Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 22:28   #3481
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez fantastka Pokaż wiadomość
Nikt nie pije tych liści malin? Bo mi nie o laktację chodziło tylko szyjkę, ponoć ją uelastyczniają
Ja planuję od 34 tc, teraz mam szyjkę niezbyt imponującej długości więc się wstrzymuję bo podobno może wywoływać skurcze





Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Widziałyście? http://www.srokao.pl/2015/06/analiza...nawilzane.html jest nowa analiza chusteczek nawilżanych
No i potwierdza się moja wyrodność, bo ja w sumie działałam na myjeczkach i wodzie głównie, a moja mama się dziwiła, czemu ja dziecku nie chcę pachnącej, delikatnej pupci zapewnić, tylko Ją wodą traktuję...

zerknę jutro bo jestem ciekawa co napisała o lidlowych. Ja też jestem jakaś dziwna bo waciki+woda u nas i chusteczki poza domem. W ogóle myślałby kto, że to oszczędniej a guzik z pętelką :p




Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Hej wróciłam
Było super, odpoczęliśmy trochę, pogoda piękna i aż żal było wracać, no ale mąż ma pracę nie to co ja leniwa
Ogarnęłam trochę kącik małej, wrzucę fotki do klubu
Chciałam dziś w końcu prać, ale pogoda się zepsuła może jutro będzie ładniej to się w końcu za to zabiorę.



Cudownie ale macie talent!




Ja dziś kupiłam, zacznę pić może za tydzień-dwa



W zielarskim kupowałam, 25g za 3,20zł tak wygląda:




Mąż będzie normalnie chodził do pracy, pracuje po 8-10h więc liczę na to, że wbiję się z rodzeniem jak akurat będzie w domu tak wiem... można sobie planować
Mój tata i szwagier są pod telefonem jakby co, są już przygotowani na to


Dziewczyny, a o co chodzi z tym L4 które może wziąć ojciec? Słyszałam o jakichś dwóch tygodniach, ale w sumie za dużo na ten temat nie wiem... to każdemu przysługuje???

miałam pisać odnośnie urlopów dla tatusiów ale dostałaś już mnóstwo odpowiedzi




Cytat:
Napisane przez onagory Pokaż wiadomość
Cześć mamuski Ja nadal bujam się z przeziębieniem właśnie pije herbatke z miodem i wyleguje się na kanapie wyglądam jak trup U mnie pogoda kiepska strasznie duszno, pewnie burza będzie . Mały w brzuszku bardzo aktywny przeciąga się, kopie nie daje o sobie zapomnieć . Miałam dzisiaj w planach poprasować te 40 sztuk pieluch i pare ciuszków ale nie mam siły .
Zastanawiam się czy nie jechać do lekarza rodzinnego ale czy on coś więcej poradzi oprócz domowych sposobów leczenia .

Mój mąż ma w planach brać w sierpniu dwa tyg tacierzyńskiego a po porodzie przysługują mu dwa dni wolnego na załatwienie spraw .

leż i nie prasuj pieluch bo tracą chłonność, nie warto a jak się pogniotły to przy kolejnym praniu strzepnij dobrze i szeroko rozwieś to będzie ok



Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
U nas tak podobnie, maz ma dogadane w pracy,ze po porodzie idzie na 2 tyg na tacierzyński, a zwykły urlop dopiero we wrześniu. Inaczej całe wakacje nie mógłby nik t u niego w pracy wziac urlopu, bo to mała firemka, nawet firemusia mozna by rzec tak ze tez będę sama po dwoch tyg nie licząc pielgrzymek, które juz sie zapowiadają, mama, tesciowa, szwagierka, ciocia, ciocia, ciocia i nawet ciocia

A ja po wizycie dzisiaj, wszystko ok i uwaga uwaga... Wstajemy!!!! Aż sie położyłam z tej okazji
Brawwwwooooo! to do roboty mamuśka kącik się sam nie uszykuje
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 23:00   #3482
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc laski

Ja tez juz zaczelam prawdziwe orzygotowania. Posegregowalam i popralam ciuszki, jutro bede prasowac i zaczne pakowac torbe, a w weekend pojedziemy dokupic drobiazgi, ktorych nam brakuje. A, i kupilismy wozek moj wymarzony riko nano, ale mezu wybral szary. Na dniach przyjada meble dzieciece wiec bede miala od razu gdzie rzeczy malej poupychac.

Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
Witam się w 36 tygodniu


Przygotowania idą pełną parą.
Pranie, prasowanie, malowanie i wszystko inne co trzeba ogarnąć przed lipcem
Udało się skończyć pokój gdzie będziemy sobie z Frankiem urzędować Własnymi ręcami z Tż wymalowaliśmy freski
I się chwalę a co





Pisałyście o nogach !! U mnie dramat jak posiedzę lub pochodzę dłużej to SZREKI mam jak się patrzy Pozostaje tylko leżeć i pachnieć
Piekne jak z szablonu

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
Hej,
kolejny piękny słoneczny dzień
kupiłam sobie buty na moje stopy typu babcine ale jakoś zniosę je przez ten miesiąc;p potem dam mamie.
Dziewczyny jak to u was jest z tym - czy w okolicy porodu wasi Mezowie/partnerowie biorą wolne i czekają z wami, czy ktoś inny będzie w pogotowiu? bo przecież poród może być i wcześniej i później, ja bym wolała jakby mąż był w domu jak już będzie dziecko, ale boje się bo do szpitala mam ok 30 km i on tez pracuje jakieś 30 km, wiec trochę czasu na dojazd jest, no i teraz nie wiem jak to logistycznie roziwazac;/
podobno pord nie trwa tyle co na filmach, ale ........
Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Hej wróciłam
Było super, odpoczęliśmy trochę, pogoda piękna i aż żal było wracać, no ale mąż ma pracę nie to co ja leniwa
Ogarnęłam trochę kącik małej, wrzucę fotki do klubu
Chciałam dziś w końcu prać, ale pogoda się zepsuła może jutro będzie ładniej to się w końcu za to zabiorę.



Cudownie ale macie talent!



Mąż będzie normalnie chodził do pracy, pracuje po 8-10h więc liczę na to, że wbiję się z rodzeniem jak akurat będzie w domu tak wiem... można sobie planować
Mój tata i szwagier są pod telefonem jakby co, są już przygotowani na to


Dziewczyny, a o co chodzi z tym L4 które może wziąć ojciec? Słyszałam o jakichś dwóch tygodniach, ale w sumie za dużo na ten temat nie wiem... to każdemu przysługuje???
U nas nie wiem jak to wyjdzie, bo od dawna mial obiecane w pracy, ze ja rodze a on od razu na 2-3 tyg urlopu, ale ostatnio mu powiedzieli, ze jednak ani tygodnia nie dostanie. Wkurzyl sie, bo u nich w pracy jest troche tak, ze kolezenstwo kierownictwa ma zawsze lepiej, wiec powiedzial, ze jesli nie dostanie w ogole w lipcu urlopu, to wezmie to l4 na opieke, potem tacierzynski, potem znow l4 na plecy bo costam ma, potem ma operacje na oko, o ktorej mowil juz w zeszlym roku i tym spisobem zobacza go w pracy w pazdzierniku. Moze troche za ostro, ale id grudnia mowil, ze w lipcu chce 2 tyg bo i tak ze zwyklego urlopu mu sie nalezy a ojcowski kiedy indziej i byl zapewniany, ze tak bedxie. Ale jesli pracodawcy tak traktuja pracownikow to chyba jednak maz ma racje.

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
U nas tak podobnie, maz ma dogadane w pracy,ze po porodzie idzie na 2 tyg na tacierzyński, a zwykły urlop dopiero we wrześniu. Inaczej całe wakacje nie mógłby nik t u niego w pracy wziac urlopu, bo to mała firemka, nawet firemusia mozna by rzec tak ze tez będę sama po dwoch tyg nie licząc pielgrzymek, które juz sie zapowiadają, mama, tesciowa, szwagierka, ciocia, ciocia, ciocia i nawet ciocia

A ja po wizycie dzisiaj, wszystko ok i uwaga uwaga... Wstajemy!!!! Aż sie położyłam z tej okazji
swietna informacja, tylko uwazaj na siebie

Dobranoc laski, jutro czeka mnie ciezki dzien bo mam badanie dna oka a potem prasowanie, nie cierpie prasowac
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 06:16   #3483
jesuismagnifique
Raczkowanie
 
Avatar jesuismagnifique
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Strobiluska faaajnie w końcu odetchniesz.

Ja jak kilka dni leżałam prawie non stop plackiem to potem odkaszlnąć nie mogłam tej wydzieliny co gdzieś tam zalegała na leżąco


Nie ukrywam, że w sumie od 2tyg mam wszystko przygotowane więc mam luzik ... tak więc dziewczyny spinać się :P


natetitka - od 34tc nie jest zbyt dobrze pić liście malin tym bardziej jeśli szyjka niezbyt imponująca wiem z autopsji :P
podobno najlepiej pić napar od 36tc, bo nie mamy wpływu na to jak zadziała na organizm, każdy ma inne reakcje, nawet jesli szyjka jest super.

Edytowane przez jesuismagnifique
Czas edycji: 2015-06-09 o 06:18
jesuismagnifique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 06:29   #3484
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez jesuismagnifique Pokaż wiadomość
Strobiluska faaajnie w końcu odetchniesz.

Ja jak kilka dni leżałam prawie non stop plackiem to potem odkaszlnąć nie mogłam tej wydzieliny co gdzieś tam zalegała na leżąco


Nie ukrywam, że w sumie od 2tyg mam wszystko przygotowane więc mam luzik ... tak więc dziewczyny spinać się :P


natetitka - od 34tc nie jest zbyt dobrze pić liście malin tym bardziej jeśli szyjka niezbyt imponująca wiem z autopsji :P
podobno najlepiej pić napar od 36tc, bo nie mamy wpływu na to jak zadziała na organizm, każdy ma inne reakcje, nawet jesli szyjka jest super.
Kiedyś miałam też krótką a już od 32tc piłam ale nie działała na mnie jakoś. Ale tym razem chyba faktycznie sobie odczekam
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:34   #3485
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)


Dziś na 12 mam ktg, a na 15 wizytę... boję się..
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:55   #3486
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dziękuje za wsparcie

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Ja planuję od 34 tc, teraz mam szyjkę niezbyt imponującej długości więc się wstrzymuję bo podobno może wywoływać skurcze
Brawwwwooooo! to do roboty mamuśka kącik się sam nie uszykuje
Ja nie pije, bo ja nie mam szyjki wcale co do kącika, moze za dwa tyg sie tym zajmę, na razie musze wstawac powolutku, jednak leżenie ponad 3 miesięczne robi swoje, najpierw mam wiecej siadać, potem mozna sie przejść, powolutku, zeby plecy nie wysiadły, w koncu z przodu mam wieeeeeelki brzuch, którego do tej pory nie nosiłam, tylko sobie leżał na lozku
Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

Dziś na 12 mam ktg, a na 15 wizytę... boję się..
Czego, ktg?
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:45   #3487
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to u was jest z tym - czy w okolicy porodu wasi Mezowie/partnerowie biorą wolne i czekają z wami, czy ktoś inny będzie w pogotowiu? bo przecież poród może być i wcześniej i później, ja bym wolała jakby mąż był w domu jak już będzie dziecko, ale boje się bo do szpitala mam ok 30 km i on tez pracuje jakieś 30 km, wiec trochę czasu na dojazd jest, no i teraz nie wiem jak to logistycznie roziwazac;/
podobno pord nie trwa tyle co na filmach, ale ........
Mój pracuje blisko, szpital jest blisko, więc nie bierze wolnego, pewnie w okolicach terminu będzie się starał po prostu nigdzie z firmy dalej nie wypuszczać

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a o co chodzi z tym L4 które może wziąć ojciec? Słyszałam o jakichś dwóch tygodniach, ale w sumie za dużo na ten temat nie wiem... to każdemu przysługuje???
Mi się wydaje, że to może wziąć ojciec po ciężkim porodzie, nie tylko cc, żeby pomóc w opiece nad noworodkiem. Mój nie brał. Weźmie ojcowskiego 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez onagory Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie jechać do lekarza rodzinnego ale czy on coś więcej poradzi oprócz domowych sposobów leczenia .
Jedź, ja pojechałam do rodzinnego i dostałam leki Lepiej się wyleczyć niż chodzić niedoleczoną, męczyć siebie i dziecko.
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 08:53   #3488
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Dziękuje za wsparcie


Ja nie pije, bo ja nie mam szyjki wcale co do kącika, moze za dwa tyg sie tym zajmę, na razie musze wstawac powolutku, jednak leżenie ponad 3 miesięczne robi swoje, najpierw mam wiecej siadać, potem mozna sie przejść, powolutku, zeby plecy nie wysiadły, w koncu z przodu mam wieeeeeelki brzuch, którego do tej pory nie nosiłam, tylko sobie leżał na lozku

Czego, ktg?
Oj, ja żartowałam z tym zaganianiem Cię do roboty oszczędzaj się, teraz to też już nie tak hop siup bo i pogoda i brzuchol. Ty jak tak wstaniesz to jak człowiek ze śpiączki wybudzoby pewnie się będziesz czuła :p
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:57   #3489
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzień Dobry.
Ja już po porannym spacerze z psem. Na dworze jest super, wreszcie jest czym oddychać.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

Dziś na 12 mam ktg, a na 15 wizytę... boję się..
Daj znać po wizycie.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
na razie musze wstawac powolutku, jednak leżenie ponad 3 miesięczne robi swoje, najpierw mam wiecej siadać, potem mozna sie przejść, powolutku, zeby plecy nie wysiadły, w koncu z przodu mam wieeeeeelki brzuch, którego do tej pory nie nosiłam, tylko sobie leżał na lozku
Super, że możesz powoli zacząć wstawać z łóżka.
Uważaj na Was.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:06   #3490
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Dziękuje za wsparcie


Ja nie pije, bo ja nie mam szyjki wcale co do kącika, moze za dwa tyg sie tym zajmę, na razie musze wstawac powolutku, jednak leżenie ponad 3 miesięczne robi swoje, najpierw mam wiecej siadać, potem mozna sie przejść, powolutku, zeby plecy nie wysiadły, w koncu z przodu mam wieeeeeelki brzuch, którego do tej pory nie nosiłam, tylko sobie leżał na lozku

Czego, ktg?
i wizyty też
jakos ten koniec ciaży jest dla mnie stresujacy
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:15   #3491
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
i wizyty też
jakos ten koniec ciaży jest dla mnie stresujacy
Dla mnie tez, boje sie nastepnej wizyty ale przynajmniej od poprzedniej zaczelam wszystko orzygotowywac, ale i tak jakos to wypieram ze swiadomosci

A czy pierzecie nowe wozki?
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 10:17   #3492
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

prosze mi powiedziec ile ciuszkow biezecie dla malucha do szpitala?
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:26   #3493
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
prosze mi powiedziec ile ciuszkow biezecie dla malucha do szpitala?
Pewnie Ci nie pomogę, szykuję tylko na wyjście
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:30   #3494
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

Dziś na 12 mam ktg, a na 15 wizytę... boję się..
Eee, ktg nie boli tyko nalezec sie trzeba


Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Ty jak tak wstaniesz to jak człowiek ze śpiączki wybudzoby pewnie się będziesz czuła :p



Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
prosze mi powiedziec ile ciuszkow biezecie dla malucha do szpitala?
Ja biore tylko 4 body: po dwa z krotkim i dlugim i dwa pajace potem D. bedzie dowozil
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:59   #3495
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
i wizyty też
jakos ten koniec ciaży jest dla mnie stresujacy
Oj nie stresuj sie, szczególnie na ktg, bo ci skurcze wyjdą jak zaczniemy sie wypakowywać po kolei, to wtedy mi tez sie włączy panikarstwo
Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
prosze mi powiedziec ile ciuszkow biezecie dla malucha do szpitala?
Ja tylko na wyjście musze wziac, biore body z długim rękawkiem, długie spodenki, skarpetki i czapeczkę. Ale wezme tez jakiegoś pajaca i bidy z krótkim, bo moze sie okazać, ze będę musiała sama ubrac Małego, to moge sie stresować
Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Eee, ktg nie boli tyko nalezec sie trzeba
Ja biore tylko 4 body: po dwa z krotkim i dlugim i dwa pajace potem D. bedzie dowozil
A co boli? i wychodzę z tego samego założenia, zawsze Mezul dowiezie tak samo z podkładami, wkładkami i innymi pierdołami
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:29   #3496
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
A co boli?
Porod boli
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:35   #3497
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
prosze mi powiedziec ile ciuszkow biezecie dla malucha do szpitala?
Ja biorę 4 zestawy na rozmiar 56 i 4 zestawy na rozmiar 62.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:23   #3498
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja też biore tylko na wyjście ubranka. Też wezme body z długim rękawem, spodnie, czapeczke, jakies buciki albo skarpeciuszki. No chyba że będzie chłodno to może coś jeszcze wezme dodatkowo.

U nas gorąco. Normalnie topie się i oddycham jak starsza babcia.
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 13:04   #3499
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Ja też biore tylko na wyjście ubranka. Też wezme body z długim rękawem, spodnie, czapeczke, jakies buciki albo skarpeciuszki. No chyba że będzie chłodno to może coś jeszcze wezme dodatkowo.

U nas gorąco. Normalnie topie się i oddycham jak starsza babcia.
Ja biorę również ciuszki na czas pobytu w szpitalu. Boje się, że Bąbelek dostanie uczulenia.

U nas dzisiaj przyjemnie i chłodno.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Czy na badanie KTG potrzebne jest skierowanie ?
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 13:15   #3500
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Porod boli
serio?
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 13:22   #3501
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja biorę również ciuszki na czas pobytu w szpitalu. Boje się, że Bąbelek dostanie uczulenia.

U nas dzisiaj przyjemnie i chłodno.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Czy na badanie KTG potrzebne jest skierowanie ?
Moja gin robi u siebie w gabinecie, wiec nie, zapytaj swojego lekarza.


Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
serio?
tak mowia ale zapytam jutro gin dla pewnosci
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:14   #3502
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
serio?
e tam, nie boli :p
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:22   #3503
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)



W końcu ruszyłam lenia i zabrałam się za pranie już 2 pralki poszły, a końca nie widać ale miałam ubaw z wieszaniem tych ciuszków na suszarce... miałam wrażenie, że to ubranka dla lalek radocha niesamowita

Mąż rano przed wyjściem do pracy zamontował szafkę obok łóżeczka i reling, a ja w końcu przykleiłam napis i motylki od razu jakoś weselej w sypialni się zrobiło

Mam taką głupią falbanę przy łóżeczku... prasowałam ją już 4 razy i za każdym razem jak ją tam wcisnę między szczebelki to ona się gniecie i wygląda na niepoprasowaną zaczęłam się nawet zastanawiać nad wykrochmaleniem tego materiału, ale nie wiem czy podołam

Strobi cudowne wieści

Elinka ja do szpitala biorę 2x body z krótkim, 2x pajacyk, 1xpołśpiochy i 1 rampers całkiem rozpinany, żeby mi się łatwo ubierało do tego 2x skarpetki i czapka
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:27   #3504
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
e tam, nie boli :p
No i to jest wreszcie jakas optymistyczna wersja a w tych holilodzkich filmach tak krzycza i wyzywaja


Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość


miałam wrażenie, że to ubranka dla lalek radocha niesamowita

Elinka ja do szpitala biorę 2x body z krótkim, 2x pajacyk, 1xpołśpiochy i 1 rampers całkiem rozpinany, żeby mi się łatwo ubierało do tego 2x skarpetki i czapka
Przynajmniej sie duzo na suszarce miesci

O i skarpetki, zapomnialam o skarpetkach i bawelniane otulacze biore co by Ewke przykryc albo zawinac
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:54   #3505
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
No i to jest wreszcie jakas optymistyczna wersja a w tych holilodzkich filmach tak krzycza i wyzywaja




Przynajmniej sie duzo na suszarce miesci

O i skarpetki, zapomnialam o skarpetkach i bawelniane otulacze biore co by Ewke przykryc albo zawinac
Filmy muszą być przerysowane co by emocje jakieś wykrzesać na widzach :p
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 20:58   #3506
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Wreszcie się zmobilizowałam i zrobiłam wszelkie zamówienia z allegro i gemini. Teraz tylko czekać na kurierów. Spakować torbę i można czekać na dzidzie.

Mam takie pytanie, bo wiadome jest że trzeba wydepilować krocze do porodu. Staram się na bierząco dbać ale odrastające włoski to dramat. Czy ma któraś sprawdzony sposób na swędzenie podczas odrastania tych włosków. Można się jakimiś kremami tam posmarować? Bo z tego co mi wiadomo to nie zaleca się stosowania kremów do depilacji w ciąży. A po takich kremach te włoski tak szybko nie odrastają, więc pozostaje mi maszynka...
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 21:51   #3507
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cześć dziewczyny


Dzisiaj miałam wizytę - 34tc5d, Zosia waży 2600g, wszystko u niej dobrze. Moja szyjka 3cm i rozwarcia brak. Nie zmienia to jednak faktu, że nasiliło się plamienie i lekarz chce mnie ciąć między 37, a 38tc. Tak więc 22 czerwca kładzie mnie do szpitala, tydzień obserwacji i 29 lub 30 czerwca cesarka (negocjacje w trakcie) jestem podekscytowana i przerażona jednocześnie - w końcu już za 13 dni idę do szpitala i bez Zosi nie wrócę na razie kończę urządzać jej kącik w sypialni... Aha za tydzień jeszcze kontrola z usg i ktg i muszę zrobić wyniki morfologii. Krew już jutro będzie mi ściągać do szpitala, bo podejrzewa, że przy mojej anemii się bez niej nie obejdzie
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 03:43   #3508
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

O wow to już rzeczywiście blisko

Gratki za wizytę

Ja dziś mam tak napiętą skórę na brzuchu że zastanawiam się gdzie jeszcze 5 tygodni wytrzymaMała wypycha się bokiem i ciężko zaczyna mi się oddychać;/
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 06:36   #3509
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzień Dobry.
Dzisiaj zaczynamy 36 tydzień wg obliczeń lekarzy .

Od dzisiaj muszę brać 2x dziennie Haviron. O ile rano i tak biorę leki, o tyle wieczorem będę zapominać.

Jadę dzisiaj do Endo, jestem ciekawa co mi dzisiaj powie ciekawego.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 07:26   #3510
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Witam się w środku tygodnia
Widzę, że powoli wszystko zaczyna się robić realne i coraz bliższe. Ja generalnie też czekam jeszcze ok 4tygodni, bo mam mieć cc jak tylko się skończy 37tc...
Dziś mamy imprezę z okazji Dnia Mamy i Taty w przedszkolu i mam nadzieję, że nie będzie upału, bo ciężko mi będzie wytrzymać.

No i mamy światełko w tunelu, bo okazało się, że w poniedziałek rusza dodatkowa rekrutacja do przedszkoli i najlepsze przedszkole montessori w Lublinie ma jeszcze wolne miejsca. Wprawdzie to dość daleko, a ja nawet nie myślałam, że może się udać, bo tam zawsze było bardzo trudno się dostać, a uczęszczanie do tego przedszkola niemal gwarantuje miejsce w szkole podstawowej montessori
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.