Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 20:50   #1531
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
No na KWC też było kilka naprawdę dobrych opinii wiec moze rzeczywiscie spróbuję Zawsze co osoba to inna opinia , więc nie ma się co sugerować. Tylko zastanawiam się czy jest dostępny , bo jedna z wizażanek napisała, że wycofali go już ze sprzedaży..

bylam w Rossmanie w czwartek i wiem ze byl , bo siostra chciala kupic dla swojej corki
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 08:42   #1532
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja osobiście przez ponad półtora roku pielęgnowałam włosy metodą bez sylikonów. Miałam wtedy "naturalki" o długości ok. 50 cm (nie używałam suszarki, nie prostowałam, nie farbowałam - 100% natura). Musze stwierdzić, że ta metoda bardzo się niszczyły - były przesuszone, kołtuniły się, łamały, co 3 miesiące do ścięcia było co najmniej 5 cm włosów... Teraz nakładam raz na tydzień maskę zawierającą sylikon - włosy wyglądają o niebo lepiej i się nie plączą.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:58   #1533
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lotosowa Pokaż wiadomość
Ja osobiście przez ponad półtora roku pielęgnowałam włosy metodą bez sylikonów. Miałam wtedy "naturalki" o długości ok. 50 cm (nie używałam suszarki, nie prostowałam, nie farbowałam - 100% natura). Musze stwierdzić, że ta metoda bardzo się niszczyły - były przesuszone, kołtuniły się, łamały, co 3 miesiące do ścięcia było co najmniej 5 cm włosów... Teraz nakładam raz na tydzień maskę zawierającą sylikon - włosy wyglądają o niebo lepiej i się nie plączą.
Własnie też zastanawiam się momentami czy to całe bezsilikonowe szaleństwo jest aż tak dobre, jak piszą I nie wiem czy własnie naturalne kosmetyki nie powodują takiego przesuszania się włosów - wczesniej nie mialam takiego problemu
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:25   #1534
aniss2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Zapraszamy do siebie! I gratulacje z podjeciem takiej naglej decyzji o zaprzestaniu farbowania! Nie wszystkie z nas na to stac
mam pytanko, pisalas ze Ci urosly wloski 6,5 cm w 8 tyg na czym polega ta kuracja Twoja ze one tak szybko rosna?prosze zdradz tajemnice bo mi rosna 1 cm w miesiac.
aniss2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:21   #1535
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie używam silikonów od ok. 6-7 m-cy i moim włosom też chyba przestało już służyć, kołtunią się czasami i ogólnie, nigdy nie miałam problemów z włosami gdy używałam np. szamponów Pantene pro-v. Ale jakoś nie moge się przestawić znowu na silikony, odrzuca mnie od nich
Chyba zaczęły mi się łamać, bo są takie jakby zgięte w połowie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:54   #1536
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja mam dokładnie to samo... Nie używam niczego co ma w składzie silikon już od pewnego czasu, ale chyba zrezygnuje a przynajmniej zastanawiam się, czy nie "wyłamać się" na konto jedwabiu. Pamiętam jak cudownie wygładzał mi włosy i jak wspaniale pachniał W końcu te silikony też czemuś służa - wprawdzie niejako "oblepiają" włos, ale też chronią tym samym od szkodliwych działan zewnętrznych - a tak to w lecie słońko napierdziela na włoski, w zimie mróz je męczy, w mieście spaliny i wszystko działa bezpośrednio na włos... Sama już nie wiem...
Dodam jeszcze, że u mnei nawet fryzherki w salonie rozłozyły ręce, bo nawet z ich kosmetyki było im ciezko rozczesać moje włosy. Więc chyba rzeczywiście coś z nimi nie tak. I chyba już wolę "silikonowe" włosy niz poniszczone i przesuszone
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-10-25 o 12:57
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:39   #1537
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Pamiętam jak po silikonach z początku myłam zwykłymi szamponami to totalna masakra na głowie pozniej byly lepsze ale teraz jakies takie cienkie i brzydsze zdecydowanie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 14:05   #1538
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja dziś jeszcze mam zamiar kupić odzywkę NIVEA regenrującą. Nie posiada silikonów a ma bardzo dobre recenzje na KWC. Jeżeli to nie pomoże to wracam do silikonowych produktów Zdam relacje jak już uzyje odżywki
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:16   #1539
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
kinaptsu - koniecznie zdaj relację jak się włoski mają i powiedz co to za specyfiki
Postanowiłam odstawić na chwilę moje ulubione ostatnio szampony Lush i 'faith in nature' w imię, znanych chyba Wam wszystkim bądź większości, kosmetyków do włosów JÁSÖN. Wybrałam wersję aloesową [aloes bardzo mi odpowiada] i szamponu i odżywki. To dwie potężne półlitrowe butle. Do spróbowania zachęcił mnie niezły skład [aloes na pierwszym miejscu, brak parabenów, brak SLS i SLES, całkowicie biodegradowalny, nie był też testowany na zwierzętach]. Odczucia mam bardzo podobne jak po aloesowej wersji 'faith in nature' jednak bardziej odpowiada mi odżywka JÁSÖN [lepsza konsystencja, delikatniejszy zapach]. Włosy są cudownie zmiękczone, lekkie i satynowe Do szamponu i odżywki dobrałam sobie maskę marki 'naked' - shine, coconut & shea. Tutaj skład nie jest już tak piękny, ale też całkiem niezły [nie ma sulphates, parabenów i petrochemikaliów, również nie był testowany na zwierzętach >> dla mnie to b.ważne]. Maska ma nadawać połysk włosom. Jestem po dwóch użyciach, uważam, że efekt jest, aczkolwiek bardzo delikatny. Zależało mi na nabłyszczeniu naturalek, może po kilku kolejnych użyciach eket będzie jeszcze lepszy
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:19   #1540
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

kinpatsu - ja własnie czekałam też na Twoje odniesienie się do naszych rozmów nt silikonów. Bo Ty tez starasz się ich unikać - czy również plączą Ci się włosy? Czy masz na to jakiś niesilikonowy sposób?
Co do JÁSÖN - pierwsze słyszę
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-10-25 o 14:21
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:27   #1541
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
kinpatsu - ja własnie czekałam też na Twoje odniesienie się do naszych rozmów nt silikonów. Bo Ty tez starasz się ich unikać - czy również plączą Ci się włosy? Czy masz na to jakiś niesilikonowy sposób?
Staram się, ale ważniejsze jest dla mnie, żeby w szmaponie/odżywce nie było parabenów i SLSów. Na silikony aż tak bardzo nie patrzę, zwłaszcza, że moim jeszcze w większości rozjaśnianym włosom przydaje się ich wsparcie. A tutaj b.dobry wątek na ich temat KLIK

Szampon z odżywką na zdjęciu.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE

Edytowane przez kinpatsu
Czas edycji: 2010-10-25 o 14:28
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:37   #1542
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mam wrazenie ze z silikonami chodzi o to zeby nie opierac pielegnacji na produktach go zawierajacych, trzeba szukac alternatywnych sposobow odzywiania wlosow (maseczki domowe, sklepowe bez silikonow, oleje itp). Silikony w odpowiednich ilosciach sluza wlosom - chronia je przed uszkodzeniami mechanicznymi i nadaja polysk, nie nalezy jednak tego mylic z odzywianiem i regeneracja wlosow, to jest raczej 'makijaz' dla kosmykow. Osobiscie mam problem z wywazeniem tej pielegnacji i albo mam szope po olejowaniu albo klapniete wlosy po silikonach , pracuje nad tym.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:41   #1543
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ziołowe szampony, takie które raczej silikonów nie maja, są raczej przeznaczone dla przetłuszczających sie włosów, mnie sie przetłuszczają bardzo mocno i pewnie dlatego mnie sie żadne problemy po nich nie pojawiają, a zgaduje, że aż tak wielkiego problemu jak ja nie macie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:01   #1544
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Na moje włosiska kupiłam sobie dzisiaj odżywkę WAX-a i właśnie czekam aż mi włosy wyschną, żeby zobaczyć efekt i już 2 godziny od mycia a one dalej mokre (a schną przeważnie 1,5 h).
WAX zawsze był/jest i pewnie będzie wychwalany przez dziewczyny
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:35   #1545
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow - ja tez mam problem z przetluszczaniem sie. Po kosmetykach bez silikonów - fakt - przetłuszczają się mniej, ale tak jak pisałam - sa nie do rozczesania
Exquise - ja kocham WAXa naprawde dobra odżywka !

Ja się dziś zaopatrzylam w cały arsenał Kupiłam odzywkę NIVEa - iintensywna regeneracja, jedwab do włosów Biosilk'a i jakąś jednorazową tubeczką Gliss Kura do intensywnej regeneracji włosów - jutro będę działać
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:42   #1546
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja nigdy nie używałam odżywki ale muszę sobie kupić, bo pomijając to, że mam szampon z odżywką to dzisiaj zaczęły mi się okropnie plątać, ale niestety pójdzie tylko na końcówki i nie wiem jaką wybrać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:54   #1547
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Myślę, ze musisz popróbować - każdemu pasuje co innego A jezeli chcesz nakładać na same koncówki to tym bardziej możesz poszaleć
Jeżeli chciałabyś na całe włosy to radzę właśnie WAXa. To jedyna odzywka, którą mogę dawać na włosy i na skórę głowy i która nie powoduje przetłuszczania. Moja mama też ma problemy z przetłuszczaniem i nie używa żadnych odzywek. Podczas moich ostatnich odwiedzin namówiłam ją na mały pojemniczek WAXa na próbę i była zadowolona Naprawdę warto!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:44   #1548
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jeśli chodzi jeszcze o silikony - wiem, że nie mogą korzystać z nich dziewczyny, które pielęgnują włosy metodą CG, ponieważ mycie włosów z szamponami zawierającymi silikony [również SLS i SLES chyba] jest z tą metodą niezgodne. Jest to metoda przeznaczona przede wszystkim dla posiadaczek włosów kręconych, a ja do takich nie należę, więc obecność silikonów w kosmetykach do włosów i moje zmartwienia z tym związane schodzą póki co na dalszy plan, ponieważ i tak stosuję inną metodę pielęgnacji
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:22   #1549
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cześć dziewczyny Dawno się nie odzywałam, ale melduje się, że wciąż nie farbuję.
Zdjęcia odrostów są zwykle wrzucane pod koniec miesiąca, ale ja dodaję już dziś, bo jestem właśnie świeżo po fryzjerze: wycieniowałam włosy i dzięki temu mam już stanowczo mniej farbowańców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3234.jpg (60,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3243.jpg (78,8 KB, 10 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me






Edytowane przez karolcia2106
Czas edycji: 2011-02-11 o 17:15
karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 18:27   #1550
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Karolka , po pierwsze - cudownie gładkie i zdrowe włosy po drugie , sliczna fryzurka po trzecie - nie widzę farbowańców i po czwarte, jesteś kurczę tak podobna do mojej koleżanki (juz kiedyś zauwazyła na zdjęciach, ale nie było wtedy widać całej buzi), że gdyby nie inne imię i inna lokalizacja, pomnyslalabym , że to ona
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:42   #1551
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Karolka , po pierwsze - cudownie gładkie i zdrowe włosy po drugie , sliczna fryzurka po trzecie - nie widzę farbowańców i po czwarte, jesteś kurczę tak podobna do mojej koleżanki (juz kiedyś zauwazyła na zdjęciach, ale nie było wtedy widać całej buzi), że gdyby nie inne imię i inna lokalizacja, pomnyslalabym , że to ona
Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję
Włosy gładkie bo przejechane prostownicą, jak umyję nie będzie już tak pięknie. Długo się waham, bo chciałam zapuszczać na prosto, ale już mi się znudziło, potrzeba zmian była silniejsza A co do odrostów, wierzchnia warstwa już jest w niektórych miejscach idealnie moja () został jeszcze spód, ale dzięki temu, że nie są już wszystkie równe nie rzuca się tak to w oczy.I kurde tak się cieszę, że już tyle mam swoich włosów i w ogóle mam dzisiaj dzień z serii- "czuję się super "
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:46   #1552
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no to tym bardzije gratulacje
a ja dziś uzylam tej kuracji Gliss Kura i musze powiedziec, że chyba jednak żaluje, ze od tak długiego czasu odrzuciłam całkiem silikony Włoski rozczesały się od razu, sa mięciutkie i bardzije się błyszczą. Do tej pory były matowe, suche i skołtunione , a to wszystko zaczeło się od odstawienia silikonów własnie.. Mam nadzieję, że szybko mi się zregenrują
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:48   #1553
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jak to możliwe, że dopiero teraz zauważyłam ten wątek, gdy codziennie zaglądam na dział fryzjerski?
Wydawało mi się, że ten wątek był na Plotkowym..

Żeby nie robić offtopa to witam Was z moim półtora rocznym odrostem
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:30   #1554
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja tez od jakiegoś roku odstawiłam silikony. Szampon ziołowy i odżywka do spłukiwanie bez silikonów, maseczki tak samo. Ale na wilgotne włosy, nakładam jedwab, lub coś innego z silikonem aby zabezpieczyć np przed złymi warunkami atmosferycznymi. i sa w bardzo dobej kondycji, lepszej niż gdy pielęgnowałam je silikonami. Przed imprezą czasem myje je i używam odżywki pante z silikonami, aby były lśniące jeszcze bardziej, bo jednak silikony sprawiają że włosy wyglądaja ciut lepiej. Jak to ktoś już powiedział, silikony to taki makijaż dla włosów
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:30   #1555
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Talkative2- ja jestem obecnie w trakcie używania szponu z joanny z rzepy...i wiem już, że drugiej butelki nie rozpocznę. Włosy są nierozczesywalne, nawet odżywka nie pomaga W dodatku mam wrażenie, że przetłuszcza mi włosy
Półtoraroczny odrost Pięknie
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 07:15   #1556
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

NO, no no Karolcia zaszalałeś w salonie, śliczne włoski i fryzurka odrostów nie widzę zbytnio...
Chyba też wycieniuję, bo te na prosto ścięte mi się znudziły

HERMIT witaj ponownie chyba widzę Twój odrost w av, mega długi
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:19   #1557
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
NO, no no Karolcia zaszalałeś w salonie, śliczne włoski i fryzurka odrostów nie widzę zbytnio...
Chyba też wycieniuję, bo te na prosto ścięte mi się znudziły

HERMIT witaj ponownie chyba widzę Twój odrost w av, mega długi
foto z av jest z sierpnia wiec teraz moj odrost jest o dwa miesiace dluzszy :P no i konce na biezaco podcinam
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:01   #1558
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wstawiam foty odrostu + fotke pare dni po farbowaniu, 3 miesiące i 15 dni bez farby
powoli do celu

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-10-27 o 10:15
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:22   #1559
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

SKARB90 widać już te Twoje 3 m-ce całkiem inna buzia się wydaje z tymi odrostami ale oczywiście na plus
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:38   #1560
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
SKARB90 widać już te Twoje 3 m-ce całkiem inna buzia się wydaje z tymi odrostami ale oczywiście na plus


dopiero teraz widze jakie brzydkie sa farbowane wlosy w porowaniu do natury
i jakie zolte sie zrobily... a dziadostwami katowalam wlosy od 15 roku zycia... :/ w tym domowe eksperymenty... farbowanie 2 razy w miesiacu.. bywalo ze 3 farbowania w ciagu 2 dni ;/;/;/ ale koniec z glupota

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:16
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.