Prozaiczna sprawa - telefon. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 22:12   #61
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Prozaiczna sprawa - telefon.

Cytat:
Masz jakiś strasznie fochowaty charakter, wymyślasz idiotyczne powody, żeby się zamartwiać, zreszta nie taki drobny ten problem, skoro na forum o nim piszesz, gdzies ci to w glowie siedzi. Opanuj sie, bo jak juz teraz tak wymyślasz, to co zrobisz jak bedzie chcial sam na imprezę pójść, albo pojedzie gdzieś na weekend z rodzicami a nie z toba
ekhm, magiczną kulę masz? czy skonczyłaś przez neta jakieś kursy: jak prześwietlić każdego na wylot, im mniej słow, tym lepsze efekty?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:27   #62
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Prozaiczna sprawa - telefon.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ekhm, magiczną kulę masz? czy skonczyłaś przez neta jakieś kursy: jak prześwietlić każdego na wylot, im mniej słow, tym lepsze efekty?
do niektórych przypadków nie trzeba magicznej kuli pewnie długo nie trzeba będzie czekać na nowy wątek z prozaiczną sprawą
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:51   #63
Julie2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 175
Dot.: Prozaiczna sprawa - telefon.

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
do niektórych przypadków nie trzeba magicznej kuli pewnie długo nie trzeba będzie czekać na nowy wątek z prozaiczną sprawą

Jeśli sobie życzysz, natychmiast mogę założyć, a nawet dwa od razu - wszystko o zgrozo autentyki z tego tygodnia:

Np.
Ratunku, mój świat się zawalił

Witajcie dziewczyny, mam bardzo poważny problem : mój TŻ wyszedł kilka dni temu ze znajomymi na pizzę! Sam! A ja w tym czasie się uczyłam! I o zgrozo była tam dziewczyna! Ładna!
Dla mnie to niewybaczalne, czy powinnam z nim zerwać?

albo:

Czuję się lekceważona!
Witajcie Wizażanki. W moim związku nastąpił chyba kryzys. Mój TŻ już 7 godzin (tak, 7 godzin ) się do mnie nie odezwał! Chyba już mu nie zależy! Niby powiedział, że robi projekt, ale dla mnie to żadne wytłumaczenie, bo to ja powinnam być zawsze najważniejsza, a nie jakiś głupi projekt! Czy myślicie, że nasz związek chyli się ku upadkowi?


A tak na serio - mogę śmiało stwierdzić, że mam znacznie zdrowsze podejście, niż się w tym wątku wykreowało za sprawą Wizażanek z bujną wyobraźnią
Wątek założyłam pod wpływem dnai beznadziejnego humoru bez powodu, mogło wypaść na każdą błahostkę, padło na tę, cóż
Ale jeśli wątek sam się tak ożywił, możemy go pociągnąć na wesoło, jak sobie życzycie
Proponuję rzucanie pomysłów na kolejne banalne wątki na Wizaż, typu te 2, co napisałam właśnie
Albo po prostu uśmiercenie zdezaktualizowanego wątku śmiercią naturalną
Julie2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 23:04   #64
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Prozaiczna sprawa - telefon.

Zamów sobie pakiet tanich esów do swojej sieci, to oszczędzisz na kontaktach ze znajomymi, a z zaoszczędzonych pieniędzy będziesz mogła pisać do TŻta, nawet jak nadal będzie w Playu
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 23:21   #65
Julie2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 175
Dot.: Prozaiczna sprawa - telefon.

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zamów sobie pakiet tanich esów do swojej sieci, to oszczędzisz na kontaktach ze znajomymi, a z zaoszczędzonych pieniędzy będziesz mogła pisać do TŻta, nawet jak nadal będzie w Playu
Dzięki za konstruktywną radę Takie pakiety mam, a cały wątek już się zdezaktualizował, ale dzięki za chęć pomocy
Julie2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.