Voucher na zabieg - czy to dobry prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 13:21   #1
bianka_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3

Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?


Przy temacie świątecznym pytanie jak znalazł jestem z warszawy i szukam prezentu dla swojej mamy, jak wiele osób chciałabym żeby było to coś wyjątkowego i tak sobie pomyślałam o jakimś fajnym zabiegu, albo pakiecie. Co myślicie? Co polecacie, czy jakis konkretny zabieg/salon? Proszę o jakies typy, bo święta tuż tuż :P
bianka_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 13:45   #2
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Cytat:
Napisane przez bianka_75 Pokaż wiadomość
Przy temacie świątecznym pytanie jak znalazł jestem z warszawy i szukam prezentu dla swojej mamy, jak wiele osób chciałabym żeby było to coś wyjątkowego i tak sobie pomyślałam o jakimś fajnym zabiegu, albo pakiecie. Co myślicie? Co polecacie, czy jakis konkretny zabieg/salon? Proszę o jakies typy, bo święta tuż tuż :P
Czy moge zostać Twoją mamą

A tak serio, to pomysł uważam za bombowy- sama zażyczyłam sobie od rodziny zrzutę na zabieg ujędrniający. Było bosko.

Myślę, że najlepszy byłby jakiś zabieg relaksujący. Masaż kamieniami, albo zabieg czekoladowy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:19   #3
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

pewnie że dobry! Po co kupować coś, z czego Mama mogłaby być niezadowolona, albo rzucić w kąt i będzie się kurzyć. Popatrz w internecie co proponują salony spa, czy salony kosmetyczne i napewno wybierzesz coś dla mamy
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 19:13   #4
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

świetny pomysł
kupon lepszy, niż coś konkretnego, wybierze ci będzie chciała
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:19   #5
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

to moze byc fajny prezent moze wlasnie masaz czekoladowy lub inny u mnie plywalnia fala ma tez kosmetyczne zaplecze i oferuje takie zabiegi. rozejrzyj sie u Ciebie w miescie.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:32   #6
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Jeśli twoja Mama ma dużo czasu, to Jej kup. Jeśli nie, to nie. Ja kupiłam mojej Mamie rok temu z TŻtem za 100 taki kupon. Dobrze, że jest bezterminowy, bo od roku Mama nie ma czasu go zrealizować ciągle pracuje. Chciałam go nawet zamienić na inną usługę w tym salonie, ale się nie da. Ogólnie uważam, że to kiepski pomysł. Lepiej dać kasę. Jak ktoś faktycznie będzie chciał iść do kosmetyczki itp., to sobie pójdzie za swoje w wolnym czasie. Nic na siłę. Poza tym trzeba wiedzieć czy ktoś lubi takie zabiegi.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 14:29   #7
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
Jeśli twoja Mama ma dużo czasu, to Jej kup. Jeśli nie, to nie. Ja kupiłam mojej Mamie rok temu z TŻtem za 100 taki kupon. Dobrze, że jest bezterminowy, bo od roku Mama nie ma czasu go zrealizować ciągle pracuje. Chciałam go nawet zamienić na inną usługę w tym salonie, ale się nie da. Ogólnie uważam, że to kiepski pomysł. Lepiej dać kasę. Jak ktoś faktycznie będzie chciał iść do kosmetyczki itp., to sobie pójdzie za swoje w wolnym czasie. Nic na siłę. Poza tym trzeba wiedzieć czy ktoś lubi takie zabiegi.
Myślę, że to akurat dość ekstremalny przykład. Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś nie lubi poczuć się dopieszczonym. Wybranie zabiegu ujędrniającego czy antycelulitowego, mogłoby być ryzykowne, ponieważ są kobiety, które nie lubią dostawać tego typy prezentów. Ja do nich nie należe i bardzo cieszę się z wszelkich ujędrniaczy i kremów przeciwzmarszczkowych.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:34   #8
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Czasami chodze do kosmetyczi na zabigi, kiedyś chodziłasm częściej, regularnie chodzę na hennę i regulację, niektórych zabiegów nie lubię jak np. oczyszczania czy jak mi te maseczki nakładają. Z masażu też nie byłam zadowolona. Wolę iść do swojej kosmetyczki i z nią pogadac, bo jest miła i fajna, a zabieg robię przy okazji.
Poza tym są osoby, ktore naprawdę nie mają na to czasu. U mnie się taki preznent nie sprawdził.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 17:30   #9
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

a ja redularnie daje (mamie,bratowej) takie prezenty i bardzo sie cieszyły
trzeba przemyslec wiadomo ze mamie nie wykupie zabiegu oczyszczajacego ani na ciało (jest taka ze wstydziła by sie rozebrac) wiec kupiłam maske algowa +mani+pedi ,była bardzo zadowolona
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:28   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Ja kupiłam mamie w tym roku na urodziny masaż gorącymi kamieniami
Była bardzo zadowolona i mówi, że już się zastanawia co dostanie na kolejne urodziny.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 23:37   #11
tyncia90
Raczkowanie
 
Avatar tyncia90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 39
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

to świetny pomysł, coś bardzo osobistego dla tej osoby no i sprawiającego przyjemność, relaksującego - samemu często może się taka osoba obdarowana nie zapisać na zabieg (szkoda jej pieniędzy na coś "nie-niezbędnego" lub mówi sobie, że nie ma czasu), a tak jak mam już bon to i czas się znajdzie a kasą się nie martwi, bo dostała od kogoś
tyncia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 10:31   #12
bianka_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

dzięki za rady zrobiłam tak - kupiłam voucher na zabieg regenerujący „Power regeneration treatment”w salonie kosmetycznym na kabatach już umówiła się na niego w styczniu, była naprawdę zadowolona. i uwierzcie, nie było to udawane zadowolenie dla satysfakcji córki ;P

tata dostal skrzyneczki na przechowanie śrubek i zestaw kluczy francuskich, cokolwiek to jest
chyba sie spisałam
bianka_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:21   #13
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Voucher na zabieg - czy to dobry prezent?

Cytat:
Napisane przez bianka_75 Pokaż wiadomość
dzięki za rady zrobiłam tak - kupiłam voucher na zabieg regenerujący „Power regeneration treatment”w salonie kosmetycznym na kabatach już umówiła się na niego w styczniu, była naprawdę zadowolona. i uwierzcie, nie było to udawane zadowolenie dla satysfakcji córki ;P

tata dostal skrzyneczki na przechowanie śrubek i zestaw kluczy francuskich, cokolwiek to jest
chyba sie spisałam
Pewnie, że się spisałaś. Największa frajdą w czasie świąt, są zadowolone miny osób obdarowanych
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.