Pęcherze i pryszcze na głowie, szyji, rękach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 18:51   #1
gin93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Unhappy

Pęcherze i pryszcze na głowie, szyji, rękach


Witam!
Właściwie zrobiło mi się wszystko niemalże na raz...w lutym pierwszy raz w życiu miałam grypę żołądkową. W połowie maja okazało się, że mam kurzajki na stopach. Dwa tygodnie temu podczas powrotu z Niemiec tak jakby nawrót tej grypy. Kupiłam tam szampon garniera i używalam go do dziś. Dwa dni temu kupiłam też (przez internet) mieszane naturalne z syntetycznymi włosy clip in, założyłam je jeden raz na dwie godziny.
Przedwczoraj na wieczór zaczął mnie boleć żołądek, wczoraj to samo plus bóle stawów lub mięśni - ciężko określić, myślałam że to ta grypa. Również od wczoraj zaczęły mi wyskakiwać pęcherzyki i pryszcze - myślałam, że to przed miesiączką. Dziś obudziłam się i pęcherzyki z wodą mam od dłoni przez ręce i szyję oraz w uszach po sam czubek głowy ;( z największym nasileniem z tyłu szyji i na głowie. Tak jakby zaczynało mnie też bolec gardło. Na piątek jestem umówiona do dermatologa. I tu moje pytanie, bo już nie mogę z tym wytrzymać:
co to może być? czy jakaś konkretna choroba? czy może być to związane z którąś z tych trzech rzeczy które wymieniłam?
Dodam, że nie jestem uczulona na nic konkretnego, miałam robione testy kilka lat temu, czasem tylko mam katar jak się pyli. Często chorowałam jako dziecko, głównie zatoki.
gin93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.