeszcze grzywka nie calkiem ma dlugosc reszty wlosa. Pozbylam sie podrudzialych koncow ale i tak jeszcze z 10 cm mam tego rudego odrostu
Sieesta, masz racje, sorry - juz nie bede tamtego tematu komentowac

Na rudy odcien slyszalam, ze dobry ale drogi jest szampon Czarna Perla, ktory nadaje zimny odcien (troszke chyba przyciemnia ale nie jestem pewna).

-->Deeestiiiny

1. Szampony Sehat: migdalowy i cedrowy. Teraz kupilam czosnkowy. Stosuje od dawna i odkad sprobowalam nie chce juz niczego innego.
2. nie
2. nie

Edytowane przez lalika
Czas edycji: 2010-10-12 o 10:16
lalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:27   #1449
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
Sieesta, masz racje, sorry - juz nie bede tamtego tematu komentowac

Na rudy odcien slyszalam, ze dobry ale drogi jest szampon Czarna Perla, ktory nadaje zimny odcien (troszke chyba przyciemnia ale nie jestem pewna).
Problem w tym ze ten rudy to moj naturalny i nie chce stosowac zadnych preparatow koloryzujacych, badz ktore zmieniaja ton wlosa
Jakos to przecierpie, w koncu jeszcze niedawno mi sie podobal hehehe
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:06   #1450
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Problem w tym ze ten rudy to moj naturalny i nie chce stosowac zadnych preparatow koloryzujacych, badz ktore zmieniaja ton wlosa
Jakos to przecierpie, w koncu jeszcze niedawno mi sie podobal hehehe
ahhh myslalam, ze nie chcesz rudego. A ten szampon to zwykly szampon do mycia, nie koloryzujacy jak farba. Niby ziiolowy ale podobno dziala.
Ale naturalny rudy jest super!!! Nie musisz farbowac!!! Wiesz ile dziewczyn chcialoby miec rudy? Szczegolnie dlugie rude wlosy wygladaja fajnie.
Zazdroszcze, bo sama mam naturalny raczej nijaki kolor.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:29   #1451
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam parę pytań:
1) Jakich szamponów i odzywek bez silikonów używacie?
2) Czy stosowałyście olej palmowy? Jak tak to jakie efekty?
3) Czy spłukujecie na koniec mycia włosy zimna woda, letnia czy lodowatą ?

1.używam z silikonami, niestety
2.
3. woda - letnia, zimna
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 16:35   #1452
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez lalika Pokaż wiadomość
to chyba sie nie rozumiemy. Ja mowie o farbach, nie mialam na mysli "naturalnej" henny, ktora farbujesz. Byc moze zle to sformulowalam, ale to nie powod, zeby na mnei napadac.

Nawet jesli chodzi o henne, to tez nie jest tak, ze sie nie zmywa wcale. Mam naturalne blond wlosy (ale nie bardzo jasne) i eksperymentowalam sporo z farbowaniem sobie ich na rudo henna i wyobraz sobie, ze nie mialam odrostow a henna po jakims czasie sie wyplukiwala. Moje kolezanki tez nie mialy z tym problemu, byla to kwestia czasu, u kazdego inaczej. Czasami to trwa bardzo dlugo. To, ze juz sa odrosty, nie znaczy, ze henna sie nigdy nie zmyje.
Jak wiesz, henna w przeciwienstwie do chemicznych farb dziala powierzchniowo i nie zostaje na wlosach na zawsze. To, kiedy sie splucze zalezy od wielu czynnikow: rodzaj henny, sposob farbowania (np zalewanie na zimno wieczorem i nakladanie rano albo od razu na goraco), czas, przez jaki trzymamy ja na wlosach, struktura wlosow itd.

A pisze tu nie po to, zeby sie klocic, tylko po to, zeby sie podzielic doswiadczeniem. Gdyby nie ta farba/odzywka, ktora polecam, to prawdopodobnie musialabym albo sciac wlosy na jeza albo chodzic z ohydnym blond odrostem na ciemnych wlosach, bo nawet szamponetka odpada w moim przypadku.

Pozdrawiam
Nie napadłam na ciebie, tylko "naprawiłam" wypowiedź wyglądającą nieprawdziwie. A jeśli już dzielimy się doświadczeniem, to powiem, że wokół farbowania henną powstało wiele mitów. Na przykład o tym, że henna działa tylko powierzchniowo. Naprawdę jest w niej barwnik, który wnika do środka włosa (gdzieś czytałam, że łączy się z białkami) i zostaje tam na zawsze. Problem w tym, że proces trwa 2-3 dni i przez ten czas po farbowaniu nie powinno się myć włosów. Mało kto wytrzymuje i stąd opowieści o tym, że henna jest całkowicie zmywalna.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 07:19   #1453
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Akurat ja za nic w świecie nie chciałabym rudego koloru, a niestety posiadam jakieś zrudziałe pobłyski
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 07:57   #1454
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Akurat ja za nic w świecie nie chciałabym rudego koloru, a niestety posiadam jakieś zrudziałe pobłyski
Gdybym miala wlosy rude po calosci, a nie tylko na polowie wlosow to by mi to nie przeszkadzalo...
W rudym tez mi dobrze, no ale staram sie powoli scinac te miedziane kolory . Wogole nie wiem jak to mozliwe zeby mi az tak slonce kwietniowo-majowe az tak wlosy rozswiecilo no coz. Jest jak jest. Pocieszam sie ze widzac noje PRAWDZIWE odrosty, kolor nie zmienil sie od dziecinstwa!!!! Wlasnie przegladam zdjecia ze szkoly podstawowej i powiem ze nawet podobna fryzurke nosilam (na pazia). Niestety teraz koncowki sie odwijaja w kazda mozliwa strone, chociaz je osattnio podrownalam.
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:11   #1455
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Załącznik 3468228

Załącznik 3468227
To są moje odrosty, jeszcze nie zupełnie naturalnwe bo szamponetki do konca nie zmyłam, ale nie moge czekac dłużej bo jutro ide na impreze i dziaisj chce umyć je szamponetką. Jedno zdjęcie jest z lampą bo lepiej widać odrost, a drugie w świetle dziennym.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:38   #1456
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
Załącznik 3468228

Załącznik 3468227
To są moje odrosty, jeszcze nie zupełnie naturalnwe bo szamponetki do konca nie zmyłam, ale nie moge czekac dłużej bo jutro ide na impreze i dziaisj chce umyć je szamponetką. Jedno zdjęcie jest z lampą bo lepiej widać odrost, a drugie w świetle dziennym.
oooo sliczne i jakie dluuugie te odrosciki!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:10   #1457
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny ostatnio mało się odzywam, ale podczytuje cały czas
U mnie wszystko "po staremu" tzn farby nie tykam. Chociaż powoli zaczyna przeszkadzać mi płowiejący kolor... Ale, kiedy pomyslalam przez moment o tym, czy przypadkiem nie chce zafarbować, okazało się , że nie Na samą myśl o nakładaniu na włosy fraby zrobiło mi się niedobrze Przeszkadzają mi moje wypłowiałe farbowańce, ale farby nie tknę! Za to w końcu się przemogłam i zapisałam do fryzjera Szkoda mi trochę zapuszczania, ale chyba, mimo wszystko, zrobie większe cieńcie. Planuje z 10 cm, o ile się nie rozmyślę do piatku Mam zwyczajnie ochotę coś z sobą zrobić
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:21   #1458
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio mało się odzywam, ale podczytuje cały czas
U mnie wszystko "po staremu" tzn farby nie tykam. Chociaż powoli zaczyna przeszkadzać mi płowiejący kolor... Ale, kiedy pomyslalam przez moment o tym, czy przypadkiem nie chce zafarbować, okazało się , że nie Na samą myśl o nakładaniu na włosy fraby zrobiło mi się niedobrze Przeszkadzają mi moje wypłowiałe farbowańce, ale farby nie tknę! Za to w końcu się przemogłam i zapisałam do fryzjera Szkoda mi trochę zapuszczania, ale chyba, mimo wszystko, zrobie większe cieńcie. Planuje z 10 cm, o ile się nie rozmyślę do piatku Mam zwyczajnie ochotę coś z sobą zrobić
Bardzo sie ciesze, ze zostajesz przy naturalnych!!! No i chaialabym (i pewnie nie tylko ja ) uslyszec sprawozdanie z powrotu od fryzjera
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:28   #1459
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

talkative2 mnie tez denerwują wypłowiałe farbowańce;/ widać na zdjęciu które wrzuciłam wcześniej. Miałam włosy czarne, a na zdjęciu widać jak wypłowiały i mają taki sprany odcień brązu. ja swoje kłaczki systematycznie podcinam o 2-3 cm. Nie widać przez to aby jakos mocno rosły, ale po odrostach to widze a ścianć większych długości sie boje najbardziej w odrostach denerwuje mnie to, że w różnych miejscach mają różną długość czasami mierze odrost i jestem dumna ze taki długi, a potem mierze znowu i sie okazuje ze nic nie ruszył ;p od jakiegoś czasu mierze odrost w jednym miejcu tak nad czołem.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 18:29   #1460
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

tak jest melduje sie zaraz po powrocie
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:46   #1461
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

justevi, wow jaki odrost! super!


talkative2, no właśnie melduj się i pokazuj włoski najlepiej
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:37   #1462
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Co do henny to moja sie nie zmyla , nawet ta ostatnia 15 minutowa, nawet ta 1sza kladziona na tlenione wlosy. Kolor ledwo blaknie, nawet po roku. Balsam henna venita za to zmywa sie po tygodniu ale zostawia dziwna poswiate na wlosach.
Wczoraj wzielam do reki nozyce i juz nie mam rudych koncowek , i'm full natural!
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 05:21   #1463
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ale zazdoszcze
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:31   #1464
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

UCA dla mnie już dawno wróciłaś do naturalnych
JUSTEVI dlugi ten Twój odrost i taki nawet mało widoczny

Teraz mam znowu tak, jednego dnia myślę - będę zapuszczać włosy, drugiego -zetnę do ramion iii nie wiem, a przydałoby się pójść do fryzjera już... 4 m-ce nie byłam.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:53   #1465
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja ścięłam 3 cm. ; ))))

Chciałam od ramion, ale mam mi nei pozwala <hahaha>
Jak najszybciej do swoich,
piekne macie odrosty, moze was dogonię
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:06   #1466
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
Załącznik 3468228

Załącznik 3468227
To są moje odrosty, jeszcze nie zupełnie naturalnwe bo szamponetki do konca nie zmyłam, ale nie moge czekac dłużej bo jutro ide na impreze i dziaisj chce umyć je szamponetką. Jedno zdjęcie jest z lampą bo lepiej widać odrost, a drugie w świetle dziennym.
A mnie te zdjecia utwierdzily, ze naturalne przy farbowanych w ogole sie nie blyszcza, dlatego jutro swoje calkiwicie naturalne dlugie wlosy ide zafarbowac do fryzjera renee blanche!
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:07   #1467
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
A mnie te zdjecia utwierdzily, ze naturalne przy farbowanych w ogole sie nie blyszcza, dlatego jutro swoje calkiwicie naturalne dlugie wlosy ide zafarbowac do fryzjera renee blanche!
Miejmy nadzieje ze podjelas sluszna decyzje, powodzenia .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 20:31   #1468
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny pomóżcie!!!

moja siostra prawie rok wracała do naturalnych włosów, a teraz coś Ją wzięło na farbowanie

jak Jej to wybić z głowy?
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 00:48   #1469
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!!

moja siostra prawie rok wracała do naturalnych włosów, a teraz coś Ją wzięło na farbowanie

jak Jej to wybić z głowy?
No coz jesli naprawde dobrze przemyslala ta decyzje i jest pewna to niech farbuje. Grunt to nie podejmowac takich decyzji pod wplywem chwili, bo pozniej bedzie zalowac. Moze to tylko chwilowy kryzys? Czasami nam kobietkom brak dystansu do wlasnego wygladu.
Sama sie zastanawiam czy by gdzies na wizazu nie zamiescic swoich zdjec w roznych kolorach, zeby mi ktos szczerze i bezstronnie powiedzial czy mnie natura jednak nie pokrzywdzila .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 08:23   #1470
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
No coz jesli naprawde dobrze przemyslala ta decyzje i jest pewna to niech farbuje. Grunt to nie podejmowac takich decyzji pod wplywem chwili, bo pozniej bedzie zalowac. Moze to tylko chwilowy kryzys? Czasami nam kobietkom brak dystansu do wlasnego wygladu.
Sama sie zastanawiam czy by gdzies na wizazu nie zamiescic swoich zdjec w roznych kolorach, zeby mi ktos szczerze i bezstronnie powiedzial czy mnie natura jednak nie pokrzywdzila .
Ja rowniez sie z toba zgadzam. Jesli to przemyslana decyzja, to prosze bardzo! Aaaa snilo mi sie dzis, ze znalazlam 2 nowe siwe wlosy na czóbku glowy. Byly troche krotkie, ale baaardzo grube. Hihihi zaraz w senniku sprawdze co to ma znaczyc
Znalazlam ! Miec siwe- oznacza troski- co tu sie zgadzam.
Miec dlugi bialy(mialam krotki bialy)- szczecie. Wiec pewnie bede miec tylko polowe szczescia hahhaa
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.