Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 09:49   #391
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
No właśnie ja też się już zamotałam i nie wiem co mam kupić
Wiesz z wyglądu, bo są zdjęcia
Możesz pytać o jedno i drugie, a oceniać po wyglądzie (czy to to)
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:46   #392
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiesz z wyglądu, bo są zdjęcia
Możesz pytać o jedno i drugie, a oceniać po wyglądzie (czy to to)
nie chodzi mi o wygląd tylko o właściwości W kazdym razie problem chyba sam się rozwiąże gdyż nie widziałam nigdzie czarnej rzodkwi będę więc musiała kupić rzepę
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:53   #393
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
nie chodzi mi o wygląd tylko o właściwości W kazdym razie problem chyba sam się rozwiąże gdyż nie widziałam nigdzie czarnej rzodkwi będę więc musiała kupić rzepę
No i najprawdopodobniej właśnie chodzi o rzepę
Jeśli zobaczysz z wyglądu, że to to, czym my się nacieramy, to i właściwości będą te same, o których jest cały wątek.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:39   #394
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ratunku! Mam pożar na głowie!! Siedzę z folią i ręcznikiem na włosach i popijam pokrzywkę W całym domu śmierdzi rzepą... Moja mama wykazuje zaskakującą mnie tolerancję twierdząc że jej to nie przeszkadza, że rzepa zdrowa jest i moze smierdzieć Normalnie aż mnie zatkało jak to usłyszałam! Ja osobiście mam juz dosyć tego zapachu Soku zostało mi jeszcze na 2 - 3 uzycia. Szklankę w której jest zawinęłam w reklamówkę i schowałąm do lodowki. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie bo naczytałam się tu że sok się szybko psuje. Zobaczymy...
Generalnie ostatnoi coraz bardziej jestem pewna że mi odbija jak tak pomyślę o tych wszystkich moich kombinacjach
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:19   #395
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Ratunku! Mam pożar na głowie!!
To samo przechodziłam ostatnio
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:04   #396
Miranda77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Heloł!ostatnio zaczelam uzywac saboradin lotion i nie jestem pewna jak czesto musze go stosowac zeby widziec szybkie efekty,i wogole efekty?pomozecie?
Miranda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 11:26   #397
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

w jakim hipermarkecie dostane rzepe? bo nigdzie jej nie ma
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 11:45   #398
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja też szukałam po hipermarketaxh i nie znalazłam, ale za to dorwałam ją na jednym ze stoisk warzywnych na takim małym ryneczku W małych warzywniakach są chyba wieksze szanse
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 11:55   #399
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
w jakim hipermarkecie dostane rzepe? bo nigdzie jej nie ma
W Carrefour podobno bywa.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:41   #400
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

ja sie juz zamieszałam, powiedzcie mi czy najlepiej jest wetrzeć sok w skóry głowy i we włosy czy tylko w skóre? no i czym dłużej sie trzyma tym lepiej czy jak?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:05   #401
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
ja sie juz zamieszałam, powiedzcie mi czy najlepiej jest wetrzeć sok w skóry głowy i we włosy czy tylko w skóre? no i czym dłużej sie trzyma tym lepiej czy jak?
Czesc dziewczyn tutaj wciera tylko w glowe, inne takze we wlosy. Ja sie zaliczam do tej pierwszej grupy, bo licze na szybszy porost i ograniczenie przetluszczania wiec wydaje mi sie zbednym moczenie dodatkowo calych wlosow. Jesli wyjdzie ci duzo soku to stosuj na calosc
Co do drugiego pytania, jesli masz czas mozesz trzymac kilka godzin i napewno to zadziala, ale jesli nie lubisz chodzic z workiem na glowie przez caly dzien to 1-2 h wystarcza, zeby byl efekt
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 17:21   #402
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cudownie świeża rzepa za 2,50 była w Carrefourze wczoraj.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:43   #403
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Cudownie świeża rzepa za 2,50 była w Carrefourze wczoraj.
U mnie szukalam w 2 i ani sladu rzepki
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:17   #404
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Cudownie świeża rzepa za 2,50 była w Carrefourze wczoraj.
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie szukalam w 2 i ani sladu rzepki
W moim Crfr za to jest stara, spraciała i niepiekąca
Niegrzeczne Carrefoury ...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:04   #405
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyn tutaj wciera tylko w glowe, inne takze we wlosy. Ja sie zaliczam do tej pierwszej grupy, bo licze na szybszy porost i ograniczenie przetluszczania wiec wydaje mi sie zbednym moczenie dodatkowo calych wlosow.
Ja również zaliczam się do tej pierwszej grupy
I zaraz idę po nową rzepkę

Czy możesz mi napisać, jakie widzisz efekty po kilkunastu użyciach rzeki?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:46   #406
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Czy możesz mi napisać, jakie widzisz efekty po kilkunastu użyciach rzeki?
Efekty? Mam duzo nowych wloskow, wydaje mi sie tez ze troche urosly (tutaj oceniam subiektywnie, bo nie farbuje, a i wlosy mam takie jakby nie chcialy juz rosnac), pozbylam sie lekkiego lupiezu, same wlosy lepiej sie ukladaja i sa czysciutkie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:06   #407
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
W całym domu śmierdzi rzepą... Moja mama wykazuje zaskakującą mnie tolerancję twierdząc że jej to nie przeszkadza, że rzepa zdrowa jest i moze smierdzieć Normalnie aż mnie zatkało jak to usłyszałam! Soku zostało mi jeszcze na 2 - 3 uzycia. Szklankę w której jest zawinęłam w reklamówkę i schowałąm do lodowki. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie bo naczytałam się tu że sok się szybko psuje. Zobaczymy...
Generalnie ostatnoi coraz bardziej jestem pewna że mi odbija jak tak pomyślę o tych wszystkich moich kombinacjach
U mnie też śmierdzi, ale moja mama tak jak twoja nie reaguje, jak jej słucham co 3 dni to mam dosyc, nazreka na smród
A jak trzymasz to w lodówce to nie cuchnie za bardzo. Za długo nie trzymaj myślę, że conajwyżej 4-5 dni.
Mi tez odbija od dłuższego czasu-ponad miesiąc się to utrzymuje, i nie pzrestaje.
Cytat:
Napisane przez Miranda77 Pokaż wiadomość
Heloł!ostatnio zaczelam uzywac saboradin lotion i nie jestem pewna jak czesto musze go stosowac zeby widziec szybkie efekty,i wogole efekty?pomozecie?
NAJLEPIEJ PO KAŻDYM MYCIU GŁÓWKI WCIERAJ INTENSYWNIE
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
W małych warzywniakach są chyba wieksze szanse
Też tak myśle i to na dodatek nie z chłodni jak w tych duzych sklepach tylko z piachu od panów rolników - piekące cholery, że eh.
Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
ja sie juz zamieszałam, powiedzcie mi czy najlepiej jest wetrzeć sok w skóry głowy i we włosy czy tylko w skóre?
Ja wcieram tylko w skórę głowy i samo pzrez sie jest jej troche na włosach, ale nie daje na całość, raz tak zrobilam i jakoś mi zbyt wysuszyło włoski, ale nie znaczy, że tobie tez tak sok podziała, spróbuj. Wsumie to i tak każda na sobie eksperymentuje - ja np. na włosy robię kucyki i wkładam je w torebki foliowe z olejkiem rycynowym), przy skórze jest tylko rzepa - i tak dla mnie jest git. Na to idzie reklamówka i turban z ręcznika i siup na ok. 1 h - nie krócej.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:14   #408
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Nie wiecie czy rzepa wysusza wlosy? Zwlaszcza już te suche?(chodzi mi o mało nawilżone) Zastanwiam sie nad zakupem szamponu z rzepy (np. Joanny) ale poprzednio jak mialam ten z Ewy-Polleny to zrobilo mi sie straszne sianko ale może to tylko przez te dodatki ziół?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:29   #409
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Efekty? Mam duzo nowych wloskow, wydaje mi sie tez ze troche urosly (tutaj oceniam subiektywnie, bo nie farbuje, a i wlosy mam takie jakby nie chcialy juz rosnac), pozbylam sie lekkiego lupiezu, same wlosy lepiej sie ukladaja i sa czysciutkie
Dziękuję , na te nowe włosy czekam najbardziej
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 22:45   #410
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Karla_92, myślę, że Joanna może wysuszać trochę, dziewczyny na innych wątkach trochę się na to skarżyły, chociaż ja byłam zadowolona, bo ze skóra głowy poradził sobie super.
No, ale od czego są odżyweczki
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:52   #411
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Karla_92, myślę, że Joanna może wysuszać trochę, dziewczyny na innych wątkach trochę się na to skarżyły, chociaż ja byłam zadowolona, bo ze skóra głowy poradził sobie super.
No, ale od czego są odżyweczki
No ale Ty nie znasz moich wlosow Je to wszystko wysusza nawet jak stosuje odżywki To chyba sobie daruje i poszukam czegos innego.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:10   #412
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy rzepa wysusza wlosy? Zwlaszcza już te suche?(chodzi mi o mało nawilżone) Zastanwiam sie nad zakupem szamponu z rzepy (np. Joanny) ale poprzednio jak mialam ten z Ewy-Polleny to zrobilo mi sie straszne sianko ale może to tylko przez te dodatki ziół?
Myślę, że wysusza- po sobie to widzę, jak nakładam sok z rzepy na głowę to tylko na włosy przy skórze głowy, bo raz jak na całą głowę położyłam sok to wysuszone były po wyschnięciu.
Myślę, że nie ma sensu najpierw wysuszać, by potem odżywkę kłaść, żeby nawilżyć. Robota dla roboty-a włos - nie wiem czy to dla niego dobre?
A robisz płukani? Jeśli tak-to może za duże stężenie, ja teraz płukam też tylko włosy przy skórze, końcówki włosów trzymam w ręku, bo składniki z płukanki wysuszają je również.

Nie zmieniaj wszystkiego na raz-bo nie będziesz wiedziałą co tak naprawdę je wysusza.
Powodzenia
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:49   #413
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Myślę, że wysusza- po sobie to widzę, jak nakładam sok z rzepy na głowę to tylko na włosy przy skórze głowy, bo raz jak na całą głowę położyłam sok to wysuszone były po wyschnięciu.
Myślę, że nie ma sensu najpierw wysuszać, by potem odżywkę kłaść, żeby nawilżyć. Robota dla roboty-a włos - nie wiem czy to dla niego dobre?
A robisz płukani? Jeśli tak-to może za duże stężenie, ja teraz płukam też tylko włosy przy skórze, końcówki włosów trzymam w ręku, bo składniki z płukanki wysuszają je również.

Nie zmieniaj wszystkiego na raz-bo nie będziesz wiedziałą co tak naprawdę je wysusza.
Powodzenia
No to szampon rzepowy sobie odpuszcze Te zioła tak tylko troche mi wysuszaja staram sie je ochraniac jak moge Poza tym obecnie nie stosuje nic wysuszajacego. Wczesniej mialam nafte i szampon ziolowy, ktore je bardzo wysuszy, wiec dlatego napisalam ze one sa takie wrażliwe W koncu nafta i zioła wielu osobom służa
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:53   #414
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ile mozna trzymac ta rzepe ? i gdzie
a co mozna do niej jeszcze dodac ??
Wcieracie w skore glowy czy w cale wlosy ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:58   #415
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ile mozna trzymac ta rzepe ? i gdzie
a co mozna do niej jeszcze dodac ??
Wcieracie w skore glowy czy w cale wlosy ?
Te pytania juz ze 100 razy przewijały sie w tym wątku.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:00   #416
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ha!
Wreszcie udało mi się trafić na porządną rzepę, która piecze Tylko trochę co prawda i tylko z przodu, ale czuję . Bo do tej pory same gnioty mi się trafiały . Ciekawa jestem też w jakim stopniu pieczenie jest zasługą mocnego "przedrapania" skóry głowy grzebieniem po nałożeniu soku. I generalnie trochę się zdziwiłam, bo przy wyciskaniu soku nic nie czułam na dłoniach...
Grunt, że w końcu jakiś efekt po zastosowaniu, bo prawie zwątpiłam że mi się pieczenie przydarzy...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:04   #417
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Grunt, że w końcu jakiś efekt po zastosowaniu, bo prawie zwątpiłam że mi się pieczenie przydarzy...
Gratuluję pieczenia Teraz jesteś prawowoitą rzepomaniaczką
Ja wczoraj kupiłam taka jakąś "nie wyraźną" rzepkę, ale o efekcie wypowiem się za dwa dni, bo dzisiaj był dzień maseczki jajeczno-drożdżowej
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:48   #418
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Rzepki nie ma.
Widziałam świeży chrzan.

Uno creaturo bello!

JAK UŻYWA SIĘ CHRZANU? Jak jego działanie, jest bardziej hardkorowy czy odwrotnie?
Lanesso!



Tak jak napisała Virka - chrzanu używa się podobnie jak rzodkwi (dwie opcje do wyboru: wiórki lub tylko sok)

Czy jest bardziej hardkorowy? Moje szaleństwo nie zaszło jeszcze tak daleko by wypróbować go na własnej głowie, ale wiedza teoretyczna mówi mi, że jest to opcja dla zdesperowanych.
Chociaż...jedna z moich knig zielarskich zaleca okłady ze świeżo utartego chrzanu przy skręceniach, toteż możliwe że moje obawy są nieuzasadnione .
W każdym razie radzę Ci wypróbować działanie na małym fragmencie skóry, zanim zdecydujesz się na wtarcie całej porcji soku w skalp. Możliwe, że trzeba będzie go czymś rozcieńczyć.

Pozdrawiam uprzejmym skinieniem głowy natartej pieprzem cayenne vel chili
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2008-03-13 o 10:42
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:28   #419
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Lanesso!



Tak jak napisała Virka - chrzanu używa się podobnie jak rzodkwi (dwie opcje do wyboru: wiórki lub tylko sok)

Czy jest bardziej hardkorowy? Moje szaleństwo nie zaszło jeszcze tak daleko by wypróbować go na własnej głowie, ale wiedza teoretyczna mówi mi, że jest to opcja dla zdesperowanych.
Chociaż...jedna z moich knig zielarskich zaleca okłady ze świeżo utartego chrzanu przy skręceniach, toteż możliwe że moje obawy są nieuzasadnione .
W każdym razie radzę Ci wypróbować działanie na małym fragmencie skóry, zanim zdecydujesz się na wtarcie całej porcji soku w skalp. Możliwe, że trzeba będzie go czymś rozcieńczyć.

Pozdrawiam uprzejmym skinieniem głową natartą pieprzem cayenne vel chili
do czego to jest?!
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:57   #420
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Gdzies kiedys wyczytalam ze zeby zabic zapach rzepy dodaje sie troche miodu. Stosuje sie do tego, rzodkiew nie smierdzi tak mocno choc dalej ja czuc

Dzisiaj znalazlam post uny, w ktorym pisala ze miodzik rozjasnia wlosy, ale musi byc zmieszany (?) z odzywka w ktorej jest woda. Czy rzepka + miodzik maja choc troche zblizone dzialanie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.