Trądzi atakuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 16:31   #1
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73

Trądzi atakuje


Witam, mam problem. Od około 2 lat męczę się z problemem trądziku, jednak nie na twarzy, ale na ramionach, części pleców i pupie. Nie wiem skąd się to bierze, prowadzę higieniczny tryb życia, stosowałam już sporo preparatów, jednak żaden nie działał. O ile ramiona czasami dają znać o sobie mniej, czasami bardziej, o tyle trądzik na plecach i pupie po prostu się tam na stałe zadomowił i ani myśli odejść. Co prawda lepiej mieć trądzik w mniej widocznych miejscach niż na twarzy, jednak odczuwam z tego powodu dyskomfort. Czy ktoś mógłby polecić mi preparat który mógłby na to zadziałać?
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 19:00   #2
gin93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzi atakuje

A ile masz lat?

Osobiście całą podstawówkę męczyłam się z trądzikiem, wydawałam setki na dermatologów, kosmetyki - nic nie pomogło. Samo zeszło gdy zaczęłam dorastać i odchudzać się. Możesz spróbować ograniczyć tłuszcze oraz zrobić testy uczuleniowe, bo nieraz przyczyną trądziku jest jakiś składnik jedzenia.
Jeżeli to nie pomaga, skuteczną ale kosztowną metodą są kwasy. Chyba raz w miesiącu albo co kilka miesięcy idziesz do dermatologa, nakłada ci kwasy na ten trądzik, po kilkunastu minutach zmywa, powtarzasz kilka razy zalezy jak ustali lekarz i skóra super. Moja koleżanka robiła to płaciła koło 200zł za jedną wizytę.
gin93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 13:59   #3
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Trądzi atakuje

Lat liczę sobie 18. Odchudzam się sukcesywnie od dłuższego czasu, ale zmiana nawyków żywieniowych nie wpłynęła w żadnym stopniu na trądzik.
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.