Dziwny typ cery oraz zaskórniki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 10:56   #1
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45

Dziwny typ cery oraz zaskórniki.


Witam!
Od zawsze miałam problem z określeniem swojego typu cery , po jakimś czasie jednak doszłam do wniosku ,że jest ona cerą mieszaną , mało nawilżoną. Jednak kiedy czytam o takim typie cery wszędzie jest napisane że w strefie T ma się skórę grubą i tłustą z zakórnikami .
Zaskórniki się zgadzają , mam ich bardzo dużo ( tych otwartch więcej )
ale skóre mam w tych miejsccach bardzo "cieniutką" i wrażliwą ... więc nawet nie mam jak się pozbyć tych uporczywych zaskórników , ponieważ wszystkie środki na nie są albo złuszczające albo wysuszające... Ktoś ma jakiś pomysł jak się ich pozbyć ?
Dziękuję z góry za pomoc !
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 13:42   #2
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dziwny typ cery oraz zaskórniki.

Proszę , pomóżcie .
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 19:16   #3
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Dziwny typ cery oraz zaskórniki.

Ja podejrzewam ze zaskornikow sie nie pozbedziesz- same musza zniknac z wiekiem czasu..
Odwiedzanie kosmetyki na oczyszczanie i kosmetyki nawijzajace <-od tego trzeba by zaczac.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:49   #4
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dziwny typ cery oraz zaskórniki.

Byłam ostatnio na oczyszczaniu i jest jeszcez gorzej ... no cóż... będę musiała próbować dalej ale i tak dziękujęza odpowiedź
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:22   #5
abinitio
Raczkowanie
 
Avatar abinitio
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Dziwny typ cery oraz zaskórniki.

Ja miałam straszny trądzik i blizny na policzkach a do tego okropne wągry na nosie i brodzie. Z czystym sumieniem mogę polecić Avene Cleanance K. Stosuję głównie z powodu blizn ale na zakórniki też działa. Buzia się powolutku czyści, brudek z porów wychodzi na wierzch. Poczytaj sobie na tym forum o tym kremie, bo ja dzięki Wizażowi go znalazłam i jest to mój ideał. Poza tym stosowałam też serię z Neutrogeny Visibly Clear, wcześniej tą szczególnie nastawioną na walkę z wągrami, teraz kupiłam też serię grejpfrutową i mimo negatywnych opinii na KWC ja póki co nie narzekam. Poza tym najwyraźniej mogę używać tylko jednego podkładu z drogerii, gdyż po ostatnim eksperymencie z wake me up z Rimmel strasznie dużo czarnych wągrów mi wyskoczyło. Podsumowując, musisz uważać co na buzię nakładasz, sprawdzaj składy, używaj kosmetyków niekomedogennych, oczyszczaj, nawilżaj, nie wyciskaj i najlepiej w ogóle nie TYKAJ buzi rękami. Łączę się w bólu w walce z niedoskonałościami
abinitio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:48   #6
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dziwny typ cery oraz zaskórniki.

Dziękuję ! Będę próbowała , jak będą jakies efekty to na pewno się tym z Wami podzielę
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.