Narzeczony dla pokazu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 21:54   #1
wizawiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5

Narzeczony dla pokazu


Witam Państwa!
Witam chcialam sie z wami podzielic pewna historia ktora wydarzyla sie rok temu.Moja byla ex przyjaciolka poznala kolesia na czacie.Wszystko niby fajnie i pieknie az do pewnego czasu kiedy ten koles zaczal mnie obrazac , wysmiewac (moje zainteresowania i nie tylko).Oczyiscie powiedzialam jej o tym ,ale uznala to jako zazdrosc .
To prawda w tym czasie bylam samotna ,ale jej facet nie przypadl mi do gustu. Poniewaz nie toleruje rasizmu i wysmiewania sie z ludzi ktorzy sa w gorszej sytuacji materialnej czy sa mniej urodziwi.Nie spodobalo mi sie ,ze na kazdym spotkaniu babskim on przychodzil i ja kontrolowal.Pozniej bylo coraz gorzej skonczylo sie na klotniach.Ona mnie wyzywala ,a ja tez nie jestem bez winy .Sek w tym ze ciagle narzekala ,ze jej facet ja kontroluje .Tyczy to sprawdzania telefonu i tego ,ze nie ma ona za duzo kolegow.
Po roku rozstania sie jako przyjaciolki dowiedzialam sie ze wychodzi za maz - zycze jej powodzenia z calego serca i jak najlepszej drogii.
Sek w tym ,ze dzisiaj wygladajac przez okno zauwazylam jak idzie z nim do domu.(wczesniej wygladalam przez okno poniewaz martwilam sie o moja mame ).Ona mnie zauwazyla i specjalnie zmienila swoje plany pojscia do domu.Usiadla na przeciwko mojego okna i zaczela sie gapic w moje okno.(oczywiscie nie wiedzialam ze bedzie szla z nim do domu).Dla pokazu zaczela glosniej gadac na moj temat.



W twarz mi powiedziala rozne rzeczy ,zebym wpadla w zazdrosc bo ma nadzianego faceta z samochodem i firma tatusia.(rok wczesniej)
Drazni mnie jak ludzie sie zmieniaja ,bo ktos ma kase .
Aktualnie mam chlopaka ktory mobilizuje mnie do tego ,zebym pracowala dla wlasnej korzysci.Nigdy nie zgodzila bym sie na zwiazek - on pracuje -ona siedzi w domu.Dla mnie liczy sie niezaleznosc.
Nie lubie materializmu bardzo mnie to drazni.Wolalabym sie dorobic wszystkiego sama niz pozniej zalowala ,ze musze byc na kogos utrzymaniu.

A ta byla ex przyjaciolka chce za wszelka cene zaznaczyc ,jaka jest wazna.Pisala mi kiedys smsa ,ze ktos musi by tym lepszym ,a ktos gorszym.Z tym ,ze tym gorszym jestem ja .



Przepraszam za chaotycznosc i bledy ortograficzne

Moze to bedzie przestroga dla kogos .

pozdrawiam

Nie chce robic z siebie ofiary.Jestem zadowolona z zycia jedynie szkoda mi tego ,ze nie mam przyjaciolki.

Edytowane przez wizawiza
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:10
wizawiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:59   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
Witam Państwa!
Witam chcialam sie z wami podzielic pewna historia ktora wydarzyla sie rok temu.Moja bylsa ex przyjaciolka poznala kolesia na czacie.Wszystko niby fajnie i pieknie az do pewnego czasu kiedy ten koles zaczal mnie obrazac , wysmiewac moje zainteresowania i nie tylko.Oczyiscie powiedzialam jej o tym ,ale uznala to jako probe o zazdrosc .
To prawda w tym czasie bylam samotna ,ale jej facet nie przypadl mi do gustu poniewaz nie toleruje rasizmu i wysmiewania ludzi ktorzy sa w gorszej sytuacji materialnej czy sa mmniej urodziwi.Nie spodobalo mi sie ,ze na kazdym spotkaniu babskim on przychodzil i ja kontrolowal.Pozniej bylo coraz gorzej skonczylo sie na klotniach ona mnie wyzywala ,a ja tez nie jestem bez winy napewno tez jakis blad popelnilam.Sek w tym ze ciagle narzekala ,ze jej facet ja kontroluje sprawedzanie telefonu i nie posiadanie kolegow.
Po roku rozstania sie jako przyjaciolki dowiedzialam sie ze wychodzi za maz - zycze jej powoidzenia z calego serca i jak najlepszej drogii.
Sek w tym ,ze dzisiaj wygladalam przez okno i akurat ona szla ze swoim nazeconym do klatki i zauwazyla mnie w oknie.Specjalnie zmienila swoje plany pojscia do domu i usiadla na przeciwko mojego okna ,zebym zobaczyla jaka ona jest lepsza ode mnie ,bo ma nazeczonego.Ale nie chodzi o posiadanie kogos tylko w to w jaki spsob sie odnosimy do drugiego czlowieka.Na spotkanie z osobami samotymi raczej nie zaprasza sie 1 pary zeby te osoby samotne zobaczyly jaka ta osoba jestfajna
Specjalnie sie odnosi do mnie zebym wpadla w zazdrosc bo ma nadzianego faceta z samochodem i firma tatusia jej nazyczonego.
Drazni mnie jak ludzie sie zmieniaja ,bo ktos ma kase .
Aktualnie mam chlopaka ktory mobilizuje mnie do tego ,zebym pracowala dla wlasnej korzysci.Nigdy bym nie zgodzila sie na zwiazek -on pracuje ona siedzi w domu.Dla mnie liczy sie niezaleznosc.
Nie lubie materializmu bardzo mnie to drazni.Wolalabym sie dorobic wszystkiego sama niz pozniej zalowala ,ze musze byc na kogos utrzymaniu.

A ta byla ex chce za wszelka cene zaznaczyc jaka ona jest wazna.Pisala mi kiedys smsa ,ze ktos musi by tym lepszym ,a ktos gorszym.Z tym ,ze tym gorszym jestem ja .



Przepraszam za chaotycznosc i bledy ortograficzne

Moze to bedzie przestroga

pozdrawiam
Przestroga? kogo? przed czym?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:05   #3
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
Witam Państwa!
Witam chcialam sie z wami podzielic pewna historia ktora wydarzyla sie rok temu.Moja bylsa ex przyjaciolka poznala kolesia na czacie.Wszystko niby fajnie i pieknie az do pewnego czasu kiedy ten koles zaczal mnie obrazac , wysmiewac moje zainteresowania i nie tylko.Oczyiscie powiedzialam jej o tym ,ale uznala to jako probe o zazdrosc .
To prawda w tym czasie bylam samotna ,ale jej facet nie przypadl mi do gustu poniewaz nie toleruje rasizmu i wysmiewania ludzi ktorzy sa w gorszej sytuacji materialnej czy sa mmniej urodziwi.Nie spodobalo mi sie ,ze na kazdym spotkaniu babskim on przychodzil i ja kontrolowal.Pozniej bylo coraz gorzej skonczylo sie na klotniach ona mnie wyzywala ,a ja tez nie jestem bez winy napewno tez jakis blad popelnilam.Sek w tym ze ciagle narzekala ,ze jej facet ja kontroluje sprawedzanie telefonu i nie posiadanie kolegow.
Po roku rozstania sie jako przyjaciolki dowiedzialam sie ze wychodzi za maz - zycze jej powoidzenia z calego serca i jak najlepszej drogii.
Sek w tym ,ze dzisiaj wygladalam przez okno i akurat ona szla ze swoim nazeconym do klatki i zauwazyla mnie w oknie.Specjalnie zmienila swoje plany pojscia do domu i usiadla na przeciwko mojego okna ,zebym zobaczyla jaka ona jest lepsza ode mnie ,bo ma nazeczonego.Ale nie chodzi o posiadanie kogos tylko w to w jaki spsob sie odnosimy do drugiego czlowieka.Na spotkanie z osobami samotymi raczej nie zaprasza sie 1 pary zeby te osoby samotne zobaczyly jaka ta osoba jestfajna
Specjalnie sie odnosi do mnie zebym wpadla w zazdrosc bo ma nadzianego faceta z samochodem i firma tatusia jej nazyczonego.
Drazni mnie jak ludzie sie zmieniaja ,bo ktos ma kase .
Aktualnie mam chlopaka ktory mobilizuje mnie do tego ,zebym pracowala dla wlasnej korzysci.Nigdy bym nie zgodzila sie na zwiazek -on pracuje ona siedzi w domu.Dla mnie liczy sie niezaleznosc.
Nie lubie materializmu bardzo mnie to drazni.Wolalabym sie dorobic wszystkiego sama niz pozniej zalowala ,ze musze byc na kogos utrzymaniu.

A ta byla ex chce za wszelka cene zaznaczyc jaka ona jest wazna.Pisala mi kiedys smsa ,ze ktos musi by tym lepszym ,a ktos gorszym.Z tym ,ze tym gorszym jestem ja .



Przepraszam za chaotycznosc i bledy ortograficzne

Moze to bedzie przestroga

pozdrawiam
Przestroga przed czym?
Nie widzę sensu wątku.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:10   #4
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Szczerze, to nie bardzo rozumiem czego oczekujesz... Zajmij się swoim życiem, a na eks przyjaciółke już nie zwracaj uwagi, nie interesuj się, co robi, jak jej sie żyje, etc. Wybrała taką, a nie inną drogę, jej sprawa. Ty masz swojego TŻta, dbaj o to, byś z nim była szczęśliwa.
Wszędzie zdarzają się świnie, które tylko czekaja na nasze potknięcie się. Trzeba robić swoje i nie oglądać sie na nich, bo to do niczego i tak nie doprowadzi, tacy ludzie raczej się nie zmienią. Wiesz, tak sobie wyobraziłam tę sytuację:ty siedzisz w oknie, oni idą razem zauważają cię i na pokaz siadają akurat przed Twoim oknem, byś widziala, jacy to oni nie są szczęśliwi Skąd wiesz, że akurat o to im chodziło? Może sama sobie dorabiasz filozofie do tej całej sytuacji, bo mimo wszystko czegoś im zazdrościsz(np. tego, że koleżanka nie musi pracować, że ma lżej na starcie itd.?)?Nie oceniam Cie, aczkolwiek poradzę coś prosto z serca-zajmij sie swoim życiem, bo zwracanie wciaz uwagi na to, jak radzi sobie eks przyjaciółka i cicha rywalizacja z nią do niczego dobrego nie prowadzi.
A tak na zakończenie jeszcze... nie sądze, by wątek ten był jakąś przestrogą, bo niby przed czym? A przepraszanie za błędy ortograficzne i chaotyczność... . -są przecież slowniki, nikt też Cie nie goni, można uporządkować myśli, by w wypowiedzi nie wkradal sie chaos. Wystarczy troszkę chęci Pozdrawiam
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:12
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:14   #5
wizawiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Narzeczony dla pokazu

przepraszam ,ale ja slyszalam rozmowe i nie filozofuje jak to napisalas.Tylko to ze dla pokazu chce sie pokazac jaka jest fajna.Wiem czego oczekuje od zycia i znam ta ex przyjaciolke kolo 15 lat.A to jest przestroga przed tym co moze materializm z zyciem.
pozdrawiam

Nie dalabym soba pomiata tylko dlatego ,ze facet ma forse.
wizawiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:20   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
przepraszam ,ale ja slyszalam rozmowe i nie filozofuje jak to napisalas.Tylko to ze dla pokazu chce sie pokazac jaka jest fajna.Wiem czego oczekuje od zycia i znam ta ex przyjaciolke kolo 15 lat.A to jest przestroga przed tym co moze materializm z zyciem.
pozdrawiam

Nie dalabym soba pomiata tylko dlatego ,ze facet ma forse.
No, ale przecież to jej życie... niech sobie robi, co chce. To twoja była przyjaciółka, więc nie musisz się o nią matwić ani przestrzegać przed "materializmem"
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:28   #7
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Wiesz, może ona nie daje sobie pomiatać tylko dlatego, że on ma kasę, ale dlatego że zakochała się w takim elemencie... W ogóle zakochujemy się bez pamięci, nie widzimy wad drugiej osoby, a one z czasem wychodzą na światło dzienne... I wtedy jest już bardzo ciężko odejść...
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 22:42   #8
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
przepraszam ,ale ja slyszalam rozmowe i nie filozofuje jak to napisalas.Tylko to ze dla pokazu chce sie pokazac jaka jest fajna.Wiem czego oczekuje od zycia i znam ta ex przyjaciolke kolo 15 lat.A to jest przestroga przed tym co moze materializm z zyciem.
pozdrawiam

Nie dalabym soba pomiata tylko dlatego ,ze facet ma forse.
Nie napisałam, ze filozofujesz tylko, że być moze dorobiłas sobie do tego wszystkiego filozofie.Za bardzo sie tym wszystkim przejmujesz. Materializm materializmem, ale Twoje nerwy są tu niepotrzebne. Brzydko mówiąc olej ją i tego jej całego nadzianego faceta i ciesz sie swoim życiem.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:48   #9
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość

Jestem zadowolona z zycia jedynie szkoda mi tego ,ze nie mam przyjaciolki.
Szkoda Ci??
Skoro uważasz,że zostałaś przez nią skrzywdzona ,upokorzona.....to po co Ci taka przyjaciółka
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:52   #10
wizawiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Narzeczony dla pokazu

ja sie nie denerwuje.Inaczej widzi sie to z perspektywy Twojej niz mojej."Nie napisałam, ze filozofujesz tylko, że być moze dorobiłas sobie do tego wszystkiego filozofie" - napisz mi jaka ,bo ja nie rozumiem w jakim kontekscie.
Lubie prawde ,a nie dodawanie watkow zeby wyszlo na moja korzysc.
Pozdrawiam


Edytowane przez wizawiza
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:53
wizawiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:55   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza;13531571[SIZE=4
Lubie prawde ,a nie dodawanie watkow zeby wyszlo na moja korzysc.[/SIZE]
Pozdrawiam
A tutaj prawda jest taka, że to jest twoja BYŁA przyjaciółka. Jeśli drażni cię, że obnosi sie ze swoim narzeczonym, to po prostu ją ignoruj. Szczerze, to nie rozumiem, po co sobie nimi zawracasz głowę?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 23:02   #12
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Dzięki za ostrzeżenie przed materializmem. koleżanka być może jest pusta, ale ty jesteś zazdrosna. Co Cię obchodzi jej życie, ty chcesz pracować, ona chce bimbać za kase swojego męza i git, wszyscy są szczęsliwi i spełnieni. Tu nie ma przed czym ostrzegać.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:15   #13
wizawiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Narzeczony dla pokazu

nie znasz mnie prywatnie dlatego nie mozesz miec oceniac.Pienidze nie sa wyznacznikiem zycia jako glowna proza zycia.Raczej chodzilo mi o opinie sytuacji nie mojej osoby
Pozdrawiam


nie mam byc o co zazdrosna? jestem szczesliwa z tego co mam
wizawiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:28   #14
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
nie znasz mnie prywatnie dlatego nie mozesz miec oceniac.Pienidze nie sa wyznacznikiem zycia jako glowna proza zycia.Raczej chodzilo mi o opinie sytuacji nie mojej osoby
Pozdrawiam


nie mam byc o co zazdrosna? jestem szczesliwa z tego co mam
1. "Pieniądze nie są wyznacznikem życia jako główna proza życia"????Nie ogarniam:confus ed:Proza życia sie zaczyna jak brakuje pieniędzy Pieniądze dają w życiu wiele, całkowicie je zmieniają, czasami na lepsze, czasami na gorsze, jednak zawsze.

2 Gdybyś była szczęśliwa, taka sytuacja by Cię rozśmieszyła, uznałabyś zachowanie koleżanki za infantylne i wsio, a ty tu wątek zakładasz, morały i przestrogi wypisujesz... coś Cię tam jednak zabolało.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:32   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
Dzięki za ostrzeżenie przed materializmem. koleżanka być może jest pusta, ale ty jesteś zazdrosna. Co Cię obchodzi jej życie, ty chcesz pracować, ona chce bimbać za kase swojego męza i git, wszyscy są szczęsliwi i spełnieni. Tu nie ma przed czym ostrzegać.



a poza tym pracuj, pracuj - jak ciebie i ja facecie za 10 lat rzuca to bedziesz mogla sie zasmiac, ze ty kase na zycie masz a ona w szlafroku wyszla z domu i pod mostem moze zamieszkac ;D no ale zadnej tego nie zycze ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:45   #16
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Narzeczony dla pokazu

A moze naprawde dziewczyna jest zakochana?A ze facet ma kase to jest dla niej dodatkowym plusem...?bo jesli to milosc tylko do pieniedzy to nie ma czego zazdroscic-wszystko wyjdzie z czasem.
A tak wogole to nie ma co sobie zawracac glowy ta kolezanka a tym bardziej kolesiem,na pewno masz bardziej wartosciowych znajomych.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:50   #17
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: Narzeczony dla pokazu

W ogóle daj sobie z nią spokój.. Nie była Twoją przyjaciółką, bo przyjaciele tak się nie zachowują... I olej ją po prostu, bo nie zasługuje na Twoją uwagę. Myślenie o niej do niczego dobrego nie prowadzi...
Myślę, ze coś Cię boli, dlatego wątek zakładasz. Być może to, że tak Cię potraktowała i okazała się niegodna miana przyjaciółki. Ale na pewno masz jeszcze prawdziwych przyjaciół i na nich koncetruj uwagę Albo na zawieraniu nowych znajomości
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 07:24   #18
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Narzeczony dla pokazu

A co Ty sie przejmujesz jakas głupią laską, która dzieli ludzi na lepszych i gorszych
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 07:44   #19
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Narzeczony dla pokazu

oj ale zazdrość bije od Ciebie <lol>
Tak bardzo Cię gnębi to, że ona cieszy się/chwali, że wychodzi za bogatego chłopaka, że aż musiałaś założyć o tym wątek?
Po prostu olej.
I pracuj, pracuj, pracuj...
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 08:10   #20
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
Moja byla ex przyjaciolka




Cytat:
Napisane przez wizawiza Pokaż wiadomość
nie mam byc o co zazdrosna? jestem szczesliwa z tego co mam
no to o co chodzi.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 08:23   #21
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Hmm,a ja Cię rozumiem.Sama byłam w takiej sytuacji,gdy koleżanka się ode mnie odwróciła,bo coś tam coś tam (mniejsza o co-i to nie była moja wina) a potem przyszła jako zbity pies...Myślę tak jak TY ,że ex przyjaciólka chce się trochę pochwalić,i skoro z jej ust wyszły słowa typu ktoś musi być gorszy to już powinnaś odwrócić się na pięcie i delikatnie mówiąc olać
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 09:51   #22
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Wniosek jest prosty : koleżanka chciała wzbudzić w Tobie gniew/zazdrość o to, że ma chłopaka z kasą i sądząc po Twoich postach cel osiągneła. Jaka rada? Olej ją i jej narzeczonego; nie wyglądaj przez okno, nie obserwuj ich i nie zwracaj uwagi na to, jaką jeżdżą furą.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 10:40   #23
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Skoro ona nie jest już Twoją przyjaciółką, to czemu się tak tym przejmujesz? Nie ma czym.
Niech sobie żyje swoim życiem, ma super faceta, kupę kasy i ekstra samochód, to jej sprawa. Może go kocha i jest z nim szczęśliwa?

Jasne, że nieładnie postąpiła wobec Ciebie, bo nie wyobrażam sobie powiedzieć do kogoś, że ktoś musi być lepszy, a ktoś gorszy i że oczywiście tą lepszą to jestem ja.
Mam różnych znajomych - o gorszym statusie materialnym niż mój, o podobnym i o lepszym, ale jakoś temat pieniędzy i zamożności nigdy z żadną z tych osób nie był poruszany w taki sposób, bo sobie tego nie wyobrażam.
Nigdy nie dałam nikomu odczuć, że jest 'gorszy' ode mnie, bo ma gorszy status materialny, niż ja, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w ogóle. I nigdy też od przyjaciółki, która jest naprawdę bardzo zamożna nie odczułam, że ona jest w jakikolwiek sposób 'lepsza'.
Co z tego, że mam więcej, czy mniej kasy niż inni? Nic. Liczy się to, jakim jestem człowiekiem, a nasza przyjaźń nie opiera się na pokazywaniu sobie nawzajem wyciągów z konta.

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2009-08-01 o 10:42
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:42   #24
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Narzeczony dla pokazu

Wiesz, sadze ze ta Twoja przyjaciolka to w glowie zamiast rozumu to ma siano a kasa ktora ma jej koles przyslonila jej caly swiat, z tym ze ta kasa to moze byc tylko na chwile bo przeciez to rzecz nabyta ktora w bardzo prosty sposob mozna stracic. Sytuacja bardzo dziwna i domyslam sie ze musialas poczuc sie zle w tym wszystkim, ale postaraj sie to olac i nie brac jej zachowania do siebie, pokaz jej klase i ze jestes madrzejsza od niej
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 17:46   #25
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Narzeczony dla pokazu

olej swoja byla ex przyjaciolke i jej bogatego narzeczonego i bedzie po sprawie.
swoja droga glupie to wasze zachowanie. pamietam jak w piaskownicy jak mialam pare lat jak ktos sie z kims poklocil to wlasnie tak sie mowilo "a ja mam starszego braaata", "a moj tato jest policjantem"..itp a wy (ty i byla ex przyjaciolka) juz malymi dziecmi nie jestescie wiec przechwalanie sie bogatym narzeczonym jest smieszne, skonczcie juz z tym zachowaniem..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-08-01 o 17:50
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.