pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 07:04   #1
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496

pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/


Więc ja i mój TŻ jesteśmy od kilku miesięcy razem. Studiujemy w tym samym mieście. Z tym że ja tutaj też mieszkam od dzieciństwa a mój Tż jest z innego miasta. Teraz jest w rodzinnej miejscowości. Kiedy widzieliśmy się kilkanaście dni temu zapytał czy przyjadę do niego na weekend (chodzi o ten, który teraz będzie). Odpowiedziałam, że tak. Weekend sie powoli zbliża, więc po prostu wczoraj w czasie rozmowy przez tel. zapytałam go, czy chce abym przyjechała (muszę wiedzieć to trochę wcześniej). Na co on mi odpowiedział, że nie wie jak plany, że powie mi w czwartek. że może w ten weekend a może w następny. Zrobiło mi się troche przykro, myślałam, że powie, że tak oczywiście przyjedź. (powiem też, że uwielbiać to nie uwielbiam jeździć do niego- mamy mało prywatności, poza tym czuję się tam trochę skrępowana). Zmienił mi się tembr głosu i mój Tż to wyczuł. Zapytał czy mam żal. Ja mu odpowiedziałam, że po prostu myślałam, że chce abym przyjechała. Na co on, że tak ale, że spyta rodziców.Do tej pory byłam u niego 2 razy i rodzice nie byli jakoś przeciwni temu, abym przyjechała. No chyba, że zmienili o mnie zdanie.
Najpierw powiedział, że ma jakieś plany, potem, że zapyta rodziców...

Wiem, może przesadzam. Dlatego chciałabym poznać Wasze opinie.

Edytowane przez nicegirl
Czas edycji: 2009-07-15 o 07:05 Powód: poprawa
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:22   #2
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

może ma juz plany, a może głupio mu bo( tak jak napisałaś) macie mało prywatności... Ciężko powiedzieć, nie siedzimy w jego skórze i nie wiemy jaki charakter ma Twój chłopak..jak wam sie układa w związku
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:34   #3
Fuksja
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: home, sweet home
Wiadomości: 73
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Wydaje mi się, że tu nie chodzi o to, czy Twój TŻ ma plany, czy musi zapytać rodziców, tylko najbardziej przykro jest Ci z tego powodu, że nie powiedział od razu, że chce żebyś przyjechała. I wcale Ci się nie dziwie, bo ja też bym tak zareagowała. My - w sensie dziewczyny/kobiety - za bardzo bierzemy wszystko do siebie Ale myślę, że nie masz czym się przejmować, może on też się czuje skrępowany, chciałby mieć więcej prywatności, a może miał jakąś sprzeczkę z rodzicami i oni się nie zgodzili na Twój przyjazd, a TŻ nie chce Ci tego powiedzieć i głupio się wykręca... Nie wydaje mi się, żeby coś było nie tak. Może niech on przyjedzie do Ciebie, jeśli jest taka możliwość
Fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 08:21   #4
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Tak masz racjęboli mnie to, że od razu nie powiedział, że chce abym do niego przyjechała. zdaje sobie sprawę, że czasem za bardzo wszystko biorę do siebie. może faktycznie ma jakieś spięcie z rodzicami i nie jest dobrym pomysłem, żebym się tam pojawiała.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:19   #5
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Przepraszam ze zapytam, ale czy na tym forum zawsze zaklada sie watki pytajac o najwieksza *******e? Robisz problem z drobnostki...
"Chłopak powiedzial mi ze mam przyjechac do niego w ten weekend a potem ze jednak za tydzien. Co robic?"

__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:24   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
Więc ja i mój TŻ jesteśmy od kilku miesięcy razem. Studiujemy w tym samym mieście. Z tym że ja tutaj też mieszkam od dzieciństwa a mój Tż jest z innego miasta. Teraz jest w rodzinnej miejscowości. Kiedy widzieliśmy się kilkanaście dni temu zapytał czy przyjadę do niego na weekend (chodzi o ten, który teraz będzie). Odpowiedziałam, że tak. Weekend sie powoli zbliża, więc po prostu wczoraj w czasie rozmowy przez tel. zapytałam go, czy chce abym przyjechała (muszę wiedzieć to trochę wcześniej). Na co on mi odpowiedział, że nie wie jak plany, że powie mi w czwartek. że może w ten weekend a może w następny. Zrobiło mi się troche przykro, myślałam, że powie, że tak oczywiście przyjedź. (powiem też, że uwielbiać to nie uwielbiam jeździć do niego- mamy mało prywatności, poza tym czuję się tam trochę skrępowana). Zmienił mi się tembr głosu i mój Tż to wyczuł. Zapytał czy mam żal. Ja mu odpowiedziałam, że po prostu myślałam, że chce abym przyjechała. Na co on, że tak ale, że spyta rodziców.Do tej pory byłam u niego 2 razy i rodzice nie byli jakoś przeciwni temu, abym przyjechała. No chyba, że zmienili o mnie zdanie.
Najpierw powiedział, że ma jakieś plany, potem, że zapyta rodziców...

Wiem, może przesadzam. Dlatego chciałabym poznać Wasze opinie.
Może coś mu wypadło, może pokłócił się z rodzicami...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:45   #7
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Tylko po co gdybać i dorabiać ideologię, nie łatwiej Go po prostu zapytać?
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 10:46   #8
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1 352
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

My możemy tylko gdybać, gdyż wróżkami nie jesteśmy na pewno będzie dobrze.
__________________
Każdego dnia dziękuję Bogu, za to że Cię mam...
<3



Szukam książek może masz?
klik
Axunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:59   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Skoro czujesz się tam skrępowana to po co chcesz tam jechać ?
nie prosciej wynając hotel na weekend i spedzic ten czas razem zamiast z rodzicami za ścianą ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:01   #10
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

jak nie w ten weekend to w nastepny z rodzicami tez przeciez roznie bywa..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:15   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
Kiedy widzieliśmy się kilkanaście dni temu zapytał czy przyjadę do niego na weekend (chodzi o ten, który teraz będzie). Odpowiedziałam, że tak. Weekend sie powoli zbliża, więc po prostu wczoraj w czasie rozmowy przez tel. zapytałam go, czy chce abym przyjechała (muszę wiedzieć to trochę wcześniej). Na co on mi odpowiedział, że nie wie jak plany, że powie mi w czwartek. że może w ten weekend a może w następny. Zrobiło mi się troche przykro, myślałam, że powie, że tak oczywiście przyjedź. (powiem też, że uwielbiać to nie uwielbiam jeździć do niego- mamy mało prywatności, poza tym czuję się tam trochę skrępowana). Zmienił mi się tembr głosu i mój Tż to wyczuł. Zapytał czy mam żal. Ja mu odpowiedziałam, że po prostu myślałam, że chce abym przyjechała. Na co on, że tak ale, że spyta rodziców.Do tej pory byłam u niego 2 razy i rodzice nie byli jakoś przeciwni temu, abym przyjechała. No chyba, że zmienili o mnie zdanie.
Najpierw powiedział, że ma jakieś plany, potem, że zapyta rodziców...

Wiem, może przesadzam. Dlatego chciałabym poznać Wasze opinie.
Jacyś strasznie niedogadani jesteście, najpierw się umówiliście konkretnie na ten weekend, a teraz Ty się go pytasz czy chce żebyś przyjechała, a on się wykręca że nie wie jakie ma plany (ja bym uznała, że JA jestem jego planem na ten weekend skoro się wcześniej umówiliśmy) i że może jednak za tydzień.

Zapytaj go po prostu o co chodzi, dlaczego zmienia to co wcześniej ustalaliście, nie sądzę byś miała się o co obrażać ale dobrze by było wiedzieć co jest grane... Ja bardzo nie lubię takiego braku konkretów, zmieniania planów w ostatniej chwili - dlatego bym to podrążyła
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 11:24   #12
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Sama sobie robisz problem, porozmawiaj z nim szczerze o co Ci chodzi, dowiesz się dlaczego nie powiedział że masz w ten weekend przyjechać.
Zawsze może coś wypaść. Może jego rodzice mają plany. Może, jak napisała Fresa, pokłócił się z nimi.
Następnym razem nie bierz tego do siebie. Dobrze przynajmniej, że focha nie strzeliłaś.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:36   #13
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Cytat:
Napisane przez pigula1990 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze zapytam, ale czy na tym forum zawsze zaklada sie watki pytajac o najwieksza *******e? Robisz problem z drobnostki...
"Chłopak powiedzial mi ze mam przyjechac do niego w ten weekend a potem ze jednak za tydzien. Co robic?"

dlatego np. zeby dowiedziec się, że to *******a i nie ma się co przejmować

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Skoro czujesz się tam skrępowana to po co chcesz tam jechać ?
nie prosciej wynając hotel na weekend i spedzic ten czas razem zamiast z rodzicami za ścianą ?
nie stać nas za bardzo na takie wynajmowanie hoteli na weekendy.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jacyś strasznie niedogadani jesteście, najpierw się umówiliście konkretnie na ten weekend, a teraz Ty się go pytasz czy chce żebyś przyjechała, a on się wykręca że nie wie jakie ma plany (ja bym uznała, że JA jestem jego planem na ten weekend skoro się wcześniej umówiliśmy) i że może jednak za tydzień.

Zapytaj go po prostu o co chodzi, dlaczego zmienia to co wcześniej ustalaliście, nie sądzę byś miała się o co obrażać ale dobrze by było wiedzieć co jest grane... Ja bardzo nie lubię takiego braku konkretów, zmieniania planów w ostatniej chwili - dlatego bym to podrążyła
Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
Sama sobie robisz problem, porozmawiaj z nim szczerze o co Ci chodzi, dowiesz się dlaczego nie powiedział że masz w ten weekend przyjechać.
Zawsze może coś wypaść. Może jego rodzice mają plany. Może, jak napisała Fresa, pokłócił się z nimi.
Następnym razem nie bierz tego do siebie. Dobrze przynajmniej, że focha nie strzeliłaś.
no właśnie też chce to podrążyć, bo nie lubię takich sytuacji. skoro było ustalone a potem nagle zmiana planów.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:38   #14
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

ej nie przesadzajcie nie ma co szykowac planow na nie wiadomo ile czaus na rpzod. moze wtedy gdy ci to mowil mial wolny weekend a teraz cos sie zmienilo np. w weekend ktos ma urodziny robi impreze, bedzie super pogoda mozna isc paczka sie poopalac wiec spotkanie i przyjazd twoj mozna przelozyc albo spotkacie sie w innym dniu. spokojnie o co tu panikowac. ty nastawilas napalilas sie na ten weekend ale przeciez czesto zdaza sie ze komus cos wyskoczy albo pojawi sie jakies wydarzenie ktore zmienia plany nie ma sie co zloscic. nie uzalezniaj tż tak od siebie przeciez ma prawo zmienic plany. on nie powiedzial "nie nie chce zebys przyjechala" tylko ze cos sie zmienilo. kwestia rodzicow. moze jego rodzice nagle uznali ze taki przyjazd twoj na weekend im sie nie podoba. skad wiesz? i nie fochaj o takie rzeczy bo to bzdura.

edit: rozumiem ze jesli sie umowiliscie to jestes jego planem na weekend i nic innego nie powinno go odciagac. ale sa sytuacje tak jak wspomnialam np. piekna pogoda i mozliowsc wyjazdu w weekend gdzies nad jezioro e znajomymi, albo urodziny impreza - czyli wydarzeia ktorych nie da sie rpzelozyc. a twoj przyjazd mozna.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:40
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:44   #15
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Najlepiej zapytaj go wprost o co chodzi, czy cos sie zmienilo, bo przeciez byliscie umowieni itd. mysle ze nie ma sensu doszukiwac sie drugiego dna tylko trzeba po prostu sie zapytac.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:48   #16
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Ja nie obraziłam się, focha też nie strzeliłam. Między nami jest ok. Po prostu trochę mnie to zabolało i tyle.Chciałam poznać zdanie osób trzecich i teraz je znam.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:18   #17
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Myślę, że przesadzasz. Może najpierw pomyślał, że fajnie by było gdybyś przyjechała, zadzwonił do Ciebie a potem coś mu wypadło, kłótnia z rodzicami, inne obowiązki i głupio mu się teraz tłumaczyć. Czasami człowiek chce zwyczajnie odpocząć i posiedzieć sam( może jest przemęczony) a ciężko to komuś wytłumaczyć, żeby nie było awantury i wyrzutów typu, bo woli żebym nie przyjeżdżała, bo mu na mnie nie zależy itd. Pogadajcie otwarcie o co chodzi i tyle.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:36   #18
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

dokladnie. dlatego nie ma co przywiazywac zbyt duzej wagi do planow ustalanych iles tam czasu wczesniej bo sa rozne sytuacje i wiele moze sie zmienic. a po co sie rozczarowywac? jesli tż bedzie widzial ze taka blahostka cie zasmuca to moze zaprzestac planowac z tobą czas wolny. i na pytanie co robimy w weekend uslyszysz nie wiem nie planuje bo moze sie wiele zmienic.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:58   #19
PannaGray
Raczkowanie
 
Avatar PannaGray
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Hmm
Ja bym tutaj zadnej zdrady czy cos nie wyczajala...
Jak tak czytalam to ze spokojem :P i jakos wydaje mi sie ze moze byl po jakiejs sprzeczce z rodzicami czy cos w tym stylu? nie wiem.. nie, na prawde nie wiem
PannaGray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 10:06   #20
muuffinka
Raczkowanie
 
Avatar muuffinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 344
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

najlepiej słuchaj tylko tego co on mówi. Bo kiedy zaczniesz tworzyć własną historię dlaczego TŻ nie chce zaprosić Cię na ten weekend do pogubisz się. Poproś żeby dał Ci znać jak będzie coś wiadomo, a jeżeli weekend z lubym nie wypali to wybierz się z przyjaciółkami na zakupy... wokół tyyyyle wyprzedaży
__________________
Cele na 2012:
1. dieta
2. koniec z marnowaniem czasu, na rzeczy które nie mają sensu
3. dostanę się na medycynę !!!!
muuffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:18   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jacyś strasznie niedogadani jesteście, najpierw się umówiliście konkretnie na ten weekend, a teraz Ty się go pytasz czy chce żebyś przyjechała, a on się wykręca że nie wie jakie ma plany (ja bym uznała, że JA jestem jego planem na ten weekend skoro się wcześniej umówiliśmy) i że może jednak za tydzień.

Zapytaj go po prostu o co chodzi, dlaczego zmienia to co wcześniej ustalaliście, nie sądzę byś miała się o co obrażać ale dobrze by było wiedzieć co jest grane... Ja bardzo nie lubię takiego braku konkretów, zmieniania planów w ostatniej chwili - dlatego bym to podrążyła
to samo pomyślałam - skoro się umówili to na co ono go znowu pytała ?! dziwine to to wszystko jest
bo jak ja bym się umówiła to bym po prostu wzięła i pojechała a nie dopytwała po 15 razy czy na pewno mogę

a co do reakcji faceta równie dziwna co reakcja autorki - pewnie jak się tam nie weźmie i nie zjawi to się pól roku nie dogadają
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:02   #22
myszkamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
Dot.: pierwsza taka dziwna sytuacja z Tż;/

Myślę, że problem może być w rodzicach. Może są tacy konserwatywni i uważają, że mieszkanie dziewczyny ich syna pod jednym dachem po tak krótkim "stażu", jest niemoralne? Znam to z autopsji bo moi Rodzice tacy są.. i też kiedyś kombinowałam wymyślając, że mam plany jakieś, że się źle czuję itp. Ale z czasem stwierdziłam, że nie będę oszukiwać osoby z którą planuję życie. Powiedziałam mu prawdę i mi jest łatwiej i on się nie martwii ;-)
myszkamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.